Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 77 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-09, 20:53   #2281
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
Khloe, fryzjerka najzwyczajniej nie robila tego, co chcialas, a to, co umiala.

Sa ogolne zasady farbowania, ktore dobrze sobie zapamietac. Czysta popiela mozna uzyskac zielen, przy zuyciu silnej wody, ale przy farbowaniu ton w ton na lekkiej wodzie ryzyko miejsze.

Przy przyciemnianiu wlosow miesza sie kolor z 0 po kropce z kolorem, ktory ma w sobie zloto, miedz lub czerwien - zaleznie od glebi odcienia (od lekkiego przyciemnienia do mocnego).

Chcesz wyrownac to, co masz, to uzyj farby z popielatym fioletem po kropce i troche sobie poprawisz temperature wlosa.

Na focie widze poziom 6, jak znajdziesz ciemny blond popielato fioletowy, to bedzie cos dla Ciebie. Na wodzie sredniej lub slabszej (3 -6).

Popielate kolory sa bardzo trudne w uzyskaniu, bo wybija zolc, rudosc i jest spore ryzyko zieleni. Najlatwiej tylko tym, co farbuja ton w ton. Reszta musi zliczyc kilka wpadek lub pomodyfikowac mieszanki.
Khloe - jeszcze dopisz popielato fioletowa farba to po kropce .12 w profesjonalnych, skoro Guacamole pisze poziom 6 wi璚 szukaj 6.21, ja jeszcze bym nie czeka豉 a odrost b璠zie widoczny tylko robi陰 d razu, 瞠by potem cuda wianki nie wysz造 na dro軼ie
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 20:57   #2282
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Ech, masakra... Ja bym nie zap豉ci豉. Wiesz, jaki odcie u篡豉?

Natomiast w kwestii praktycznej - ja rozwa瘸m kupno Matrix Color Sync 8A (popiel) i pewnie 8V (fiolet) - chocia mo瞠 powinnam wybra ja郾iejszy poziom, bo mo瞠 wyj嗆 do嗆 ciemno - i po這瞠nie tej mieszanki na w這sy. Ich aktywator ma tylko 2,7% a ceramidy w nim zawarte podobno dobrze regeneruj w這sy, chyba nie ma ryzyka, 瞠 uszkodzi mi w這sy. Nie chc czeka kolejne tygodnie do farbowania zwyk陰 farb z tymi rudymi w這sami (p逝kanka tylko odrobin pomog豉).

Ale nie wiem, gdzie kupi - Polwell, gdzie si zaopatruje, chyba nie ma synca. Nie wiecie, gdzie w W-wie jest du篡 wyb鏎 Matrixa?
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-09, 21:15   #2283
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Khloe - jeszcze dopisz popielato fioletowa farba to po kropce .12 w profesjonalnych, skoro Guacamole pisze poziom 6 wi璚 szukaj 6.21, ja jeszcze bym nie czeka豉 a odrost b璠zie widoczny tylko robi陰 od razu, 瞠by potem cuda wianki nie wysz造 na dro軼ie
Zgadzam sie. Lepiej wrzucic kolor od razu, bo potem beda 3 pasma roznych odcieni: zafarbowane rude, stary odrost i nowy odrost .

Zyta, mi to wyglada na poziom 6, ale fotka moze zaklamywac prawdziwy odcien, wiec nie dam sobie wlosa uciac . Rownie dobrze moze byc 7.

Mysle, ze trzeba wziac i przylozyc kitke wlosow do wzornika i porownac .

Co do kolorow po kropce, dodam tylko, ze w Welli profesjonalnej (koleston, color touch) fiolet kryje sie pod 6, zatem popielaty violet wyglada tak: x.16. To tak do wiadomosci.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-10, 20:01   #2284
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka wiadomo嗆
....nie dam sobie wlosa uciac . Rownie dobrze moze byc 7.

Mysle, ze trzeba wzia i przylozyc kitke wlosow do wzornika i porownac .

