Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 64 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-04, 20:12   #1891
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Dziewczyny dzi瘯uj bardzo za pomoc Tak wiec zostane przy tym opalu i z這cie, co do zneutralizowania jeszcze sie zastanowie bo mam zniszczone bardzo w這sy a to by豉by farba po farbie..
Obecnie mam co takiego na glowie (zdj璚ie nr 1) i co zamierzam na這篡 (zdj璚ie nr 2). Mam tylko nadzieje, 瞠 nie zastan zieleni w efekcie ko鎍owym Bo moje w這sy chybaby ju tego nie znios造... Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju zagwarantowa這by mi ziele?
Jak juz pofarbuj, do陰cz zdj璚ie.
Nie musisz si chyba obawia w poziomie 8, 瞠 wyjdzie Ci ziele, bo tam 1 popiel jest w ja郾iejszych poziomach chyba srebrny. 2 to per豉 i opal.
9.23 wybije(zneutralizuje) z這to i 3 delikatnie nada z這to??? a 8.31 nada z這to (3) i delikatnie wybije(zneutralizuje) rudy (1), ale 1 jest na drugim miejscu wi璚 to delikatnie b璠zie. Wi瘯szy efekt, tzn, bardziej widoczny b璠zie chyba po 8.31, bo wydaje mi si, 瞠 akurat na takich w這sach jak wklei豉 za bardzo nie b璠zie 9,23 wida.
Ale poczekaj, mo瞠 dziewczyny inaczej si na to zapatruj.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-05, 00:14   #1892
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
3% to jak szamponetka... wi璚 nic dziwnego,瞠 si sp逝kuje, pozostaj Ci pr鏏a zafarbowa na 4% jak zn闚 efekt b璠zie kiepski to na 6% i czeka, a si wyp逝cze. Ja tak mam ju po prawie 2 latach z 20 cm odrost , 鈔odek si lekko rudzi, ko鎍闚ki si z這c, ale wygl康aj w "cieniu" jak ca貫 naturalki, granicy nie znajdziesz...wi璚 cierplwo軼i..
Trzeba najpierw zneutralizowa "trwale" niechciany refleks.
Ch皻nie zrobi豉bym wy窺z wod ale mam dwie litrowe wody jedn 3% a drug 9 % i musz je wykonczy.. Chyba ,瞠 macie pomys jak z tych dw鏂h zrobi 4 % to prosze o pomoc. ( dodam ,瞠 potrzebuj przy farbowaniu 120 ml oxy)
Pr鏏owa豉m ju zneutralizowa ten refleks starego z這ta za pomoc farby z NP i nadal si z這ci. Chyba ,瞠 u篡j mixtonu ,ale to jeszcze przelicz fundusze. Mo瞠 niekoniecznie wybra豉m dobr firm farb ( goldwell ) ale teraz ju trzeba bo oxy zosta這 w butelce, wi璚 musz na razie powt鏎zy t firm.
Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Mo瞠 zr鏏 w pierwszej kolejno軼i tym preparatem do prepigmentacji z Goldwella i na to na堯 farb , no i tak jak Zyta radzi na ciut wyzszej wodzie.
http://www.hairstore.pl/Goldwell_Pre...60ml-2367.html
Zaznajomi豉m si z tym produktem. dzi瘯uje ,瞠 go wskaza豉 ,bo nie mia豉m o nim poj璚ia. Ale zastanawiam sie czy lepiej zrobi zwyk豉 prepigmentacj farb czy tym produktem .. W jaki dziwnych odcieniach wyst瘼uje.. red gold
Cytat:
Nie wiem czy ten 8.31 tez nie bylby okay, czy to ju zagwarantowa這by mi ziele?
Jak juz pofarbuj, do陰cz zdj璚ie.
Ja ekspertem w dziedzinie farbowania nie jestem, aczkolwiek nie robi豉bym 8. 31 bo taki jak tyra banks ma, raczej nie wyjdzie. Ja robilam swego czasu 8.03 i wyszed bardzo z這to-rudo mimo ,瞠 ta 3 by豉 na koncu. M闚ie z do鈍iadczenia , cho mog si myli.

