Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-09, 21:37   #1711
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Zyta dalas czadu
to by這by na tyle...
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-09, 22:26   #1712
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Dzieki za odpowiedz dziewczyny Jestescie nieocenione

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 06:48   #1713
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Dziewczyny, a skoro zamierzam Iraz po d逝窺zej przerwie przyciemni w這sy- nie mog Goldwella po這zy od razu na ca貫 w這sy?
Stary 2012-03-10, 08:34   #1714
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

dzi瘯uje Zyta za odpowied
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 12:48   #1715
xxblondynaxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Robi babci w這sy na kolor 8.3 ju z 1,5 roku (siwe80% wiec mieszam 8.0 i 8.3 p馧 na p馧 - na 6%) i za ka盥ym razem najpierw nak豉dam farbe na suche w這sy na odrost trzymamy 22-25 minut, nak豉dam jak najszybciej na d逝go嗆, trzymamy 5 minut , po czym nad wann zwil瘸my mocno ciep陰 wod tak 瞠by si nie poparzy, zmalaksowa, czyli spieni, potrzyma z 5 minut, chodzi o to, 瞠by r闚nomiernie si farba rozprowadzi豉. Tak samo u fryzjera robi si odrost i od鈍ie瘸 kolor

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

奸iczny ten 7.22 ale widz, 瞠 ci篹ko go znale潭, bo go wycofali?
Mo瞠sz sobie zrobi pigmentacje, ale wg mnie to tak jak farbowanie siwych w這s闚 w 50% kt鏎e s puste wi璚 mo瞠sz wymiesza od razu p馧 cz窷ci natury 7.0 i 1 cz窷 tej 7.22 i farbowa jak zwykle bez pigmentacji.
Ale nie wiem, teraz co z oxy, bo siwe si robi na 6%, ale 6% rozja郾i i wyrudzi Ci naturalny odrost, wi璚 lepiej r鏏 na 3% i sprawdzaj nasycenie po danym czasie przecieraj帷 pasemko wacikiem . Wielokrotne farbowanie na 3% powinno si w ko鎍u utrwali i wej嗆 we w這s tak jak szamponetka (cho szamponetki s chyba na 2% oxy)
Dziekuje po raz kolejny za wypowiedz ) Dobrze czyli zrobi tak jak m闚isz w przysz造m tygodniu zdam relacje i wkleje fotki : ). Co do 7,22 to faktycznie troche sie natrudzi豉m 瞠by go znalezc by豉m w 3 hurtowniach fryzjerskich i nigdzie go nie by這 a wko鎍u znalaz豉m na allegro mam nadzieje,瞠 to nie jaka podr鏏a . Mog豉by mi przypomnie jak z 6 % oxy zrobi 3 % ? Bo szukam i nie moge znalezc . Przela po prostu po這we butelki i dola wody ??
xxblondynaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 16:10   #1716
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

W ulotce TC pisze, 瞠by przy Iszym farbowaniu na這篡 farb na 20 minut na odrosty i 10 minut na reszt. Martwi si czy nie wyjdzie mi ciemny czubek i ko鎍e jak mam... Czy w ci庵u 10 minut farba ''z豉pie''?
Stary 2012-03-10, 17:50   #1717
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

I nadal nie wiem co zrobic z Diacolorem, na farbowanie wybieram sie za jakies 2 tygodnie, bo kolor sie powoli wyp逝kuje. (O tyle dobry jest ten Diacolor "瞠l koloryzujacy", 瞠 r闚nomiernie sie wyp逝kuje i nie ma granicy odrostu..)
Jedyne co mnie martwi to to, 瞠 pod slonce moje wlosy ciemny blond7- wygladaja jak RUDO-ZΜTE Jestem za豉mana! Ok, od zawsze (jak jeszcze mia豉m sw鎩 kolor 8/7 ) by refleks ale teraz po to farbowa豉m 瞠by wyr闚na kolor i 瞠by nie by這 rudo軼i

Mysle ze za 2-3 tyg max kolor sie wymyje i nie wiem czy klasc 7 znowu? To jest zwyk豉 7. czyli natura.

Ogladalam to 6 i jednak jest za ciemna.. A znowu jak mi fryzierka pomiesza to wyjdzie mi jakas rudosc? Moze polozyc 7 z nizsza woda?
Ta 7 jest najbardziej zblizona do mojego naturalnego koloru wlosow, jakby baza zosta豉 a 7 pokryla te jasno-z鏊te pasma od s這鎍a ktore mialam.

