Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-09, 20:36   #2101
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Zakupi豉m dzi sobie Alfaparf 6.1 i 7.21. Rzuci豉m w sklepie okiem na paletk - oba kolory wygl康aj super, ciekawe jak wyjd na moich w這sach
Czy 3% woda b璠zie ok?

Mam jeszcze pytanko natury technicznej - w jaki spos鏏 odmierzacie farby i wod - na oko, czy jakimi dok豉dniejszymi narz璠ziami?
Na 3% si przyciemnia, jest nietrwa陰, bo oblepia w這s, wyp逝kuje si raczej szybko, ale parokrotne np.3 krotne ferbowanie powino utrwali rezultat
Na6% wejdzie g喚biej we w這cy, ale niestety rozja郾i i zrudzieje Ci odrost, na 6% robi si na tym samym poziomie.
Rozrabia造鄉y te 6% na 4%.

Odmierzaj 造瞠czk/造磬a plastikow, bo mo積a te kieliszkiem, ale wtedy wybra ci篹ko.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 21:13   #2102
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
no ja po moim dziewiczym farbowaniu sklepowka tez nie dam sie juz do niej przekonac dlatego zajrzalam na to forum i tak poprzez lekture + odpowiedzi od Was poglebiam swoja wiedze i mysle ze profesjonalne farby to najlepsze rozwiazanie....
Endorfina123 a masz moze zdjecie swojego kolorku w sztucznym swietle ?? przepraszam ze tak mecze
Veroniqe22 ja kiedys znalazlam cos takiego :
Stopie, czyli pierwsza cyferka numeru farby:
1 czarny
2 bardzo ciemny br您
3 ciemny br您
4 br您
5 jasny br您
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 bardzo jasny blond

Odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. Cyferka na drugim miejscu oznacza, 瞠 barwnika jest wi璚ej. Cyfra na trzecim miejscu oznacza, 瞠 jest to tylko po造sk tego odcienia:
0 kolor naturalny (np. 700 to po prostu blond)
1 鈍ietlisty
2 opalizuj帷y
3 z這cisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

Czyli nasz przyk豉dowy Czarny Imbir, z numerkiem 353, to ciemny, mahoniowy br您 ze z這cistym po造skiem. Wcale nie czarny ;P

moze sie przyda

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

aaaaaa i zapomnialam Endorfina123 mozesz przypomniec czym dokladnie farbowalas teraz ??
6.1 z 5.7 alfaparf, robi豉m zdj璚ia specjalnie, 瞠by wstawi je tu, nie mam w sztucznym 鈍ietle niestety, nie robi豉m takowych, bo uwa瘸m, 瞠 skoro nie oddaj rzeczywisto軼i, to bez sensu

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 21:21   #2103
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Zakupi豉m dzi sobie Alfaparf 6.1 i 7.21. Rzuci豉m w sklepie okiem na paletk - oba kolory wygl康aj super, ciekawe jak wyjd na moich w這sach
Czy 3% woda b璠zie ok?

Mam jeszcze pytanko natury technicznej - w jaki spos鏏 odmierzacie farby i wod - na oko, czy jakimi dok豉dniejszymi narz璠ziami?
Ja robi na wodzie 6% ale tylko dlatego 瞠 mi si wyp逝kuje szybko z w這s闚 (mimo 瞠 pono rudzieje) wiec przy 3% to ju w og鏊e nic by mi si nie trzyma這... Endorfina robi na 3% bo ju od 2 lat farbuje na ch這dne odcienie wiec mo瞠 tak jak radzi Zyta zr鏏 na 4%... chocia dla mnie mniej ni 6% to jest wszystko jak szamponetka wiec nie wiem czy b璠 kiedykolwiek robi na ni窺zym st篹eniu.
A odmierzam na wadze kuchennej :P wyciskam farb 2x 30g + (w przypadku alfaparfu) 90g oxy. Pami皻aj 瞠 ml nie s r闚ne g.
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-09, 21:46   #2104
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Ja robi na wodzie 6% ale tylko dlatego 瞠 mi si wyp逝kuje szybko z w這s闚 (mimo 瞠 pono rudzieje) wiec przy 3% to ju w og鏊e nic by mi si nie trzyma這... Endorfina robi na 3% bo ju od 2 lat farbuje na ch這dne odcienie wiec mo瞠 tak jak radzi Zyta zr鏏 na 4%... chocia dla mnie mniej ni 6% to jest wszystko jak szamponetka wiec nie wiem czy b璠 kiedykolwiek robi na ni窺zym st篹eniu.
A odmierzam na wadze kuchennej :P wyciskam farb 2x 30g + (w przypadku alfaparfu) 90g oxy. Pami皻aj 瞠 ml nie s r闚ne g.
dok豉dnie, mnie te kusi 6% z powodu wyp逝kiwania, ale boj si rudo軼i na odro軼ie, 4% pewnie b璠zie optymalna, by mo瞠 kiedy sama pokombinuj

