Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-05-06, 19:29   #1861
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monden Poka wiadomo嗆
Ufff dobrze 瞠 znalaz豉m taki w徠ek jak ten.

Na poczatek si przywitam i zmykam czyta od pocz徠ku o farbowaniu.
A teraz prosz Was o pomoc.Mam kolor w這s闚 (hmm brazowy z refleksami rudymi) a chce zmienic na taki jak na zdjeciu. Moja pro軸a do Was kobitki podpowiedzcie mi jaka farbe mam kupi. Jedna z forumowych kolezanek podpowiedzia豉 mi ze alfaparf 6.1 i woda 3%.
Na tej ostatniej fotce s ja郾iejsze w這s niz poziom 6, jako mieszany 7 i 6 chyba... , pam皻aj, 瞠 jak na ciemne po這篡sz 6 to mog wyj嗆 bardzo ciemne, pod czer. Lepiej zrobi najpierw mieszank 7.1 i 6.1. i jak wujd za jasne to wtedy zrobi sam 6.1, bo lepiej przyciemnia ja郾iejsze, ni rozja郾ia za ciemne (bo to ju nie jest proste, bo farba farby nie rozja郾i!!!)
.1 po przecinku oznacza popiel, niebieski i neutralizuje rudy do neutralnego br您u. Je郵i to nie pokryje, to kup natur 6 i 7 lub sam 6 i niebieski mixton/korektor koloru/niechcianego refleksu, musi byc tej samej firmy co farna natura. Mixu dodaje si par cm wyci郾ietej z tubki glisty.
A ten tw鎩 kolor nie jest bordowy?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-07, 06:21   #1862
monden
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cholerka wie jakie s. Wiem 瞠 zap豉ci豉m za fryzjera 300 z . (mia by kolor jak na 1 zdjeciu ). Zyta a kupi wod 3%?. Mi貫go tygodnia dziewuszki

Edytowane przez monden
Czas edycji: 2012-05-07 o 06:58
monden jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-07, 17:32   #1863
_______
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

czesc
postanowilam sie zarejestrowac bo was podczytuje od jakiegos czasu mam wlosy ciemny blond z szarym odblyskiem narazie, ale przede mna lezy Fresh Light Sugar Ash i czeka na uzycie... troche sie boje bo jak robilam probe uczuleniowa to wyszlo bardzo ciemno-niebiesko, zaraz machne kilka pasemek i zobacze co to za cudo, jak bedzie ok to wieczorem zdam relacje z calosci :P poki co foto opakowania i proby - szaryyy, zimny

licze na taki efekt jak na ostatnich zdjeciach to tez po tej farbie, ale dziewczyna wyjsciowy miala sporo jasniejszy wiec zobaczymy co wyjdzie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo-2.jpg (27,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg photo-1.jpg (48,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (45,8 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ji.jpg (48,9 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5195.jpg (47,8 KB, 87 za豉dowa)
_______ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 10:50   #1864
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 212

koniecznie wstaw zdj璚ia przed i po
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 12:07   #1865
_______
Przyczajenie

tak wiec jestem po farbowaniu... moj werdykt co do tej farby - niestety, zaluje zakupu, bo wyszla mnie dosc drogo z ebaya a efekt jest duzo slabszy niz sadzilam. chcialam takie jak dziewczyna na zdjeciu wyzej, ale widocznie moje byly juz za ciemne na to i ogolnie mam wrazenie ze slabo jakiekolwiek kolory na nich chwytaja.

sama farba super, opakowanie boskie! latwa w uzyciu i strasznie jej duzo! na dwa razy by spokojnie starczylajesli by mozna ja przehcowywac, a wloso krotkich jak widac nie mam.

