Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 68 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-23, 23:42   #2011
natalia_86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

hej dziewczyny.Farbuje wlosy na naturalny ciemny braz(loreal excellence creme 4.0) ale....niestety w swietle sa rudosci.Mam pytanie:jak naloze na to loreal excellence creme 4.1 to ta ruda poswiata powinna zniknac czy wyjdzie jeszcze jakis inny smieszny odcien?Prosze o pomoc

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-09-23 o 23:46
natalia_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-24, 10:06   #2012
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

teoretycznie tak... ale w praktyce r騜nie bywa szczeg鏊nie po farbach drogeryjnych .1 po kropce powinna niwelowa rudy ale za pierwszym razem moze Ci nic nie dac a jak da to na kr鏒ko bo sie szybko wymyje... ale mozesz spokojnie pofarbowac 4.1 i zobaczysz rezultaty alebo poczytaj i pobaw sie mixami z oxy ( ale to juz fryzjerskie)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-26, 20:42   #2013
ilys
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cze嗆 dziewczyny/ch這paki
Czy mo瞠cie mi doradzi? Jak chyba wi瘯szo嗆 z nas tutaj mam naturalne w這sy w kolorze ciemnego mysiego blondu. Tyle, 瞠 do tego jeszcze kr璚one, a co za tym idzie - raczej suche i szorstkie. Jaki czas temu po nieudanej wizycie u fryzjera (mia這 by 豉dnie, jasno i popielato, a sko鎍zy這 si bardzo ciemnym, ciep造m br您em - zabijcie mnie, ani ja ani fryzjerka nie wie jakim cudem) zrobi豉m na w這sach pasemka - tak jeden z g逝pszych pomys堯w na jakie wpad豉m, ale jedyny kt鏎y pozwoli jako tako przywr鏂i w這som normalny wygl康. No i oczywi軼ie postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru Jak wida na pierwszym zdj璚iu - "prawie" mi si uda這. Niestety te przesuszone ko鎍e i spore ju odrosty sprawi造, 瞠 nie wytrzyma豉m. Skusi豉 mnie farba MIA Color Cream - kolor 7.0C z palety bardzo bardzo popielatych odcieni (EmmeDiciotto). Zmiesza豉m j z oxy 6% i pr鏏owa豉m najpierw na這篡 na odrosty, a potem na ko鎍e. Troszk mi nie wysz這 i w ko鎍u napa熥a豉m tej farby wsz璠zie. Farba 豉dnie pachnie, a w這sy s po niej bardzo milutkie i jakby grubsze, ale kolor jak na moje oko nie ma nic wsp鏊nego z popielat 7-k (zdj璚ie drugie - dzie, trzecie - dwa dni po farbowaniu). Szczeg鏊nie na odrostach wysz這 ciep這. Oczywi軼ie w dziennym 鈍ietle naprawd wida te popielate refleksy, ale toto rude jednak wy豉zi. Jedyne co przysz這 mi do g這wy to, 瞠 moje w這sy po prostu tak maj i musz to zaakceptowa i polubi. No ale co dalej? Nie mog ich tak po prostu zostawi, bo jednak b璠 musia豉 je ufarbowa - za miesi帷 na pewno b璠 ju odrosty i w dodatku ja郾iejsze. Chcia豉bym zosta przy tej farbie - moje w這sy bardzo j polubi造. Oczywi軼ie za p騧no na pr鏏y z kolorem 8.0C wi璚 zn闚 kupie 7-ke. I st康 pytanie do Was - jak tego teraz u篡? Z jakim oxy? Czy k豉嗆 tylko na odrosty, czy przeci庵n望 dalej? A mo瞠 "upra" ColorPeel'em Chanal'a czy innym takim wynalazkiem i na這篡 zn闚 na ca這嗆? B璠 wdzi璚zna za ka盥 wskaz闚k
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (198,9 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po_1.jpg (131,1 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po_2.jpg (148,4 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2012-09-27, 13:45   #2014
Veroniqe22
Raczkowanie

