Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-18, 09:17   #2311
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
w tej wypowiedzi nanah pope軟i豉 liter闚k... i potem Endorfina j poprawi豉... 6BS a nie SB- silver brown to nie jest ta kolekcja. Ja nie widz przeciwwskaza do zmieszania jej z natura nawy瞠j wyjdzie troch cieplej ni sam BS ale na pewno mniej sie bedzie wyp逝kiwa kolor.

Co do 4 N i 6BS to wyjdzie Ci taki poziom pomi璠zy, wiec ok 5. Mo瞠sz pr鏏owa..

A co do wody to rozmawia豉m z Blond Bunny o tym st篹eniu 6%. Mianowicie, 瞠 rozja郾i造 mi si odrosty na tej wodzie i potem s豉biej z豉pa造 i tak czy siak wyp逝ka這 sie to be簑. Powiedzia豉, 瞠 woda 3% nie oblepia w這sa i nie jest jak szamponetka. Jak przyciemniamy ton w ton, tak jak robi to ja - to 3% lepiej si trzyma ni 6%, i nie wyp逝kuje si na ciep這 wi璚 ja spr鏏uj nied逝go pofarbowa t 3% lub 4%

A co do Ciebie Laity, ja ta mieszank odcienia z natur robi豉bym na 6% na Twoim miejscu. Odrosty Ci si nie rozja郾i w tym wypadku bo NATURA na to nie pozwoli - bo miesza si j 瞠by w豉snie pokry siwe.
*Chocia niech jeszcze "m康re g堯wki" si odezw jak lepiej zrobi przy pigmentacji - bo to o to chodzi g堯wnie..

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

CO DO OZNACZE GOLDWELLA TO JA DALEJ SI GUBI.. Ale wysy豉m co pomocnego

A = asch ---> niebieski - lekko szary, na blondach zielony --> zimny
B = braun, --> brazowy lub bezowy ---> cieply
G = gold ---> zloty ---> cieply
K = kupfer ---> miedziany ---> cieply
M = matt ---> zielony ---> zimno -neutralny
N = natur ---> neutralny
NN = natur extra ---> neutralny, do pokrycia siwych wlosow
O = orange ---> pomaranczowy ---> cieply
P = perl ---> niebieski ---> zimny
R = rot ---> czerwony ---> cieply
S = silber ---> srebrby ---> zimny
V = violett ---> fioletowy---> zimny
Veroniqe, a dlaczego uwazasz, ze powinnam znowu na oxy 6% robic? Nie lepiej sprobowac poziomem 5 na 3% skoro trojka nie daje jednak efektu szamponetki?

Zrobilabym sobie znowu wlosy bo wkurza mnie to zrudzenie i zloto, ale powinnam chyba poczekac az minie miesiac od poprzedniego farbowania, prawda? Co by nie powypadaly mi wszystkie wlosy po tych moich ostatnich eksperymentach

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-18, 20:07   #2312
ChocoCherry
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Musze sie jakos pozbyc czerni...
nie zbeym zle wyglada豉, bo kazdy mowi ze naj豉dniej. ja tez uwazam ze ok. Ale jakos tak mi sie znudzi這
Stary 2012-11-19, 08:46   #2313
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Veroniqe, a dlaczego uwazasz, ze powinnam znowu na oxy 6% robic? Nie lepiej sprobowac poziomem 5 na 3% skoro trojka nie daje jednak efektu szamponetki?

Zrobilabym sobie znowu wlosy bo wkurza mnie to zrudzenie i zloto, ale powinnam chyba poczekac az minie miesiac od poprzedniego farbowania, prawda? Co by nie powypadaly mi wszystkie wlosy po tych moich ostatnich eksperymentach
Poniewa pigmentacje powinno robi si na wodzie 6%.. 瞠by natura mog豉 g喚boko wnikn望 we w這s..