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-05, 12:27   #1893
Marciuniulka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cze嗆 dziewczynki . Czy orientuje si mo瞠 kt鏎a z was jak jest z naturalnymi odcieniami Goldwella? G這wnie chodzi mi o ciemny naturalny br您... Czy b璠 czerwone refleksy czy kolor b璠zie raczej ch這dny? Pozdrawiam !
Marciuniulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-05, 12:49   #1894
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 742

Cytat:
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pom鏂:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...

Czy to nie podobny kolorek? O taki Ci chodzi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg biokap,zloty,sredni,szwedzkiblond.jpg (62,3 KB, 87 za豉dowa)
Stary 2012-06-05, 18:03   #1895
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Hej, HELP
Mam bardzo trudny orzech do zgryzienia.
Mam rude w這sy - 3 m-ce temu zafarbowane henn naturaln, wcze郾iej rozja郾ione i na tym by najpierw z這ty ciemny blond (w majirel wychodzi br您) a p騧niej rudy, czyli co 7,3 zmieszane z czym.

Teraz nie farbuj od d逝窺zego czasu (co wida po odro軼ie).
Chcia豉bym wr鏂i do NATURALNEGO koloru w這s闚 (czyli taki zimny ciemny blond).

Poziom moich naturalnych to 7,5.

Prosz o wskaz闚ki, bo nakupowa豉m farb ale boj si ich u篡
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (3,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,4 KB, 36 za豉dowa)
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-05, 18:29   #1896
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
Hej, HELP
Mam bardzo trudny orzech do zgryzienia.
Mam rude w這sy - 3 m-ce temu zafarbowane henn naturaln, wcze郾iej rozja郾ione i na tym by najpierw z這ty ciemny blond (w majirel wychodzi br您) a p騧niej rudy, czyli co 7,3 zmieszane z czym.

Teraz nie farbuj od d逝窺zego czasu (co wida po odro軼ie).
Chcia豉bym wr鏂i do NATURALNEGO koloru w這s闚 (czyli taki zimny ciemny blond).

Poziom moich naturalnych to 7,5.

Prosz o wskaz闚ki, bo nakupowa豉m farb ale boj si ich u篡
Ja co prawda nie pomog , ale b璠 郵edzi twoje poczynania, bo jestem ciekawa jak uzyskasz zimny blond z tych rudych. Ja farbowa豉m juz 2 razy , aczkolwiek mialam wlosy mniej rude, i ca造 czas nie mog tego refleksu wyt瘼i. Rudzi sie i z這ci w s這ncu.
Musisz uzywa farb z .1 ( popiel) bo na rudy potrzebny jest niebieski barwnik. Zr鏏 np 7.1 z jakiejs firmy , ale z jak wod to nie wiem.. Albo w Twoim przypadku skuteczny okaza si mo瞠 mixton niebieski..

Stary 2012-06-05, 20:10   #1897
Relyah
Raczkowanie

No hej, nic nowego mi nie napisa豉. W徠ek 郵edz od dawna, a i Zyta kiedy przes豉豉 mi niez造 kawa貫k wiedzy na maila.

Powiem tylko tyle, 瞠 jak przysz豉m z zamiarem kupna 7.1 w prof. sklepie fryzjerskim to Pani sprzedawczyni z wielkim przekonaniem odrzek豉, 瞠 wyjdzie mi zielony.

Posz豉bym do fryzjera, ale wydam 250 z i efekt nie b璠zie dobry, a w這sy zniszczone. Jedyna zaufana fryz. pracuje tylko na majirelach, kt鏎e w mojej opinii nie nadaj si do ch這dnych kolor闚 (wyp逝kuj si na z這to/鄴速o).

Czekam na sugestie

Og鏊nie rzecz bior帷, to po這篡豉bym najpierw natur.. tylko nie wiem jakiej firmy farb wybra. (Majirel jak wspomnia豉m mi nie pasuje, a tylko t i INO znam z tych profesjonalnych).

Czyli zrobi豉bym 7. A nast瘼ne farbowanie dopiero 7.1.. dobrze kombinuj?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-05 o 20:22
Stary 2012-06-05, 20:47   #1898
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
No hej, nic nowego mi nie napisa豉. W徠ek 郵edz od dawna, a i Zyta kiedy przes豉豉 mi niez造 kawa貫k wiedzy na maila.

Powiem tylko tyle, 瞠 jak przysz豉m z zamiarem kupna 7.1 w prof. sklepie fryzjerskim to Pani sprzedawczyni z wielkim przekonaniem odrzek豉, 瞠 wyjdzie mi zielony.

