Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-01, 15:50   #2041
soulie
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 476
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
chyba nie, ale moim zdaniem bardzo zbliżony. w 8.21 byłoby mniej 1 niż 2, a jeśli zmieszasz 1:1 8.2 i 8.1, to 2 i 1 będziesz mieć w proporcji pł na pł
Dziękuję jeszcze raz za pomoc ostecznie kupiłam 8.2 i 7.1 z montibello, bo nie było u mnie alfaparfu. Może dam trochę więcej 8.2 niż 7.1. Zaraz farbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie
soulie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 17:25   #2042
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cze嗆 Dziewczyny,

podczytuj Was od jakiego czasu i w ko鎍u postanowi豉m napisa z pro軸 o rad.

Przez ostatnich kilka lat farbowa豉m w這sy farb Alfaparf 5.01 (Light Ash Brown), p騧niej wycofali j z "mojej" hurtowni fryzjerskiej, wi璚 przerzuci豉m si na farb Yellow, r闚nie 5.01 (Light Ash Brown). Na wakacje rozja郾i豉m je sobie delikatnym baleja瞠m, na odrostach do嗆 dobrze wida ju m鎩 naturalny kolor w這s闚. Efekty widoczne na zdj璚iach:

1,2 - zdj璚ia przy oknie, od p馧nocnej strony
3,4 - w這sy w pe軟ym s這鎍u
5 - w這sy przy normalnym 鈍ietle, najbardziej zbli穎ne do rzeczywisto軼i
6 - kolor, o kt鏎ym marz

Z obu farb nie by豉m nigdy w 100% zadowolona bo pomimo popielu w nazwie w這sy spiera造 si do z這tego br您u. Postanowi豉m wi璚 spr鏏awa czego innego, ale nie mam 瘸dnego pomys逝, co kupi, aby uzyska zimny odcie br您u, taki jak mam naturalnie.

Podoba mi si efekt, kt鏎y uzyska豉 caate po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3% - pytanie tylko, czy jest szansa, aby na moich w這sach kolor wyszed podobnie..? Przez ten baleja mam na w這sach teraz zar闚no z這ty jaki i rudy odcie...

Co radzicie Dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ca這嗆 bez s這鎍a.jpg (59,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrosty bez s這鎍a.jpg (67,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ca這嗆 w s這鎍u.jpg (97,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrosty w s這鎍u.jpg (98,9 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ca這嗆 normalne 鈍iat這.jpg (38,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (33,9 KB, 21 za豉dowa)

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 17:53   #2043
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny,

Przez ostatnich kilka lat farbowa豉m w這sy farb Alfaparf 5.01 (Light Ash Brown), p騧niej wycofali j z "mojej" hurtowni fryzjerskiej, wi璚 przerzuci豉m si na farb Yellow, r闚nie 5.01 (Light Ash Brown). Na wakacje rozja郾i豉m je sobie delikatnym baleja瞠m, na odrostach do嗆 dobrze wida ju m鎩 naturalny kolor w這s闚. Efekty widoczne na zdj璚iach:

3,4 - w這sy w pe軟ym s這鎍u
6 - kolor, o kt鏎ym marz

Z obu farb nie by豉m nigdy w 100% zadowolona bo pomimo popielu w nazwie w這sy spiera造 si do z這tego br您u. Postanowi豉m wi璚 spr鏏awa czego innego, ale nie mam 瘸dnego pomys逝, co kupi, aby uzyska zimny odcie br您u, taki jak mam naturalnie.

Podoba mi si efekt, kt鏎y uzyska豉 caate po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3% - pytanie tylko, czy jest szansa, aby na moich w這sach kolor wyszed podobnie..? Przez ten baleja mam na w這sach teraz zar闚no z這ty jaki i rudy odcie...

Co radzicie Dziewczyny?
Nie skomentuj Twojego pytania bo si nie znam na tyle, 瞠by doradza, ale chcia豉m tylko powiedzie, 瞠 zdj璚ie, kt鏎e wklei豉 jako cel to chyba jaki wiza穎wy 鈍i皻y graal Sama d捫 do takiego koloru.