efekt bym powiedziala ze fajny bo poswiata jest zupelnia biala/szara, jedynie na czubku w sztucznym zoltym swietle lekko pomarancz wybija :/ no ale same wlosy na pewno szare nie sa, ani tez duzo ciemniejsze nie chociaz tak by wynikalo z ilustracji na opakowaniu. taki szarawy braz sie z tego zrobil, ktory co prawda mi odpowiada ale spodziewalam sie wiecej i mysle ze plukanka bym podobny efekt osiagnela bo juz kiedys tak robilam (ale po plukankach mam bardzo nieprzyjemne wlosy wiec juz sama nie wiem co gorsze). no i malo sie blysza, a zwykle po farbach sa swietliste wlosy. ktos ma pomysl co z tym zrobic? polecicie cos?

pewnie kupie nastepna, albo jakas inna ash z tej serii badz innej azjatyckiej firmy (na naszym rynku malo takich kolorow, u nich duzo dosc) ale jak bede tam fizycznie, bo na ebayu wyszla mnie ponad 60 zl, a w rzeczywistosci kosztuje ok. 6-9$. za wyzsza cene nie polecam i teraz zostaje mi dazyc do idealu profesjonalnym farbami z Wasza pomoca obawiam sie tylko ze ten ideal do ktorego daze bedzie wymagal ode mnie roztlenienia zupelnie wlosow i uzywania tonerow

zdjecie 1 - odblysk w naturalnym swietle
zdjecie 2 - dlugosc w naturalnym swietle
zdjecie 3 - dlugosc w sztucznym zoltym

nie mam zadnego przed ktore by oddawalo dokladnie kolor jaki mialam poprzednio, bo dosc czesto zmieniam ostatnimi czasy :P ale byl bardzo podobny, tylko przebijaly zolto-blond pasemka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo-5.jpg (52,4 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg photo-6.jpg (15,5 KB, 119 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg photo-4.jpg (58,0 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg photo-7.jpg (34,2 KB, 69 za豉dowa)

Edytowane przez _______
Czas edycji: 2012-05-08 o 12:17 Pow鏚: dodanie zdjecia
Stary 2012-05-08, 12:17   #1866
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 212

w naturalnym 鈍ietle to one ani troch nie s zimne....
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 12:18   #1867
_______
Przyczajenie

hm no odblysk jest bialy? moja mama wlasnie zobaczyla i stwierdzila ze nawet zielonkawy lol
w sumie mi nie przekadza dopoki nie widze rusosci ani pomaranczy bo tragicznie mi w nich. ale do idealu tej farbie daleeeeko

jesczze jedno tym razem z kamerki, chyba najbardziej oddaje to jak wygladaja na zywo (bo w sumie na tamtych moja kuchnia tez nie wyglada tak jak na zywo jest spooro jasniejsza :P jak i moje wlosy w sumie)

co proponujecie mi nastepne? i kiedy? lepiej narazie nie robic przez jakis czas? moj wymarzony kolor to bylby taki totalnie szary wpadajacy w grafit. na poziomie moze 5 albo 4 - chce mocno przyciemnic wlosy docelowo. tylko zawsze mnie ostrzegaja ze wyjda mi ciemniejsze niz na obrazku wiec zwsze kupuje jansiejsze i pozniej mam jasne dalej ech
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 91 za豉dowa)

