Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-01, 08:31   #1981
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Zyta dzi瘯uje za rad
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-01, 09:11   #1982
kerry77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Fotki aktualnych w這s闚wklej obowi您kowo i napisz jaki masz refleks na tych wyp逝kuj帷ych si, trzeba b璠zie neutralizowa niechciany refleks.
Poczytaj tego pdf-a poni瞠j w po軼ie 1923 to Ci si wszystko wyja郾i, a co do Popielewicz to fajniusi ma kolor

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

te mo瞠sz sobie poczyta tego pdf-a poni瞠j w po軼ie 1923 to Ci si wszystko wyja郾i.
Siwki w zale積o軼i od % siwizny miesza si z natura , czyli np 2cz natury n apoziomie 7 (7N 7.0)i 1 cz docelowego, dajmy tego 7.1 ale trzeba te pami皻a, ze siwki robi si na 6% a ona rozja郾ia naturalny odrost, Je郵i Twoje naturalne s na poziomie 5 jak napisa豉, to na 6% mo瞠sz zrobi, bo ona rozjasnia o 1-2 ton闚, czy poziom闚, ju ne wiem, bo si zapl徠a陰m , a Majirel si na rudo wyp逝kuje tka jak napisa豉, lond robi豉 caate i by豉 bardzo zadowolona, tyle, 瞠 przyciemnia豉 jej bardzo w這sy. Foteczki te tutaj daj, bo na oko to ci篹ko i jakie masz refleksy i na jakim poziomie natur
Bardzo dziekuje za tak mile przyj璚ie i od razu fajne porady. Postaram si wrzucic jeszcze dzis fotki.
kerry77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-01, 20:58   #1983
kerry77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

W za陰czniku moja obecna fotka, kiepskie po陰czenie kolor闚 prawda? Wygl康am jak 100 nieszcz窷, ale w poniedzia貫k id do fryzjera i mam nadzieje na mniej koloru rudoblond ;-)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120901_9.jpg (111,8 KB, 65 za豉dowa)
kerry77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-01, 22:06   #1984
Kajtu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Farba farby nie rozja郾i ! , musisz poczeka z si wyp逝cz lub zr鏏 sobie k徙iel rozjasniaj帷, poni瞠j pisane by這 o ma這inwazyjnej metodzie z od篡wk, je郵i na ciemne w這sy po這篡sz 7.1 to Ci rozja郾i odrost do poziomu 7 (je郵i na 6% ) a reszta zostanie ciemna.

Kajtu- a mia豉 napisa o poziomie i refleksach, bardziej rude czy z這te?

Zyta - poziom odrostu - (pomi璠zy siwymi ) to ju chyba by 6 - ale 7.1 je do嗆 豉dnie "wzi窸o" i w sumie odrost i reszta s na wyr闚nanym poziomie 7 - chocia ju widz jak si wyp逝kuje z siwych natomiast co do refleksu - odpyta豉m dzisiaj c鏎k i twierdzi 瞠 bardziej rude ni z這te
Kajtu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-02, 16:46   #1985
evcia_poziomcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

dziewczyny nie wiem czy dobrze trafi豉m, mam w這sy jasny br您, niestety taka moja uroda 瞠 w s這鎍u 鈍iec si na rudo. Moje w這sy gdy by豉m ma豉 mia造 kolor ciemnego blondu takiego 鈍ietlistego z 0 rudo軼i. Niestety farbowa豉m rozja郾ia豉m itp. 3 lata temu zawzi窸am si i z rudo-blondu zesz豉m do swojego naturalnego koloru. Niestety w這sy mi zrudzia造 i pogodzi豉bym si z tym ale nie mog znie嗆 tego odcienia, my郵a豉m 瞠 jak ca貫 w這sy mi 'zrosn' to tego nie b璠zie.
Chcia豉m si zapyta czy kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Garnier Color Sensational Szlachetny Ciemny Blond 6.0. ?
Dorad嬈ie mi co je瞠li wiecie co na temat tej farby.

Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam

od czerwca 2012 - kocia mama dw鏂h Ragdolli: Leo i Frosty'ego

evcia_poziomcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-02, 20:22   #1986
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez evcia_poziomcia Poka wiadomo嗆
dziewczyny nie wiem czy dobrze trafi豉m, mam w這sy jasny br您, niestety taka moja uroda 瞠 w s這鎍u 鈍iec si na rudo. Moje w這sy gdy by豉m ma豉 mia造 kolor ciemnego blondu takiego 鈍ietlistego z 0 rudo軼i. Niestety farbowa豉m rozja郾ia豉m itp. 3 lata temu zawzi窸am si i z rudo-blondu zesz豉m do swojego naturalnego koloru. Niestety w這sy mi zrudzia造 i pogodzi豉bym si z tym ale nie mog znie嗆 tego odcienia, my郵a豉m 瞠 jak ca貫 w這sy mi 'zrosn' to tego nie b璠zie.
Chcia豉m si zapyta czy kt鏎a z Was u篡wa豉 farby Garnier Color Sensational Szlachetny Ciemny Blond 6.0. ?
Dorad嬈ie mi co je瞠li wiecie co na temat tej farby.

Z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam
Witaj! 6.0 to farba naturalna n apoziomie 6, wi璚 refleks zostanie Ci taki sam, bo natura ma w sobie r闚ne cz窷ci kolor闚 podstawowych, kt鏎e maj w豉郾ie na celu wuchodzi jak natura..a to czy wyjd o ju inna bajka, zazwyczaj robione na 6% wyp逝kuj si na rudo ka盥e.
Do neutralozacji rudego musisz zarzuci c z .1 po kropce, tylko nie wiem jaki masz poziom 這s闚, bo jak chcesz przyciemniz to r鏏 na 3% lub max. 4% oxydancie, nie wy窺zym, bo Ci rozja郾i.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kerry77 Poka wiadomo嗆
W za陰czniku moja obecna fotka, kiepskie po陰czenie kolor闚 prawda? Wygl康am jak 100 nieszcz窷, ale w poniedzia貫k id do fryzjera i mam nadzieje na mniej koloru rudoblond ;-)
Ale masz ju niewiele, 瞠by Ci zros這, w zimie pod czapk znosisz i ju. Ja bym nie ryzykowa豉 k豉dzenia na ca這嗆 farby, bo i tak b璠zie zn闚 to samo, bo popiele si szybko wyp逝kuj i zn闚 zostaniesz z rudym.
A w sumie to fajnie wygl康asz jakby mia豉 takie "ombre hair"
Je郵i ju to powiedz fryzjerce niech Ci stonuje/ zneutralizuje te ko鎍闚ki, ale nie rusza odrostu, bo wiesz to tak w k馧ko b璠zie, fryzjerka Ci ch皻nie na ca這嗆 farb po這篡... 瞠by zn闚 do niej przyjsz豉 za jaki czas
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-02, 20:46   #1987
evcia_poziomcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 605

Cytat:
Witaj! 6.0 to farba naturalna n apoziomie 6, wi璚 refleks zostanie Ci taki sam, bo natura ma w sobie r闚ne cz窷ci kolor闚 podstawowych, kt鏎e maj w豉郾ie na celu wuchodzi jak natura..a to czy wyjd o ju inna bajka, zazwyczaj robione na 6% wyp逝kuj si na rudo ka盥e.
Do neutralozacji rudego musisz zarzuci c z .1 po kropce, tylko nie wiem jaki masz poziom 這s闚, bo jak chcesz przyciemniz to r鏏 na 3% lub max. 4% oxydancie, nie wy窺zym, bo Ci rozja郾i.
Mog這by rozja郾i odrobin. A powiedz bo nie wiem czy podo豉m przeszuka ca造 w徠ek. Znasz jak捷 og鏊nodostepn farb ewentualnie co z allegro po kt鏎ej wyjdzie mi ch這dny odcie. Pr鏏owa豉m u fryzjera niestety chyba trafia豉m na nieodpowiednich i zawsze rudy wychodzi przy wyp逝kiwaniu si koloru.