Co do kolorow po kropce, dodam tylko, ze w Welli profesjonalnej (koleston, color touch) fiolet kryje sie pod 6, zatem popielaty violet wyglada tak: x.16. To tak do wiadomosci.
Taaaak do wzornika, wej嗆 do fryca i po篡czy palet, lub ze 軼iany
Ja si ostatnio na podcinaniu zdziwi豉m jak Pani powiedzia豉 mi, 瞠 mam ciemny blond, gdzie to poziom 6....ja mam na 100% 7...a skubana niez豉 jest, podcina豉 mi ko鎍闚ki z myciem i wysuszeniem na szczotk 1h10 min...na milion sposob闚.

No z t well to tyle razy cz這wiek przegl康a palety, ale nie czyta konkretnie opis闚, z .16 ash/violet jest tylko na poziomie 9.16...ale gdyby tak zmiesza go z 6.0 to takie 7 i p馧 by wysz這.

Guacmole, ile Ty jeszcze masz takich "As闚" w r瘯awie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-11-10 o 20:30
Stary 2012-11-13, 18:18   #2285
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

A mnie znowu spra si kolor. Nieca貫 2 tygodnie po farbowaniu. Nie wiem jak to jest, kiedy przyciemnia豉m w這sy raz na naprawd d逝gi czas i to jak捷 niezbyt drog farb kupowan w Tesco, i jako problemu nie mia豉m, a teraz 10 my i koloru ju nie ma

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Laity: ponawiam apel postaw na natur goldwella 5NN + 5A .. widz jakie rudo軼i na grzywce?? i nie poddawaj si jeszcze bo dopiero 2 raz farbowa豉.. dasz rade
Veroniqe, jak farb Ty u篡wasz? Goldwell Colorance? Przejrza豉m sobie jej paletk i podoba mi si 4NN http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ell-colorance/
Boj si tylko, 瞠 po raz kolejny wyrzuc pieni康ze w b這to i za chwil znowu b璠 musia豉 farbowa w這sy...

Swoj drog Natalia Siwiec ma fajny kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Natalia_Siwiec_fot_Siwiec_5853196.jpg (51,2 KB, 106 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3802242-natalia-siwiec-643-481.jpg (33,8 KB, 78 za豉dowa)

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-14, 11:13   #2286
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆

Veroniqe, jak farb Ty u篡wasz? Goldwell Colorance? Przejrza豉m sobie jej paletk i podoba mi si 4NN http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...ell-colorance/
Boj si tylko, 瞠 po raz kolejny wyrzuc pieni康ze w b這to i za chwil znowu b璠 musia豉 farbowa w這sy...
Laity. Ja u篡wam Goldwella Topchic

Masz palet .. powi瘯sz j sobie

http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg

Zr鏏 test z natur i odcieniem Ja jeszcze nie farbowa豉m w這s闚 od mojego ostatniego malowania ponad miesi帷 temu i musz powiedzie, 瞠 dalej jestem bardzo zadowolona ten m鎩 BS widz , 瞠 nieco poja郾ia ale ch這dny jest dalej bardzo mi si podoba. Jednak瞠 zakupi豉m sobie juz farby na nast瘼ne malowanie tym razem Goldwell 6.1 bo chce zobaczy co b璠zie 豉dniejsze bo rozszyfrowuj帷 nazw BS z kolekcji zimnych braz闚 - to jest odcie ciep這-zimny wi璚 powinien si do be簑 wyp逝kiwa i tak si te leciutko sta這, wi璚 mam ch耩 na wypr鏏owanie typowo ch這dnego

Laity? A Ty nie chcesz spr鏏owa tego BS? pomieszanego z ciemniejsz natur 瞠by by這 poziom jaki chcesz? ja go polecam z ca貫go serca!!

