Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 74 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-23, 23:54   #2191
jagoda_81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
A tak si nie zag喚bi豉m w temat, nie pomog przykro mi, ale mo瞠 jakie tonery 瞠lowe, kiedy fryz 5 u篡wa niebieskiego, a potem neutralizowa ziele bordowym.
Na 100% wywar z pokrzywy jest bez amoniakowy, nieszkodliwy i zielony... nie testow豉m niestety, mo瞠 po prostu co na 1,9% tonuj, albo czekaj mo瞠 dziewczyny b璠 co wedzie.
spr鏏uj chyba jednak z tym kolestonem matt blue na jakim s豉bszym oxy. Dzi瘯i ogromne za pomoc

A czy kt鏎a z Was u篡wa豉 tego http://lokikoki.pl/product-pol-2854-...l-Subrina.html ?

Edytowane przez jagoda_81
Czas edycji: 2012-10-23 o 23:58
jagoda_81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-24, 02:24   #2192
wiki124
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897

Cytat:
Ka盥a opcja kosztuje tyle samo, bo masz 1 farb natur + 1 farb .21 + oxy, r騜ni si tylko metod po這瞠nia, na razie nie kupuj, najpierw zobacz jak si wyp造cze

niestety ale opcja z natur a za kilka dni z reflesem wysz豉 by mnie wi璚ej bo musia豉bym kupi 4 tubki + oxy, a w Twojej propozycji ju tylko dwie tubki ( do zafarbowania w這s闚 musz mie 2 tubki farby ) jakbym potrzebowa豉 tylko jednej to bym chyba farbowa豉 co miesi帷
Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆

wiki, zerknij sobie 2-3 strony wcze郾iej, wklei豉m zdj璚ia tego co mia豉m na g這wie przed farbowaniem i tego co wysz這 po. I raczej nie sugeruj si moim przypadkiem - nie zakwasi豉m w這s闚 po farbowaniu, myj w這sy codziennie i nie u篡wam 瘸dnej od篡wki bo jestem na wszystkie uczulona
zerka豉m, ale bardziej chodzi這 mi o fotk por闚nawcz z tym jak si sp逝ka這 czy bardzo wysz這 to z這to

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-24, 09:33   #2193
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka wiadomo嗆
niestety ale opcja z natur a za kilka dni z reflesem wysz豉 by mnie wi璚ej bo musia豉bym kupi 4 tubki + oxy, a w Twojej propozycji ju tylko dwie tubki ( do zafarbowania w這s闚 musz mie 2 tubki farby ) jakbym potrzebowa豉 tylko jednej to bym chyba farbowa豉 co miesi帷
A tak to faktycznie wersja mieszania razem 2 tubek wygrywa finansowo
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-24, 14:55   #2194
aqgatta58
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 404

Orientujecie si mo瞠 jak wychodzi ten kolor z farb cromatone? Jest to nr 7.61 ( 6-kasztan, 1 - popiel) ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy.jpg (8,9 KB, 18 za豉dowa)
aqgatta58 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-25, 10:05   #2195
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Dziewczynki, s造sza豉 kt鏎a o tej farbie? "ChomaSilk"

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/c...page.tpl&pop=0
Przegl康am kolory i jest mega mega wyb鏎 du穎 odcieni z ko鎍闚kami .22 i .11 ;D
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-25, 10:45   #2196
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki, s造sza豉 kt鏎a o tej farbie? "ChomaSilk"

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/c...page.tpl&pop=0
Przegl康am kolory i jest mega mega wyb鏎 du穎 odcieni z ko鎍闚kami .22 i .11 ;D
Wygl康a badzo fajnie, mi si be raczej z ciep造m kojarzy, ale przy poziomie 8.22 i pisz tak:
"
Nasze be穎we tony neutralizuj miedziany pomara鎍zowo/ 鄴速y odcie. Perfekcyjne do tonowania pasemek i podnoszenia tonu jasno軼i naturalnych br您owych kolor闚 w這s闚.
Ch這dna niebiesko/fioletowa baza."
Stary 2012-10-25, 11:42   #2197
Veroniqe22
Raczkowanie