od czerwca 2012 - kocia mama dw鏂h Ragdolli: Leo i Frosty'ego

evcia_poziomcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-03, 07:38   #1988
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evcia_poziomcia Poka wiadomo嗆
Mog這by rozja郾i odrobin. A powiedz bo nie wiem czy podo豉m przeszuka ca造 w徠ek. Znasz jak捷 og鏊nodostepn farb ewentualnie co z allegro po kt鏎ej wyjdzie mi ch這dny odcie. Pr鏏owa豉m u fryzjera niestety chyba trafia豉m na nieodpowiednich i zawsze rudy wychodzi przy wyp逝kiwaniu si koloru.
Ka盥a farba b璠zie si na rudo wyp逝kiwa陰, bo podczas farbowania pierwsze utleniaj si przez otwarte 逝ski w這sa ch這dne kolory a ciep貫 zostaj.
Majirel nie pr鏏wa陰m, ale dziewczyny pisz, 瞠 rudzieje i to bardzo
Caate sobie chwali陰 londe, ale robi豉 poziomem 6
Ja robi豉m Allwaves jak wrac掖彩 do swoich naturalnych, ko鎍闚ki po 2 latach mam z這te (k豉d豉m na blond)
Goldwelem mia陰m robione u fryzjera i zawsze sp逝kiwa這 si po 2 tygodniach na rudo oczywi軼ie.
Pr鏏ow掖am kiedy Wella Color Touch, ale to jak szamponetka, na 1,9%, szybko si wyp逝ka這.

Spr鏏uj wybra tak firm, kt鏎a ma mixtony.korektory koloru.
Te Vincenta Liedera zapowiadaj si ca趾iem fajnie, na du穎 mix闚, ale nikt jej jeszcze nie testowa.

Do poziom闚 7 i wy瞠j do neutralizaci rudego lepiej u篡 ja郾iejszego "niebieskiego" srebra, a do z這tego - ja郾iejszego fioletu per造.

Do poziom闚 ciemniejszych - rudy neutralizuje niebieski, a z這to fiolet
Stary 2012-09-03, 09:30   #1989
softgrey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 423

a jak jest z wellatonem? zastanawiam si nad 鈔ednim/jasnym br您em... ale nie cierpi rudych refleks闚
softgrey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-04, 13:52   #1990
Marta_022
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Witam. Kobietki potrzebuj Waszej pomocy. Tydzie temu ufarbowa豉m w這sy farbom MARION Orzechowy br您 na opakowaniu super kolor + niska cena farby kupuje. Po farbowaniu kolor co a la ciemny br您 a po paru myciach rudy widz i musz si pozby tej rudo軼i tylko jak? Wi璚 zastanawiam si na dwoma farbami PALETTE 字edni br您 (kt鏎y jest bardzo zbli穎ny do mojego naturalnego) lub DELIA 4.0 Br您. Kt鏎y b璠zie lepszy i pokryje te rudo軼i. Pom騜cie prosz.
Marta_022 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-04, 20:16   #1991
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marta_022 Poka wiadomo嗆
Witam. Kobietki potrzebuj Waszej pomocy. Tydzie temu ufarbowa豉m w這sy farbom MARION Orzechowy br您 na opakowaniu super kolor + niska cena farby kupuje. Po farbowaniu kolor co a la ciemny br您 a po paru myciach rudy widz i musz si pozby tej rudo軼i tylko jak? Wi璚 zastanawiam si na dwoma farbami PALETTE 字edni br您 (kt鏎y jest bardzo zbli穎ny do mojego naturalnego) lub DELIA 4.0 Br您. Kt鏎y b璠zie lepszy i pokryje te rudo軼i. Pom騜cie prosz.
Zapraszam do lektury chocia tej strony, wszystko jest napisane,