Co do farbowania, to zale篡 w jakiej kondycji masz w這sy. Ja jak mnie moje wkurza造, bo ciagle wychodzi造 ZA JASNE potrafi豉m 3 razy je pofarbowa w odst瘼ach tygodniowych ;] ale mia豉m zdrowe w這sy...

Za to w sobot pomalowa豉m moje w這sy (ju drugie farbowanie po prepigmentacji) goldwellem 6.1 na wodzie 3%.... iiii w這sy wch這n窸y jak szalone odrosty pi瘯nie pokryte, ch這dno jest... ale oczywi軼ie ZA CIEMNO !!!! ale mam nadziej 瞠 si wymyje chod troch.... bo wyszed mi jakis 鈔edni br您... na skroniach jeszcze ciemniej. Teraz widz 瞠 w這sy po tej pigmentacji zacz窸y wreszczie pi瘯nie ch這n望 kolor.

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-11-19 o 08:48
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-19, 11:07   #2314
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Ooo, fajnie, a gdzie foty?

To mo瞠 nast瘼nym razem, jak ju si spierze, we幟iesz poziom wy瞠j, skoro za ciemno?
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-19, 12:11   #2315
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Ooo, fajnie, a gdzie foty?

To mo瞠 nast瘼nym razem, jak ju si spierze, we幟iesz poziom wy瞠j, skoro za ciemno?

Zastanawiam si w豉郾ie... czy nie robi nast瘼nym razem poziomem 7. zobacz jak to 3% b璠zie si wymywa這. Bo wol mie 鈔edni br您 przez par pierwszych my i b璠zie potem 豉dny jasny brazik.. ni maj wyj軼 za jasne i wymy si do jeszcze ja郾iejszych. Bo ja ja郾iejszych nie chc bo po pierwsze mi brzydko a po drugie moje w這sy same z siebie wygl康aj 豉dniej w br您ie a w ja郾iejszych kolorach jakby by造 jakie "chore" ;D Ale z kondycji i blasku jestem mega zadowolona... nie b璠 u篡wa ju innej wody ni 3%. mimo 瞠 wychodzi ciemniej ni 6%

Pozwol sobie jeszcze zacytowa maila od Blond Bunny na temat wody 3%:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

Zgadzam si z tym w 100%... ale co do wymywania to.. poczekam miesi帷..

Fotki zamieszcz jak uda mi si zrobi..

Czas edycji: 2012-11-19 o 12:13
Stary 2012-11-19, 14:56   #2316
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
"na 3% mniej sie wymywa jak na 6%. stad nie wiem czemu przyciemnialas na 6%.... to ze jest 3%- to nie znaczy ze to szamponetka! wszelkie farby czarne maja 3%"

ooo to bardzo przydatna informacja, ja si ba豉m zawsze tej 3%, bo w豉郾ie nie chcia豉m, 瞠by mi si za szybko wymy這...
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-19, 14:57   #2317
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez smal Poka wiadomo嗆
teraz chyba modne sa br您y ciep貫 w stylu ombre
rude te by造 modne, ale nas akurat interesuj zimne br您y, bo w takich czujemy si najlepiej

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-19, 17:47   #2318
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Zastanawiam si w豉郾ie... czy nie robi nast瘼nym razem poziomem 7. zobacz jak to 3% b璠zie si wymywa這. Bo wol mie 鈔edni br您 przez par pierwszych my i b璠zie potem 豉dny jasny brazik.. ni maj wyj軼 za jasne i wymy si do jeszcze ja郾iejszych. Bo ja ja郾iejszych nie chc bo po pierwsze mi brzydko a po drugie moje w這sy same z siebie wygl康aj 豉dniej w br您ie a w ja郾iejszych kolorach jakby by造 jakie "chore" ;D Ale z kondycji i blasku jestem mega zadowolona... nie b璠 u篡wa ju innej wody ni 3%. mimo 瞠 wychodzi ciemniej ni 6%

Nie no, oczywista rzecz. Jak maj by za jasne, to bez sensu. Ale je郵i by si nie rozja郾i造 (bo na 3% to chyba si nie rozja郾i), to czy nie da這by to w efekcie Twojego naturalnego kolorku? Chyba, 瞠 naturalny masz za jasny Poczekaj a si wyp逝cze troch i zobaczysz.

