Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 65 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-18, 15:45   #1921
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
po przerwie witam Was ponownie. do tej pory wierna by豉m przydymionemu br您owi z Goldwella, ale mam ochot na zmiany. czy kt鏎a z Was widzia豉 na 篡wo pr鏏nik Goldwella? kt鏎y z zimnych br您闚 wygl康a na najch這dniejszy?

zastanawiam si, czy zosta przy Goldwellu, czy przy kolekcji zimnych br您闚... no okrutny m皻lik w g這wie
A jak on ci wychodzi bo ja zastanawiam si teraz czy lepiej robi 6SB czy 6BS? Teraz mam na g這wie 7SB i chc troch przyciemni. Taki z這tawy refleks mam.
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-18, 16:07   #1922
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
A jak on ci wychodzi bo ja zastanawiam si teraz czy lepiej robi 6SB czy 6BS? Teraz mam na g這wie 7SB i chc troch przyciemni. Taki z這tawy refleks mam.
gdzie w tym w徠ku wrzuca豉m fotki, wychodzi fajnie, ch這dno, nie za ciemno, ale ostatnio mam wra瞠nie, 瞠 jako szybciej si wyp逝kuje, by mo瞠 to kwestia nas這necznienia. w sumie Goldwell jest farb, przy kt鏎ej trwa豉m najd逝瞠j i jak do tej pory najlepsz (u篡wa豉m ju L'oreala, Joico, Artego i Welli, z tym, 瞠 z Welli nie zimnego br您u). tym razem zdecyduj si chyba na Alfaparf

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-19, 13:25   #1923
iivii
Raczkowanie

Cytat:
gdzie w tym w徠ku wrzuca豉m fotki, wychodzi fajnie, ch這dno, nie za ciemno, ale ostatnio mam wra瞠nie, 瞠 jako szybciej si wyp逝kuje, by mo瞠 to kwestia nas這necznienia. w sumie Goldwell jest farb, przy kt鏎ej trwa豉m najd逝瞠j i jak do tej pory najlepsz (u篡wa豉m ju L'oreala, Joico, Artego i Welli, z tym, 瞠 z Welli nie zimnego br您u). tym razem zdecyduj si chyba na Alfaparf
W hurtowni, w kt鏎ej kupuj w豉郾ie maj promocj na Alfaparf chyba. Nie s造sza豉m wcze郾iej o tych farbach. A kt鏎y odcie wybra豉.
Ja jutro jad po 6BS
Stary 2012-06-19, 13:35   #1924
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
W hurtowni, w kt鏎ej kupuj w豉郾ie maj promocj na Alfaparf chyba. Nie s造sza豉m wcze郾iej o tych farbach. A kt鏎y odcie wybra豉.
Ja jutro jad po 6BS
6A, na KWC maj fajne opinie, tak瞠 zobaczymy najwy瞠j pokornie wr鏂 do Goldwella

na 3% wodzie b璠ziesz robi?

Stary 2012-06-19, 15:01   #1925
iivii
Raczkowanie

Cytat:
6A, na KWC maj fajne opinie, tak瞠 zobaczymy najwy瞠j pokornie wr鏂 do Goldwella

na 3% wodzie b璠ziesz robi?
No w豉郾ie ja robi na 6% zawsze bo siwych troch mam.
I tak zreszt mi si szybko wyp逝kuje. Czasami po 4 myciach wydaje mi si, 瞠 ju po這wy koloru nie ma. Mia豉m rozja郾iane w這sy 3 farbowania temu...
Stary 2012-06-19, 15:50   #1926
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
No w豉郾ie ja robi na 6% zawsze bo siwych troch mam.
I tak zreszt mi si szybko wyp逝kuje. Czasami po 4 myciach wydaje mi si, 瞠 ju po這wy koloru nie ma. Mia豉m rozja郾iane w這sy 3 farbowania temu...
no w豉郾ie na 3% proces wyp逝kiwania jest niesamowicie szybki, a w這sy i tak rudziej. przy siwych w sumie nie masz wyj軼ia.

dzi zam闚i Alfaparf, tym razem jeszcze na 3% wodzie, zobacz, jak b璠zie si zachowywa i zdam relacj

