Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-16, 01:29   #151
matys-magda69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za rad . Tak si tylko zastanawia豉m czy 6 to nie za jasno. Ostatnio farbowa豉m poziomem 4 ale nie majirel. Po 3 tygodniach mocno si zmyl . Wieczorem wrzuc zdj璚ie jak to teraz wygl康a.
Szuka豉m majirel 4.71 ale nie znalaz豉m takiego koloru . Jest tylko 5.71. Czy to o ten ci chodzi這?

-------------------------------------------------------------------------

Dorzucam zdj璚ia i prosz o nakierowanie mnie na w豉軼iwy kolor majirel b璠 niewyobra瘸lnie wdzi璚zna .
Ostatnie zdj璚ie z lamp
Sproboj mieszanki 20ml 5.12 +15ml 5.71+15ml 3 (75 ml 4%)Majirel z gory przepraszam ale nie wiem czy te kolory sa dostepne w POlsce
Fajne polaczenie wychodzi tez 5.11+3+5.22 teoretycznie nie miesza sie kolorow z roznych poziomow ,ale nikt tego nie zabraniaa niesamowite kolory wychodza z mieszania 2 lub wiecej kolorow.

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠 wy mi co doradzicie.M鎩 naturalny kolor w這s闚 to zimny ciemny br您 co pomi璠zy 3 i 4 kolor闚 naturalnych majirel.Zacze豉m farbowa,w wieku 21lat gdy mia豉m ju spor ilo嗆 siwych w這s闚,jakie 20%.Najpierw by造 to farby typu garnier raczej w br您ach od jasnych po ciemne.Niby ok kolor si trzyma,ale do嗆 mocno ta farba zniszczy豉 mi w這sy.Zmieni豉m farb na loreal excellence nr 5 br您.Mia to by br您 ale wysz造 czarnetragedia.Fakt jestem typem urody zima blada cera z r騜owymi tonami,jasno zielone oczy i ciemne d逝gie rz瘰y oraz ciemne brwi.Mo積a by rzec czer dla Ciebie.Niestety za ciemny ten kolor,wygl康a ok gdy jestem do嗆 mocno opalona.Kolor tej farby naprawd utrzymuj si d逝go,tylko w這ski te mi zniszczy豉We wrze郾iu spr鏏owa豉m Loreal Majirel.W這sy od篡造 super mi瘯kie.Jakby po od篡wce a nie farbie.Problem by ju po tygodniu gdy ta farba zacz窸a w do嗆 szybkim tempie wyp逝kiwa.Po 2 tyg spod farby wida by這 siwkiW這sy zawsze farbowa豉m tak co 8 tyg,a tutaj musia豉bym co najmniej co trzy.Mo瞠 b陰d by w tym,瞠 nie farbowa豉m kolorem podstawowym.Farbowa豉m nr 5,71.aιny kolor niestety nie zimny,ale wielkim plusem dla mnie by這 i w這sy nie by造 czarne i wysuszone jak po innych farbach.
Polecacie tutaj te farbki vitality's.Pytanie do dziewczyn kt鏎e farbowa造 vitality's.
Jakie macie spostrze瞠nia?chodzi mi o to jak d逝go kolor si utrzymuje(mam siwe w這sy teraz tak w 40%)chcia豉bym przynajmniej do miesiaca i czy bardzo niszczy ta farba w這sy.To dwie najwa積iejsze kwestie.
Czy je郵i przyk豉dowo wybior z palety vitality's br您,czy w這sy nie wyjd czarne?
Mam dylemat mam jeszcze jedn tubk majirel 5,71 i mo瞠 do tego kupi 5 lub 5.0 i mo瞠 wtedy bardziej chwyci w這sy siwe,lub samym podstawowym zafarbowa .Fabowa豉m w這sy sama i mo瞠 sobie nie poradzi豉m do ko鎍a z dobrym pokryciem w這s闚.Sama nie wiem co robi,ale je郵i bardziej polecicie mi vitality's to mo瞠 wybior t farb.
Porzadzcie co dziewczyny,kt鏎 farb polecacie mi zafarbowa?Teraz nie b璠 k豉d豉 sama farby,b璠 mia豉 po這穎n przez swie穎 upieczon fryzjerk.Ona farbowa豉 ju donegal i freelimix,tylko jeszcze nie farbowala nikomu z siwymi w這sami,wi璚 nie mo瞠 mi tych farb w 100%poleci.
Shade droga weteranko farbowania mo瞠 ty mi poradzisz
Pozdrawiam was
Jesli masz wiecej niz 50% siwych wlosow i chcesz uzyskac zimy odcien uzyj wybranego poziomu z przecinkiem(,1,2,7) z podstawowym kolorem
np 25 ml 5,07 +25ml 5+75 ml ^6%(zawsze do krycia wlosow siwych uzywamy 6%) zacznij klasc kolor gdzie jest najwiecej siwkow.Nie musisz klasc od razu na koncowki i dlugosc wlosa jesli nie masz na dlugosci duzo siwuch wlosow,mozesz zrobic to partiami ,zabawic sie w malarza hihihi
po polozenia na odrosty po 20 min mozesz dodac 15 ml cieplej wody zmalaksowac i zostawic na dlugosci,koncach na 20 min
Stary 2011-02-16, 09:09   #152
lenaa83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 304

