Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 80 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-12-17, 21:45   #2371
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Farbowa豉m tym samym czyli Geneza 7CN+mix popielaty, tyle, 瞠 na oxy 3%. Narazie widz... czer! Ale poczekam, bo mokre. Jak mi z豉pie na czarny, to chyba si wkurz... Rozja郾ia豉m, 瞠by podnie嗆 poziom... eh. Ale to by znaczy這, 瞠 mi璠zy 6% a 3% jest a tak kolosalna r騜nica?!

Caate poni瞠j wklejam mixtony.
Do陰czy豉m te rozmieszan farb, tak mnie jako nasz這
Jak budy waniliowy, nie? (mniam!)
I jeszcze mniej apetycznie wygl康aj帷a porcja mixtonu
to wysusz je szybciutko
z jednej strony dobrze, ze widzisz ciemno, zapewne chlodno, a nie jak ja tak ostatnio, widzialam czerwien od razu i mina mi zrzedla

no niestety miedzy 6, a 3 jest meega roznica. ostatnie farbowanie u fryzjerki i jej krytyka co do oxy 6% uswiadomila mi to, wytlumaczyla mi wyroaznie jak 6% wzera sie we wlos, niszczy go. sama zachecala do uzywania jak najnizszej oxy i ostrzegala, zeby do poziomu 6 nie wracac mowila, ze jak zrobie dekolor to, zeby klasc max na 4,5%, bo im wyzsza oxy tym rudosc bedzie podbijac. pzt oxy 6% mocon rozjasnia mi odrost, kt鏎y od razu rudzieje, a reszta jest ladna...

i ja teraz tez sie boje polozyc na oxy 3%, bo wiem czym to sie moze skonczyc. ale jeszcze bardziej boje sie dac na oxy 6%, ze przedzialek bede miala rudy

i mam dylemat co wybrac, poziom 8 jasny popielaty blond, czy jasny bezowy blond? ten bezowy jest sliczny do tego ten grafit, albo popiel nie wiem co lepsze? ale paleta tej firmy mnie urzekla
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2868740810_4.jpg (79,6 KB, 39 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 21:47
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 22:09   #2372
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
to wysusz je szybciutko
z jednej strony dobrze, ze widzisz ciemno, zapewne chlodno, a nie jak ja tak ostatnio, widzialam czerwien od razu i mina mi zrzedla

no niestety miedzy 6, a 3 jest meega roznica. ostatnie farbowanie u fryzjerki i jej krytyka co do oxy 6% uswiadomila mi to, wytlumaczyla mi wyroaznie jak 6% wzera sie we wlos, niszczy go. sama zachecala do uzywania jak najnizszej oxy i ostrzegala, zeby do poziomu 6 nie wracac mowila, ze jak zrobie dekolor to, zeby klasc max na 4,5%, bo im wyzsza oxy tym rudosc bedzie podbijac. pzt oxy 6% mocon rozjasnia mi odrost, kt鏎y od razu rudzieje, a reszta jest ladna...

i ja teraz tez sie boje polozyc na oxy 3%, bo wiem czym to sie moze skonczyc. ale jeszcze bardziej boje sie dac na oxy 6%, ze przedzialek bede miala rudy

i mam dylemat co wybrac, poziom 8 jasny popielaty blond, czy jasny bezowy blond? ten bezowy jest sliczny do tego ten grafit, albo popiel nie wiem co lepsze? ale paleta tej firmy mnie urzekla
Nooo w豉郾ie!! Mam tak samo! Jak k豉d豉m 6% to zawsze przedzia貫k ja郾iejszy i rudawy a reszta w這s闚 ciemna.... Wi璚, albo pozostawa這 mi farbowanie poziomem 5 lub 4 i mie jednolite, ale prawie czarne, albo rozja郾i ca這嗆, 瞠by mie ja郾iejszy poziom. I tak zrobi豉m. By這 w miar jednolicie na tej 6%... A dzi widz, po 3%, 瞠 zn闚 s cieeemne...... Normalnie... osiwie idzie
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 22:22   #2373
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Nooo w豉郾ie!! Mam tak samo! Jak k豉d豉m 6% to zawsze przedzia貫k ja郾iejszy i rudawy a reszta w這s闚 ciemna.... Wi璚, albo pozostawa這 mi farbowanie poziomem 5 lub 4 i mie jednolite, ale prawie czarne, albo rozja郾i ca這嗆, 瞠by mie ja郾iejszy poziom. I tak zrobi豉m. By這 w miar jednolicie na tej 6%... A dzi widz, po 3%, 瞠 zn闚 s cieeemne...... Normalnie... osiwie idzie
ehhh, czyli zataczamy kolo
to ja chyba zrobie calosc na 6%, a odrost machne na oxy 3%, najwyzej wyjdzie mi ombre
Stary 2012-12-17, 22:24   #2374
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
ehhh, czyli zataczamy kolo
to ja chyba zrobie calosc na 6%, a odrost machne na oxy 3%, najwyzej wyjdzie mi ombre
Hahaha!! Ombre nadal w modzie
Stary 2012-12-17, 22:39   #2375
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Hahaha!! Ombre nadal w modzie
no co innej rady nie widze