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-14 o 11:17
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-14, 18:07   #2287
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Laity. Ja u篡wam Goldwella Topchic

Masz palet .. powi瘯sz j sobie

http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg

Zr鏏 test z natur i odcieniem Ja jeszcze nie farbowa豉m w這s闚 od mojego ostatniego malowania ponad miesi帷 temu i musz powiedzie, 瞠 dalej jestem bardzo zadowolona ten m鎩 BS widz , 瞠 nieco poja郾ia ale ch這dny jest dalej bardzo mi si podoba. Jednak瞠 zakupi豉m sobie juz farby na nast瘼ne malowanie tym razem Goldwell 6.1 bo chce zobaczy co b璠zie 豉dniejsze bo rozszyfrowuj帷 nazw BS z kolekcji zimnych braz闚 - to jest odcie ciep這-zimny wi璚 powinien si do be簑 wyp逝kiwa i tak si te leciutko sta這, wi璚 mam ch耩 na wypr鏏owanie typowo ch這dnego

Laity? A Ty nie chcesz spr鏏owa tego BS? pomieszanego z ciemniejsz natur 瞠by by這 poziom jaki chcesz? ja go polecam z ca貫go serca!!
Dzi瘯i Veroniqe Skoro tak namawiasz to mo瞠 wypr鏏uj tego Goldwella? Ale to co, my郵isz 瞠bym zaryzykowa豉 6SB i jak捷 natur, czyli np. 4N? Kurcze, w og鏊e nie orientuj si w tych oznaczeniach.

My郵 te o tym, 瞠by tym razem zrobi na oxy 4,5% bo po 6% mam rudy odrost, co te doprowadza mnie do sza逝.

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-14, 20:42   #2288
zyta82
Rozeznanie

Dziewczyny, chyba kiedy nanah pisa豉, ze nie miesza si serii stay cool z innymi, ale nie pami皻am dok豉dnie o co chodzi這.
Stary 2012-11-15, 01:29   #2289
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Dziewczyny, chyba kiedy nanah pisa豉, ze nie miesza si serii stay cool z innymi, ale nie pami皻am dok豉dnie o co chodzi這.
ja chyba kiedy pomiesza豉m z A, ale r瘯i nie dam sobie uci望. prze篡豉m, moje w這sy te, nie mia豉m jakich dziwnych przyg鏚, ale faktycznie lepiej poczyta, bo te co takiego 鈍ita mi w g這wie

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-15, 07:59   #2290
zyta82
Rozeznanie

Endorfina123 - przepraszam , mo瞠 to w豉郾ie Ty pisa豉
znalaz豉m wypowied nanah z dn, 31.08.2011 g.18:21
Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Ja bym generalnie poleca豉 przestawi si na farby Goldwell, z mojego do鈍iadczenia nie sp逝kuj si do a takiej rudo軼i, jak Majirel. Pi瘯ny efekt mia豉 endorfina mieszaj帷 Topchic 6A+6SB, ja ostatnio zmiesza豉m 5MB+7SB+A, obie farbujemy na wodzie 3% i Tobie te polecam.
wi璚 jednak da si
Stary 2012-11-15, 09:31   #2291
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:

wi璚 jednak da si

w tej wypowiedzi nanah pope軟i豉 liter闚k... i potem Endorfina j poprawi豉... 6BS a nie SB- silver brown to nie jest ta kolekcja. Ja nie widz przeciwwskaza do zmieszania jej z natura nawy瞠j wyjdzie troch cieplej ni sam BS ale na pewno mniej sie bedzie wyp逝kiwa kolor.

Co do 4 N i 6BS to wyjdzie Ci taki poziom pomi璠zy, wiec ok 5. Mo瞠sz pr鏏owa..

A co do wody to rozmawia豉m z Blond Bunny o tym st篹eniu 6%. Mianowicie, 瞠 rozja郾i造 mi si odrosty na tej wodzie i potem s豉biej z豉pa造 i tak czy siak wyp逝ka這 sie to be簑. Powiedzia豉, 瞠 woda 3% nie oblepia w這sa i nie jest jak szamponetka. Jak przyciemniamy ton w ton, tak jak robi to ja - to 3% lepiej si trzyma ni 6%, i nie wyp逝kuje si na ciep這 wi璚 ja spr鏏uj nied逝go pofarbowa t 3% lub 4%

A co do Ciebie Laity, ja ta mieszank odcienia z natur robi豉bym na 6% na Twoim miejscu. Odrosty Ci si nie rozja郾i w tym wypadku bo NATURA na to nie pozwoli - bo miesza si j 瞠by w豉snie pokry siwe.
*Chocia niech jeszcze "m康re g堯wki" si odezw jak lepiej zrobi przy pigmentacji - bo to o to chodzi g堯wnie..