Stary 2012-06-19, 16:38   #1927
iivii
Raczkowanie

Cytat:
no w豉郾ie na 3% proces wyp逝kiwania jest niesamowicie szybki, a w這sy i tak rudziej. przy siwych w sumie nie masz wyj軼ia.

dzi zam闚i Alfaparf, tym razem jeszcze na 3% wodzie, zobacz, jak b璠zie si zachowywa i zdam relacj
Czekam z niecierpliwo軼i
Stary 2012-06-19, 18:20   #1928
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Hej hej!
Obecnie pisz troszk w dekoloryzacji, bo ju nie hennuj Jestem po rozja郾ianiu w這s闚 z czarnych. Narobi豉m sobie strasznych problem闚, bo przekombinowa豉m i mam jasno-rude w這sy z... "pi瘯nymi" zielonymi pasmami Wkleja豉m w w徠ku o dekoloryzacji fotki ku przestrodze - wklejam i tu...
Biedna jeste z tymi w這skami. Ja ostatnio jak przekopywa豉m wiza natrafi豉m na w徠ek o niebieskich w這skach po dekoloryzacji czy te farbowaniu i metodzie z keczupem, pr鏏owa豉? Keczup i past pomidorow nak豉da si na w這sy, podobno dziewczynom pomog這 z takim problemem jak Ty masz i zielony zszed. Gdzie w historii mog poszuka ten temat, je郵i chcesz
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-19, 19:40   #1929
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka wiadomo嗆
Biedna jeste z tymi w這skami. Ja ostatnio jak przekopywa豉m wiza natrafi豉m na w徠ek o niebieskich w這skach po dekoloryzacji czy te farbowaniu i metodzie z keczupem, pr鏏owa豉? Keczup i past pomidorow nak豉da si na w這sy, podobno dziewczynom pomog這 z takim problemem jak Ty masz i zielony zszed. Gdzie w historii mog poszuka ten temat, je郵i chcesz
Zgadza si, 瞠 pomidory neutralizuj ziele bo s czerwone. Ale Shade chyba nie na ca造ch ma zielone wi璚 si to u niej nie sprawdzi, ale ciekawe swoj drog czy naturalna metoda na henn zadzia豉?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-20, 08:54   #1930
asia584
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Wczoraj rozja郾i豉m w這sy loreal efassor wysz造 rude, na這篡豉m goldwell mix 7na i 7 np na mieszance 9% i 3%

Niestety przebijaj rudo軼i szczeg鏊nie przy nasadzie, jest strasznie nier闚no, co mam zrobi? Mo瞠 na這篡 jeszcze raz 7na z wod 3 % mo瞠 troch kolor si och這dzi. Mam tylko w徠pliwo嗆 czy woda 3% nie spowoduje powrotu do czerni.

Macie jaki spos鏏 na rozja郾ienie do ch這dnego poziomu 7 ?
asia584 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-20, 11:11   #1931
Tinajero
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Zgadza si, 瞠 pomidory neutralizuj ziele bo s czerwone. Ale Shade chyba nie na ca造ch ma zielone wi璚 si to u niej nie sprawdzi, ale ciekawe swoj drog czy naturalna metoda na henn zadzia豉?
Trzeba spr鏏owa, pomidorki na w這ski na pewno nie zaszkodz Na miejscu Shade te bym wypr鏏owa豉 t metod, te kilka pasm mo瞠 ten keczup zlikwiduje.

Przepraszam za offtopic. Ju si nie odzywam
Tinajero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-20, 13:56   #1932
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Ju jestem Wi璚 tak... moim zdaniem te zielone glony, to nie wina henny, bo nie hennuj od dawna (og鏊nie kocham henn, ale na mnie przesta豉 dzia豉 - zupe軟ie nie 豉pa豉 siwk闚 i odrost闚, a w tym momencie proces farbowania - 2h by bez sensu) no i mia豉m robiony dekolor z czarnych u fryzjera - wi璚 zesz這 - bo wysz豉m z rudawymi w這sami.