Ja ju po farbowaniu. Widz z這te przeb造ski w sztucznym 鈍ietle
Kolor wyszed do嗆 ciemny. Wygl康a na bliski 6, ale poczekam z ocen na naturalne 鈍iat這.
Stary 2012-10-01, 17:59   #2044
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez soulie Poka wiadomo嗆
Nie skomentuj Twojego pytania bo si nie znam na tyle, 瞠by doradza, ale chcia豉m tylko powiedzie, 瞠 zdj璚ie, kt鏎e wklei豉 jako cel to chyba jaki wiza穎wy 鈍i皻y graal Sama d捫 do takiego koloru.

Ja ju po farbowaniu. Widz z這te przeb造ski w sztucznym 鈍ietle
Kolor wyszed do嗆 ciemny. Wygl康a na bliski 6, ale poczekam z ocen na naturalne 鈍iat這.
po 2 myciach b璠zie ju ja郾iejszy a z這te przeb造ski mo瞠 pr鏏owa neutralizowa p逝kank z gencjany b康 srebrzykiem. w moim odczuciu z這to lepsze ni czerwie, czy mied

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 18:13   #2045
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
po 2 myciach b璠zie ju ja郾iejszy a z這te przeb造ski mo瞠 pr鏏owa neutralizowa p逝kank z gencjany b康 srebrzykiem. w moim odczuciu z這to lepsze ni czerwie, czy mied
Chyba jednak w ciemniejszych mi lepiej ni w jasnych wi璚 specjalnie mnie to nie martwi Jutro wybieram si po p逝kank
Stary 2012-10-01, 22:53   #2046
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Ja dzi mia豉m wiecz鏎 w這sowy... strasznie si nam璚zy豉m wi璚 musze sie "wy瘸li" mimo 瞠 nie na temat.. z g鏎y za to przepraszam..

1. Na這篡豉m olejek Sesa na 2 godziny
2. Umy豉m w這sy szamponem Pharmaceris i na這zy豉m na 10 minut mask Sleek Line
3. Potem trzyma豉m przez 30 minut mask z siemienia lnianego chyba b璠zie moim hitem..
4. Na koniec zrobi豉m p逝kank z gencjany (ostatnio wysz豉 SUPER! wi璚 pozostan przy niej na d逝瞠j) w這sy po niej mia造 refleks niby bardzo ja郾iutki r騜owy niby srebrny??? bardzo mi sie to podoba這. Genialnie zgasi豉 rudo軼i i 鄴販ie
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-02, 01:03   #2047
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Ja dzi mia豉m wiecz鏎 w這sowy... strasznie si nam璚zy豉m wi璚 musze sie "wy瘸li" mimo 瞠 nie na temat.. z g鏎y za to przepraszam..

1. Na這篡豉m olejek Sesa na 2 godziny
2. Umy豉m w這sy szamponem Pharmaceris i na這zy豉m na 10 minut mask Sleek Line
3. Potem trzyma豉m przez 30 minut mask z siemienia lnianego chyba b璠zie moim hitem..
4. Na koniec zrobi豉m p逝kank z gencjany (ostatnio wysz豉 SUPER! wi璚 pozostan przy niej na d逝瞠j) w這sy po niej mia造 refleks niby bardzo ja郾iutki r騜owy niby srebrny??? bardzo mi sie to podoba這. Genialnie zgasi豉 rudo軼i i 鄴販ie
Veroniqe czekam na obiecane w ostatnim poscie zdjecia chwile juz sledze Twoja koloryzacyjna przemiane i bardzo jestem ciekawa efektow