Ja na razie mam faz na rozja郾ienie o ton czy 2, ale pewnie za jaki czas mi si znudzi. Zawsze w sumie mia豉m naturalny kolor i by豉m do niego przywi您ana Poza tym zaleta nierzucaj帷ych si w oczy odrost闚 to duuu瘸 zaleta. A czy mi si podoba nieco ja郾iejszy kolorek oka瞠 si, jak osi庵n ten zimny odcie. Bo na razie to mi si mega-nie-podoba. Farby od jutra mam do odbioru na poczcie, ale w sumie nie wiem, kiedy zafarbuj
Stary 2012-11-21, 08:32   #2319
Veroniqe22
Raczkowanie

Dodaje zdj璚ia po Goldwellu Topchic 6A na wodzie 3%.

Zdj璚ia w 鈍ietle sztucznym z lamp. 1,2 zdj璚ie.
3 zdj璚ie te ciemno i lampa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06782.jpg (65,5 KB, 92 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06783.jpg (32,9 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06722.jpg (77,5 KB, 133 za豉dowa)
Stary 2012-11-21, 12:20   #2320
Corasonita
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Veronique -ale masz l郾i帷e w這sy, co u篡wasz, 瞠 masz takie?
Corasonita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-21, 13:00   #2321
chickencrazy
Rozeznanie

Ooo, faktycznie to chyba poziom 5 wyszed, a mo瞠 nawet 4? Pewnie w 鈍ietle dziennym jest inaczej, bo tutaj jakie ciep貫 odcienie widz, no ale wiadomo, jak to z lamp wychodzi. B造szcz faktycznie ob喚dnie

A ostatnio rozmawia豉m ze znajom, kt鏎a mi wyzna豉, 瞠 farbuje w這sy ciemnym/鈔ednim br您em, a w這sy ma czarne, dos這wnie czarne. 畝dnego br您u si tam nie dopatrzy豉m, nic a nic. Nawet por闚nywa豉m z jej bluzk (czarn), z regu造 w豉郾ie wtedy wida r騜nic, ale w tym wypadku kolor bardzo podobny. Ja p鏦i co 幢e si czuj w czarnych bluzkach (mimo, 瞠 bardzo lubi ten kolor), bo w豉郾ie wy豉zi na maksa ta rudo嗆 w這s闚. Cho w niekt鏎ym o鈍ietleniu jest nawet ch這dnawy ten kolorek.
Stary 2012-11-25, 11:16   #2322
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Dodaje zdj璚ia po Goldwellu Topchic 6A na wodzie 3%.

Zdj璚ia w 鈍ietle sztucznym z lamp. 1,2 zdj璚ie.
3 zdj璚ie te ciemno i lampa.
Veroniqe, 郵iczny kolor Ci wyszed.

Ja jestem po wczorajszym farbowaniu Goldwellem Topchic 6BS + 4N i na chwil obecn jestem troszk za豉mana - wysz這 bardzo bardzo ciemno, prawie czarno i do tego sztucznie. Teraz dla odmiany b璠 si modli, 瞠by farba spra豉 si jak najszybciej...

Stary 2012-11-26, 09:32   #2323
Veroniqe22
Raczkowanie

JA jestem po 3cim myciu i jestem BARDZO zadowolona... kolor wyp逝ka si troch i jest ja郾iejszy (NA SZCZ邘CIE) ale odcie pozostaje dalej ch這dny!!

Laity dziekuje Pokaz swoje zdj璚ia.... Ja wczoraj farbowa豉m mamie siwki goldwellem 4nn i wysz這 bardzo bardzo ciemno... nie wiem czy to nawet nie czer... mam nadzieje 瞠 jej si to te wyp逝ka jak mi.... Laity ja te prawie p豉ka豉m tydzie temu... ale zobaczysz 瞠 si 豉dnie wyp逝ka do poziomu 5-4 a co do BS to on na poczatku mo瞠 by sztucznie, bo jest bardzo bardzo szary (m鎩 ch這pak powiedzia 瞠 mam szare w這sy jak farbow掖am w zesz造m miesi帷u) wiec dlatego to sztucznie wygl康a... zobaczysz za tydzie b璠zie git!