Nie chodzi mi konkretnie o ten kolor Tylko wszystkie farby i ciekawe odcienie.

http://pravana.pl/shop/koloryzacja/chromasilk.html

Farby z jedwabiem i keratyn.. ;D mmmm brzmi dobrze :P

A jakie maj tonery masakra!
http://www.pravana.com/products/chromasilk_vivids.html

Chyba b璠 musia豉 wi璚ej o nich poczyta bo wydaj sie naprawd OK!

ps Fajne w這sy ;D http://www.pravana.com/test/images/galleria/3p.jpg

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-10-25 o 11:44
Stary 2012-10-25, 20:41   #2198
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
A jakie maj tonery masakra!
http://www.pravana.com/products/chromasilk_vivids.html

Chyba b璠 musia豉 wi璚ej o nich poczyta bo wydaj sie naprawd OK! ps Fajne w這sy ;D http://www.pravana.com/test/images/galleria/3p.jpg
To nie tonery, to raczej kolory specjalne, mixy, tonery s zazwyczaj do blond闚

W這sy fajne na poziomie 7

Ogl康a豉m filmik gdzie fryzjerka odrost poziom 8 z ciemnych ko鎍闚ek poziom 6 sci庵a豉 kolor jakim 軼i庵aczem koloru, sp逝ka豉, a p騜niej na 3-4 minuty na這篡豉 oxy 10vol - to chyba 3%, chyba 瞠by otworzy 逝ski, lientka wraca豉 do poziomu 8, ca趾iem r闚no wysz這.
Stary 2012-10-26, 11:13   #2199
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

hej dziewczynki wracam zeby sie podzielic doswiadczeniami no wiec od mojego farbowania minely niecale 2 tygodnie po pierwszych 2 myciach kolor jak i chlodny odcien pozostal bez zmian !! co napawalo mnie wielka nadzieja ze tak zostanie hehe aktualnie jestem po 5 myciu i musze powiedziec ze niestety coraz bardziej wychodza rudosci.... o ile kolor i jego nasycenie zostal bez zmian co bardzo mnie cieszy owe rudosci widoczne sa tylko i wylacznie w sztucznym cieplym swietle w sloncu tego efektu nie ma oczywiscie nakladam mase odzywek i maseczek zeby to wszystko dobrze wygladalo ale mysle ze zatrzymanie chlodnego odcienia na dluzej graniczy z cudem.... niestety..

mam do was jeszcze pytanie.. jezeli za jakis czas postanowilabym polozyc znowmoja mieszanke to co powinnam polozyc na odrost zeby to sie zrownalo? tzn nie ma widocznej razacej roznicy ale jednak ja sie na niej skupiam a jak dojdzie jeszcze moj naturalny odrost to moge miec mozaike myslicie ze natura na odros to dobry pomysl ??

veroniqe jak tam Twoje wlosy ?? kolor troszke sie wyplukal ??
endorfinka a jaki jest Twoj naturalny kolor ? jaki poziom ?
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-26, 11:43   #2200
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
hej dziewczynki wracam zeby sie podzielic doswiadczeniami no wiec od mojego farbowania minely niecale 2 tygodnie po pierwszych 2 myciach kolor jak i chlodny odcien pozostal bez zmian !! co napawalo mnie wielka nadzieja ze tak zostanie hehe aktualnie jestem po 5 myciu i musze powiedziec ze niestety coraz bardziej wychodza rudosci.... o ile kolor i jego nasycenie zostal bez zmian co bardzo mnie cieszy owe rudosci widoczne sa tylko i wylacznie w sztucznym cieplym swietle w sloncu tego efektu nie ma oczywiscie nakladam mase odzywek i maseczek zeby to wszystko dobrze wygladalo ale mysle ze zatrzymanie chlodnego odcienia na dluzej graniczy z cudem.... niestety..

