Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 73 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-18, 00:18   #2161
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
farba alfaparf 3.7 + 5.1 oxy 4,5% (6%+3% w proporcji pol na pol) trzymalam 40 minut
o jeju chcia豉bym kiedy mie tak ch這dne w s這ncu jak Ty masz
鈍ietny kolor cho dla mnie troszk za ciemny , ale jak w這sy pi瘯nie si b造szcz
Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
No 3 tubki by這by optymalnie Ja przyzwyczajona jestem do Alfaparfu bo tam miesza si w stosunku 1:1,5.. niby nic ale to jednak 60g mieszanki wi璚ej ;]. Co do w這s闚, dzi瘯uj A co do wyp逝kiwania Alfaparfu to Laity chyba narazie nic Ci nie powie - dopiero za par my Ja te nie mog udzieli rzetelnej odpowiedzi bo farbowa豉m nim par razy po rozja郾ianiu w這s闚 i trzyma si do 3 my
dzi瘯uj za odpowiedz chyba spr鏏uje co z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje w這sy mam wrazenie ze te farby pij

Tutaj ma貫 pytanie do Was. W這s mi si ca造 sp逝ka do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrz帷 na moje w這sy powinnam najpierw te poni瞠j odrostu napigmentowa natur i dopiero potem bawi si w mixy czy u篡 od razu np farby 6.21 na ca這嗆 od g鏎y??
co bym nie po這篡豉 to 鄴tciaki mi wychodz- rozja郾i造 mi si chyba przez u篡cie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w s這鎍u
4 ma豉 inspiracja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01988.jpg (134,0 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (121,6 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02000.jpg (162,3 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 404296-bigthumbnail.jpg (23,7 KB, 44 za豉dowa)

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-18, 00:28   #2162
wiki124
Rozeznanie

dubel

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-10-18 o 00:29
Stary 2012-10-18, 01:31   #2163
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
Endorfinka a dziekuje, dziekuje to byl moj 1 raz z profesjonalnymi farbami hehe
zdecydowalam sie na 4,5% bo przy 6% balam sie tych rudych odrostow i splukiwania na rudo, a 3% odstraszala mnie krotka trwaloscia.. no i zakupilam wode 6% i 3% zmieszalam pol na pol i wyszlo zobaczymy jak to bedzie wygladac w miare myc
czekam w takim razie na relacje odno郾ie trwa這軼i farby na 4.5%. powoli mam dosy farbowania co miesi帷. mo瞠 nast瘼nym razem skusz si na co, co zago軼i chwil d逝瞠j na moich w這sach (sk豉niam si ku wy窺zemu oksydantowi)

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-18, 09:53   #2164
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
o jeju chcia豉bym kiedy mie tak ch這dne w s這ncu jak Ty masz
鈍ietny kolor cho dla mnie troszk za ciemny , ale jak w這sy pi瘯nie si b造szcz

dzi瘯uj za odpowiedz chyba spr鏏uje co z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje w這sy mam wrazenie ze te farby pij

Tutaj ma貫 pytanie do Was. W這s mi si ca造 sp逝ka do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrz帷 na moje w這sy powinnam najpierw te poni瞠j odrostu napigmentowa natur i dopiero potem bawi si w mixy czy u篡 od razu np farby 6.21 na ca這嗆 od g鏎y??
co bym nie po這篡豉 to 鄴tciaki mi wychodz- rozja郾i造 mi si chyba przez u篡cie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w s這鎍u
4 ma豉 inspiracja
wow jaki Ty masz odrost Jak sobie z nim radzisz? nie wkurza Cie? (podziwiam)
Ja z autopsji wiem, 瞠 jak chcesz 瞠by farba lepiej chwyci豉 to b璠zie lepiej jak pofarbujesz te jasne w這sy (poni瞠j odrostu) natur (o ton ja郾iejsz ni chcesz ostateczny kolor!!!) a za jaki czas konkretnym odcieniem kt鏎y chcesz na ca這嗆.
Na moim przyk豉dzie: Po dekolorze (kt鏎y robi豉m na 6%) w這sy czym bym ich nie pofarbowa豉 to wyp逝kiwa造 sie do rudo軼i i z這ci, farba wychodzi豉 bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 my) Ponad miesi帷 temu pofarbowa豉m sobie natur i teraz ju odcieniem kt鏎y chce i w這sy mi tak wch這n窸y farb, 瞠 wysz這 za ciemno- gdybym wiedzia豉 瞠 natura tak przyjmie farb to zrobi豉bym o ton jasniejszym i b璠zie kuku jak oka瞠 si 瞠 teraz nie bedzie sie wyp逝kiwa

