Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-01-19, 01:59   #2491
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Veroniqe22, gdzie Ty wyczai豉 opisy tych mix闚??? Cudownie!! Dzi瘯i Ci wielkie!!! Na bank bior teraz mixton grafitowy

Caate, jutro spr鏏uje jeszcze zrobi fotki obecnego kolorku. Mo瞠 wyjdzie lepiej.
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 10:56   #2492
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Wychodzi z Twojego opisu, 瞠 popiel jest bardziej niebiesko-fioletowy, a grafit- zielono/niebieski
no w豉郾ie na to by wychodzi這... i raczej kolorystycznie si zgadza, 瞠 grafit jest zielono niebieski wi璚 od poziomu 7 -ni瞠j chyba si nadaje

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
hmm, niech瞠 sobie przypomn... z goldwella mia豉m chyba jedynie popiel i BS z kolekcji zimnych br您闚. je郵i goldwell Ci s逝篡, to pewnie, nie ma co eksperymentowa. mnie goldwell bardzo pasowa, mia豉m go nie zmienia, ale w pewnej chwili (jak to kobieta - zmienn jest) zam闚i豉m alfaparf i teraz on jest moim nr 1. jednak co cz這wiek, to w這sy, co w這sy, to opinia, ka盥y musi znale潭 swojego ulubie鎍a je郵i masz czerwone refleksy, a goldwell posiada w ofercie odcienie metaliczne, to my郵, 瞠 warto pr鏏owa
Ja ju sama nie wiem co ja teraz mam na g這wie... ;/ nie wiem czy goldwell MB lub BM posiada zielony pigment czy nie...

Moje w這sy po alfaparfie kt鏎y po這篡豉m na wych這dzonie w這sy po goldwellu wygl康a tak....

p.s. sorry za kieliszek ale to zdj璚ie z sylwestra ;]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130101_001048.jpg (30,2 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130101_001106.jpg (44,8 KB, 70 za豉dowa)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 13:22   #2493
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie na to by wychodzi這... i raczej kolorystycznie si zgadza, 瞠 grafit jest zielono niebieski wi璚 od poziomu 7 -ni瞠j chyba si nadaje

Ja ju sama nie wiem co ja teraz mam na g這wie... ;/ nie wiem czy goldwell MB lub BM posiada zielony pigment czy nie...

Moje w這sy po alfaparfie kt鏎y po這篡豉m na wych這dzonie w這sy po goldwellu wygl康a tak....

p.s. sorry za kieliszek ale to zdj璚ie z sylwestra ;]
Veroniqe, nie przejmuj si, wyp逝cze Ci si ten kolor tak samo jak mnie Chocia nie powiem, szkoda troch tego co mia豉 wcze郾iej bo kolor by naprawd super.

Pami皻asz,ja na pocz徠ku grudnia walczy豉m ze swoimi w這sami i tym co mi wysz這 po mieszance Goldwella 45ml 6BS + 15ml 4N + 6% oxy i tak jak mi pisa豉, kolor zja郾ia 豉dnie po tygodniu.

Niestety po 1,5 miesi帷a wszystko si wyp逝ka這 do rudego (nie mam zdj璚ia) i tydzie temu po這篡豉m sobie Goldwella 45ml 6 BS + 15ml 6N + 6% oxy no i wysz這 oczywi軼ie ja郾iej ni ostatnio, ale znowu rudo. Za陰czam zdj璚ia zrobione przy oknie. Nie podoba mi si, ale nie mam ju pomys逝 na to czym jeszcze pr鏏owa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,1 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (45,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,6 KB, 18 za豉dowa)

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 13:35   #2494
Veroniqe22
Raczkowanie

mi poziom nie przeszkadza.. dalej jest mniej wi璚ej 5-6... tylko nie wiem czy nie powinnam si璕n望 po zielony pigment bo nie wiem czy mam pomara鎍z czy czerwie do neutralizacji... u Ciebie na fotkach te wida 瞠 chyba przyda豉by si ziele i niebieski.... i woda 3%
Stary 2013-01-19, 14:08   #2495
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
mi poziom nie przeszkadza.. dalej jest mniej wi璚ej 5-6... tylko nie wiem czy nie powinnam si璕n望 po zielony pigment bo nie wiem czy mam pomara鎍z czy czerwie do neutralizacji... u Ciebie na fotkach te wida 瞠 chyba przyda豉by si ziele i niebieski.... i woda 3%
u siebie na komputerze widz na Twoich w這sach sporo miedzianego refleksu i takiego buraczkowego (?), mo瞠 tym razem spr鏏uj co w豉郾ie z zieleni. farbowa豉 czym z fioletem?