tylko niech mi ktos doradzi jaki blond, popielaty czy bezowy? i oswieci, ktory mix bedzie lepszy, popielaty czy grafit, bo sie chyba z wiedza cofam

dzieeekuje

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 23:15
Stary 2012-12-17, 22:42   #2376
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Jutro wklej fote w這s闚, 瞠by軼ie pomog造 w doborze farby, ale mam jeszcze dwa pytania : Farby Geneza Lecher maj amoniak? No i na ile farbowa starcza Wam jedna farba?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 22:58   #2377
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Odzywam si z porad laika

Te mi ten be穎wy blond bardziej pasuje - jaki bardziej ch這dnawy (albo mi odwala, albo ten popielaty troch ciep豉wy jest ). A mixton popielaty to miodzio. Grafitowy jako mnie nie zach璚a (i chyba przyciemni jeszcze bardziej, ni popiel).

Czekam na Tw鎩 wyb鏎, bo mam dok豉dnie te same dylematy

Ja farbowa豉m 6% na odrost i ok. 4% na reszt. Poziom 8 z 7 p馧 na p馧. Przyciemnienia nie zauwa篡豉m, tzn. Mam troch ciemniejszy d馧 ale to po farbowaniu wspania陰 piank Welli, po kt鏎ej mia豉m ciemny/鈔edni br您 i kt鏎ej nie mog豉m wyp逝ka (s康z, 瞠 nigdy si nie wyp逝ka豉 tak naprawd).

Shadzia, jak po wysuszeniu?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Jutro wklej fote w這s闚, 瞠by軼ie pomog造 w doborze farby, ale mam jeszcze dwa pytania : Farby Geneza Lecher maj amoniak? No i na ile farbowa starcza Wam jedna farba?
Bierz farb z amoniakiem i nie kombinuj Amoniak to nie z這, jak sugeruj reklamy farb bezamoniakowych. Zamiast amoniaku wrzucaj sole amonowe, kt鏎e s jeszcze bardziej cholerne.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2012-12-17 o 23:01
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-17, 23:13   #2378
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Odzywam si z porad laika

Te mi ten be穎wy blond bardziej pasuje - jaki bardziej ch這dnawy (albo mi odwala, albo ten popielaty troch ciep豉wy jest ). A mixton popielaty to miodzio. Grafitowy jako mnie nie zach璚a (i chyba przyciemni jeszcze bardziej, ni popiel).

Czekam na Tw鎩 wyb鏎, bo mam dok豉dnie te same dylematy

Ja farbowa豉m 6% na odrost i ok. 4% na reszt. Poziom 8 z 7 p馧 na p馧. Przyciemnienia nie zauwa篡豉m, tzn. Mam troch ciemniejszy d馧 ale to po farbowaniu wspania陰 piank Welli, po kt鏎ej mia豉m ciemny/鈔edni br您 i kt鏎ej nie mog豉m wyp逝ka (s康z, 瞠 nigdy si nie wyp逝ka豉 tak naprawd).

Shadzia, jak po wysuszeniu?

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Bierz farb z amoniakiem i nie kombinuj Amoniak to nie z這, jak sugeruj reklamy farb bezamoniakowych. Zamiast amoniaku wrzucaj sole amonowe, kt鏎e s jeszcze bardziej cholerne.

noo ten bezyk to mioodzio jest
i tez mi sie wydaje, ze ejst chlodniejszy od tego popielatego. a co dziwne, ze sprzedawca z all, pisal, ze poziom 9 jest chlodny bardzo.

a czytalam, ze farby meega wydajne i jedna porcja (300ml) starcza na dwa farbowania.

to jutro cos zamowie, bo stacjonarnie nie ma mixtonow, a w swieta bym sie pobawila juz chetnie

to czekam tylko na Zytke kochana, bo ona cos pisala, ze bezyk to pozniej zlotko, a ja nie wiem czy zlotko i popiel to tedy droga...

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 23:14
Stary 2012-12-17, 23:19   #2379
chickencrazy
Rozeznanie

Te pami皻am o tym z這tku po be簑, ale chyba wol z這tko ni rudy Bo po popielu to chyba rudy, nie?