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Poka wiadomo嗆
Sproboj mieszanki 20ml 5.12 +15ml 5.71+15ml 3 (75 ml 4%)Majirel z gory przepraszam ale nie wiem czy te kolory sa dostepne w POlsce
Fajne polaczenie wychodzi tez 5.11+3+5.22 teoretycznie nie miesza sie kolorow z roznych poziomow ,ale nikt tego nie zabraniaa niesamowite kolory wychodza z mieszania 2 lub wiecej kolorow.

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Jesli masz wiecej niz 50% siwych wlosow i chcesz uzyskac zimy odcien uzyj wybranego poziomu z przecinkiem(,1,2,7) z podstawowym kolorem
np 25 ml 5,07 +25ml 5+75 ml ^6%(zawsze do krycia wlosow siwych uzywamy 6%) zacznij klasc kolor gdzie jest najwiecej siwkow.Nie musisz klasc od razu na koncowki i dlugosc wlosa jesli nie masz na dlugosci duzo siwuch wlosow,mozesz zrobic to partiami ,zabawic sie w malarza hihihi
po polozenia na odrosty po 20 min mozesz dodac 15 ml cieplej wody zmalaksowac i zostawic na dlugosci,koncach na 20 min
Maty dzi瘯uj Ci za odpowiedz
lenaa83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-16, 23:13   #153
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Dzi瘯i Magda za przepis na mieszank. Teraz poszukuj na allegro 5,71 bo w豉郾ie zorientowa豉m si, 瞠 ten odcie te wycofali . Normalnie k這dy pod nogi hehehe a odrost coraz wi瘯szy...
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 00:26   #154
matys-magda69
Raczkowanie

a moze 4.07 jest w Polsce?
Stary 2011-02-17, 08:58   #155
iivii
Raczkowanie

No niestety nie ma 4,07 ... przynajmniej na allegro. B璠 jeszcze polowa na ten 5,71. Mo瞠 komu jeszcze zosta造 jakie resztki .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Uda這 mi si dosta 5,71 . Sk豉dniki do mieszanki 20ml 5.12 +15ml 5.71+15ml 3 zam闚ione. W przysz造m tygodniu b璠 experymentowa. Jeszcze nigdy nie miesza豉m farb. Zrobi na 6% 瞠by pokry這 siwe.
Przy okazji dowiedzia豉m si, 瞠 wycofali wszystkie kolory .11 !!! O co chodzi z tym wycofywaniem i to chyba najcz窷ciej w豉郾ie zimnych odcieni???