Dodaje zdj璚ie w sztucznym, 鈍ietle, 瞠by nie by這 瞠 sobie wymy郵i豉m 瞠 s bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazuj...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0321.jpg (28,1 KB, 93 za豉dowa)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-18, 12:11   #2165
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Ja z autopsji wiem, 瞠 jak chcesz 瞠by farba lepiej chwyci豉 to b璠zie lepiej jak pofarbujesz te jasne w這sy (poni瞠j odrostu) natur (o ton ja郾iejsz ni chcesz ostateczny kolor!!!) a za jaki czas konkretnym odcieniem kt鏎y chcesz na ca這嗆.
Na moim przyk豉dzie: Po dekolorze (kt鏎y robi豉m na 6%) w這sy czym bym ich nie pofarbowa豉 to wyp逝kiwa造 sie do rudo軼i i z這ci, farba wychodzi豉 bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 my) Ponad miesi帷 temu pofarbowa豉m sobie natur i teraz ju odcieniem kt鏎y chce i w這sy mi tak wch這n窸y farb, 瞠 wysz這 za ciemno- gdybym wiedzia豉 瞠 natura tak przyjmie farb to zrobi豉bym o ton jasniejszym i b璠zie kuku jak oka瞠 si 瞠 teraz nie bedzie sie wyp逝kiwa

Dodaje zdj璚ie w sztucznym, 鈍ietle, 瞠by nie by這 瞠 sobie wymy郵i豉m 瞠 s bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazuj...
heheh "uwielbiam " m鎩 odrost oczywi軼ie ,瞠 mnie denerwuje, ale radz sobie z nim tak ,瞠 w這sy spinam w koki i kitk i wtedy tego tak nie wida. Nie jest to te tak ,瞠 przez kilka miesi璚y go zapuszcza豉m tzn ,瞠 : 1 na zdj璚iu to m鎩 naturalny kolor czyli aktualny odrost 2 i 3 powinny mie ten sam odcie bo farbowa豉m w這sy na kolor natura 6.0 z tym ,瞠 sp逝ka mi si w miejscu gdzie 3 do tego co by這 przed tamtym farbowaniem. Totalnie zmy豉 si farba a robi豉m na 4 ,5%.
tam gdzie 1 m鎩 naturalny jest ch這dny tam gdzie 2 ju troch si rudzi a gdzie 3 z這ci dlatego chcia豉bym chocia to zr闚na zeby by jeden poziom koloru
przeklinam dzien kiedy rozja郾ia豉m moje w這sy. Nie wiedzia豉m ,瞠 to tak niszczy i wchodzi we w這s..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (123,3 KB, 42 za豉dowa)

Stary 2012-10-18, 12:49   #2166
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

ciemne, ale wygl康aj 鈍ietnie oczywi軼ie najwa積iejsze jest to, jak si w nich czujesz, dawno nie farbowa豉m na 6, wi璚 nie pami皻am jak szybko nast瘼owa proces wyp逝kiwania, ale kojarzy mi si, 瞠 o ile przy 3% wodzie powinnam farbowa w這sy co miesi帷, tak przy 6% dawa豉m rad wytrzyma 3 miesi帷e