Ja si niestety pobawi dopiero za jaki czas, bo dopiero co farbowa豉m. Chyba, 瞠 samym mixtonem.
Stary 2012-12-17, 23:23   #2380
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Te pami皻am o tym z這tku po be簑, ale chyba wol z這tko ni rudy Bo po popielu to chyba rudy, nie?

Ja si niestety pobawi dopiero za jaki czas, bo dopiero co farbowa豉m. Chyba, 瞠 samym mixtonem.
tez przeciez niedawno farbowalam, ale widzac coraz jasniejszy kolor, o odroscie nie wspomne, to czuje, ze trzeba to przygasic, bo za miesiac to bedzie ta sama jazda jak zaraz po dekolorze, a wtedy bedzie trudniej od nowa to ujarzmic

farbe teraz musze wybrac, bo pozniej swieta i cyrk na kolkach z poczta polska, a ruda na sylwestra to moje ostatnie marzenie

jasne, ze wole zlotko, ba nawet je akceptuje i moglabym je miec, aby tylko pozbyc sie rudego patrzac na palete barw, to dobrze myslisz.

Zytko, gdzie jestes, jak Cie potrzeba

A mixton kladlam i ja solo. Uwazaj tylko na odrost, tzn na skore glowy, bo ja mialam niebieska
przetestuj najpierw na pasemku i dostosuj proporcje, dlugosc trzymaniu (mi chyba najlepiej bylo 1:5, 15min). pamietam, ze u mnie nie bylo rozczarowania, oprocz zabarwionej skory trzymal sie do 3-5myc.

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-17 o 23:27
Stary 2012-12-17, 23:27   #2381
chickencrazy
Rozeznanie

A Ty docelowo zmierzasz ku poziomowi 9? Bo faktycznie ta 9 to popielata, jak ma這 kt鏎y. Pisa豉, 瞠 sprzedawca radzi teraz 8, a p騧niej 9. Ale czy to chwyci?
Stary 2012-12-17, 23:31   #2382
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A Ty docelowo zmierzasz ku poziomowi 9? Bo faktycznie ta 9 to popielata, jak ma這 kt鏎y. Pisa豉, 瞠 sprzedawca radzi teraz 8, a p騧niej 9. Ale czy to chwyci?
Zmierzam do takiego koloru jak w za陰czniku, tylko oczywiscie bez ombre

pisal, pisal, ze teraz nie chwyci, ale zeby pozniej sprobowac, tylko ja mysle, zeby nie klasc 9 na odrost, bo mi go rozjasni, a przeciez chodzi, aby dolu nie przyciemnic. mysle w ta strone
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg marina.jpg (30,5 KB, 59 za豉dowa)
Stary 2012-12-18, 00:04   #2383
KinkyGirl
BAN sta造

Jeszcze jedno pytanie: Podoba mi si czkoladowy br您 (Geneza Lecher). I co oznacza 4BC przy tym kolorze? przepraszam, wiem 瞠 pytanie pewnie irytuj帷e, ale dopiero zag貫biam si w tematy farb profesjonalnych. No i jak my郵icie-spierze si na rudo?
Stary 2012-12-18, 08:08   #2384
chickencrazy
Rozeznanie

Caate - 鈍ietny ten kolor Ja te do takiego d捫. Bez ombre, bo ono skraca optycznie w這sy. No i sama przyznasz - tej lasce ze zdj璚ia psuje ca造 efekt pi瘯nego koloru

A mixton solo na jakiej wodzie robi豉? To ty mia豉 mixtony tej polskiej firmy (zapomnia豉m nazwy)?

Kinky Girl - ja bym BC nie farbowa豉, bo to s ciep貫 odcienie. Tak ciemny kolor (4) mo瞠 nie wydaje si ciep造 (zw豉szcza, 瞠 palet oceniamy ze zdj璚ia), ale b璠zie si spiera IMO na rudo. Ja bym bra豉 popiel. No i nie wiem, czy nie 5, kt鏎y te jest ciemnym poziomem (o ile spra si ju ten ciemny br您 i nie masz czarnych w這s闚). My郵, 瞠 bardziej do鈍iadczone dziewczyny Ci podpowiedz odno郾ie poziomu (wstaw fotki, bo tak to tylko domys造).