mam do was jeszcze pytanie.. jezeli za jakis czas postanowilabym polozyc znowmoja mieszanke to co powinnam polozyc na odrost zeby to sie zrownalo? tzn nie ma widocznej razacej roznicy ale jednak ja sie na niej skupiam a jak dojdzie jeszcze moj naturalny odrost to moge miec mozaike myslicie ze natura na odros to dobry pomysl ??

endorfinka a jaki jest Twoj naturalny kolor ? jaki poziom ?
Dzis bede farbowac kolejny raz na 3%,bo moje wlosy wygladaja juz kiepsko,a nie chce czekac na przesylke wyzszego utleniacza. Kolejne bedzie juz na 4.5% wodzie.
Jaki jest moj naturalny poziom, to dobre pytanie to,co mi odrasta wyglada jak poziom 7, ale majac dlugie wlosy przez lata miejscami wygladalo to na poziom 8

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-26, 12:18   #2201
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆

Czyli wysz這 tak jak m闚i豉m, 瞠 kolor Ci si nie b璠zie zmywa tylko odcie b璠zie ociepla Ja te ju si chyba powoli poddaje, bo ch這dny odcie szybko sie wyp逝kuje i tak jak piszesz graniczy z cudem 瞠by go utrzyma...

Ja te jestem po 5-tym myciu. Kolor podczas mycia dalej leci jaki brudny granatowy (ju nie brudny czarny) kolor troszk mam ja郾iejszy.. chocia przy g這wie zbytniej r騜nicy nie wida. Ale w kolorku czuj si super.. jednak ja郾iejsze w這sy nie s dla mnie.. jedyne co to musz uwa瘸 z nast瘼n farb bo ju widz 瞠 w這sy mam na pigmentowane, wiec kolor b璠zie 豉pa trwalej (nie mog przedobrzy).
Odcie ociepla si tak瞠 ale nie w jakim znacz帷ym stopniu 瞠by mi to przeszkadza這

Dochodz po wniosku 瞠 musz popracowa nad kolorem a nie refleksem. Wcale ch這dne w這sy nie mieni si 豉dnie.. jedynie na szaro... niby jasny br您 popielaty a wygl康a jak szary br您. Zaczyna mi brakowa takiego 豉dnego brazu bez czerwonego i rudego. I zaczynaj podoba mi si z這te br您y np. co takiego jak ni瞠j (sarni br您)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 427995_332947933422673_1329456855_n1.jpg (30,6 KB, 37 za豉dowa)
Stary 2012-10-26, 14:04   #2202
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Czyli wysz這 tak jak m闚i豉m, 瞠 kolor Ci si nie b璠zie zmywa tylko odcie b璠zie ociepla Ja te ju si chyba powoli poddaje, bo ch這dny odcie szybko sie wyp逝kuje i tak jak piszesz graniczy z cudem 瞠by go utrzyma...

Ja te jestem po 5-tym myciu. Kolor podczas mycia dalej leci jaki brudny granatowy (ju nie brudny czarny) kolor troszk mam ja郾iejszy.. chocia przy g這wie zbytniej r騜nicy nie wida. Ale w kolorku czuj si super.. jednak ja郾iejsze w這sy nie s dla mnie.. jedyne co to musz uwa瘸 z nast瘼n farb bo ju widz 瞠 w這sy mam na pigmentowane, wiec kolor b璠zie 豉pa trwalej (nie mog przedobrzy).
Odcie ociepla si tak瞠 ale nie w jakim znacz帷ym stopniu 瞠by mi to przeszkadza這

Dochodz po wniosku 瞠 musz popracowa nad kolorem a nie refleksem. Wcale ch這dne w這sy nie mieni si 豉dnie.. jedynie na szaro... niby jasny br您 popielaty a wygl康a jak szary br您. Zaczyna mi brakowa takiego 豉dnego brazu bez czerwonego i rudego. I zaczynaj podoba mi si z這te br您y np. co takiego jak ni瞠j (sarni br您)
na moim komputerze wygl康a on jak rudy, a generalnie z這te br您y i mnie si podobaj. sama nie jestem przekonana, czy dobrze czuj si i wygl康am w takich mega szarych w這sach i ciesz si, jak si ocieplaj lekko, ale nie jak trac g喚bi koloru.