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:43
Stary 2012-09-05, 09:58   #1992
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Witam! Wie mo瞠 kt鏎a co to za kolor?? zdj璚ie jest zatytu這wane "mleczny br您"???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mleczny-braz.jpg (40,5 KB, 82 za豉dowa)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-05, 13:02   #1993
Veroniqe22
Raczkowanie

mam pytanko pisa豉m ju wcze郾iej z Wami. U篡豉m w zesz造m tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w這sy a po 2 dnich zaaplikowa豉m farb alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6% kolor jaki uzyska豉m tak jak obieca豉m pokazuj w za陰czniku 1,2,3 i 4.... nie da si ukry mam jeszcze mase rudo軼i i 興鏒ego i tak wy郵 nad mixtonami 瞠by troch z nimi poeksperymentowa co my郵icie o Welli Koleston 0/88 ??? czy to pomo瞠 mi wzalczy rude?? wzi窸am to z ko豉 kt鏎e wkleja豉 wcze郾iej zyta82 nie wiem czy dobrze odczytuje ale kolory po przeciwnych stronach sie neutralizuj .... wiec ja mam co miedzy 0/33 a 0/43 to co powinnam na這篡c ten 0/88 i z jakim st篹eniem i czasem?.... bardzo podoba mi sie ten kolor co wyzej w po軼ie doda豉m.....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0211.jpg (34,9 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0212.jpg (21,2 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06289.jpg (12,9 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06293.jpg (18,2 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2247_3.jpg (39,5 KB, 28 za豉dowa)
Stary 2012-09-06, 08:17   #1994
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
mam pytanko pisa豉m ju wcze郾iej z Wami. U篡豉m w zesz造m tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w這sy a po 2 dnich zaaplikowa豉m farb alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6% kolor jaki uzyska豉m tak jak obieca豉m pokazuj w za陰czniku 1,2,3 i 4.... nie da si ukry mam jeszcze mase rudo軼i i 興鏒ego i tak wy郵 nad mixtonami 瞠by troch z nimi poeksperymentowa co my郵icie o Welli Koleston 0/88 ??? czy to pomo瞠 mi wzalczy rude?? wzi窸am to z ko豉 kt鏎e wkleja豉 wcze郾iej zyta82 nie wiem czy dobrze odczytuje ale kolory po przeciwnych stronach sie neutralizuj .... wiec ja mam co miedzy 0/33 a 0/43 to co powinnam na這篡c ten 0/88 i z jakim st篹eniem i czasem?.... bardzo podoba mi sie ten kolor co wyzej w po軼ie doda豉m.....
Ten kolor " Twoje marzenie" to poziom pomi璠zy 8 a 7 wydaje mi si 瞠 to jaki piaskowy, be穎wy, z這ty blond,(nie jestem fryzjerk) ale i tak wszystko zale篡 od Twojego wyj軼iowego koloru.
Nie chodzi這 o to ko這 kt鏎e wklei豉, wpisz w google "hair color wheel" i tak jak napisa豉 "kolory po przeciwnych stronach si neutralizuj"
Niebieski (popiel) jest naprzeciw pomara鎍zowego (rudego) wi璚 go zneutralizuje .
Stary 2012-09-06, 08:27   #1995
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Ten kolor " Twoje marzenie" to poziom pomi璠zy 8 a 7 wydaje mi si 瞠 to jaki piaskowy, be穎wy, z這ty blond,(nie jestem fryzjerk) ale i tak wszystko zale篡 od Twojego wyj軼iowego koloru.
Nie chodzi這 o to ko這 kt鏎e wklei豉, wpisz w google "hair color wheel" i tak jak napisa豉 "kolory po przeciwnych stronach si neutralizuj"
Niebieski (popiel) jest naprzeciw pomara鎍zowego (rudego) wi璚 go zneutralizuje .