Czytalam o mixtonach itd... Ale jestem zielona i boje sie tego robic sama w domu, ew w salonie.. Ale znowu co powiedziec tej fryzierce..
Chcia豉bym och這dzic TO co mam teraz na glowie bez zmiany koloru- moze jakism tonerem nie wiem? Nie zniose fioletowych, opalizujacych czy rudych refleks闚
Kompletnie nie wiem co dalej

((((((((((((((

tak to teraz wyglada
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 201203102341.jpg (11,2 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 201203102347.jpg (8,7 KB, 56 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-10 o 18:26
Symetria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 18:34   #1718
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka wiadomo嗆
I nadal nie wiem co zrobic z Diacolorem, na farbowanie wybieram sie za jakies 2 tygodnie, bo kolor sie powoli wyp逝kuje. (O tyle dobry jest ten Diacolor "瞠l koloryzujacy", 瞠 r闚nomiernie sie wyp逝kuje i nie ma granicy odrostu..)
Jedyne co mnie martwi to to, 瞠 pod slonce moje wlosy ciemny blond7- wygladaja jak RUDO-ZΜTE Jestem za豉mana! Ok, od zawsze (jak jeszcze mia豉m sw鎩 kolor 8/7 ) by refleks ale teraz po to farbowa豉m 瞠by wyr闚na kolor i 瞠by nie by這 rudo軼i

Mysle ze za 2-3 tyg max kolor sie wymyje i nie wiem czy klasc 7 znowu? To jest zwyk豉 7. czyli natura.

Ogladalam to 6 i jednak jest za ciemna.. A znowu jak mi fryzierka pomiesza to wyjdzie mi jakas rudosc? Moze polozyc 7 z nizsza woda?
Ta 7 jest najbardziej zblizona do mojego naturalnego koloru wlosow, jakby baza zosta豉 a 7 pokryla te jasno-z鏊te pasma od s這鎍a ktore mialam.

Czytalam o mixtonach itd... Ale jestem zielona i boje sie tego robic sama w domu, ew w salonie.. Ale znowu co powiedziec tej fryzierce..
Chcia豉bym och這dzic TO co mam teraz na glowie bez zmiany koloru- moze jakism tonerem nie wiem? Nie zniose fioletowych, opalizujacych czy rudych refleks闚
Kompletnie nie wiem co dalej

((((((((((((((

tak to teraz wyglada
Jak p這篡sz na takie w這sy natur czyi 7.0 to ona ma w r闚nych cze軼iach wszystkie 3 podstawowe kolory i refleks zostanie niezmieniony, tylko g喚bszy kolor b璠zie. Trzeba zneutralizowa niechciany refleks przez odpowiedzi farb. Przyciemnia sie na 3%, ale fryzjerzy chyba na 6% robi, zreszt powiedz, 瞠 nie chcesz, 瞠by Ci wyp逝kiwa造 si na rudo, przecie fryzjerka powinna si zna. A na rudo-z這te refleksy potrzebujesz niebieski(popiel)-fioletowy(opal,per豉) np 7.12 lub 7AV 7AP
Z mixami to nie wiem, czy fioletowy i niebieski nie b璠 za ciemne i mog Ci przyciemni o 1 poziom czyli do 6, a to ju b. ciemne.
Tonery szary i fioletowy jest raczej do blondu i poziom闚 powy瞠j 9 to nie wiem, czy po zmieszaniu z poziomem 7 dadz rad.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xxblondynaxx Poka wiadomo嗆
Dziekuje po raz kolejny za wypowiedz ) Dobrze czyli zrobi tak jak m闚isz w przysz造m tygodniu zdam relacje i wkleje fotki : ). Co do 7,22 to faktycznie troche sie natrudzi豉m 瞠by go znalezc by豉m w 3 hurtowniach fryzjerskich i nigdzie go nie by這 a wko鎍u znalaz豉m na allegro mam nadzieje,瞠 to nie jaka podr鏏a . Mog豉by mi przypomnie jak z 6 % oxy zrobi 3 % ? Bo szukam i nie moge znalezc . Przela po prostu po這we butelki i dola wody ??
Tak, 瞠by otrzyma 3% z 6% mieszasz 1cz. oxy 6% z 1cz. z wod Mam nadziej, 瞠 efekt b璠zie zadowalaj帷y
Stary 2012-03-10, 18:38   #1719
Symetria
Rozeznanie

Tak, czyta豉m o tych farbach, ale Diacolor nie ma u siebie nic takiego
Jest 7.13 (pierwszy od lewej) Miodowy naturalny, ale znowu on chyba bedzie jasniejszy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg diacolor.jpg (63,8 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-10 o 18:40
Stary 2012-03-10, 18:40   #1720
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
W ulotce TC pisze, 瞠by przy Iszym farbowaniu na這篡 farb na 20 minut na odrosty i 10 minut na reszt. Martwi si czy nie wyjdzie mi ciemny czubek i ko鎍e jak mam... Czy w ci庵u 10 minut farba ''z豉pie''?
My郵, 瞠 oni mieli na my郵i, 瞠 przy pierwszym farbowaniu i dodatkowo farbowanie naturalnych w這s闚. Zerknij jeszcze, mo瞠 maj tam napisane ak post瘼owa w przypadku farbowania odrost闚 i raczej do tego si dostosuj.....kurcze, chocia nie wiem tak na prawd. W pdf-ach goldwell northamerica (wygooogluj) s instruktarze jak nak豉da, i w poszczeg鏊nych wariantach, naturalki i wcze郾iej farbowane, niestety gdzie je kiedy wyrzuci豉m z kompa przez przypadek