Stary 2012-10-18, 13:57   #2167
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
heheh "uwielbiam " m鎩 odrost oczywi軼ie ,瞠 mnie denerwuje, ale radz sobie z nim tak ,瞠 w這sy spinam w koki i kitk i wtedy tego tak nie wida. Nie jest to te tak ,瞠 przez kilka miesi璚y go zapuszcza豉m tzn ,瞠 : 1 na zdj璚iu to m鎩 naturalny kolor czyli aktualny odrost 2 i 3 powinny mie ten sam odcie bo farbowa豉m w這sy na kolor natura 6.0 z tym ,瞠 sp逝ka mi si w miejscu gdzie 3 do tego co by這 przed tamtym farbowaniem. Totalnie zmy豉 si farba a robi豉m na 4 ,5%.
tam gdzie 1 m鎩 naturalny jest ch這dny tam gdzie 2 ju troch si rudzi a gdzie 3 z這ci dlatego chcia豉bym chocia to zr闚na zeby by jeden poziom koloru
przeklinam dzien kiedy rozja郾ia豉m moje w這sy. Nie wiedzia豉m ,瞠 to tak niszczy i wchodzi we w這s..
JA to bym nie odpu軼i豉 i zrobi豉 pigmentacje na wysoko軼i 3ciej kreski w d馧
1) Kup sobie profesjonaln natur 6.0 i po堯 na zwil穎ne w這sy (zwyk陰 wod) rozprowad dobrze i zostaw na 20 minut
2) po up造wie czasu nie sp逝kuj - tylko na t natur po堯 farb docelow- mo瞠 by (6.21) jak Ci si podoba na wodzie 6% i pozostaw na pe貫n czas z ulotki ..

Masz rozja郾iane w這sy to co si dziwisz ze 4,5% Ci sie wyp逝ka這 jak mi sie nawet 6% wyp逝kiwa這 po 3 myciach

ps oczywi軼ie obie farby musz by profesjonalne i tego samego producenta!!!

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ciemne, ale wygl康aj 鈍ietnie oczywi軼ie najwa積iejsze jest to, jak si w nich czujesz, dawno nie farbowa豉m na 6, wi璚 nie pami皻am jak szybko nast瘼owa proces wyp逝kiwania, ale kojarzy mi si, 瞠 o ile przy 3% wodzie powinnam farbowa w這sy co miesi帷, tak przy 6% dawa豉m rad wytrzyma 3 miesi帷e
Endorfina w takim 鈍ietle strasznie si czuj,bo przeciez nie po to rozjasnia豉m zeby miec znowu czarne dzi czeka mnie pierwsze mycie mam nadziej 瞠 co ruszy ;/ ale i tak dziekuj za mi貫 s這wa ...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-18 o 14:00
Stary 2012-10-18, 22:05   #2168
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

wiki124 - veroniqe dobrze pisze, nie k豉d nic na odrost tylko zafarbuj te ja郾iejsze, z這to/rude. Twoje odrosty wygl康aj na poziom 6 i mo瞠 lepiej wymieszaj natur na poziomie 7N i 6.21 lub odwrotnie 6N i 7,21, mo瞠sz zmiesza w proporcji 1:1 + oxy 6% tak jak przy siwych, tylko absolutnie nie naje盥瘸j na odrost, lepiej poni瞠j linii, w這sy s porowate i pono sobie same ci庵n wzd逝, albo na 4,5%.

veroniqe- pomimo, 瞠 wygl康aj bardzo ciemne s bardzo naturalne i na pewno si wyp逝cz, musisz to chwil przetrwa, na pewno za par dni si przyzwyczaisz, cho wiem, 瞠 to te nie mia這 tak do ko鎍a wyj嗆. Ja te nie mog豉m na siebie patrze jak mi poziom 7 wyszed prawie tak jak Tobie a ja bladziocha jestem to sobie mo瞠sz wyobrazi
I jak po myciu? lecia kolor? Dzi瘯uj za dopisanie "przepisu "
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-18, 23:49   #2169
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
JA to bym nie odpu軼i豉 i zrobi豉 pigmentacje na wysoko軼i 3ciej kreski w d馧
1) Kup sobie profesjonaln natur 6.0 i po堯 na zwil穎ne w這sy (zwyk陰 wod) rozprowad dobrze i zostaw na 20 minut
2) po up造wie czasu nie sp逝kuj - tylko na t natur po堯 farb docelow- mo瞠 by (6.21) jak Ci si podoba na wodzie 6% i pozostaw na pe貫n czas z ulotki ..