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2011-02-17 o 19:27
Stary 2011-02-18, 01:59   #156
matys-magda69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
No niestety nie ma 4,07 ... przynajmniej na allegro. B璠 jeszcze polowa na ten 5,71. Mo瞠 komu jeszcze zosta造 jakie resztki .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Uda這 mi si dosta 5,71 . Sk豉dniki do mieszanki 20ml 5.12 +15ml 5.71+15ml 3 zam闚ione. W przysz造m tygodniu b璠 experymentowa. Jeszcze nigdy nie miesza豉m farb. Zrobi na 6% 瞠by pokry這 siwe.
Przy okazji dowiedzia豉m si, 瞠 wycofali wszystkie kolory .11 !!! O co chodzi z tym wycofywaniem i to chyba najcz窷ciej w豉郾ie zimnych odcieni???
Producent czesto wycofuje farby z krajow w ktorym sie malo sprzedaja,a ze Polki to slowianski typ urody to wiekszosc kolorow ma ciepla tonacje,
Ja osobiscie pokrylam zimnym brazem moje rozjasnianie od wielu lat wlosy wlasnie mieszanka 6,11+4.71+3 ale woda 4% bo na rozjasniane 6 to juz za duzy procent.Loreal szybko sie spiera niestety.
Kiedy juz moje wlosy wmiare po 2 farbowaniu sie ustabilizowaly,koloryzuje je Wella Touch 6/0 15 ml+15 ml 4.71+10ml8.81+80 ml 3% i wychodzi mega zimno blyszczaca.

Edytowane przez matys-magda69
Czas edycji: 2011-02-18 o 02:21
matys-magda69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 12:57   #157
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:

r闚nie uwa瘸m, 瞠by nak豉da豉 farb wy陰cznie na odrosty, nie ma potrzeby k豉嗆 jej ni瞠j, na w這sy juz farbowane, bo wysuszaj si niepotrzebnie, znajd sobie jedn farb i k豉d j zawsze tylko na odrosty je郵i z nich zejdzie to na堯z kolejnym razem na nowe odrosty, oraz na te farbowane poprzednio, ale ko鎍闚ki s juz wielokrotnie farbowane wi璚 maj prawo by zniszczone.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 17:10   #158
iwona200
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 452

Hej dziewczyny

M鎩 problem wygl康a nast瘼uj帷o. Ostatnio kilka razy pofarbowa豉m w這sy na rudo () a m鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki 鈔edni blond popielaty. Obecnie ma 2-cm odrost a reszta w這s闚 jest rudawa Chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 i chc pofarbowa na jaki kolor zbli穎ny do mojego aby odrost nie by tak drastycznie widoczny. I tu zaczyna si problem, wiem, 瞠 samo farbowanie (chcia豉bym Majirel) nie zneutralizuje mi tej rudo軼i Dekoloryzacja odpada. Piszecie co o jakich mixtonach (nie mam teraz czasu 瞠by si zag喚bia w temat - innym razem poczytam wi璚ej ), ale ja nie wiem w og鏊e "z czym to si je" i boj si, 瞠 wyjdzie mi na g這wie jakie niebieskie niewiadomo co

Wiem, 瞠 w徠ek jest o popielatych br您ach, a ja chc popielaty, ale blond (nie jasny!) wi璚 mo瞠 co b璠ziecie w stanie doradzi Mog doda fotki mojej czupryny
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 22:12   #159
matys-magda69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

M鎩 problem wygl康a nast瘼uj帷o. Ostatnio kilka razy pofarbowa豉m w這sy na rudo () a m鎩 naturalny kolor w這s闚 to taki 鈔edni blond popielaty. Obecnie ma 2-cm odrost a reszta w這s闚 jest rudawa Chcia豉bym wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 i chc pofarbowa na jaki kolor zbli穎ny do mojego aby odrost nie by tak drastycznie widoczny. I tu zaczyna si problem, wiem, 瞠 samo farbowanie (chcia豉bym Majirel) nie zneutralizuje mi tej rudo軼i Dekoloryzacja odpada. Piszecie co o jakich mixtonach (nie mam teraz czasu 瞠by si zag喚bia w temat - innym razem poczytam wi璚ej ), ale ja nie wiem w og鏊e "z czym to si je" i boj si, 瞠 wyjdzie mi na g這wie jakie niebieskie niewiadomo co

Wiem, 瞠 w徠ek jest o popielatych br您ach, a ja chc popielaty, ale blond (nie jasny!) wi璚 mo瞠 co b璠ziecie w stanie doradzi Mog doda fotki mojej czupryny
MOze wyszedl by Ci Ciemny blond Poziom ^6^ ale musialbys ladnie poprosic i wstawic fotke
Stary 2011-02-22, 01:46   #160
matys-magda69
Raczkowanie

