Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 72 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-13, 13:34   #2131
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

tragedia.. oczywi軼ie 2 tubki okaza這 si za ma這.... ;O dziwne bo 1:1 goldwell ostatnio mi starczy這 :|
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-14, 08:46   #2132
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Dziewczyny, przepraszam, 瞠 dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie mia豉m kiedy usi捷 spokojnie do komputera.

Efekt bez sza逝. Kolor wyszed 豉dny, naturalny, ale oczywi軼ie ciep造, ze z這t po鈍iat. Odrosty oczywi軼ie zrudzia造. Jedynie na rozja郾ionych pasemkach, jak si cz這wiek mocno przyjrzy, wida zimny odcie ciemnego blondu.

Tak czy inaczej raczej zostan przy tej mieszance Alfaparfu (6.1 + 7.21) tyle tylko, 瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj na oxy 3 lub 4%. No i ciekawa jestem jak to wszystko b璠zie si wyp逝kiwa這.

Veroniqe, a jak tam u Ciebie?

1,2,3,4,5 - w這sy po farbowaniu
6,7,8 - w這sy przed farbowaniem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_przy oknie.jpg (69,0 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_przy oknie 2.jpg (64,3 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_normalne 鈍iat這.jpg (53,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_normalne 鈍iat這 2.jpg (62,8 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_w pe軟ym s這鎍u.jpg (81,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca這嗆 bez s這鎍a.jpg (59,7 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca這嗆 w s這鎍u.jpg (97,4 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed_ca這嗆 normalne 鈍iat這.jpg (38,6 KB, 13 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-15 o 21:12
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-14, 10:33   #2133
Veroniqe22
Raczkowanie

Ja nie chc jeszcze nic m闚i bo mam mieszane odczucia.. co prawda nie wystarczy這 mi farby ale szcz窷cie w nieszcz窷ciu na ko鎍闚ki i skronie (kt鏎e i tak by造 ciemniejsze) wi璚 zrobi豉m malaks i jako sobie z tym poradzi豉m.. ALE ja chyba przestaje bawic sie z tymi ch這dnymi odcieniami... bo szybciej dojd do kruczej czerni ni do jasnego br您u a po to przeciez rozjasnialam w這sy

Mianowicie na podsumowanie wszystkiego wystarczy tylko zdanie mojego ch這paka: "ty masz znowu czarne w這sy i jakie siwe, szare"
Stary 2012-10-14, 14:24   #2134
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, przepraszam, 瞠 dopiero dzisiaj, ale wczoraj nie mia豉m kiedy usi捷 spokojnie do komputera.

Efekt bez sza逝. Kolor wyszed 豉dny, naturalny, ale oczywi軼ie ciep造, ze z這t po鈍iat. Odrosty oczywi軼ie zrudzia造. Jedynie na rozja郾ionych pasemkach, jak si cz這wiek mocno przyjrzy, wida zimny odcie ciemnego blondu.

Tak czy inaczej raczej zostan przy tej mieszance Alfaparfu (6.1 + 7.21) tyle tylko, 瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj na oxy 3 lub 4%. No i ciekawa jestem jak to wszystko b璠zie si wyp逝kiwa這.

Bardzo 豉dny kolor baardzo naturalny! To jak z這to jest to nast瘼nym razem zr鏏 sam 7.21 + 6.0, zreszt najpierw niech si wyp逝cz, dopiero b璠zie wida co neutralizowa. A masz gdzie mo瞠 fotk w這s闚 przed farbowaniem, bo w 2 poprzednich stronach nie ma?
Doklej jeszcze do ostatniego postu, 瞠by by這 wida r騜nic, i dopisz prosz na jakim oxy robi豉 i ile trzyma豉, 瞠by by這 dla "potomnych"

Veroniqe - no to niestety mo瞠my stwierdzi, 瞠 to nast瘼na farba kt鏎a wychodzi czarno(le napisa陰m to samo co Ty ). Pozostaje czeka par my. Sama pisa豉, gdzie, 瞠 lepiej robi ja郾iejsz i przyciemnia, ale wida, 瞠 nie jest to 豉twe... Foteczki poprosimy, no ale co zimny w takim razie jest? w s這鎍y jak? nie ma rudo軼i? i na jakim pozomie Ci to wysz這, na prawd czarno?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-14 o 14:27
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-14, 17:41   #2135
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