Masz rozja郾iane w這sy to co si dziwisz ze 4,5% Ci sie wyp逝ka這 jak mi sie nawet 6% wyp逝kiwa這 po 3 myciach

ps oczywi軼ie obie farby musz by profesjonalne i tego samego producenta!!!
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
wiki124 - veroniqe dobrze pisze, nie k豉d nic na odrost tylko zafarbuj te ja郾iejsze, z這to/rude. Twoje odrosty wygl康aj na poziom 6 i mo瞠 lepiej wymieszaj natur na poziomie 7N i 6.21 lub odwrotnie 6N i 7,21, mo瞠sz zmiesza w proporcji 1:1 + oxy 6% tak jak przy siwych, tylko absolutnie nie naje盥瘸j na odrost, lepiej poni瞠j linii, w這sy s porowate i pono sobie same ci庵n wzd逝, albo na 4,5%.

dzi瘯uj Wam bardzo za porady
jeszcze jedna w徠pliwo嗆 - czyli w takim razie mam nie farbowa sam natur ( a je瞠li tak to mam rozumie ze sam farb bez oxy czy 幢e my郵e?) i na to po 20 min kolor docelowy jak radzi Veronique tylko od razu tak jak Zyto radzisz machn望 nature po陰czon z 6.21 ? Bo proponujecie dwie opcje. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc

Stary 2012-10-19, 00:27   #2170
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
jeszcze jedna w徠pliwo嗆 - czyli w takim razie mam nie farbowa sam natur ( a je瞠li tak to mam rozumie ze sam farb bez oxy czy 幢e my郵e?) i na to po 20 min kolor docelowy jak radzi Veronique tylko od razu tak jak Zyto radzisz machn望 nature po陰czon z 6.21 ? Bo proponujecie dwie opcje. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc
ja bym zrobi豉 najpierw sam natur i za jaki czas 6.21 lub 7.21, niekoniecznie po 20 min, ale np. za kilka dni

Stary 2012-10-19, 11:37   #2171
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Masz do wyboru 3 opcje zalezy kt鏎a dla Ciebie 豉twiejsza

1) albo moja (tak natura bez oxy tylko z kran闚 na 20 minut i na to 6.21 z oxy)
2) albo Zyty wszystko razem natura i 6.21 na oxy
3) Albo Endorfina (ja tak robi豉m) natura na oxy a za pare dni 6.21 na oxy

do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Jezu Zyta!!!!!!!!.. lecia kolor czarno-brudny a sie wystraszy豉m bo przy sp逝kiwaniu farby po farbowaniu lecia br您 a teraz taki brudno-czarny... ale s ciutk ja郾iejsze

DZIEWCZYNY co ja znalaz豉m!!!!! dobrze ze jest to u nas niedost瘼ne chyba, ze na ebayu Zacz窸am grzeba w farbach Schwarzkopfa u wujka Google i znalaz豉m farby kt鏎ymi w Japonii dziewczyny farbuj sobie w這sy. Kiedys czyta豉m artyku ze wszystkie tam maja czarne w這sy i jak rozja郾iaj to naturalny pigment nie pozwala im osi庵n望 ch這dnego odcienia i Schwarzkopf wypu軼i jak捷 serie Fresh Light ASH z "cholernymi" laleczkami (przera瘸j mnie ;D) Same zobaczcie .. Mi sie podoba "Berry ASH" i "Air ASH"

