Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-07, 19:01   #2071
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Hej! W這sy skr鏂i豉? Takie g瘰te zdrowe teraz wygl康aj...no z kolorem zn闚 widz problem Na fiolet, ziele z niebieskim, wi璚 mo瞠 te co z .7 i .1 by si co zda這, ale kurcze, najpierw trzebaby rozja郾i, 瞠by ciemno nie by這.
A na dekolor si nie piszesz? W jakim s stanie W這ski? Mo瞠 jaka k徙iel rozja郾iaj帷a na 3% + H&S + proszek rozja填aj帷y 瞠by delikatnie rozja填i?
Ja te co musz po這篡 na moj d逝go嗆 w po這wie, bo mi si do z這ta wyp逝ka造... a ju mam 2 letni odrost i jakos powoli rosn...
tak, skracalam je troche. ogolnie dbam o nie mocno, bo wlasnie myslalam o jakims dekolorze... ale boje sie, ze zaczna sie kruszyc, albo co gorsza, co polozyc na nie po rozjasnianiu i jak poradzic sobie z odrostem

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
rozumiem i 篡cz wytrwa這軼i! sama bardzo chcia豉bym zn闚 moje naturalne w這sy, ale cz這wiek g逝pi i eksperymentowa. pami皻am jak fryzjerzy pytali, czy to m鎩 naturalny kolor, bo jest niesamowity, m闚ili, 瞠bym absolutnie nie farbowa豉, bo szkoda, ale kobieta zmienn jest...

r闚nie przestaj walczy o totalny popiel, szczerze przyznam, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu czuj si nawet za ch這dno. przesta豉m si sobie podoba w totalnie popielatych w這sach, lekkie ocieplenie w trakcie ju tak bardzo mi nie przeszkadza.
tez tak mam, moze byc lekkie zloto, ale wazne aby nie bylo rudosci/czerwieni.

dzieki, dzieki, chociaz juz sie lamie, szczegolnie jak robie koczka i widze jak kok jest bardziej rudy-miedziany, a grzywka w zloto-rudy wpada

Veroniqe22 co za dlugosc i figura sorry, ale nie moglam sie powstrzymac szorty tez piekne
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-07, 19:09   #2072
LovelyJ
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Veroniqe22 wow co za w這sy
pi瘯ne

Ja ostatnio farbowa豉m popielatym jasnym br您em z allwaves.
Szybko si wyp逝ka i mam teraz sporo rudo軼i.
Stary 2012-10-07, 20:56   #2073
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
dziekuj
6.2 nie istnieje... obawiam si 瞠 nici z naszych plan闚... bo 5.21 te nigdzie nie mog znale潭
wklejam palety.. jest co takiego jak 5.22 ale nie wiem czy bym sie odwa篡豉...
Veroniqe22 dzi瘯i za palety. Teraz b璠zie mi 豉twiej na co si zdecydowa. Na 5.22 nie zdecyduj si raczej nigdy

Cytat:
To moze 5.1 z 7.21? Wyjdzie poziom 6.
Teraz mi si przypomnia這, 瞠 jak u篡wa豉m farb Alfaparf to w豉郾ie kolor 5.1. Pami皻am, 瞠 samodzielnie wychodzi do嗆 ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmiesza 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej b璠zie?

Bardzo podoba mi si kolor w這s闚 tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-07 o 21:17
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-08, 00:08   #2074
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Veroniqe22 dzi瘯i za palety. Teraz b璠zie mi 豉twiej na co si zdecydowa. Na 5.22 nie zdecyduj si raczej nigdy

Teraz mi si przypomnia這, 瞠 jak u篡wa豉m farb Alfaparf to w豉郾ie kolor 5.1. Pami皻am, 瞠 samodzielnie wychodzi do嗆 ciemny.
Dziewczyny, a jakby zmiesza 6.1 z 7.21 albo 5.1 z 8.21? Co z tego najprawdopodobniej b璠zie?