a mo瞠sz mi poleci korektor, toner lub jaki mix kt鏎y wygasi mi t RUDO汎?
Stary 2012-09-06, 09:44   #1996
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Zamowilam dzis kolejna porcje farbalfaparf. Ostatnio farbowalam ciemnym popielatym blondem, tym razem chce zmieszac pol na pol ciemnego popielatego blondu i jasnego matowego brazu.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-06, 11:30   #1997
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
Zamowilam dzis kolejna porcje farbalfaparf. Ostatnio farbowalam ciemnym popielatym blondem, tym razem chce zmieszac pol na pol ciemnego popielatego blondu i jasnego matowego brazu.
mo瞠sz pokaza jakie masz w這sy po tym alfaparfie? Ja po moich siudemkach 7.1 + 7.21 mia豉m fajne ale kolor po 6 myciach si znacznie wymy i mam z馧te ;/
Stary 2012-09-06, 15:02   #1998
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
mo瞠sz pokaza jakie masz w這sy po tym alfaparfie? Ja po moich siudemkach 7.1 + 7.21 mia豉m fajne ale kolor po 6 myciach si znacznie wymy i mam z馧te ;/
zale篡 na jakie wyj軼iowe w這sy k豉d豉. ja na popiel farbuje ok. 2 lat, wi璚 do 鄴速ych si nie wypieraj, dodatkowo u篡wam 3% wody, 瞠by zminimalizowa rudo軼i. pr璠zej wychodzi mi mied ani瞠li z這to, ale to po kilku myciach - 3% spiera si szybciej ni 6%.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-07, 09:02   #1999
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
U篡豉m w zesz造m tygodniu tego Vincenta Lediera Silver na moje w這sy a po 2 dnich zaaplikowa豉m farb alfaparf 7.1 +7.21 na oxy 6%
A mo瞠sz powiedzie jaki by efekt po "Vincencie" ? Bo widz, 瞠 "marny" skoro po這篡豉 na niego po 2 dniach nast瘼n farb,
Mo瞠 masz do niej ulotk? zr鏏 foteczke ulotki i wklej prosz.
Stary 2012-09-10, 13:31   #2000
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
A mo瞠sz powiedzie jaki by efekt po "Vincencie" ? Bo widz, 瞠 "marny" skoro po這篡豉 na niego po 2 dniach nast瘼n farb,
Mo瞠 masz do niej ulotk? zr鏏 foteczke ulotki i wklej prosz.
po Vincenie mia豉m kurczakowo z馧ty ra膨cy kolor na na ko鎍ach dodaktowo z domieszk 瘸r闚iastej pomaranczy.... (trudno 瞠by po rozja郾iaczu by niewiarygodny efekt kolorystyczny;D ) dlatego na這篡豉m 7.21 i 7.1 alfaparf i otrzyma豉m to co wkleja豉m ostatnio.... ch這dny kolor ale z du膨 ilo軼i rudego i z馧tego czy moze mi ktos poradzic jakis korektor albo mix zeby pozbu sie tej pomara鎍zy???? zastnawiam sie nad koleston 0/88
Stary 2012-09-16, 15:06   #2001
zyta82
Rozeznanie

Halo Veroniqe22!
Jak tam Twoje w這ski po Goldwellu Topchic 6NN i Amixie?, napisz ile trzyma豉 i na jakim oxy dla innych ;*
Stary 2012-09-19, 10:39   #2002
Veroniqe22
Raczkowanie

Zytu tak jak m闚i豉m tak zrobi豉m... w piatek po這zy豉m goldwella 6NN + Ash Mix (ok 5cm) na wodzie 6%... tylko 瞠 na wilgotne w這sy... poniewa chcia豉m 瞠by z w這s闚 kt鏎e by造 wcze郾iej rozja郾iane farba nie wymywa豉 sie tak szybko ( ok 3 my) kolorek teraz mam JASNY BR╴ ale moich rudych refleks闚 nie zniwelowa (liczy豉m sie z tym bo natura nie jest od tego

mianowicie teraz mam inny problem (zawsze CO :P)... rozja郾iane w這sy mia豉m ok. miesi帷 temu rosn mi one szybko (tfu tfu ;]) i mia豉m juz jakies 2 cm swojego odrostu i niestety chwyci on bardziej ni pozosta貫... mam nadzieje 輳 to sie wymyje robi豉m juz tego waszego jamnika szorstkow這sego ale nie da rady... moze jak za miesi帷 po這瞠 docelow farb (goldwell 6BS) to wyr闚na mi sie to.... poza tym zacz窸am stosowac oleje a one znaczniej wyp逝kuj....
Stary 2012-09-19, 11:18   #2003
Veroniqe22
Raczkowanie

dodaje zdj璚ia jak to u mnie wszystko wygl康a這 (tera幡iejsze zdj璚ie po goldwellu mam s豉bej jako軼i postaram sie doda nied逝go jakies lepsze z obecnym refleksem i w s這鎍u)