Czas edycji: 2012-11-26 o 09:34
Stary 2012-11-26, 12:32   #2324
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
JA jestem po 3cim myciu i jestem BARDZO zadowolona... kolor wyp逝ka si troch i jest ja郾iejszy (NA SZCZ邘CIE) ale odcie pozostaje dalej ch這dny!!

Laity dziekuje Pokaz swoje zdj璚ia.... Ja wczoraj farbowa豉m mamie siwki goldwellem 4nn i wysz這 bardzo bardzo ciemno... nie wiem czy to nawet nie czer... mam nadzieje 瞠 jej si to te wyp逝ka jak mi.... Laity ja te prawie p豉ka豉m tydzie temu... ale zobaczysz 瞠 si 豉dnie wyp逝ka do poziomu 5-4 a co do BS to on na poczatku mo瞠 by sztucznie, bo jest bardzo bardzo szary (m鎩 ch這pak powiedzia 瞠 mam szare w這sy jak farbow掖am w zesz造m miesi帷u) wiec dlatego to sztucznie wygl康a... zobaczysz za tydzie b璠zie git!

A no wlasnie, pewnie to 4N tak mocno przyciemnia. Ja i tak za rada pani w sklepie zrobilam 40ml 6BS i 20ml 4N, wiec nie wiem czemu tak czarno wyszlo. Teraz zaluje, ze nie wzielam 5N, moze wyszloby troche jasniej. Ale nic, na razie bede sie ratowac szamponem Head&Shoulders, podobno ladnie spiera farbe. No i pocieszam sie tym, ze przy myciu wlosow ciagle leci brudnawa woda, czyli farba schodzi.

Veroniqe, pamietam jak pisalas, ze wyszly Ci szare wlosy i ze ladnie sie wszystko spralo potem. U mnie szarosci nie ma, ciemno jest po prostu strasznie, ale TZowi tez sie nie podoba
Mam na dzieje, ze za tydzien, dwa tez bede sie cieszyc z ladnego brazu, bo w swietle widac, ze kolor i odcien wlosow jest ladny, chlodny.

Stary 2012-11-26, 15:24   #2325
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
No i pocieszam sie tym, ze przy myciu wlosow ciagle leci brudnawa woda, czyli farba schodzi.
W豉郾ie to mnie najbardziej dziwi這 w tym BS.. przy ka盥ym myciu w這s闚 lecia豉 mi jaka szaro-buro-czrna-brudna woda... i to przez dobre 3 tygodnie Teraz po tym 6A po 3 myciu nie leci ju w og鏊e. A powiedz mi robi豉 w ko娞u na 3% czy na 6%?
Stary 2012-11-28, 18:12   #2326
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
W豉郾ie to mnie najbardziej dziwi這 w tym BS.. przy ka盥ym myciu w這s闚 lecia豉 mi jaka szaro-buro-czrna-brudna woda... i to przez dobre 3 tygodnie Teraz po tym 6A po 3 myciu nie leci ju w og鏊e. A powiedz mi robi豉 w ko娞u na 3% czy na 6%?
Veroniqe, na 6% zrobi豉m i dzi瘯uj Bogu, 瞠 Ci pos逝cha豉m i nie zrobi豉m na 3%
I jak tam kolor u mamy? Spra si troch? U mnie (prawie) w og鏊e. Myj w這sy codziennie szamponem przeciw逝pie穎wym, po 2 razy i nic. Przypomnia豉 mi si moja znajoma, kt鏎a kiedy my豉 w這sy proszkiem do prania jak je wysz造 za ciemne i podobno 鈍ietnie jej si zmy豉 farba, wi璚 mo瞠 i ja si skusz