Veroniqe - no to niestety mo瞠my stwierdzi, 瞠 to nast瘼na farba kt鏎a wychodzi czarno(le napisa陰m to samo co Ty ). Pozostaje czeka par my. Sama pisa豉, gdzie, 瞠 lepiej robi ja郾iejsz i przyciemnia, ale wida, 瞠 nie jest to 豉twe... Foteczki poprosimy, no ale co zimny w takim razie jest? w s這鎍y jak? nie ma rudo軼i? i na jakim pozomie Ci to wysz這, na prawd czarno?
Tak, pisa豉m gdzies ze lepiej robic jasniejsz niz ciemniejsz i w razie czego przyciemni ni rozja郾ia, ale jak poziom 7 wychodzi za jasno, poziom 6 w naturze te a poziom 6 (z czym ) jak bardzo ciemny br您 to co wtedy?? Zostaje mi tylko czeka a si wypuka... czarne to one nie s bo jak dzis za這篡豉m czarn kurtk to wida r霩nice ale s duzo ciemneiejsze niz chcia豉m mo瞠 to i moja wina bo nie umy豉m szamponem po farbowaniu tylko sp逝ka豉m wod dok豉dnie i na這篡豉m od篡wk.. jeszcze dodatkowo jak nigdy odrosty mi rozja郾i這...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-14 o 17:42
Stary 2012-10-14, 19:08   #2136
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Tak, pisa豉m gdzies ze lepiej robic jasniejsz niz ciemniejsz i w razie czego przyciemni ni rozja郾ia, ale jak poziom 7 wychodzi za jasno, poziom 6 w naturze te a poziom 6 (z czym ) jak bardzo ciemny br您 to co wtedy?? Zostaje mi tylko czeka a si wypuka... czarne to one nie s bo jak dzis za這篡豉m czarn kurtk to wida r霩nice ale s duzo ciemneiejsze niz chcia豉m mo瞠 to i moja wina bo nie umy豉m szamponem po farbowaniu tylko sp逝ka豉m wod dok豉dnie i na這篡豉m od篡wk.. jeszcze dodatkowo jak nigdy odrosty mi rozja郾i這...
Tulim Ci i nie mam w takim razie innego poms逝
przykro mi...a zakwasi豉 przynajmniej wod z cytryn, 瞠by zamkn望 逝ski? W sumie je郵i nie to Ci si szybko wyp逝cze to b璠 ja郾iejsze, ale w這sy z otwart 逝sk s chropowate s podatne na zniszczenia, wi璚 zakwa. Na jakim oxy w ko鎍u robi豉? i dodawa陰 Amix? ile trzyma豉....napisz i do陰cz zdj璚ia koniecznie
Stary 2012-10-14, 21:08   #2137
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Tulim Ci i nie mam w takim razie innego poms逝
przykro mi...a zakwasi豉 przynajmniej wod z cytryn, 瞠by zamkn望 逝ski? W sumie je郵i nie to Ci si szybko wyp逝cze to b璠 ja郾iejsze, ale w這sy z otwart 逝sk s chropowate s podatne na zniszczenia, wi璚 zakwa. Na jakim oxy w ko鎍u robi豉? i dodawa陰 Amix? ile trzyma豉....napisz i do陰cz zdj璚ia koniecznie
zakwasi豉m wod z octem po od篡wce ;] ale i tak s chropowate pewnie za 2 mycia to minie. Robi豉m na wodzie 6%. Trzyma豉m 30 minut (liczone od momentu gdy skonczy豉m nak豉da czyli 10 minut)

zdj璚ia po farbie goldwell 6BS i przed i co i jak robi豉m - macie na blogu!
http://minniemousebow.blogspot.com/2...dwell-6bs.html