powiedz najpierw co chcesz zrobi??? bo na pocz徠ku piszesz ze chcesz wr鏂ic do naturalnych... no ale ten co teraz masz to jest ciemny kolor du穎 ciemniejszy on Twoich naturalnych...tak wi璚 czy chcesz och這dzi odcie ten co teraz masz czy chcesz w og鏊e ja郾iejszy kolor?? bo piszesz te o dekolorze... co do farby to chyba zadna dziewuszka tutaj nie mia豉 do czynienia z farb MIA Color Cream... wiec je瞠li chodzi o t farb to ja nie pomog

ps kolor Ci sie zymywa po paru myciach??
Stary 2012-09-27, 13:58   #2015
ilys
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
powiedz najpierw co chcesz zrobi??? bo na pocz徠ku piszesz ze chcesz wr鏂ic do naturalnych... no ale ten co teraz masz to jest ciemny kolor du穎 ciemniejszy on Twoich naturalnych...tak wi璚 czy chcesz och這dzi odcie ten co teraz masz czy chcesz w og鏊e ja郾iejszy kolor?? bo piszesz te o dekolorze... co do farby to chyba zadna dziewuszka tutaj nie mia豉 do czynienia z farb MIA Color Cream... wiec je瞠li chodzi o t farb to ja nie pomog

ps kolor Ci sie zymywa po paru myciach??
Chcia豉bym wr鏂i do naturalnych, ale jak wida to niemo磧iwe, wi璚 zostane ju przy tym co jest. Tyle, 瞠 w這sy dosy szybko mi rosn i za miesi帷 to ju na pewno bed musia豉 ufarbowa. Po prostu nie wiem jakie da oxy 3% czy 6% i jak na這篡 farb. A czy si sp逝kuje po paru myciach to b璠 mog豉 powiedzie 'po paru myciach' - bo jak na razie my豉m tylko raz
Stary 2012-09-27, 14:30   #2016
Veroniqe22
Raczkowanie

ja bym nak豉da豉 na Twoim miejscu najpierw na odrosty a potem malaks na reszcie w這s闚 i zrobi豉bym to na 3%...
Stary 2012-09-27, 14:34   #2017
ilys
Przyczajenie

