Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-12, 16:37   #1741
weraxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Dobrze rozumiesz....ale to zale篡 od tego jaki refleks chcesz zneutralizowa, jak rudy to potrzebujesz niebieskiego/popielu po przecinku .1
jak z這ty --------//------ fiolety/opalu po przecinku .2
Farba z oznaczeniem 512 wg profesjonalnych oznacze to
5 - jasny br您, wi璚 w niekt鏎ych profeskach to prawie czer
1 - popiel,
2- opal czyli fioletowo popielaty jasny br您..czyli dla w這s闚 z refleksem rudawo/z這tym w przewadze rudego.
瞠by nie rozja郾ilo odrostu i do przyciemnienia musisz u篡 3% oxy, mo積a rozrobi 6% z wod destylowan p馧 n ap馧- niekt鏎zy z kran闚k nawt rozrabiaj
Je郵i dobrze zrozumia豉m nie musz robi pigmentacji?
Rozumiem 瞠 ona pomaga utrwali kolor i si po niej farba tak nie wyp逝kuje ale czy bez pigmentcji mo瞠 mi wyj嗆 nie taki odcie jak powinien?

Po przejrzeniu chyba wszystkich mo磧iwych palet wybra豉m 7AV z matrixa a wi璚 mo瞠 o ton ciemniejsze ni mam teraz w這sy, a r騜nice miedzy odrostem mam minimaln.

Wybaczcie ale wszystkie informacje zawarte w tym w徠ku wydaj si strasznie chaotyczne dla kogo kto nie ma zielonego poj璚ia o farbowaniu dlatego wola豉m si upewni
weraxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 19:16   #1742
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka wiadomo嗆
No ale przyjmijmy, 瞠 s ciemniejsze - jakie to dodatkowe komplikacje spowoduje, bo jak pytasz, to czuj, 瞠 na pewno s
Ano....., w豉郾ie, jak s odrosty za ciemne, to 3% mo瞠 ich tak nie rozja填i do poziomu 8 i mog wyj嗆 ciemniejsze, to mo瞠 trzebaby d逝瞠j potrzyma na odro軼ie b康 u篡 maocniejszego %oxy na odrostach, ale najlepiej wypr鏏owa gdzie z pod spodu t 3%, bo na 3% te si rozja郾ia w這sy z rozja郾iaczem, trwa to d逝瞠j ni na mocniejszym oxy, ale bezpieczniej.
A ta 7 na3% co zrobi豉 z odrostem? przyciemni豉?
A o k徙ieli rozja郾iaj帷ej blond bunny na swoim blogu pisze, chyba szampon przeciw逝pie穎wy, rozja郾iacz, oxy i woda, ale sprawd sobie proporcje.
Dziewczyny tez robi造 szampon z sod oczyszczon (bo jej niskie ph otwiera 逝ski) ale w這sy potem szorstkie i trzeba koniecznie zakwasi po umyciu wod z octem, 瞠by zamkn望 逝ski w這s闚.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez weraxx Poka wiadomo嗆
Je郵i dobrze zrozumia豉m nie musz robi pigmentacji?
Rozumiem 瞠 ona pomaga utrwali kolor i si po niej farba tak nie wyp逝kuje ale czy bez pigmentcji mo瞠 mi wyj嗆 nie taki odcie jak powinien?

Po przejrzeniu chyba wszystkich mo磧iwych palet wybra豉m 7AV z matrixa a wi璚 mo瞠 o ton ciemniejsze ni mam teraz w這sy, a r騜nice miedzy odrostem mam minimaln.

Wybaczcie ale wszystkie informacje zawarte w tym w徠ku wydaj si strasznie chaotyczne dla kogo kto nie ma zielonego poj璚ia o farbowaniu dlatego wola豉m si upewni
Nie wklei豉 Swoich "w這s闚" wi璚 nie wiem co Ci na "oko" poradzi...
je郵i w這sy s puste, platynowe, blond, rozja郾iane, lub siwe wtedy potrzebna jest pigmentacja, 瞠by farba si trzyma豉, a nie wiem z jakiego do jakiego poziomu rozja郾i豉 Ci poprzednia farba i na jakim poziomie s teraz i jaki chcesz uzyska, bo 5 to ju b. ciemne.