pi瘯ny kolor, niestety naturalny. na moje oko poziom 6.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-08, 09:07   #2075
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

faktycznie piekny kolorek
ja mam teraz w這sy takie jak caate po farbie Kallos KJMN 6.7 nast瘼nym razem chyba zmieszam z 7.1
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-08, 09:35   #2076
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
nie wiem dlaczego nie moge cytowac postow innych forumowiczek ale..
ZYTA82 : dziekuje Ci bardzo za odpowiedz wg Twoich sugesti poszperalam troche w farbach majirel & alfaparf i nie ma zadnego odcienia .7 jezeli chodzi o .11 to jest 7.11 ale mysle ze na moje wlosy bedzie to zbyt jasny kolor, bo teraz mam polozony ciemny braz i przy takim chcialabym zostac, wiec zaryzykowalabym nawet poziom 5.. wiec Zyta82 moglabys mi poradzic gdzie jeszcze szukac ??
ps. a jakie macie zdanie co do plukanek ?? ja naczytalam sie mn鏀two o tym ze czerwone odcienie gasi plukanka ze swiezej pokrzywy wlasnie ide wyprobowac
Jakim cudem nie znalaz豉 nic z .7 z ALFAPARFU???? Skoro jeszcze pare post闚 wy瞠j endorfina pisa豉 瞠 farbowa豉 mieszank alfaparfu 6.1 + 5.7 ??

z Palety Alfaparf MATTE: (za陰cznik)

3,7 metaliczny ciemny br您
4,7 metaliczny br您
5,7 metaliczny jasny br您
6,7 metaliczny jasny blond

Kolory nie przedstawiaj 100% prawdziwego koloru bo to zdj璚ie i musia豉by sobie palety na zywo poogl康a ale obok masz zdj璚ie troche bardziej realne np 6.7 gdzie wida t ziele kt鏎a zawiera w sobie 6.7...

Przede wszystkim dodaj zdj璚ia w這s闚 bo.. ciemny br您 dla ka盥ego wygl康a inaczej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8234_3.jpg (21,2 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d1a6e39beab43d7b333532b249779eb6.jpg (28,6 KB, 23 za豉dowa)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-08, 09:45   #2077
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Laity to nie jest te tak... fiolet neutralizuje z馧ty Wi璚 .22 intensywny fiolet nada豚y si gdy kto ma z這ty refleks... zobacz jak pieknie np .22 wygl康a na poziomie 8 mi si bardzo podoba

P.S
Cytat:
ja bardziej by豉bym przy mieszance 6.1 + 7.21 dla Ciebie lepiej jak wyjd ja郾iejsze ni za ciemne i b璠ziesz musia豉 robic dekolor ale licz sie z tym 瞠 bedziesz musia豉 po這zy t mieszank z 3 razy 瞠by ca趾owicie wych這dzi豉 wi璚 na sylwestra mo瞠 by pi瘯nie ))
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1298-tile.jpg (53,9 KB, 57 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-08 o 10:04
Stary 2012-10-08, 09:54   #2078
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Veroniqe22 co za dlugosc i figura sorry, ale nie moglam sie powstrzymac szorty tez piekne
caate dzi瘯uj
Stary 2012-10-08, 10:59   #2079
Veroniqe22
Raczkowanie

Laity Bardzo podoba mi si kolor w這s闚 tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/
Cytat:
pi瘯ny kolor, niestety naturalny. na moje oko poziom 6.
A mi si wydaje 瞠 to nie jest naturalny kolor Obserwuj juz tego bloga od jakiego czasu i sama po sobie wiem 瞠 nie mo積a mie d逝gich w這s闚 jednego koloru bo ko鎍闚ki ZAWSZE s ja郾iejsze!Mi si tak samo bardzo kolorek podoba ale niby jest ch這dny i popielaty a innym razem ciep造 i jaki taki inny?? Pozwoli豉m sobie na zestawienie paru zdj耩.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg styloly.jpg (78,4 KB, 76 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-08 o 11:29
Stary 2012-10-08, 13:14   #2080
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Laity Bardzo podoba mi si kolor w這s闚 tej dziewczyny: http://styloly.blogspot.com/

