Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-12-11, 15:50   #2341
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

A mo瞠 troch kr鏂ej trzyma? Hmm...

Kurcze, mnie zn闚 wzi窸a mania farbowania! Chcia豉bym tak co drugi dzie!
Niech mnie kt鏎a przypnie kajdankami do kaloryfera, ok?
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-12, 12:55   #2342
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Ja ju sama nie wiem... chyba lepiej robi o poziom wy窺zym, bo trzyma kr鏂ej to nie jest dobre rozwi您anie, bo po co ten czas z ulotki jest... ;] Ja z 3% jestem meeeega zadowolona... w豉郾ie mija miesi帷 od farbowania i nie zamierzam nic robi... w這sy wyp逝ka造 mi si do poziomu 5 - 5,5... wi璚 jest git, s dalej ch這dne no ale troszk rudo軼i mo瞠 i wylaz這 ale bardziej naturalnie wygl康aj i zimno... Wszyscy co mnie widz to pytaj czy to m鎩 naturalny kolor, wi璚 o to chodzi這! )
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-12, 13:09   #2343
Shade_23
Zadomowienie

Strzeli豉m z tym kr鏒szym trzymaniem, bo pamietam jak fryzjerka kiedy mi radzi豉, 瞠 je郵i nie chc aby za mocno ko鎍e z豉pa造 kolor, to mam zmy z nich farb wcze郾iej lub po這篡 p騧niej ni u nasady. Ale w przypadku farbowania ca這軼i, to chyba faktycznie lepiej poziom wy瞠j.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2012-12-13 o 18:19
Stary 2012-12-13, 18:08   #2344
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja ju nie licz ile min窸o od ostatniego farbowania, chyba ze 2 miesi帷e i jestem bardzo zadowolona, Alfaparf podbi moje serce trwa這軼i

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-13, 19:52   #2345
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ja ju nie licz ile min窸o od ostatniego farbowania, chyba ze 2 miesi帷e i jestem bardzo zadowolona, Alfaparf podbi moje serce trwa這軼i
2 miesi帷e? super!To Alparaf i Geneza zajmuj czo這we miejsca w farbach....w sumie pewnie u ka盥ego na innnych w這sach i tak si inaczej zachowuj, cieszym si, 瞠 Ci si uda這

Caate, a mo瞠 tak popr鏏owa co z be瞠m i z這tem? tak, np 8.13, albo mieszany z 7.13, 1 nenutralizuje rudy, z這to rozja郾ia pozosta造 rudy...a od z這tego to ju z g鏎ki powinno by. Przypominam, poziom 7 ma podk豉d (pigment) pomara鎍zowo/z這ty, poziom 8 z這ty....kurcze fachowiec by si przyda...hop hoooop? Mo瞠 MatysMagda?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-13, 21:16   #2346
Shade_23
Zadomowienie

O! Alfaparf te zaaawsze mnie kusi, ale w豉郾ie si naczyta豉m, 瞠 szybko si wyp逝kuje... hmm... Wi璚 jak mi si znudzi Geneza, p鎩d jeszcze w Alfaparf Te kolorki z 21 po kropce... mmm...

Ale ciiicho! Kocham Genez przecie!
Stary 2012-12-14, 01:45   #2347
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

jutro wklej zdj璚ie podgl康owe

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-14, 21:37   #2348
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Matrix Color Sync 6A oksydant oryginalny 2,7%
Pierwsza fota w這sy przed
druga w這sy po.
Trzyma豉m 25-30min od pierwszego na這瞠nia. Och這dzi這 chocia pewnie stare rudo軼i i tak przebij. Najwa積iejsze, 瞠 kolor prawie jak m鎩 naturalny. Wi璚ej zdj耩 i opis u mnie na blogu http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...prawienie.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (121,0 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (106,3 KB, 39 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-12-14 o 21:39
Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-15, 16:42   #2349
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Kasiu, dzi瘯i a fotki po farbowaniu (przeczyta豉m te opis na blogu). W這sy mi si podobaj, bardzo 豉dny kolorek. Mam tylko jedn uwag - Color Sync k豉dzie si na dobrze umyte w這sy bez od篡wki, podsuszone, ale wilgotne. Je郵i k豉d豉 na w這sy be mycia, kolor pewnie spierze si szybciej.