Stary 2012-10-10, 08:32   #2105
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
dok豉dnie, mnie te kusi 6% z powodu wyp逝kiwania, ale boj si rudo軼i na odro軼ie, 4% pewnie b璠zie optymalna, by mo瞠 kiedy sama pokombinuj
Mi na szcz窷cie (tfu tfu) odrost na rudo si nie wyp逝kuje. Tylko ca豉 reszta!!??
A swoj drog zastanawiam si dlaczego nie mam odrostu po tym Goldwellu ju miesi帷 min掖... A poprzednio przed goldwellem ju po 2 tygodniach mia豉m z jakie 2 cm... Albo w這sy mi przesta造 rosn望 albo trafi豉m w sw鎩 poziom

Laity ja czekam na Twoje farbowanie i fotki Dokup sobie to 6%
Stary 2012-10-10, 12:05   #2106
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Endorfinka a jakie jest Twoje odczucie w sztucznym swietle ?? nic Ci po alfaparfie nie przebija cieplymi odcieniami ?? ps. ja tez zastanawiam sie nad stezeniem wody.. boje sie tej rudosci od 6%.. wiec moze kupic 6% i 3% i wymieszac pol na pol ??
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-10, 13:51   #2107
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Endorfinka a jakie jest Twoje odczucie w sztucznym swietle ?? nic Ci po alfaparfie nie przebija cieplymi odcieniami ?? ps. ja tez zastanawiam sie nad stezeniem wody.. boje sie tej rudosci od 6%.. wiec moze kupic 6% i 3% i wymieszac pol na pol ??
hmm, wszystko zale篡 od koloru 鈍iat豉, w takim domowym r騜nie, raz by造 cieplejsze, raz nie, w centrach handlowych ch這dne, teraz, czyli ju miesi帷 po farbie s cieplejsze nawet w dziennym. wbrew pozorom ci篹ko na d逝go uzyska zimny odcie, bo Ty chyba boisz si zbytniej szaro軼i na w這sach? ale z drugiej strony nie chcesz, 瞠by przebija豉 Ci mied, czerwie?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Mi na szcz窷cie (tfu tfu) odrost na rudo si nie wyp逝kuje. Tylko ca豉 reszta!!??
A swoj drog zastanawiam si dlaczego nie mam odrostu po tym Goldwellu ju miesi帷 min掖... A poprzednio przed goldwellem ju po 2 tygodniach mia豉m z jakie 2 cm... Albo w這sy mi przesta造 rosn望 albo trafi豉m w sw鎩 poziom

Laity ja czekam na Twoje farbowanie i fotki Dokup sobie to 6%
u mnie na 3 odrost jest fajny, bo wida, 瞠 m鎩, nic rudego, przy 6% wodzie farba trzyma豉 si, to znaczy w這sy by造 ca造 czas ciemne, ale ociepla si kolor. pewnie tak, jak piszesz, trafi豉 w poziom, cho u mnie jest tak, 瞠 na pierwszy rzut oka nie wida odrostu, ale jak podnios pasmo w這s闚 do g鏎y, to odrobin rzuca si w oczy, 瞠 bli瞠j sk鏎y g這wy jest bardziej szaro ni dalej

Stary 2012-10-10, 14:03   #2108
madzius_88
Raczkowanie

no nie chce zbytniej szarosci ale jezeli to jest jedyny sposob aby pozbyc sie czerwieni i rudosci to jest to tego warte mozesz mi jeszcze odpowiedziec jak z ta woda ? czy mieszanka 6% i 3% pol na pol bedzie w stanie utrzymac dluzej kolor jednak nie przebarwiajac odrostow na rudo ?? :
Stary 2012-10-10, 15:23   #2109
Veroniqe22
Raczkowanie

JA si zastanawiam i chyba dzi pofarbuj w這sy... ju min掖 miesi帷 a ja przeci庵am i przeci庵am jak najd逝瞠j ale jak zobaczy豉m zdj璚ia w這s闚 od ty逝 to si przerazi豉m jak mi sie to jako nier闚no wyp逝kuje...;/ same zobaczcie. Chyba ju czas?

