Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 75 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-10-30, 12:53   #2221
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Odpowied: Poziom 5 - z這ty ;] A dok豉dniej farba 5.3 - ta.... http://www.loreal-paris.es/img/l10n/...3-virginie.jpg

w這sy kole瘸nki malowane ju prawie rok ni... i sk康 ten fioletowy refleks?? :P:P
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-30, 16:05   #2222
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Ale spud這wa豉m
Kieruj帷 si fotk na opakowniu nigdy nie powiedzia陰bym, 瞠 to poziom 5 a w豉郾ie 7, na pude趾u z這ty jak najbardziej.....a na zdj璚iu ??? fiolet, albo odbija od czego, albo co rok temu po這篡豉, bo odrost ju taki fioletowy nie jest.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-30, 16:40   #2223
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Ale 瞠 tak jasno jej to wysz這?? Ja bym sie ba豉 poziomu 5... tym bardziej 瞠 6 ty bardzo ciemno mi wychodzi Ja te chc taki br您 mieni帷y sie na br您owo (( buuu

A przy okazji zobaczcie co mam na g這wie po 7miu myciach od farbowania goldwellem 6BS..

1- w pe軟ym s這鎍u
2 - po ciemku z lamp
3 - naturalne bez s這鎍a

zastanawiam si nad jak捷 farb z goldwella na poziomie 6 .... 4,5,6 zdj璚ia
jak dla mnie te naj豉dniejszy jest GB, mam ten sam problem co Ty. Chc mie w這sy kt鏎e maja poblask br您owy a nie z這to- br您owy ale nie mam poj璚ia jak to zrobi ostatnio farbowa豉m w這sy Kallosem KJMN 6.7, teraz po miesi帷u w這ski ca趾iem nie幢e sie spra造, na pocz徠ku by造 ciemne ale od samego farbowania ten z這to-rudy refleks si ich trzyma
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-30, 18:53   #2224
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Wiesz co? Toje w這sy s bardzo podobne do tych trzech kt鏎e wklei豉, tyko to jest tak, 瞠 sama tego nie widzisz

odp, na zagadk:
mo瞠 to by nawet poziom 7, ewentualnie 6, lekko sp逝kany, mieni mi si na fioletowo, ale na ka盥ym ekranie wyglada pewnie inaczej
Zyta.. ona 2 lata farbowa豉 sie 10.21 Castinga i postanowi豉 sobie przyciemni tym 5.3 wiec pewnie dlatego ma taki poblask fioletowy a teraz po p鏊 roku farbowania tym 5.3 juz przy g這wie ca造 czas k豉dzie na sw鎩 naturalny odrost ciemny blond wi璚 przynajmniej rozwia豉 moje w徠pliwo軼i sk康 ten fiolet :P
Stary 2012-11-02, 20:10   #2225
Asiek121
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 239

hej, laski tylko bez nerw闚 Do tej pory farbowa豉m w這sy u fryzjera, od p馧 roku farbuje sama ale wychodz mi ciagle cipe貫 rude br您y ;//

zacz窸am zag喚biac si w forum

ale mam jedno pytanie

co to jest ten mixton niebieski ?
Asiek121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 08:35   #2226
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta.. ona 2 lata farbowa豉 sie 10.21 Castinga i postanowi豉 sobie przyciemni tym 5.3 wiec pewnie dlatego ma taki poblask fioletowy a teraz po p鏊 roku farbowania tym 5.3 juz przy g這wie ca造 czas k豉dzie na sw鎩 naturalny odrost ciemny blond wi璚 przynajmniej rozwia豉 moje w徠pliwo軼i sk康 ten fiolet :P
1021 to ju bardzo jasny poziom, wi璚 nie s康z, 瞠by a taki fiolet pozosta, sama nie wiem sk康 on si tam wzi掖?

Asiek 121- mixton, czy krorektor koloru to to samo, to taki intensyfikator koloru i neutrlizator niechcianych refleks闚.
Dodaje si go 2cm wyci郾i皻ej glisty na 30g farby naturalnej, mixton i farba musz by tej samej firmy.
Mo積a te uzyska na blond w這sach typowp np, niebieski kolor.
Niebieski neutralizuje rudy (ale niebieski to te w farbach popiel .1 , A-ash)
czerwony -//- zielony (to te w farbach chyba .5, lub .6 zale篡 od firmy)
fioletowy -//- 鄴速y (fiolet to te w farbach per豉/opal P, .2)
Stary 2012-11-03, 12:34   #2227
Asiek121
Zakorzenienie

Cytat:
1021 to ju bardzo jasny poziom, wi璚 nie s康z, 瞠by a taki fiolet pozosta, sama nie wiem sk康 on si tam wzi掖?