A ja dzi farbowa豉m Cromatone, w ko鎍u 7.1 i 8.1 p馧 na p馧 mniej wi璚ej. Odrost na 6%, reszta na ok.4%, bo troch zosta這 mi mieszanki z odrost闚, kt鏎 wymiesza豉m z t na s豉bszej wodzie. Kolor zdecydowanie ciemniejszy od tego, co mia豉m, czyli poziomu 8 (fajnie, podoba mi si, twarz jaka bardziej wyrazista), chyba troch ch這dniejszy (oka瞠 si jutro w 鈍ietle dziennym), ale nadal zbyt rudo. Co jak u Caate. Mam ochot kupi jaki niebieski mixton i po這篡 go na wodzie 3% solo. I tak sobie my郵, 瞠 ja potrzebuj chyba farby z podw鎩nym popielem po przecinku.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2012-12-15 o 16:53
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-15, 17:20   #2350
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Kasiu, dzi瘯i a fotki po farbowaniu (przeczyta豉m te opis na blogu). W這sy mi si podobaj, bardzo 豉dny kolorek. Mam tylko jedn uwag - Color Sync k豉dzie si na dobrze umyte w這sy bez od篡wki, podsuszone, ale wilgotne. Je郵i k豉d豉 na w這sy be mycia, kolor pewnie spierze si szybciej.

A ja dzi farbowa豉m Cromatone, w ko鎍u 7.1 i 8.1 p馧 na p馧 mniej wi璚ej. Odrost na 6%, reszta na ok.4%, bo troch zosta這 mi mieszanki z odrost闚, kt鏎 wymiesza豉m z t na s豉bszej wodzie. Kolor zdecydowanie ciemniejszy od tego, co mia豉m, czyli poziomu 8 (fajnie, podoba mi si, twarz jaka bardziej wyrazista), chyba troch ch這dniejszy (oka瞠 si jutro w 鈍ietle dziennym), ale nadal zbyt rudo. Co jak u Caate. Mam ochot kupi jaki niebieski mixton i po這篡 go na wodzie 3% solo. I tak sobie my郵, 瞠 ja potrzebuj chyba farby z podw鎩nym popielem po przecinku.
Nie cuduj z niebieskim mixem na poziomie 7 i ja郾iejszych w這sach, bo wyjd Ci niebieskie i Ci to gwarantuj, bo sama mia豉m niebieskie pasemko . Lepiej u篡 srebrnego do ja郾iejszych poziom闚.
Uwaga na .11, sprawd dok豉dnie co to jest, 瞠by nie by豉 to ziele

Kachula82 - Dzi瘯i za fotki pogl康owe i "przepis" Z lamp jeszcze wida rudo軼i, dobrze, 瞠 Tobie si podoba.
Stary 2012-12-15, 17:32   #2351
chickencrazy
Rozeznanie

Heh, nie da si wypo鈔odkowa tego niebieskiego mixtona? M闚isz, 瞠by srebrny... Chwyci to taki poziom 7,5? Jaka firma ma srebrne? Chodzi mi o sam mixton, bo raczej b璠 robi sam, bez mieszania z farb, tylko z niskim oksydantem.

Jak sprawdzi, co kryje si pod .11. Je郵i jest ziele, to co mi wyjdzie?
Stary 2012-12-15, 18:31   #2352
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Heh, nie da si wypo鈔odkowa tego niebieskiego mixtona? M闚isz, 瞠by srebrny... Chwyci to taki poziom 7,5? Jaka firma ma srebrne? Chodzi mi o sam mixton, bo raczej b璠 robi sam, bez mieszania z farb, tylko z niskim oksydantem.