Jak myj w這sy to dalej sie wyp逝kuje ta gencjana na fioletowo i nie iwem czy czekac az to sie wyp逝cze do konca czy co ;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06461.jpg (49,8 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06463.jpg (60,5 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06465.jpg (60,3 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2012-10-10, 16:48   #2110
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
no nie chce zbytniej szarosci ale jezeli to jest jedyny sposob aby pozbyc sie czerwieni i rudosci to jest to tego warte mozesz mi jeszcze odpowiedziec jak z ta woda ? czy mieszanka 6% i 3% pol na pol bedzie w stanie utrzymac dluzej kolor jednak nie przebarwiajac odrostow na rudo ?? :
teoretycznie powinno Ci zr闚na kolor do neutralnego, ale moim zdaniem, br您 zawsze b璠zie czerwonawy, taka jego natura. og馧em mo瞠sz doda wody destylowanej do samej 6% wody, b康 nawet z 9% zrobi sobie mieszank w stosunku 1:1 utleniacza 9% i wody destylowanej

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
JA si zastanawiam i chyba dzi pofarbuj w這sy... ju min掖 miesi帷 a ja przeci庵am i przeci庵am jak najd逝瞠j ale jak zobaczy豉m zdj璚ia w這s闚 od ty逝 to si przerazi豉m jak mi sie to jako nier闚no wyp逝kuje...;/ same zobaczcie. Chyba ju czas?

Jak myj w這sy to dalej sie wyp逝kuje ta gencjana na fioletowo i nie iwem czy czekac az to sie wyp逝cze do konca czy co ;/
masz przepi瘯ne w這sy, d逝go嗆 marzenie! mo瞠 spr鏏uj umy w這sy szamponem oczyszczaj帷ym b康 przeciw逝pie穎wym? nie mam poj璚ia, czy resztki gencjany mog jako wp造n望 na farbowanie, ale chyba lepiej nie ryzykowa

Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2012-10-10 o 16:50
Stary 2012-10-10, 20:11   #2111
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
To wyjdzie Ci 4,5%.
Je郵i chcesz 4% to daj 2 cz. 6% i 1 cz wody destylowanej
Je郵i chcesz 4,5% to daj 3cz. 6% i 1 cz wody dstylowanej

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:

Ko鎍闚ki mia豉 po prostu suche i z豉pa造 mocniej farb, mo瞠sz jak na這篡sz ju farb zemulgowa z wod , 瞠by st篹enie oxy by這 s豉bsza, lub zwil篡 przed farbownaiem, 瞠by nie absorbowa造 za du穎 farby.

Genicjana wyp逝kuje si z ka盥ym myciem wi璚 tym bym si nie przejmowa豉
Stary 2012-10-10, 21:55   #2112
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

[/COLOR]
Ko鎍闚ki mia豉 po prostu suche i z豉pa造 mocniej farb, mo瞠sz jak na這篡sz ju farb zemulgowa z wod , 瞠by st篹enie oxy by這 s豉bsza, lub zwil篡 przed farbownaiem, 瞠by nie absorbowa造 za du穎 farby.

To co wida na tym 3cim zdj璚iu jest troch oszukane... bo sta豉m przy pampce kt鏎a by這 skierowana na pok鎩 wiec cos takiego dziwnego mi wysz這... jakie plamy kt鏎ych nie na w rzeczywisto軼i. Ale owszem ko鎍e mam ciemniejsze ale bardziej po rozja郾iaczu bo ko鎍闚ek nie rozja郾i az tak bardzo jak w這sy wy瞠j i przy g這wie. Wi璚 mia豉m ciemniejsze ko鎍e. Farba z豉pa豉 bardziej na wewn皻rznej warstwie od po這wy w d馧-a tam w這s闚 w ogole nie mam zniszczonych wiec nie wiem... przez ten rozja郾iacz kt鏎y nak豉da豉m niedawno p鏦i tego nie zapuszcz to b璠 mi si tak odznacza wiec musze zapuszcza z 20 cm i 軼inac co miesi帷 bo d逝窺zych nie chce
Zastanawiam si czy przypadkiem ta ciemniejsza warstwa od spodu nie jest wynikiem tego jak farbowa豉m w這sy. Mianowicie podzieli豉m ca貫 na 8 koczk闚. Napierw farbowa豉m te najbardziej na spodzie czyli przy szyji ca貫, potem rozpusci豉m 2 na wysoko軼i ucha i ca貫 farbowa豉m, nast瘽ie te 2 na czubku g這wy a na koniec 2 przy skroniach. Wiec farba najd逝瞠j by豉 na tych od spodu jak sie rozpu軼i w這sy, wiec moze to nie jest dobry pomys 瞠by farbowa znowu od ty逝 g這wy...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-10 o 22:08
Stary 2012-10-10, 22:02   #2113
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