Cytat:
ja bym nak豉da豉 na Twoim miejscu najpierw na odrosty a potem malaks na reszcie w這s闚 i zrobi豉bym to na 3%...
Dzi瘯uj
Stary 2012-09-27, 15:26   #2018
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez ilys Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny/ch這paki
Czy mo瞠cie mi doradzi? Jak chyba wi瘯szo嗆 z nas tutaj mam naturalne w這sy w kolorze ciemnego mysiego blondu. Tyle, 瞠 do tego jeszcze kr璚one, a co za tym idzie - raczej suche i szorstkie. Jaki czas temu po nieudanej wizycie u fryzjera (mia這 by 豉dnie, jasno i popielato, a sko鎍zy這 si bardzo ciemnym, ciep造m br您em - zabijcie mnie, ani ja ani fryzjerka nie wie jakim cudem) zrobi豉m na w這sach pasemka - tak jeden z g逝pszych pomys堯w na jakie wpad豉m, ale jedyny kt鏎y pozwoli jako tako przywr鏂i w這som normalny wygl康. No i oczywi軼ie postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru Jak wida na pierwszym zdj璚iu - "prawie" mi si uda這. Niestety te przesuszone ko鎍e i spore ju odrosty sprawi造, 瞠 nie wytrzyma豉m. Skusi豉 mnie farba MIA Color Cream - kolor 7.0C z palety bardzo bardzo popielatych odcieni (EmmeDiciotto). Zmiesza豉m j z oxy 6% i pr鏏owa豉m najpierw na這篡 na odrosty, a potem na ko鎍e. Troszk mi nie wysz這 i w ko鎍u napa熥a豉m tej farby wsz璠zie. Farba 豉dnie pachnie, a w這sy s po niej bardzo milutkie i jakby grubsze, ale kolor jak na moje oko nie ma nic wsp鏊nego z popielat 7-k (zdj璚ie drugie - dzie, trzecie - dwa dni po farbowaniu). Szczeg鏊nie na odrostach wysz這 ciep這. Oczywi軼ie w dziennym 鈍ietle naprawd wida te popielate refleksy, ale toto rude jednak wy豉zi. Jedyne co przysz這 mi do g這wy to, 瞠 moje w這sy po prostu tak maj i musz to zaakceptowa i polubi. No ale co dalej? Nie mog ich tak po prostu zostawi, bo jednak b璠 musia豉 je ufarbowa - za miesi帷 na pewno b璠 ju odrosty i w dodatku ja郾iejsze. Chcia豉bym zosta przy tej farbie - moje w這sy bardzo j polubi造. Oczywi軼ie za p騧no na pr鏏y z kolorem 8.0C wi璚 zn闚 kupie 7-ke. I st康 pytanie do Was - jak tego teraz u篡? Z jakim oxy? Czy k豉嗆 tylko na odrosty, czy przeci庵n望 dalej? A mo瞠 "upra" ColorPeel'em Chanal'a czy innym takim wynalazkiem i na這篡 zn闚 na ca這嗆? B璠 wdzi璚zna za ka盥 wskaz闚k
Rozja郾i這 Ci odrost bo za d逝go trzyma豉.
Na 3% sie przyciemnia i zda這 by si to na odrost po這篡, ale nietrwa貫.
Mo瞠sz zrobi na 6%, ale k豉d od ty逝 tak, jak dojdziesz do skroni to k豉d na ca這嗆, tak fryzjerki farbuj.
Je郵i chcesz mie ja郾iejsze to ju teraz zr鏏 k徙iele rozja填iaj帷e, bo im wi璚ej razy zafarbujesz na ciemno tym 騧niej zej嗆 z ciemnych.
Jak ju troch wyp逝cze si kolor to spr鏏uj 8 zmiesza z 7 lub sam 8 jakby dekolor zrobi豉.
Nie b璠 dost瘼na przez tydzie wi璚 nie pomog na razie

Vera - Ty te swoje BS te od ty逝 na堯, albo przegl康nij Pdf-y z goldwela, tam b璠ziesz mia豉 techniki farbowania, mo瞠 co znajdziesz
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-27, 15:33   #2019
Veroniqe22
Raczkowanie

odezwij si jeszcze do nas przed farbowaniem.. bo ostatecznie to zalezy te do jakiego koloru Ci sie to wszystko wyp逝ka ... chyba 瞠 bedzie Ci sie pi瘯nie trzyma tylko odrost bedzie inny to wtedy mozesz tak zrobic jak napisa豉m wy瞠j 3% (bo po 6% odrost bedzie Ci rudzia) i juz na ko鎍u malaks zeby tylko od鈍ierzy kolor na koncach ale jak bedzie Ci sie wyp逝kiwa to wy郵ij zdjecie w s這鎍u i informacje jaki masz pigment to moze skorzystasz z naszych do鈍iadcze farbowych

a mog豉bys wys豉c z ciekawo軼i jak twoje w這sy wygladaja w s這鎍u? bardzo mnie to zastanawia 瞠 ja robie poziomem 6 goldwella (wyzej zdjecia) a mam ja郾iejsze w這sy od Ciebie masz jak御 paletke z tych twoich farb?? jak wygl康a ta 7.0C??? i co oznacza to c???