Koleston perfect chyba ma, ale poczekaj mo Ci jeszcze dziewczyny inne firmy podrzuc i swoje "odczucia"

Najlepiej znale潭 ko這 kolor闚 z danej firmy...na palecie farb zazwyczaj jest... i nieosi庵alne, mo瞠sz wpisa w google color wheel i firm, mo瞠 Ci co wyskoczy.
skoro ziele sk豉da si z niebieskiego i z馧tego, niebieski zneutralizuje rudy, to 鄴單 powinna nada z這ty refleks....ale czy Ci zielone nie wyjd...to r瘯i nie daj
Stary 2012-12-15, 19:04   #2353
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze a gdzie jest napisane, 瞠 trzeba umy w這sy bo jak s這wo daj nie widzia豉m albo przeoczy豉m w ulotce... Zakwasi豉m od篡wk i octem wi璚 mo瞠 jednak si tak nie wyp逝cze.
Nie mniej jednak chcia豉m mie przet逝szczony skalp dla bezpiecze雟twa, bo mia豉m ju przygod z uczuleniem po farbowaniu (Basm ELD), kt鏎a sko鎍zy豉 si na ostrym dy簑rze i nie wiedzia豉m czy i teraz co mi si stanie. A jak zwykle na test nie by這 czasu

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

Kachula82 - Dzi瘯i za fotki pogl康owe i "przepis" Z lamp jeszcze wida rudo軼i, dobrze, 瞠 Tobie si podoba.
Wiesz m鎩 naturalny dok豉dnie taki jest jak ten Matrix. Ch這dny ale jak fota z fleszem czy s這鎍e to rudy przebija. Trafi豉m z farb idealnie pod odrost

Stary 2012-12-15, 19:50   #2354
chickencrazy
Rozeznanie

Na ulotce nie wiem, czy jest napisane, ale na w徠ku o Color Sync na pewno. I to chyba zaraz na pocz徠ku. Z tego co pami皻am, wypowiada豉 si tam cz瘰to dziewczyna, kt鏎a pracowa豉 na tych farbach. Bo to jest taki toner bardziej, kt鏎y oblepia w這s. Pami皻am, 瞠 w這sy mia造 by porz康nie umyte, a do efektu "szurania".
Stary 2012-12-15, 20:14   #2355
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Na ulotce nie wiem, czy jest napisane, ale na w徠ku o Color Sync na pewno. I to chyba zaraz na pocz徠ku. Z tego co pami皻am, wypowiada豉 si tam cz瘰to dziewczyna, kt鏎a pracowa豉 na tych farbach. Bo to jest taki toner bardziej, kt鏎y oblepia w這s. Pami皻am, 瞠 w這sy mia造 by porz康nie umyte, a do efektu "szurania".
Kurcze ulotk wyrzuci豉m... Nast瘼nym razem sprawdz.

Stary 2012-12-16, 21:02   #2356
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Hej dziewczyny. Pewnie nikt mi nie odpowie i powiecie, 瞠bym wertowa豉 w徠ek od pocz徠ku, ale niestety nie mam czasu, bo w 鈍i皻a mam wesele przyjaci馧ki i musz szybko pofarbowa w這sy. Kocham br您y, ciemne i zimne. Nienawidze, gdy robi si na nich rude refleksy. Maluj piank z Schwarzkopfa (rzekomo bez amoniaku), ale 瞠by nie by這 rudych refleks闚, to musz malowa prawie czarnym br您em. A ja bym chcia豉 troch ja郾iejszy (ale 瞠by nie spiera si na rudo). Czyta豉m, 瞠 farby loreal majirel s dobre. By豉m u fryzjerki i stwierdzi豉, 瞠 powinnam farbowa w這sy br您ami z oxydantami 3%. Polecicie jak捷 farb? Bed ogromnie wdzi璚zna. Sama bym przekopa豉 w徠ek, ale naprawd nie zd捫 (wertowa豉m troch, ale nie potrafi ogarn望 tych wszystkich informacji)
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-16, 21:34   #2357
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
2 miesi帷e? super!To Alparaf i Geneza zajmuj czo這we miejsca w farbach....w sumie pewnie u ka盥ego na innnych w這sach i tak si inaczej zachowuj, cieszym si, 瞠 Ci si uda這