Potem ju dzia豉豉m sama, bo by豉m zbyt ruda Kupi豉m profesjonalny rozja軼iacz Vincent Flash i machn窸am na w這sy - by造 z這tawo-rude. I tu zrobi豉m b陰d, bo chcia豉m jeszcze rozja郾i dolne partie w這s闚 i zn闚 po這篡豉m rozja郾iacz - a potem doczyta豉m, 瞠 tak nie mo積a... On ma w sobie niebieskie pigmenty, a w這sy by造 ju z馧tawe... 鄴速y+niebieski=zielony

Obecnie mam rudawo-z這te w這sy i szaro-zielone od do堯w

Olewam ju wszelkie pomidory, miody, cytryny itd. Przysz造 Matrixy. Spr鏏uj zafarbowa, 瞠by chocia st逝mi rudo嗆 i zakry te zielone barwy. A potem si zobaczy Najwy瞠j jeszcze skr鏂. Na d逝go軼i mi ostatnio nie zale篡.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ok... Zrobi豉m prepigmentacj i siedz z mieszank 7AV+8NA. P鏦i co.... Czarrrrno to widz... Dos這wnie!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:58
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-12, 15:43   #1933
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Niestety, ale m鎩 6BP+6A na wodzie 3 wyp逝ka si meeega szybko. Teraz kombinuje czy aby mo瞠 nie przyciemni. Co myslicie o po陰czeniu 5BS+6BS? Zastanawiam si r闚niez nad zwi瘯szeniem st瞛enia wody do 6, ale nie ukrywam 瞠 si boje.
Stary 2012-07-12, 19:30   #1934
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

hej dziewczyny

ja wczoraj skrocilam czas z 30min na 20min. zrobilam mieszanke z londy 60ml-7/1+30ml-6/1+11cm mixu niebieskiego z oxy ok.4,5%.

i znowu jest ciemno, ciemno jak noc
ale zdj nie ma jak zrobic, bo sa takie burze, ze nic nie widac. jednak jest chlodno na maxa, jak to przy takiej ciemnocie bywa

Shade...ja Ci kochana z calego serca wspolczuje i trzymam kciuki, ze te wlosy to przezyja
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-12, 20:10   #1935
zyta82
Rozeznanie

caate - przykro mi . Chyba Ci telepatycznie 軼i庵n窸am
Mo瞠 2/3 7.1 i 1/3 6.1 by by這 ja填iejsze? ale to dopiero nast瘼nym razem... ale grunt, 瞠 wysz這....ch這dno....czar nulko
Stary 2012-07-12, 22:20   #1936
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
caate - przykro mi . Chyba Ci telepatycznie 軼i庵n窸am
Mo瞠 2/3 7.1 i 1/3 6.1 by by這 ja填iejsze? ale to dopiero nast瘼nym razem... ale grunt, 瞠 wysz這....ch這dno....czar nulko
juz sie przyzwyczailam, ze tak wychodzi. spuka sie i bedzie nawet ladnie
nie wiem czy bedzie nastepny raz, bo mam zamiar wrocic do naturalnych, trace powoli cierpliwosc
Stary 2012-07-13, 00:38   #1937
Shade_23
Zadomowienie

A u mnie Matrixy pomog造, ale poziom 7+8 wyszed jasno... Dokupi豉m wi璚 D-age 6NA. Teraz mam taki ciemny blond (czyli bardziej jasny br您). Ch這dnawo-neutralny. A w這ski moooocno wycieniowa豉m u fryzjera
i zielonych ju praktycznie nie ma

Zaczynam si zastanawia te nad zimnymi br您ami Goldwella. Przede wszystkim kusi mnie, bo Goldwell ma mixtony a Matrix nie

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-07-13 o 00:39
Stary 2012-07-13, 15:45   #1938
Shade_23
Zadomowienie

Wrzucam foty

Fot. 1 - to co by這
Fot. 2 - to co jest!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,1 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,8 KB, 111 za豉dowa)
Stary 2012-07-13, 16:24   #1939
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
A u mnie Matrixy pomog造, ale poziom 7+8 wyszed jasno... Dokupi豉m wi璚 D-age 6NA. Teraz mam taki ciemny blond (czyli bardziej jasny br您). Ch這dnawo-neutralny. A w這ski moooocno wycieniowa豉m u fryzjera
i zielonych ju praktycznie nie ma