Za陰czam zdj璚ia dzie po farbowaniu - Goldwell Topchic 6BS 40 ml + 4N 20 ml na oxy 6%, farba trzymana na g這wie 30-45 min. Oba w 鈍ietle sztucznym, wi璚 kolor jest ja郾iejszy ni w rzeczywisto軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (75,2 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057.jpg (75,0 KB, 33 za豉dowa)

Stary 2012-11-29, 11:41   #2327
Veroniqe22
Raczkowanie

Zostaw te w這sy w spokoju :P JA jestem po 7 myciu i kolor pu軼i, ju nie jest tak ciemno, ale nie myje 瘸dnymi przeciw逝pie穎wymi, tylko normalnie , jak zawsze... zmyj Ci si same z siebie zobaczysz A jak z odcieniem? Mi si m鎩 podoba My郵 nawet czy nie odpu軼i farby w grudniu i poczeka co si b璠zie dalej dzia這 z kolorem i odrostami... mo瞠 nie b璠 widoczne A nawet je瞠li b璠 robi to nie wiem czy na 3% czy na 6%.... bo ta 3% rzeczywi軼ie bardzo przyciemnia... i boj si 瞠 kt鏎ego razu w ko鎍u z豉pie mi kolor i ju nie pu軼i... a 6% te lipne odrosty rozja郾ione ;/ a jak Tobie wysz造 odrosty z 6% i natur??? 豉dnie pokry這?

Moje w這sy zaraz po farbie wygl康a造 tak:
http://minniemousebow.blogspot.com/2...-wosy-cz8.html

Szkoda 瞠 pochmurnie i deszczowo, bo nawet w 雲o鎍u nie wiem jak wygl康aj... ;/ Teraz s jaki 1ton ja郾iejsze

Czas edycji: 2012-11-29 o 11:46
Stary 2012-11-29, 20:19   #2328
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:

wpadlam do was na chwile brazowowlose
no widzisz, mowilam ze bedzie jasniej a bedzie jeszcze troszke jak z miesiac bys jeszcze czekala...
i tak myslalam kiedys o tej twojej wymarzonej 7ce. moglabys sie pokusic zrobic ja na 4.5%, albo np zmieszac z 6 wtedy lagodniejsze przejscie koloru zyskasz zebys nie skonczyla nie daj boze z jasniejszym odrostem i ciemnymi koncami
plany plany... sliczne wlosy, ubostwiam je milego wieczoru sliczne!
Stary 2012-11-30, 11:54   #2329
Veroniqe22
Raczkowanie