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Zytuniu kochana ja to napewno zaczn od ty逝 a skronie na ko鎍u hehe jeszcze 2 tygodnie juz 2 wytrzyma豉m i nawet polubi豉m moja natur ale dalej sie wyp逝kuje :P jeszcze 2 mycia i bedzie ohydna ;/ dobrze ze przy g這wie jestem zadowolona bo sie nie wyp逝kuje

naczyta豉m sie o p逝kankach z gencjany i dzis kupi豉m i zamierzam zrobi... a swoja drog kt鏎as uzyw掖 tych "babcinych " p逝kanek??

z zrobi tego mojego BS na jakiej wodzie??
Stary 2012-09-27, 23:50   #2020
natalia_86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
teoretycznie tak... ale w praktyce r騜nie bywa szczeg鏊nie po farbach drogeryjnych .1 po kropce powinna niwelowa rudy ale za pierwszym razem moze Ci nic nie dac a jak da to na kr鏒ko bo sie szybko wymyje... ale mozesz spokojnie pofarbowac 4.1 i zobaczysz rezultaty alebo poczytaj i pobaw sie mixami z oxy ( ale to juz fryzjerskie)
Sprobuje jakos ten problem rozwiazac.Ktoras wizazanka pisala ze do ciemnego brazu na poziomie 4 w trakcie mieszania farby dodala troche farby czarnej tej samej firmy(ile-nie wiem) i wyszedl jej ladny braz bez nalotu rudego.Powiem szczerze ze troche boje sie tego eksperymentu bo nie chce miec kruczoczarnych wlosow-tragicznie bym wygladala.Ale jak na to popatrzec z tej strony ze czarny zawiera domieszke niebieskiego a braz czerwonego to jakby tego czarnego troche minimalnie dodac to moze wyszedlby fajny zimny braz-sama nie wiem.....(no oby nie glonowata zielen)co o tym sadzisz veronique22??no chyba ze to jest zly pomysl,a jezeli juz to ile tego dodac?

Edytowane przez natalia_86
Czas edycji: 2012-09-27 o 23:54
natalia_86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-28, 11:19   #2021
Veroniqe22
Raczkowanie

ja bym tego nie robi豉 :/ nie wiadomo co Ci wyjdzie na g這wie po takiej mieszance a drogeryjn to juz w og鏊e...jak masz w這sy na poziomie 4 a dodasz czarnej farby (poziom 2) to podejrzewam 瞠 Ci przyciemni w這sy.... dziewczyny mieszaja za soba farby tych samych producent闚 na innych poziomach (np 7 z 8 zeby wysz這 7,5 ) ale to refleksu Ci nie zmieni... juz bym wola豉 poeksperymentowa z tymi .1 lub .11

A je瞠li chcesz ju robic jakie mieszanki to kup profesjonaln farb na poziomie 4... np 4.1 i do tego niebieski MIX i to jest sens miesza A NIE czarn farb. Chociaz to zalezy jakie masz w這sy czy masz pigment RUDY czy CZERONY bo jak czerwony to zielony mix....

a przede wszystkim poczytaj forum... bo gdyby czyta豉 to wiedzia豉by ze zwyk豉 czarna farba nie zmieni Ci pigmentu we 這sach
Stary 2012-09-28, 11:30   #2022
ilys
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny. Jeste軼ie super!
Moje w這sy w豉snie takie dziwne s - mega szybko si rozja郾iaj i tak samo szybko przyciemniaj. Nigdy nie wiem czego si spodziewa po farbowaniu i pewnie dlatego nie powinnam robi tego sama. Rzecz w tym, 瞠 wizyty u fryzjera ko鎍z sie dok豉dnie tym samym. Tak w豉郾ie wychodz u mnie wszelkie 7-ki. Nie wyobra瘸m sobie nawet jakbym wyglada豉 po u篡ciu ciemniejszego odcienia. Ale przyznam szczerze - nigdy nie testowa豉m 瘸dnej farby z poziomu 8 - wydawa造 mi si o wiele za jasne, a mo瞠 to jest w豉郾ie klucz do sukcesu Tak czy inaczej - na pewno jeszcze si tu do Was odezw przed samym farbowaniem. Kolor pewnie zd捫y si ju mocno zmieni. A co do farb MiaColorCream, to w sieci niewiele jest informacji na ich temat. Ja je kupuj we Wroc豉wiu w Renomie (HairShop). Mo瞠 pozwol mi zrobi zdj璚ie palety Z tego co wyczyta豉m, to kolor kt鏎y wybra豉m pochodzi z palety farb bazowych (cokolwiek to znaczy) - jest to bardzo mocno popielata baza (to 'C' chyba to oznacza) i je郵i chce si uzyska jakie refleksy to trzeba j zmiesza z inn farb. Nie miesza豉m z niczym, bo na tych ciapkach, kt鏎e mia豉m na g這wie to i tak spodziewa豉m si, nazwijmy to, 'refleks闚' Jak zdob璠 jakie zdj璚ia to na pewno tu wrzuc.
Stary 2012-09-28, 17:39   #2023
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by Goldwell. Alfaparf nie podra積ia sk鏎y g這wy, w這sy po niej s mi瘯kie, b造szcz帷e, nie 鄉ierdzi i nie wypiera si w tempie b造skawicznym. dzi min窸y 2 tyg. odk康 na這篡豉m mieszank 6.1 i 5.7, kolor pocz徠kowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia瘺y w przypadku L'oreal, obecnie w這sy wygl康aj bardzo naturalnie i ch這dno.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-28, 17:45   #2024
Veroniqe22
Raczkowanie