Caate, a mo瞠 tak popr鏏owa co z be瞠m i z這tem? tak, np 8.13, albo mieszany z 7.13, 1 nenutralizuje rudy, z這to rozja郾ia pozosta造 rudy...a od z這tego to ju z g鏎ki powinno by. Przypominam, poziom 7 ma podk豉d (pigment) pomara鎍zowo/z這ty, poziom 8 z這ty....kurcze fachowiec by si przyda...hop hoooop? Mo瞠 MatysMagda?
mnie kusi ta Geneza, ale z jaka woda by polaczyc?

mi Blond Bunny pisala, ze to jaki podklad ma farba, nie ma znaczenia i mam sie tym nie przejmowac. tylko nie wiem, czy to nie tyczylo sie tylko pierwszego farbowania po sciaganiu koloru.

Noo ja bym chetnie wrocila do 3% i kombinowala dalej

tylko nie mam glowy juz do mieszanek, dlatego prosze o pomoc
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 01:54   #2358
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:

Jest jeszcze opr鏂z niebieskiego i srebrnego mixton popielaty. Teraz k豉d豉m na mocno rozja郾ione ko鎍e i wysz這 szarawo ale nie niebiesko. Na bank Londa ma te mix szary czy popielaty, bo mia豉m. I Goldwell. A-mix. Te mia豉m. Jeszcze Chantal ale nie polecam solo.
Stary 2012-12-17, 07:30   #2359
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Pewnie nikt mi nie odpowie i powiecie, 瞠bym wertowa豉 w徠ek od pocz徠ku, ale niestety nie mam czasu, bo w 鈍i皻a mam wesele przyjaci馧ki i musz szybko pofarbowa w這sy. Kocham br您y, ciemne i zimne. Nienawidze, gdy robi si na nich rude refleksy. Maluj piank z Schwarzkopfa (rzekomo bez amoniaku), ale 瞠by nie by這 rudych refleks闚, to musz malowa prawie czarnym br您em. A ja bym chcia豉 troch ja郾iejszy (ale 瞠by nie spiera si na rudo). Czyta豉m, 瞠 farby loreal majirel s dobre. By豉m u fryzjerki i stwierdzi豉, 瞠 powinnam farbowa w這sy br您ami z oxydantami 3%. Polecicie jak捷 farb? Bed ogromnie wdzi璚zna. Sama bym przekopa豉 w徠ek, ale naprawd nie zd捫 (wertowa豉m troch, ale nie potrafi ogarn望 tych wszystkich informacji)
Majirel chyba w豉郾ie na rudo si spieraj (tak mi si kojarzy, ale g這wy nie dam). Dziewczynom fajnie wychodzi Goldwell - przeszukaj ten w徠ek pod k徠em Goldwella, to zajmie Ci chwilk, a w g這wie Ci si rozja郾i. Ale co Ty masz teraz na g這wie? Ten prawie czarny Schwarzkopf? To 瞠by rozja郾i, b璠ziesz musia豉 zrobi k徙iel rozja郾iaj帷, albo dekoloryzacj (to rozja郾i bardziej), no i oczywi軼ie zawsze wtedy b璠zie rudo, mniej lub bardziej, zale篡 ile rozja郾isz. Farba farby nie rozja郾i (bez uprzedniego rozja郾iacza/dekoloryzatora).