A mi si wydaje 瞠 to nie jest naturalny kolor Obserwuj juz tego bloga od jakiego czasu i sama po sobie wiem 瞠 nie mo積a mie d逝gich w這s闚 jednego koloru bo ko鎍闚ki ZAWSZE s ja郾iejsze!Mi si tak samo bardzo kolorek podoba ale niby jest ch這dny i popielaty a innym razem ciep造 i jaki taki inny?? Pozwoli豉m sobie na zestawienie paru zdj耩.
mo積a w komentarzach zada pytanie tej dziewczynie, czy farbuje w這sy to, 瞠 r騜nie wygl康a, to kwestia 鈍iat豉, s這鎍e o r騜nych porach dniach, te nadaje naszej sk鏎ze, czy w這som inny kolor - z rana b璠zie bardziej neutralne, a wieczorem ciep貫

Stary 2012-10-08, 14:34   #2081
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
mo積a w komentarzach zada pytanie tej dziewczynie, czy farbuje w這sy to, 瞠 r騜nie wygl康a, to kwestia 鈍iat豉, s這鎍e o r騜nych porach dniach, te nadaje naszej sk鏎ze, czy w這som inny kolor - z rana b璠zie bardziej neutralne, a wieczorem ciep貫
Endorfinko tam ju kiedy si kto pyta jaki to kolor ale Ona uparcie twierdzi 瞠 naturalny mimo 瞠 kiedy mia豉 ombre WI犴 tutaj mo瞠my wysnu wniosek tylko dla nas- mianowicie "nie b康幟y dla swoich w這s闚 a tak krytyczne skoro naturalne w這sy potrafi te p豉ta figle i w innym 鈍ietle by ciep貫".. mo瞠 wcale nasza natura do kt鏎ej tak d捫ymy nie by豉by idealna :P

Czas edycji: 2012-10-08 o 14:46
Stary 2012-10-08, 14:50   #2082
Bonney
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Dok豉dnie chcia豉bym taki kolor jak ma ta dziewczyna, mo瞠 ciut ciemniejszy. M鎩 obecny poda豉m par post闚 wy瞠j.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...55729929_n.jpg
Bonney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-08, 14:50   #2083
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Endorfinko tam ju kiedy si kto pyta jaki to kolor ale Ona uparcie twierdzi 瞠 naturalny mimo 瞠 kiedy mia豉 ombre WI犴 tutaj mo瞠my wysnu wniosek tylko dla nas- mianowicie "nie b康幟y dla swoich w這s闚 a tak krytyczne skoro naturalne w這sy potrafi te p豉ta figle i w innym 鈍ietle by ciep貫".. mo瞠 wcale nasza natura do kt鏎ej tak d捫ymy nie by豉by idealna :P
mia豉, ale wtedy te mia豉 d逝窺ze w這sy, 軼i窸a ko鎍e i zn闚 ma swoje naturalne w這sy. mnie naprawd wygl康aj na naturalne, zw豉szcza, 瞠 posty dodaje w miar regularnie i nie ma efektu wypierania si - nie s raz ja郾iejsze, raz ciemniejsze.
na sw鎩 kolor narzekam coraz mniej, szkoda nerw闚, a tak, jak piszesz, pewnie te znalaz這by si co w naturalnych, co by nas denerwowa這

Stary 2012-10-08, 15:03   #2084
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
mia豉, ale wtedy te mia豉 d逝窺ze w這sy, 軼i窸a ko鎍e i zn闚 ma swoje naturalne w這sy. mnie naprawd wygl康aj na naturalne, zw豉szcza, 瞠 posty dodaje w miar regularnie i nie ma efektu wypierania si - nie s raz ja郾iejsze, raz ciemniejsze.
na sw鎩 kolor narzekam coraz mniej, szkoda nerw闚, a tak, jak piszesz, pewnie te znalaz這by si co w naturalnych, co by nas denerwowa這

No widzisz to skoro natura p豉ta takie figle to czym my si przejmujemy
Tak czy siak powinny鄉y si cieszy z tego co mamy i to piel璕nowa
Stary 2012-10-08, 18:59   #2085
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
ja bardziej by豉bym przy mieszance 6.1 + 7.21 dla Ciebie lepiej jak wyjd ja郾iejsze ni za ciemne i b璠ziesz musia豉 robic dekolor ale licz sie z tym 瞠 bedziesz musia豉 po這zy t mieszank z 3 razy 瞠by ca趾owicie wych這dzi豉 wi璚 na sylwestra mo瞠 by pi瘯nie ))
W takim razie zostan przy 6.1 + 7.21 A woda jaka, 3%?
Dok豉dnie, lepiej przyciemnia ni do這wa si p騧niej, 瞠 w這sy wysz造 za ciemne. Raz ju to przerabia豉m - w這sy wysz造 czarne i po dekoloryzacji zosta豉m z plastikiem na g這wie, tak瞠 nigdy wi璚ej