za陰czniki: (krok po kroku co robi豉m)
1. w這sy po k徙ieli rozja郾iaj帷ej... (przed by造 czarne) na takie w這sy nak豉da豉m po jakim czasie rozja郾ianiacz Vincent Ledier Silver.
2. po rozja郾iaczu Vincent Ledier Silver
3. na rozj御nione w這sy na這zy豉m mieszanke Alfaparf 7.1 + 7.21
4. po jakim czasie (3 mycia) wyp逝kana mieszkanka alfaparfu
5. goldwell 6NN + 5cm Amix w celu pigmentacji w這sa zeby farby sie tak nie wymywa造 (s豉be zdj璚ie)
6. do tego d捫 (ch這dny jasny br您)

pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed rozja郾iaczem.jpg (45,0 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po rozja郾iaczu vincent ledier silver.jpg (13,5 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg alfaparf 7.1 + 7.21na rozja郾ione wlosy.jpg (44,0 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wyp逝kane 7.1 + 7.21.jpg (29,1 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwell 6NN + AMix.jpg (24,0 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d捫 do tego.jpg (58,6 KB, 92 za豉dowa)
Stary 2012-09-19, 20:10   #2004
zyta82
Rozeznanie

Rzeczywi軼ie jak na poziom 6 i mix to jasno Ci wysz這, ale bardzo mo磧iwe, 瞠 to wina tego, 瞠 na mokre w這sy, i rozrzedzi這 oxydant. Topchic k豉dzie si na suche w這sy.
Mo瞠sz sobie, je郵i dalej jest rudy po這篡 sam niebieski mix na samo pasemko bez niczego, taki prosto z tubki, on nie wejdzie we w這s tylko oblepi, zmyje si z nast瘼nym myciem (tka pisali w kt鏎ym profesjonalnym pdf-ie, 瞠 s逝篡 do jednodniowego farbowania na specjalne okazje i jest ca趾owicie zmywalny) I sprawdzisz sobie, czy ten niebeski wybije Ci rudo嗆.
Tak og鏊nie kolor wygl康a na naturalny, nie wiem co z tym odrostem? z豉pa mocniej? to prawdopodobnie mia豉 bardzo puste wlosy, i farba na d逝go軼i nie mia陰 si do czego przyczepi, cho NN jest do siwych i 6% te, ale rozrzedzone mog這 by tymi mokrymi 這sami i nie wesz這 dobrze w 逝ski.
Stary 2012-09-20, 11:15   #2005
Veroniqe22
Raczkowanie

moje wlosy s dla mnie w og鏊e jedn wielk zagadk ;D ja tego NN nie k豉d豉m na ca趾iem umyte w這sy tylko kilku dniowe moczy豉m grzebien i takim mokrym czesa豉m w這sy a by造 wilgotne w豉郾ie po to 瞠 b掖am sie troche tego 6% oxy i celowo chcialam zmniejszyc troche st篹enie bo ba豉m sie czarnego..... ja nie mam siwych w這s闚 wiec nie wiem czemu tak z豉pa這... w sumie to nie chodzi konkretnie o odrosty ciemniejsze tylko o te w這sy przy skroniach... bo jak mam rozpuszczone to tego nie wida a jak zaczesz kucyka do ty逝 takiego ulizanego to wtedy widze duzo ciemnejsze....

dodaje jeszcze fotki to jest po 2 myciach w r騜nym o鈍ietleniu.... postaram sie dzis zrobic lepsze ca造ch w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cie.jpg (30,9 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cie嚭.jpg (45,4 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg s這nce.jpg (35,8 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg s這鎍e.jpg (30,4 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg s這鎍ee.jpg (29,3 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:55
Stary 2012-09-20, 11:39   #2006
anias2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 006