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-03-10 o 18:42
Stary 2012-03-10, 18:51   #1721
Symetria
Rozeznanie

Zyta A jak po prostu poczekam az diacolor do zera sie zmyje to ten refleks zniknie?
Nie wiem co robic, w palecie nie widze zadnego odcienia pasujacego pod 7.12 ((((
a nie chce farbowac trwa豉 farb
Stary 2012-03-10, 19:04   #1722
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Tak, czyta豉m o tych farbach, ale Diacolor nie ma u siebie nic takiego
Jest 7.13 (pierwszy od lewej) Miodowy naturalny, ale znowu on chyba bedzie jasniejszy
Ten 7,13 to nie dla Ciebie, bo 3 to z這to, wi璚 nic Ci nie pomo瞠. Googlowa陰m 7.12 ale cholerka ci篹ko rzeczywi軼ie co znale潭, Pomimo trudno軼i fryzjerka powinna Ci na這篡 niebiesko fioletowy na poziomie 7...ale dodaje po raz setny....to na moje oko i wiedz ...a ja fryzjerk nie jestem
a jak sobie zrobisz na 3% to Ci si zmyje, bo szamponetki na 2% robi....refleks si nie zmyje, mo瞠 jedynie wyp這wie ;(

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-03-10 o 19:05
Stary 2012-03-10, 19:16   #1723
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
Ten 7,13 to nie dla Ciebie, bo 3 to z這to, wi璚 nic Ci nie pomo瞠. Googlowa陰m 7.12 ale cholerka ci篹ko rzeczywi軼ie co znale潭, Pomimo trudno軼i fryzjerka powinna Ci na這篡 niebiesko fioletowy na poziomie 7...ale dodaje po raz setny....to na moje oko i wiedz ...a ja fryzjerk nie jestem
a jak sobie zrobisz na 3% to Ci si zmyje, bo szamponetki na 2% robi....refleks si nie zmyje, mo瞠 jedynie wyp這wie ;(
Aha...................... .
Czyli diacolor, kt鏎y mia mi sie zmyc po 28 myciach ..................

(i jak pierwszy raz farbowalam to po 20 myciach zmy si znacznie...........
ale to byla zima wiec nie zwracalm uwage na refleks w sloncu wiec nie wiem jak jest.................)

to RUDY refleks bedzie??????

omg wlasnie sie za豉ma豉m ;(((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-10 o 19:19
Stary 2012-03-11, 11:56   #1724
liliana27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

okej, okej - zgodnie z zamiarem po 4 tyg podesz豉m ponownie do kolejnego farbowania.

zyta82 - kochana moja zgodnie z instrukcjami zakupi豉m kolorek 7A (Goldwell Topchic oczywi軼ie), utleniacz 3% (ca豉 butla - z grubej rury), a 瞠by ju w og鏊e mie pewno嗆, 瞠 nastanie 'zima' dorzuci豉m 4 cm A-mixa

Efekt - ch這dno jest, niestety pod 鈍iec帷ym coraz mocniej s這鎍em nadal widz rudo軼i. Ewidentnie mam jak捷 nier闚no嗆 na g這wie, poniewa na g鏎ze w這ski mam ciemniejsze ni na ca這軼i - nie mam poj璚ia dlaczego

I szczerze powiem, 瞠 jak dla mnie jest za ciemno, musz teraz poczeka par瘽a軼ie my (ostro jad Nizoralem co drugie/trzecie mycie ), 瞠by kolor si wyp逝ka, bo jednak z racji lata wola豉bym zaszczepi na swojej g這wie ja郾iejsz barw.

Zytu potrzebuj porady, bo szczerze powiem, 瞠 nast瘼nym razem jak kolor si spierze, chcia豉bym podej嗆 do farby na poziomie 8 - my郵a豉m o odcieniu 8AS, 8SB, 8NP. Powiedz kochana masz jakie info na temat koloryzacji tymi kolorami. Czy mog koloryzacji dokona na utleniaczu 3%? Na fryzjerzy.com znalaz豉m takie oto info co by potwierdza這, ze 'tr鎩eczka' si nada (cholera mam ca陰 litrow butl ):

"3% do farbowania ton w ton oraz o odcie ja郾iej
6% do rozja郾iania o 2-3 tony
9% do rozja郾iania o 3-4 tony
12% nie polecam ze wzgl璠u na za szybkie rozja郾ianie kolor b璠zie 豉dnie to ujmuj帷 z這ty,ale ,mo積a przy ciemnych w這sach zastosowa 10,5% "

P.S. zdj璚ia obecnego efektu wrzuc jutro, albo wieczorkiem, bo po篡czy豉m komu aparat.