Nie zgadzam si z Twoim okre郵eniem "infornacje s haotyczne" Jak przeczytasz ze zrozumieniem par stron w ty wszytstkie informacje powinny Ci si wyklarowa, bo ja ca造 czas "t逝k" to samo
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 19:31   #1743
liliana27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Ano....., w豉郾ie, jak s odrosty za ciemne, to 3% mo瞠 ich tak nie rozja填i do poziomu 8 i mog wyj嗆 ciemniejsze, to mo瞠 trzebaby d逝瞠j potrzyma na odro軼ie b康 u篡 maocniejszego %oxy na odrostach, ale najlepiej wypr鏏owa gdzie z pod spodu t 3%, bo na 3% te si rozja郾ia w這sy z rozja郾iaczem, trwa to d逝瞠j ni na mocniejszym oxy, ale bezpieczniej.
A ta 7 na3% co zrobi豉 z odrostem? przyciemni豉?
A o k徙ieli rozja郾iaj帷ej blond bunny na swoim blogu pisze, chyba szampon przeciw逝pie穎wy, rozja郾iacz, oxy i woda, ale sprawd sobie proporcje.
Dziewczyny tez robi造 szampon z sod oczyszczon (bo jej niskie ph otwiera 逝ski) ale w這sy potem szorstkie i trzeba koniecznie zakwasi po umyciu wod z octem, 瞠by zamkn望 逝ski w這s闚.
Wiesz z t 7 to by這 tak, 瞠 po prostu ca豉 g鏎a mi wysz豉 ciemniej ni reszta w這s闚, ale to nie by tylko odrost tylko tak do 10cm od sk鏎y g這wy. Nie wiem tez na ile tutaj r騜nice m鏬 spowodowa mixton.

Czyli rozumiem proponujesz zrobi pr鏏k na kosmyku, ale og鏊nie to najpierw pomalowa odrosty, a dopiero potem reszta? Nie wiem tylko jak d逝go m璚zy najpierw ten odrost, a jak d逝go potem w這sy na d逝go軼i? Jaki pomys

A o k徙ielach rozja郾iaj帷ych to ju pogrzeba豉m, mam og鏊ne rozeznanie, jednak powiem ci, ze z ka盥ym myciem kolorek z tek g鏎y 豉dnie si wyp逝kuje, wi璚 mo瞠 i k徙iel nie b璠zie potrzebna, szczeg鏊nie, 瞠 do farbowania b璠 podchodzi gdzie my郵 za trzy tyg - nie chc przem璚za swoich w這s闚, bo s w miar w dobrej kondycji i chcia豉bym, 瞠by tak zosta這
Stary 2012-03-12, 20:01   #1744
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka wiadomo嗆
Czyli rozumiem proponujesz zrobi pr鏏k na kosmyku, ale og鏊nie to najpierw pomalowa odrosty, a dopiero potem reszta? Nie wiem tylko jak d逝go m璚zy najpierw ten odrost, a jak d逝go potem w這sy na d逝go軼i? Jaki pomys
Mixton mo瞠 przyciemni w zale積o軼i od ilo軼i dodanego, normalnie o ok 1 poziom.
Jestem zwolenniczk pr鏏 na pasemku, 瞠by potem si nie zdziwi 瞠 na na ca貫j g這wie co 幢e wysz這. Powiem szczerze, 瞠 nie wiem ile trzyma嗆 na odro軼ie..ale na pewno d逝瞠j ni wcze郾iej, 瞠by rozja郾i這. Poczekaj wi璚 jak si wyp逝cz i za 1,5 tygodnia daj zna, to jeszcze spokojnie farb kupisz.
Mo瞠sz jeszcze jak chcesz napisa do blond bunny z zapytaniem i swoimi fotkami, Ona siedzi w blondach wi璚 na tym si zna na pewno
Stary 2012-03-13, 02:40   #1745
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:35
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-13, 08:10   #1746
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 201