---------- Dopisano o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:56 ----------

a tak przy okazji.... moj naturalny kolor wlosow <fotka w awatarze> juz mi sie znudzil jasny popielaty braz postanowilam zamienic na ciemny gleboki braz popedzilam do drogeri zakupilam szampon koloryzujacy ciemny braz i.... rewelacja zmiana jakiej potrzebowalam od dawna tylko.... po kilku myciach zaczela wychodzic rudo-czerwona poswiata co mnie malo do szalu nie doprowadza bo zalezalo mi wlasnie na zimnym odcieniu brazu.... oczywiscie podczytuje Was dziewczyny od jakiegos czasu + inne fora z podobnymi problemami jak moj i bardzo duzo dziewczyn chwalilo sobie gencjane.. wiec postanowilam sprobowac plukanka 9 kropelek na litr + 2 krople do odzywki po plukance.. efekt powiem Wam ze poki co zadawalajacy ale w sztucznym swietle gdzies tam te rudosci jeszcze przebijaja.... napewno nie jest to ten efekt idealnie popielatego zimnego odcienia.. i tak tytulem zakonczenia.. moglybyscie mi cos poradzic na te paskudne rudoscio-czerwienie??

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-02 o 01:06
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-02, 09:15   #2048
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Cze嗆 Dziewczyny,

3,4 - w這sy w pe軟ym s這鎍u
6 - kolor, o kt鏎ym marz

Co radzicie Dziewczyny?

Nie dziwie si 瞠 nie by豉 w 100% zadowolona bo przecie 5.01 to jest natura z LEKKIM popielatym refleksem a nie popielaty br您.
Je郵i po przecinku s dwie cyferki, to odcie jest mieszanin dw鏂h refleks闚 z przewag tego pierwszego czyli u Ciebie by豉 przewaga natury czyli ni to ciep貫go ni ch這dnego refleksu.

Je瞠li masz rudy refleks to mieszanka naszej caate nada豉 by si ale za pierwszym razem NIE radz dodawa mixa bo on przyciemni Ci strasznie w這sy... A je瞠li masz z馧ty refleks to we co z .2 po przecinku... ALE skoro masz ten i ten refleks to ja bym zmiesza豉 odpowiedni odcie .. .2 z ... .1 LUB .. .1 z .. .21
Stary 2012-10-03, 16:24   #2049
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie dziwie si 瞠 nie by豉 w 100% zadowolona bo przecie 5.01 to jest natura z LEKKIM popielatym refleksem a nie popielaty br您.
Je郵i po przecinku s dwie cyferki, to odcie jest mieszanin dw鏂h refleks闚 z przewag tego pierwszego czyli u Ciebie by豉 przewaga natury czyli ni to ciep貫go ni ch這dnego refleksu.

Je瞠li masz rudy refleks to mieszanka naszej caate nada豉 by si ale za pierwszym razem NIE radz dodawa mixa bo on przyciemni Ci strasznie w這sy... A je瞠li masz z馧ty refleks to we co z .2 po przecinku... ALE skoro masz ten i ten refleks to ja bym zmiesza豉 odpowiedni odcie .. .2 z ... .1 LUB .. .1 z .. .21
Dzi瘯i Veroniqe22

Zdecydowanie mam wi璚ej z這tego/鄴速ego refleksu, wi璚 rozejrz si za 6.2, 6.21 i 6.1 w sklepach fryzjerskich. Wr鏂 mo瞠 do Alfaparfu bo widz, 瞠 na wiza簑 cieszy si sporym powodzeniem. Boj si tylko o sam kolor bo farby na poziomie 6 i 7 to ciemny blond i blond prawda..? Nie chcia豉bym, 瞠by w這sy wysz造 szare.

Stary 2012-10-03, 19:37   #2050
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i Veroniqe22