... 這jesusku, czasem to sobie my郵, 瞠 jakbym wiedzia豉 ile b璠zie problem闚 z tym ciemnym blondem, to chyba nie zdecydowa豉bym si na zmian koloru
Stary 2012-03-11, 12:08   #1725
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka wiadomo嗆
okej, okej - zgodnie z zamiarem po 4 tyg podesz豉m ponownie do kolejnego farbowania.

zyta82 - kochana moja zgodnie z instrukcjami zakupi豉m kolorek 7A (Goldwell Topchic oczywi軼ie), utleniacz 3% (ca豉 butla - z grubej rury), a 瞠by ju w og鏊e mie pewno嗆, 瞠 nastanie 'zima' dorzuci豉m 4 cm A-mixa

Efekt - ch這dno jest, niestety pod 鈍iec帷ym coraz mocniej s這鎍em nadal widz rudo軼i. Ewidentnie mam jak捷 nier闚no嗆 na g這wie, poniewa na g鏎ze w這ski mam ciemniejsze ni na ca這軼i - nie mam poj璚ia dlaczego

I szczerze powiem, 瞠 jak dla mnie jest za ciemno, musz teraz poczeka par瘽a軼ie my (ostro jad Nizoralem co drugie/trzecie mycie ), 瞠by kolor si wyp逝ka, bo jednak z racji lata wola豉bym zaszczepi na swojej g這wie ja郾iejsz barw.

Zytu potrzebuj porady, bo szczerze powiem, 瞠 nast瘼nym razem jak kolor si spierze, chcia豉bym podej嗆 do farby na poziomie 8 - my郵a豉m o odcieniu 8AS, 8SB, 8NP. Powiedz kochana masz jakie info na temat koloryzacji tymi kolorami. Czy mog koloryzacji dokona na utleniaczu 3%? Na fryzjerzy.com znalaz豉m takie oto info co by potwierdza這, ze 'tr鎩eczka' si nada (cholera mam ca陰 litrow butl ):

12% nie polecam ze wzgl璠u na za szybkie rozja郾ianie kolor b璠zie 豉dnie to ujmuj帷 z這ty,ale ,mo積a przy ciemnych w這sach zastosowa 10,5% "

P.S. zdj璚ia obecnego efektu wrzuc jutro, albo wieczorkiem, bo po篡czy豉m komu aparat.

... 這jesusku, czasem to sobie my郵, 瞠 jakbym wiedzia豉 ile b璠zie problem闚 z tym ciemnym blondem, to chyba nie zdecydowa豉bym si na zmian koloru
nie wiem jak ciemne s Twoje w這sy, ale mam nadziej, 瞠 si wyp逝cz i b璠zie mo積a zrobi co ja郾iejszego ...bo wiesz, 瞠 z rozja郾ieniem za ciemnych to nie jest tak 豉two, dlatego najpierw pierwszy raz farbowa ja郾iejszym, a dopiero p騧niej przyciemnia, bo odwrotnie mo瞠 to by trudne (k徙iel rozja郾iaj帷a mo瞠 da豉by rad).
Wklej jeszcze fotk tego na co masz ochot瞛 tym poziomem 8!
Mo瞠 wysz造 za ciemne, bo za du穎 mixa? ..i czekam na fotki.
Nie wiem, jako ta podzia趾a %oxy mi nie pasi...
A ta butla to Ci p鎩dzie, nie martw si

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-03-11 o 12:10
Stary 2012-03-11, 12:16   #1726
Symetria
Rozeznanie

Dzieiejsze zdj璚ie w s這鎍u.

Chyba spanikowa豉m wczoraj..
Chyba nie ma rudo軼i, tylko ten m鎩 standardowy z這ty refleks przebija spod Diacoloru.
Jak mialam nie farbowane w這sy to tez on by, ale na jasnych mniej sie wyr騜nia chyba..

A drugie zdj璚ie w sztucznym swietle w domu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 201203112421.jpg (23,4 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120309_141645.jpg (14,4 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-11 o 12:17
Stary 2012-03-11, 12:17   #1727
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Aha...................... .
Czyli diacolor, kt鏎y mia mi sie zmyc po 28 myciach ..................