Wstawiam te blogi 瞠by軼ie sobie poogl康a造-s tam posty jak to wygl康a na w這sach (niekt鏎e przesada)

http://www.ekiblog.com/2012/06/revie...ir-dye-in.html

Z kruczoczarnych
http://ployjewel.wordpress.com/2012/...review-photos/

http://beyondjealous.wordpress.com/2...ght-berry-ash/

Przasada
http://gohalainn.blogspot.com/2012/0...air-color.html

fajnie
http://whychristy.wordpress.com/2011...-foam-hairdye/

http://dolce-smile.blogspot.com/2012...n-caramel.html

I FILMIK JAK USUN﹉ FARB (mo瞠 zast徙i niekt鏎ym znanego "jamnika szorstkow這sego" :P )

http://www.youtube.com/watch?v=8_LONWlauoI
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6_234829.jpg (53,5 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg freshlight_airy_ash_instru.jpg (52,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg all.jpg (177,6 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-19 o 12:43
Stary 2012-10-19, 12:59   #2172
Veroniqe22
Raczkowanie

Mom. PLEASE!!!!!!!!!! JA CHCE TAKI KOLOR!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-1.jpg (18,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-2.jpg (23,0 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-3.jpg (21,2 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg light-brown-hair-extensions-biggest-4.jpg (20,8 KB, 38 za豉dowa)
Stary 2012-10-19, 20:00   #2173
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Masz do wyboru 3 opcje zalezy kt鏎a dla Ciebie 豉twiejsza

1) albo moja (tak natura bez oxy tylko z kran闚 na 20 minut i na to 6.21 z oxy)
2) albo Zyty wszystko razem natura i 6.21 na oxy
3) Albo Endorfina (ja tak robi豉m) natura na oxy a za pare dni 6.21 na oxy

do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------
dzi瘯i najtaniej opcja nr 2 i chyba t w豉郾ie zrobie. Wstawie efekty w przysz豉ym tygodniu po farbowaniu. mo瞠 komu si przyda. Oczywi軼ie je瞠li efekt b璠zie zadowalaj帷y
Cytat:
Mom. PLEASE!!!!!!!!!! JA CHCE TAKI KOLOR!!!!
fajny chocia przeb造skuje jako dziwnie zielonkawo . Chyba ,瞠 m鎩 monitor przek豉muje.

Stary 2012-10-19, 22:07   #2174
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Dziewczyny, zdo這wa豉m si troch bo min掖 zaledwie tydzie od mojego farbowania, a kolor ju si spra do嗆 mocno i to nawet z tych rozja郾ionych do bia這軼i pasemek. Co jak co, ale my郵a豉m, 瞠 przy 6% oxy kolor utrzyma si troch d逝瞠j.

Zastanawiam si teraz, czy nie farbn望 si raz jeszcze, ale nie 6.1 + 7.21, a np. 5.1 i czym tam na oxy 6%, tak, 瞠by na maxa sch這dzi z這to, kt鏎e przy ka盥ym kolejnym myciu w這s闚 wychodzi coraz bardziej

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-19, 22:39   #2175
aqgatta58
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 397

Laity napisalas "nawet" z tych rozjasnionych do bialosci pasemk ... Wlasnie z tych pasemek kolor bedzie ci sie najbardziej i najszybciej wyplukiwal bo wlosy sa przetrawione i nie trzymaja koloru tak jak wlosy na ktorych rozjasniacz nie byl stosowany .
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-20, 00:30   #2176
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zdo這wa豉m si troch bo min掖 zaledwie tydzie od mojego farbowania, a kolor ju si spra do嗆 mocno i to nawet z tych rozja郾ionych do bia這軼i pasemek. Co jak co, ale my郵a豉m, 瞠 przy 6% oxy kolor utrzyma si troch d逝瞠j.