Edytowane przez _______
Czas edycji: 2012-05-08 o 12:40
Stary 2012-05-08, 13:02   #1868
AnetqxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Witam, podczytuj Was ju od pewnego czasu no i mam pyta雟ko. Je瞠li by豉 ju o tym mowa to, z g鏎y przepraszam ale nie spos鏏 ogarn望 te dwie cz窷ci "od deski do deski". Ot騜, naturalne w這sy mam br您owe, nawet ciemno br您owe w zimnym odcieniu. Nigdy ich nie farbowa豉m trwa陰 farb, ale u篡wa豉m szamponetki w r騜nych odcieniach br您u- doprowadzi豉m tym do zrudzenia... Od jakiego roku nie robi豉m z nimi nic i mia豉m ju znaczn r騜nic w odcieniu- d馧 by ja郾iejszy i b造szcza na rudo, g鏎a naturalna ch這dna. G逝pia si璕n窸am po kolejny szampon koloryzuj帷y 瞠by to jako wyr闚na, tym razem pad這 na Casting "mro幡e kakao". Mro幡y to on by, ale tu po farbowaniu, a p騧niej makabra. Uda這 mi sie spra burgundow po鈍iat, do takiej rudej/miedzianej blee. W og鏊nym rozrachunku w ostrym s這鎍u jestem bardziej ruda ni przed farbowaniem. Wi瘯szo嗆 z Was farbuje w這sy, w豉郾ie tego chcia豉bym unikn望 i poczeka cierpliwie a odrosn. 疾by muc patrze na swoje odbicie w lustrze ratowa豉m si p逝kankami, one jednak nic nie zdzia豉造. Ostatnio zakupi豉m szampon, Joanna Ultra Color System do w這s闚 blond, czyta豉m opinie na KWC, ale tam wypowiadaj si g堯wnie blondynki hehe. No i tu wreszcie moje pytanie: czy kt鏎a z Was go stosowa豉 i czy on przyzwoicie przygasza rudo軼i? Czy mo瞠 lepiej sobie go darowa i my w這sy sod oczyszczon z przeciw逝pie穎wym h&s?
Za陰czam dwa zdj璚ia; pierwsze to z przed 2-3lat- m鎩 naturalny kolor, drugie to przed farbowaniem castingiem. Aktualnego niestety nie mam, ale zrudzia陰 po鈍iata jest na ca貫j d逝go軼i...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy1.jpg (15,4 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (13,8 KB, 52 za豉dowa)

Zapuszczam w這sy
Dro盥簑j od: 12.08.2013
Jantaruj od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-08, 13:11   #1869
AnetqxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Mia這 by: "m鏂" nie "muc"* wybaczcie. ;D

Zapuszczam w這sy
Dro盥簑j od: 12.08.2013
Jantaruj od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-09, 00:02   #1870
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

A no to przy poziomach 7, 6, 5 niebieski mix b璠zie dobry.
0,28 to turkusowy, neutralizuje bordo/wino nie dla Ciebie. Ju ten siwy lepiej.
6% lepiej wejdzie we w這s, najlepiej jak zmieszasz natur np 7.0, 7.00 czy 6.0 , 6.00czy 5.0 5.00 lub 7N 6N 5N z mixem, ale na odro軼ie za d逝go nie trzymaj, bo rozja郾i Ci do rudego, mo瞠 na ko鎍u po堯 na odrost??? albo zr鏏 odrost na 4%, no chyba, 瞠 ma si rozja郾ia o 1 poziom?
Postanowi豉m ,瞠 mix zrobie dopiero jak przyciemnie moje w這sy do poziomu bardziej zblizonego do moich naturalnych. Dlatego pierwszym krokiem jest farbowanie 7NP +6A lub7A z Topchic z 3 % na ca這嗆. Jezeli 3%ow wod farbujemy odrost jednoczesnie z d逝go軼i to kolor na odro軼ie bedzie ciemniejszy?
Tak mi sie ten 7NP podoba a 6sb lub 7 Sb to juz w ogole Na palecie wygl康aj bosko. Widzia造scie?

Je瞠li wiecie jaki poziom ma ta dziewczyna z za陰cznika od g鏎y od nasady to proszz te o wiadomosc.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 80df162ca2.jpg (122,4 KB, 114 za豉dowa)

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 12:17   #1871
herbuta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Witam! D捫e do takiego koloru jak ta dziewczyna na zdjeciu i jeszcze ani razu nie uda這 mi si taki uzyska.Bardzo mi si podoba,mo瞠 ktos pomo瞠?
herbuta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 12:57   #1872
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 182

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka wiadomo嗆
ju mam aparat i dosta豉m si do zrobionych wcze郾iej zdj耩

a wi璚 zdj璚ia s robione w 鈍ietle dziennym (fotka druga jest w ostrym s這necznym - jak wida zalatuje rudym ), wydaje mi si zreszt, 瞠 w rzeczywisto軼i s troszk ciemniejsze ni na fotkach, ale mo瞠 to ju moja paranoja.