Ja do swojego naturalnego koloru ju nigdy nie wr鏂 mimo, 瞠 go uwielbiam. Siwe w這sy zrobi造 swoje

Stary 2012-10-08, 20:02   #2086
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Niestety, z 瘸lem zawiadamiam, 瞠 dosta豉m ostrze瞠nie od Admina ;( B璠 si udziela na forum, ale musz najpierw edytowa wszystkie moje posty, kt鏎e tr帷aj spamem. Wszystkie za陰czniki kt鏎e wkleja豉m postaram si jak najszybciej usun望, wi璚 informuj, 瞠 ju wkleja fotek nie b璠. Je郵i kt鏎a z Was cytowa豉 mojego linka poprosz Was osob軼ie na priv o edytowanie go. Pozdrawam...smutno mi ;(
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 11:39   #2087
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

no to teraz wyszlo na to ze cos slabo szukalam :| ale tak czy inaczej Veroniqe22 dzieki za paletki tylko dlaczego 6,7 z jednej i drugiej palety tak bardzo sie roznia ?? to juz chyba nie wina zdjec?
dodaje fotki moich wlosow w roznym swietle i ocencie same

1 - pomieszczenie swiatlo dzienne
2 - pomieszczenie swiatlo dzienne
3 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
4 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
5 - zdjecie 1 dnia po farbowaniu.. zrobione telefonem wiec nie wiem czy cokolwiek powie Wam o kolorze..

i tak to wlasnie wyglada Jakies sugestie Kochane ??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,6 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,2 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,9 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,4 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (82,7 KB, 39 za豉dowa)
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 13:01   #2088
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
no to teraz wyszlo na to ze cos slabo szukalam :| ale tak czy inaczej Veroniqe22 dzieki za paletki tylko dlaczego 6,7 z jednej i drugiej palety tak bardzo sie roznia ?? to juz chyba nie wina zdjec?
dodaje fotki moich wlosow w roznym swietle i ocencie same

1 - pomieszczenie swiatlo dzienne
2 - pomieszczenie swiatlo dzienne
3 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
4 - pomieszczenie swiatlo sztuczne
5 - zdjecie 1 dnia po farbowaniu.. zrobione telefonem wiec nie wiem czy cokolwiek powie Wam o kolorze..

i tak to wlasnie wyglada Jakies sugestie Kochane ??
Nawet gdybym chcia豉 nie jestem w stanie Ci odpowiedzie DLACZEGO taka r騜nica b璠 nied逝go w hurtowni to postaram si pstrykn望 fotk tych si鏚emek.. chyba 瞠 wcze郾iej Endorfina Ci odpowie no chyba 瞠 zamawia豉 przez internet i te palet nie widzia豉.

Kolorek masz nawet fajny! Kiedy taki mia豉m Tylko ciemny. Zobacz sobie moje w這sy z 2007 roku
http://minniemousebow.blogspot.com/

Gdybym mia豉 wr鏂i do tak ciemnych w這s闚 - chcia豉bym takie w豉郾ie jak wtedy!

a co do .7 to po zdj璚iach wida 瞠 si przyda

Czas edycji: 2012-10-09 o 13:04
Stary 2012-10-09, 13:34   #2089
madzius_88
Raczkowanie

no powiem Ci ze ta poswiata z 2007 zblizona, ale mi osobiscie podobaja sie bardzo Twoje wlosy z 2008 i 2009 wlasnie przebija taki jakis zimny odcien i cos podobnego chcialabym uzyskac zimny ciemny odcien ale nie czern.. i tak sobie mysle na co postawic czy 4.7 + .11 lub .1 zeby wyszlo troche popielato hmmm jezeli chodzi o Endorfine to jak dla mnie ten kolor jest troche za "siwy" mi chodzi glownie o zlikwidowanie tej strasznej poswiaty....
Stary 2012-10-09, 14:07   #2090
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Nawet gdybym chcia豉 nie jestem w stanie Ci odpowiedzie DLACZEGO taka r騜nica b璠 nied逝go w hurtowni to postaram si pstrykn望 fotk tych si鏚emek.. chyba 瞠 wcze郾iej Endorfina Ci odpowie no chyba 瞠 zamawia豉 przez internet i te palet nie widzia豉.