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Jest jeszcze opr鏂z niebieskiego i srebrnego mixton popielaty. Teraz k豉d豉m na mocno rozja郾ione ko鎍e i wysz這 szarawo ale nie niebiesko. Na bank Londa ma te mix szary czy popielaty, bo mia豉m. I Goldwell. A-mix. Te mia豉m. Jeszcze Chantal ale nie polecam solo.
Ok, bardzo Ci dzi瘯uj. Ostatnio widzia豉m Lond w hurtowni, to mo瞠 b璠 te mixtony. Goldwella nie maj na bank, bo wcze郾iej chcia豉m kupi. Ile tej Londy? 1:5 b璠zie ok? 20 minut na w這sach b璠zie ok?

W og鏊e najch皻niej farbowa豉bym na 3% ca這嗆, na poziomie 6, ale raczej siwki b璠 wy豉zi. Ech, 豉two nie jest. Pocieszam si, 瞠 przez prawie 40 lat mia豉m fajny ch這dny br您ik bez 瘸dnego wysi趾u
Stary 2012-12-17, 07:48   #2360
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dodam jeszcze do chickencrazy :
1)疾by zneutralizowa czerwie potrzeba zieleni, wi璚 mat .7 po kropce czy przecinku, ale czasem uwaga bo 7 to br您 a ziele to .11, ale .11 to cz瘰to te popielaty popiel (niebieski niebieski).
2)Rud軼i neutralizuje popiel, .1 po kropce. Je郵i masz czerwono rude to mieszanka endorfiy my郵 co z .7 (ziele neutralizuje czerwie) + .1 na odpowiednich poziomach (poziom 1 to czer, 6 - br您, 7 - blond, 8 - jasny blond...i tak do platyny 12 poziom. Im wy窺zy poziom tym w這sy ja郾iejsze) by si dobrze spisa陰, oczywi軼ie w zale積o軼i od tego czy czerwieni masz wi璚ej czy rudego to mo瞠sz wzi望 jak捷 .71 je郵i s bardziej czerwone ni rude a .17 je郵i bardziej rude ni czerwone.
Pami皻aj, 瞠 lepiej najpierw zrobi ja郾iejszym poziomem i p騧niej przyciemnia, no chyba, 瞠 tak jak dziewczyny pisz Alparaf wychodzi ja郾iej lub zmiesza np poziom 7 i 6.
Pami皻aj jak kurczaczek napisa豉, farba farby nie rozja郾i, wi璚 dekolor Ci czeka, lub w豉填ie k徙iel.
Je郵i po這篡sz jasn farbe na odost to rozja郾i Ci naturalki do rudego, a do逝 nie ruszy. Wklej foteczki to mo瞠 szybciej uda sie dobra odpowiedni farb.
Na tym samym poziomie lub przyciemnia si w這sy na 3% utleniaczu,
siwki i rozja填ia o 1 ton 6% utleniacz. Do profesek trzeba okupi go osobno.
Na kole wybierasz refleks jaki masz, np rudy 7.444 i kolor naprzeciwko neutralizuje rudy, w tym wypadku 7.01 na poziomie 7 czyli blondzie.
Niestety nie ma tak 豉two i nieca趾iem idzie si pozby rudego.
.01 - 0 na pierwszym miejscu po kropce to naturalny kolor z refleksem 1 czyli niebieskim, maj帷ym na celu zneutralizowa t rudo嗆.
.1 - gdy "1" jest zaraz po kropce wskazuje na wi瘯sz ilo嗆 niebieskiego
.12 - oznacza "(2)fioletowy/per這wy (1)niebieski/popiel- bo wi璚ej jest niebieskiego ni fioletu. p.s. fiolet neutralizuje 鄴速y/z這to
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg color wheel 3.jpg (97,0 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-12-17 o 08:07
Stary 2012-12-17, 08:55   #2361
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Ok, bardzo Ci dzi瘯uj. Ostatnio widzia豉m Lond w hurtowni, to mo瞠 b璠 te mixtony. Goldwella nie maj na bank, bo wcze郾iej chcia豉m kupi. Ile tej Londy? 1:5 b璠zie ok? 20 minut na w這sach b璠zie ok?