pierwsza fotka i druga robiona po pierwszym myciu - by這 do嗆 r闚no - jeszcze

nast瘼ne fotki to ju po kilku myciach i tu ju wychodz nier闚no軼i, ewidentnie wida, 瞠 g鏎a jest ciemniejsza. Mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 tylko ten d馧 si wyp逝kuje

a wi璚 wrzucam foty i czekam na opinie

p.s. wiem, 瞠 dla wielu z was ten kolor wcale nie jest jako wyj徠kowo ciemny - ale mimo wszystko, to troszk dla mnie za ciemno, my郵a豉m, 瞠 poziom 7 jest troszk ja郾iejszy.
Bardzo 豉dny odcie w這s闚. Pr鏏owa豉 mo瞠 8SB goldwella?
Merys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 18:37   #1873
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Hej dziewczyny. Mam pytanie nie dotyczace stricte zimnego odcienia farby, ale ze znacie sie doskonale na farbach to mam nadzieje, ze mi cos w tej nurtujacej mnie kwestii poradzicie Mam problem z wypadajacymi wlosami najprawdopodobniej wskutek farbowania (konkretnie drogeryjnym L'orealem), czy moglybyscie mi prosze napisac, ktore farby Waszym zdaniem sa w miare bezpieczne pod tym wzgledem, a ktorych powinnam unikac jak ognia? Tak z Waszego doswiadczenia albo wnioskujac po skladzie. Interesuja mnie zarowno drogeryjne jak i profeski Pozdrawiam!

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-21, 18:22   #1874
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
Postanowi豉m ,瞠 mix zrobie dopiero jak przyciemnie moje w這sy do poziomu bardziej zblizonego do moich naturalnych. Dlatego pierwszym krokiem jest farbowanie 7NP +6A lub7A z Topchic z 3 % na ca這嗆. Jezeli 3%ow wod farbujemy odrost jednoczesnie z d逝go軼i to kolor na odro軼ie bedzie ciemniejszy?
Tak mi sie ten 7NP podoba a 6sb lub 7 Sb to juz w ogole Na palecie wygl康aj bosko. Widzia造scie?

Je瞠li wiecie jaki poziom ma ta dziewczyna z za陰cznika od g鏎y od nasady to proszz te o wiadomosc.