(i jak pierwszy raz farbowalam to po 20 myciach zmy si znacznie...........
ale to byla zima wiec nie zwracalm uwage na refleks w sloncu wiec nie wiem jak jest.................)

to RUDY refleks bedzie??????

omg wlasnie sie za豉ma豉m ;(((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((
ja Ci radze znalezc dobrego fryzjera i zaufac jemu, bo z Twoimi rozterkami to Ty sie tylko nakrecasz. Rudy jest trudnym kolorem do wybicia, sama z nim walcze od roku i co miesiac testuje cos nowego. Niestety wlosy to nie kolejna para butow, czy nowa torebka gdzie kolory wybieramy sobie same.
czasami potrzeba DUZO czasu i CIERPLIWOSCI.

edit: tak spanikowalas. wg mnie jest znosnie i nie rudo

Cytat:

wiem, ze pytasz sie Zyty ale ja bym zostala przy tej oxy3%, jest lagodniejsza i jak cos szybciej sie spluka. oxy6% uwielbiaja rudziec.
mysle, czy nie warto by bylo zrobic u Ciebie kapieli rozjasniajacej, skoro chcesz dojsc do poziomu 8, a jestes na 7 to juz jest bliziutko.
w zaleznosci jaki teraz masz kolor/refleks wybieralabym pomiedzy 8SB a 8NP, takze fotki koniecznie

edit:
Zyta jednak szybsza byla, zanim ja pomyslalam co odpisac
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-11 o 12:21
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-11, 13:21   #1728
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dzieiejsze zdj璚ie w s這鎍u.

Chyba spanikowa豉m wczoraj..
Chyba nie ma rudo軼i, tylko ten m鎩 standardowy z這ty refleks przebija spod Diacoloru.
Jak mialam nie farbowane w這sy to tez on by, ale na jasnych mniej sie wyr騜nia chyba..

A drugie zdj璚ie w sztucznym swietle w domu.
no to tak jest jak wieczorem si fotki i bez s這neczka robi
Na moje oko masz w這sy na poziomie 7 wygl康aj帷e w s這鎍u baaaardzo naturalnie, z delikatnym wg mnie z這tym refleksem, ale ja sama mam na naturalkach taki refleks, co ja bym da豉, 瞠by mie taki kolor jak Tw鎩 , bo w豉郾ie mam takie naturalki.
Je郵i przeszkadza Ci za ciemny kolor poczekaj a si troch wyp逝cze, je郵i jeszcze b璠zie za ciemno zrobisz k徙iel rozja郾iaj帷, powinna sobie poradzi i rozja郾i.
A jak baaaardzo przeszkadza Ci z這to to mo瞠sz pr鏏owa u篡wa p逝kanki fioletowej, lub szamponu (ja genicjan kiedy neutralizowa豉m 鄴速e pasemka (1kropelk na misk wody- tyko uwaga...baaardzo brudzi)
A jak chcesz farb, czy toner to szukaj fioletu/opalu/per造....moja wiedza tutaj si niestety ko鎍zy, bo sama na poziomie 7/8 chc sobie zneutralizowa rudy i z這ty i nie wiem co mam pocz望, bo niebieski i fiolet za mocny na m鎩 poziom i nie chc chodzi z niebieskimi w這sami ( a nie jestem pewna, czy szary lub srebrny mix sobie poradzi), wi璚 sobie rosn i rosn...ju ponad 1,5 roku
Stary 2012-03-11, 13:28   #1729
liliana27
Raczkowanie

ju mam aparat i dosta豉m si do zrobionych wcze郾iej zdj耩

a wi璚 zdj璚ia s robione w 鈍ietle dziennym (fotka druga jest w ostrym s這necznym - jak wida zalatuje rudym ), wydaje mi si zreszt, 瞠 w rzeczywisto軼i s troszk ciemniejsze ni na fotkach, ale mo瞠 to ju moja paranoja.

pierwsza fotka i druga robiona po pierwszym myciu - by這 do嗆 r闚no - jeszcze

nast瘼ne fotki to ju po kilku myciach i tu ju wychodz nier闚no軼i, ewidentnie wida, 瞠 g鏎a jest ciemniejsza. Mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 tylko ten d馧 si wyp逝kuje

a wi璚 wrzucam foty i czekam na opinie

p.s. wiem, 瞠 dla wielu z was ten kolor wcale nie jest jako wyj徠kowo ciemny - ale mimo wszystko, to troszk dla mnie za ciemno, my郵a豉m, 瞠 poziom 7 jest troszk ja郾iejszy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7409.jpg (87,9 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7411.jpg (79,6 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7537.jpg (58,7 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7538.jpg (112,1 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7539.jpg (66,9 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7540.jpg (65,2 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7541.jpg (60,0 KB, 68 za豉dowa)
Stary 2012-03-11, 13:41   #1730
Symetria
Rozeznanie