ilys... skoro jeste z Wroc豉wia to polecam Ci hurtownie z artyku豉mi fryzjerskimi Multidrogeria znajduje si na ul Krzemienieckiej... masz tam wszystkie profesjonalne farby przegl康nij palety z goldwella albo alfaparfu
Stary 2012-09-29, 09:37   #2025
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by Goldwell. Alfaparf nie podra積ia sk鏎y g這wy, w這sy po niej s mi瘯kie, b造szcz帷e, nie 鄉ierdzi i nie wypiera si w tempie b造skawicznym. dzi min窸y 2 tyg. odk康 na這篡豉m mieszank 6.1 i 5.7, kolor pocz徠kowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia瘺y w przypadku L'oreal, obecnie w這sy wygl康aj bardzo naturalnie i ch這dno.
Endorfina a co ta .7 oznacza w przypadku farb alfaparfu?? bo MATOWY to mi sie tylko z jakim szarym kojarzy
ja te by豉m zadowolona z nich a jak wspaniale si je rozprowadza mo瞠 dlatego 瞠 miesza si je w stosunku 1:1,5 ale mi sie wszystko z rozja郾ianych w這s闚 wymywa這 i dlatego zacz窸am eksperymentowa ale zamierzam do nich jeszcze wr鏂i kiedy....
Chcia豉bym zobaczy Twoje zdj璚ia ju jak robi豉 wcze郾iej tym ciemnym blondem by豉m ciekawa a teraz po mieszane z jasnym matowym br您em to ju w og鏊e mnie ciekawo嗆 z瞠ra mo瞠 kiedy uda Ci si to dla mnie zorbi
Stary 2012-09-29, 09:44   #2026
ilys
Przyczajenie

Cytat:
ilys... skoro jeste z Wroc豉wia to polecam Ci hurtownie z artyku豉mi fryzjerskimi Multidrogeria znajduje si na ul Krzemienieckiej... masz tam wszystkie profesjonalne farby przegl康nij palety z goldwella albo alfaparfu
Woow! Dzi瘯i za info - nie mia豉m poj璚ia, 瞠 mamy tu taki fajny sklep I w dodatku maj czynne w soboty! Do polwella zawsze ci篹ko mi si by這 dosta ze wzgl璠u na godziny otwarcia, a tu prosz, taka niespodzianka.
Stary 2012-09-29, 10:58   #2027
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Endorfina a co ta .7 oznacza w przypadku farb alfaparfu?? bo MATOWY to mi sie tylko z jakim szarym kojarzy
ja te by豉m zadowolona z nich a jak wspaniale si je rozprowadza mo瞠 dlatego 瞠 miesza si je w stosunku 1:1,5 ale mi sie wszystko z rozja郾ianych w這s闚 wymywa這 i dlatego zacz窸am eksperymentowa ale zamierzam do nich jeszcze wr鏂i kiedy....
Chcia豉bym zobaczy Twoje zdj璚ia ju jak robi豉 wcze郾iej tym ciemnym blondem by豉m ciekawa a teraz po mieszane z jasnym matowym br您em to ju w og鏊e mnie ciekawo嗆 z瞠ra mo瞠 kiedy uda Ci si to dla mnie zorbi
Przy innych farbach 7 oznacza zielen, wyczytalam gdzies, ze w Alfaparf 7 neutralizuje czerwien, czyli to wlasnie pigment zielony. Zobacze co uda sie zrobic w sprawie zdjec.