Na razie jest dobrze.. po tej 3% ! I nie b璠 nic robi dop鏦i odrost nie wylezie...
Stary 2012-12-07, 21:44   #2330
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Witam na rudawym br您ie wyp逝kanym po ok 7 tygodniach po這zona ta sama farba londa 5.73 na wodzie 3% na preparacie fix color diapo wyr闚nuj帷ym struktur w這sa w celu lepszej koloryzacji efekt ch這dny braz choc farba z ko鎍闚ka 3 czyli z這tem fotki w ro積ych o鈍ietleniach.
1,2 przed koloryzacja
3- kilka myc i olejowan swiat這 dzienne s這neczne
reszta szaro bure swiat這, lampa zaraz po farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07366.jpg (120,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (151,3 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07536.jpg (124,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07512.jpg (139,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07514.jpg (107,4 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07524.jpg (123,3 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07525.jpg (66,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07526.jpg (61,4 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-08 o 15:56
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-07, 22:14   #2331
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Witam na rudawym br您ie wyp逝kanym po ok 7 tygodniach po這zona ta sama farba londa 5.73 na wodzie 3% na preparacie fix color diapo wyr闚nuj帷ym struktur w這sa w celu lepszej koloryzacji efekt ch這dny braz choc farba z ko鎍闚ka 3 czyli z這tem fotki w ro積ych o鈍ietleniach.
1,2 przed koloryzacja
3- kilka myc i olejowan swiat這 dzienne s這neczne
reszta szaro bure swiat這, lampa zaraz po farbowaniu
Super nawet ch這dno wygl康aj z lamp, nie bije rudo嗆 po oczach.
A na jaki kolor k豉d豉? Tzn co k豉d豉 wcze郾iejjaki poziom i numerek?
Pomimo, 瞠 czarno i poziom 5 to 豉dnie i r闚nomiernie, ale mo瞠 w豉郾ie to zas逝ga tego innego specyfiku. A sk康 taki poys, 瞠 z這tko tak 豉dnie wyjdzie? Dzi瘯i za relacje
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-08, 06:09   #2332
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Super nawet ch這dno wygl康aj z lamp, nie bije rudo嗆 po oczach.
A na jaki kolor k豉d豉? Tzn co k豉d豉 wcze郾iejjaki poziom i numerek?
Pomimo, 瞠 czarno i poziom 5 to 豉dnie i r闚nomiernie, ale mo瞠 w豉郾ie to zas逝ga tego innego specyfiku. A sk康 taki poys, 瞠 z這tko tak 豉dnie wyjdzie? Dzi瘯i za relacje
kad豉m na ten sam kolor londa 5,73 wyp逝kana 1-2 foto post nizej i foto w tym poscie widac rudo-blond cos na 1 warstwie
na 1 warstwie kolor sp造wa... dos這wnie kiedy mia豉m blond w這sy i akcja przyciemniania by豉 op豉kana zielen-dekoloryzacja co da這 efekt wyja這wienia 1 warsty i problem z zatrzymaniem pigmentu. produkt fix color diapo +londa 5.73 zadzia豉造 i teraz ciesze ch這dnym br您em
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-08 o 06:16
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-08, 11:39   #2333
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Dziewczyny kochane

Donosze co wymodzilam tym razem
pokusilam sie na sciaganie koloru Renee Blanche i o dziwo, banalnie prosty w obsludze, wszystko gladko poszlo, zero zniszczen, tylko smrodzik tego cuda do dzisiaj czuje

dekoloryzacje zrobilam w czwartek, sciagnelo rownomiernie do rudego.
w piatek rano polozylam farbe tej samej firmy 8C (jasny popielaty blond) na oxy 6%, czas 30minut.

Zostala mi jedna tubka 8C.
Dziewczyny, co teraz?

Nie ukrywam, ze jest za cieeeeplo, ale poziom mi sie podoba, jest rowno co mnie cieszy. wreszcie brak podzialu, ze gora jasniejsza, dol ciemniejszy. no, ale do popielatego koloru to mu daaleko.
Co myslicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12211.jpg (76,6 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12212.jpg (63,0 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12213.jpg (101,5 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12207.jpg (78,2 KB, 38 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-09, 07:55   #2334
chickencrazy
Rozeznanie

Szkoda, 瞠 nie masz fotki po dekoloryzacji, by這by wida r騜nic po po這瞠niu farby. Podoba mi si poziom (te farbuj 8), a rudo軼i ci篹ko si pozby tak od razu. Wi璚 je郵i 8C och這dzi這 do嗆 znacznie kolor, to jest szansa, 瞠 z ka盥ym kolejnym farbowaniem b璠zie lepiej (znaczy ch這dniej). Zupe軟ie nie znam tych farb (znaczy w og鏊e ma這 jeszcze znam ) wi璚 nie wiem, jakie wychodz popiele i jak si spieraj.
Ale tak czy inaczej, odczekaj troch przed kolejnym farbowaniem, 瞠by w這s闚 nie wyko鎍zy豉.

Ja w przysz造m tygodniu (pewnie w weekend) k豉d Cromatone.
Stary 2012-12-09, 14:52   #2335
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Hej!!