Cytat:
moje wlosy s dla mnie w og鏊e jedn wielk zagadk ;D ja tego NN nie k豉d豉m na ca趾iem umyte w這sy tylko kilku dniowe moczy豉m grzebien i takim mokrym czesa豉m w這sy a by造 wilgotne w豉郾ie po to 瞠 b掖am sie troche tego 6% oxy i celowo chcialam zmniejszyc troche st篹enie bo ba豉m sie czarnego..... ja nie mam siwych w這s闚 wiec nie wiem czemu tak z豉pa這... w sumie to nie chodzi konkretnie o odrosty ciemniejsze tylko o te w這sy przy skroniach... bo jak mam rozpuszczone to tego nie wida a jak zaczesz kucyka do ty逝 takiego ulizanego to wtedy widze duzo ciemnejsze....

dodaje jeszcze fotki to jest po 2 myciach w r騜nym o鈍ietleniu.... postaram sie dzis zrobic lepsze ca造ch w這s闚
Jakie Ty masz piekne w這sy!! a szczeg鏊nie na pierwszym, i drugim zdjeciu WOW
anias2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-20, 14:53   #2007
Veroniqe22
Raczkowanie

dzi瘯uje anias2 szkoda tylko 瞠 nie mog uzyskac wymarzonego koloru :P

dodaje jeszcze 2 zdj璚ia po goldwellu 6NN + AshMix....

ps nie moge sie doczekac goldwella 6BS na te moje rudo軼i bo juz stoi i czeka i patrzy hehe ale jeszcze 3 tygodnie :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez s這鎍a.jpg (39,6 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w s這鎍u.jpg (53,4 KB, 65 za豉dowa)
Stary 2012-09-20, 15:32   #2008
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

ps nie moge sie doczekac goldwella 6BS na te moje rudo軼i bo juz stoi i czeka i patrzy hehe ale jeszcze 3 tygodnie :P
Wygl康aj baaaaardzo naturalnie na poziom 7.
Nie wiem co Cie tak gryzie to NN? To po prostu jest skoncentrowana natura, w豉郾ie po to, 瞠by napigmentowa pusty w這s po dekolorze czy rozja郾ianiu. Wi璚 mia豉 farb g喚bokiej natury + amix (niebieski/popielaty refleks)
Jaki teraz maj refleks?
Jak k豉d豉? najpierw odrost od czo豉 a p騜niej reszta?, od ty逝 mog豉 zacza, 瞠by kontrolwa czas przy skroni tak chyba najlepiej i fryzjerki tak farbuj. Mo瞠 nast瘼ne ju bedzi lepsze.
A jak chcesz zmniajszy % oxy to zmieszaj go z wod destylowan w odpowiednich proporcjach
Stary 2012-09-20, 16:26   #2009
anias2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 006

Cytat:

Ty masz takie wlosy z natury proste czy prostujesz? no nie moge sie na nie napatrzec, i ta dlugosc....ahh Pielegnujesz je jakos specjalnie?
anias2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-20, 22:17   #2010
Veroniqe22
Raczkowanie

Zytu ja sie dobrze czuj w tej naturze jednak nie wiem czy to do konca jest poziom 7 czy nie ciemniejszy bo w ka盥ym 鈍ietle wygl康a inaczej dodaje jeszcze zdj璚ia wieczorem jak wygl康aj... a refleks jest chyba dalej rudy ale juz ciemniejszy
jako pierwsze zdjecie wklejam to ze skroniami 瞠by Ci pokazac 瞠 jest dosy ciemniej ale nie iwem czy to wyjdzie :P

anias2 ja prostuje tylko zapuszczon grzywke ale tylko po myciu czyli ok 2 razy w tygodniu czasem przejade po ko鎍闚kach ale z natury mam proste w這sy chyba przez d逝go嗆 i cie瘸r nigdy o nie zbytnio nie dba豉m zawsze by造 d逝gie i proste.... ale od miesiaca jak rozjasnia豉m stosuje maski fryzjerskie i olejuje w這sy i po olejach od篡造 ))

a jako ciekawosteke wklejam jako ostatnie zdjecie moje naturalki ((( buuuu

i koniec z tymi fotkami juz nic wiecej nie dodaje sorry dziewczyny :P hehehe
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06397.jpg (64,9 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kiedy - natural.jpg (6,8 KB, 96 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:54
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.