Shade - mo瞠sz w wolnej chwili przepisa sk豉d Genezy?
Stary 2012-12-18, 09:47   #2385
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Zytko, gdzie jestes, jak Cie potrzeba
Jestem, jestem....ohoho...ja ju o tej porze wczoraj grzecznie spa豉m
Niestety pisz z g鏎y, 瞠 nie wnios nic nowego w temacie
To, 瞠 po be簑 rude "wyz這ci造 si" to kt鏎a z Was pisa豉 niedawno i bior帷 na "tapete" oznaczenia np. 8.13 gdzie w豉郾ie .13 oznacza be "1" powinna zabi rudo嗆, a 3 nada z這to takie wnioksi wysnu豉m.
Bior帷 jeszcze pod uwag, 瞠 w poziomie 8 i ja郾iejszych nie jest u篡wany niebieski, a srebrny, szary pigment, nie wydaje mi si, 瞠by to zzielenia這. Lepiej mie z這to ni rudy.
Najpierw na堯 mo瞠 farb na d逝go嗆 na tej 6% lub 4,5%, i na ko鎍u na odrost, na 3% lub te na 4,5%...
Kurcze w 郵ep uliczk zabrn窸y鄉y i trzeba tylko eksperymentowa...a to si r騜nie mo瞠 dzia
Mo瞠 u mnie w stacjonarnym co maj z genezy, podejd p騧niej zobaczy.

A co do mixu niebieskiego 1:5 k陰d豉m z 6% na pasemko na w這sy na poziomie takim 7 i p馧 i niebiesko by這 trzyma陰m 5 minut. nie poolecam niebieskiego na poziom 7 i ja郾iejszy.
Przypominam, mix po這穎ny sam bez oxy! to pono jednorazowa koloryzacja do pierwszego mycia. Mo積a wi璚 najpier przetestowa bez konsekwencji na pasemku je郵i ca趾owicie zmywalny
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-18, 10:10   #2386
chickencrazy
Rozeznanie

No w豉郾ie, genialna my郵 z po這瞠niem mixu bez oxy - kompletnie zapomnia豉m o tej alternatywie No to "se" chyba zam闚i dzi

Caate - we no jeszcze pomagluj tego dostawc farb, co tym be瞠m - mo瞠 b璠zie jakie info co do r騜nicy mi璠zy popielem a be瞠m na poziomie 8 ( a przynajmniej niech potwierdz, kt鏎y jest ch這dniejszy).

Edit: napisa豉m maila do jednego ze sprzedawc闚 z Allegro (do tego, kt鏎y wystawia og鏊n aukcj na farby, a nie oddzielnie kolory) - czekam na odpowied. Tam 豉dnie podana jest paleta i ten be ju tak mi si nie podoba.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2012-12-18 o 10:43
Stary 2012-12-18, 10:55   #2387
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
...( a przynajmniej niech potwierdz, kt鏎y jest ch這dniejszy).
nie tyle kt鏎y ch這dniejszy, a kt鏎y lepiej zneutralizuje rudy na poziomie mi璠zy 7 a 8
7 i 8 poziom maj baz z這t wi璚 nale瘸這by si pozby ca趾owicie rudego przez dekoloryzacj.
Inaczej chyba mo積a pozby si rudego farbuj帷 na poziom 6 bo ma pomara鎍zow baz.
Zmieszanie podstawowych 3 kolor闚 z馧ty, niebieski, czerwony, daje ch這dny odcie br您u.
Zmieszanie drugorz璠nych kolor闚 na kole w po陰czeniu razem daj ciep造 br您 to skoro mamy rudy to do celu brakuje zieleni i fioletu.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-12-18 o 18:57
Stary 2012-12-18, 12:05   #2388
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
No w豉郾ie, genialna my郵 z po這瞠niem mixu bez oxy - kompletnie zapomnia豉m o tej alternatywie No to "se" chyba zam闚i dzi

Caate - we no jeszcze pomagluj tego dostawc farb, co tym be瞠m - mo瞠 b璠zie jakie info co do r騜nicy mi璠zy popielem a be瞠m na poziomie 8 ( a przynajmniej niech potwierdz, kt鏎y jest ch這dniejszy).