Posz豉bym do fryzjera, ale wydam 250 z i efekt nie b璠zie dobry, a w這sy zniszczone. Jedyna zaufana fryz. pracuje tylko na majirelach, kt鏎e w mojej opinii nie nadaj si do ch這dnych kolor闚 (wyp逝kuj si na z這to/鄴速o).

Czekam na sugestie

Og鏊nie rzecz bior帷, to po這篡豉bym najpierw natur.. tylko nie wiem jakiej firmy farb wybra. (Majirel jak wspomnia豉m mi nie pasuje, a tylko t i INO znam z tych profesjonalnych).

Czyli zrobi豉bym 7. A nast瘼ne farbowanie dopiero 7.1.. dobrze kombinuj?
Gdyby ma陰 takie rude w這sy po farbie chemicznej to powiedzia豉bym kupuj natur i mix niebieski i neutralizuj...
ale..瞠 zrobi豉s sobie henn, to radz "leczy" si henn dalej, jakim chyba indygo. 畝dna chemiczna farba Ci tego nie przykryje bo to ro郵inne jest pieru雟two i ka盥a farba z nich po prostu sp造wa. Pami皻am jak moja kole瘸nka mia陰 w這sy do po這wy plec闚 i machn窸a sobie rud henn......jako odros造...
Mo瞠sz probowa, ale pr鏏uj najpierw na pasemku, 瞠by Ci nie wiadomo co nie wysz這. 7A i 7.1 to to samo popielaty 鈔edni blond, tylko oznaczenie inne.
A ziele wychodzi jak na 鄴速e/z這te po這篡sz niebieski/popiel, tak jak na plastyce z馧ty+niebieski=zielony.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
Ch皻nie zrobi豉bym wy窺z wod ale mam dwie litrowe wody jedn 3% a drug 9 % i musz je wykonczy.. Chyba ,瞠 macie pomys jak z tych dw鏂h zrobi 4 % to prosze o pomoc. ( dodam ,瞠 potrzebuj przy farbowaniu 120 ml oxy)
Pr鏏owa豉m ju zneutralizowa ten refleks starego z這ta za pomoc farby z NP i nadal si z這ci. Chyba ,瞠 u篡j mixtonu ,ale to jeszcze przelicz fundusze. Mo瞠 niekoniecznie wybra豉m dobr firm farb ( goldwell ) ale teraz ju trzeba bo oxy zosta這 w butelce, wi璚 musz na razie powt鏎zy t firm.

Zaznajomi豉m si z tym produktem. dzi瘯uje ,瞠 go wskaza豉 ,bo nie mia豉m o nim poj璚ia. Ale zastanawiam sie czy lepiej zrobi zwyk豉 prepigmentacj farb czy tym produktem .. W jaki dziwnych odcieniach wyst瘼uje.. red gold

Ja ekspertem w dziedzinie farbowania nie jestem, aczkolwiek nie robi豉bym 8. 31 bo taki jak tyra banks ma, raczej nie wyjdzie. Ja robilam swego czasu 8.03 i wyszed bardzo z這to-rudo mimo ,瞠 ta 3 by豉 na koncu. M闚ie z do鈍iadczenia , cho mog si myli.
A te oxy masz tych samuch firm? Jak nie to rozr鏏 9% p馧 na p馧 z wod destylowan najlepiej to b璠ziesz mia豉 4,5% lub jeszcze ciutk wody na 4%.
Oxy nie musi by taj samej firmy co farba!
Jakim chcesz farbowa docelowym? Wy郵ij mi na priv maila bo mam info na temat tego pre-pigment......sysytem.
Stary 2012-06-05, 20:58   #1899
Relyah
Raczkowanie

Cytat:
Gdyby ma陰 takie rude w這sy po farbie chemicznej to powiedzia豉bym kupuj natur i mix niebieski i neutralizuj...
ale..瞠 zrobi豉s sobie henn, to radz "leczy" si henn dalej, jakim chyba indygo. 畝dna chemiczna farba Ci tego nie przykryje bo to ro郵inne jest pieru雟two i ka盥a farba z nich po prostu sp造wa. Pami皻am jak moja kole瘸nka mia陰 w這sy do po這wy plec闚 i machn窸a sobie rud henn......jako odros造...
Mo瞠sz probowa, ale pr鏏uj najpierw na pasemku, 瞠by Ci nie wiadomo co nie wysz這. 7A i 7.1 to to samo popielaty 鈔edni blond, tylko oznaczenie inne.
A ziele wychodzi jak na 鄴速e/z這te po這篡sz niebieski/popiel, tak jak na plastyce z馧ty+niebieski=zielony.
Hej Zytka, Pisa豉m o czystym 7 bez A.
Henn dalej leczy si nie zamierzam, bo nie wierz, aby cokolwiek z naturalnych specyfik闚 mog這by mi to zneutralizowa (bez znacznego przyciemnienia).