Zdecydowanie mam wi璚ej z這tego/鄴速ego refleksu, wi璚 rozejrz si za 6.2, 6.21 i 6.1 w sklepach fryzjerskich. Wr鏂 mo瞠 do Alfaparfu bo widz, 瞠 na wiza簑 cieszy si sporym powodzeniem. Boj si tylko o sam kolor bo farby na poziomie 6 i 7 to ciemny blond i blond prawda..? Nie chcia豉bym, 瞠by w這sy wysz造 szare.
nie martw si wcale nie tak 豉two o szare w這sy ;] gdyby by這 tak 豉two to naszej reszty nie by這by na tym w徠ku jezeli masz wiecej z這ta to uwa瘸j z farbami .1(niebieski) bo z馧ty + niebieski = zielony.
Par post闚 wy瞠j masz moje w這sy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podoba mi si ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych br您ach ni blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewa豉m 瞠 z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo miesza豉bym sobie z 6.1... i mysl 瞠 z czasem by這by super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale boj sie tej 5tki 瞠 wyszed豚y czarny... mimo 瞠 moje w這sy wychodz do嗆 jasno nawet na poziomie 6..
Stary 2012-10-03, 21:03   #2051
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
nie martw si wcale nie tak 豉two o szare w這sy ;] gdyby by這 tak 豉two to naszej reszty nie by這by na tym w徠ku jezeli masz wiecej z這ta to uwa瘸j z farbami .1(niebieski) bo z馧ty + niebieski = zielony.
Par post闚 wy瞠j masz moje w這sy po alfaparfie 7.1 + 7.21 podoba mi si ale jak dla mnie to za jasny kolor... lepiej czuje sie w jasnych br您ach ni blondach...

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

swojego czasu ubolewa豉m 瞠 z alfaparfu nie ma 6.21 ... bo miesza豉bym sobie z 6.1... i mysl 瞠 z czasem by這by super... natomiast z poziomu 5 jest 5.21 ale boj sie tej 5tki 瞠 wyszed豚y czarny... mimo 瞠 moje w這sy wychodz do嗆 jasno nawet na poziomie 6..
zmieszaj sobie 6.1 z 5.21, na wodzie 3% po 3 myciach b璠zie jasno. zw豉szcza, 瞠 teraz masz do嗆 jasne w這sy. alfaparf wychodzi du穎 ja郾iej ni l'oreal. z l'oreala by豉m prawie 瞠 czarna po farbowaniu 5, natomiast w alfaparfie tylko po farbowaniu jest ciemno, ale te nie czarno

Stary 2012-10-03, 22:21   #2052
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:

O d磨zas, pi瘯ne masz w這sy

Dla mnie kolor na poziomie 7 te b璠zie za jasny, spr鏏uj poziomu 6. Nie mog znale潭 nigdzie jakie numery farb s dost瘼ne z Alfaparfu, 6.2 istnieje?
Je郵i nie to mo瞠 spr鏏owa pomys逝 endorfiny123 - 6.1 z 5.21, na wodzie 3%?

Stary 2012-10-04, 01:13   #2053
madzius_88
Raczkowanie

dziewczyny mozecie mi poradzic co polozyc na ciemny braz z czerwono-rudawa poswiata zeby uzyskac ten sam ciemny braz ale w zimnym odcieniu ??
Stary 2012-10-04, 08:45   #2054
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
zmieszaj sobie 6.1 z 5.21, na wodzie 3% po 3 myciach b璠zie jasno. zw豉szcza, 瞠 teraz masz do嗆 jasne w這sy. alfaparf wychodzi du穎 ja郾iej ni l'oreal. z l'oreala by豉m prawie 瞠 czarna po farbowaniu 5, natomiast w alfaparfie tylko po farbowaniu jest ciemno, ale te nie czarno
tak te zrobi za 2 miesi帷e bo teraz za 2 tygodnie robi goldwellem 6BS kt鏎y juz czeka na mnie 3 tygodnie i patrzy i patrzy
TYLKO jest jeden problem... nie widz teraz na necie 5.21 ... A dobrze pami皻am w hurtowni jak kupowa豉m 7.21 od razu patrzy豉m na ciemniejsze bo od razu wiedzia豉m 瞠 ten 鈔edni blond to nie bedzie to... i by豉 tylko 5.21 wycofali??? :O
Stary 2012-10-04, 09:01   #2055
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
O d磨zas, pi瘯ne masz w這sy