W og鏊e najch皻niej farbowa豉bym na 3% ca這嗆, na poziomie 6, ale raczej siwki b璠 wy豉zi. Ech, 豉two nie jest. Pocieszam si, 瞠 przez prawie 40 lat mia豉m fajny ch這dny br您ik bez 瘸dnego wysi趾u
Chickencrazy... ja bym uwa瘸豉 na twoim miejscu z tymi mixami (to nie gro嬌a hehe :P) to nie s zwyk貫 farby, wiec nie mo積a ich trzyma 20 minut...nawet w proporcjach 1:5. Przetrzymasz za d逝go takiego mixa i b璠ziesz mia豉 BARDZO ciemno szare w這sy - czarne i gwarantuje Ci, 瞠 si nie wyp逝cz Ju lepiej jak sobie dodasz do farby wi璚ej ni ulotka przewiduje

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-12-17 o 08:58
Stary 2012-12-17, 08:57   #2362
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Wow, laski, jestem pod wra瞠niem waszej wiedzy. W這sy mia豉m malowane ciemnym br您em, wyszed prawie czarny, ale oczywi軼ie ju si zmy i nie jest a tak ciemno. W zasadzie nie widac u mnie odrost闚, bo naturalne te mam do嗆 ciemne z tym, 瞠 jest to tzw. mysi kolor i dlatego farbuj na br您, 瞠by nada mu fajnego koloru. Jutro zrobie zdj璚ie w 鈍ietle dziennym i wstawi. Dzisiaj ju nie zda瞠, bo p璠z na uczelnie i b璠 p騧nym wieczorem Dzi瘯i za opinie i mam nadziej, 瞠 jak wklej fot, to pomo瞠cie
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 09:57   #2363
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Chickencrazy... ja bym uwa瘸豉 na twoim miejscu z tymi mixami (to nie gro嬌a hehe :P) to nie s zwyk貫 farby, wiec nie mo積a ich trzyma 20 minut...nawet w proporcjach 1:5. Przetrzymasz za d逝go takiego mixa i b璠ziesz mia豉 BARDZO ciemno szare w這sy - czarne i gwarantuje Ci, 瞠 si nie wyp逝cz Ju lepiej jak sobie dodasz do farby wi璚ej ni ulotka przewiduje

A no widzisz, po to si pytam, coby mi nie wysz豉 meganiespodzianka Do farby bym doda豉, ale to znaczy, 瞠 musz zmieni farb, bo mix ma by z tej samej serii, co farba (tak m闚i, ale w sumie nie wiem dok豉dnie dlaczego - domy郵am si, 瞠 sk豉dniki mog si gry潭 albo wychodzi niespodzianka). St康 m鎩 pomys mixtona solo.
Albo pozostaje mi tylko kupi Goldwella przez net
Stary 2012-12-17, 11:42   #2364
caate
Zakorzenienie

GG do caate

a ja wlasnie pytam sie sprzedawcy z allegro, ktory na co dzien pracuje na genezie i dostalam taka o odpowiedz:

"slabo zdekoloryzowane.jesli zosta造 na 7 poziomie powinny byc na 8 .ale jest jak jest .we wszystkich firmah rudy bedzie wy 豉zi .jesli nie od razu to po kilku myciach.choc jak ma這 rudy moze farba zje.nie wolno farb kt鏎e to rozjasniaja.bo wszystko bedzie takie samo ale jasniejsze odrobine.prosze zobaczyc w lustro bedzie jasniej i jasniejszy rudy!!!!!!.trzeba kolor na podobnym poziomie kt鏎y (zje) rudy.najlepiej by by這 jakbym zobacyla kolor prosze zobaczyc na szammpon u nas gaszacy refleksy zo速e we w這sach.potrzymany n w這sach pre minut naprawde daje niez貫 chlodne efekty.robie to sobie. 8 cn powinno wyjsc..a nastepnym razem 9 cn jest swietny i naprawde ch這dny,ale teraz za jasnymoze uda這 by sie podciagnac jeszcze konce bo to one zapewne sa rude."