I jak? Znalaz豉 mo瞠 spos鏏 na ten kolorek? Tez mi si podoba.
Ja bym chcia豉 uzyska taki sam lub taki jak w za陰czniku, ale zupe軟ie nie wiem jaki to jest odcie, czy lepiej doda mixton niebieski czy fioletowy, bo poziom to chyba jest 8. Mo瞠 jaka dobra dusza pomo瞠?:pro si:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg -94439.jpg (28,1 KB, 80 za豉dowa)
Stary 2012-05-22, 20:55   #1875
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
I jak? Znalaz豉 mo瞠 spos鏏 na ten kolorek? Tez mi si podoba.
Ja bym chcia豉 uzyska taki sam lub taki jak w za陰czniku, ale zupe軟ie nie wiem jaki to jest odcie, czy lepiej doda mixton niebieski czy fioletowy, bo poziom to chyba jest 8. Mo瞠 jaka dobra dusza pomo瞠?:pro si:
Wygl康a bardziej na opal/fiolet, ale najpierw zneutralizuj niechciany refleks odpowiednim kolorem, a p騧niej sobie na堯 co z opalem, lub jak masz mix fioletowy i natur to sobie pomieszaj. Lub na zneutralizowane w這sy jaki toner zarzuci. Nie wiem jak si maj te z goldwella, czy one si tylko nadaj do jasnych blond闚, czy na ciemniejsze te mog by :/ ?
Stary 2012-05-24, 08:54   #1876
PaciuniaJ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cze嗆 Dziewczyny!
Kolor w這s闚 mam na poziomie 4.0 br您, jednak s one ciemniejsze na ko鎍ach a odrosty posiadaj niechciane rude prze鈍ity . Ostatnio farbowa豉m farb kallos 4,71 zmieszan z 4,0. Teraz chcia豉bym pozbyc si tych czerwieni, kt鏎e ju mam na ca貫j d逝go軼i w這s闚... Zapyta豉m o rad kole瘸nk fryzjerk, kt鏎a poradzi豉 mi abym kupi豉 farb Majirela 4 i do tego 6.1. Potem mam zmiesza te dwie farby p馧 na p馧 czyli 25 gram 4 i 25 gram 6.1 .. i doda wody 6% - 70 ml. albo po這篡 najpierw farbe 4 Majirela..zmy, a nast瘼nie na這篡 ca豉 farbe Diarichesse o numerze 4.01 na wodzie 1,8 - 75ml . Co o tym s康zicie? Obawiam si 陰czy farb z poziomu 4 + 6.1 ( nie mam poj璚ia co z tego wyjdzie). Pom騜cie pliis
PaciuniaJ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-25, 11:53   #1877
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Wygl康a bardziej na opal/fiolet, ale najpierw zneutralizuj niechciany refleks odpowiednim kolorem, a p騧niej sobie na堯 co z opalem, lub jak masz mix fioletowy i natur to sobie pomieszaj. Lub na zneutralizowane w這sy jaki toner zarzuci. Nie wiem jak si maj te z goldwella, czy one si tylko nadaj do jasnych blond闚, czy na ciemniejsze te mog by :/ ?
Dzi瘯uj serdecznie za rady . U mnie problem b璠zie wi瘯szy gdy mam obecnie na w這skach spran henn orzechowy br您 + mega odrosty w du篡m stopniu posiwia貫. Sprobuj min. ze 2 razy po這篡c naturalna 8, bo pewnie za pierwszym razem wyjdzie mi ziele i dopiero potem dodam tego opalizuj帷ego mixtona.
Pewnie zdecyduj si na tego goldwella 8 AS (wirtualne srebro) lub 8SB (srebrny blond). Jeszcze raz dzi瘯i .
Stary 2012-05-25, 20:01   #1878
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PaciuniaJ Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!
Kolor w這s闚 mam na poziomie 4.0 br您, jednak s one ciemniejsze na ko鎍ach a odrosty posiadaj niechciane rude prze鈍ity . Ostatnio farbowa豉m farb kallos 4,71 zmieszan z 4,0. Teraz chcia豉bym pozbyc si tych czerwieni, kt鏎e ju mam na ca貫j d逝go軼i w這s闚... Zapyta豉m o rad kole瘸nk fryzjerk, kt鏎a poradzi豉 mi abym kupi豉 farb Majirela 4 i do tego 6.1. Potem mam zmiesza te dwie farby p馧 na p馧 czyli 25 gram 4 i 25 gram 6.1 .. i doda wody 6% - 70 ml. albo po這篡 najpierw farbe 4 Majirela..zmy, a nast瘼nie na這篡 ca豉 farbe Diarichesse o numerze 4.01 na wodzie 1,8 - 75ml . Co o tym s康zicie? Obawiam si 陰czy farb z poziomu 4 + 6.1 ( nie mam poj璚ia co z tego wyjdzie). Pom騜cie pliis
Poziom 4 i 6 po zmieszaniu da poziom 5 ...po przecinku.1 Na 6% bardziej wejdzie we w這sy, ale mo瞠 wyrudzi, tzn sp逝kiwa si na rudo. Farbowanie najpierw na poziom 4 na 6% ma na celu przyciemnienie, a p騜niej 4.01 na 1,8% (trwa這嗆 na takim s豉bym oxy jak szamponetka) ma stonowa, zneutralizowa ten rudy jak b璠zie, cho .01 jest bardzo s豉ba, tzn, s豉bo wybje rudy, ale ten spos鏏 jest mnniej ryzykowny, ale to wci捫 pozim 4 wi璚 ciemniejszy od 5.
Je郵 b璠ziesz robic na 6% na odrost po堯 na ko鎍u, bo inaczej mo瞠 Ci rozjasni, albo podpytaj jeszcze fryzjerki jak nak豉da