Dla mnie kolor na poziomie 7 te b璠zie za jasny, spr鏏uj poziomu 6. Nie mog znale潭 nigdzie jakie numery farb s dost瘼ne z Alfaparfu, 6.2 istnieje?
Je郵i nie to mo瞠 spr鏏owa pomys逝 endorfiny123 - 6.1 z 5.21, na wodzie 3%?
dziekuj
6.2 nie istnieje... obawiam si 瞠 nici z naszych plan闚... bo 5.21 te nigdzie nie mog znale潭
wklejam palety.. jest co takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa篡豉...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg evolution2.jpg (56,1 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 30be712169b5bbe51b00f67a126e.jpg (42,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 76cd85ca42faa6ae3e03405d5ec8.jpg (37,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8230_3.jpg (25,7 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2012-10-04, 13:20   #2056
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
dziekuj
6.2 nie istnieje... obawiam si 瞠 nici z naszych plan闚... bo 5.21 te nigdzie nie mog znale潭
wklejam palety.. jest co takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa篡豉...
To moze 5.1 z 7.21? Wyjdzie poziom 6.

Stary 2012-10-05, 15:23   #2057
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
dziewczyny mozecie mi poradzic co polozyc na ciemny braz z czerwono-rudawa poswiata zeby uzyskac ten sam ciemny braz ale w zimnym odcieniu ??
瞠by zneutralizowa czerwie potrzeba zieleni, wi璚 mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br您 a ziele to .11, ale .11 to cz瘰to te popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud軼i neutralizuje popiel. Je郵i masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my郵 co z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by si dobrze spisa陰, oczywi軼ie w zale積o軼i od tego czy czerwieni masz wi璚ej czy rudego to mo瞠sz wzi望 jak捷 .71 je郵i s bardziej czerwone ni rude a .17 je郵i bardziej rude ni czerwone.
Pami皻aj, 瞠 lepiej najpierw zrobi ja郾iejszym poziomem i p騧niej przyciemnia, no chyba, 瞠 tak jak dziewczyny pisz Alparaf wychodzi ja郾iej lub zmiesza np poziom 7 i 6.

Veroniqe - ciesz si 瞠 wesz豉 w temat i z przyjemno軼i czytam Twoje odpowiedzi, widz, 瞠 si "materia造" przyda造 p.s. genicjana jest fioletowa i zneutralizuje z這to to powinno si mieni na czerwono

edorfina - Tw鎩 kolor po tej .1 .7 to mistrzostwo

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-05 o 21:01
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-06, 11:35   #2058
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

jakie tutaj poruszenie sie zrobilo
trzymam kciuki za Was dziewczyny

ja sie chyba wypalilam, w walce o popielaty braz. moj naturalny kolor jest tak piekny, a zaledwie go 3cm na odroscie, reszta znowu trudna do okreslenia

narazie jestem na odwyku, chce jak najdluzszy odrost zapuscic, aby tylko te farbowane tonowac. jednak na sama mysl, juz mi sie odechciewa

1 - w sloncu
2 - z lampa
3 - naturalne swiatlo

misz-masz jak nie wiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10071-001.jpg (146,1 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cats3.jpg (81,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10729.jpg (109,0 KB, 39 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-06, 11:36   #2059
madzius_88
Raczkowanie

[QUOTE=zyta82;36924963]瞠by zneutralizowa czerwie potrzeba zieleni, wi璚 mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br您 a ziele to .11, ale .11 to cz瘰to te popielaty popiel (niebieski niebieski).
Rud軼i neutralizuje popiel. Je郵i masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my郵 co z .7 + .1 na odpowiednich poziomach by si dobrze spisa陰, oczywi軼ie w zale積o軼i od tego czy czerwieni masz wi璚ej czy rudego to mo瞠sz wzi望 jak捷 .71 je郵i s bardziej czerwone ni rude a .17 je郵i bardziej rude ni czerwone.
Pami皻aj, 瞠 lepiej najpierw zrobi ja郾iejszym poziomem i p騧niej przyciemnia, no chyba, 瞠 tak jak dziewczyny pisz Alparaf wychodzi ja郾iej lub zmiesza np poziom 7 i 6.