Zaczynam si zastanawia te nad zimnymi br您ami Goldwella. Przede wszystkim kusi mnie, bo Goldwell ma mixtony a Matrix nie
奸iczny efekt ko鎍owy uzyska豉! Ten NA sobie tak 豉dnie poradzi czy poizom 7 i 8 mia jakie literki?
Dzi瘯ujemy za relacje

Caate - ale przyda這 by si przybli篡 do tych Twoich naturalek
Stary 2012-07-13, 16:31   #1940
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
奸iczny efekt ko鎍owy uzyska豉! Ten NA sobie tak 豉dnie poradzi czy poizom 7 i 8 mia jakie literki?
Dzi瘯ujemy za relacje

Mia豉m mieszank 7AV + D-age 8NA - i to by這 jasne. Zamieni豉m wi璚 8 na 6NA. Potem wyczyta豉m, 瞠 tych serii nie mo積a miesza ze sob hahah! Nast瘼nym razem machn samym D-age.

Wszystko robi豉m na 6% oxy, ale teraz przesiadam si na 3% 瞠by w這ski troszk odpocz窸y.
Stary 2012-07-15, 10:41   #1941
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

ale od roku cos mi nie wychodzi, nie potrafie uzyskac jasniejszego poziomu

Cytat:
Mia豉m mieszank 7AV + D-age 8NA - i to by這 jasne. Zamieni豉m wi璚 8 na 6NA. Potem wyczyta豉m, 瞠 tych serii nie mo積a miesza ze sob hahah! Nast瘼nym razem machn samym D-age.

Wszystko robi豉m na 6% oxy, ale teraz przesiadam si na 3% 瞠by w這ski troszk odpocz窸y.
ooo jaka roznica!
teraz to sie nadajesz wyjsc do ludzi, ze tak powiem
Stary 2012-07-17, 16:43   #1942
iwoona
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 468

Cze嗆 dziewczyny

nie mam ju pomys逝 a mo瞠 kt鏎a z was r闚nie pr鏏uje osi庵na taki ch這dny br您ik jak na 2 pierwszych zdj璚iach, naturalne mam podobne mo瞠 troche ciemniejsze ale bardzo chlodny odcie, musz farbowa ze wzgl璠u na siwe i za 瘸dne skarby nie mog trafi w odcie.
Mia豉m na g這wie mn鏀two farb profesjonalnych i drogeryjnych ale przerzuci豉m si na 豉godniejsz koloryzacj, gdy jeszcze troszk i zosta豉bym bez wlos闚, odrost po tych farbach si璕a jako do po這wy g這wy i teraz mam problem z jego zakryciem:/
henna Khadi ciemny br您 w miar dobrze kry豉 natomiast wyp逝kiwa豉 sie po 2 tyg i by豉 zdecydowanie za ciemna (zdj.3)
Ostatnio testuje color&soin i te co s豉bo pokrywa zaczyna豉m od 5N jasny sztyn, nie mam zdj璚ia ale wyszlo zdecydowanie za du穎 z這tych refleks闚, teraz 4N szatyn naturalny, zaraz po ufarbowaniu zdj4 po 2-3 tyg jakas maskara.. zesz豉 mi ca趾owicie teraz mam ka盥ej farby po troche+ odrosty z siwymi wlosami i nie wiem czy si璕a po 3N ciemny szatyn bo czuj 瞠 bedzie zbyt ciemno.

juz rozwa瘸m powr鏒 do profesjonalnych farb, czym Wy farbujecie w這ski??

taki kolor jak na ostatnim zdjeci te mi sie podoba z tym ze tutaj nie wiem w jaki poziom celowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 76e6634f000702434849c3ca.jpg (20,7 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9463b844e62b58ea0bed4905ea6808d1,35,1.jpg (30,5 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2 marzec 2012 wywr鏂one.jpg (16,9 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00548i.jpg (13,8 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00563i.jpg (25,3 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg EN_szatynka_1.jpg (27,2 KB, 46 za豉dowa)