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 15:22   #2496
Veroniqe22
Raczkowanie

pofarbowa豉m alfaparfem 7.21 + 6.1... wi璚 fiolet by ;] dlatego mo瞠 widzisz jakiego buraka... ale ona si ju wyp逝ka...ja na moim komputerze widz fiolet... (??) o.O jedna wielka zagadka dla mnie...
Stary 2013-01-19, 16:36   #2497
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 736

Te widze miedziane refleksy i w og鏊e chyba jako nier闚no farba chwyci豉?

visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 18:06   #2498
Veroniqe22
Raczkowanie

m闚isz do mnie? ;D
Stary 2013-01-19, 18:17   #2499
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 736

oj sorki, odnios豉m si do powy窺zych zdj耩, my郵a豉m, 瞠 to Twoje

visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 18:29   #2500
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Veroniqe22 - w這ski pi瘯ny kolor maj ale co tam w豉郾ie mieni si na"rudawo", niestety nie oddaj na pewno prawdziwego koloru.
Na pewno w這sy prze鈍ietlone lamp b造skow i to te nie jest rzeczywisty kolor. A jak si zachowuj na zewn徠rz w dzie na np, czarnym p豉szczu, na jaki kolor si mieni, podpytaj kogo "z boku"
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-19, 18:54   #2501
Veroniqe22
Raczkowanie

Powiem Ci 瞠 na czarnych ubraniach jest bardzo du篡 kontrast, mieni si na per這wo (???)... na zdj璚iach wychodz du穎 ciemniej i cieplej ... ja w lustrze naprawd widz jasny popielaty br您... a zdj璚ia mnie za豉muj dlatego ju nie wiem w co wierzy czy w lustro czy w zdj璚ia ;D i czy farbowa zielonym czy dalej tylko popielem...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-01-19 o 19:01
Stary 2013-01-19, 19:41   #2502
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Powiem Ci 瞠 na czarnych ubraniach jest bardzo du篡 kontrast, mieni si na per這wo (???)... na zdj璚iach wychodz du穎 ciemniej i cieplej ... ja w lustrze naprawd widz jasny popielaty br您... a zdj璚ia mnie za豉muj dlatego ju nie wiem w co wierzy czy w lustro czy w zdj璚ia ;D i czy farbowa zielonym czy dalej tylko popielem...
To w takim razie na zdj璚ia nie patrz Jak per這wo, tzn, bia這 to naturalne si tak mieni tzn taki refleks maj, pozostaje pogratulowa Tak si zastanawiam, 瞠 jak p鎩dziesz w popiel, tzn niebieski, 瞠by nie wysz這 niebiesko...powinno si sam natur, ale cholera przy odro軼ie zawsze wychodzi ........niestety rudo...
Stary 2013-01-19, 20:32   #2503
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
To w takim razie na zdj璚ia nie patrz Jak per這wo, tzn, bia這 to naturalne si tak mieni tzn taki refleks maj, pozostaje pogratulowa Tak si zastanawiam, 瞠 jak p鎩dziesz w popiel, tzn niebieski, 瞠by nie wysz這 niebiesko...powinno si sam natur, ale cholera przy odro軼ie zawsze wychodzi ........niestety rudo...
Nie wiem czy to bia造 kolor... to bardziej per豉, co z r騜em i biel wymieszane... i to w og鏊e nie wychodzi na fotkach ;/
Stary 2013-01-20, 01:37   #2504
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Nie wiem czy to bia造 kolor... to bardziej per豉, co z r騜em i biel wymieszane... i to w og鏊e nie wychodzi na fotkach ;/
najwa積iejsze jest to, co widzisz przy naturalnym 鈍ietle, lampa b造skowa robi swoje, ekran komputera swoje. zawsze jak przegl康am zdj璚ia u siebie, u mamy, u T, to na ka盥ym komputerze jest co innego.