Asiek 121- mixton, czy krorektor koloru to to samo, to taki intensyfikator koloru i neutrlizator niechcianych refleks闚.
Dodaje si go 2cm wyci郾i皻ej glisty na 30g farby naturalnej, mixton i farba musz by tej samej firmy.
Mo積a te uzyska na blond w這sach typowp np, niebieski kolor.
Niebieski neutralizuje rudy (ale niebieski to te w farbach popiel .1 , A-ash)
czerwony -//- zielony (to te w farbach chyba .5, lub .6 zale篡 od firmy)
fioletowy -//- 鄴速y (fiolet to te w farbach per豉/opal P, .2)
ooo dzi瘯uje bardzo

czyli najlepiej, 瞠by to by豉 farba profesjonalna fryzjerska, bo te drogeryjne chyba nie maja takich mixton闚 ? :P
Stary 2012-11-03, 13:36   #2228
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Asiek121 Poka wiadomo嗆
ooo dzi瘯uje bardzo

czyli najlepiej, 瞠by to by豉 farba profesjonalna fryzjerska, bo te drogeryjne chyba nie maja takich mixton闚 ? :P
Mixy to tylko w profeskach, ale jak masz ma陰 rudo嗆 to spr鏏uj najpierw czego z popielem, czyli .1 po przecinku, najlepiej wklej tutaj foteczki tego co masz teraz na g這wie, opiszca陰 histori ostatniego farbowania i czego oczekujesz, bo tak na oko....to wiesz.....umrze mo積a
tutaj masz przyk豉dowe mixy z palety:
http://https://www.google.com/search...w=1280&bih=619

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-11-03 o 13:38
Stary 2012-11-03, 13:55   #2229
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
ooo dzi瘯uje bardzo

Tak, tylko profesjonalny mixton. Ma takie koleston Welli.

Uwazaj z jedna rzecza... Ja ostatnio sie przejechalam na mixtonie, z mojej glupoty.
Na wlosach ciemnych - mozesz wrzucic nawet i wiecej korektora (do ciemnych brazow wrzucalam nawet 1/3 tubki), ale przy jasnych.... powyzej poziomu 7 - baaaardzo uwazaj, bo wyjdzie Ci mahon, a zanim wyjdzie ta mahon, przejdziesz przez wszelkie fazy denaturatu - przy korektorze fioletowym. Przy niebieskim moze byc gorzej, z naciskiem na wsciekla szarosc.

Ostatnio czytalam, ze taki mikston, te 2 cm mozna rozprowadzic ze zwykla woda, rozprowadzic na wlosach, wysuszyc, a potem na to klasc docelowa farbe. To tzw. prepigmentacja. I ponoc refleks trzyma sie dluzej.

Jesli dodasz mikstonu do farby docelowej i zmieszasz to, efekt bedzie krotkotrwaly i sie szybciej wymyje. Ja w tydzien wymylam swoja tragedie

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Mixy to tylko w profeskach, ale jak masz ma陰 rudo嗆 to spr鏏uj najpierw czego z popielem, czyli .1 po przecinku,
Wlasnie, podpisuje sie pod tym.
Mozesz ewentualnie kupic farbe z .11 po przecinku, to jest wzmocniony popiel , niz ryzykowac z korektorem.