Cytat:
no to tak jest jak wieczorem si fotki i bez s這neczka robi
Na moje oko masz w這sy na poziomie 7 wygl康aj帷e w s這鎍u baaaardzo naturalnie, z delikatnym wg mnie z這tym refleksem, ale ja sama mam na naturalkach taki refleks, co ja bym da豉, 瞠by mie taki kolor jak Tw鎩 , bo w豉郾ie mam takie naturalki.
Je郵i przeszkadza Ci za ciemny kolor poczekaj a si troch wyp逝cze, je郵i jeszcze b璠zie za ciemno zrobisz k徙iel rozja郾iaj帷, powinna sobie poradzi i rozja郾i.
A jak baaaardzo przeszkadza Ci z這to to mo瞠sz pr鏏owa u篡wa p逝kanki fioletowej, lub szamponu (ja genicjan kiedy neutralizowa豉m 鄴速e pasemka (1kropelk na misk wody- tyko uwaga...baaardzo brudzi)
A jak chcesz farb, czy toner to szukaj fioletu/opalu/per造....moja wiedza tutaj si niestety ko鎍zy, bo sama na poziomie 7/8 chc sobie zneutralizowa rudy i z這ty i nie wiem co mam pocz望, bo niebieski i fiolet za mocny na m鎩 poziom i nie chc chodzi z niebieskimi w這sami ( a nie jestem pewna, czy szary lub srebrny mix sobie poradzi), wi璚 sobie rosn i rosn...ju ponad 1,5 roku
Bardzo dziekuje ci za odpowiedz
No ten kolor nawet mi sie podoba, chociaz on z blondem nawet ciemnym chyba nie ma za wiele wspolnego ewentualnie z jasnym brazem. Mama mowi, ze to jasny braz wlasnie Tego refleksu to chyba zadna farba mi nie zakryje bo mam go od dziecka, a diacolor w koncu mocna farb nie jest
Dopiero jakies 10 my wiec kolor sie jeszcze trzyma zobaczymy co bedzie za nast 10 i jak on sie bedzie wyplukiwa. I zdecyduje czy zostac przy moich naturalnych czy znowu da 7 A o p逝kanke chyba zapytam ta fryzierke, w miare rozgarni皻 sie wydawa豉
Lato idzie i troce zateskni豉m za swoimi jasniejszymi wlosami wtedy to by這 poziom 8/7 teraz to sama 7 jak ja tak panikuje przy Daicolorze to nie wiem co by by這 jakbym zrobila trwa豉 farb
Niby 23 lata ale...Chyba nie doroslam do farbowania "na serio"

od sooty siedze nad tymi wlosami i placze, ze mam rude, ze jakas "inna farba", ze nigdy sie nie zmyje, ze po co farbowalam itd..

lilianna27: ale masz swietnie sciete wlosy!

A! Jeszcze mam pytanie o ten szampon z Joanny do w這s闚 blond: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22220 - zniweluje mi ten z這ty odcie NIE rozja郾iaj帷 przy tym w這s闚?
Bo kolor jest ok ale ten POBLASK m鏬豚y by ch這dniejszy.
Moja mama farbuje w這sy (ciemny blond) na miodowy blond poziom 9 i ladnie jej niweluje ten z馧ty refleks, ale nie wiem jak b璠zie u mnie na ciemniejszych w這sach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 201203112437.jpg (76,2 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-11 o 14:28
Stary 2012-03-11, 13:58   #1731
liliana27
Raczkowanie

Cytat:

lilianna27: ale masz swietnie sciete wlosy!
dzi瘯uj
Stary 2012-03-11, 14:51   #1732
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:

a wi璚 zdj璚ia s robione w 鈍ietle dziennym (fotka druga jest w ostrym s這necznym - jak wida zalatuje rudym ), wydaje mi si zreszt, 瞠 w rzeczywisto軼i s troszk ciemniejsze ni na fotkach, ale mo瞠 to ju moja paranoja.

nast瘼ne fotki to ju po kilku myciach i tu ju wychodz nier闚no軼i, ewidentnie wida, 瞠 g鏎a jest ciemniejsza. Mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 tylko ten d馧 si wyp逝kuje

p.s. wiem, 瞠 dla wielu z was ten kolor wcale nie jest jako wyj徠kowo ciemny - ale mimo wszystko, to troszk dla mnie za ciemno, my郵a豉m, 瞠 poziom 7 jest troszk ja郾iejszy.
fajna fryzurka a ja nie wiem, czy to m鎩 komputer, czy co, ale widz u Ciebie sporo fioletu, jakim kolorem robi豉 w這sy?

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-11, 17:00   #1733
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
fajna fryzurka a ja nie wiem, czy to m鎩 komputer, czy co, ale widz u Ciebie sporo fioletu, jakim kolorem robi豉 w這sy?

thx

fiolet? oj to nowo嗆, bo albo ja jestem daltonistk albo co mo瞠 faktycznie z ustawieniami monitora. Powiem ci szczerze, 瞠 fioletu (mimo r騜nych innych odcieni) to jeszcze na swojej g這wie nie widzia豉m. A co do farbowania, to tak jak pisa豉m wcze郾iej teraz robi豉m 7A i dorzuci豉m A-mixa (4cm) na 3% utleniaczu (wszystko Goldwella).