ja chyba nied逝go zn闚 machn alfaparfa. nie pami皻am kiedy si farbowa豉m, jako koniec/po這wa pa寮ziernika. dzi, w mocnym, sklepowym 鈍ietle kolor wygl康a na sp這wia造. w domowym o鈍ietleniu jest lepiej. nie lubi tylko tej pocz徠kowej fazy, kiedy mam mega ciemne w這sy.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 10:39   #2505
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Dziewczyny...mysle, ze szybko zrozumiecie moja decyzje...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC13129.jpg (91,1 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC13133.jpg (52,7 KB, 25 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 10:58   #2506
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
hej, hej (klikn掖 mi si z造 w徠ek w ustawieniach ), nie zagl康am tu, praktykuj na w豉snych kud豉ch, powoli osi庵am jakie tam post瘼y, jednak ma貫, bo i ma貫 zmiany wprowadzam (od jakiego roku natura + niebieski mix z allwaves, proporcje zmienne, ka盥orazowo notowane!), ale
pozwol sobie stanowczo si nie zgodzi. Imo sama natura b璠zie si sp逝kiwa na ciep這, ja bym jednak da豉 natur z popielem - proporcje do ustalenia (nie podejmuj si, bo jak wspomnia豉m wci捫 pr鏏uj osi庵n望 sensowny wygl康 swoich w這s闚 i to w dodatku nie farbami .1 tylko jak napisa豉m .0+mix, jednak wydaje mi si 瞠 wi璚je popielu ni natury). Generalnie problem z odrostami pr鏏uj rozwi您ywa 2 mieszankami - do tego co zostaje z odrost闚 dodaj bardziej mixtonow mieszank i k豉d na d逝go嗆 (bo wci捫 pr鏏uj si och這dzi).
Tak wi璚 imo: na odrost to co da這 teraz fajny kolor (ew. skorygowany w zale積o軼i od tego na co by豉 k豉dziona ostatnia farba, co tam czyta豉m o zieleniach - te raczej nie potrzebne), a na d逝go嗆 przeci庵n望 mieszank neutraln, podtrzymuj帷 kolor czyli natura+popiel (odpowiednie proporcje!)

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 12:33   #2507
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka wiadomo嗆
hej, hej (klikn掖 mi si z造 w徠ek w ustawieniach ), nie zagl康am tu, praktykuj na w豉snych kud豉ch, powoli osi庵am jakie tam post瘼y, jednak ma貫, bo i ma貫 zmiany wprowadzam (od jakiego roku natura + niebieski mix z allwaves, proporcje zmienne, ka盥orazowo notowane!), ale
pozwol sobie stanowczo si nie zgodzi. Imo sama natura b璠zie si sp逝kiwa na ciep這, ja bym jednak da豉 natur z popielem - proporcje do ustalenia (nie podejmuj si, bo jak wspomnia豉m wci捫 pr鏏uj osi庵n望 sensowny wygl康 swoich w這s闚 i to w dodatku nie farbami .1 tylko jak napisa豉m .0+mix, jednak wydaje mi si 瞠 wi璚je popielu ni natury). Generalnie problem z odrostami pr鏏uj rozwi您ywa 2 mieszankami - do tego co zostaje z odrost闚 dodaj bardziej mixtonow mieszank i k豉d na d逝go嗆 (bo wci捫 pr鏏uj si och這dzi).
Tak wi璚 imo: na odrost to co da這 teraz fajny kolor (ew. skorygowany w zale積o軼i od tego na co by豉 k豉dziona ostatnia farba, co tam czyta豉m o zieleniach - te raczej nie potrzebne), a na d逝go嗆 przeci庵n望 mieszank neutraln, podtrzymuj帷 kolor czyli natura+popiel (odpowiednie proporcje!)
Ciesz si, 瞠 dyskusja trwa, na bie膨co...pytaj帷ych perfidnie nie ma bo wszystko na stronie opisane.
To to ja w豉郾ie napisa豉m, 瞠 sama natura wychodzi na rudo, takim skr鏒em my郵eniowym posz豉m, 瞠 si wyp逝kuje na rudo. Przepraszam
Popiel mia豉m na my郵i og鏊nie niebieski kolor,raczej z mix闚, bo dosz造鄉y ju do wniosk闚, 瞠 farba z .1 s豉bo wybija rudo軼i.
A na jaki poziom farbujesz, bo u mnie na poziomie 7/8 dodatek BLUE a All... wychodzi niebiesko, wi璚 nie mog豉m sobie na to pozwoli.
Dopisz prosz jakie konkretne mieszanki i na jakie w這ski k豉dziesz...chyba, 瞠 nie jeste zadowolona z efekt闚
Stary 2013-01-20, 13:13   #2508
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cze嗆 dziewczyny. A ja pokusi豉m si oma造 eksperyment przedwczoraj i pofarbowa豉m w這sy. Tzn. najpierw, zrobi豉m pr鏏 meszania kolor闚 akwareli zaczynajac od 鄴ltego i dodajac kolejne (czerwien, zielen etc). i w koncu wyszedl mi jako taki popiel ale te dwie konkluzje: nie da si uzyskac popielu bez czerwieni (fioletu)