Tutaj dodaj dla por闚nania fotki przed i po.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06463.jpg (62,6 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06524.jpg (47,4 KB, 62 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-14 o 21:54
Stary 2012-10-15, 12:09   #2138
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
tragedia.. oczywi軼ie 2 tubki okaza這 si za ma這.... ;O dziwne bo 1:1 goldwell ostatnio mi starczy這 :|
ja na moje do zzapi璚ia stanika u篡wa 2 tubek a Ty to chyba z 3 , albo chociaz 2,5 powinnas PS niesamowite masz w這sy w ka盥ym kolorze b璠 豉dne
Cytat:

A powiedz mi czy ten Alfaparf do嗆 dobrze trzyma si w這s闚? Nie wyp逝kuje si szybko? U篡wa豉m goldwella , kt鏎y znika po kilku myciach, u篡wa豉m te welli i jako jedyna trzyma si w這s闚. A jak jest w przypadku tej firmy ?

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-15, 12:48   #2139
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
ja na moje do zzapi璚ia stanika u篡wa 2 tubek a Ty to chyba z 3 , albo chociaz 2,5 powinnas PS niesamowite masz w這sy w ka盥ym kolorze b璠 豉dne
No 3 tubki by這by optymalnie Ja przyzwyczajona jestem do Alfaparfu bo tam miesza si w stosunku 1:1,5.. niby nic ale to jednak 60g mieszanki wi璚ej ;]. Co do w這s闚, dzi瘯uj A co do wyp逝kiwania Alfaparfu to Laity chyba narazie nic Ci nie powie - dopiero za par my Ja te nie mog udzieli rzetelnej odpowiedzi bo farbowa豉m nim par razy po rozja郾ianiu w這s闚 i trzyma si do 3 my
Stary 2012-10-15, 14:14   #2140
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆

A powiedz mi czy ten Alfaparf do嗆 dobrze trzyma si w這s闚? Nie wyp逝kuje si szybko? U篡wa豉m goldwella , kt鏎y znika po kilku myciach, u篡wa豉m te welli i jako jedyna trzyma si w這s闚. A jak jest w przypadku tej firmy ?
wystarczy przeczyta kilka ostatnich stron, m.in. ja pisa豉m o alfaparfie

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-15, 21:25   #2141
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Bardzo 豉dny kolor baardzo naturalny! To jak z這to jest to nast瘼nym razem zr鏏 sam 7.21 + 6.0, zreszt najpierw niech si wyp逝cz, dopiero b璠zie wida co neutralizowa. A masz gdzie mo瞠 fotk w這s闚 przed farbowaniem, bo w 2 poprzednich stronach nie ma?
Doklej jeszcze do ostatniego postu, 瞠by by這 wida r騜nic, i dopisz prosz na jakim oxy robi豉 i ile trzyma豉, 瞠by by這 dla "potomnych"
Zyta, przed nast瘼nym farbowaniem skonsultuj si z Wami na pewno bo m康re dziewczynki jeste軼ie

Zdj璚ia za陰czy豉m dla "potomnych" chocia tak sobie wida na niech r騜nic.

Cytat:
Wyp逝cz si troch i b璠zie lepiej. Ju nie chcia豉m nic pisa, ale jak zobaczy豉m kolor, kt鏎y wyszed u mnie, to mimo i jestem z niego ca趾iem zadowolona, stwierdzam, 瞠 doj軼ie do naturalnego, zimnego jasnego br您u b璠zie graniczy (przynajmniej u mnie) z cudem.

Dziewczyny, my郵icie, 瞠 jest sens, 瞠bym dopiero teraz zakwasi豉 w這sy po tym swoim pi徠kowym farbowaniu? Niby pami皻a豉m, 瞠 trzeba to zrobi, ale moje lenistwo wzi窸o g鏎 i niczym nie zamkn窸am 逝sek...

Na temat Alfaparfu nie wypowiem si p鏦i co, bo za wcze郾ie na to. Poza tym nie zakwasi豉m w這s闚, wi璚 szybsze wyp逝kiwanie si farby b璠zie tylko i wy陰cznie moj win.

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-10-15 o 21:27
Stary 2012-10-16, 01:14   #2142
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Zyta, przed nast瘼nym farbowaniem skonsultuj si z Wami na pewno bo m康re dziewczynki jeste軼ie

Zdj璚ia za陰czy豉m dla "potomnych" chocia tak sobie wida na niech r騜nic.