Stary 2012-10-26, 14:33   #2203
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
na moim komputerze wygl康a on jak rudy, a generalnie z這te br您y i mnie si podobaj. sama nie jestem przekonana, czy dobrze czuj si i wygl康am w takich mega szarych w這sach i ciesz si, jak si ocieplaj lekko, ale nie jak trac g喚bi koloru.
no to mamy takie same odczucia niby fajnie bo w s這鎍u jest 豉dny refleks bia造(zero rudo嗆i) ale w 鈍ietle normalnym wcale tak 豉dnie to nie wygl康a (jak sprany szary) ja chyba zaczn bawi si w z這to a fotka widocznie Tw鎩 monitor przek豉muje albo m鎩. Bo ja widz jasny br您 wpadaj帷y w z這ty. to jest idealny kolor jaki bym chcia豉 popielem tego nie osi庵n bo bardziej wida szaro嗆 ni br您
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg C220-01_MedGoldenBrown_model.jpg (58,9 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2012-10-26, 15:11   #2204
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
no to mamy takie same odczucia niby fajnie bo w s這鎍u jest 豉dny refleks bia造(zero rudo嗆i) ale w 鈍ietle normalnym wcale tak 豉dnie to nie wygl康a (jak sprany szary) ja chyba zaczn bawi si w z這to a fotka widocznie Tw鎩 monitor przek豉muje albo m鎩. Bo ja widz jasny br您 wpadaj帷y w z這ty. to jest idealny kolor jaki bym chcia豉 popielem tego nie osi庵n bo bardziej wida szaro嗆 ni br您
jedyne, co mnie martwi, to to, 瞠 z definicji w br您 wpisana jest czerwie i to b璠zie za ka盥ym razem wychodzi na pierwszy plan, czy to w postaci czystej czerwieni, czy rudo軼i
mnie si podoba http://photos.posh24.com/p/1268941/z...dress_long.jpg ale ona ma naturalny kolor
oraz je郵i mowa o z這cie http://d277vln4jzkhhg.cloudfront.net...highlights.jpg z tym, 瞠 tu s pasemka na jakim 8 poziomie i reszta na 6, ale wygl康a moim zdaniem super

Stary 2012-10-26, 16:55   #2205
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
prze郵iczny kolor, sama pr鏏uje do takiego doj嗆... ale narazie mi niestety nie wychodzi
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-26, 23:05   #2206
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
jedyne, co mnie martwi, to to, 瞠 z definicji w br您 wpisana jest czerwie i to b璠zie za ka盥ym razem wychodzi na pierwszy plan, czy to w postaci czystej czerwieni, czy rudo軼i
mnie si podoba http://photos.posh24.com/p/1268941/z...dress_long.jpg ale ona ma naturalny kolor
oraz je郵i mowa o z這cie http://d277vln4jzkhhg.cloudfront.net...highlights.jpg z tym, 瞠 tu s pasemka na jakim 8 poziomie i reszta na 6, ale wygl康a moim zdaniem super
Katie ma 豉dny kolorek ale to poziom 6 czy jaki ni瞠j?