Jak juz dodasz korektora, to na poczatek wrzuc tylko mala kuleczke - mniej niz pol centumetra - przy jasniejszych wlosach. Omin wpierw jasniejsze wlosy, te cieniaski, przy linii twarzy, bo chwyca pigment jak szalone. Je mozesz przykryc mieszanka (swieza!!! w tym celu dobrze odlozyc odrobine farb, a korektora to dolownie tyle, co musze skrzydlo ) dopiero pod koniec farbowania, doslownie na kilka minut.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 14:30   #2230
Asiek121
Zakorzenienie

ojej dziewczyny narazie to dla mnie czarna magia ale mam zamiar farbowac w豉snie juz z mixtonem za jakies 2 tygodnie, jutro zrobie zdj璚ia w 鈍ietle dziennym i wszystko opisz i mam nadziej , 瞠 mi doradzicie
Stary 2012-11-03, 15:18   #2231
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Dziewczyny, zgodnie z obietnic za陰czam zdj璚ia swoich w這s闚 nieca造 miesi帷 po farbowaniu. Nie wiem, czy to sugestia czy nie, ale uwa瘸m, 瞠 wygl康aj fatalnie - zrudzia造 przeokrutnie. Zreszt same oce鎍ie:
1) w這sy po farbowaniu - normalne 鈍iat這
2) w這sy po farbowaniu - w s這鎍u
3) w這sy dzisiaj przy oknie, normalne 鈍iat這 - z lamp b造skow
4) w這sy dzisiaj przy oknie, normalne 鈍iat這 - bez lampy.

EDIT: Na fotkach z dzisiejszego dnia pi瘯nie wida odrost, kt鏎y z tym co mam teraz na w這sach niewiele ma wsp鏊nego...

Zaraz bior si za farbowanie, tym razem 5.1. I mam nadziej, 瞠 wyjd ciemne!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_normalne 鈍iat這.jpg (53,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu_w pe軟ym s這鎍u.jpg (81,5 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z lamp.jpg (62,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.jpg (57,9 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2012-11-03 o 17:42
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-03, 18:26   #2232
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zgodnie z obietnic za陰czam zdj璚ia swoich w這s闚 nieca造 miesi帷 po farbowaniu. Nie wiem, czy to sugestia czy nie, ale uwa瘸m, 瞠 wygl康aj fatalnie - zrudzia造 przeokrutnie. Zreszt same oce鎍ie:
1) w這sy po farbowaniu - normalne 鈍iat這
2) w這sy po farbowaniu - w s這鎍u
3) w這sy dzisiaj przy oknie, normalne 鈍iat這 - z lamp b造skow
4) w這sy dzisiaj przy oknie, normalne 鈍iat這 - bez lampy.

EDIT: Na fotkach z dzisiejszego dnia pi瘯nie wida odrost, kt鏎y z tym co mam teraz na w這sach niewiele ma wsp鏊nego...

Zaraz bior si za farbowanie, tym razem 5.1. I mam nadziej, 瞠 wyjd ciemne!
Jejku bardzo Ci si wyp逝ka這 jak na miesi帷! przegl康a豉m Twoj mieszank, ale nie znalaz豉m ....na jakim oxy robi豉?
Stary 2012-11-03, 19:18   #2233
Veroniqe22
Raczkowanie

Laity .. zrudzia造 bardzo... ale to pierwsze farbowanie by這 dopiero wi璚 g這wa do g鏎y... Farbujesz 5.1 sam? nie mieszasz jednak z natur? A szkoda... Bo to rzeczywi軼ie du穎 daje.. widz po sobie... ja nawet nie odczu豉m za bardzo 瞠 ju miesi帷 min掖 dopiero Ty mi u鈍iadomi豉 dzisiejszym postem... Robisz znowu na 6%?

Ja jestem z goldwella 6BS kt鏎y na這篡豉m na 6NN - bardzo zadowolona.. mimo marudzenia na pewno przez najbli窺zy czas go nie zmieni bo z ka盥ym myciem jest coraz fajniej... planuj tylko dla eksperymentu mi璠zy farbowaniami zrobi sobie szamponetk jasny br您....

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-03 o 19:19
Stary 2012-11-03, 20:20   #2234
Laity
Wtajemniczenie

Prawda, 瞠 beznadziejnie mi si wszystko spra這? Ju si ba豉m, 瞠 to mnie si w g這wie poprzewraca這 i wszystko wyolbrzymiam...

Cytat:
Jejku bardzo Ci si wyp逝ka這 jak na miesi帷! przegl康a豉m Twoj mieszank, ale nie znalaz豉m ....na jakim oxy robi豉?
Zyta, wtedy robi豉m mieszank 6.1 + 7.21 na oxy 6%.