Zastanawiam si teraz, czy nie farbn望 si raz jeszcze, ale nie 6.1 + 7.21, a np. 5.1 i czym tam na oxy 6%, tak, 瞠by na maxa sch這dzi z這to, kt鏎e przy ka盥ym kolejnym myciu w這s闚 wychodzi coraz bardziej
ojej to mnie teraz zmartwi豉, bo w豉snie przymierza豉m si do 7,21 +6 . Czyli w takim razie nie wychodzi ta mieszanka zbyt ciemno skoro chcesz przyciemnic na 5? Czy mog豉by wklei jakies zdj璚ia co Ci wysz這?
ps na z這to to chyba nie ma sposobu
chociaz widzia豉m taki preparat kt鏎ym sie spryskuje w這sy przed farbowaniem a pozniej maluje i niby farba wnika we w這s na d逝zej...

Stary 2012-10-20, 01:51   #2177
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆

Przeciez my ci庵le piszemy, 瞠 w這sy rozja郾ione trzeba napigmentowa natur, bo bedzie sie ca趾owicie wymywa (a do bia這軼i to ju w og鏊e..) nie wspomina豉 o tym wcze郾iej... poczytaj sobie posty wy瞠j ;]
Stary 2012-10-20, 11:07   #2178
jagoda_81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Czy kt鏎as z was u篡wa豉 mo瞠 zielonego mixa z kolestonu?
A czy mo積a go po陰czy z well color touch 5/71 na wodzie 1,9?
jagoda_81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-20, 19:43   #2179
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka wiadomo嗆
Laity napisalas "nawet" z tych rozjasnionych do bialosci pasemk ... Wlasnie z tych pasemek kolor bedzie ci sie najbardziej i najszybciej wyplukiwal bo wlosy sa przetrawione i nie trzymaja koloru tak jak wlosy na ktorych rozjasniacz nie byl stosowany .
Cytat:
Przeciez my ci庵le piszemy, 瞠 w這sy rozja郾ione trzeba napigmentowa natur, bo bedzie sie ca趾owicie wymywa (a do bia這軼i to ju w og鏊e..) nie wspomina豉 o tym wcze郾iej... poczytaj sobie posty wy瞠j ;]
Nie pisa豉m o pasemkach bo jest ich niewiele w stosunku do ca這軼i w這s闚, wi璚 nie chcia豉m skupia si na nich. Bardziej zale瘸這 mi na reszcie w這s闚, kt鏎a by豉 z這to-ruda.

柝e si wczoraj wyrazi豉m. Wiedzia豉m, 瞠 z rozja郾ionych pasemek kolor zejdzie szybciej, nie spodziewa豉m si po prostu, 瞠 a tak szybko.

Cytat:
ojej to mnie teraz zmartwi豉, bo w豉snie przymierza豉m si do 7,21 +6 . Czyli w takim razie nie wychodzi ta mieszanka zbyt ciemno skoro chcesz przyciemnic na 5? Czy mog豉by wklei jakies zdj璚ia co Ci wysz這?
ps na z這to to chyba nie ma sposobu
chociaz widzia豉m taki preparat kt鏎ym sie spryskuje w這sy przed farbowaniem a pozniej maluje i niby farba wnika we w這s na d逝zej...
wiki, zerknij sobie 2-3 strony wcze郾iej, wklei豉m zdj璚ia tego co mia豉m na g這wie przed farbowaniem i tego co wysz這 po. I raczej nie sugeruj si moim przypadkiem - nie zakwasi豉m w這s闚 po farbowaniu, myj w這sy codziennie i nie u篡wam 瘸dnej od篡wki bo jestem na wszystkie uczulona

Zastanawiam si teraz nad tym co robi... Na pewno przem璚z si jeszcze troch i poczekam z kolejnym farbowaniem do ko鎍a pa寮ziernika. Pytanie tylko co teraz kupi? Zyta poradzi豉, 瞠by z這to zneutralizowa 7.21 + 6.0, ale skoro z 6 wysz造 za jasne, to podzia豉 7.21 + 5.0 lub 5.1?
I znowu jak oxy? 4,5%? 6%?