Stary 2011-02-22, 12:27   #161
kotbalamot
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Do werojka - widz, ze nikt Ci nie odpowiedzia na Twoje pytanie - kolor z fotki.
Ja taki odcie (prawie identyczny)uzyska豉m po permanentnej farbie Goldwell nr 7 A - wyszed jasny br您 niby popielaty ale zauwa , 瞠 on ma troch 鄴販i w sobie. Na w這sach niestety te ta 鄴單 wychodzi.
Na zdj璚iu kt鏎e wklei豉 r闚niez przebija troch 鄴販i. Mi osobi軼ie to nie odpowiada, wol zdecydowanie ch這dniejsze jasne br您y.
Por闚na豉m moje wlosy zafarbowane Goldwell 7A z w這sami mojej c鏎ci , kt鏎a ma ch這dny naturalny br您 i niestety moje zdecydowanie r騜nia si , s lekko 鄴速e a nawet przeb造skuj rudawo.
Do masek wkrapiam sporo gencjany i trzymam 20-30 minut. Pomaga < 鄴單 豉dnie znika.
kotbalamot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 13:10   #162
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja natomiast jak do tej pory najbardziej zadowolona jestem z wy瞠j wspomnianego Goldwella. najpi瘯niejszy kolor uzyska豉m po br您ie z nowej serii zimnych br您闚 (musia豉bym poszuka jaki kolor mia豉m), no ale niestety szybko si wyp逝ka. kolejnym razem farbowa豉m ciemnym popielatym blondem r闚nie z Goldwella, by to listopad - pocz徠ek, do tej pory nie robi nic z w這sami, stosuj jedynie fioletowe p逝kanki. wydaje mi si, 瞠 br您y zawsze maj w bazie kolor czerwony, natomiast blondy 鄴速y, a ja jednak wole mie z馧ty poblask, nie rudy, 豉twiej go wtedy zniwelowa - chocia瘺y wspomnianymi p逝kankami

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-22, 17:27   #163
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
MOze wyszedl by Ci Ciemny blond Poziom ^6^ ale musialbys ladnie poprosic i wstawic fotke
Postaram sie jutro doda fotk

Bardzo zainteresowa造 mnie te mixtony Z jakiej firmy polecacie? Faktycznie jest w stanie ca趾owicie wyeliminowa mi t rudo嗆?
Stary 2011-02-23, 17:28   #164
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:

Dodaj fotki i 豉dnie prosz o rad S jakie s, bo z pracy wracam jak juz jest szarawo i nie s za ciekawe. Nie zwracajcie uwagi na prze鈍it na czubku g這wy (nie wiem czemu taka mam ).

Poziom 6 b璠zie za ciemny, a chc mie kolor jak najbardziej zblizony do mojego naturalnego, bo nie chce ju farbowa a nie chc te mega odrost闚
Fryzjerka pracuj帷a na Majirel Loreala powiedzia豉, 瞠 moje w這sy s w kolorze (wg tych farb) blond, no g鏎a 鈔edni blond. Na fotkach w 鈍ietle dziennym moje w這sy wysz造 do嗆 ciemno. Dotychczas farbowa豉m rudo軼iami z poziomu wlasnie 7 i wydaje mi sie, 瞠 jasno嗆 tego odcienia byla ok w porownaniu z moim naturalnym.

Znalaz豉m w internecie niebieski mixton Prosalon, czy mog go miesza z farbami innej firmy? Chyba, 瞠 te farby z Prosalon sa dobre

EDIT: Dodaj fotki z palety Goldwell TOPCHIC, m鎩 naturalny kolor zbli穎ny jest najbardziej do tego pierwszego kosmyka, a farbowany jest zbli穎ny do tego drugiego. Nie wiem jakie one maj nazwy, ale tak wizualnie s podobne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01182.jpg (60,5 KB, 94 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01185.jpg (66,7 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwell.jpg (24,9 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwell 2.jpg (28,7 KB, 53 za豉dowa)

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2011-02-23 o 20:28
Stary 2011-02-23, 18:37   #165
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Dodaj fotki i 豉dnie prosz o rad S jakie s, bo z pracy wracam jak juz jest szarawo i nie s za ciekawe. Nie zwracajcie uwagi na prze鈍it na czubku g這wy (nie wiem czemu taka mam ).