Kolorek masz nawet fajny! Kiedy taki mia豉m Tylko ciemny. Zobacz sobie moje w這sy z 2007 roku
http://minniemousebow.blogspot.com/

Gdybym mia豉 wr鏂i do tak ciemnych w這s闚 - chcia豉bym takie w豉郾ie jak wtedy!

a co do .7 to po zdj璚iach wida 瞠 si przyda
zgadza si, zamawia豉m farby przez internet bez ogl康ania palet, po prostu celowa豉m w konkretny poziom i konkretn cyferk po kropce

Stary 2012-10-09, 14:16   #2091
madzius_88
Raczkowanie

Endorfina123 a mozesz wkleic zdjecia przed i po farbowaniu tym .7 i .11 ???? bylabym Ci wdzieczna
Stary 2012-10-09, 14:28   #2092
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Endorfina123 a mozesz wkleic zdjecia przed i po farbowaniu tym .7 i .11 ???? bylabym Ci wdzieczna
nie farbowa豉m .11, tylko .1, niestety nie mam zdj耩 sprzed farbowania. fotka jest wykonana 2 tyg. po farbie, wi璚 pocz徠kowo by這 jeszcze bardziej szaro, a Ty takiego efektu nie chcesz, dlatego nie za bardzo wiem, co Ci doradzi

Stary 2012-10-09, 15:19   #2093
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
no powiem Ci ze ta poswiata z 2007 zblizona, ale mi osobiscie podobaja sie bardzo Twoje wlosy z 2008 i 2009 wlasnie przebija taki jakis zimny odcien i cos podobnego chcialabym uzyskac zimny ciemny odcien ale nie czern.. i tak sobie mysle na co postawic czy 4.7 + .11 lub .1 zeby wyszlo troche popielato hmmm jezeli chodzi o Endorfine to jak dla mnie ten kolor jest troche za "siwy" mi chodzi glownie o zlikwidowanie tej strasznej poswiaty....
mia豉m zimny odcie i tak to zmarnowa豉m gdybym wiedzia豉 par lat temu "trzeba by這 s逝cha mamy" nawet nie umiem sobie przypomnie co to za farba by豉.

Pami皻am tylko 瞠 przez pierwsze lata mojego farbowania wielbi豉m farb Schwarzkopf Natural&Easy ale nie patrzy豉m wtedy na numerki bo za m這da by豉m i nie鈍iadoma a mia豉m to co mi si teraz podoba :P
To by這 na 99% to (a zapyta豉m mamy :P) http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html satynowy ciemny br您
Potem wyszed Casting i farbowa豉m tym http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...emny-braz.aspx to to w豉郾ie s lata 2009 kt鏎e Ci sie podobaj tylko 瞠 ten ciemny br您 wychodzi bardzo CIEMNO bo z czasem jak d逝go nim farbowa豉m to w這sy by造 coraz ciemniejsze.
Pami皻am jeszcze fajn farb ale ona by豉 kr鏒ko na rynku i j wycofali Schwarzkopf Live Color XXL "BitterSweet Chocolate"...na pude趾u by豉 taka 豉dna Pani z Panem (za陰cznik)
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...98&tx=65&ty=50

A tak Swoj drog wiem 瞠 wszystkie farbujemy tutaj profesjonalnymi ale mia豉 kt鏎a do czynienia z farb Schwarzkpf Natural& Esay 562 ???
http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
hmmm prezentuje si 豉dnie tylko co ta 6 mo瞠 tam oznacza :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20fygwz.jpg (10,1 KB, 13 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-09 o 15:22
Stary 2012-10-09, 15:26   #2094
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
mia豉m zimny odcie i tak to zmarnowa豉m gdybym wiedzia豉 par lat temu "trzeba by這 s逝cha mamy" nawet nie umiem sobie przypomnie co to za farba by豉.