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-21, 19:30   #2180
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯i najtaniej opcja nr 2 i chyba t w豉郾ie zrobie.
Ka盥a opcja kosztuje tyle samo, bo masz 1 farb natur + 1 farb .21 + oxy, r騜ni si tylko metod po這瞠nia, na razie nie kupuj, najpierw zobacz jak si wyp造cze

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jagoda_81 Poka wiadomo嗆
Czy kt鏎as z was u篡wa豉 mo瞠 zielonego mixa z kolestonu?
A czy mo積a go po陰czy z well color touch 5/71 na wodzie 1,9?
koleston i color touch s obbie z welli, ale innej serii, koleston do trwa貫j koloryzacji, CT do p馧trwa貫j i robi si je na innym oxy, ale czy one r騜ni si sk豉dem chemicznym?
W CT 5.71 to (5)ciemny br您 (71)br您owo popielaty, wi璚 7 to br您, zielonego mixu w kolestonie chyba nie ma. A co masz czerwone refleksy?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-22 o 10:34
Stary 2012-10-22, 11:05   #2181
jagoda_81
Przyczajenie

Cytat:
koleston i color touch s obbie z welli, ale innej serii, koleston do trwa貫j koloryzacji, CT do p馧trwa貫j i robi si je na innym oxy, ale czy one r騜ni si sk豉dem chemicznym?
W CT 5.71 to (5)ciemny br您 (71)br您owo popielaty, wi璚 7 to br您, zielonego mixu w kolestonie chyba nie ma. A co masz czerwone refleksy?
W豉郾ie zastanawia mnie czy mo積a go u篡, bo obie farby, to Wella. U篡wam color touch 5/71 z mixem niebieskim CT ju od kilku miesi璚y. Ale wkurza mnie to, 瞠 na pocz徠ku s niemal瞠 granatowe, p騧niej jest ok przez par tygodni, ale pod s這鎍e/鈍iat這 wybija czerwie..... Gdzie znalaz豉m, 瞠 0/28 koleston, to zielony mix, ale teraz 0/28 ma opis matt blue... (czyli jakby zielony?). no ale nadal nie wiem, czy mog zmiesza tego color toucha z kolestonem...
Stary 2012-10-22, 16:38   #2182
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
W豉郾ie zastanawia mnie czy mo積a go u篡, bo obie farby, to Wella. U篡wam color touch 5/71 z mixem niebieskim CT ju od kilku miesi璚y. Ale wkurza mnie to, 瞠 na pocz徠ku s niemal瞠 granatowe, p騧niej jest ok przez par tygodni, ale pod s這鎍e/鈍iat這 wybija czerwie..... Gdzie znalaz豉m, 瞠 0/28 koleston, to zielony mix, ale teraz 0/28 ma opis matt blue... (czyli jakby zielony?). no ale nadal nie wiem, czy mog zmiesza tego color toucha z kolestonem...
Skoro mieszasz ju CT z Kolestonem, i si sprawdza, to chyba przeciwwskaza nie ma, ta ziele taka morska jest wi璚 czerwono-rude Ci zneutralizuje
Stary 2012-10-22, 17:04   #2183
jagoda_81
Przyczajenie

Cytat:
Skoro mieszasz ju CT z Kolestonem, i si sprawdza, to chyba przeciwwskaza nie ma, ta ziele taka morska jest wi璚 czerwono-rude Ci zneutralizuje
Ale w豉郾ie ten mix niebieski te jest z color touch (zielonego nie maj). Ale chyba spr鏏uj ten koleston matt blue, przecie chyba nic si nie stanie... Najwy瞠j nie zadzia豉... Chyba...?
Stary 2012-10-22, 21:17   #2184
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ale w豉郾ie ten mix niebieski te jest z color touch (zielonego nie maj). Ale chyba spr鏏uj ten koleston matt blue, przecie chyba nic si nie stanie... Najwy瞠j nie zadzia豉... Chyba...?
Najwy瞠j sam mix zielony b璠ziesz k豉d豉 bez oxy, 瞠by si sp逝kiwa這, b康 z oxy 3%
Stary 2012-10-22, 23:50   #2185
jagoda_81
Przyczajenie