To ja ju nie wiem jak wod wybra

Najch皻niej u篡豉bym 3% bo nie b璠zie przeszkadza這 mi, 瞠 kolor wyjdzie ciemniejszy no i w這sy si mniej zniszcz, ale je郵i wszystko ma wyp逝ka si po kilku myciach (a myj w這sy codziennie), to a mi si odechciewa farbowania.
Z kolei 6% wod mam, bo zawsze farbowa豉m 6%, ale znowu przera瘸 mnie rudy odrost. Matko, czemu to wszystko musi by takie skomplikowane

Veroniqe22, farbowanie zaplanowane mam na sobot, nie omieszkam si pochwali tym co mi wyjdzie

Dziewczyny, obi這 mi si o oczy, 瞠 w celu podtrzymania zimnego odcienia w這s闚 dobre s szampony wych豉dzaj帷e kolor/zapobiegaj帷e 鄴趾ni璚iu. Czy srebrny szampon np. z Rossmanna czy Joanny b璠zie dobry (pomimo tego, 瞠 s do w這s闚 rozja郾ianych/blond/siwych)?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg za1.jpg (42,3 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Ultra-Color-System-Szampon-platynowy-odcien-21217-big.jpg (12,3 KB, 1 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-10 o 22:04
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-10, 22:45   #2114
Veroniqe22
Raczkowanie

Zyta.. namalowa豉m Ci obrazek ;D hehe! Tak wygl康a moje farbowanie... obrazek od ty逝 g這wy czyli najpierw rozpuszczam 1ki i farbuj ca這嗆, potem 2ki potem 3ki i na ko鎍u 4ki czyli wychodzi這by 瞠 ta warstwa w這s闚 najbardziej pocieniowana u mnie jest najkr鏂ej w farbie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ty g這wy.jpg (31,3 KB, 7 za豉dowa)
Stary 2012-10-11, 00:39   #2115
madzius_88
Raczkowanie

Endorfina i Zyta dzieki za odpowiedzi dzieki Wam czuje sie zorientowana co i jak z tymi moimi wlosami dzisiaj zamierzam zamowic farbki no i zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie w kazdym badz razie Wasze rady byly bardzo cenne
Veroniqe kolor Twoich koncowek jest super !! o reszcie sie nie wypowiadam bo te kolory to nie moja bajka ale jezeli chodzi o te Twoje koczki to moze sprobuj zmywac farbe wlasnie tymi warstwami najpierw 1 poczekach chwilke pozniej 2 poczekaj itd takim sposobem sprawisz ze czas trzymania farby na kazdej warstwie bedzie taka sama wiecej z tym zabawy ale dla efektu warto
Laity skoro masz taki dylemat to moze wyprobuj metode ktora mi dziewczyny zaproponowaly czyli zmieszanie wody 6% z woda destylowana i wyjdzie Ci 4% czyli cos pomiedzy magiczna 3 a 6
Stary 2012-10-11, 09:14   #2116
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Laity skoro masz taki dylemat to moze wyprobuj metode ktora mi dziewczyny zaproponowaly czyli zmieszanie wody 6% z woda destylowana i wyjdzie Ci 4% czyli cos pomiedzy magiczna 3 a 6
Pod捫aj帷 za rad Zyty nie kupuj przypadkiem wody destylowanej z apteki bo jest za bardzo agresywna

Mi si moje ko鎍闚ki te podobaj i si nie wyp逝kuj przynajmniej nie to co reszta...

jednak sie nie za豉muje i licz z ca貫go serca na mojego goldwella BS

A tak na marginesie Madziu jaki poziom farb wybra豉??