majreg prosz ci bardzo....No w豉郾ie Ty si hennowa陰 bo d逝go Ci tutaj nie by這
Stary 2012-05-25, 23:05   #1879
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj serdecznie za rady . U mnie problem b璠zie wi瘯szy gdy mam obecnie na w這skach spran henn orzechowy br您 + mega odrosty w du篡m stopniu posiwia貫. Sprobuj min. ze 2 razy po這篡c naturalna 8, bo pewnie za pierwszym razem wyjdzie mi ziele i dopiero potem dodam tego opalizuj帷ego mixtona.
Pewnie zdecyduj si na tego goldwella 8 AS (wirtualne srebro) lub 8SB (srebrny blond). Jeszcze raz dzi瘯i .
Pyta豉 czy uda這 mi si uzyska tamten kolor. Odpowied brzmi nie.
Od razu po zafarbowaniu by ciemniejszy. Ale... min窸o zaledwie 2 tyg. a ja mam znowu ten poprzedni kolor. Tak瞠 woda 3 % w ogole nie zda豉 egzaminu.. Przyciemni豉 na chwile ale wszystko si wyp逝ka這.
Mieszanka tych farb by豉by ok na w這sy naturalne lub odcienie nieciep貫. A 瞠 ja mia豉m poziom 8 i do tego wyp這wia造 rudy to wszystko mi z powrotem wylaz這.. Ale jestem z豉 wrrr
Co ja mam teraz zrobi i na co mam zafarbowa 瞠by farba wesz豉 bardziej we w這s i przyciemni豉 na poziom 6/7 a nie sp逝kiwa豉 sie. Czy ka盥a farba bedzie sie wyp逝kiwa i ju nigdy nie zr闚nam odrostu z reszt ? Pomo瞠 kto.