Wyp逝cz si troch i b璠zie lepiej. Ju nie chcia豉m nic pisa, ale jak zobaczy豉m kolor, kt鏎y wyszed u mnie, to mimo i jestem z niego ca趾iem zadowolona, stwierdzam, 瞠 doj軼ie do naturalnego, zimnego jasnego br您u b璠zie graniczy (przynajmniej u mnie) z cudem.

Dziewczyny, my郵icie, 瞠 jest sens, 瞠bym dopiero teraz zakwasi豉 w這sy po tym swoim pi徠kowym farbowaniu? Niby pami皻a豉m, 瞠 trzeba to zrobi, ale moje lenistwo wzi窸o g鏎 i niczym nie zamkn窸am 逝sek...

Na temat Alfaparfu nie wypowiem si p鏦i co, bo za wcze郾ie na to. Poza tym nie zakwasi豉m w這s闚, wi璚 szybsze wyp逝kiwanie si farby b璠zie tylko i wy陰cznie moj win.
moje lenistwo te wzi窸o g鏎 i ostatnio nie zakwasi豉m w這s闚, nast瘼nym razem obiecuj popraw. pewnie za 2 tyg. zn闚 rzuc farb, bo miesi帷 min掖 i farba praktycznie zesz豉.
my郵, 瞠 zakwasi jak najbardziej mo瞠sz, w og鏊e p逝kanki octowe nadaj fajnego blasku w這som, warto stosowa je co jaki czas, nie tylko z uwagi na wolniejsze wyp逝kiwanie koloru.

Stary 2012-10-16, 09:43   #2143
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Zyta Ju nie chcia豉m nic pisa, ale jak zobaczy豉m kolor, kt鏎y wyszed u mnie, to mimo i jestem z niego ca趾iem zadowolona, stwierdzam, 瞠 doj軼ie do naturalnego, zimnego jasnego br您u b璠zie graniczy (przynajmniej u mnie) z cudem.

Ta Twoja mieszanka spoko wychodzi na Twoich w這sach... za pierwszym razem nie masz co ocenia ju Ci m闚i豉m 瞠 za pierwszym razem nie bedzie spektakularnego efektu, ale jak pozostaniesz przy niej i pofarbujesz jeszcze z 2 razy to za ka盥ym razem b璠 coraz ch這dniejsze wiec za 2 miesi帷e (czy tam co ile farbujesz) powinno by jak chcesz

A co do zakwaszania w這s闚 mo積a to robi nawet po ka盥ym myciu w這sy sie wtedy mega b造szcz ja do 2 litr闚 wody wlewam 2 造磬i octu jab趾owego i maczam w tym w這sy a potem reszt polewam (i ju tego nie sp逝kujemy) w這sy super

Dodaje reszt zdj耩: Goldwell 6BS na wodzie 6% (powoli zaczynam sie do niego przekonywa)

1,2,3 - (przed farbowaniem) sprany goldwell 6NN
4,5,6,7,8 - po farbie goldwell 6BS na wodzie 6%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06503.jpg (118,3 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06465.jpg (58,7 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06463.jpg (34,0 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0303.jpg (17,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0302.jpg (23,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06533.jpg (74,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06524.jpg (30,1 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06578.jpg (55,4 KB, 30 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-16 o 09:59
Stary 2012-10-16, 13:51   #2144
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Veroniqe nowy kolor super ! szczegolnie na 5 zdjeciu mi sie podoba ale koncowki chyba dalej Ci wyszly ciemniejsze ??

Ps. dzisiaj wlasnie przyszly moje wyczekiwane farbki jutro moj sadny dzien wiec trzymajcie kciuki !!