Dawno mnie nie by這. Standard Znikam, by zaszale i pojawiam si, 瞠by podzieli si nowymi eksperymentami

Dzi wpadam z dobr nowin. Przetestowa豉m now farb, na kt鏎 si zaczai豉m ju dawno - w KWC jest number one, wi璚 wiadomo, musia豉m wypr鏏owa. Powiem wam, 瞠 zas逝瞠nie!! GENEZA - bo o niej mowa, urzek豉 mnie bardzo bardzo! Dot康 by豉m wierna Matrixowi (kolor 7AV), ale Geneza go przebi豉. Farbowa豉m 7CN (popielaty blond) + mixton popielaty. K豉d豉m na w軼iekle rudo-鄴速y (foto poni瞠j) i po jednym razie przygasi豉 mi pi瘯nie w這sy. Naprawd fajna farba. A przy tym pachn帷a. Kolor wyszed jak prawdziwy poziom 7 (nawet chyba zejd o ton ni瞠j) i wida teraz po prostu taki jasny, stonowany, przygaszony br您ik. Podoba mi si! Kupi teraz jeszcze mixton grafitowy albo niebieski i olukamy

Fot. 1 - przed (rozja郾iacz Joanna)
Fot. 2 i 3 - po Genezie.

Ten kolor jest jeszcze bardziej taki "kawowy", ale robi豉m fotki telefonem i pod lamp, wi璚 przek豉mane. Na trzecim natomiast jaki niebieski przebija, ale nie ma. S szare pasemka po mixtonie - te, kt鏎e by造 najmocniej rozja郾ione. Zrobi jeszcze przy okazji fotki w 鈍ietle dziennym no i po nast瘼nych farbowaniach. Jak dla mnie, po jednym farbowaniu i tak jest ok!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0337.jpg (46,8 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2.jpg (32,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie.jpg (38,1 KB, 34 za豉dowa)
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-09, 19:49   #2336
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane

Donosze co wymodzilam tym razem
pokusilam sie na sciaganie koloru Renee Blanche i o dziwo, banalnie prosty w obsludze, wszystko gladko poszlo, zero zniszczen, tylko smrodzik tego cuda do dzisiaj czuje

dekoloryzacje zrobilam w czwartek, sciagnelo rownomiernie do rudego.
w piatek rano polozylam farbe tej samej firmy 8C (jasny popielaty blond) na oxy 6%, czas 30minut.

Zostala mi jedna tubka 8C.
Dziewczyny, co teraz?

Nie ukrywam, ze jest za cieeeeplo, ale poziom mi sie podoba, jest rowno co mnie cieszy. wreszcie brak podzialu, ze gora jasniejsza, dol ciemniejszy. no, ale do popielatego koloru to mu daaleko.
Co myslicie?
Jej! poziom 7 widz i super, 瞠 r闚nomiernie wysz這, ko鎍闚ki te ju nie s ciemne? No ale w豉郾ie co teraz, 瞠by tego nie spierniczy tzn nie 軼iemni??? Mo瞠 nowinka Shade "geneza" by sobie poradzi豉? Po堯 jak najszybciej, 瞠by odrost nie zd捫y urosn望 i si nie rozja郾i.
Dzi瘯i za relacje

Shade- skoro m闚isz, 瞠 super, i jeste zadowolona to musi by na prawd fajnie, czekam jeszcze na bardziej realne foteczki, Dzi瘯i za dobre i nowe wie軼i i spostrze瞠nia
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-10, 08:59   #2337
Veroniqe22
Raczkowanie

Caate - wida 瞠 fajnie przygasi豉 瘸r闚ki po rozja郾iaczu no ale one b璠 coraz ch這dniejsze w miar farbowa, wi璚 musisz si uzbroi w cierpliwo嗆 Znaj帷 mnie to jeszcze raz bym zrobi豉 t farb ale na 3%...bo lepiej si trzyma ;] Bo ja z natury kombinator jestem Tylko jak chcesz zosta przy poziomie 7 co teraz jest, musisz uwa瘸, 瞠by 3% z tym poziomem nie zrobi這 Ci z 7 poziomu - poziomu 6.. bo 3% wychodzi ciemniej..
Stary 2012-12-10, 21:29   #2338
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

za rada mailowa Blond Bunny, polozylam jeszcze raz 8C na 15min, oxy 6%. niestety, wyszlo rudziej niz bylo, szukam dalej