Pami皻am tylko 瞠 przez pierwsze lata mojego farbowania wielbi豉m farb Schwarzkopf Natural&Easy ale nie patrzy豉m wtedy na numerki bo za m這da by豉m i nie鈍iadoma a mia豉m to co mi si teraz podoba :P
To by這 na 99% to (a zapyta豉m mamy :P) http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html satynowy ciemny br您
Potem wyszed Casting i farbowa豉m tym http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...emny-braz.aspx to to w豉郾ie s lata 2009 kt鏎e Ci sie podobaj tylko 瞠 ten ciemny br您 wychodzi bardzo CIEMNO bo z czasem jak d逝go nim farbowa豉m to w這sy by造 coraz ciemniejsze.
Pami皻am jeszcze fajn farb ale ona by豉 kr鏒ko na rynku i j wycofali Schwarzkopf Live Color XXL "BitterSweet Chocolate"...na pude趾u by豉 taka 豉dna Pani z Panem (za陰cznik)
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...98&tx=65&ty=50

A tak Swoj drog wiem 瞠 wszystkie farbujemy tutaj profesjonalnymi ale mia豉 kt鏎a do czynienia z farb Schwarzkpf Natural& Esay 562 ???
http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html
hmmm prezentuje si 豉dnie tylko co ta 6 mo瞠 tam oznacza :P
na opakowaniu wygl康a 鈍ietnie, ale osobi軼ie boj si sklepowych farb, dodatkowo niekoniecznie rozumiem ich oznaczenia

Stary 2012-10-09, 15:56   #2095
madzius_88
Raczkowanie

no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopie, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny br您
3 ciemny br您
4 br您
5 jasny br您
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, 瞠 barwnika jest wi璚ej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, 瞠 jest to tylko po造sk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 鈍ietlisty
2 opalizuj帷y
3 z這cisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przyk豉dowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy br您 ze z這cistym po造skiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
Stary 2012-10-09, 17:21   #2096
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopie, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny br您
3 ciemny br您
4 br您
5 jasny br您
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, 瞠 barwnika jest wi璚ej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, 瞠 jest to tylko po造sk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 鈍ietlisty
2 opalizuj帷y
3 z這cisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przyk豉dowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy br您 ze z這cistym po造skiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
Ja znam oznaczenia farb ale w drogeryjnych si to nie sprawdza w 100%... dlatego pytam. Tak samo jak .11 w niekt鏎ych farbach to niebieski w niekt鏎ych zielony a na czerwie mi to nie wygl康a..

A co do Endorfiny to nawet Ci wczoraj pisa豉m o jej Alfaparfie wiec cofnij si jedna strone..
Stary 2012-10-09, 17:38   #2097
madzius_88
Raczkowanie

a no tak ! 6,1 + 5,7 dla mnie chyba jednak za jasne.. Veroniqe22 na jakim poziomie byly Twoje wlosy z 2008/2009 ??

a znalazlam jeszcze cos takiego jak 0.1 tzn ze efekt popielu bedzie naturalniejszy niz .1 czy .11 ??

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

.01 oczywiscie
Stary 2012-10-09, 18:18   #2098
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
a no tak ! 6,1 + 5,7 dla mnie chyba jednak za jasne.. Veroniqe22 na jakim poziomie byly Twoje wlosy z 2008/2009 ??

a znalazlam jeszcze cos takiego jak 0.1 tzn ze efekt popielu bedzie naturalniejszy niz .1 czy .11 ??

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

.01 oczywiscie
.01 to g喚boka natura z refleksem popielatym/niebieskim, wi璚ej natury, bo na I-wszym niejscu po przecinku
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 18:27   #2099
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:

.01 oczywiscie
Nie wiem ale ja chyba wtedy farbowa豉m Castingiem 300 wi璚 poziom 3- ciemny br您... a si dziwie 瞠 na .00 pog喚bionej naturze mia豉m taki refleks
Stary 2012-10-09, 19:49   #2100
Laity
Wtajemniczenie

Zakupi豉m dzi sobie Alfaparf 6.1 i 7.21. Rzuci豉m w sklepie okiem na paletk - oba kolory wygl康aj super, ciekawe jak wyjd na moich w這sach
Czy 3% woda b璠zie ok?

Mam jeszcze pytanko natury technicznej - w jaki spos鏏 odmierzacie farby i wod - na oko, czy jakimi dok豉dniejszymi narz璠ziami?

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.