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

CO DO OZNACZE GOLDWELLA TO JA DALEJ SI GUBI.. Ale wysy豉m co pomocnego

A = asch ---> niebieski - lekko szary, na blondach zielony --> zimny
B = braun, --> brazowy lub bezowy ---> cieply
G = gold ---> zloty ---> cieply
K = kupfer ---> miedziany ---> cieply
M = matt ---> zielony ---> zimno -neutralny
N = natur ---> neutralny
NN = natur extra ---> neutralny, do pokrycia siwych wlosow
O = orange ---> pomaranczowy ---> cieply
P = perl ---> niebieski ---> zimny
R = rot ---> czerwony ---> cieply
S = silber ---> srebrby ---> zimny
V = violett ---> fioletowy---> zimny
Stary 2012-11-15, 09:37   #2292
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Witam, dawno mnie tu nie by這 .
Mia豉m ma造 epizod z dekoloryzacj do poziomu 7. Niestety zawsze wychodzi造 mi ciep貫 odcienie mimo stosowania ch這dnych. P騧niej stara豉m si przyciemni do poziomu 6. Bardzo szybko si spiera這, r闚nie na ciep這.
Ostatnio zrobi豉m poziomem Matrixem 5AV. Wysz這 troszk ciemno. Co prawda si wyp逝kuje ale zastanawiam si nad pewna mieszank nast瘼nym razem. Jak piszecie powy瞠j z tym ja郾iejszym odrostem tak w豉郾ie te by這 i u mnie. Refleks mam bardziej z這ty teraz.
Czy w takim wypadku dobrym pomys貫m b璠zie mieszanka 6N i 5AV (mam troch siwk闚 no i na samych ko鎍闚kach jeszcze w這sy po dekolorze)?
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-15, 09:48   #2293
chickencrazy
Rozeznanie

Czytam Was na bie膨co, dziewczyny. I ca造 czas my郵, co z t wod - czy dawa 3, czy 6%. Chyba nast瘼nym razem zaryzykuj z tr鎩k i zobaczymy. Ale p鏦i co, zam闚i豉m sobie Color Sync 10A - chcia豉m 10A z 10 lub 8V, ale musia豉bym czeka, wi璚 tym razem samo V b璠zie. Normalnie wzi窸abym 8A, ale dziewczyny pisa造, 瞠 one ciemniej wychodz, a od 8 w d馧 A jest taka ziemista i bura (i ciemna), a wy窺ze tony po prostu d逝瞠j mo積a potrzyma i te s ciemniejsze. Mam nadziej, 瞠 jutro farbka dotrze, bo mam do嗆 tego czego na w這sach.
Wi璚 plan jest taki - p鏦i co, jako rozwi您anie tymczasowe i nieinwazyjne - Sync, a za 2- 3 tygodnie normalna farba, V+A z przewag A. Chyba tym razem nie dodam natury, chocia mam jeszcze 3/4 tubki, bo obawiam si rudo軼i. Samo V plus 1/4 N da這 w豉郾ie rudy kolorek (to ostatnie farbowanie). Tylko nie wiem, co z t wod - mo瞠 zrobi ca這嗆 na 3% i po這篡 od razu na ca貫 w這sy? Co o tym wszystkim my郵icie?
Stary 2012-11-15, 11:39   #2294
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:

wi璚 jednak da si
nie, nie, ja pisa豉m, 瞠 miesza豉m, nie wiedzia豉m, 瞠 nie mo積a (?)

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-15, 12:00   #2295
Corasonita
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Mam aktualnie czekoladowy br您, jednak moje naturalne w這sy to popieli kolor i chcia豉bym w這sy zafarbowa na zimny/ popielaty br您 da這by si?

co jak to http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1352830702
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1352830702

Edytowane przez Corasonita
Czas edycji: 2012-11-15 o 12:07
Corasonita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-15, 12:28   #2296
chickencrazy
Rozeznanie

Witaj na forum i w tym superw徠ku. Przeczytaj cho cz窷 tego, co by這 napisane, cofnij si z kilkana軼ie stron. Troch wysi趾u si op豉ci, bo tu jest wszystko pi瘯nie wyt逝maczone, s fotki po r騜nych farbach na r騜nych w這sach.
Stary 2012-11-15, 13:25   #2297
Veroniqe22
Raczkowanie

Dodaj jeszcze palet Goldwell Stay Cool... bo widz, 瞠 ten BS z SB wszystkim si myli.... B- ma by pierwsze potem S.