M鎩 glon przy pomocy przeciw逝pie穎wego szamponu wyp逝kal si do czystego z這tego blondu 8.3 (bez zieleni ju). Akurat mia豉m w domu pasemka o identycznym odcieniu (po przed逝瘸niu w這s闚) postanowi豉m zakupi farby i zrobi pr鏏k na pasemku oraz na moich w豉snych w這sach. Efekt wyszed identyczny na w這sach jak i na pasemku wi璚 pozwoli豉m sobie wkleic zdjecia pasemka. (zdj璚ie eksperymentu z pasemkiem: 1.- przed, 2.-7.22, 3.-7.11, 4.-7.11/7.22 p馧 na p馧(!))

Dwa wnioski odrazu wysz造 wpraniu;-) 7.22 豉pa這 na kompletny fiolet/czewrie wi璚 musi byc go ma豉 ilo嗆 gdy w這sy ch這n ten fiolet jak szalone co wida na zdj璚iu. Natomiast 7.11 - wyszed mi popiel ale o z這tych refleksach. Tak wi璚 dosz豉m do wniosku, 瞠 eksperyment akwarelowy si potwierdza oraz, 瞠 musze zmiesza oba kolorki odpowiednio....

Kupi豉m majirel 7.22 i majirel 7.11, oksy 3%. Zmiesza豉m je tak jak w eksperymencie akwarelowym: 7.11 ca豉 tubka i 1/3 tubki 7.22

Efekty na dole. Kolor bardzo mi si podoba, nie ma nic z zielonego (co mo瞠 troche wysz這 na foto). Wyszedl szatyn, bez czerwieni, bez zeleni i te z這te refleksy tak瞠 jakby gdzie znikne造. W kazdym razie, co musze stwierdzic, pierwszy raz w 篡ciu pasuje mi ciemny kolor w這s闚. Co oznacza, 瞠 kolorek jest ewidentnie zimny gdy jestem Zim (jesli o pory roku chodzi i analize) wi璚 zawsze br您y wychodz帷e na ciep這 mi nie pasowa造. Og鏊nie jestem zadolwona No ale zobaczymy jak b璠zie si to to wyp逝kiwa.... Nast瘼nym razem dodam chyba odrobink wiecej tego 7.22. (zdj璚ia na dole, wszystkie bez lampy).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1160301.jpg (36,9 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1160295.jpg (17,4 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1160292.jpg (22,6 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1160293.jpg (21,0 KB, 97 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-01-20 o 18:30
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-20, 18:21   #2509
zyta82
Rozeznanie

Koralyn- Pi膮瘯nie Ci wysz這
Nie wiem jak Ty to wydedukowa陰, ale trafi豉 豉dnie w kolor...i to jeszcze poziom 7 tak 豉dnie jasno wygl康a...a jakie farby tzn. firma, dopisz prosz

Caate
- Wiesz co, rzeczywi軼ie s這wa s zb璠ne...ale dobrze, 瞠 wytrzyma豉 i s ja郾iejsze mo瞠 tym razem uda si ten poziom 7 osi庵n望, bu嶔a
Stary 2013-01-20, 18:29   #2510
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Koralyn- Pi膮瘯nie Ci wysz這
Nie wiem jak Ty to wydedukowa陰, ale trafi豉 豉dnie w kolor...i to jeszcze poziom 7 tak 豉dnie jasno wygl康a...a jakie farby tzn. firma, dopisz prosz
Pod zdj璚iami jest napisane majirel...