Edit: napisa豉m maila do jednego ze sprzedawc闚 z Allegro (do tego, kt鏎y wystawia og鏊n aukcj na farby, a nie oddzielnie kolory) - czekam na odpowied. Tam 豉dnie podana jest paleta i ten be ju tak mi si nie podoba.
Ja robi豉m na oxy 3.
Mi tak g逝pio ju pisa do tego sprzedawcy (dagi) jak nie zam闚i tam, bo dzi nadaj ostatnie paczki do 鈍iat.
Mo瞠 Ty si czego dowiesz...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Jestem, jestem....ohoho...ja ju o tej porze wczoraj grzecznie spa豉m
Niestety pisz z g鏎y, 瞠 nie wnios nic nowego w temacie
To, 瞠 po be簑 rude "wyz這ci造 si" to kt鏎a z Was pisa豉 niedawno i bior帷 na "tapete" oznaczenia np. 8.13 gdzie w豉郾ie .13 oznacza be "1" powinna zabi rudo嗆, a 3 nada z這to takie wnioksi wysnu豉m.
Bior帷 jeszcze pod uwag, 瞠 w poziomie 8 i ja郾iejszych nie jest u篡wany niebieski, a srebrny, szary pigment, nie wydaje mi si, 瞠by to zzielenia這. Lepiej mie z這to ni rudy.
Najpierw na堯 mo瞠 farb na d逝go嗆 na tej 6% lub 4,5%, i na ko鎍u na odrost, na 3% lub te na 4,5%...
Kurcze w 郵ep uliczk zabrn窸y鄉y i trzeba tylko eksperymentowa...a to si r騜nie mo瞠 dzia
Mo瞠 u mnie w stacjonarnym co maj z genezy, podejd p騧niej zobaczy.

A co do mixu niebieskiego 1:5 k陰d豉m z 6% na pasemko na w這sy na poziomie takim 7 i p馧 i niebiesko by這 trzyma陰m 5 minut. nie poolecam niebieskiego na poziom 7 i ja郾iejszy.
Przypominam, mix po這穎ny sam bez oxy! to pono jednorazowa koloryzacja do pierwszego mycia. Mo積a wi璚 najpier przetestowa bez konsekwencji na pasemku je郵i ca趾owicie zmywalny
Ja my郵, 瞠 skusze si na ten be i zrobi na oxy 6.tylko problem mam z mixtonem, kt鏎y?

K陰d豉m sam mix, kurcze nie pami皻am efektu, ale zapewne jest gdzie na w徠ku. Pisze z tel to nie odkopie teraz

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 12:06
Stary 2012-12-18, 12:25   #2389
KinkyGirl
BAN sta造

Hej laski! mam fotki, z g鏎y przepraszam za jako嗆, ale tylko taki aparat by pod rek. Dwie pierwsze, to zdj璚ia robione w 鈍ietle dziennym, bez flesza. Trzecia robiona w bardziej zacienionym miejscu, gdzie w這sy wydaj si duuuu穎 ciemniejsze. Na s這鎍u s jasne, ale w pomieszzczeniach wygl康aja na czarne. Farbowane by造 piank schwarzkopfa ciemny br您, obecnie s ju wyprane. Chcia豉bym farbowa na oxydancie 3% ze wzgl璠u na naturalne ciemne w這sy i brak siwych. Dodaje tez fote koloru, jaki mi si marzy. Jak farb i jakim odcieniem mog豉bym to uzyska? Najwa積iejsze, 瞠by nie wypiera si na rudo oczywi軼ie ;P My郵a豉m o 6BS Mocate, 5CN kasztan popielaty, lub 5BA kawa z Geneza Lecher. Maj tylko niebieski znaczek przy nazwie (brak r騜owego), wi璚 podejrzewam, 瞠 mo瞠 oznacza to kolor ch這dny hehehe(pewnie si myl, ale jestem laikiem)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg megan-fox.jpg (26,7 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg adriana ima10.jpg (42,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 82245_sleek_and_polished_hairstyles__84547__Sammi-Sweetheart-Giancola-straight-hair-2.jpg (33,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg adrianalima.jpg (107,6 KB, 27 za豉dowa)

Edytowane przez KinkyGirl
Czas edycji: 2012-12-29 o 16:25
Stary 2012-12-18, 14:23   #2390
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Cytat:

Ja my郵, 瞠 skusze si na ten be i zrobi na oxy 6.tylko problem mam z mixtonem, kt鏎y?

K陰d豉m sam mix, kurcze nie pami皻am efektu, ale zapewne jest gdzie na w徠ku. Pisze z tel to nie odkopie teraz