Stary 2012-09-29, 11:19   #2028
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilys Poka wiadomo嗆
Woow! Dzi瘯i za info - nie mia豉m poj璚ia, 瞠 mamy tu taki fajny sklep I w dodatku maj czynne w soboty! Do polwella zawsze ci篹ko mi si by這 dosta ze wzgl璠u na godziny otwarcia, a tu prosz, taka niespodzianka.
hurtownia jest naprawd mistrzem 鈍iata mimo ubogiej strony internetowej pod ka盥ym wzgl璠em a przede wszystkim cenowym mam tylko nadzieje 瞠 przez to 瞠 zawsze jest tam kolejka nie wpadn kiedy na pomys 瞠by podnie嗆 ceny... udanych zakup闚

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Przy innych farbach 7 oznacza zielen, wyczytalam gdzies, ze w Alfaparf 7 neutralizuje czerwien, czyli to wlasnie pigment zielony. Zobacze co uda sie zrobic w sprawie zdjec.
ehhh zielony a tak pi瘯nie brzmia豉 ta nazwa "jasny matowy br您" a na zdj璚ia czekam
Stary 2012-09-29, 13:06   #2029
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Czesc dziewczyny !! mam do Was ogromna prosbe.. czy moglybyscie mi cos doradzic ?? moje naturalne wlosy to jasny popielaty braz.. latem kiedy bardzo swieci slonce rozjasniaja sie nawet do ciemnego blondu.... pewnego dnia jak to kobieta chcialam duzej zmiany i zakupilam szampon koloryzujacy joanny "ciemny braz". Kolor wyszedl ciemny, w pierwszych dniach mialam wrazenie ze do swiatla dziennego prawie czarny ale wiedzialam ze z czasem zacznie sie wyplukiwac i bedzie ton jasniejszy.... jedyne czego nie moge przebolec to ta okropna rudawo-czerwona poswiata na moich wlosach.. nieznosze cieplych odcieni bo kompletnie nie komponuja sie z moja karnacja i wygladaja mega sztucznie i tandetnie aktualnie jestem juz po 24 myciach ale kolor do konca sie nie wyplukal jak obiecal producent co mnie nawiasem mowiac nie dziwi aczkolwiek z kazdym kolejnym myciem ta poswiata sie nasila mozecie mi poradzic co z tym zrobic zeby uzyskac ziemny zimny braz ? z popielata zimna poswiata na wlosach ?? tylko prosze nie piszcie mi jakimis skrotami bo ja jestem totalnym laikiem w tych sprawach i nawet jak czytam podobne watki to nie wiem co do czego PLEASE HELP !!!!
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-29, 13:24   #2030
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Exclamation Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Czesc dziewczyny !! mam do Was ogromna prosbe.. czy moglybyscie mi cos doradzic ?? moje naturalne wlosy to jasny popielaty braz.. latem kiedy bardzo swieci slonce rozjasniaja sie nawet do ciemnego blondu.... pewnego dnia jak to kobieta chcialam duzej zmiany i zakupilam szampon koloryzujacy joanny "ciemny braz". Kolor wyszedl ciemny, w pierwszych dniach mialam wrazenie ze do swiatla dziennego prawie czarny ale wiedzialam ze z czasem zacznie sie wyplukiwac i bedzie ton jasniejszy.... jedyne czego nie moge przebolec to ta okropna rudawo-czerwona poswiata na moich wlosach.. nieznosze cieplych odcieni bo kompletnie nie komponuja sie z moja karnacja i wygladaja mega sztucznie i tandetnie aktualnie jestem juz po 24 myciach ale kolor do konca sie nie wyplukal jak obiecal producent co mnie nawiasem mowiac nie dziwi aczkolwiek z kazdym kolejnym myciem ta poswiata sie nasila mozecie mi poradzic co z tym zrobic zeby uzyskac ziemny zimny braz ? z popielata zimna poswiata na wlosach ?? tylko prosze nie piszcie mi jakimis skrotami bo ja jestem totalnym laikiem w tych sprawach i nawet jak czytam podobne watki to nie wiem co do czego PLEASE HELP !!!!
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-29, 13:58   #2031
Veroniqe22
Raczkowanie