fajnie wysz這... tylko majirel wyp逝kuje si na rudo... a fioletowy pigment mo瞠 i w這sy ch這n ale i najszybciej oddaj... ale zobaczymy
Stary 2013-01-20, 20:14   #2511
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
Popiel mia豉m na my郵i og鏊nie niebieski kolor,raczej z mix闚, bo dosz造鄉y ju do wniosk闚, 瞠 farba z .1 s豉bo wybija rudo軼i.
A na jaki poziom farbujesz, bo u mnie na poziomie 7/8 dodatek BLUE a All... wychodzi niebiesko, wi璚 nie mog豉m sobie na to pozwoli.
Dopisz prosz jakie konkretne mieszanki i na jakie w這ski k豉dziesz...chyba, 瞠 nie jeste zadowolona z efekt闚
W這ski jakie? to mo瞠 by trudne. W豉sne chyba 7 (nie, wpis sprzed 3 lat, 瞠 fryzjerka okre郵i豉 mnie na poziom 6), odcie raczej ch這dny/neutralny, od s這鎍a p這wiej帷y w z這to. Niestety dawno ich nie widzia豉m i ju raczej nie zobacz (siwki) Farbowane te poziom 7/8, bardziej 8, w naturze, mo瞠 za ciep貫 na natur, i to nie tylko w refleksach, ale te w g堯wnym kolorze. Ca貫 szcz窷cie pozby豉m si ju czerwonawych refleks闚, zosta造 tylko z這to/pomara鎍zowe.
Ostatnie farbowanie:
8.02 - 4 g (zmiejszam)
8.0 - 15 g
9.0 - 10 g
10.0 - 10g
111 - 11 g (zwi瘯szam)
__________Razem 50g
6% - 9 g
3% - 42 g ____Razem 51g, wynikowo: 3,53%
Zosta這 41g, doda豉m:
9.0 - 5 g
111 - 7 g
3% - 10 g
H2O - 10 g

A wracaj帷 do mojej uwagi - uwa瘸m, 瞠 aby uzyska natur na g這wie nie mo積a farbowa natur, w豉郾ie ze wzgl璠u na wyp逝kiwanie koloru trzeba da troch popielu/ niebieskiego, wtedy wyp逝cze si do natury. Ale ja to wnioskuj po moich w這sach. Poza nieudanym eksperymentem 2 lata temu, kiedy to pra豉m w這sy (p.ni瞠j), nie mam problemu z sinieniem.
Cytat:
Od p馧 roku bawi豉m si Chantalem 9,03+8,0 +0,22+0,11; ile i jaki oxy to nie powiem, bo za ka盥ym razem miesza豉m na nowo, w ka盥ym b康 razie efekt za ciep造, z czasem jak si sp逝kiwa to by ch這dniejszy. Tak wi璚 chcia豉m w ko鎍u och這dzi "od razu" (nie do popio逝, ale cho熲y do uczciwej natury). Mieszanka:
odrost: 15g 9,03+ 10g 8,0 + 5g 0,11 + 5g 0,22
reszta: 16g 9,03+ 10g 8,0 + 9g 0,11 + 8g 0,22
+ oxy ~2,7% 1:1
przyciemni豉 mi w這sy o jakie 1,5 tonu w por闚naniu do poprzednich 9,03+8,0+mix闚 po max 4cm; og鏊nie ca趾iem zno郾ie wysz豉 niestety tylko miejscami, reszta ju zbyt niebieska (du穎 mix闚, bogata w farb mieszanka i pewnie do tego za d逝go trzyma豉m) i skronie niezbyt nadaj si do pokazywania . Dopisuj: oczywi軼ie skronie najbardziej siwe

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-01-22 o 00:16
Stary 2013-01-21, 11:20   #2512
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
A mo瞠 po prostu zr鏏my si na na ten ognisty rudy, skoro on nas tak pragnie!
buahaha dobre dobre.

ja wlasnie siedze na allegro i chyba kupie alfaparfa 7.1 i nie wiem czy 6% czy 3% da... i mo瞠 7.2 te wzi望 i pomiesza? pomy郵 pomy郵.
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 12:46   #2513
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Dzi瘯i dziewczyny. Na pewno kolor b璠zie si wyp逝kiwa. Narazie my豉m w這sy dwa razy ale jest nawet lepiej bo si jeszcze bardziej rozja郾i造 i s bardziej popielate a kolor zrobi si bardziej naturalny. Kobitki patrz mi si na g這w na ulicy wi璚 albo mam co dziwnego na g逕oi o czym nie wiem albo im si ten m鎩 kolor podoba;-) Oczywiscie 瘸rtuje, kolor jest super ale obawiam si, 瞠 jak wszystkie wyp逝cze mi sie z pr璠ko軼ia swiatla. Robie co mog aby tak si nie stalo i wkleje zdj璚ia za jaki czas po wielu myciach...

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 17:00   #2514
Shade_23
Zadomowienie

A ja chcia豉m prosi jeszcze o ma陰 pomoc. Musz ju kupi farby... I nie wiem w co i嗆. Zostaj przy Genezie i wodzie 3%. Na bank bior mix grafitowy. Ale jaka farba??