Ps2. a jak uzyc do zakwaszania cytryny ?? ktos wie jakie proporcje ?? a swoja droga kwas cytrynowy nie rozjasnia wlosow?? jakos tak logicznie kluci mi sie to przy farbowaniu wlosow na ciemno

Ps3. chcialam Was dziewczynki spytac o kreatyne.. czy ktos stosowal jakies maski na wlosy czy inne autorskie pomysly ?? nie chodzi mi tutaj o maseczki czy szampony z kreatyna.. pytam o czysta kreatyne w sloiczku podzielcie sie swoimi doswiadczeniami jezeli ktoras juz to przerabiala
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-16, 17:26   #2145
Veroniqe22
Raczkowanie

Zrobi豉m kolejn pigu趾 wiedzy dla potomnych O st篹eniach wody (jak dobra odpowiednie st篹enie) i WZ紑 na rozcie鎍zenie st篹enia (czyli co zmiesza by uzyska inne)

http://minniemousebow.blogspot.com/2...ona-i-jak.html

a co do keratyny to ja u篡wam ale mam kilka innym p馧produkt闚 wiec robie sobie z nich maski, p逝kanki mgie趾i wiec co tam keratyny zawsze do nich dodaj
Chyba, 瞠 chodzi Ci o kREatyn to nie nie mam

Czas edycji: 2012-10-16 o 17:44
Stary 2012-10-16, 18:53   #2146
madzius_88
Raczkowanie

hehe no jasne ze chodzi o keratyne literowka przepraszam
Stary 2012-10-16, 21:21   #2147
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zrobi豉m kolejn pigu趾 wiedzy dla potomnych O st篹eniach wody (jak dobra odpowiednie st篹enie) i WZ紑 na rozcie鎍zenie st篹enia (czyli co zmiesza by uzyska inne)

http://minniemousebow.blogspot.com/2...ona-i-jak.html

a co do keratyny to ja u篡wam ale mam kilka innym p馧produkt闚 wiec robie sobie z nich maski, p逝kanki mgie趾i wiec co tam keratyny zawsze do nich dodaj
Chyba, 瞠 chodzi Ci o kREatyn to nie nie mam
Super wz鏎 ten na oxy "na krzy", dzi瘯uj, tylko jeszcze byn u軼i郵i豉, 瞠 3% w這sy si przyciemnia(farba oblepia w這s nie wnika we w這si szybko si sp逝kuje, jak farba p馧trwa陰) . 3% tak瞠 rozja郾ia z rozja郾iaczem (nieagresywnie)
Na tym 5-tym zdj璚iu masz pi瘯ny kolor, baaardzo naturalny, jeszcze raz zrobisz i b璠zie lepiej bo te rude po woli znikaj, ale ciemniejsze troszk, czerni tam nie widz .
Gdzie czyta豉m, 瞠 z serii Neutralight Violet/ash na instruktarzu mieszali go do poziomu 7 z oxy 9% to mo瞠 i mo幡a go dodawa do mieszanki na 6%?
jeszczcze zrobi Ci korekt do tekstu na blogu:

"- 鄴速y stosuje si odcie fioletowy (2),lub per豉 w ja郾iejszych poziomach (P)

- pomara鎍zowy stosuje si odcie niebieski(1), popiel/ash (A)

- czerwony stosuje si odcie zielony (7). cz瘰to Matt, M

i odwrotnie.

Kiedy potrzebujemy ch這dnego odcienia do podkre郵enia naszych stalowych t璚z闚ek, wtedy dobrze jest wybra 8,01, czyli prze豉mane szaro軼i, popielem, albo 8,07, prze豉mane fioletem? .07 to ziele, co daje ch這dny poblask platyny.(8 to czasem srebrny i 9 szary)

W niekt鏎ych firmach wydzielone s jeszcze natury specjalne oznaczone albo plusem „+“, albo np. 00. S to natury do farbowania w這s闚 opornych. Natury s do napigmentowania w這sa rozja郾ianego lub w豉填ie siwych, dodaje si je do meszanki w豉軼iwej w proporajach zaale積ych od % siwizny ) Natura to te N i NN (do siwych)

Fajne w nich jest to, 瞠 maj sch這dzon, g喚bsz barw i nie musimy si ba u篡wa ich do ka盥ego rodzaju w這s闚.
Skoro o tym mowa, natury s fenomenalne do krycia wszelkiego rodzaju w這s闚, zar闚no naturalnych, jak i siwych."