S jeszcze takie kolory:

4BP, 5BP, 6BP - WYRAFINOWANY PERΜWY BR╴

6BS - WYRAFINOWANY PRZYDYMIONY BR╴

5BM, 6BM - WYRAFINOWANY MATOWY BR╴
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg goldwell stay cool.jpg (99,9 KB, 60 za豉dowa)
Stary 2012-11-15, 20:19   #2298
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Czytam Was na bie膨co, dziewczyny. I ca造 czas my郵, co z t wod - czy dawa 3, czy 6%. Chyba nast瘼nym razem zaryzykuj z tr鎩k i zobaczymy. Ale p鏦i co, zam闚i豉m sobie Color Sync 10A - chcia豉m 10A z 10 lub 8V, ale musia豉bym czeka, wi璚 tym razem samo V b璠zie. Normalnie wzi窸abym 8A, ale dziewczyny pisa造, 瞠 one ciemniej wychodz, a od 8 w d馧 A jest taka ziemista i bura (i ciemna), a wy窺ze tony po prostu d逝瞠j mo積a potrzyma i te s ciemniejsze. Mam nadziej, 瞠 jutro farbka dotrze, bo mam do嗆 tego czego na w這sach.
Wi璚 plan jest taki - p鏦i co, jako rozwi您anie tymczasowe i nieinwazyjne - Sync, a za 2- 3 tygodnie normalna farba, V+A z przewag A. Chyba tym razem nie dodam natury, chocia mam jeszcze 3/4 tubki, bo obawiam si rudo軼i. Samo V plus 1/4 N da這 w豉郾ie rudy kolorek (to ostatnie farbowanie). Tylko nie wiem, co z t wod - mo瞠 zrobi ca這嗆 na 3% i po這篡 od razu na ca貫 w這sy? Co o tym wszystkim my郵icie?
Samo V nie wybije Ci rudo軼i tak jak by zmiesza陰 j jeszcze z A, ale jak nie masz to trudno.
Widz na palecie, 瞠 poziom i 8 i 10 s bardzo jasne, to jakie Ty masz w這sy, no ju bior poprawk, 瞠 troszke ciemniej wyjdzie?
A ca趾iem fajne wygl康aj AV - a趾i.
Jak ton w ton czyli tan sam pozom to na 3% i skoro dziewczyny ni瞠j napisa造, 瞠 3% lepsza i nie oblepia to co w tym jest.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Corasonita Poka wiadomo嗆
Mam aktualnie czekoladowy br您, jednak moje naturalne w這sy to popieli kolor i chcia豉bym w這sy zafarbowa na zimny/ popielaty br您 da這by si?

co jak to http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1352830702
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1352830702
bez Twojej (teraz tego co masz na g這wie) fotki si nie obejdzie, Natalia ma fajne w這ski poziom 6
Stary 2012-11-15, 20:48   #2299
chickencrazy
Rozeznanie

Tak, wiem, 瞠 sama V rudo軼i nie wybije, bo w豉郾ie V (z dodatkiem N) farbowa豉m ostatnio, wi璚 teraz p鎩dzie albo 3/4 A plus 1/4 V, albo do tej mieszanki dodam odrobin natury (nie wiem, czy dawa, czy nie). A gdybym na odrosty po這篡豉 farb na 6% (瞠by z豉pa lepiej odrost), to jak po這輳 t sam farb na d馧, ale na 3% to mi przyciemni w這sy? Bo ju zg逝pia豉m... Farbuj poziomem 8.