Z racji tego 瞠 dzi sobota a mi si nudzi dodaje jeszcze fotki mojego Goldwella 6NN + amix po 2 tygodniach i znacznym wyp逝kaniu...

Dzi zamierzam zrobi sobie p逝kank z gencjany wi璚 dodam fotki jaki b璠zie efekt...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06407.jpg (76,1 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06409.jpg (69,4 KB, 63 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-09-30 o 19:06
Stary 2012-09-29, 14:09   #2032
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
hurtownia jest naprawd mistrzem 鈍iata mimo ubogiej strony internetowej pod ka盥ym wzgl璠em a przede wszystkim cenowym mam tylko nadzieje 瞠 przez to 瞠 zawsze jest tam kolejka nie wpadn kiedy na pomys 瞠by podnie嗆 ceny... udanych zakup闚

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

ehhh zielony a tak pi瘯nie brzmia豉 ta nazwa "jasny matowy br您" a na zdj璚ia czekam
szary kolor nie zneutralizowa豚y nic, to w豉郾ie zadanie zieleni, kt鏎a po這穎na na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie, a da w豉郾ie ch這dny efekt.

Stary 2012-09-29, 14:20   #2033
endorfina123
Wtajemniczenie

przepraszam za stan w這s闚, ale s rozpl徠ane z nocnego kocza i jeszcze nieu這穎ne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1140840.jpg (41,0 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1140841.jpg (26,9 KB, 46 za豉dowa)

Stary 2012-09-30, 14:37   #2034
soulie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 464

Podczytuj Was od jakiego czasu poniewa r闚nie d捫 do popielatego odcienia w這s闚 i potrzebuj porady Mo瞠 zaczn od opisania mojej historii. Od kiedy pami皻am zawsze mia豉m w這sy na poziomie 4, farbowane zazwyczaj natur. Przesz豉m rozja郾ianie ca這軼i i bardzo g瘰te i cienkie pasemka dla dodatkowego rozja郾ienia. Ostatnie dwie farby jakie mia豉m robione to Goldwell 7SB. Wyszed ma這 popielato, raczej jak natura na poziomie 7. Wyp逝ka si bardzo szybko do ciep貫go, miodowego blondu. Dwa tygodnie temu mia豉m po這穎ny Goldwell 8SB (9 cm odrost - poziom 7 ze z這tymi refleksami i reszta w這s闚 wyp逝kana taki miodowy na poziomie 8). Efekt wyszed ciep造 i zupe軟ie odbiega od tego czego oczekiwa豉m. Obecnie kolor ju si wyp逝ka. Obecny stan na zdj璚iach. Kolor w rzeczywisto軼i troch cieplejszy.
Je郵i kto przebrn掖 przez te moje wynurzenia to teraz pytanie. Czy je郵i po這輳 teraz farb 8.21 (my郵a陰m o Alfaparf) to pokryje te moje z這te refleksy? Dobrze kombinuj czy mo瞠 co innego? Jak % wod powinnam u篡?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie.jpg (46,2 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,7 KB, 24 za豉dowa)