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz ! szperalam troche w farbach majirel i alfaparf ale z tej pierwszej jest tylko 7,11 nie ma zadnego odcienia z .7 i tak samo z alfaparf.. a tak w ogole to mi nie przeszkadza "za ciemny" kolor bo mam teraz na wlosach dosc ciemny braz i dobrze sie w nim czuje wiec moglabym nawet zaryzykowac poziom 5 ale co jak nie moge znalesc tego co mi zneutralizuje ta poswiate.. a po glebszym przyjrzeniu sie tym moim wlosom stwierdzam ze jednak wiecej w nich czerwieni niz rudosci
Zyta gdzie jeszcze moge poszukac ??
Stary 2012-10-06, 11:54   #2060
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
jakie tutaj poruszenie sie zrobilo
trzymam kciuki za Was dziewczyny

ja sie chyba wypalilam, w walce o popielaty braz. moj naturalny kolor jest tak piekny, a zaledwie go 3cm na odroscie, reszta znowu trudna do okreslenia

narazie jestem na odwyku, chce jak najdluzszy odrost zapuscic, aby tylko te farbowane tonowac. jednak na sama mysl, juz mi sie odechciewa

1 - w sloncu
2 - z lampa
3 - naturalne swiatlo

misz-masz jak nie wiem
tez mialam taki plan, ale stwierdzilam, ze nie poradze sobie farbujac tylko dol bez odrostu, ale zycze powodzenia! tez wolalabym swoje naturalne
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
瞠by zneutralizowa czerwie potrzeba zieleni, wi璚 mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br您 a ziele to .11, ale .11 to cz瘰to te popielaty popiel (niebieski niebieski).

Veroniqe - ciesz si 瞠 wesz豉 w temat i z przyjemno軼i czytam Twoje odpowiedzi, widz, 瞠 si "materia造" przyda造 p.s. genicjana jest fioletowa i zneutralizuje z這to to powinno si mieni na czerwono

edorfina - Tw鎩 kolor po tej .1 .7 to mistrzostwo
dziekuje z alfaparfem zostane na dluzej

Stary 2012-10-06, 12:03   #2061
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
tez mialam taki plan, ale stwierdzilam, ze nie poradze sobie farbujac tylko dol bez odrostu, ale zycze powodzenia! tez wolalabym swoje naturalne

dziekuje z alfaparfem zostane na dluzej
z kazdym myciem sa bardziej "zywe"
dobijaja mnie strasznie, ale nie mam pomyslu na nie, nawet nie wiem co bym miala teraz polozyc, po prostu zwatpilam, a nie chce przyciemniac znowu do prawie czarnego, a takie efekty dawaly mi mixy
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-06, 13:28   #2062
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dobijaja mnie strasznie, ale nie mam pomyslu na nie, nawet nie wiem co bym miala teraz polozyc, po prostu zwatpilam, a nie chce przyciemniac znowu do prawie czarnego, a takie efekty dawaly mi mixy
Hej! W這sy skr鏂i豉? Takie g瘰te zdrowe teraz wygl康aj...no z kolorem zn闚 widz problem Na fiolet, ziele z niebieskim, wi璚 mo瞠 te co z .7 i .1 by si co zda這, ale kurcze, najpierw trzebaby rozja郾i, 瞠by ciemno nie by這.
A na dekolor si nie piszesz? W jakim s stanie W這ski? Mo瞠 jaka k徙iel rozja郾iaj帷a na 3% + H&S + proszek rozja填aj帷y 瞠by delikatnie rozja填i?
Ja te co musz po這篡 na moj d逝go嗆 w po這wie, bo mi si do z這ta wyp逝ka造... a ju mam 2 letni odrost i jakos powoli rosn...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-06 o 13:35
Stary 2012-10-06, 13:34   #2063
madzius_88
Raczkowanie

[QUOTE=zyta82;36924963]瞠by zneutralizowa czerwie potrzeba zieleni, wi璚 mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br您 a ziele to .11, ale .11 to cz瘰to te popielaty popiel (niebieski niebieski).