Spe軟i marzenia . . .

iwoona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-20, 21:19   #1943
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iwoona Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny

nie mam ju pomys逝 a mo瞠 kt鏎a z was r闚nie pr鏏uje osi庵na taki ch這dny br您ik jak na 2 pierwszych zdj璚iach, naturalne mam podobne mo瞠 troche ciemniejsze ale bardzo chlodny odcie, musz farbowa ze wzgl璠u na siwe i za 瘸dne skarby nie mog trafi w odcie.
Mia豉m na g這wie mn鏀two farb profesjonalnych i drogeryjnych ale przerzuci豉m si na 豉godniejsz koloryzacj, gdy jeszcze troszk i zosta豉bym bez wlos闚, odrost po tych farbach si璕a jako do po這wy g這wy i teraz mam problem z jego zakryciem:/
henna Khadi ciemny br您 w miar dobrze kry豉 natomiast wyp逝kiwa豉 sie po 2 tyg i by豉 zdecydowanie za ciemna (zdj.3)
Ostatnio testuje color&soin i te co s豉bo pokrywa zaczyna豉m od 5N jasny sztyn, nie mam zdj璚ia ale wyszlo zdecydowanie za du穎 z這tych refleks闚, teraz 4N szatyn naturalny, zaraz po ufarbowaniu zdj4 po 2-3 tyg jakas maskara.. zesz豉 mi ca趾owicie teraz mam ka盥ej farby po troche+ odrosty z siwymi wlosami i nie wiem czy si璕a po 3N ciemny szatyn bo czuj 瞠 bedzie zbyt ciemno.

juz rozwa瘸m powr鏒 do profesjonalnych farb, czym Wy farbujecie w這ski??

taki kolor jak na ostatnim zdjeci te mi sie podoba z tym ze tutaj nie wiem w jaki poziom celowa
To jakie Ty masz teraz w這sy? opisz dok豉dnie jaki maj refleks na ka盥ym odcinku.
Farba z N to natura, czyli nie wybije Ci niechcianego refleksu tylko przyciemni, a refleks zostaje. Je郵i N u篡wasz na siwe odrosty to ok(i r鏏 na 6% bo inaczej Ci siwych nie zakryje, no chyba, 瞠 najpierw spr鏏uj na 4,5%), ale na reszt w這s闚 (ze z這tym refleksem) trzeba po這篡 co z filetem, opalem zazwyczaj .2 , V lub P (cho P to czasem fiolet ale te srebrny na niechciane rude refleksy, zreszt popiel .1 A te na rude)
P.s. jak masz za ciemne w這sy to farba farby Ci nie rozja郾i !!!, tylko dekolor lub mycie przeciw逝pie穎wymi lub k徙iel rozja郾iaj帷, wpisz w nasz wyszukiwark to znajdziesz.
A Tw鎩 cel ze zdj耩 to poziom taki mi璠zy 7 a 6. Najpierw r鏏 7, jak Ci b璠zie za jasno to zrobisz mieszank p馧 na p馧 7 z 6.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:20
Stary 2012-07-26, 08:06   #1944
iivii
Raczkowanie

Cytat:

Hej Endorfinko
I jak Alfaparf? U mnie 6BS sp逝ka si po 5 myciach
Ja ju nie wiem co mam da na te w這sy 瞠by ja przyciemni. Wszystko z nich sp造wa. Teraz mam z這tawy poziom 7
Stary 2012-07-26, 12:34   #1945
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej Endorfinko
Ja ju nie wiem co mam da na te w這sy 瞠by ja przyciemni. Wszystko z nich sp造wa. Teraz mam z這tawy poziom 7
akurat przedwczoraj zafarbowa豉m, dzi b璠zie pierwsze mycie, wi璚 dam zna. pierwsze wra瞠nia: farba prawie w og鏊e nie 鄉ierdzi, w og鏊e nie podra積ia oczu przy nak豉daniu, w這sy s mi瘯kie, b造szcz帷e, ciemny blond wyszed naprawd ciemno, ale tak, jak pisa豉m - po umyciu oceni. jednak mega ch這dny to on nie jest, cho chyba dosz豉m do wniosku, 瞠 typowe szaro軼i mi nie pasuj...