A co do Synca, to wszyscy twierdz, 瞠 wychodz ciemniejsze, wi璚 powinnam wzi望 poziom 9, skoro normalnie farbuj 8, ale dziewi徠ki nie ma, wi璚 bior 10 i najwy瞠j d逝瞠j potrzymam. Bo obawiam si, 瞠 8 wysz這by raczej jak 6.
Stary 2012-11-16, 06:34   #2300
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

od wczoraj jestem brunetka poszlam do fryzjera z jasnym zoltym blondem . fryzjerka polozyla jakis popielaty braz. wyszedk... zielony :O na szczescue udalo sie to utatowac i moge sie cieszyc pieknym brazem
Stary 2012-11-16, 08:44   #2301
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Tak, wiem, 瞠 sama V rudo軼i nie wybije, bo w豉郾ie V (z dodatkiem N) farbowa豉m ostatnio, wi璚 teraz p鎩dzie albo 3/4 A plus 1/4 V, albo do tej mieszanki dodam odrobin natury (nie wiem, czy dawa, czy nie). A gdybym na odrosty po這篡豉 farb na 6% (瞠by z豉pa lepiej odrost), to jak po這輳 t sam farb na d馧, ale na 3% to mi przyciemni w這sy? Bo ju zg逝pia豉m... Farbuj poziomem 8.

A co do Synca, to wszyscy twierdz, 瞠 wychodz ciemniejsze, wi璚 powinnam wzi望 poziom 9, skoro normalnie farbuj 8, ale dziewi徠ki nie ma, wi璚 bior 10 i najwy瞠j d逝瞠j potrzymam. Bo obawiam si, 瞠 8 wysz這by raczej jak 6.
Albo mi si zdaje albo by ju poruszany ten temat!
Powtarzam to ostatni raz, bo ile mo積a wa趾owa te same pytania

Spr鏏uj tym razem po這篡 V z A bez natury zobaczysz jak reaguje Tw鎩 odrost, czy pokryj siwe czy nie.. Ka盥y ma inne w這sy!! - wi璚 nie jeste鄉y w stanie da Ci 100% gwarancji. Pr鏏owa豉s z natur to spr鏏uj tym razem BEZ - metod pr鏏 i b喚d闚 tylko mo瞠sz si nauczy swoich w這s闚.

A jak nie pokryje siwych-to b璠ziesz wiedzia豉 na przysz這嗆. 疾 JAK MASZ SIWE - to musisz da natur!!!! a wi瘯szo軼i przypadk闚 "A" pomieszane z "V" nie pokryje ci siwych w這s闚! Ale skoro masz zledwie par to pr鏏uj BEZ!

Najwy瞠j nastepnym razem zrobisz sobie natur na odrosty na 6% a potem po這zysz swoj mieszank na ca這嗆 na 3%...

Czas edycji: 2012-11-16 o 08:46
Stary 2012-11-16, 10:38   #2302
chickencrazy
Rozeznanie

To chyba staro嗆 - z facet闚 robi si erotomani-gaw璠ziarze, a ze mnie jaki w這so-gaw璠ziarz Albo to frustracja z czekania i 鈍iadomo嗆, 瞠 efekty mog by marne W ka盥ym razie, dzi瘯i za sprowadzenie mnie na ziemi Obiecuj popraw
Stary 2012-11-16, 11:49   #2303
Veroniqe22
Raczkowanie

pofarbuj ju te w這sy :P i nie martw si na zapas!! nasz gaw璠ziarzu..

P.S Ja to w og鏊e zastanawiam si jak ty mo瞠sz k豉嗆 na w這sy na poziomie 7 - 7,5 farb na poziomie 10... nie wiem co to ma za zadanie spe軟ia..

Czas edycji: 2012-11-16 o 12:40
Stary 2012-11-16, 18:11   #2304
chickencrazy
Rozeznanie

Heh... farbowa nie mog, farba nie dojecha豉 Pewnie b璠zie w poniedzia貫k... frustracja si璕a zenitu

A co do mojego wyboru, to ta 10-tka to ColorSync. 8-ka jest podobno bardzo ciemna, znaczy one wszystkie wychodz ciemniej, wi璚 powinnam k豉嗆 9, ale nie ma. Normalnie p騧niej b璠 farbowa 鏀emk, znaczy jak ju b璠 k豉嗆 normaln farb (wypr鏏uj jeszcze raz Cromatone, tyle, 瞠 popiel), a nie ten tonerek. A potem b璠 kombinowa dalej Bo oczywi軼ie nie 逝dz si, 瞠 wyjdzie cud mi鏚 i malina.