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2012-09-30 o 14:38
soulie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-30, 15:21   #2035
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez soulie Poka wiadomo嗆
Podczytuj Was od jakiego czasu poniewa r闚nie d捫 do popielatego odcienia w這s闚 i potrzebuj porady Mo瞠 zaczn od opisania mojej historii. Od kiedy pami皻am zawsze mia豉m w這sy na poziomie 4, farbowane zazwyczaj natur. Przesz豉m rozja郾ianie ca這軼i i bardzo g瘰te i cienkie pasemka dla dodatkowego rozja郾ienia. Ostatnie dwie farby jakie mia豉m robione to Goldwell 7SB. Wyszed ma這 popielato, raczej jak natura na poziomie 7. Wyp逝ka si bardzo szybko do ciep貫go, miodowego blondu. Dwa tygodnie temu mia豉m po這穎ny Goldwell 8SB (9 cm odrost - poziom 7 ze z這tymi refleksami i reszta w這s闚 wyp逝kana taki miodowy na poziomie 8). Efekt wyszed ciep造 i zupe軟ie odbiega od tego czego oczekiwa豉m. Obecnie kolor ju si wyp逝ka. Obecny stan na zdj璚iach. Kolor w rzeczywisto軼i troch cieplejszy.
Je郵i kto przebrn掖 przez te moje wynurzenia to teraz pytanie. Czy je郵i po這輳 teraz farb 8.21 (my郵a陰m o Alfaparf) to pokryje te moje z這te refleksy? Dobrze kombinuj czy mo瞠 co innego? Jak % wod powinnam u篡?
dobrze kombinujesz ja bym robi豉 na 3% wodzie, efekt do嗆 kr鏒kotrwa造, ale nie ingeruje tak w struktur w這sa i wypiera si mniej ciep這.

Stary 2012-09-30, 16:23   #2036
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
dobrze kombinujesz ja bym robi豉 na 3% wodzie, efekt do嗆 kr鏒kotrwa造, ale nie ingeruje tak w struktur w這sa i wypiera si mniej ciep這.
Dzi瘯uj
Dokopa豉m si na w徠ku o alfaparf, 瞠 kto u篡wa w豉郾ie tej 8,21 na ciep造 kolor i podobno 豉dnie pokry.
Woda-farba standardowo w proporcji 1:1, tak?
Zaraz bior si za zamawianie
Stary 2012-09-30, 17:03   #2037
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzi瘯uj
Dokopa豉m si na w徠ku o alfaparf, 瞠 kto u篡wa w豉郾ie tej 8,21 na ciep造 kolor i podobno 豉dnie pokry.
Woda-farba standardowo w proporcji 1:1, tak?
Zaraz bior si za zamawianie
nie, 1:1.5 wody o ile si nie myl, je郵i b璠ziesz zamawia z all, to tam s ju przygotowane buteleczki z odpowiedni ilo軼i

Stary 2012-09-30, 19:03   #2038
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
szary kolor nie zneutralizowa豚y nic, to w豉郾ie zadanie zieleni, kt鏎a po這穎na na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie, a da w豉郾ie ch這dny efekt.
Ja wiem 瞠 ziele neutralizuje czerwie i po這穎na na odpowiedni kolor zielona nie wyjdzie. Napisa豉m "ehhhh a tak pi瘯nie brzmia豉 ta nazwa " bo my郵a豉m 瞠 u mnie sie nada ta .7 ale ja nie mam czerwonego pigmentu i dlatego to EHHH
Stary 2012-10-01, 14:26   #2039
soulie
Wtajemniczenie

Dziewczyny, potrzebuję szybkiej porady Czy jeśli zmieszam w proporcji 1:1 farbę 8.1 i 8.2 to da to ten sam efekt co gotowa 8.21?
Stary 2012-10-01, 16:36   #2040
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, potrzebuj szybkiej porady Czy je郵i zmieszam w proporcji 1:1 farb 8.1 i 8.2 to da to ten sam efekt co gotowa 8.21?
chyba nie, ale moim zdaniem bardzo zbli穎ny. w 8.21 by這by mniej 1 ni 2, a je郵i zmieszasz 1:1 8.2 i 8.1, to 2 i 1 b璠ziesz mie w proporcji p馧 na p馧

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.