Caate!!!! Be jest ciep造m kolorem i na pewno ociepli Ci si ja bym celowa豉 w popiel... i jak zrobisz na 6% ...to ju w og鏊e nie do嗆 瞠 b璠ziesz mia豉 odrosty rozja郾ione to zmyj si do rudo軼i... wiem to z autopsji... po farbowaniu BS - srebrny be - na 6% - na pocz徠ku by這 mega ch這dno a potem sie zmy這 do ciep貫go be簑... w listopadzie zrobi豉m wzyk貫 A na 3% i jest miodziooo
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-18, 15:54   #2391
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Caate!!!! Be jest ciep造m kolorem i na pewno ociepli Ci si ja bym celowa豉 w popiel... i jak zrobisz na 6% ...to ju w og鏊e nie do嗆 瞠 b璠ziesz mia豉 odrosty rozja郾ione to zmyj si do rudo軼i... wiem to z autopsji... po farbowaniu BS - srebrny be - na 6% - na pocz徠ku by這 mega ch這dno a potem sie zmy這 do ciep貫go be簑... w listopadzie zrobi豉m wzyk貫 A na 3% i jest miodziooo
Ojej... To za p騧no. W豉郾ie kupila 8bezowa po konsultacji w hurtowni, wyra幡ie jest napisane, ze to bs jest popiel tym kolorem, a ten popiel tym jest w fazie naturalnej i ma zielone tony, widoczne nawet na probniku. St康 te moja decyzja. Mixtonu popiel tego nie by這, ale b璠zie jutro. Pani mi go odradza, uwa瘸j帷 ze na poziom 8 i wy瞠j nadaje si tylko 鄴速y, ale tylko na w這sy bez pigmentu.
Stary 2012-12-18, 16:29   #2392
Shade_23
Zadomowienie

Ale si rozpisa造軼ie!!
Wi璚 tak... Zdecydowanie mam ciemne w這sy... Wklej potem fotki.

Mixtony - nikt mi nie doradzi fachowo, czy lepszy popielaty, czy grafit, bo te si zastanawia豉m. Ten popielaty na moje oko dobrze gasi, wi璚 p鏦i co przy nim zostan.

Be瞠 w Genezie chyba s jednak cieplejsze ni popiel czy tabac, ale oczywi軼ie rzecz gustu itd.
Osobi軼ie nie wiem co dalej... Czy zosta na tej 3%, czy wr鏂i do 6%... Czy mo瞠 podnie嗆 poziom do 8? Nie wiem. W sumie kolor fajny, bo g鏎a ciemna, ale do造 mia豉m rozja郾iane (takie w豉郾ie jakby ombre) i teraz te do造 zrobi造 si z blond w豉郾ie be穎we i pasi to!

Przedzia貫k si nie odznacza z ca這軼i, 瘸dnej rudo軼i itd. No tyle, 瞠 poziom jest mi璠zy 5 a 6 jak nic...

Poni瞠j wklejam wam wszystkie fotki palety z Genezy. Mo瞠 si przyda...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_1.jpg (77,4 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_2.jpg (70,5 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2585517516_3.jpg (78,8 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,4 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (68,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (84,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2012-11-11 (godz. 5.18.03 PM).jpg (11,7 KB, 13 za豉dowa)
Stary 2012-12-18, 17:58   #2393
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Cytat:
Ale si rozpisa造軼ie!!

Mixtony - nikt mi nie doradzi fachowo, czy lepszy popielaty, czy grafit, bo te si zastanawia豉m. Ten popielaty na moje oko dobrze gasi, wi璚 p鏦i co przy nim zostan.

Be瞠 w Genezie chyba s jednak cieplejsze ni popiel czy tabac, ale oczywi軼ie rzecz gustu itd.
Osobi軼ie nie wiem co dalej... Czy zosta na tej 3%, czy wr鏂i do 6%... Czy mo瞠 podnie嗆 poziom do 8? Nie wiem. W sumie kolor fajny, bo g鏎a ciemna, ale do造 mia豉m rozja郾iane (takie w豉郾ie jakby ombre) i teraz te do造 zrobi造 si z blond w豉郾ie be穎we i pasi to!

Przedzia貫k si nie odznacza z ca這軼i, 瘸dnej rudo軼i itd. No tyle, 瞠 poziom jest mi璠zy 5 a 6 jak nic...

Co do Twojego pytania na poprzedniej stronie, to ja te nie mia豉m poj璚ia, 瞠 przy wodzie 3% jest tak kolosalna r騜nica je瞠li chodzi o przyciemnienie ni na 6%... ale kolor Ci pu軼i z czasem...zobaczysz te prawie p豉ka豉m bo tyle rozja郾iania by這 ALE teraz po 1,5 miesi帷a kolor mam na poziomie 6 a od razu po farbie by poziom 4- 4,5 (farbowa豉m 6A) wiec sporo ciemniej, ale ch這dne w這sy mimo tego samego poziomu co cieple same z siebie wygl康aj na ciemniejsze dla niefryzjerskiego oka... ale z 3% nie zrezygnuje, bo idealny odrost bez niepotrzebnego rozja郾ienia i brak rudo軼i przy wymywaniu jest dla mnie priorytetem, wiec jak zdecyduje sie na farbowanie to zmienie jedynie poziom na wy窺zy czyli 7A... 3%