Cytat:
Jak musia豉bym kupi farb? jaki poziom i jaki mniej wi璚ej numerek po przecinku?
Wybacz, ale wystarczy 瞠by przeczyta豉 sobie kilka stron wstecz i znajdziesz odpowied... na prawd nie wiem ile razy mamy si tu powtarza i pisa to samo skoro odpowiedzi s ju w w徠ku zawarte... ale mimo to co chwil kto znowu zadaje takie same pytania
Subskrybuj w徠ek i czasami mnie ju co trafia, Zycie gratuluj cierpliwo軼i
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-13, 09:21   #1747
liliana27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Mixton mo瞠 przyciemni w zale積o軼i od ilo軼i dodanego, normalnie o ok 1 poziom.
Jestem zwolenniczk pr鏏 na pasemku, 瞠by potem si nie zdziwi 瞠 na na ca貫j g這wie co 幢e wysz這. Powiem szczerze, 瞠 nie wiem ile trzyma嗆 na odro軼ie..ale na pewno d逝瞠j ni wcze郾iej, 瞠by rozja郾i這. Poczekaj wi璚 jak si wyp逝cz i za 1,5 tygodnia daj zna, to jeszcze spokojnie farb kupisz.
Mo瞠sz jeszcze jak chcesz napisa do blond bunny z zapytaniem i swoimi fotkami, Ona siedzi w blondach wi璚 na tym si zna na pewno
no problemo - pop逝cz jeszcze w這ski, a jak m闚i豉m kolorek ju si troszk wymy i zobacz efekt za jakie 1,5 - 2 tyg. Najlepiej to zrobi foty za te dwa tyg i wrzuc to podumamy ewentualnie razem nad efektem. Dzi瘯i zyta - i do niebawem
Stary 2012-03-13, 16:08   #1748
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:34
Stary 2012-03-13, 16:33   #1749
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Nie lubie kiedy kto si boczy a nie siedzi zbytnio w w徠ku ci庵le
Nie, jak mam subskrypcj i czytam codziennie nowe posty to wcale nie siedz w w徠ku
A jakby na prawd przejrza陰 w徠ek to by wiedzia豉, 瞠 po kropce/przecinku nie ma czego takiego jak "czekolada", pomijaj帷 fakt, 瞠 farby "czekoladowe" s zazwyczaj ciep貫.
Stary 2012-03-13, 17:30   #1750
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam do Was pytanie a szczeg鏊nie do Zyty

Mam w這sy na poziomie 6 br您 z oko這 z這tym (mocno z這tym minimalnie pod rudy) refleksem, i chcia豉bym je zafarbowa aby by造 zimno czekoladowe (mniej wi璚ej jak w za陰czniku na ko鎍ach w這s闚 tej pi瘯nej pani) i zachowa poziom 6 (byleby nie by造 ciemniejsze).

Jak musia豉bym kupi farb? jaki poziom i jaki mniej wi璚ej numerek po przecinku?

Bardzo zale篡 mi na takiej "zimnej czekoladzie" nie w bordo i nie w rudy, kiedy mia豉m taki kolor na g這wie, taka czysta ciemna czekolada i czu豉m si 鈍ietnie
wydaje mi si, 瞠 czekolada z za這瞠nia jest ciep造m odcieniem, o w豉郾ie bordowych podtonach

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-13, 20:18   #1751
zyta82
Rozeznanie