Dziewczyny kupi豉m dwie farby 7.22 i 7.01 obie b璠 miesza na moje z馧ciaki. Postanowi豉m przyciemnia je stopniowo. Nast瘼nym razem pokusze sie o poziom 6 st康 moje pytanie co mam w tej sytuacji zrobi z odrostem? Bo jak go zostawie to b璠zie ciemny. My郵a豉m ,瞠by rozrobi troszk samej 7.01 z 6 % wod na sam odrost a na reszt poni瞠j kreski ( wstawiam zdj璚ie dla przypomnienia ) po這篡 reszt 7.01 wymieszan z 7.22. Dobrze kombinuj? I wtedy na d逝go軼i 3 % czy 6 % ?
I jak to jest z tymi st瞛eniami? Im wy窺za woda tym bardziej wejdzie we w這s i faktycznie mniej si b璠zie wyp逝kiwa czy to nie ma znaczenia ? Babka w hurtowni m闚i豉 zeby zdecydowanie na 3 % i nigdy o tym nie s造sza豉 ze 6 % lepiej z豉pie
Boje si ze jak zn闚 przeci庵n na d逝gosci 3 to b璠 si bardzo wyp逝kiwa jak ostatnio... (tak wiem napigmentowa ale na t chwil nie mam na 4 tubki.. )
Obiecuje ze to ostatnie pytania przed moim farbowaniem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01984.jpg (123,3 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2012-10-26 o 23:07
Stary 2012-10-26, 23:30   #2207
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

Dziewczyny kupi豉m dwie farby 7.22 i 7.01 obie b璠 miesza na moje z馧ciaki. Postanowi豉m przyciemnia je stopniowo. Nast瘼nym razem pokusze sie o poziom 6 st康 moje pytanie co mam w tej sytuacji zrobi z odrostem? Bo jak go zostawie to b璠zie ciemny. My郵a豉m ,瞠by rozrobi troszk samej 7.01 z 6 % wod na sam odrost a na reszt poni瞠j kreski ( wstawiam zdj璚ie dla przypomnienia ) po這篡 reszt 7.01 wymieszan z 7.22. Dobrze kombinuj? I wtedy na d逝go軼i 3 % czy 6 % ?
I jak to jest z tymi st瞛eniami? Im wy窺za woda tym bardziej wejdzie we w這s i faktycznie mniej si b璠zie wyp逝kiwa czy to nie ma znaczenia ? Babka w hurtowni m闚i豉 zeby zdecydowanie na 3 % i nigdy o tym nie s造sza豉 ze 6 % lepiej z豉pie
Boje si ze jak zn闚 przeci庵n na d逝gosci 3 to b璠 si bardzo wyp逝kiwa jak ostatnio... (tak wiem napigmentowa ale na t chwil nie mam na 4 tubki.. )
Katie wydaje mi si, 瞠 jest na poziomie 6.
Moim zdaniem 6% lepiej trzyma si w這s闚, dlatego, 瞠 po prostu rozchyla 逝ski i w nie wnika, 3 za oblepia w這s.
B璠帷 na Twoim miejscu nie farbowa豉bym odrostu, ma bardzo 豉dny kolor, a na 6% wodzie pewnie zrudzieje

Stary 2012-10-27, 14:34   #2208
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

W 10000% zgadzam si z Endorfin, nie rusza豉bym odrostu, je郵i b璠zie si r騜ni od d逝go軼i, mo瞠sz zrobi "tonowanie" na tym samym poziomie czyli u篡 tej 7.01 na oxy 3%, lub jeszcze s豉bszym 2%, 1,9%,(z 5 my wytrzyma) tak si robi farby zmywalne, ale wydaje mi si lepiej, 瞠by ich w og鏊e nie rusza豉, zawsze Ci szybciej zrosn.
Dopiero od 3 linii nak豉daj mieszank 7.22 i 7.01 (robi豉bym na 6%) ale zwil mo瞠 delikatnie ko鎍闚ki, 瞠by nie wch這n窸y szybko i nie wysz造 czarne, cho i tak nawet jak wyjd ciemne to z blondu si wyp逝cz, bo tego pigmentu nie maj, ale mo瞠 ta 7.01 da rad i z豉pie kolor
Trzymam kciuki, rozcieraj i przecieraj w trakcie wacikiem, sprawdzaj kolor nasycenia, powodzenia
Stary 2012-10-28, 12:42   #2209
wiki124
Rozeznanie