Poziom 6 b璠zie za ciemny, a chc mie kolor jak najbardziej zblizony do mojego naturalnego, bo nie chce ju farbowa a nie chc te mega odrost闚
Fryzjerka pracuj帷a na Majirel Loreala powiedzia豉, 瞠 moje w這sy s w kolorze (wg tych farb) blond, no g鏎a 鈔edni blond. Na fotkach w 鈍ietle dziennym moje w這sy wysz造 do嗆 ciemno. Dotychczas farbowa豉m rudo軼iami z poziomu wlasnie 7 i wydaje mi sie, 瞠 jasno嗆 tego odcienia byla ok w porownaniu z moim naturalnym.

Znalaz豉m w internecie niebieski mixton Prosalon, czy mog go miesza z farbami innej firmy? Chyba, 瞠 te farby z Prosalon sa dobre
Jak fotki nie oddaj koloru to znajd na jakiej palecie np goldwella kolor najbardziej zbli穎ny do Twoich naturalnych i do tych co masz zafarbowane na d逝go軼i i wklej linka, napisz numery czy c騥. Bo te rzeczywi軼ie ciemne lub prze鈍ietlone. Ale mo瞠 Magda co wymy郵i, ale na pewno teraz ci篹ko okre郵i czy to poziom6,7 czy8? pewnie 7
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-23, 20:30   #166
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Jak fotki nie oddaj koloru to znajd na jakiej palecie np goldwella kolor najbardziej zbli穎ny do Twoich naturalnych i do tych co masz zafarbowane na d逝go軼i i wklej linka, napisz numery czy c騥. Bo te rzeczywi軼ie ciemne lub prze鈍ietlone. Ale mo瞠 Magda co wymy郵i, ale na pewno teraz ci篹ko okre郵i czy to poziom6,7 czy8? pewnie 7
Doda豉m fotki z palety Goldwell Topchic
Stary 2011-02-24, 00:47   #167
matys-magda69
Raczkowanie

Polecalabym Ci welle touch na poczatek.Loreal bedzie szybko sie wymywal i wyjdzie nieekonomicznie,gdyz bedziesz musiala zrobic dodanie pigmentu przed wlasciwym farbowaniem. wella touch miesza sie 1:2 na oxy 1,9-4%
Dodanie pigmentu zrob 9/0 1:2 oxy 1,9%

naoz na suche wlosy nie zmywaj tylko zostaw na 20 min i lekko sproboj podsuszyc
na tak przygotowane wlosy naloz wlasciwa mieszanke
9/0 15ml+9/16 15ml +60 ml 4% na sam odrost
osobno na koncowki i dlugosc ta sama mieszanka ale na wodzie 1.9%
sorry ze pisze bez skladu ale siedze po nocach nad nowym projektem i juz mi mozg sie lasuje
Stary 2011-02-24, 08:58   #168
kachulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Cze嗆 dziewczyny!
Czytam was od jakiego czasu i dumam.
Zafarbowanie moich w這s闚 na ch這dny odcie to koszmar - dot康 uda這 si to tylko mojemu fryzjerowi, jednak biznes jest to do嗆 drogi, wi璚 pr鏏uj sama Cz瘰to nawet zaraz po farbowaniu odcieniem Ash (ostatnio Artego 5,01) ju w s這鎍u widz poamara鎍zowo-z這te k豉ki :-(
Prob闚a豉m szamponem fioletowym to zneutralizowa - w sztucznym 鈍ietle jest w miare, w dziennym tak sobie :/ Zastanawiam si czym mog豉bym to zneutralizowa bardziej? Mo瞠 jaki czysto niebieskim? Tylko czym? Znalaz豉m co takiego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=32771&next=1 ; ale nie jestem pewna czy si nadaje :-/
Teraz czeka na mnie farba 5,1, mo瞠 z ni b璠zie jako lepiej? Ale pewnie po kilku myciach znowu b璠zie to samo. Chcia豉bym unikn望 farbowania w這s闚 co miesi帷 :-(
Mo瞠 uda這 wam si rozwi您ac podobny problem? By豉bym wdzi璚zna za jak彗olwiek rad
Pozdrawiam!