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Zyteczko ja p逝kanke z gencjan robi豉m wi璚ej ni tydzien temu wiec jestem po 4-5 myciach i dalej leci fiolet podczas mycia ;] wi璚 nad tym sie z Endorfin zastanawia造鄉y - czy to ze jeszcze sie nie wyp逝ka豉 ca趾owicie mo瞠 jako ingerowa w farb...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
To ja ju nie wiem jak wod wybra

Najch皻niej u篡豉bym 3% bo nie b璠zie przeszkadza這 mi, 瞠 kolor wyjdzie ciemniejszy no i w這sy si mniej zniszcz, ale je郵i wszystko ma wyp逝ka si po kilku myciach (a myj w這sy codziennie), to a mi si odechciewa farbowania.
Z kolei 6% wod mam, bo zawsze farbowa豉m 6%, ale znowu przera瘸 mnie rudy odrost. Matko, czemu to wszystko musi by takie skomplikowane

Veroniqe22, farbowanie zaplanowane mam na sobot, nie omieszkam si pochwali tym co mi wyjdzie

Dziewczyny, obi這 mi si o oczy, 瞠 w celu podtrzymania zimnego odcienia w這s闚 dobre s szampony wych豉dzaj帷e kolor/zapobiegaj帷e 鄴趾ni璚iu. Czy srebrny szampon np. z Rossmanna czy Joanny b璠zie dobry (pomimo tego, 瞠 s do w這s闚 rozja郾ianych/blond/siwych)?
Cz這wiek uczy si na b喚dach. Wi璚 jak metod pr鏏 i b喚d闚 musisz sama doj嗆 do tego jakie st篹enie bedzie dla Ciebie najlepsze bo ka盥y ma inne w這sy jednym si wyp逝kuje 6% po 3ech myciach a innym 3% trzyma si do 6ciu my.
Wiec moja rada: Je瞠li nie zauwa篡豉s 瞠 farba na 6% oxy kt鏎ym zawsze robi豉s znika Ci szybko z w這s闚 to zr鏏 w sobote na tej 3% jak zobaczysz ze sie wyp逝ka豉o to bedziesz musia豉 zrobi nast瘼nym razem na 4 lub 6 oxy.

Nie ma regu造! Nie wszystkim 6% wyp逝kuje si na rudo! (nie m闚ie o sobie haha )

Radz Ci tylko 瞠by oxy by這 Afaparfu. Bo kra膨 plotki 瞠 nie wa積e jakiej firmy jest oxydant... ale ja ju par razy 瘸這wa豉m 瞠 uzy豉m innej firmy.

A co do tych szampon闚 to one na mnie przynajmniej nie dzia豉j w jaki znacz帷y spos鏏 - wysuszaj tylko dodatkowo w這sy. Jak ju to lepiej kupic sobie Gencjan w aptece za 5z i i rozrabiac pare kropel/ 2l wody efekt fajny i nie wysusza dodatkowo w這s闚.
Stary 2012-10-11, 13:58   #2117
madzius_88
Raczkowanie

Veroniqe wybralam 3,7 i 5,1 mysle ze .7 zadziala na czerwien a .1 na rudosci.. nawet jak wyjda troche za szare to mam nadzieje ze z kazdym myciem troche sie "spiora" a wode 6% zamowie z alfaparfu sugerujac sie Twoja rada ale co do wody destylowanej to.... jaka proponujesz jak nie z apteki ? bo co do tego to sie nie orientuje
ps. stosunek farby do wody jest 1:1,5 tak ?? czyli 60ml farby i 90 ml wody ?
ps2. ja tez robilam plukanke z gencjany ale mi cala zmyla sie podczas 1 mycia mimo ze na litr wody dodalam 10 kropelek i trzymalam jakies 5 minut
Stary 2012-10-11, 15:57   #2118
zyta82
Rozeznanie

Veroniqe - mo磧iwe, ze d逝瞠j na w這sach pod spodem siedzia豉 farba, ale te w這sy na g鏎ze s bardziej zniszczone i wystawione na s這鎍e i z貫 warunki zewn皻rzne i to mo瞠 te dlatego g鏎a si szybciej wyp逝ka豉. Ja kiedy poprosi豉m 2 osoby, 瞠by mi szybko na w這sy farb na這篡造 i czas by raczej wyr闚nany. p.s. odrost mo瞠sz zrobi na 3% 瞠by przyciemni.