Tak czy siak ch皻nie wys逝cham porad jak wszystko rozja郾i do zimnego poziomu 8 i przede wszystkim r闚nomiernie. We wcze郾iejszych postach pisa豉m z zapytaniami o kilka odcieni z poziomu 鏀mego, bo nie chc nast瘼nych awarii, a do tego chcia豉bym robi koloryzacje na 3% utleniaczu - bo ma wieeeelk butl.
Stary 2012-03-11, 17:03   #1734
Symetria
Rozeznanie

wiecie co tak czytam i czytam wizaz.... i chyba to by drugi i ost raz w zyciu jak farbowalam w這sy. Tyle z tym problem闚.. Zastanawiam sie czy po no hm 30 myciach ten Diacolor mi sie naprawde zmyje w zupe軟o軼i do naturalnego koloru...
Stary 2012-03-11, 20:36   #1735
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
wiecie co tak czytam i czytam wizaz.... i chyba to by drugi i ost raz w zyciu jak farbowalam w這sy. Tyle z tym problem闚.. Zastanawiam sie czy po no hm 30 myciach ten Diacolor mi sie naprawde zmyje w zupe軟o軼i do naturalnego koloru...
Pr鏏uj, mo瞠 si sp逝cze,ale czytam, 瞠 robi si go na 2,7% wi璚 oblepia w這s, ale mo瞠 za d逝go przetrzymany mo瞠 otworzy 逝ski i wej嗆 we w這s rozpocz望 proces rozja郾iania
mo瞠sz jeszcze nast瘼nym spr鏏owa jaki .02 z tej samej palety...

p.s. w豉郾ie dlatego, 瞠 denerwuje mnie ci庵貫 farbowanie i szukanie odcieni i ci庵造 odrost...wracam do naturalnych po 10 latach pasemek ..ale nie wiem, czy mi nie odstrzel co i zn闚 ich nie zrob...ale teraz krucho z kas, wi璚 ekonomicznie jest mie naturalki..
A m闚i Ci kup za ok. 3 z fiolet genicjany w aptece i zr鏏 p逝kank..tylko ostro積ie w 豉zience, 瞠by nie mie wsz璠zie fioletu. zmywa si nawet dobrze z wanny zmywaczem, ale ze sk鏎y nie zejdzie za 瘸den skarb, wi璚 ostro積ie.....a ja zrezygnowa陰m z jakiegokolwiek filetowego szamponu, bo nie mia豉m po nim efektu, bo szampon si sp逝kuje, potem nak豉da od篡wk i zn闚 sp逝kuje, a p逝kank robisz ju po sp逝kaniu od篡wki.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:

baaardzo 豉dny kolor...widz, 瞠 ju chyba same sukcesy ju b璠, bo na dobrym tropie jeste鄉y.
Jeszcze si wyp逝cz, a jak nie to te sobie k徙iel rzja郾iaj帷 zr鏏.
A ko鎍闚ki s zawsze abrdziej porowate i maj pootwierane 逝ski najpierw wychodz czarne, a potem szybko si wyp逝kuj.
ja po ka盥ym farbowaniu i myciu..jak nie zapomn...zakwaszam w這sy 造磬 octu, lub soku z cytryny w misce wody, powoduje to zamkni璚ie 逝sek i uwi瞛ienie barwnika w strukturz w這sa.
Z kolejnym farbowaniem na 3% powinno si coraz bardziej utrwala

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:22
Stary 2012-03-11, 20:51   #1736
liliana27
Raczkowanie

Cytat:

baaardzo 豉dny kolor...widz, 瞠 ju chyba same sukcesy ju b璠, bo na dobrym tropie jeste鄉y.
Jeszcze si wyp逝cz, a jak nie to te sobie k徙iel rzja郾iaj帷 zr鏏.
A ko鎍闚ki s zawsze abrdziej porowate i maj pootwierane 逝ski najpierw wychodz czarne, a potem szybko si wyp逝kuj.
ja po ka盥ym farbowaniu i myciu..jak nie zapomn...zakwaszam w這sy 造磬 octu, lub soku z cytryny w misce wody, powoduje to zamkni璚ie 逝sek i uwi瞛ienie barwnika w strukturz w這sa.
Z kolejnym farbowaniem na 3% powinno si coraz bardziej utrwala
no ale ja chc ja郾iejszy kolor . On w rzeczywisto軼i jest wydaje mi si jeszcze ciemniejszy ni na fotkach

dlatego w豉郾ie nie wiem, czy jak si wyp逝cz mog farbn望 kolorkiem z poziomu 8 - konkretnie chodzi mi chyba najbardziej o kolor 8sb (fotka poni瞠j. Ten kolor by豚y chyba zdecydowanie najbli瞠j oczekiwanego przeze mnie efektu