Edytowane przez kachulka
Czas edycji: 2011-02-24 o 08:59
kachulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-24, 11:29   #169
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kachulka Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
Czytam was od jakiego czasu i dumam.
Zafarbowanie moich w這s闚 na ch這dny odcie to koszmar - dot康 uda這 si to tylko mojemu fryzjerowi, jednak biznes jest to do嗆 drogi, wi璚 pr鏏uj sama Cz瘰to nawet zaraz po farbowaniu odcieniem Ash (ostatnio Artego 5,01) ju w s這鎍u widz poamara鎍zowo-z這te k豉ki :-(
Prob闚a豉m szamponem fioletowym to zneutralizowa - w sztucznym 鈍ietle jest w miare, w dziennym tak sobie :/ Zastanawiam si czym mog豉bym to zneutralizowa bardziej? Mo瞠 jaki czysto niebieskim? Tylko czym? Znalaz豉m co takiego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=32771&next=1 ; ale nie jestem pewna czy si nadaje :-/
Teraz czeka na mnie farba 5,1, mo瞠 z ni b璠zie jako lepiej? Ale pewnie po kilku myciach znowu b璠zie to samo. Chcia豉bym unikn望 farbowania w這s闚 co miesi帷 :-(
Mo瞠 uda這 wam si rozwi您ac podobny problem? By豉bym wdzi璚zna za jak彗olwiek rad
Pozdrawiam!
wszystkie mamy ten sam problem, o tym jest ca豉 cz窷 pierwsza i ta. ka盥ej z nas farba si wyp逝kuje/przebijaj niechciane odcienie. kombinujemy, mieszamy, dzielimy si spostrze瞠niami, nie znalaz造鄉y z這tego 鈔odka.

Stary 2011-02-24, 16:52   #170
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Polecalabym Ci welle touch na poczatek.Loreal bedzie szybko sie wymywal i wyjdzie nieekonomicznie,gdyz bedziesz musiala zrobic dodanie pigmentu przed wlasciwym farbowaniem. wella touch miesza sie 1:2 na oxy 1,9-4%

sorry ze pisze bez skladu ale siedze po nocach nad nowym projektem i juz mi mozg sie lasuje
Po prostu masakra!!! T mieszank pokaza豉 mi, 瞠 niczego nie wiem o kole koloru(a my雲a豉m, 瞠 troch rozumiem o co chodzi) i chyba tak powinno by, bo nie jestem fryzjerk
Poziom 9 -dobra, bo jest naturalny ciemny, to 瞠by nie przyciemnia mocniej...
ale, 瞠by tak ten sam kolor na odrost i d逝go嗆, przecie wyjdzie granica i b璠 r騜ne, bo jak 9.16 (fioletowy, popielaty bardzo jasny blond) na這篡 na odrost to b璠zie mia豉 fioletowo/niebieski refleks?...no w sumie to bardzo jasny blond to fiolet闚 a takich nie b璠zie.
A jak na d逝go嗆 to samo, to mo瞠 troszk ciemniej wyjdzie bo na 1,9%, ale t czerwono嗆, czy tycjan, czy wino to zneutralizuje?
Cho ten odcie ,16 jest pewnie bardzo delikatny.
Nie powinna u篡 czrgo z "zielen"?
A chodzi o ten sam 9,16 z Welli CT? Pozdrawiam

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:23
Stary 2011-02-24, 17:47   #171
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:

Wella Touch to w豉軼iwie krem koloryzuj帷y do 24 my. Nie wyp逝ka mi si to za szybko?

Spr鏏uj rozszyfrowa (w temacie farbowania jestem laikiem . Te oksydanty 1,9 i 4 to musia豉bym osobno dokupi, tak? Zawsze robi豉m na oksydancie 6% i nawet mam prawie ca陰 butl w domu
9/16 - popielaty fioletowy roz鈍ieltony blond - yyy fioletowy?
9/0 - bardzo jasny blond - my郵isz, 瞠 mam a tak jasne w這sy?