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-16 o 21:45
Stary 2012-10-17, 10:02   #2148
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Super wz鏎 ten na oxy "na krzy", dzi瘯uj, tylko jeszcze byn u軼i郵i豉, 瞠 3% w這sy si przyciemnia(farba oblepia w這s nie wnika we w這si szybko si sp逝kuje, jak farba p馧trwa陰) . 3% tak瞠 rozja郾ia z rozja郾iaczem (nieagresywnie)
Na tym 5-tym zdj璚iu masz pi瘯ny kolor, baaardzo naturalny, jeszcze raz zrobisz i b璠zie lepiej bo te rude po woli znikaj, ale ciemniejsze troszk, czerni tam nie widz .
Gdzie czyta豉m, 瞠 z serii Neutralight Violet/ash na instruktarzu mieszali go do poziomu 7 z oxy 9% to mo瞠 i mo幡a go dodawa do mieszanki na 6%?
jeszczcze zrobi Ci korekt do tekstu na blogu:

"- 鄴速y stosuje si odcie fioletowy (2),lub per豉 w ja郾iejszych poziomach (P)

- pomara鎍zowy stosuje si odcie niebieski(1), popiel/ash (A)

- czerwony stosuje si odcie zielony (7). cz瘰to Matt, M

i odwrotnie.

Kiedy potrzebujemy ch這dnego odcienia do podkre郵enia naszych stalowych t璚z闚ek, wtedy dobrze jest wybra 8,01, czyli prze豉mane szaro軼i, popielem, albo 8,07, prze豉mane fioletem? .07 to ziele, co daje ch這dny poblask platyny.(8 to czasem srebrny i 9 szary)

W niekt鏎ych firmach wydzielone s jeszcze natury specjalne oznaczone albo plusem „+“, albo np. 00. S to natury do farbowania w這s闚 opornych. Natury s do napigmentowania w這sa rozja郾ianego lub w豉填ie siwych, dodaje si je do meszanki w豉軼iwej w proporajach zaale積ych od % siwizny ) Natura to te N i NN (do siwych)

Fajne w nich jest to, 瞠 maj sch這dzon, g喚bsz barw i nie musimy si ba u篡wa ich do ka盥ego rodzaju w這s闚.
Skoro o tym mowa, natury s fenomenalne do krycia wszelkiego rodzaju w這s闚, zar闚no naturalnych, jak i siwych."
Dzi瘯uj Ci Kochana za wszystkie sugestie Zawsze przyda si dodatkowa para oczu bo ja nie wszystko pami皻am
A co do metody krzy穎wej mam nadziej, 瞠 sie przyda

Moje w這sy w takim 鈍ietle jak doda豉m zdj璚ia nie s czarne, ale jak jestem w sklepie albo domu to nie moge patrze w lustro (przy g這wie chyba wysz造 najciemniej) ale mam nadziej 瞠 sie troche wyp逝cz, bo na reszcie w這s闚 zastrze瞠 nie mam

Macie mo瞠 pomys na te moje odrosty ja郾iejsze? Boj si, 瞠 jak w這sy zaczn sie wyp逝kowa to b璠zie to mega widac (ten przedzia貫k na 鈔odku i w這sy przy skroniach wyszedl ok) ale odrosty pod g喚bszymi partiami w這s闚 tragedia ci庵le zastanawiam si czemu to tak si sta這, bo przeciez zawsze robi豉m na wodzie 6%
Stary 2012-10-17, 15:56   #2149
madzius_88
Raczkowanie

hej dziewczyny jestem swiezo po zmyciu farby heh pierwsze co to dorwalam sie do aparatu zeby pokazac Wam rezultaty, z ktorych ja osobiscie jestem zadowolona kolor sie poglebil i rzeczywi軼ie odcien jest chlodniejszy wiec uzyskalam to na czym mi zalezalo jedyne ale to odrosty.. jak sie dobrze przypatrzec to widac delikatna roznice, ale nie na tyle zeby razila w oczy a no i na koncu zakwasilam wlosy jak radzilyscie rozcienczonym sokiem z cytryny i dzieki temu wloski sie niesamowicie blyszcza a oto rezultaty :

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle
6- dla porownania wczesniejszy kolor w sztucznym swietle

CHOCIAZ GENERALNIE KOLOR NA ZYWO JEST CIEMNIEJSZY NIZ WYSZEDL NA ZDJECIACH

farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12478.jpg (165,1 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12455.jpg (88,0 KB, 98 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12457.jpg (109,2 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12452.jpg (102,1 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12462.jpg (137,9 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,9 KB, 68 za豉dowa)