A farba przykrywa, mo瞠 nie trwale, ale po jakim czasie na pewno kolorek z豉pie.

Odno郾ie zielonego - jak zdefiniowa rudy kolor? mieszanka 鄴速ego z czerwieni.. wi璚 ziele mo瞠
jednak wyj嗆. (czy si myl?)

//w豉郾ie przegl康am fotki sprzed lat i t瘰kno mi za naturalnymi
dorzucam fotk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg natur.jpg (24,3 KB, 63 za豉dowa)

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-05 o 21:03
Stary 2012-06-05, 21:49   #1900
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Dziewczyny dzi瘯uj z pomoc!

Nom, co chyba takiego to jest
Cytat:

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-06, 20:04   #1901
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Hej Zytka, Pisa豉m o czystym 7 bez A.
Henn dalej leczy si nie zamierzam, bo nie wierz, aby cokolwiek z naturalnych specyfik闚 mog這by mi to zneutralizowa (bez znacznego przyciemnienia).

A farba przykrywa, mo瞠 nie trwale, ale po jakim czasie na pewno kolorek z豉pie.

Odno郾ie zielonego - jak zdefiniowa rudy kolor? mieszanka 鄴速ego z czerwieni.. wi璚 ziele mo瞠
jednak wyj嗆. (czy si myl?)

//w豉郾ie przegl康am fotki sprzed lat i t瘰kno mi za naturalnymi
dorzucam fotk
No, no! naturalki pi瘯ne masz, takie na poziomie 8, mo瞠 i 8 i p馧.
A mo瞠 lepiej spr鏏owa je rozja填i i dopiero wtedy po這篡 natur na poziomie 8? Ju bez pigmentacji, bo natura ma w r闚nych cz窷ciach barwniki podstawowe.
Kurcze nie mam poj璚ia jak w這sy po hennie reaguj na farb, czy rozja郾iacz, musisz przelecie internet
Stary 2012-06-06, 20:34   #1902
Relyah
Raczkowanie

W這sy po hennie normalnie reaguj i na farb i na rozja郾iacz. Jedyny problem jest z odbarwieniem rudego koloru. Mia豉m dekolor henny w salonie kerastase - delikatny co prawda, ale niewiele to da這. Problem jest w tym, 瞠 moje w這sy s bardzo cienkie i ka盥y dekolor ko鎍zy si tragicznie - 15 cm w這s闚 nie do odratowania. Dlatego nie wchodzi w gr. A kolor nie musi by idealny jak naturalne, ma by zbli穎ny, jestem realistk i wiem, 瞠 nie ma szans aby wyszed ten sam. 圭i窸am dzisiaj 5 cm moich pi鏎ek ci篹ko zapuszczanych.. Mam nadziej, 瞠 za rok b璠 mie ju tylko naturalne

Chyba zdecyduj si na 7. tylko nadal nie wiem jakiej firmy?? Patrzy豉m na Goldwell i Alfaparf. Mo瞠 mi kto co poleci takiego w miar zimnego ale w naturze?

Zam闚i chyba Goldwella 7N I 7A... i zrobi sobie oba na pasemku od spodu... jak si spiera ten goldwell ?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2012-06-06 o 20:55
Stary 2012-06-07, 17:05   #1903
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
W這sy po hennie normalnie reaguj i na farb i na rozja郾iacz. Jedyny problem jest z odbarwieniem rudego koloru. Mia豉m dekolor henny w salonie kerastase - delikatny co prawda, ale niewiele to da這. Problem jest w tym, 瞠 moje w這sy s bardzo cienkie i ka盥y dekolor ko鎍zy si tragicznie - 15 cm w這s闚 nie do odratowania. Dlatego nie wchodzi w gr. A kolor nie musi by idealny jak naturalne, ma by zbli穎ny, jestem realistk i wiem, 瞠 nie ma szans aby wyszed ten sam. 圭i窸am dzisiaj 5 cm moich pi鏎ek ci篹ko zapuszczanych.. Mam nadziej, 瞠 za rok b璠 mie ju tylko naturalne

Chyba zdecyduj si na 7. tylko nadal nie wiem jakiej firmy?? Patrzy豉m na Goldwell i Alfaparf. Mo瞠 mi kto co poleci takiego w miar zimnego ale w naturze?