Czyli mixtonu tutaj w og鏊e nie musia豉bym u篡wa?

Dzi瘯uj pi瘯nie za rad
Stary 2011-02-24, 20:33   #172
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Wella Touch to w豉軼iwie krem koloryzuj帷y do 24 my. Nie wyp逝ka mi si to za szybko?

Spr鏏uj rozszyfrowa (w temacie farbowania jestem laikiem . Te oksydanty 1,9 i 4 to musia豉bym osobno dokupi, tak? Zawsze robi豉m na oksydancie 6% i nawet mam prawie ca陰 butl w domu
9/16 - popielaty fioletowy roz鈍ieltony blond - yyy fioletowy?
9/0 - bardzo jasny blond - my郵isz, 瞠 mam a tak jasne w這sy?

Czyli mixtonu tutaj w og鏊e nie musia豉bym u篡wa?

Dzi瘯uj pi瘯nie za rad
Ja mog si podzieli moimi prze篡ciami.Raz farbowa陰m Well婆T(7.71 i 7.89) te z polecenia Matys-Magdy i efekt by fajny, ale kr鏒kotrwa造, robi豉m te pigmentacj tak samo jak Ci napis豉, ale na blond pasemkach szybko si wyp逝ka, jako po miesi帷u czy p馧torej
A fiolet jest w nazwie, 9,16-very light ash violet i 1 to aash-popiel, a 6 pewnie fiolet
Stary 2011-02-25, 11:47   #173
karola855
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Talking Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Witam,ostatnio pofarbowa豉m w這ski sayosem jasny br您 i wiecie co wyszed mi prawie czarny,znowu ta czern,czy ja kiedys trafie na jakis kolorek ciep貫go br您u jak nie jasny br您 to jaki???jestem zielona
karola855 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 15:48   #174
aniaexplode
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 985
Wpisy w blogu: 1

Chc swoje w這sy, mysie, ciemny blond, itp. Zafarbowa豉m kiedys farba Joanny jaki tam br您 no i jest rudy ju, brzydki... P逝kanek jeszcze nie stosowalam jak tu piszecie, chcialabym unikn帷 kolejnego farbowania bo tesknie za swoim kolorem naturalnym, ehh...

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-25, 15:56   #175
Lunyxa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Niekt鏎e z Was maj do鈍iadczenie z Wella Color Touch... Kusi mnie ta farbka, bo s mixtony i nie zawiera amoniaku, ale nie wiem co wybra Nie zale篡 mi na mega zimnym odcieniu, ale chocia na nieciep造m Na razie mam na g這wie br您 na poziomie 5 o ciep造m fioletowym odcieniu, miejscami z rudaw po鈍iat. Tylko 瞠 jest jaki sp這wia造, a mi zale篡 na intensywnym, 篡wym, l郾i帷ym br您ie Nie chc czerni, nie chc te jasnego br您u. Poziom 5 cz瘰to wychodzi za ciemny, 6 zn闚 sp逝kuje si na za jasny:/ Wiem, 瞠 tony .7 a nawet .71 wychodz ciep這, wi璚 zastanawiam si nad:
1) ciemny br您 br您owo-popielaty 4.71 + per這wy blond 8.81 + mix fioletowy + mix niebieski -> poziom 6? Tylko czy jest sens miesza tak skrajne poziomy? I w og鏊e miesza tyle rzecz na raz? To raczej eksperyment kolorystyczny

2) 5.71 + 6.71 + mix fioletowy + mix niebieski

Czy kt鏎a z tych opcji ma szans da mi zimny br您 opalizuj帷y?