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2012-12-18 o 18:01
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-18, 18:08   #2394
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Co do Twojego pytania na poprzedniej stronie, to ja te nie mia豉m poj璚ia, 瞠 przy wodzie 3% jest tak kolosalna r騜nica je瞠li chodzi o przyciemnienie ni na 6%... ale kolor Ci pu軼i z czasem...zobaczysz te prawie p豉ka豉m bo tyle rozja郾iania by這 ALE teraz po 1,5 miesi帷a kolor mam na poziomie 6 a od razu po farbie by poziom 4- 4,5 (farbowa豉m 6A) wiec sporo ciemniej, ale ch這dne w這sy mimo tego samego poziomu co cieple same z siebie wygl康aj na ciemniejsze dla niefryzjerskiego oka... ale z 3% nie zrezygnuje, bo idealny odrost bez niepotrzebnego rozja郾ienia i brak rudo軼i przy wymywaniu jest dla mnie priorytetem, wiec jak zdecyduje sie na farbowanie to zmienie jedynie poziom na wy窺zy czyli 7A... 3%
No w豉郾ie! Samo sedno. To ja te zostaj przy 3%. Po nowym roku kupi te 8CN i zobacz jaki to da rezultat Dzi瞡!
Stary 2012-12-18, 20:08   #2395
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale si rozpisa造軼ie!!

a widzialas palete na zywo, czy sugerujesz sie tylko tymi z neta?

to ja powtorze jeszcze raz, (bo wczesniejszy moj post z telefonu jest malo logiczny) jak mi fryzjer wytlumaczyl polityke tych farb.

N,CN, TB - to rodzina naturalnych, mimo nazw, jest to natura z refleksem i bedzie sie wymywac na rudy
BA - sa tylko odcieniami popielatymi w calej palecie, czyli, ze popiel jest na pierwszym miejscu po przecinkum wymywanie na zloto

kolory mixtonow sa dostosowane do poziomow:
6 - mozna zastosowac niebieski, zielony itp - wszystkie
7 - tylko niebiebieski, popielaty
8 i wyzej - tylko zolty, w celu neutralizacji niepozadanego odcienia, jedynie w przypadku pustego wlosa

jutro tam wracam, bo i tak uparlam sie na ta popiel....a ma byc dostawa.
jesli macie jeszcze jakies pytanie, to jest szansa, ze jutro dorwe go drugi raz i moze wiecej sie dowiem

p.s kupilam z tej firmy szampon neutralizujacy niepozadany kolor, podobno ma cos zdzialac w moim przypadku. dzisiaj testy

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 20:09
Stary 2012-12-18, 21:36   #2396
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
a widzialas palete na zywo, czy sugerujesz sie tylko tymi z neta?

to ja powtorze jeszcze raz, (bo wczesniejszy moj post z telefonu jest malo logiczny) jak mi fryzjer wytlumaczyl polityke tych farb.

N,CN, TB - to rodzina naturalnych, mimo nazw, jest to natura z refleksem i bedzie sie wymywac na rudy
BA - sa tylko odcieniami popielatymi w calej palecie, czyli, ze popiel jest na pierwszym miejscu po przecinkum wymywanie na zloto

kolory mixtonow sa dostosowane do poziomow:
6 - mozna zastosowac niebieski, zielony itp - wszystkie
7 - tylko niebiebieski, popielaty
8 i wyzej - tylko zolty, w celu neutralizacji niepozadanego odcienia, jedynie w przypadku pustego wlosa

jutro tam wracam, bo i tak uparlam sie na ta popiel....a ma byc dostawa.
jesli macie jeszcze jakies pytanie, to jest szansa, ze jutro dorwe go drugi raz i moze wiecej sie dowiem

p.s kupilam z tej firmy szampon neutralizujacy niepozadany kolor, podobno ma cos zdzialac w moim przypadku. dzisiaj testy
Co do tego niebieskiego na poziom 7 to tak za mocny my郵, ale jak fachowiec si zna to mo瞠 to prawda.
Trzymam kciukasy za testy i przemagluj faceta Bu嶔a
Stary 2012-12-18, 22:20   #2397
chickencrazy
Rozeznanie

Ale si porobi這

Czyli z tym be瞠m i popielem to chodzi o baz, 瞠 tylko be ma ch這dn baz, tak? No to niefajnie Nie rozumiem za bardzo tego 鄴速ego mixtona. Co to ma wych這dzi niby i jak? Ja bym bra豉 popiel. Nie dosta豉m jeszcze odpowiedzi, je郵i co przyjdzie, to dam zna.