Laity - chodzi o zwyk陰 wod destylowan do 瞠lazka, czyli zdeminarelizowan, 瞠by nie by這 w niej 瘸dnych minera堯w, wapnia, chloru itp, itd, 瞠by nie wp造n窸y na kolor w這s闚, zreszt to ma bardziej wp造w ja si blondy rozja郾ia, bo mog wtedy w這sy od chloru zzielenie.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:36
Stary 2012-10-11, 19:12   #2119
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Veroniqe - mo磧iwe, ze d逝瞠j na w這sach pod spodem siedzia豉 farba, ale te w這sy na g鏎ze s bardziej zniszczone i wystawione na s這鎍e i z貫 warunki zewn皻rzne i to mo瞠 te dlatego g鏎a si szybciej wyp逝ka豉. Ja kiedy poprosi豉m 2 osoby, 瞠by mi szybko na w這sy farb na這篡造 i czas by raczej wyr闚nany. p.s. odrost mo瞠sz zrobi na 3% 瞠by przyciemni.
my郵 瞠 masz racj, bo te w這sy na g鏎ze najbardziej wycieniowane w豉郾ie cz瘰to mi si pusz same z siebie po myciu wi璚 na pewno ta g鏎na warstwa jest w gorszej kondycji ni reszta.. ale w takim wypadku dziwne 瞠 nie ch這n farby jak szalone dzis czyta豉m posty sprzed miesi帷a i jutro mija miesi帷 od farbowania moj natur.. wi璚 jutro bior si za siebie i ostro wych豉dzamy

Jeszcze tylko pytanko do Endorfiny jak farbowa豉 tym wyrafinowanym przydymionym br您em to doszuka豉 si w ko鎍u na necie co oznacza B (br您)?? i S(silver)??? Bo pami皻am 瞠 kiedy z Zyt pr鏏owa造軼ie do tego doj嗆...
Stary 2012-10-11, 21:14   #2120
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
my郵 瞠 masz racj, bo te w這sy na g鏎ze najbardziej wycieniowane w豉郾ie cz瘰to mi si pusz same z siebie po myciu wi璚 na pewno ta g鏎na warstwa jest w gorszej kondycji ni reszta.. ale w takim wypadku dziwne 瞠 nie ch這n farby jak szalone dzis czyta豉m posty sprzed miesi帷a i jutro mija miesi帷 od farbowania moj natur.. wi璚 jutro bior si za siebie i ostro wych豉dzamy

Jeszcze tylko pytanko do Endorfiny jak farbowa豉 tym wyrafinowanym przydymionym br您em to doszuka豉 si w ko鎍u na necie co oznacza B (br您)?? i S(silver)??? Bo pami皻am 瞠 kiedy z Zyt pr鏏owa造軼ie do tego doj嗆...
niestety to chyba jedna wielka tajemnica marketingowa

Stary 2012-10-11, 21:55   #2121
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Na palecie Goldwella mo積a odczyta takie nazwy:
poziom:
10 BS -Beige Silver
8 SB - Silver Blond
7 SB - Silver Baige
6 SB - Silver Brown

No to powodzenia, jestem pe軟a nadzieji !
Przegl康nij jeszcze te Pdf-y z Topchic tam chyba pokazuj, 瞠 w sumie mieszanka na w這sach na by 30 min. (ale to pewnie na 6%)
Stary 2012-10-12, 09:10   #2122
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Na palecie Goldwella mo積a odczyta takie nazwy:
poziom:
10 BS -Beige Silver
8 SB - Silver Blond
7 SB - Silver Baige
6 SB - Silver Brown