Veronika, a co si sta這 z Twoim wymarzonym kolorkiem be穎wo-popielatym 鈔ednim blondem? Bo kojarz, 瞠 wrzuca豉 fotki takiego kolorku (chyba to poziom 8 by, na moje niewprawne oko, mo瞠 7-8), potem by ma造 wypadek z za ciemn farbk, a teraz jakie plany (docelowe)?
Stary 2012-11-17, 08:01   #2305
ChocoCherry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

Cze軼 dziewczyny. Zawsze mia豉m br您owe w這sy, to teraz mam czarne. Mam kr璚one (mocno kr璚one) kude趾i i nie bardzo jestem zadowolona z czerni. Chcia豉 bym wr鏂ic do brazu. W豉snie takiego popielatego. Jak my郵icie da sie? Akurat mam odrosty i musze w這sy zafarbowac nie chce ju na czarno. Z natury jestem brunetk. Polecicie mi jak御 farbe?
Stary 2012-11-17, 09:28   #2306
angelanddevil
Przyczajenie

Hej wszystkim

Od dawna marzy mi sie prawdziwy zimny br您 i jeszcze nie uda這 mi sie osi庵n帷 wymarzonego...

Mia豉bym do Was szybkie pytanko, je郵i pozwolicie. Widzia豉m gdzie tu kiedy, 瞠 niekt鏎e z Was k豉d korektor/mixton z oksydantem, by zniwelowa refleks.
Ja mam taki korektor z Alfaparfu- niebieski.
Jednak w這sy zawsze farbuj Renee Blanche (moja ukochana farba!). Wi璚 nie mog ich wymiesza...
Teraz mam kolor 5N. Ufarbowawszy si ni ostatnio (chyba po raz pierwszy w 篡ciu natur ), wci捫 jednak "wybija" mi czerwony/pomara鎍zowy na w這sach! MOJA ZMORA! Musz mie du穎 tego pigmentu we w這sie, 瞠 cokolwiek bym nie zrobi豉, to i tak mi b璠zie wybija. UGH.

Ok, do rzeczy Plan na jutro mam taki:

Zafarbowa si t 5N. A nast瘼nie na這篡 ten niebieski korektor?
Czy mog to zrobi w ten sam dzie?
I najwa積iejsze! Na jakiej wodzie? Bo je郵i u篡j bez to od razu si zmyje...
Zazwyczaj farbuj na sz鏀tce. Do jakiego st篹enia powinnam rozrobi oksydant do tego korektora? 3? 1,9?

Z g鏎y dzi瘯uj ! I przepraszam je郵i pytanie takie ju by這...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ChocoCherry Poka wiadomo嗆
Cze軼 dziewczyny. Zawsze mia豉m br您owe w這sy, to teraz mam czarne. Mam kr璚one (mocno kr璚one) kude趾i i nie bardzo jestem zadowolona z czerni. Chcia豉 bym wr鏂ic do brazu. W豉snie takiego popielatego. Jak my郵icie da sie? Akurat mam odrosty i musze w這sy zafarbowac nie chce ju na czarno. Z natury jestem brunetk. Polecicie mi jak御 farbe?
Te jestem brunetk i te kiedy pope軟i豉m si na czarno i nie mog豉m z niego zej嗆!
Pr鏏owa豉 軼i庵a kolor?
Ja 軼i庵a豉m t nieszcz瘰n czer u fryzjerki, kt鏎a u篡豉 jakis produkt z Welli, kt鏎y nie posiada 瘸dnych rozja郾iaczy itd i jest delikatny dla kud堯w. I zesz這 bardzo 豉dnie ))
W zesz造m roku 軼i庵a豉m sobie kolor sama. Nie z czerni ale z tych wszystkich farb nak豉danych przez lata :P
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33310