Choruj te na kolor kt鏎y nie wiem jak si nazywa, ale opisa豉bym go jako ciemny br您 o g喚bokim zimnym ale bak豉瘸nowym odcieniu... hmm Widzia豉m kiedy dziewczyn z takimi w這sami , nie by造 fioletowe, nie by造 czerwone, ale zwyk造 ciemny br您 te to nie by. Nie mam poj璚ia co to mog豉 by za farba/kolor

Buszuj帷a w zgie趾u
Lunyxa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-27, 17:21   #176
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Fajne polaczenie wychodzi tez 5.11+3+5.22 teoretycznie nie miesza sie kolorow z roznych poziomow ,ale nikt tego nie zabraniaa niesamowite kolory wychodza z mieszania 2 lub wiecej kolorow.[COLOR="Silver"]
Dzi瘯i Matys za przepis na mieszank - robi豉m t pierwsz.
W豉郾ie jestem 鈍ie穎 po farbowaniu. Zerknij na efekty. Ja w sumie jestem zadowolona . Ba豉m si 瞠by nie wysz這 za jasno na odrostach ale wysz這 chyba nawet delikatnie ciemniej ni zamierza豉m.
Zobaczymy jeszcze tylko jak b璠zie si zmywa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (128,5 KB, 213 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (56,7 KB, 119 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (52,5 KB, 138 za豉dowa)
Stary 2011-02-28, 07:38   #177
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Witam serdecznie. Ja zastanawiam si nad farbami Goldwella- producent zapewnia efekt zimnych br您闚. Tak mocno si zastanawiam nad 5BP- czy kt鏎a z dziewczyn skusi豉 si i pofarbowa豉 n/w kolorami?
Wyrafinowany Per這wy Br您
Ch這dne, czekoladowe br您y uszlachetnione wielowymiarowymi refleksami.

Wyrafinowany Przydymiony Br您
Metaliczny efekt o naturalnym be穎wym charakterze dla uzyskania ch這dnego, srebrzystego br您u.

Wyrafinowany Matowy Br您
Delikatnie matuj帷e refleksy przypr鏀zone drobinkami z這ta dla pe軟ego wyrazu matowego br您u.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

zapomnia豉m poda numer闚 kolor闚
- Wyrafinowane Per這we Br您y: 6BP, 5BP, 4BP.
- Wyrafinowany Przydymiony Br您: 6BS.
- Wyrafinowane Matowe Br您y: 6BM, 5BM.
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 13:40   #178
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Witam serdecznie. Ja zastanawiam si nad farbami Goldwella- producent zapewnia efekt zimnych br您闚. Tak mocno si zastanawiam nad 5BP- czy kt鏎a z dziewczyn skusi豉 si i pofarbowa豉 n/w kolorami?
Wyrafinowany Per這wy Br您
Ch這dne, czekoladowe br您y uszlachetnione wielowymiarowymi refleksami.

Wyrafinowany Przydymiony Br您
Metaliczny efekt o naturalnym be穎wym charakterze dla uzyskania ch這dnego, srebrzystego br您u.

Wyrafinowany Matowy Br您
Delikatnie matuj帷e refleksy przypr鏀zone drobinkami z這ta dla pe軟ego wyrazu matowego br您u.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

zapomnia豉m poda numer闚 kolor闚
- Wyrafinowane Per這we Br您y: 6BP, 5BP, 4BP.
- Wyrafinowany Przydymiony Br您: 6BS.
- Wyrafinowane Matowe Br您y: 6BM, 5BM.
o ile pami耩 mnie nie myli, to w poprzednim w徠ku pisa豉m na temat tej farby.

Stary 2011-02-28, 14:13   #179
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Zako鎍zy豉m pozytywnie sesj i tak jak sobie obiecywa豉m - postanowi豉m przeczyta od pocz徠ku ca陰 pierwsz cz窷 w徠ku! Zrobi analiz w豉snych do鈍iadcze, bo sama si ju w tym pogubi豉m haha!

Endorfina123 Ty chyba nie mia豉 dobrych wspomnie po tym Goldwellu, nie?

Nazwy brzmi cudnie, szczeg鏊nie te przydymione br您y... Ale w bajki to ja ju dawno nie wierz hah!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 18:28   #180
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
o ile pami耩 mnie nie myli, to w poprzednim w徠ku pisa豉m na temat tej farby.
A czy mo瞠sz poda mi linka z Twoj wypowiedzi- ch皻nie sobie przeczytam. Z g鏎y dzi瘯uj
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.