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-17 o 18:04
Stary 2012-10-17, 15:59   #2150
madzius_88
Raczkowanie

a i nie sugerujcie sie data na zdjeciach bo mam zle ustawiona w aparacie
Stary 2012-10-17, 16:41   #2151
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny jestem swiezo po zmyciu farby heh pierwsze co to dorwalam sie do aparatu zeby pokazac Wam rezultaty, z ktorych ja osobiscie jestem zadowolona kolor sie poglebil i rzeczywi軼ie odcien jest chlodniejszy wiec uzyskalam to na czym mi zalezalo jedyne ale to odrosty.. jak sie dobrze przypatrzec to widac delikatna roznice, ale nie na tyle zeby razila w oczy a no i na koncu zakwasilam wlosy jak radzilyscie rozcienczonym sokiem z cytryny i dzieki temu wloski sie niesamowicie blyszcza a oto rezultaty :

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle

na jak wod w ko鎍u si zdecydowa豉? kolor wyszed bardzo 豉dny pi瘯nie b造szcz帷e w這ski

Stary 2012-10-17, 17:07   #2152
madzius_88
Raczkowanie

Endorfinka a dziekuje, dziekuje to byl moj 1 raz z profesjonalnymi farbami hehe
zdecydowalam sie na 4,5% bo przy 6% balam sie tych rudych odrostow i splukiwania na rudo, a 3% odstraszala mnie krotka trwaloscia.. no i zakupilam wode 6% i 3% zmieszalam pol na pol i wyszlo zobaczymy jak to bedzie wygladac w miare myc

Edytowane przez madzius_88
Czas edycji: 2012-10-17 o 17:10
Stary 2012-10-17, 17:45   #2153
Veroniqe22
Raczkowanie

No i jest super! Napisz jeszcze - jak to Zyta m闚i dla "potomnych" ;D w tym po軼ie nad zdj璚iami jaka mieszanka ile trzyma豉 i jaka woda

A takie pytanie ode mnie ile zajmuje Ci nakladanie farby? Bo widz 瞠 te masz d逝gie w這siska i mog豉by zrobi zdj璚ia dla mnie od tylu jak ja ja robie?
Stary 2012-10-17, 18:07   #2154
madzius_88
Raczkowanie

Veroniqe nakladanie trwa jakies 15-20 minut ale mam od tego domowego specjaliste (czytaj mama) bo sama to napewno bym tego nie ogarnela przy mojej dlugosci wlosow
postaram sie jutro zrobic zdjecia od tylu przy swietle dziennym i dodam
Stary 2012-10-17, 18:18   #2155
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Veroniqe nakladanie trwa jakies 15-20 minut ale mam od tego domowego specjaliste (czytaj mama) bo sama to napewno bym tego nie ogarnela przy mojej dlugosci wlosow
postaram sie jutro zrobic zdjecia od tylu przy swietle dziennym i dodam
i 40 minut trzyma豉 od czasu jak ju wszystko na這篡豉 czy 40 minut razem z nak豉daniem? i jak farbowa/a Ci domowy specjalista? :P najpierw odrosty i ca這嗆 czy od ty逝?

Czas edycji: 2012-10-17 o 18:24
Stary 2012-10-17, 18:29   #2156
madzius_88
Raczkowanie

40 minut od momentu calkowitego nalozenia farby bo moje wlosy sa oporne i trzeba je przetrzymac mama zawsze najpierw robi mi odrosty a na samym koncu reszte
Stary 2012-10-17, 18:41   #2157
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
A co do zakwaszania w這s闚 mo積a to robi nawet po ka盥ym myciu w這sy sie wtedy mega b造szcz ja do 2 litr闚 wody wlewam 2 造磬i octu jab趾owego i maczam w tym w這sy a potem reszt polewam (i ju tego nie sp逝kujemy) w這sy super
Veroniqe, wyprzedzasz Kochana moje pytania. Dzi zakupi豉m sobie ocet jab趾owy i b璠 si zakwasza

Cytat:

1,2,3- swiatlo dzienne
4-w sloncu
5-w sztucznym swietle

farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
madzius, pi瘯ne w這sy i pi瘯ny kolor

Jak ja Wam zazdroszcz dziewczyny takich d逝gich w這s闚. Ja swoje obci窸am z d逝go軼i za zapi璚ie od stanika do boba a'la Victoria Beckham i teraz zapuszczam, chocia idzie mi to bardzo opornie

Stary 2012-10-17, 19:58   #2158
zyta82
Rozeznanie

madzius_88 - 郵icznie wysz這 i faktycznie pi瘯nie b造szcz , wygl康aj ch這dno jak najbardziej, a nie s za ciemne? w sumie chcia豉 ciemne, ale czy jeste zadowolona?
Dopisz prosz pod fotkami tak jak Vera Ci napisa豉 instrukcj dla czytaj帷ych jak farb, jaki oxy i ile trzyma豉, dzi瘯i za relacje
......................... ....
Na Yt ogl康a豉m dzisiaj filmiki po angielsku w/s tonowania i neutralizacji, i tonowa造 samymi farbami bez mix闚, koncepcja z ko貫m kolor闚 si zgadza, m闚i造, 瞠by tonowa na 3%, nie naje盥瘸 na odrost, bo do niego inn mieszank, 瞠by np nie wychodzi造 niebieskie. Tonowa farbami o poziom wy窺zym ni oczekiwany.
Stary 2012-10-17, 20:41   #2159
madzius_88
Raczkowanie

Zytka dopisalam juz info jest nad zdjeciami
hehe nie za ciemno kochana tak jak napisalam kolor na zywo jest ciemniejszy niz ten na fotkach.. jakbym nie probowala z lampa czy bez i pod roznymi k徠ami to na zadnym zdj璚iu nie dalam rady uchwycic prawdziwego koloru.. takze jak mowie jest on ciemniejszy niz na zdjeciach ale ja do takiego dazylam nawet szkoda mi ze pod wplywem mycia bedzie sie wyplukiwal

a tak w ogole bardzo dziekuje za mile slowa efekt ten wyszedl tez dzieki Waszym radom

ps zastanawia mnie tylko czy jak kolejny raz bede farbowala swoja mieszanka 3.7 + 5.1 to efekt chlodnej poswiaty sie poglebi ?? i co z odrostami ??? :O juz po 1 farbowaniu lekko roznia sie od calosci :mysli:
Stary 2012-10-17, 21:47   #2160
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Zytka dopisalam juz info jest nad zdjeciami
hehe nie za ciemno kochana tak jak napisalam kolor na zywo jest ciemniejszy niz ten na fotkach.. jakbym nie probowala z lampa czy bez i pod roznymi k徠ami to na zadnym zdj璚iu nie dalam rady uchwycic prawdziwego koloru.. takze jak mowie jest on ciemniejszy niz na zdjeciach ale ja do takiego dazylam nawet szkoda mi ze pod wplywem mycia bedzie sie wyplukiwal

a tak w ogole bardzo dziekuje za mile slowa efekt ten wyszedl tez dzieki Waszym radom

ps zastanawia mnie tylko czy jak kolejny raz bede farbowala swoja mieszanka 3.7 + 5.1 to efekt chlodnej poswiaty sie poglebi ?? i co z odrostami ??? :O juz po 1 farbowaniu lekko roznia sie od calosci :mysli:
Wcale kolor sie musi Ci sie wyp逝ka do ja郾iejszego (zale篡 od w這s闚 i czy by造 rozja郾iane) ale na pewno ch這dny refleks b璠zie si wyp逝kiwa i b璠 wy豉zi czerwienie i rudo軼i...

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
[B]
Na Yt ogl康a豉m dzisiaj filmiki po angielsku w/s tonowania i neutralizacji, i tonowa造 samymi farbami bez mix闚, koncepcja z ko貫m kolor闚 si zgadza, m闚i造, 瞠by tonowa na 3%, nie naje盥瘸 na odrost, bo do niego inn mieszank, 瞠by np nie wychodzi造 niebieskie. Tonowa farbami o poziom wy窺zym ni oczekiwany.
I co z tym tonowaniem o co to chodzi?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.