No to powodzenia, jestem pe軟a nadzieji !
Przegl康nij jeszcze te Pdf-y z Topchic tam chyba pokazuj, 瞠 w sumie mieszanka na w這sach na by 30 min. (ale to pewnie na 6%)
30 minut to mi nak豉danie farby zajmuje :P hehe a tak serio to zastanawia mnie jedno dlaczego jak kupi豉m A-mixa z goldwella to w 鈔odku jest ulotka taka sama jak do farby. Normalna osoba przeczytaj帷 tak ulotk po這篡豉by tego mixa jak farb czyli 60g farby + 60g oxy na 30 minut ;]
Stary 2012-10-12, 10:34   #2123
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dlaczego jak kupi豉m A-mixa z goldwella to w 鈔odku jest ulotka taka sama jak do farby. Normalna osoba przeczytaj帷 tak ulotk po這篡豉by tego mixa jak farb czyli 60g farby + 60g oxy na 30 minut ;]
Bo to jest farba dla profesjonalist闚, a nie do domowego u篡tku, wi璚 my郵, 瞠 fryzjer by takiego b喚du nie pope軟i.
A dla ciekawostki mix na這穎ny sam na w這sy pono jest ca趾owicie zmywalny, wi璚 mo瞠 tak spr鏏owa jednorazowo zneutralizowa rudy? hmmm? Na pasemku pr鏏a oczywi軼ie
A co do tych Twoich 30 minut to w豉郾ie dlatego prosi豉m 2 kole瘸nki o szybkie na這瞠nie farby
Stary 2012-10-12, 12:46   #2124
Veroniqe22
Raczkowanie

na 6% wodzie by si zmy?? :P

zrobi豉m pigu趾 dla nowych mo瞠 si kiedy przyda... O oznaczeniach farb i zasadach mieszania

http://minniemousebow.blogspot.com/2...mieszania.html
Stary 2012-10-12, 13:55   #2125
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
na 6% wodzie by si zmy?? :P

zrobi豉m pigu趾 dla nowych mo瞠 si kiedy przyda... O oznaczeniach farb i zasadach mieszania

Napisa豉m sam mix, czyli prosto z tubki, bez oxy
Cudownie! Dobra robota Tylko jeszcze korekt male鎥 zr鏏:
.1 popiel/niebieski /A-ash
.11 g喚boki popiel/niebieski w niekt鏎ych firmach ziele
.7 mat/ziele w niekt鏎ych firmach br您
Stary 2012-10-12, 16:38   #2126
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:

Bardzo fajny pomys. Do tej pory by豉m zielona je郵i chodzi o oznaczenia farb, teraz przynajmniej wiem co i jak, i nareszcie pouk豉da這 mi si wszystko w g這wie.

Dzi瘯uj Wam dziewczyny za rady. Zdecydowa豉m si na oxy 6%. Dzisiaj dla mnie s康ny wiecz鏎 - b璠 si farbowa, tak瞠 trzymajcie kciuki

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-12, 19:42   #2127
madzius_88
Raczkowanie

Laity czekamy na zdjecia przed i po
Zyta a z alfaparfu orientujesz sie jak to dokladnie wyglada .7 .1 .11 ? bo piszesz ze w roznych firmach roznie to wyglada..
Stary 2012-10-12, 21:08   #2128
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Laity czekamy na zdjecia przed i po
Zyta a z alfaparfu orientujesz sie jak to dokladnie wyglada .7 .1 .11 ? bo piszesz ze w roznych firmach roznie to wyglada..
.7 to mat, czyli zielen, .1 to popiel, czyli niebieski, .11 to podwojny popiel, ale paleta alfaparf malo ma .11

Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2012-10-12 o 21:08 Pow鏚: poprawka
Stary 2012-10-13, 09:09   #2129
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisa豉m sam mix, czyli prosto z tubki, bez oxy
Cudownie! Dobra robota Tylko jeszcze korekt male鎥 zr鏏:
.1 popiel/niebieski /A-ash
.11 g喚boki popiel/niebieski w niekt鏎ych firmach ziele
.7 mat/ziele w niekt鏎ych firmach br您

No w豉郾ie czytaj帷 du穎 natkn窸am si na r騜ne rzeczy zwi您ane z .1 i .7. Wi璚 napisa豉m podsumowuj帷 wszystko i mia豉m nadziej na wasze spostrze瞠nia .1 - szary, niebieski. .7 - stalowy , fioletowy , zielony. Dzi瘯i za sugestie - poprawione!

Laity- czekamy na Ciebie....

Ja te sie zaraz zabieram
Stary 2012-10-13, 12:02   #2130
madzius_88
Raczkowanie

a ja juz zamowilam i z nieciepliwoscia czekam 3,7 i 5,1 na wodzie 6% i 3% pol na pol juz sie nie moge doczekac <lol>
Veroniqe Ty tez nie zapomnij o fotkach :P
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (2 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
Goferki, ramonka85
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.