I tak glowkuje, Geneza ma mixtony? bo spotkalam sie tylko z farbami niebieskimi,czerwonymi, to to?
Stary 2012-12-17, 11:57   #2365
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
A no widzisz, po to si pytam, coby mi nie wysz豉 meganiespodzianka Do farby bym doda豉, ale to znaczy, 瞠 musz zmieni farb, bo mix ma by z tej samej serii, co farba (tak m闚i, ale w sumie nie wiem dok豉dnie dlaczego - domy郵am si, 瞠 sk豉dniki mog si gry潭 albo wychodzi niespodzianka). St康 m鎩 pomys mixtona solo.
Albo pozostaje mi tylko kupi Goldwella przez net
Tak, mix musi by obowi您kowo tej samej firmy. I dodajesz go do farby w zale積o軼i jaki poziom - tyle centymetr闚 mixa (tylko uprzedzam 瞠 jak np farbujesz poziomem 8 to po dodaniu mixa mo瞠 ci wyj嗆 nawet poziom 6 ;] ) Mixy dosy mocno przyciemjniaj w這sy, wi璚 nak豉danie go solo powinna zostawi osobie, kt鏎a si na tymj zna i b璠zie kontorolowa豉 poziom przyciemnienia.

Zyta, z tego co pami皻am chyba kiedy nak豉da豉 samego mixa w proporcjach 1:5? Ale z tego co pami皻am k豉d豉 i od razu zmywa豉? 5 minut.. i tu pojawia si problem.. dla mniej wprawionych, bo niekt鏎ym nak豉danie zajmuje 10 minut lub wi璚ej
Stary 2012-12-17, 13:24   #2366
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
a ja wlasnie pytam sie sprzedawcy z allegro, ktory na co dzien pracuje na genezie i dostalam taka o odpowiedz:

"slabo zdekoloryzowane.jesli zosta造 na 7 poziomie powinny byc na 8 .ale jest jak jest .we wszystkich firmah rudy bedzie wy 豉zi .jesli nie od razu to po kilku myciach.choc jak ma這 rudy moze farba zje.nie wolno farb kt鏎e to rozjasniaja.bo wszystko bedzie takie samo ale jasniejsze odrobine.prosze zobaczyc w lustro bedzie jasniej i jasniejszy rudy!!!!!!.trzeba kolor na podobnym poziomie kt鏎y (zje) rudy.najlepiej by by這 jakbym zobacyla kolor prosze zobaczyc na szammpon u nas gaszacy refleksy zo速e we w這sach.potrzymany n w這sach pre minut naprawde daje niez貫 chlodne efekty.robie to sobie. 8 cn powinno wyjsc..a nastepnym razem 9 cn jest swietny i naprawde ch這dny,ale teraz za jasnymoze uda這 by sie podciagnac jeszcze konce bo to one zapewne sa rude."

I tak glowkuje, Geneza ma mixtony? bo spotkalam sie tylko z farbami niebieskimi,czerwonymi, to to?
Ma mixy, ma Ja posiadam mix popielaty. Ale kupi niebieski jeszcze i grafitowy. Dzi farbuj na wodzie 3%. Zobaczymy. I te daj wi璚ej mixa do farby ni zalecaj.
Stary 2012-12-17, 17:54   #2367
chickencrazy
Rozeznanie

Cholercia, to mo瞠 t Genez si farbn nast瘼nym razem Shadziu, mia豉 fotki dzienne wstawi

Jak z wymywaniem si tej farby? Kiedy w og鏊e farbowa豉? Bo dopiero co donosi豉 o udanym farbowaniu, a tu ju kolejne U篡wasz oryginalnego oksydantu, czy innego?