Cytat:
Laity .. zrudzia造 bardzo... ale to pierwsze farbowanie by這 dopiero wi璚 g這wa do g鏎y... Farbujesz 5.1 sam? nie mieszasz jednak z natur? A szkoda... Bo to rzeczywi軼ie du穎 daje.. widz po sobie... ja nawet nie odczu豉m za bardzo 瞠 ju miesi帷 min掖 dopiero Ty mi u鈍iadomi豉 dzisiejszym postem... Robisz znowu na 6%?

Ja jestem z goldwella 6BS kt鏎y na這篡豉m na 6NN - bardzo zadowolona.. mimo marudzenia na pewno przez najbli窺zy czas go nie zmieni bo z ka盥ym myciem jest coraz fajniej... planuj tylko dla eksperymentu mi璠zy farbowaniami zrobi sobie szamponetk jasny br您....
Veroniqe, tak znowu zrobi豉m 6% i niestety sam 5.1. By豉m ju tak zdo這wana t rudo軼i, 瞠 bez namys逝 polecia豉m wczoraj do sklepu i kupi豉m to co kiedy wydawa這 si w miar sprawdzone. Wysz這 ca趾iem spoko, ale nie wiem, czy jestem zadowolona czy nie. Spodziewa豉m si jednak czego innego chyba. Nie wiem, czy nast瘼nym razem nie kupi czego na poziomie 4 i to w naturze w豉郾ie... Postanowi豉m wr鏂i do ciemnych w這s闚.

A p鏦i co b璠 obserwowa jak 5.1 b璠zie si spiera. Tym razem zakwasi豉m w這sy po farbowaniu i b璠 u篡wa od篡wki po ka盥ym myciu, wi璚 ju nie b璠zie usprawiedliwienia dla Alfaparfu jak si znowu tak szybko zmyje

A jak znowu wszystko zejdzie w przeci庵u 3 tygodni to chyba dam sobie spok鎩 i przerzuc si na drogeryjne farby. Zaoszcz璠z czas i pieni康ze przynajmniej na t ca陰 zabaw

Jutro za陰cz zdj璚ia tego co mam teraz na g這wie.

Stary 2012-11-03, 23:56   #2235
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja jestem tydzie z ma造m haczykiem po alfaparfie 6.1 z 5.7 i trzyma si, troszk ciemno wyszed, ale nadal ch這dny i nasycony. por闚nuj帷 z moim ulubionym do tej pory goldwellem - alfaparf wypada duuuuuu穎 lepiej

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 00:10   #2236
Veroniqe22
Raczkowanie

Daj jeszcze szans naturze na poziomie 5 nast瘼nym razem.. chyba ze chcesz naprawd ciemny br您... lub spr鏏uj goldwella... bo mi alfaparf te sie b造skawicznie zmywa jak Tobie... a po goldwellu jest ok mo瞠 po prostu nie dla Ciebie ta farba... Kup sobie nast瘼nym razem 5N lub nawet NN (tak jak ja) i 5A z goldwella i dopiero wtedy zastanawiaj sie nad drogeryjnymi.. bo widz 瞠 jeste tak samo trudnym przypadkiem jak ja hehe a na zdj璚ia czekamy!

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ja jestem tydzie z ma造m haczykiem po alfaparfie 6.1 z 5.7 i trzyma si, troszk ciemno wyszed, ale nadal ch這dny i nasycony. por闚nuj帷 z moim ulubionym do tej pory goldwellem - alfaparf wypada duuuuuu穎 lepiej
Tobie to dobrze wszystko fajnie Ci wychodzi bo juz farbujesz 2 lata.. na te ch這dniaki i nie rozja郾ia豉... zazdroszcz
Stary 2012-11-04, 00:19   #2237
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Daj jeszcze szans naturze na poziomie 5 nast瘼nym razem.. chyba ze chcesz naprawd ciemny br您... lub spr鏏uj goldwella... bo mi alfaparf te sie b造skawicznie zmywa jak Tobie... a po goldwellu jest ok mo瞠 po prostu nie dla Ciebie ta farba... Kup sobie nast瘼nym razem 5N lub nawet NN (tak jak ja) i 5A z goldwella i dopiero wtedy zastanawiaj sie nad drogeryjnymi.. bo widz 瞠 jeste tak samo trudnym przypadkiem jak ja hehe a na zdj璚ia czekamy!