Cytat:
Najwy瞠j sam mix zielony b璠ziesz k豉d豉 bez oxy, 瞠by si sp逝kiwa這, b康 z oxy 3%
A da si tak bez oxy???
Stary 2012-10-23, 08:15   #2186
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
A da si tak bez oxy???
do jednorazowej koloryzacji, pono ca趾owicie zmywalna, ale nieop豉calna i nie chcesz tak intensywnie zielonych w這s闚, wi璚 pozostaje Ci albo + mix do mieszanki, albo 1:5 z oxy 3%. W majirelce jest .07 delikatnie zielona, i w goldwell-u MB te jest zielonkawe, albo neutralights ash green miesza z natur, tp chyba wszystkie zielenie
Stary 2012-10-23, 13:25   #2187
jagoda_81
Przyczajenie

Cytat:
do jednorazowej koloryzacji, pono ca趾owicie zmywalna, ale nieop豉calna i nie chcesz tak intensywnie zielonych w這s闚, wi璚 pozostaje Ci albo + mix do mieszanki, albo 1:5 z oxy 3%. W majirelce jest .07 delikatnie zielona, i w goldwell-u MB te jest zielonkawe, albo neutralights ash green miesza z natur, tp chyba wszystkie zielenie
A wiesz mo瞠, kt鏎e z nich s bez amoniaku? Bo na tym najbardziej mi zale篡.
Stary 2012-10-23, 13:46   #2188
Veroniqe22
Raczkowanie

Co tam dziewczynki u Was!!! Cicho si co zrobi這 po naszej burzy! :P

Laity: Jak tam kolor? Wyp逝ka si ca造? Poka fotki jak to teraz wygl康a.

Madziu: Jak Tw鎩 Alfaparf? Przebijaj rudo軼i czy dalej ch這dno? i jak wyp逝kiwanie?

Endorfina: Ju zdecydowa豉 czym si b璠ziesz malowa w tym miesi帷u?

Zyta: A jak tam Twoje odro軼iki? d逝gie ju s?
Stary 2012-10-23, 13:55   #2189
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

Laity: Jak tam kolor? Wyp逝ka si ca造? Poka fotki jak to teraz wygl康a.

Madziu: Jak Tw鎩 Alfaparf? Przebijaj rudo軼i czy dalej ch這dno? i jak wyp逝kiwanie?

Endorfina: Ju zdecydowa豉 czym si b璠ziesz malowa w tym miesi帷u?

mam zapas alfaparfu, tego samego, co ostatnio, czyli 5.7 i 6.1, zastanawiam si tylko, czy nie zam闚i oksydantu 6% i po陰czy go z 3%, kt鏎y mam na stanie

Stary 2012-10-23, 17:23   #2190
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
A wiesz mo瞠, kt鏎e z nich s bez amoniaku? Bo na tym najbardziej mi zale篡.
A tak si nie zag喚bi豉m w temat, nie pomog przykro mi, ale mo瞠 jakie tonery 瞠lowe, kiedy fryz 5 u篡wa niebieskiego, a potem neutralizowa ziele bordowym.
Na 100% wywar z pokrzywy jest bez amoniakowy, nieszkodliwy i zielony... nie testow豉m niestety, mo瞠 po prostu co na 1,9% tonuj, albo czekaj mo瞠 dziewczyny b璠 co wedzie.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
....
20cm (2 lata)natura na poziomie 7, 10cm reflex rudy, 10cm pozom 8 sp逝kany do z這ta...mam chetk natur na d馧 po這篡...
Nie mam teraz karty do aparatu, a telefonem b璠zie dziadowskie zdj璚ie wi璚 za jaki czas dodam
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.