Polecam ten produkt W這sy wysz造 mi na 鈔edni miedziany br您 (nienawidz... ) , ale wszystkie stare farby zesz造!
angelanddevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-17, 09:38   #2307
ChocoCherry
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angelanddevil Poka wiadomo嗆
Te jestem brunetk i te kiedy pope軟i豉m si na czarno i nie mog豉m z niego zej嗆!
Pr鏏owa豉 軼i庵a kolor?
Ja 軼i庵a豉m t nieszcz瘰n czer u fryzjerki, kt鏎a u篡豉 jakis produkt z Welli, kt鏎y nie posiada 瘸dnych rozja郾iaczy itd i jest delikatny dla kud堯w. I zesz這 bardzo 豉dnie ))
W zesz造m roku 軼i庵a豉m sobie kolor sama. Nie z czerni ale z tych wszystkich farb nak豉danych przez lata :P
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33310

Polecam ten produkt W這sy wysz造 mi na 鈔edni miedziany br您 (nienawidz... ) , ale wszystkie stare farby zesz造!
niczego nie pr鏏owa豉m. Jestem 5 miesiecy nie ca貫 po porodzie i walcze z wypadaniem w這s闚. <yslicie ze nie zniszczy這 by mi to w這s闚??

Kurcze taki 豉dniutki br您ik bym chcia豉. Tyle razy farbowa豉m nigdy mi 豉dny nie wyszed w dodatku sie zmywa造 wszystkie farby. Wiec strzeli豉m sobie wlosy na czarno
Stary 2012-11-17, 11:26   #2308
angelanddevil
Przyczajenie

Cytat:
niczego nie pr鏏owa豉m. Jestem 5 miesiecy nie ca貫 po porodzie i walcze z wypadaniem w這s闚. <yslicie ze nie zniszczy這 by mi to w這s闚??

Kurcze taki 豉dniutki br您ik bym chcia豉. Tyle razy farbowa豉m nigdy mi 豉dny nie wyszed w dodatku sie zmywa造 wszystkie farby. Wiec strzeli豉m sobie wlosy na czarno
Z tego co wiem w這s闚 nie niszczy.
Te walcz z wiecznym wypadaniem kud堯w... i po tym mi wcale nie wypada造 bardziej

A na wypadanie polecam Neril- tonik do wcierania i szampon. RE WE LA CJA! poczytaj na KWC Aha i Rzepa z Joanny- te taki do wcierania. Super!
angelanddevil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-17, 13:34   #2309
ChocoCherry
Raczkowanie

Cytat:
Z tego co wiem w這s闚 nie niszczy.
Te walcz z wiecznym wypadaniem kud堯w... i po tym mi wcale nie wypada造 bardziej

A na wypadanie polecam Neril- tonik do wcierania i szampon. RE WE LA CJA! poczytaj na KWC Aha i Rzepa z Joanny- te taki do wcierania. Super!
dzi瘯i
A na all mozna kupic? Czyta豉m opinie fakt duzo osob zadowolone z efekt闚
Stary 2012-11-17, 18:27   #2310
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
No nie ob璠zie si bez 軼i庵ni璚ia koloru, bo farba nie rozja郾i tych farbowanych w這s闚.Chyba nie powinno spowodowa wypadania, bo nie k豉dziesz przy sk鏎ze, skoro masz odrosty, ale nie wiem, bo nigdy tego nie robi豉m. Mo瞠 os豉bi natomiast same w這sy (wysuszy), wi璚 konieczne zabiegi piel璕nacyjne.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Hej wszystkim

Ok, do rzeczy Plan na jutro mam taki:

Zafarbowa si t 5N. A nast瘼nie na這篡 ten niebieski korektor?
Czy mog to zrobi w ten sam dzie?
I najwa積iejsze! Na jakiej wodzie? Bo je郵i u篡j bez to od razu si zmyje...
Zazwyczaj farbuj na sz鏀tce. Do jakiego st篹enia powinnam rozrobi oksydant do tego korektora? 3? 1,9?

Z g鏎y dzi瘯uj ! I przepraszam je郵i pytanie takie ju by這...[COLOR="Silver"]
Ale po co farbujesz natur, skoro natura to ciep造 odcie? Chyba 瞠 chcesz zu篡 farb, to ok, rozumiem. Pr鏏owa豉 typowych zimnych odcieni?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.