Stary 2012-07-29, 16:21   #1946
endorfina123
Wtajemniczenie

je郵i dobrze licz, jestem po drugim myciu od farbowania. wydaje mi si, 瞠 w這sy mniej si wypieraj, przy sp逝kiwaniu woda nie jest tak zabawiona, jak w wypadku Goldwella. na stanie mam jeszcze jeden ciemny blond Alfaparfu, ale przy kolejnym farbowaniu planuj zmiesza go z 6.7 Ciemny matowy blond

Stary 2012-07-29, 22:12   #1947
maja55
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 260

Cytat:
Hej Endorfinko

A pr鏏owa豉 Matrixa albo Goldwella z tonacji N?
Ja farbowa豉m 7N matrix i bardzo mocno rozja郾ione w這sy i z豉pa 鈍ietnie i trzyma si bardzo d逝go, w dodatku w這sy by造 bardzo b造szcz帷e.
Moja mama ma siwe w這sy i wi瘯szo嗆 farb jej nie 豉pie odrostu i w豉郾ie Goldwellowe N przykrywaj idealnie i nie wyp逝kuj si.
Stary 2012-07-30, 16:46   #1948
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maja55 Poka wiadomo嗆
Ja farbowa豉m 7N matrix i bardzo mocno rozja郾ione w這sy i z豉pa 鈍ietnie i trzyma si bardzo d逝go, w dodatku w這sy by造 bardzo b造szcz帷e.
Moja mama ma siwe w這sy i wi瘯szo嗆 farb jej nie 豉pie odrostu i w豉郾ie Goldwellowe N przykrywaj idealnie i nie wyp逝kuj si.
Bo N to natura i w豉郾ie natur powinno si robi siwki, 瞠by nie wychodzi np niebieskie po popielu. Czyli wszystko ok.
Stary 2012-08-01, 09:14   #1949
iivii
Raczkowanie

Cytat:
je郵i dobrze licz, jestem po drugim myciu od farbowania. wydaje mi si, 瞠 w這sy mniej si wypieraj, przy sp逝kiwaniu woda nie jest tak zabawiona, jak w wypadku Goldwella. na stanie mam jeszcze jeden ciemny blond Alfaparfu, ale przy kolejnym farbowaniu planuj zmiesza go z 6.7 Ciemny matowy blond
W hurtowni pani zaproponowa豉 mi w豉郾ie Alfaparf albo Matrix jako mocniej trzymaj帷e. Tylko jako nie potrafi豉m wybra z palety Alfaparfu i w ko鎍u wzi窸am Matrixa 6P bo u mnie wi璚ej z這ta ni rudego teraz. Wysz這 do嗆 ciemno wi璚 teraz delikatne sp逝kanie po膨dane
Te jestem po 2 myciach i na razie jest ok, delikatnie si rozja郾i這. 6BS to mi ca趾owicie si wyp逝ka po 3 tygodniach, 郵adu po nim nie zosta這, jak szamponetka...

Cytat:
Napisane przez maja55 Poka wiadomo嗆
Wiem w豉郾ie, 瞠 N na siwki ale za ciep造 na mnie wychodzi dlatego eksperymentuj z popielem, fioletem i per陰. A Matrix jak na razie fajnie si spisa i w這sy rzeczywi軼ie bardziej b造szcz帷e. Po Goldwellu 逝pie mi si sypa z g這wy przez prawie 2 tygodnie. Co nie dla mnie te farby ...
Stary 2012-08-01, 14:42   #1950
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Ja mam teraz sprany Orzechowy Br您 Joanny i teraz jeszcze od s這鎍a mam ciep造 z這ty br您 bez nasycenia.. czy og鏊nie syfiasty :P
teraz czaj si na Mro幡e Kakao Castinga bo du穎 lepiej mi w ch這dnych kolorach i naiwnie wierz, 瞠 ten faktycznie wyjdzie ch這dny, czy tam popielaty bo nie wiem czym to sie r騜ni

Caarroolliinnee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.