Powiedz mi jeszcze prosz, jak najlepiej wtedy farbowa w這sy. Najpierw odrosty, czy najpierw ca這嗆 - a mo瞠 od razu na ca造 貫bek
Wiesz to b璠zie de facto rozja郾ienie o jeden poziom niby, wi璚 w t stron to ju nie ma pewno軼i co do poprawno軼i dzia豉 - a chcia豉bym, 瞠by kolor by r闚ny ... w miar mo磧iwo軼i coraz bardziej

ehhhh
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Goldwell-Topchic-8SB-silver-blonde-60-ml.png.jpg (10,3 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2012-03-11, 21:16   #1737
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
no ale ja chc ja郾iejszy kolor . On w rzeczywisto軼i jest wydaje mi si jeszcze ciemniejszy ni na fotkach

dlatego w豉郾ie nie wiem, czy jak si wyp逝cz mog farbn望 kolorkiem z poziomu 8 - konkretnie chodzi mi chyba najbardziej o kolor 8sb (fotka poni瞠j. Ten kolor by豚y chyba zdecydowanie najbli瞠j oczekiwanego przeze mnie efektu

Powiedz mi jeszcze prosz, jak najlepiej wtedy farbowa w這sy. Najpierw odrosty, czy najpierw ca這嗆 - a mo瞠 od razu na ca造 貫bek
Wiesz to b璠zie de facto rozja郾ienie o jeden poziom niby, wi璚 w t stron to ju nie ma pewno軼i co do poprawno軼i dzia豉 - a chcia豉bym, 瞠by kolor by r闚ny ... w miar mo磧iwo軼i coraz bardziej

ehhhh
Farba farby nie rozjasni!!! i aby na這篡 kolor 8 na odrosty musisz najpierw poczeka 瞠by si wyp逝ka造 na d逝go軼i lub zrobi k徙iel rozja郾iaj帷, o 1 poziom powinna spokojnie rozja郾i, tylko, 瞠 mog by szorstkie w這sy, wi璚 zakwasi trzeba po k徙ieli.
A naturalne masz w豉郾ie takie na poziomie 8 jak wklei豉"pr鏏k" ni瞠j, czy trzeba b璠zie rozja郾i? Przepraszam, 瞠 pytam, ale nie ogarniam bez cofania si wstecz wszystkich "Waszych g堯w"
Stary 2012-03-11, 21:50   #1738
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Farba farby nie rozjasni!!! i aby na這篡 kolor 8 na odrosty musisz najpierw poczeka 瞠by si wyp逝ka造 na d逝go軼i lub zrobi k徙iel rozja郾iaj帷, o 1 poziom powinna spokojnie rozja郾i, tylko, 瞠 mog by szorstkie w這sy, wi璚 zakwasi trzeba po k徙ieli.
A naturalne masz w豉郾ie takie na poziomie 8 jak wklei豉"pr鏏k" ni瞠j, czy trzeba b璠zie rozja郾i? Przepraszam, 瞠 pytam, ale nie ogarniam bez cofania si wstecz wszystkich "Waszych g堯w"
oj tam, oj tam no problemo - w sumie by這by to dziwne, gdyby je wszystkie 'ogarnia豉'

zyto moja droga, moje naturalne - dawno nie widziane, bo jak tylko pojawia si odrost od razu jad z farb - wydaje mi si, 瞠 mog by kapk ciemniejsze ni za陰czona pr鏏ka ( nawet nie wiem, czy gdzie posiadam jakiekolwiek zdj璚ia w moich naturalnych, 瞠bym mog豉 stwierdzi jakie by造 na d逝go軼i) . Cho szczerze nie wiem czego si spodziewa po farbie Goldwell, bo jak na razie okazuje si, 瞠 one wszystkie wychodz ciemniej ni na pr鏏nikach.

No ale przyjmijmy, 瞠 s ciemniejsze - jakie to dodatkowe komplikacje spowoduje, bo jak pytasz, to czuj, 瞠 na pewno s

A co do k徙ieli rozja郾iaj帷ej to nigdy czego takiego nie robi豉m, nie wiem co to, z czym to si je - rzu mi prosz jakim has貫m a poszperam po necie, co by ci nie 'gwa販i' kolejnymi pytaniami
Stary 2012-03-12, 06:17   #1739
Symetria
Rozeznanie

Zyta: on nie by豉 za d逝go przetrzymany bo zawsze trzyma豉 mi go rowne 20 min ((( Boze jestem przerazona ze mi to nie zejdzie, albo jak zejdzie to bede mniala jakies inne wlosy! no ale dwa razy w zyciu tylko farbowalam!
Stary 2012-03-12, 12:48   #1740
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
farba chyba nigdy nie zmywa si do naturalnego koloru. sama od dawna nak豉dam jedn farb na wodzie 3%, wi璚 bardziej w sumie tonuj, ani瞠li farbuj i o ile wyp逝kuje si szybko, to m鎩 odrost jest zdecydowanie ch這dniejszy. nie rzuca si to w oczy, ale jak si przyjrze uwa積ie, w dobrym 鈍ietle, to r騜nica jest.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-10 14:32:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.