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Szkoda, 瞠 nie masz fotki po dekoloryzacji, by這by wida r騜nic po po這瞠niu farby. Podoba mi si poziom (te farbuj 8), a rudo軼i ci篹ko si pozby tak od razu. Wi璚 je郵i 8C och這dzi這 do嗆 znacznie kolor, to jest szansa, 瞠 z ka盥ym kolejnym farbowaniem b璠zie lepiej (znaczy ch這dniej). Zupe軟ie nie znam tych farb (znaczy w og鏊e ma這 jeszcze znam ) wi璚 nie wiem, jakie wychodz popiele i jak si spieraj.
Ale tak czy inaczej, odczekaj troch przed kolejnym farbowaniem, 瞠by w這s闚 nie wyko鎍zy豉.

Ja w przysz造m tygodniu (pewnie w weekend) k豉d Cromatone.
juz dodaje, pozniej zrzucilam na kompa

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Jej! poziom 7 widz i super, 瞠 r闚nomiernie wysz這, ko鎍闚ki te ju nie s ciemne? No ale w豉郾ie co teraz, 瞠by tego nie spierniczy tzn nie 軼iemni??? Mo瞠 nowinka Shade "geneza" by sobie poradzi豉? Po堯 jak najszybciej, 瞠by odrost nie zd捫y urosn望 i si nie rozja郾i.
Dzi瘯i za relacje

Shade- skoro m闚isz, 瞠 super, i jeste zadowolona to musi by na prawd fajnie, czekam jeszcze na bardziej realne foteczki, Dzi瘯i za dobre i nowe wie軼i i spostrze瞠nia
i tutaj kot pogrzebany
wlasnie co zrobic, aby nie przyciemnic... tego sie boje bardzo. a ta nowinke Shade to na jakiej wodzie by klasc?

Cytat:
Caate - wida 瞠 fajnie przygasi豉 瘸r闚ki po rozja郾iaczu no ale one b璠 coraz ch這dniejsze w miar farbowa, wi璚 musisz si uzbroi w cierpliwo嗆 Znaj帷 mnie to jeszcze raz bym zrobi豉 t farb ale na 3%...bo lepiej si trzyma ;] Bo ja z natury kombinator jestem Tylko jak chcesz zosta przy poziomie 7 co teraz jest, musisz uwa瘸, 瞠by 3% z tym poziomem nie zrobi這 Ci z 7 poziomu - poziomu 6.. bo 3% wychodzi ciemniej..
chyba tylko 2-3 w zyciu sama kladlam na 6%. zawsze 3% sie trzymalam, no ale niestety - wychodzily spokojnie o 1,5tona ciemniejsze niz myslalam.

no nic, trzeba kombinowac dalej, tylko co
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12197.jpg (43,4 KB, 36 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-10 o 21:30
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-10, 23:41   #2339
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Ja k豉d豉m t 7CN na wodzie 6%. Kolejne farbowanie zrobi na 3%, bo nawet ch皻nie odrobink przyciemni w這sy a te ju mi ich 瘸l po tych rozja郾ianiach.

Dzi my豉m w這sy i powiem wam, 瞠 niewiele si wyp逝ka豉. Troszk ja郾iejsze pasma s (na tych dekoloryzowanych), ale og鏊nie ok! My郵, 瞠 jeszcze 2, 3 farbowanka fajnie utrwal kolor

Natomiast w這sy mega mi璚iutkie - i to mnie przekonuje!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-11, 11:35   #2340
chickencrazy
Rozeznanie

Ooo, kogo my tu mamy Shade - nie ustajesz w poszukiwaniach

S逝chajcie, to co trzeba zrobi, 瞠by na 3% si nie przyciemni這? Farbowa o ton wy窺zym odcieniem?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.