Zam闚i chyba Goldwella 7N I 7A... i zrobi sobie oba na pasemku od spodu... jak si spiera ten goldwell ?
Na kole kolor闚, odszukaj na palecie jaki masz kolor...mo瞠 7K, 8K, KB z goldwella i potem na ko這 koloru goldwellai naprzeciwleg造 go neutralizuje...wi璚 jako 8AS
by Ci si zda這 zrobi , ale na這篡 tylko na te rude, nie na odrosty, bo mog wyj嗆 ....niebieskie lub si rozja郾i. A jest do rudych bardziej wpadaj帷ych w czerwie.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 19:34
Stary 2012-06-07, 19:26   #1904
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja ostatnio rozja郾i豉m pasemko na swoich w這sach wczesniej robionych henn orzechowy br您 i wysz豉 ziele na ko鎍闚ce, kt鏎a przed po這瞠niem orzeszka by豉 rozja郾iana, a w miej軼u gdzie orzeszek by k豉dziony na naturalkach nic nie wzi窸o kompletnie. Z tym, 瞠 u mnie by豉 henna z indygo , a nie sama henna.
Sam henn pr鏏owa豉bym rozja郾ia, a potem k豉嗆 co z konc闚k 2, czyli opal. Je郵i rozja郾isz i po這篡sz popiel mo瞠sz mie jednak ziele. Natomiast bez rozja郾ienia, jak zneutralizujesz rudy wyjdzie bardzo ciemno. Neutralizowanie kolorku skutkuje u mnie przyciemnieniem o 1 poziom. No ale to tylko moje do鈍iadczenia i przypuszczenia. Najlepiej spr鏏uj na pasemkach.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-07 o 19:31
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-09, 18:22   #1905
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
piekny kolorek? Czy wiesz jaki to odcie, poziom?
Cytat:

A te oxy masz tych samuch firm? Jak nie to rozr鏏 9% p馧 na p馧 z wod destylowan najlepiej to b璠ziesz mia豉 4,5% lub jeszcze ciutk wody na 4%.
Oxy nie musi by taj samej firmy co farba!
Jakim chcesz farbowa docelowym? Wy郵ij mi na priv maila bo mam info na temat tego pre-pigment......sysytem.
Oxy mam r騜nych firm. W takim razie spr鏏uje spos鏏 z wod. Ale czy np 4,5 % rozja郾ia troszk ciemny odrost?
Docelowy chcia豉bym na poziomie pomi璠zy poziomem 6 a 7. Lub ca趾iem 6. zimny oczywiscie...

Stary 2012-06-09, 21:08   #1906
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
piekny kolorek? Czy wiesz jaki to odcie, poziom?

Oxy mam r騜nych firm. W takim razie spr鏏uje spos鏏 z wod. Ale czy np 4,5 % rozja郾ia troszk ciemny odrost?
Docelowy chcia豉bym na poziomie pomi璠zy poziomem 6 a 7. Lub ca趾iem 6. zimny oczywiscie...

Podobno Biokap poziom 7 mieszanka, zlotego, sredniego i popielatego blondu. Tu s dok豉dne proporcje.
http://www.biokap.pl/witajcie-ponownie/

A tak wychodzi loreal Champagne 8.3. Do tego mocna p逝kanka fioletowa i miodzio .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg L'OrealChampagne(8_3).jpg (3,7 KB, 389 za豉dowa)

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-09 o 21:17
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-10, 12:31   #1907
Relyah
Raczkowanie

Hej, pofarbowa豉m 8A i 7A w r騜nych proporcjach na trzech pasmach - nic nie chwyci這. ni tyci-tyci.
Stary 2012-06-10, 20:30   #1908
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Hej, pofarbowa豉m 8A i 7A w r騜nych proporcjach na trzech pasmach - nic nie chwyci這. ni tyci-tyci.
Ojojoj, na jakiej wodzie?
Stary 2012-06-10, 21:19   #1909
Relyah
Raczkowanie