Si tu prosz nie "穋e"
Sczerze powiem, ze my郵 tak jak endorfina o czekoladzie, nawet nie wiem w kt雡m miejscu le篡 ona na kole kolor闚, czy bardziej w czerwie, czy pomara鎍z...i na pewno jest ciep豉.a w ka盥ym razie wyp逝kuje si na bank na ciep這..czytaj...rudo. Zerknij na jakiej palecie jaki Ci kolor podchodzi i zobacz oznaczenie, mo瞠 tak uda si doj嗆 czy jest bardziej czerwony, czy pomara鎍zowy, ale wszystko te zale篡 od koloru wyj軼iowego.
Obawiam si, 瞠 nie jestem w stanie pom鏂....i kiedy ju pisa豉m, 瞠 nie testujemy tu innych kolor闚 (ciep造ch) ni maj帷ych na celu och這dzenie i "spopielenie" koloru. A je郵i ju wyjd inne ni oczekujemy, to nie jest to zamierzony efekt.
Stary 2012-03-13, 23:15   #1752
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-14, 15:45   #1753
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zle mnie zrozumia豉, chodzi這 mi o to aby nie by豉 ona taka maxymalnie ciep豉 czekolada tylko "och這dzona".
B璠 musia豉 zobacze tak jak piszesz, mo瞠 to pomo瞠, Dzi瘯i Ci
Po prostu nie wyobra瘸m sobie "ch這dnej" czekolady, poza gorzk A je郵i ju jest na fotce u modelki na 1000% jest robiona w takim 鈍ietle, 瞠 wygl康a na zimny. W s這neczku i tak pewnie ma refleks rudy
Stary 2012-03-14, 15:47   #1754
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-14, 17:37   #1755
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Rozumiem kurcze a gdyby mie czekolad (jak m闚isz np rudy refleks) i maxymalnie j och這dzi w豉郾ie moim szamponem do rudych..co co by wysz這?
Je郵i ten Tw鎩 szampon jest niebieski to och這dzi, tzn, zneutralizuje moc tego rudego do neutralnego...a je郵i ten szampon ma za zadanie wzmocni kolor rudy to wiadomo.
My och豉dzamy w豉郾ie rudy refleks (staramy si w ka盥ym razie to uzyska) na popielaty...mog豉by po prostu mniej och這dzi i wtedy mia豉by "mniej" rude, zreszt zawsze si do rudych nam wyp逝kuj...a sprawdza陰 na palecie profesjonalnej (nie wiem goldwell, majirel jakakolwiek profesk) jaki kolor wg Ciebie to "czekolada"? wklej prosz
Stary 2012-03-14, 18:17   #1756
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-15, 14:27   #1757
martyna3275
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 709
Exclamation Krecone cienkie w這sy farbowane lorealem miedzianym.. POMOCY

Czesc dziewczyny. Pierwszy raz pisze na wizazu, lecz potrzebuje waszej pomocy. Moj problem jest taki ze mam krecone i bardzo nie sforne w這ski, sa one do軼 cienkie. w wakacje pomalowa豉m je intensywnie miedzianym lorelaem... mam juz teraz do軼 spore odrosty... i chcia豉bym zmienic kolor na ch這dny braz... mozecie mi poradzic jakiej farby uzyc? aby uzyskac oczekiwany efekt? wiem ze raczej tymi drogeryjnymi farbawmi z tym sobie nie poradze, wiec jaka profesjonalna farba moze mi pomoc???
martyna3275 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-15, 16:21   #1758
zyta82
Rozeznanie

Dot.: Krecone cienkie w這sy farbowane lorealem miedzianym.. POMOCY

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny. Pierwszy raz pisze na wizazu, lecz potrzebuje waszej pomocy. Moj problem jest taki ze mam krecone i bardzo nie sforne w這ski, sa one do軼 cienkie. w wakacje pomalowa豉m je intensywnie miedzianym lorelaem... mam juz teraz do軼 spore odrosty... i chcia豉bym zmienic kolor na ch這dny braz... mozecie mi poradzic jakiej farby uzyc? aby uzyskac oczekiwany efekt? wiem ze raczej tymi drogeryjnymi farbawmi z tym sobie nie poradze, wiec jaka profesjonalna farba moze mi pomoc???
Wklej zdjecie obecnych w這s闚 w slonku i w cieniu i napisz dok陰dnie jakie refleksy..mam nadziej, ze henn nie robi豉? i fotka odrostu te by si zda豉.
Nasza Caate te jest "zakr璚ona" 瞠 tak napisz i te schodzi豉 z rudych, wi璚 wszystko si pewnie a, tylko trzeba cierpliwo軼i i czasu.....wiec czekamy na foteczki
Stary 2012-03-15, 23:41   #1759
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:33
Stary 2012-03-16, 13:23   #1760
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
(Dopisuj do mojego posta o czekoladowych w這sach )