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-27, 18:59   #1880
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Od razu po zafarbowaniu by ciemniejszy. Ale... min窸o zaledwie 2 tyg. a ja mam znowu ten poprzedni kolor. Tak瞠 woda 3 % w ogole nie zda豉 egzaminu.. Przyciemni豉 na chwile ale wszystko si wyp逝ka這.
Mieszanka tych farb by豉by ok na w這sy naturalne lub odcienie nieciep貫. A 瞠 ja mia豉m poziom 8 i do tego wyp這wia造 rudy to wszystko mi z powrotem wylaz這.. Ale jestem z豉 wrrr
Co ja mam teraz zrobi i na co mam zafarbowa 瞠by farba wesz豉 bardziej we w這s i przyciemni豉 na poziom 6/7 a nie sp逝kiwa豉 sie. Czy ka盥a farba bedzie sie wyp逝kiwa i ju nigdy nie zr闚nam odrostu z reszt ? Pomo瞠 kto.
3% to jak szamponetka... wi璚 nic dziwnego,瞠 si sp逝kuje, pozostaj Ci pr鏏a zafarbowa na 4% jak zn闚 efekt b璠zie kiepski to na 6% i czeka, a si wyp逝cze. Ja tak mam ju po prawie 2 latach z 20 cm odrost , 鈔odek si lekko rudzi, ko鎍闚ki si z這c, ale wygl康aj w "cieniu" jak ca貫 naturalki, granicy nie znajdziesz...wi璚 cierplwo軼i..
Trzeba najpierw zneutralizowa "trwale" niechciany refleks.
Stary 2012-05-28, 09:10   #1881
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Mo瞠 zr鏏 w pierwszej kolejno軼i tym preparatem do prepigmentacji z Goldwella i na to na堯 farb , no i tak jak Zyta radzi na ciut wyzszej wodzie.
http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html
Stary 2012-05-31, 20:02   #1882
herra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Hej Dziewczyny,
Mam pytanie. Chcia豉bym zafarbowa sobie w這sy farb Marijel 7.1 z dodatkiem niebieskiego pigmentu, aby uzyska 鈔edni zimny br您. Czy mog u篡 mixtonu innej firmy (bo co nigdzie nie mog znale潭 Marijelowego i o ile takowy w og鏊e istnieje) i ile tego mixtonu trzeba u篡? Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz
herra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-31, 22:25   #1883
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pom鏂:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks.jpg (36,4 KB, 65 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 19:27   #1884
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez herra Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny,
Mam pytanie. Chcia豉bym zafarbowa sobie w這sy farb Marijel 7.1 z dodatkiem niebieskiego pigmentu, aby uzyska 鈔edni zimny br您. Czy mog u篡 mixtonu innej firmy (bo co nigdzie nie mog znale潭 Marijelowego i o ile takowy w og鏊e istnieje) i ile tego mixtonu trzeba u篡? Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz
Nie, absolutnie nie mieszaj mixu innej firmy z farba innej firmy, to chemia i nie wiadomo co si mo瞠 z tego zmiesza. Je郵i ju chcesz u篡 mixy to zmieszaj w proporcji 1cz mixu na 5 cz utleniacza np 3% i na堯 na 6-10 minut. to b璠zie si sp逝kiwa這 jak szamponetka, tylko n ajakie w這sy Ty chcesz k豉嗆 ten niebieski? bo jak na rudy reflex to ok, absolutnie nie k豉d na z這te w這sy, bo Ci glony zielone wyjd.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pom鏂:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Poziom pomi璠zy 7 a 8, z kolor wygl康aj帷y na ciep造 tak jakby rzeczywi軼ie z popielem, mo瞠 co z be瞠m? lub jaki .31 ? I tak wszystko zale篡 od Twojego wyj軼iowego, tzn tego co masz teraz na g這wie.
Stary 2012-06-01, 20:19   #1885
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cytat:
Mi wysz這 co podobnego po goldwellu 7SB. Szczerze m闚i帷 liczy豉m na co ch這dniejszego. Zdj璚ie wysz這 rudo i do嗆 jasno w rzeczywisto軼i s bardziej z這te i troszk ciemniejsze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PastedImage.jpg (68,0 KB, 44 za豉dowa)
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 20:44   #1886
herra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Cytat:
Nie, absolutnie nie mieszaj mixu innej firmy z farba innej firmy, to chemia i nie wiadomo co si mo瞠 z tego zmiesza. Je郵i ju chcesz u篡 mixy to zmieszaj w proporcji 1cz mixu na 5 cz utleniacza np 3% i na堯 na 6-10 minut. to b璠zie si sp逝kiwa這 jak szamponetka, tylko n ajakie w這sy Ty chcesz k豉嗆 ten niebieski? bo jak na rudy reflex to ok, absolutnie nie k豉d na z這te w這sy, bo Ci glony zielone wyjd.
No w ko鎍u znalaz豉m mix Marijel. A w這sy mam 鈔ednio-br您owe, z przebrzyd造m, rudawym po造skiem pod s這鎍e Zanim na這輳 ten mix, zrobi pr鏏 na pasemku i zobacz jak to b璠zie wygl康a.
Dzi瘯i
herra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 21:43   #1887
Koralyn
Raczkowanie

dzi瘯uje za pomoc. tak pisalam teraz mam cos a la 8.34 wiec boje sie kupic cos z popielem, ze wyjdzie mi zielony... a z drugiej strony jakos trudno mi uwierzyc, ze ten kolor na zdjeciu to czyste 8.3 Mialam juz wszelakie 8.34/8.03 etc i nigdy takiego koloru nie osiagne豉m.
Wydaje mi sie, ze wlasnie ten popiel czy cos takiego sprawia, iz jest taki 豉dny kiedys na kurczaka po rozjasniaczu nalozylam Loreal Toscane (z tego co pamietal to bylo chyba 6,25 czy jakos tak i kolorek wyszedl piekny....cos a la na tym zdjeciu wlasnie z Tyra Banks...

wiec moze ta "2" nie sprawi mi zielono軼i w polaczeniu z tym moim .3 i .4.
Mysle o 8,32...
a moze wlasnie ma byc z czerwieni aby zneutralizowac zielen tak jak w toscane.