Cytat:
Ojojoj, na jakiej wodzie?
6%

3 podej軼ia by造
Stary 2012-06-13, 19:01   #1910
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
6%

3 podej軼ia by造
No to doooopa, pami皻am w豉填ie, 瞠 wszystko si sp逝kiwa這 i nic nie chcia這 豉pa kole瘸nce. Chyba pozosta Ci niestety...fryzjer.
Stary 2012-06-14, 20:35   #1911
Relyah
Raczkowanie

Cytat:
No to doooopa, pami皻am w豉填ie, 瞠 wszystko si sp逝kiwa這 i nic nie chcia這 豉pa kole瘸nce. Chyba pozosta Ci niestety...fryzjer.

Fryzjer nic nie da w takiej sytuacji - mo瞠 zaproponowa jedynie dekolor i na to farb i modli si 瞠by z豉pa這.

Tego samego dnia znalaz豉m w szafce henn jasny br您. Pofarbowa豉m i z豉pa這. Teraz mam ciemniejsze, nieco ch這dniejszy ni ten ra膨cy rudy i nie wida przynajmniej odrostu. No nic, musz przeczeka
Stary 2012-06-15, 18:56   #1912
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Pofarbowalam majirel 9.23 na moj 8.34. kolor wyszedl sliczny ale troche za jasny, nastepnym razem bedzie 8.23 ale chyba juz nie z majirel bo tam takiego nie ma. Co ciekawe, po kilku myciach raczej wyplukuje sie poziom a nie "popielatosc". Czyli ta 2 duzo lepiej sie spisuje jako popiel niz jak farbowalam 1, ktore znikaly po kilku myciach. Polecam ten odcien, jest taki jakiego szukalam no i nie wyszlo zielono mimo nakladania go na 8.34

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2012-06-15 o 19:02
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-15, 19:35   #1913
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Hej hej! Czy kto mnie tu jeszcze pami皻a?? Taaak to ja kiedy za這篡豉m ten wspania造 w徠ek... po czym go zdradzi豉m z w徠kiem o hennowaniu

Obecnie pisz troszk w dekoloryzacji, bo ju nie hennuj Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z czarnych. Narobi豉m sobie strasznych problem闚, bo przekombinowa豉m i mam jasno-rude w這sy z... "pi瘯nymi" zielonymi pasmami Wkleja豉m w w徠ku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...

Generalnie sprawa ma si tak, 瞠 wracam do was Zesz豉m z czerni po latach i walcz teraz o jaki 鈔edni br您ik, w miar ch這dnawy. Czekam na przesy趾 farb Matrix D-Age 8NA oraz 7AV... No i zaczynam zabaw od pocz徠ku!!

Fot. 1 - zaraz po katastrofie
Fot. 2 i 3 - tak to wygl康a po szorowaniu Nizoralem i maskami rozja郾iaj帷ymi z cytryn i miodem...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 92.jpg (32,9 KB, 96 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 100.jpg (24,7 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 104.jpg (31,2 KB, 65 za豉dowa)
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-16, 15:37   #1914
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Witaj Shade. Ja r闚nie nie udzielam si zbyt cz瘰to. Ostatnio dekoloryzowa豉m si we wrzesniu, po dekoloryzacji na這zy豉m goldwella 6BP i wytrzyma豉m bez farbowania do wczoraj. Od wrzesnia do wczoraj w這sy zd您y造 troch odrosn望. Wczoraj na這zy豉m goldwella 6A+6BP. Kolor znosny, ale chyba wol sam 6BP. A nie lepiej zacz帷 Ci z goldwellami, szczerze to dla mnie s najlepsze, zw豉szcza te nowe zimne br您y (mo瞠 ju takie nienowe)
Stary 2012-06-16, 16:10   #1915
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Hmmm.... Goldwelle s zbyt ma貫 pojemno軼iowo dla mnie i pami皻am, 瞠 sp逝kiwa造 si w rekordowym tempie. Matrix ma przynajmniej te 90ml. Na KWC najlepsze opinie ma farba Geneza (Lecher) - pisz tam, 瞠 ma a 300ml!!!! Niestety nie wiem gdzie j dorwa