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Tobie to dobrze wszystko fajnie Ci wychodzi bo juz farbujesz 2 lata.. na te ch這dniaki i nie rozja郾ia豉... zazdroszcz
rozja郾ia豉m, mia豉m te 2 przygody z ciep造mi br您ami w mi璠zyczasie, tak瞠 i dla Was jest nadzieja

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 07:05   #2238
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 947

C騜 za wspania造 w徠ek! Czytam go bardzo intensywnie od kilku dni, a konkretnie od mojego nieudanego farbowania Cromatone 8.2 plus troch 8.0 (wysz這 rudawo). Generalnie wszystko do tej pory wychodzi這 rudawo, cho przyznam, 瞠 dopiero raz farbowa豉m typow farb popielat (Islande). Ostatnio przerzuci豉m si na profesjonalne i nigdy ju nie wr鏂 do tych drogeryjnych syf闚

Na razie brn i brn... zacz窸am od pierwszej cz窷ci, 1/3 ju za mn, ale w徠ek d逝uuuuugi wi璚 poczyta豉m te troch "dw鎩ki". M鎩 plan na nast瘼ne farbowanie jest taki: poniewa zosta造 mi jeszcze farby z ostatniej 'zabawy', a tanie nie s, 30 z za tubk, mam zamiar dokupi odcie 8.1 i zmiesza go z 1/4 8.2 i pewnie troch natury dorzuc, bo mam siwki, cho nie za wiele. W mi璠zyczasie b璠zie p逝kanka Flor Illum - mo瞠 jutro uda mi si j kupi.

Moje naturalne w這sy to chyba poziom 6 - do嗆 ch這dny, taki typowy 豉dny br您ik. W przesz這軼i mia豉m jakie epizody z farbowaniem, ale generalnie nosi豉m sw鎩 kolor naturalny - szkoda mi by這 w這s闚 (cienkie s), zw豉szcza, 瞠 kolor by ok. Niestety siwki atakuj coraz bardziej, co prawda nie ma ich jako du穎, ale przy ciemnych w這sach ka盥y jest bardzo widoczny. No wi璚 od p馧 roku, mo瞠 troch wi璚ej, farbuj i w poszukiwaniu zbli穎nego odcienia (tylko odrobin ja郾iejszego) do naturalego tu trafi豉m

P鏦i co chcia豉m tylko powiedzie, 瞠 jeste軼ie niesamowite! Wasza wiedza, cierpliwo嗆 i wytrwa這嗆 zrobi豉 na mnie ogromne wra瞠nie.

Aha - ja raczej z tych, co lubi zg喚bia temat, wi璚 mam nadziej nie zadr璚za Was jakimi podstawowymi pytaniami
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 09:30   #2239
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
C騜 za wspania造 w徠ek! Czytam go bardzo intensywnie od kilku dni, a konkretnie od mojego nieudanego farbowania Cromatone 8.2 plus troch 8.0 (wysz這 rudawo). Generalnie wszystko do tej pory wychodzi這 rudawo, cho przyznam, 瞠 dopiero raz farbowa豉m typow farb popielat (Islande). Ostatnio przerzuci豉m si na profesjonalne i nigdy ju nie wr鏂 do tych drogeryjnych syf闚

Na razie brn i brn... zacz窸am od pierwszej cz窷ci, 1/3 ju za mn, ale w徠ek d逝uuuuugi wi璚 poczyta豉m te troch "dw鎩ki". M鎩 plan na nast瘼ne farbowanie jest taki: poniewa zosta造 mi jeszcze farby z ostatniej 'zabawy', a tanie nie s, 30 z za tubk, mam zamiar dokupi odcie 8.1 i zmiesza go z 1/4 8.2 i pewnie troch natury dorzuc, bo mam siwki, cho nie za wiele. W mi璠zyczasie b璠zie p逝kanka Flor Illum - mo瞠 jutro uda mi si j kupi.

Moje naturalne w這sy to chyba poziom 6 - do嗆 ch這dny, taki typowy 豉dny br您ik. W przesz這軼i mia豉m jakie epizody z farbowaniem, ale generalnie nosi豉m sw鎩 kolor naturalny - szkoda mi by這 w這s闚 (cienkie s), zw豉szcza, 瞠 kolor by ok. Niestety siwki atakuj coraz bardziej, co prawda nie ma ich jako du穎, ale przy ciemnych w這sach ka盥y jest bardzo widoczny. No wi璚 od p馧 roku, mo瞠 troch wi璚ej, farbuj i w poszukiwaniu zbli穎nego odcienia (tylko odrobin ja郾iejszego) do naturalego tu trafi豉m

P鏦i co chcia豉m tylko powiedzie, 瞠 jeste軼ie niesamowite! Wasza wiedza, cierpliwo嗆 i wytrwa這嗆 zrobi豉 na mnie ogromne wra瞠nie.