jesli ktos bedzie wiedzial co mam poczac? jestem juz zmwczona farbowaniem, i chyba wlasnie znalzlam "moj" kolor tylko jak go osiagnac.. dodam, ze fryzjer odpada... wole pojsc do fryzjerskiego po farbke dodam, ze wszelkie odcienie cieple chyba na zdjeciach z lampa jeszcze bardziej rudzieja a u niej wcale taki rudy nie jest... ehh

Edit: wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

wiec moze skusze sie jednak na ten 8.23 z majirel albo 9.23... Jak myslicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks.jpg (36,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2225x.jpg (29,7 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg majirel-palitra-orig.jpg (117,1 KB, 45 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-01 o 22:15
Stary 2012-06-03, 15:33   #1888
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
......wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

w tym toscane, je郵i oznaczenia maj takie jak zazwyczaj w profeskach to 2 to opal/fiolet (neutralizuje z這to/z馧ty) a 3 to z這to wi璚 mo瞠 i to dobry trop.
A wklej tutaj fotk co masz teraz na g這wie to mo瞠 zneutralizuj najpierw odpowiednio do neutralnego (naturalnych), a p騧niej na堯 ten . 23, tak chyba b璠zie najpro軼iej.
Stary 2012-06-03, 16:35   #1889
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
dzi瘯uje za pomoc. tak pisalam teraz mam cos a la 8.34 wiec boje sie kupic cos z popielem, ze wyjdzie mi zielony... a z drugiej strony jakos trudno mi uwierzyc, ze ten kolor na zdjeciu to czyste 8.3 Mialam juz wszelakie 8.34/8.03 etc i nigdy takiego koloru nie osiagne豉m.
Wydaje mi sie, ze wlasnie ten popiel czy cos takiego sprawia, iz jest taki 豉dny kiedys na kurczaka po rozjasniaczu nalozylam Loreal Toscane (z tego co pamietal to bylo chyba 6,25 czy jakos tak i kolorek wyszedl piekny....cos a la na tym zdjeciu wlasnie z Tyra Banks...

wiec moze ta "2" nie sprawi mi zielono軼i w polaczeniu z tym moim .3 i .4.
Mysle o 8,32...
a moze wlasnie ma byc z czerwieni aby zneutralizowac zielen tak jak w toscane.

jesli ktos bedzie wiedzial co mam poczac? jestem juz zmwczona farbowaniem, i chyba wlasnie znalzlam "moj" kolor tylko jak go osiagnac.. dodam, ze fryzjer odpada... wole pojsc do fryzjerskiego po farbke dodam, ze wszelkie odcienie cieple chyba na zdjeciach z lampa jeszcze bardziej rudzieja a u niej wcale taki rudy nie jest... ehh

Edit: wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizuj帷y". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

To jest co z opalem na 100%, czyli 2 po kropce. Podobny kolor wyszed dziewczynie po 8.2 pol na pol z 7.23 z majirela, a jeszcze bardziej zblizony jest 鈔edni blond z palette color shampoo. Oba mam na kompie, ale cudze fotki nie豉dnie wstawi

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-03 o 16:37
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-03, 21:40   #1890
Koralyn
Raczkowanie

Dziewczyny dzi瘯uj bardzo za pomoc Tak wiec zostane przy tym opalu i z這cie, co do zneutralizowania jeszcze sie zastanowie bo mam zniszczone bardzo w這sy a to by豉by farba po farbie..
Obecnie mam co takiego na glowie (zdj璚ie nr 1) i co zamierzam na這篡 (zdj璚ie nr 2). Mam tylko nadzieje, 瞠 nie zastan zieleni w efekcie ko鎍owym Bo moje w這sy chybaby ju tego nie znios造... Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju zagwarantowa這by mi ziele?
Jak juz pofarbuj, do陰cz zdj璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (7,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,0 KB, 35 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-03 o 21:52
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.

Advertisement