W og鏊e to mi przesz這 z szarawym br您em. Teraz celuj w co podobnego, co si podoba Koralyn - mo瞠 faktycznie refleks .23 tutaj da豚y podobny odcie?? Tyle, 瞠 ja mam zbyt rude w這sy

Podoba mi si strrrasznie taki kolor jak na fotce 1, ale...... gdybym osi庵n窸a kiedykolwiek br您 (mimo 瞠 ciep豉wy) z fotki 2 to chyba bym si pop豉ka豉 ze szcz窷cia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tyra-banks-ew-cover.jpg (28,5 KB, 104 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5k4rwvhYG1qd9uy7o1_500.jpg (47,4 KB, 107 za豉dowa)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-06-16 o 16:12
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-16, 20:16   #1916
kretoszczurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241

Witam witam
dawno dawno temu tu zagl康a豉m Dzisiejsza fotka M-a mnie zmusi豉 boszzz jaki ja mam okrutny kolor na 豚ie masakra.
Pom騜 ta co na這篡, by 豉dny ch這dny br您ik by ew to co shade wrzuci豉 te ok.Taki na poziomie 7-6. Dobra pojemna farba i coby dobrze siwki kry豉. Fryzjerzy w moim mie軼ie rozczarowuj a sobie porz康nie licz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (116,3 KB, 64 za豉dowa)
Stary 2012-06-16, 20:30   #1917
kretoszczurek
Raczkowanie

Wow shade ale wykombinowa豉. Co z henn nie tak 瞠 zrezygnowa豉?
Stary 2012-06-17, 21:14   #1918
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Hej hej! Czy kto mnie tu jeszcze pami皻a?? Taaak to ja kiedy za這篡豉m ten wspania造 w徠ek... po czym go zdradzi豉m z w徠kiem o hennowaniu

Obecnie pisz troszk w dekoloryzacji, bo ju nie hennuj Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z czarnych. Narobi豉m sobie strasznych problem闚, bo przekombinowa豉m i mam jasno-rude w這sy z... "pi瘯nymi" zielonymi pasmami Wkleja豉m w w徠ku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...

Generalnie sprawa ma si tak, 瞠 wracam do was Zesz豉m z czerni po latach i walcz teraz o jaki 鈔edni br您ik, w miar ch這dnawy. Czekam na przesy趾 farb Matrix D-Age 8NA oraz 7AV... No i zaczynam zabaw od pocz徠ku!!

Fot. 1 - zaraz po katastrofie
Fot. 2 i 3 - tak to wygl康a po szorowaniu Nizoralem i maskami rozja郾iaj帷ymi z cytryn i miodem...
Ojojoj! Ty "zdrajco"Ty . Dobrze, 瞠 wr鏂i豉, bo jako nic si tutaj ostatnio nie dzia這. Ale t璚ze mia豉 na g這wie, teraz widz, 瞠 ja郾iutkie masz to mo瞠sz kombinowa.
Przypominam, uwaga na A po blondzie bo ziele mo瞠 zawita, a nie musisz ich napigmentowa? Mo瞠 najpierw zafarbuj Natr na kolor ja郾iejszy od tego kt鏎y chcesz uzyska i na drugi dzie, czy na dniach neutralizuj lub nadaj im odpowiedzi refleks, 瞠by odrost nie zd捫y urosn望 i nie trzebaby kombinowa.
p.s witamy na starych "Twoich " 鄉ieciach

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

kretoszczurek- a Twoje w這sy s bardziej rude, czy z這te? Bo i to i to chyba widz
Stary 2012-06-18, 12:00   #1919
kretoszczurek
Raczkowanie

Zyta ano w這ski od g鏎y s rude a reszta z這cizna raczej, To fotka na dworze przy pochmurnym niebie.
Stary 2012-06-18, 16:32   #1920
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

po przerwie witam Was ponownie. do tej pory wierna by豉m przydymionemu br您owi z Goldwella, ale mam ochot na zmiany. czy kt鏎a z Was widzia豉 na 篡wo pr鏏nik Goldwella? kt鏎y z zimnych br您闚 wygl康a na najch這dniejszy?

zastanawiam si, czy zosta przy Goldwellu, czy przy kolekcji zimnych br您闚... no okrutny m皻lik w g這wie

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.