8CN, 7CN czy mo瞠 sama natura?? Np. 7N? No i jaki poziom... Nie chc zn闚 by czarna, a obawiam si, 瞠 ten mix i oxy 3% przyciemni mocno. Natomiast zn闚 8 nie b璠zie zbyt jasny ?
Stary 2013-01-21, 21:52   #2515
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Shadziu, je郵i na 3% i obawiasz si za ciemnego, to lepiej chyba uderzy w poziom 8, zw豉szcza, 瞠 dodatki przyciemni. No i na przyk豉dzie Caate wida, 瞠 ten "be" do udanych nie nale篡. Natur to ju w og鏊e bym si ba豉 farbowa, nawet z dodatkiem mixtonu. Po co sobie rudo軼i na w豉sne 篡czenie dodawa. Podsumowuj帷, g這suj na 8CN. A co reszta na to?
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 21:59   #2516
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Shadziu, je郵i na 3% i obawiasz si za ciemnego, to lepiej chyba uderzy w poziom 8, zw豉szcza, 瞠 dodatki przyciemni. No i na przyk豉dzie Caate wida, 瞠 ten "be" do udanych nie nale篡. Natur to ju w og鏊e bym si ba豉 farbowa, nawet z dodatkiem mixtonu. Po co sobie rudo軼i na w豉sne 篡czenie dodawa. Podsumowuj帷, g這suj na 8CN. A co reszta na to?
Dzi瘯uj No, ja tak po cichu te obstawiam 8CN... Ale waham si, bo teraz mam poziom w przedziale 5/6... Wi璚 nie wiem, co b璠zie jak po這輳 na to 8?...
Stary 2013-01-21, 23:26   #2517
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Dokladnie, dobrze radzisz
Bez wyszedl rudo na 6%, 8.01 innej firmy na 3% rudo-czerwono jak widac na ostatnich moich zdj. Natomiast z doswiadczenia pamietam, ze natura na oxy 6, poziom 7=wsciekle rudy odrost. Celowalabym w poziom 8, oxy 3, omijajac nature i beze. Tak sobie po cichu mysle, bo sama nie mam odwagi juz testowac... Ja ogolnie uwazam, ze wszystko co kladzione jest na wyzszym oxy niz 3 ma marne szanse na ochlodzenie. Dodatkowo przypominam, ze CN lezy na zieleni, zatem moze to byc to.
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-01-21 o 23:28
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-21, 23:30   #2518
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Dokladnie, dobrze radzisz
Bez wyszedl rudo na 6%, 8.01 innej firmy na 3% rudo-czerwono jak widac na ostatnich moich zdj. Natomiast z doswiadczenia pamietam, ze natura na oxy 6, poziom 7=wsciekle rudy odrost. Celowalabym w poziom 8, oxy 3, omijajac nature i beze. Tak sobie po cichu mysle, bo sama nie mam odwagi juz testowac... Ja ogolnie uwazam, ze wszystko co kladzione jest na wyzszym oxy niz 3 ma marne szanse na ochlodzenie. Dodatkowo przypominam, ze CN lezy na zieleni, zatem moze to byc to.
Ok!! Dzi瘯uj Wam Kochane! To zrobi tak jak czu豉m i jak mnie utwierdzacie same Wezm 8CN + mix grafitowy, na wodzie 3%

W razie czego mam jeszcze 1/3 tuby 7CN...
Stary 2013-01-22, 00:22   #2519
L_ka
Rozeznanie

Shade, a my郵a豉 o lekkim zwi瘯szeniu oxy - np. do 4%? Mo瞠 to przed逝篡 trwa這嗆 bez zbytniego rudzienia?
U siebie widz, 瞠 odrosty robi si ca趾iem sensowne w tonacji, podczas gdy na d逝go軼i wci捫 wybija z這to (czekam a zro郾ie).

Stary 2013-01-22, 00:42   #2520
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka wiadomo嗆
Shade, a my郵a豉 o lekkim zwi瘯szeniu oxy - np. do 4%? Mo瞠 to przed逝篡 trwa這嗆 bez zbytniego rudzienia?
U siebie widz, 瞠 odrosty robi si ca趾iem sensowne w tonacji, podczas gdy na d逝go軼i wci捫 wybija z這to (czekam a zro郾ie).
Ch皻nie... ale... nie wiem jak Ja i tak ju czasem mam problem z odmierzaniem odpowiedniej ilo軼i farby z oxy Zawsze by豉m s豉ba z matmy
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.