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz ! szperalam troche w farbach majirel i alfaparf ale z tej pierwszej jest tylko 7,11 nie ma zadnego odcienia z .7 i tak samo z alfaparf.. a tak w ogole to mi nie przeszkadza "za ciemny" kolor bo mam teraz na wlosach dosc ciemny braz i dobrze sie w nim czuje wiec moglabym nawet zaryzykowac poziom 5 ale co jak nie moge znalesc tego co mi zneutralizuje ta poswiate.. a po glebszym przyjrzeniu sie tym moim wlosom stwierdzam ze jednak wiecej w nich czerwieni niz rudosci
Zyta gdzie jeszcze moge poszukac ??
Stary 2012-10-06, 14:46   #2064
madzius_88
Raczkowanie

nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mn鏀two o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
Stary 2012-10-06, 15:00   #2065
Bonney
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Zaczn od tego, 瞠 strasznie mi zale篡 na typowo popielatym, ch這dnym, w miar ciemnym kolorze w這s闚. Zale篡 mi na czasie. Wiadomo軼i w tym w徠ku jest strasznie du穎, czytanie tego zaj窸oby mi mn鏀two czasu, a s ju tutaj kobiety, kt鏎e od pocz徠ku 郵edz w徠ek i z pewno軼i odpowiedz mi w jednej wiadomo軼i na moje pytanie, kt鏎e brzmi:

Co mog zrobi, by pozby si rudych refleks闚 na w這sach i otrzyma typowo popielaty kolor w這s闚? Poni瞠j zdj璚ie moich w這s闚 i kolor, jaki chcia豉bym mie (popielaty).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (43,9 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2661901538_5.jpg (80,0 KB, 23 za豉dowa)
Bonney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-06, 19:04   #2066
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mn鏀two o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
Ale prosz Ci bardzo P逝kank z pokrzywy jasne, 瞠 mo瞠sz spr鏏owa, bo to w豉郾ie zostawia zielony kolor na w這sach wi璚 zneutralizuje czerwie, cho nie wiem co wtedy z rudo軼i, ale sama zobaczysz, najwy瞠j zmyjesz.
No w豉郾ie endorfina robi豉 5.7, pewnie tobie by ta mieszanka te tak wysz豉, jej fotki na 2 stronie...cytuj...
Cytat:
polecam Wam farby Alfaparf, do tej pory moim faworytem by Goldwell. Alfaparf nie podra積ia sk鏎y g這wy, w這sy po niej s mi瘯kie, b造szcz帷e, nie 鄉ierdzi i nie wypiera si w tempie b造skawicznym. dzi min窸y 2 tyg. odk康 na這篡豉m mieszank 6.1 i 5.7, kolor pocz徠kowo ciemnawy, ale nie tak ciemny jak chocia瘺y w przypadku L'oreal, obecnie w這sy wygl康aj bardzo naturalnie i ch這dno.
Farby Ci nie polec bo ja ju od 2 lat nie farbowa豉m w這s闚, wi璚 nie jestem na bie膨co, Majirel si na rudo wyp逝kuje, w Gldwellu jest 5 i 6MB zielony br您 to mo瞠 go zmiesza z popielem 6.1? Ale goldwell si bardzo szybko te wyp逝kuje.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Bonney Poka wiadomo嗆
Zaczn od tego, 瞠 strasznie mi zale篡 na typowo popielatym, ch這dnym, w miar ciemnym kolorze w這s闚. Zale篡 mi na czasie. Wiadomo軼i w tym w徠ku jest strasznie du穎, czytanie tego zaj窸oby mi mn鏀two czasu, a s ju tutaj kobiety, kt鏎e od pocz徠ku 郵edz w徠ek i z pewno軼i odpowiedz mi w jednej wiadomo軼i na moje pytanie, kt鏎e brzmi:

Co mog zrobi, by pozby si rudych refleks闚 na w這sach i otrzyma typowo popielaty kolor w這s闚? Poni瞠j zdj璚ie moich w這s闚 i kolor, jaki chcia豉bym mie (popielaty).
Rudy refleks neutralizuje do neutralnego br您u kolor niebieski, czyli popiel po przecinku .1, g喚boki popiel to .11, ale uwaga bo czasem te .11 to ziele. Na odro軼ie nie trzymaj za d逝go na 6% bo Ci rozja郾i i zrudzieje. Sam mix niebieski te mo瞠sz po這篡 z oxydantem, albo wymiesza natur np na poziomie 6 czyli 6.0 z mixem. Lub do 6.1 doda mixu niebieskiego, w ka盥ym razie niebieski Ci b璠zie potrzebny. Uwaga nie k豉d niebieskiego na z這ty refleks, bo ziele gotowa.
Stary 2012-10-06, 19:28   #2067
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
rozumiem i 篡cz wytrwa這軼i! sama bardzo chcia豉bym zn闚 moje naturalne w這sy, ale cz這wiek g逝pi i eksperymentowa. pami皻am jak fryzjerzy pytali, czy to m鎩 naturalny kolor, bo jest niesamowity, m闚ili, 瞠bym absolutnie nie farbowa豉, bo szkoda, ale kobieta zmienn jest...