Aha - ja raczej z tych, co lubi zg喚bia temat, wi璚 mam nadziej nie zadr璚za Was jakimi podstawowymi pytaniami
Witamy nast瘼n szukaj帷 zimnych br您闚
Nie czytaj I-wszej cz窷ci, bo tam wiele niejasni軼i, cofnij si z 20 stron tej II, zreszt wy郵ij mi na priv maila to Ci pode郵 informacje do poczytania
Stary 2012-11-04, 10:06   #2240
chickencrazy
Rozeznanie

Wiesz, zacz窸am czyta od pocz徠ku, bo jak przez wyszukiwark skierowa這 mnie do kt鏎ej strony drugiej cz窷ci, a Wy tam o tych mixtonach, oznaczeniach dyskutowa造軼ie, to kompletnie nic nie rozumia豉m
No i fajnie by這 zobaczy, jak to ewaluowa這, poza tym nic tak nie dodaje otuchy jak fakt, 瞠 inni te walcz

A do zimnego odcienia d捫, bo nie jest mi dobrze w ciep造ch, wygl康am jako starzej (a w moim wieku ju trzeba uwa瘸 ).

Prze郵 zaraz na pw @ i ch皻nie poczytam Dzi瘯i!!!
Stary 2012-11-04, 15:27   #2241
Asiek121
Zakorzenienie

Hej hej wstawiam zdj璚ia.

W這sy farbowa豉m jakies 2 tygodnie temu, drogeryjn farb ``ciemny br您

Ten rudy kt鏎y wygl康a jak odrost to jest w豉snie ``ciemny br您

Trzyma豉m farb 50 min i wyszed taki klops
Naturalne mam blond ciemny, mysi, odrostu wygl康aj jak siwe
Chcia豉bym ca這嗆 mie do嗆 ciemne, tak jak patrze na te poziomy to my郵 , 瞠 4 albo i 3, ale chcia豉bym aby ca貫 wlosy takie by造

Zdj璚ia : wszystkie z lamp bo tylko tak wida te okrucie雟two u g鏎y, ostatnie bez lampy

Jakby軼ie mog造 mi co doradzi, jakies farby kt鏎e kupie na allegro najlepiej, bo u mnie w mie軼ie nie ma 瘸dnego sklepu z profesjonalnymi

No i 瞠by te tubka nie kosztowa豉 50 z bo ja zawsze u篡wam dwie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PB044564.jpg (122,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PB044565.jpg (114,5 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PB044567.jpg (232,7 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PB044549.jpg (135,7 KB, 43 za豉dowa)
Stary 2012-11-04, 16:05   #2242
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Hej hej wstawiam zdj璚ia.
Prz farbowaniu wlosow przy skorze dobrze jest uzyc takiej samej farby o pol tonu do tonu ciemniejszej, bo w tym miejscu latwo o jasne 'lyse' przeswity. Skora jest ciepla i farba szybciej chwyta. Jak na dlugosci wlosy dopiero ciemnieja, przy skorze proces sie przyspiesza i wloski zaczynaja sie 'wyzolcac'..

W jednym programie widzialam, jak fryzjer naklada ciemniejsza farbe przy skorze i taki kilka centymetrow w dol, na srodek daje jasniejsza, a na konce jeszcze jasniejsza. Efekt byl bardzo ladny, kolor przechodzil naturalnie i lekko. Wazne to umiec rozetrzec granice miedzy odcieniami i dobrac farby o kolorze rozniacym sie jedynie jasnoscia.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-04 o 16:08
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 16:53   #2243
Asiek121
Zakorzenienie

tak ma
Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Prz farbowaniu wlosow przy skorze dobrze jest uzyc takiej samej farby o pol tonu do tonu ciemniejszej, bo w tym miejscu latwo o jasne 'lyse' przeswity. Skora jest ciepla i farba szybciej chwyta. Jak na dlugosci wlosy dopiero ciemnieja, przy skorze proces sie przyspiesza i wloski zaczynaja sie 'wyzolcac'..