Cytat:
Katie wydaje mi si, 瞠 jest na poziomie 6.
Moim zdaniem 6% lepiej trzyma si w這s闚, dlatego, 瞠 po prostu rozchyla 逝ski i w nie wnika, 3 za oblepia w這s.
B璠帷 na Twoim miejscu nie farbowa豉bym odrostu, ma bardzo 豉dny kolor, a na 6% wodzie pewnie zrudzieje
tak w豉snie jej m闚i豉m i by豉 wielce zdziwiona. Ale kogo ja si pytam skoro mia豉 zielone w這sy na g這wie a na w這sy blond k豉d豉 niebieski pigment
Dzi瘯uje za porad rudo軼iom m闚ie stanowcze nie!
Cytat:
W 10000% zgadzam si z Endorfin, nie rusza豉bym odrostu, je郵i b璠zie si r騜ni od d逝go軼i, mo瞠sz zrobi "tonowanie" na tym samym poziomie czyli u篡 tej 7.01 na oxy 3%, lub jeszcze s豉bszym 2%, 1,9%,(z 5 my wytrzyma) tak si robi farby zmywalne, ale wydaje mi si lepiej, 瞠by ich w og鏊e nie rusza豉, zawsze Ci szybciej zrosn.
Dopiero od 3 linii nak豉daj mieszank 7.22 i 7.01 (robi豉bym na 6%) ale zwil mo瞠 delikatnie ko鎍闚ki, 瞠by nie wch這n窸y szybko i nie wysz造 czarne, cho i tak nawet jak wyjd ciemne to z blondu si wyp逝cz, bo tego pigmentu nie maj, ale mo瞠 ta 7.01 da rad i z豉pie kolor
Trzymam kciuki, rozcieraj i przecieraj w trakcie wacikiem, sprawdzaj kolor nasycenia, powodzenia
Dzi瘯uj za pomoc
tak sobie my郵e 瞠 mo瞠 z t 3 % spr鏏uje po jakim czasie sam odrost gdyby si bardzo r霩ni bo jak mniemam i tak te z d逝go軼i zaraz po farbowaniu b璠 ciemne a po幡iej pewnie si wyp逝cz wi璚 trzeba b璠zie zr闚na
Moja pomoc ma si zjawi we wtorek wi璚 na ten dzien zaplanowa豉m farbowanie. Tak wi璚 spodziewajcie si fotorealcji

Stary 2012-10-28, 12:57   #2210
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
tak w豉snie jej m闚i豉m i by豉 wielce zdziwiona. Ale kogo ja si pytam skoro mia豉 zielone w這sy na g這wie a na w這sy blond k豉d豉 niebieski pigment
Dzi瘯uje za porad rudo軼iom m闚ie stanowcze nie!

Dzi瘯uj za pomoc
tak sobie my郵e 瞠 mo瞠 z t 3 % spr鏏uje po jakim czasie sam odrost gdyby si bardzo r霩ni bo jak mniemam i tak te z d逝go軼i zaraz po farbowaniu b璠 ciemne a po幡iej pewnie si wyp逝cz wi璚 trzeba b璠zie zr闚na
Moja pomoc ma si zjawi we wtorek wi璚 na ten dzien zaplanowa豉m farbowanie. Tak wi璚 spodziewajcie si fotorealcji
po 3% wodzie w這sy i tak s rudawe, zreszt ja farbuj帷 w domu i tak mam r騜nic mi璠zy g鏎 i do貫m - g鏎a ja郾iejsza, d馧 ciemniejszy, ale nie mam si造 ju kombinowa. farbuj帷 tylko d馧 przy takim odro軼ie, jak masz szybko wr鏂isz do naturalnego koloru, a ko鎍闚ki delikatnie si wypieraj帷 b璠 wygl康a造 jak ombre, wi璚 nie ma tego z貫go