Kurcz, zazdroszcz Wam tego dylematu z oksydantem. U mnie to raczej nie przejdzie (3% na ca這嗆), bo siwki, zw豉szcza, je郵i w這sy mia造by by ciemniejsze. Ale b璠 obserwowa z ciekawo軼i Wasze poczynania

Kinky Girl - jestem w szoku, bo Ty masz jasne w這sy Te fotki, kt鏎e wstawi豉... w這sy na nich do嗆 si r騜ni mi璠zy sob i poziomem, i odcieniem. Ja bym robi豉 na poz. 6, zw豉szcza, 瞠 zamierzasz robi na wodzie 3%. A mo瞠 nawet na 7, bior帷 pod uwag, jak ciemno wychodzi na 3% (poczekaj na fotki Shade).
Stary 2012-12-18, 23:06   #2398
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Co do tego niebieskiego na poziom 7 to tak za mocny my郵, ale jak fachowiec si zna to mo瞠 to prawda.
Trzymam kciukasy za testy i przemagluj faceta Bu嶔a
tylko trzeba pamietac, ze to chodzi dokladnie o ta marke i jej zasady. On mi to wytlumaczyl, ze tak powiem jak krowie na rowie, z paleta w rece, co z czym sie je. ale i tak pokusze sie na popiel, bo jak mu wytlumaczylam jaki mam cel, to powiedzial, ze moge sprobowac, tylko, zeby nie plakac jak przyciemni

Cytat:
Ale si porobi這

Czyli z tym be瞠m i popielem to chodzi o baz, 瞠 tylko be ma ch這dn baz, tak? No to niefajnie Nie rozumiem za bardzo tego 鄴速ego mixtona. Co to ma wych這dzi niby i jak? Ja bym bra豉 popiel. Nie dosta豉m jeszcze odpowiedzi, je郵i co przyjdzie, to dam zna.

Kurcz, zazdroszcz Wam tego dylematu z oksydantem. U mnie to raczej nie przejdzie (3% na ca這嗆), bo siwki, zw豉szcza, je郵i w這sy mia造by by ciemniejsze. Ale b璠 obserwowa z ciekawo軼i Wasze poczynania

Kinky Girl - jestem w szoku, bo Ty masz jasne w這sy Te fotki, kt鏎e wstawi豉... w這sy na nich do嗆 si r騜ni mi璠zy sob i poziomem, i odcieniem. Ja bym robi豉 na poz. 6, zw豉szcza, 瞠 zamierzasz robi na wodzie 3%. A mo瞠 nawet na 7, bior帷 pod uwag, jak ciemno wychodzi na 3% (poczekaj na fotki Shade).
tak, wlasnie tak
tylko ta grupa. reszta to naturalne, zlociste itp sa. Zatem...maly wybor jest.

z tym zoltym jak sie zapytalam, ale to co mam go polozyc sobie na wlosy? to uslyszalam, ze nie, ze go sie uzywa na wytrawione wlosy, aby zapobiec przebarwienia i roznym odcieniom (to do dekoloryzacji sie ma) typu zielony, rudy w niektorych farbach, bo czasami dekolor nierowno chwyci. Ale normalnie sie go nie uzywa

Nooo ale powiem Ci, ze mnie bardziej seria Soft zaciekawila, bo tam jest wlasnie 8BS i jakies tonery podbijajace kolor, no ale mial klienta i po rozmowie bylo. Jednak zdarzyl, rzucic haslo, ze to nie dla mnie

pzt to mam szczescie, ze hurtownia jest drzwi w drzwi z salonem fryzjerskim

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-12-18 o 23:10
Stary 2012-12-19, 00:26   #2399
Shade_23
Zadomowienie

O masakro! Czarna magia si z tego robi! A ju my郵a豉m, 瞠 Geneza b璠zie prosta w obs逝dze

Caate za wywiad
Czyli co...? Olewam CN i kupuj BA?! Och... Mamo... no to zostan przy poziomie 7 i mixie popielatym

Chickencrazy ja te mam siwki! Ale mimo to, 3% mi 豉pie. A mo瞠 farbuj co jaki czas tylko na 6%? Ja tak robi豉m. Jak siwulce si uodporni造, to je traktowa豉m 6% a potem zn闚 3%
Stary 2012-12-19, 08:52   #2400
chickencrazy
Rozeznanie

Ooo, naprawd? Ja kojarz, 瞠 mi szampony koloryzuj帷e (drogeryjne) nie 豉pa造 siwk闚, tzn. 豉pa造, ale szybko si wymywa這. Nie pami皻am, po jakim czasie, ale na pewno szybciej, ni bym chcia豉. A farbouj co ok. 6 tygodni, p鏦i co. Ale mo瞠 wypr鏏uj, w sumie ca造 czas eksperymentujemy

A BA jest na poziomie 7?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.