W jednym programie widzialam, jak fryzjer naklada ciemniejsza farbe przy skorze i taki kilka centymetrow w dol, na srodek daje jasniejsza, a na konce jeszcze jasniejsza. Efekt byl bardzo ladny, kolor przechodzil naturalnie i lekko. Wazne to umiec rozetrzec granice miedzy odcieniami i dobrac farby o kolorze rozniacym sie jedynie jasnoscia.
no tak masz racj, tylko to w豉snie najlepiej z fryzjerskimi farbami bo te drogeryjne to .....

same odrosty trzyma豉m 35min i na這zylam potem ca這sc na 15 i hm.. po farbowaniu by這 moze ton ciemniejsze ;///
Stary 2012-11-04, 17:04   #2244
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej hej wstawiam zdj璚ia.
Nie wytrzymam, nast瘼na z pi瘯nymi d逝uuga郾ymi w這sami

Wstawiam swoje. Jasny popielaty br您 (5.1 Alfaparf) z 6% oxy trzymane na w這sach 40 minut.
Wyszed pi瘯ny br您ik z zielon po鈍iat

Na szcz窷cie w rzeczywisto軼i zieleni nie wida, albo przynajmniej ja jej nie widz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (46,2 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037.jpg (61,5 KB, 41 za豉dowa)

Stary 2012-11-04, 17:22   #2245
zyta82
Rozeznanie

Asiek121 - wg mnie za d逝go przetrzymane na odro軼ie i 6% rozpocz窸a proces rozja郾iania odrost闚. Widz, 瞠 Laity trzyma豉 40 minut i nie s tak rozja郾ione, w Goldwelu przy topchicu 1:1 pami皻am byly schematy, zeby trzyma farb w sumie przez 30 minut:
przy pierwszym farbowaniu na odrostach trzyma 20-25 min, ale najpierw na這篡 na d逝go嗆 na5-10
przy kolejnym farbowaniy na odrostach 15-2-min, a nast瘼nie na d逝go嗆 na 10-15min.

Laity - bardzo 豉dnie, bardzo i bardzo naturalnie Dzi瘯i za foteczki i co wystarczaj帷o ciemno? bo jak na poziom 5 to do嗆 jasno wygl康aj?
Stary 2012-11-04, 17:28   #2246
madzius_88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

hej Kochane zagladam tu co jakis czas i podczytuje co sie tam u Was na glowach dzieje ja jestem juz po 10 myciach od farbowania i powiem Wam ze jestem bardzo mocno rozczarowana.... nie dosc ze moj gleboki bardzo ciemny braz wyplukal sie do jakiegos takiego niezidentyfikowanego rudawego kasztanu to jak juz mowilam po chlodnym odcieniu brazu nie ma juz sladu stracilam na to nadzieje calkowicie.... i wlasciwie wracam do Was z pytaniem.... aby uzyskac naturalna czern warto uzyc 2.0 ?? i czy czern nie wyplukuje sie na cieplo ????

ps. mam kolezanke ktora z ognistej rudosci przefarbowala sie na mega ciemny braz.. powiedzialabym ze nawet wlasnie taka naturalna czern.. ale uzyskala to czekoladowym brazem z garniera.. co totalnie nie zgadza mi sie z kolorem na opakowaniu ciekawe....
madzius_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 19:01   #2247
Veroniqe22
Raczkowanie

Laity: ponawiam apel postaw na natur goldwella 5NN + 5A .. widz jakie rudo軼i na grzywce?? i nie poddawaj si jeszcze bo dopiero 2 raz farbowa豉.. dasz rade

Madziu: Poka fotki.. i do Ciebie to samo.. pierwszy raz robi豉 ch這dnym odcieniem wiec tak jak m闚i造鄉y b璠zie si ociepla daj szans i pofarbuj jeszcze par razy... zanim zdecydujesz si na czer!! brrr poza tym ona te Ci si b璠zie wyp逝kiwa豉.. a co do kole瘸nki to farby drogeryjne lubi wychodzi ciemno , wi璚 nie ma si co dziwi 瞠 uzyska豉 i czer o to akurat nie trudno ;D

Moje w這sy po prawie miesi帷u od farbowania wygl康aj tak... nie s mega ch這dne ale czuj si w nich dobrze..