Stary 2012-10-28, 18:21   #2211
Veroniqe22
Raczkowanie

ja te bym tego odrostu za nic nie rusza豉 ;] na Twoim miejscu... nawet jak zorbisz na 3% to utleniacz w pierwszej fazie farbowania odbarwia w這sy (nawet 3%) i potem 豉pi pigment z farby wiec.. w czasie wymywania koloru b璠 ci rudzia造 - w miejszym lub wi瘯szym stopniu... gdybym miala takie naturalne odrosty - nie tyka豉bym ich ZA NIC... dobierz odpowiedni kolor i farbuj tylko tak jak dziewczyny m闚i od 3 kreski w d馧. Ale jak zrobisz to tylko i wy陰cznie Twoja sprawa ;]
Stary 2012-10-28, 19:45   #2212
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Laity[/COLOR]: Jak tam kolor? Wyp逝ka si ca造? Poka fotki jak to teraz wygl康a.
Veroniqe, kolor nie wyp逝ka si ca造, ale na pewno nie jest taki ch這dny, naturalny jak po farbowaniu. Postaram si jutro za陰czy aktualne fotki.

Powoli dochodz do wniosku, 瞠 jednak wol ciemniejszy br您 i coraz powa積iej zastanawiam si nad zakupem Alfaparfu 5.1 i zrobieniu mieszanki 30ml 5.1 + 15ml 7.21 + 15ml 6.1 (w celu wykorzystania tego co mi zosta這 po pierwszym farbowaniu). A p騧niej dzia豉 ju sam 5.1 i tyle.

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-29, 16:40   #2213
Veroniqe22
Raczkowanie

My郵icie, 瞠 to jest naprawd Goldwell 5A?? Marz o takim w豉郾ie kolorze ale jak na popiel to ten kolor jest chyba ZA br您owy...

http://blondesearch.ru/play/-U1s1JJw...olour.html#scr
Stary 2012-10-29, 18:32   #2214
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
My郵icie, 瞠 to jest naprawd Goldwell 5A?? Marz o takim w豉郾ie kolorze ale jak na popiel to ten kolor jest chyba ZA br您owy...

http://blondesearch.ru/play/-U1s1JJw...olour.html#scr
moim zdaniem mo磧iwe, dziewczyna wyj軼iowe w這sy mia豉 ciemniejsze, wi璚 po rozja郾ieniu nie s a tak popielate, jak by造by po na這瞠niu na ja郾iejsze w這sy

Stary 2012-10-29, 20:40   #2215
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
moim zdaniem mo磧iwe, dziewczyna wyj軼iowe w這sy mia豉 ciemniejsze, wi璚 po rozja郾ieniu nie s a tak popielate, jak by造by po na這瞠niu na ja郾iejsze w這sy
Ale 瞠 tak jasno jej to wysz這?? Ja bym sie ba豉 poziomu 5... tym bardziej 瞠 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te chc taki br您 mieni帷y sie na br您owo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g這wie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe軟ym s這鎍u
2 - po ciemku z lamp
3 - naturalne bez s這鎍a

zastanawiam si nad jak捷 farb z goldwella na poziomie 6 .... 4,5,6 zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0081.jpg (88,4 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0091.jpg (91,1 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0098.jpg (54,8 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6G.jpg (42,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6GB.jpg (42,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg goldwelltopchictube6BP.jpg (40,4 KB, 13 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-29 o 20:49
Stary 2012-10-30, 00:59   #2216
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale 瞠 tak jasno jej to wysz這?? Ja bym sie ba豉 poziomu 5... tym bardziej 瞠 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te chc taki br您 mieni帷y sie na br您owo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g這wie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe軟ym s這鎍u
2 - po ciemku z lamp
3 - naturalne bez s這鎍a

na 3 zdj璚iu masz bardzo fajny kolor natomiast z propozycji, podoba mi si GB

Stary 2012-10-30, 09:31   #2217
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

1- w pe軟ym s這鎍u
2 - po ciemku z lamp
3 - naturalne bez s這鎍a

Bardzo 豉dnie si trzyma, w s這鎍u troch rudawo.