Masz racj Zyto, czekolada jest albo z czerwonym barwnikiem albo rudym, mnie si w豉郾ie przypomnia這 瞠 kiedy mia豉m farbowane u fryzjera to by造 one w豉郾ie z rudaw po鈍iat raczej
Zyto mam jeszcze takie g逝pie pytanie mo瞠 ale na prawd nie wiem, je瞠li mamy refleks z這ty na przyk豉d i pofarbujemy np te farb ze z這tym barwnikiem (tak sam np) to mo瞠 wyj嗆 inny refleks czy b璠zie to samo jak w przypadku natury? 瞠 po prostu barwnik je瞠li ju mamy 3 i pofarbujemy te z 3 to dalej b璠zie z這to? czy za kt鏎ym razem ju od tego z這ta zrobi nam si np rudawy?
No nestety, czekolada jest pi瘯na, ale ciep豉...
A co do Twojego pytania o zloto...to jak na plastyce miesza這 si kolory plakat闚ek!!! je郵i na z這to po這篡sz z這to to b璠zie z這to, jak na z這to po這篡sz sam natur, b璠ziesz mia豉 naturalny kolor, ze z這tym refleksem(bo refleks pozostaje) ...瞠by zneutralizowa z這to trzeba fioletu, ni瞠j o tym te pisa豉m...2 , V, P, opal
To tak jak do czerwonego dodasz bia造, wychodzi na 10000% r騜..a do i鄴單 to na 10000% wyjdzie ziele.
Ko這 kolor闚, nawet to ci wklejalam 鈍ietnie pokazuje kolory podstawowe i co si dzieje po zmieszaniu danych kolor闚(kolory pierwszorz璠ne i kolory drugorz璠ne)
I w ko鎍u co Ci si "widzi"?
Stary 2012-03-16, 14:37   #1761
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:32
Stary 2012-03-16, 15:35   #1762
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyto nie denerwuj si bo ja wiem jak to jest z neutralizacjami i jak to dzia豉 tylko nie wiedzia豉m jak to jest czy np przez d逝gi czas farbowanie np t sam z這t farb czy nie wyjdzie od tej "masy z這ta" jaki rudy albo co
Nie, nie, ja si pyta豉m jaki masz pomys na siebie (w這sy), bez 瘸dnych pretensji
A je郵i b璠ziesz ci庵le farbowa豉 t sam farb jednej firmy to nie powinno by 瘸dnych niespodzianek. Podobny efekt z這ta ma chyba beige/be
Stary 2012-03-16, 17:50   #1763
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-19, 08:08   #1764
majczusia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 435

Szukam rady. Naturalne w這sy mam co mi璠zy ciemny blond, a jasny br您, generalnie taki kolor jaki ma wi瘯szo嗆 dziewczyn. Farbuje od 2 lat w這sy, od ok. roku na co mi璠zy czerni, a br您em. Obecnie mam mro幡y kasztan na g這wie, jest to prawie czer, generalnie bardzo ciemny br您. Chcia豉bym mie br您 鈔edni/jasny, w za陰czniku pokazuje przybli穎ne, mo積a powiedzie wymarzone kolory. Mam kilka pyta:

1. Czy taki kolor uzyskam bez rozja郾iacza?

2. Jaka farba mo瞠 da taki efekt?

Chc jeszcze doda, 瞠 chcia豉bym taki br您, kt鏎y po kliku myciach nie zrobi ze mnie rudzielca. Jest to w og鏊e realne?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img20350.fryzury-dlugie.1350610.jpg (54,5 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg marta-%C5%BCmuda-trzebiatowska.jpg (33,0 KB, 53 za豉dowa)

Edytowane przez majczusia
Czas edycji: 2012-03-19 o 08:13
majczusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-19, 08:14   #1765
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Stary 2012-03-19, 09:17   #1766
visionAM
Zakorzenienie

majczusia - wstawione przez Ciebie zdj璚ia NIE przedstawiaj zimnych odcieni br您u, wi璚 pytanie nie na ten w徠ek
Stary 2012-03-19, 18:13   #1767
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majczusia Poka wiadomo嗆
Szukam rady. Naturalne w這sy mam co mi璠zy ciemny blond, a jasny br您, generalnie taki kolor jaki ma wi瘯szo嗆 dziewczyn. Farbuje od 2 lat w這sy, od ok. roku na co mi璠zy czerni, a br您em. Obecnie mam mro幡y kasztan na g這wie, jest to prawie czer, generalnie bardzo ciemny br您. Chcia豉bym mie br您 鈔edni/jasny, w za陰czniku pokazuje przybli穎ne, mo積a powiedzie wymarzone kolory. Mam kilka pyta:

1. Czy taki kolor uzyskam bez rozja郾iacza?

2. Jaka farba mo瞠 da taki efekt?

Chc jeszcze doda, 瞠 chcia豉bym taki br您, kt鏎y po kliku myciach nie zrobi ze mnie rudzielca. Jest to w og鏊e realne?
VisionAM dobrze pisze, to nie ten w徠ek, ale w wypadku wyj徠ku mog powt鏎zu s這wa Ametys, farba farby nie rozja郾i..jedynie zostaje u篡 dekoloryzatora...ale to tez zale篡 czy d逝go farbowa豉 na tak ciemno, bo mi blond bunny napisa豉, 瞠 jak do 3 razy k豉dziony b.ciemny pigment to dekoliryzator ruszy, a jak d逝zej farbowane na ciemny, to pigment zostanie we w這sach i mimo rozja郾ienia, przy nast瘼nym farbowaniu wr鏂 do stanu z przed dekoloru. W ostateczno軼i rozjasniacz, ale z wod najwy瞠j 9%, bo 12% sobie spalisz.
Te fotki wygl康aj w cieniu tak 豉dnie w s這nku rude s na 10000%.
疾by si kolor nie wyp逝kiwa, bo po rozja郾ieniu trzeba b璠zie zkoregowa niechciany refleks...ale te doda natury do upragnionego koloru, bo wlosy rozja郾iane farbuje si jak siwe. Jak rozja郾isz to daj mi znak na priv (prze郵ij fotki po rpzja郾ieniu i opisz jaki maj kolor) to wtedy pomy郵imy.
Ametys ocena 5+
Stary 2012-03-19, 21:07   #1768
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

[QUOTE=zyta82;32963185]No nestety, czekolada jest pi瘯na, ale ciep豉...

No w豉郾ie... a czy mo積a uzyska czekolad/czekoladowy br您 zimny?
Bo mnie ciep貫 kolory nie pasuj a marz o czekoladce... o takim br您ie z po鈍iat bordo/fioletu...
Macie jakie propozycje na kolorki poni瞠j??? (one s ciep貫 czy zimne?)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1MODELKA.jpg (12,6 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 40ed0932bdacbd58ad796db3eb35714a.jpg (29,4 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blogg11.jpg (98,9 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 249925_1936477743860_1599859608_1958778_5751533_n.jpg (64,6 KB, 15 za豉dowa)
Stary 2012-03-19, 21:16   #1769
visionAM
Zakorzenienie

Czekolada NIE JEST ZIMNA

S w ofercie Castinga farby mro幡e kakao albo mro幡y kasztan i te farby maj w豉郾ie tak dziwn po鈍iat, niby ch這dnaw, ale jednak kakao - 鄴速aw, kasztan - rudaw

Odcienie z fioletow po鈍iat to zapewne b璠 te z .2
Wi璚 w sumie mo積a pr鏏owa farbami .21 albo .12
ale nie b璠zie to czekolada dziewczyny prosz was
Stary 2012-03-19, 22:54   #1770
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie... a czy mo積a uzyska czekolad/czekoladowy br您 zimny?
Bo mnie ciep貫 kolory nie pasuj a marz o czekoladce... o takim br您ie z po鈍iat bordo/fioletu...
Macie jakie propozycje na kolorki poni瞠j??? (one s ciep貫 czy zimne?)
pisa造鄉y chyba stron wcze郾iej, 瞠 czekolada absolutnie nie jest zimna... my郵, 瞠 uzyska j jest bardzo prosto, ale b璠zie wyp逝kiwa si na czerwono. zdj璚ia, kt鏎e wklejasz, to jaki poziom 5, a co po przecinku, to ju zale篡 od Ciebie, czy wolisz fiolety, czy czerwienie. poszukaj na allegro interesuj帷ych Ci marek, sprzedawcy przewa積ie wklejaj pr鏏niki na aukcjach, tudzie zorientuj si w nazwach i szukaj w google danych kolor闚

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.

Advertisement