Zyta: na jaki poziom Ci ten m鎩 kolor wygl康a?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 541241_444018302300528_1442098668_n.jpg (18,7 KB, 83 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-04 o 19:04
Stary 2012-11-05, 06:53   #2248
chickencrazy
Rozeznanie

安ietne te wasze kolorki. 疾 te ja musz czeka miesi帷 do kolejnego farbowania... 瞠 te wcze郾iej tu nie trafi豉m P鏦i co, powtarzam sobie, jak mantr "kolor utrwala si z ka盥ym kolejnym farbowaniem", coby si nie za豉ma za szybko

Ale zupe軟ie nie wiem, co zrobi z odrostami, a konkretnie jak je farbowa. No bo siwki s, pojedy鎍ze bo pojedy鎍ze, ale ze 30, mo瞠 troch wi璚ej, to ich pewnie si by uzbiera這, a nawet jak wida 3 to bardzo to razi (jasne blondynki maj jednak lepiej pod tym wzgl璠em). Przesz豉bym na wod 3%, ale obawiam si, 瞠 zaraz by wylaz造, a przecie nie b璠 farbowa co tydzie czy 2. Z kolei 6% w這sy rozja郾ia, wi璚 automatycznie rudziej. No w豉郾ie, ale na ile bardziej, ni na 3%? Kojarz, 瞠 Shade pisa豉, 瞠 3% te jej przyrudza odrosty Co czuj, 瞠 pokusz si o eksperyment z wod - jedno pasmo zafarbuj tr鎩k, drugie sz鏀tk i zobacz, jaka jest r騜nica na odro軼ie - przy okazji przekonam si, na ile ciemniej wychodzi na tr鎩ce.
Stary 2012-11-05, 08:24   #2249
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madzius_88 Poka wiadomo嗆
hej Kochane zagladam tu co jakis czas i podczytuje co sie tam u Was na glowach dzieje ja jestem juz po 10 myciach od farbowania i powiem Wam ze jestem bardzo mocno rozczarowana.... nie dosc ze moj gleboki bardzo ciemny braz wyplukal sie do jakiegos takiego niezidentyfikowanego rudawego kasztanu to jak juz mowilam po chlodnym odcieniu brazu nie ma juz sladu stracilam na to nadzieje calkowicie.... i wlasciwie wracam do Was z pytaniem.... aby uzyskac naturalna czern warto uzyc 2.0 ?? i czy czern nie wyplukuje sie na cieplo ????

ps. mam kolezanke ktora z ognistej rudosci przefarbowala sie na mega ciemny braz.. powiedzialabym ze nawet wlasnie taka naturalna czern.. ale uzyskala to czekoladowym brazem z garniera.. co totalnie nie zgadza mi sie z kolorem na opakowaniu ciekawe....
Niestety, proces farbowania otwiera 逝sk i jak by ie by這 utlenia pigment, st康 te p騧niejsze wyp逝kiwanie farby na rudo i tego pigmentu coraz mniej.
Czasem obserwuj czarne farbowane w這sy i widz, 瞠 one maj bia造 reflex...nie mam wi璚 poj璚ia jak to si dzieje....?
A czer to poziomem 5 ju nawet dziewczynom wychodzi, je郵i nie to zanim zrobisz 2 zr鏏 w豉郾ie 5 lub 4, popielat chyba najlepiej.

Veroniqe - troszk ciemniejsze ni 7, ale mniej ni 6, takie 6,5

chicken crazy
- odrost najlepiej inn mieszank niestety, ...np. sam natur, i w zale積o軼i jaki chcesz kolor osi庵n望.
A % oxy bardzo kontrowersyjny, 6% wyrudza, 3% te wyrudza i b康 tu m康ry.
Stary 2012-11-05, 09:35   #2250
chickencrazy
Rozeznanie

No kolor jak to jaki popielaty poziom 8, ewentualnie 7, ni瞠j wola豉bym nie schodzi.

Jeszcze tak kombinuj, czy by na odrost nie da 6, a na reszt 3, 瞠by nie katowa tych w這s闚, tylko czy mi wtedy z豉pie ta rudo嗆 Najlepiej by這by podzieli w這sy na pasy i ka盥y pasek farbn望 w innej kombinacji
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.