Te nowe kolorki to si nie sugeruj pr鏏kami, tylko rozszyfruj literki, G - to pewnie gold, P- Pearl, B- Beige lub Brown, wszystko ciep貫

Co do w這s tej Azjatki, to one maj czarne w這sy naturalne, wi璚 ma du穎 pigment闚 czerwonych we w這sach i rozja郾i這 si jej do czerwono-pomara鎍zowych, pomara鎍zowych.
Ka盥y poziom naturalnych ma poszczeg鏊nie napigmentowane w這sy,
poziom:
/1,2,3,4 czerwony
/5 czerwono-pomara鎍zowy
/6 pomara鎍zowy
/7 pomara鎍zowo-鄴速y
/8 鄴速y
/9 jasno鄴速y

Dlatego wa積e przy pigmentowaniu, aby wprowadzi odpowiedzi pigment we w這sy.
A przy rozja郾ianiu czarne w這sy przechdz od czerwieni, przez pomara鎍z, do blondu
Stary 2012-10-30, 10:33   #2218
Veroniqe22
Raczkowanie

Z wymywania rzeczywi軼ie jestem zadowolona. Bo wci捫 nie ma du穎 rudo軼i... i poziom si ju tak nie wyp逝kuje jak przed po這瞠niem natury tylko nie wiem co robi w listopadzie... czy dalej poci庵n望 to 6BS (przez pierwsze mycia przy g這wie mia豉m prawie czarne) i boj si 瞠 kt鏎ego razu juz ta czer si nie spierze ;]

Wiem Zytka, 瞠 ciep貫 ale ju nie wiem co robi bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi si przesta podoba... brakuje mi br您u... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6GB ciemny blond z這to- br您owy
6BG ciemny blond br您owo- z這ty
6BP per這wy jasny br您

ten mnie jeszcze korci
5NBP jasny br您 z refleksem opalu

A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1b55.jpg (29,0 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_labyidWsj61qb5rv2o1_500.jpg (39,9 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 21ec.jpg (45,5 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 230589_524317787594750_1272128975_n.jpg (24,1 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 399166_514159791943883_749504293_n.jpg (25,6 KB, 53 za豉dowa)

Czas edycji: 2012-10-30 o 10:38
Stary 2012-10-30, 12:48   #2219
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Z wymywania rzeczywi軼ie jestem zadowolona. Bo wci捫 nie ma du穎 rudo軼i... i poziom si ju tak nie wyp逝kuje jak przed po這瞠niem natury tylko nie wiem co robi w listopadzie... czy dalej poci庵n望 to 6BS (przez pierwsze mycia przy g這wie mia豉m prawie czarne) i boj si 瞠 kt鏎ego razu juz ta czer si nie spierze ;]

Wiem Zytka, 瞠 ciep貫 ale ju nie wiem co robi bo ja nie chce ani rudego ani czerwonego a szary mi si przesta podoba... brakuje mi br您u... taki refleks gleboko naszconego brazu (zdjecie1 i 2 na koncowkach) a nie szarego brudnego brazu... i zeby mialy refleks taki jak na zdjeciu 3....

6BP per這wy jasny br您

ten mnie jeszcze korci

A taka zagadka jak myslicie jaki to jest poziom farby i odcien farby... zdjecie 4 i 5 zobaczymy czy zgadniecie....
pewnie poziom 5, chocia zale篡 te po ilu myciach

Stary 2012-10-30, 13:38   #2220
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

6BP per這wy jasny br您

ten mnie jeszcze korci

Wiesz co? Toje w這sy s bardzo podobne do tych trzech kt鏎e wklei豉, tyko to jest tak, 瞠 sama tego nie widzisz

odp, na zagadk:
mo瞠 to by nawet poziom 7, ewentualnie 6, lekko sp逝kany, mieni mi si na fioletowo, ale na ka盥ym ekranie wyglada pewnie inaczej
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.