M鎩 kolor jest teraz zdecydowanie bardziej ch這dny, ni wcze郾iej (w pracy wygl康a ca趾iem ch這dno) no ale nadal ciep造, mimo wszystko. Na sk鏎ze by do嗆 mocno szary, ju mia豉m wizj super szarych w這s闚... ech
Stary 2012-12-17, 18:55   #2368
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Cholercia, to mo瞠 t Genez si farbn nast瘼nym razem Shadziu, mia豉 fotki dzienne wstawi

Jak z wymywaniem si tej farby? Kiedy w og鏊e farbowa豉? Bo dopiero co donosi豉 o udanym farbowaniu, a tu ju kolejne U篡wasz oryginalnego oksydantu, czy innego?

M鎩 kolor jest teraz zdecydowanie bardziej ch這dny, ni wcze郾iej (w pracy wygl康a ca趾iem ch這dno) no ale nadal ciep造, mimo wszystko. Na sk鏎ze by do嗆 mocno szary, ju mia豉m wizj super szarych w這s闚... ech
Shadzia wstawi fotki jutro Siedz w豉郾ie z farb... Wiesz, u mnie to taka mania. Niekt鏎e kole瘸nki-farbowanki ju wiedz, 瞠 ja muuusz cz瘰to Poza tym, pierwsze farbowanie Genez na ten rudo-鄴速y kolor da這 w efekcie przygaszenie tej w軼ieklizny. Farbuj ponownie, bo chc, 瞠by si kolorek "przegryz". Inna sprawa, 瞠 wcze郾iej robi豉m na 6% wi璚 wysz這 troszk za jasno jak na mnie (brunetka od urodzenia ). Dzi zrobi豉m na 3% z ok. 10 cm mixtonu. No i zobaczymy.
Stary 2012-12-17, 19:47   #2369
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Shadzia wstawi fotki jutro Siedz w豉郾ie z farb... Wiesz, u mnie to taka mania. Niekt鏎e kole瘸nki-farbowanki ju wiedz, 瞠 ja muuusz cz瘰to Poza tym, pierwsze farbowanie Genez na ten rudo-鄴速y kolor da這 w efekcie przygaszenie tej w軼ieklizny. Farbuj ponownie, bo chc, 瞠by si kolorek "przegryz". Inna sprawa, 瞠 wcze郾iej robi豉m na 6% wi璚 wysz這 troszk za jasno jak na mnie (brunetka od urodzenia ). Dzi zrobi豉m na 3% z ok. 10 cm mixtonu. No i zobaczymy.
to czym dzis dokladnie farbujesz?

mam u siebie hurtownie z ich produktami i chce jutro tam podjechac. te mixy to te 600,200 itp? bo na all cos nie moge znalezc

i ja tez zawsze dawalam wiecej mixu niz zalecali, dopiero wtedy bylo chlodno

edit:
juz znalazlam aukcje, jezu ile ich

co robi grafit, jak myslisz?

na poziom 8, dziewczyny lepiej podziala popiel niz niebieski mix

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 20:26
Stary 2012-12-17, 20:24   #2370
Shade_23
Zadomowienie

Farbowa豉m tym samym czyli Geneza 7CN+mix popielaty, tyle, 瞠 na oxy 3%. Narazie widz... czer! Ale poczekam, bo mokre. Jak mi z豉pie na czarny, to chyba si wkurz... Rozja郾ia豉m, 瞠by podnie嗆 poziom... eh. Ale to by znaczy這, 瞠 mi璠zy 6% a 3% jest a tak kolosalna r騜nica?!

Caate poni瞠j wklejam mixtony.
Do陰czy豉m te rozmieszan farb, tak mnie jako nasz這
Jak budy waniliowy, nie? (mniam!)
I jeszcze mniej apetycznie wygl康aj帷a porcja mixtonu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2553796353_5.jpg (80,1 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-1.jpg (88,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-2.jpg (86,8 KB, 10 za豉dowa)
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.