r闚nie przestaj walczy o totalny popiel, szczerze przyznam, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu czuj si nawet za ch這dno. przesta豉m si sobie podoba w totalnie popielatych w這sach, lekkie ocieplenie w trakcie ju tak bardzo mi nie przeszkadza.

Stary 2012-10-07, 01:15   #2068
madzius_88
Raczkowanie

ZYTA82 : zrobilam plukanke.. nawet dluzsza chwile przytrzymalam w niej wlosy ale jakiegos spektakularnego efektu niestety nie ma.. za kazdym razem kiedy patrze w lustro mam inne odczucia co do poswiaty.. raz sie wydaje czerwona a raz ruda.... zaluje ze w ogole przed pierwszym farbowaniem moich naturalnych wlosow nie zajrzalam tutaj po porade tylko pokusilam sie o farbe drogeryjna :/ ale coz juz po ptakach jak to sie mowi ale wracajac do tematu.. przesledzilam watek endorfiny i przyszla mi na mysl jeszcze inna opcja.. 2 farby to i tak dla moich gestych i dlugich wlosow za malo.. wiec jakby tak zmieszac 3 inne ? tzn .7 .1 no i cos jeszcze na te rudosci?? jak myslisz ??
Stary 2012-10-07, 09:34   #2069
Bonney
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Cytat:
Rudy refleks neutralizuje do neutralnego br您u kolor niebieski, czyli popiel po przecinku .1, g喚boki popiel to .11, ale uwaga bo czasem te .11 to ziele. Na odro軼ie nie trzymaj za d逝go na 6% bo Ci rozja郾i i zrudzieje. Sam mix niebieski te mo瞠sz po這篡 z oxydantem, albo wymiesza natur np na poziomie 6 czyli 6.0 z mixem. Lub do 6.1 doda mixu niebieskiego, w ka盥ym razie niebieski Ci b璠zie potrzebny. Uwaga nie k豉d niebieskiego na z這ty refleks, bo ziele gotowa.
Niestety, dopiero zaczynam przygod z farbowaniem 'niedrogeryjnym' i nie mam poj璚ia od czego zale篡 dob鏎 oxydantu, oraz nie za bardzo rozumiem tego mixowania z niebieskim.
Bonney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-07, 15:34   #2070
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:

Zytu naczyta豉m si od groma... obecnie nakr璚i豉m sobie faz na p逝kanki, maski, p馧produkty i inne i odwlekam to farbowanie i odwlekam Nawe stwierdzi豉m 瞠 za這瞠 sobie BLOGA bo kiedy jak pozapominam co mi dobrze robi豉 na w這sy to b璠e mia豉 pigu趾 wiedzy ale dopiero poczatki i zaczynam go tworzy wie adresu jeszcze nie podaje :P

co do tej gencjany w豉郾ie za pierwszym razem wysz豉 super... ale juz za drugim razem (chyba przedobrzy豉m) w這sy mi przyciemni豉 i mieni sie na czerwono r騜owo?? wiec aktualnie zajmuj sie powolnym wyp逝kiwaniem

Moje w這sy na dzie dzisiejszy po 2 myciach od p逝kania w gencjanie wygl康aj tak: (kolor troche wyszed ciemniejszy ni normalnie bo mia豉m naolejowane w這sy 16 godzin i zaplecione w warkocz - WI犴 prosze nie patrzec na ko鎍闚ki i "堯j")
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06454.jpg (90,0 KB, 95 za豉dowa)
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.