Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-02, 18:17   #2551
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Witam, witam i o w這ski pytam

a tak na serio, daje spozniona relacje po fryzjerze, bo nie wiem co myslec.

mialam robione Wella Colour Touch 6.71+mix popielaty, nie wiem jakie proporcje, bo fryzjer tego nie powie.

dlaczego 6.71? wytlameczeniem fryzjerki bylo, ze CT jest na bazie zielonej, stad .71 - zneutralizowac ta czerwien/rudy i popiel podwojna po przecinku i mix.

I powiem tak...wszystko fajnie, poziom przyciemniony, ale w cieplym swietle i tak widze cieeeeplo.

same popatrzcie:

w sloncu, dwie ostatnie fotki w cienu/naturalne swiatlo.
Je郵i mia豉bym to odnie嗆 do moich eksperyment闚 z mieszaniem kolor闚 to powinno tam byc conajmniej dwa razy wiecej zieleni bo inaczej wyjdzie czerwien z tej 7. Czyli nie 6.71 a 6.17 jesli juz. No a bez odrobiny 7 nie bedzie popielu...

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-02 o 18:21
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-02, 19:03   #2552
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Je郵i mia豉bym to odnie嗆 do moich eksperyment闚 z mieszaniem kolor闚 to powinno tam byc conajmniej dwa razy wiecej zieleni bo inaczej wyjdzie czerwien z tej 7. Czyli nie 6.71 a 6.17 jesli juz. No a bez odrobiny 7 nie bedzie popielu...
Myslisz, ze 6.77+mix popielaty bylby lepszy? Mysle jeszcze, aby namowic fryzjerke na zmieszanie 7 z 6 poziomu. Podoba mi sie 7.89. Musze dodac, ze gore mialam trzymana 20min, srodek 12min, konce 3min. Dzieki za opinie
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-02, 19:26   #2553
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Myslisz, ze 6.77+mix popielaty bylby lepszy? Mysle jeszcze, aby namowic fryzjerke na zmieszanie 7 z 6 poziomu. Podoba mi sie 7.89. Musze dodac, ze gore mialam trzymana 20min, srodek 12min, konce 3min. Dzieki za opinie
Hm.. raczej na odwr鏒. tubka 6.11 + odrobina tej .77 (a moze jakis gotowy 6.12?)

Mi .77 czy .22 wychodz na czerwono. Robi豉m tez kiedys 9.22 - na pocz徠ku fajnie ale po kilku myciach pojawila sie wlasnie "ta" czerwien. Wiec nie uzywalabym tego jako "g這wnego", a raczej 6.11 + dodatki;-)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-02 o 19:27
Stary 2013-02-02, 22:09   #2554
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Hm.. raczej na odwr鏒. tubka 6.11 + odrobina tej .77 (a moze jakis gotowy 6.12?)

Mi .77 czy .22 wychodz na czerwono. Robi豉m tez kiedys 9.22 - na pocz徠ku fajnie ale po kilku myciach pojawila sie wlasnie "ta" czerwien. Wiec nie uzywalabym tego jako "g這wnego", a raczej 6.11 + dodatki;-)
Tylko, ze ja w welli CT nie widze .11
Stary 2013-02-03, 10:17   #2555
Koralyn
Raczkowanie

ja niestety weli nie znam ale mam ochote poeksperymentowac gdyz majirel cos szybko znikaja.. Z glowy. Myslisz,ze nie byloby duzej roznicy miedzy 7.11 a 7.1?

W twoim przypadku to nie wiem czy wogole dodawalabym .22 bo juz masz ta czerwien jak ze zdjec wnioskuje. Ja bym dala 6.1 z 3%oksy +ewentualnie odrobine .22 ale tak z 1/4 tubki doslownie...

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-03 o 10:23
Stary 2013-02-03, 18:31   #2556
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

caate - bardzo 豉dnie i przede wszystkim r闚no chwyci這...nawet w naturalnym 鈍ietle jest ch這dnawo, pewnie w s這neczku rudo軼i jak piszesz...
ㄠcznie trzymane 35 minut, ziele z .71 po這穎ny na pomara鎍z, wyklucza czerwie i pozostaje z這to...a na to z這to ten s豉by popiel z .71 wida krzywdy nie zrobi...
Poziom jak na 6 w Welli CT dosy jasno wygl康a, mi poziom 7 wyszed o wiele ciemniej...mo瞠 2x wi璚ej oxy da豉...pami皻asz Tobie te kiedy si za du穎 da這 i wysz這 poziom ja郾iej....
A czy Ona mia豉 jedn mieszank na wszystkie partie, czy miesza豉 pomi璠zy r騜ne?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-03, 21:03   #2557
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
ja niestety weli nie znam ale mam ochote poeksperymentowac gdyz majirel cos szybko znikaja.. Z glowy. Myslisz,ze nie byloby duzej roznicy miedzy 7.11 a 7.1?

W twoim przypadku to nie wiem czy wogole dodawalabym .22 bo juz masz ta czerwien jak ze zdjec wnioskuje. Ja bym dala 6.1 z 3%oksy +ewentualnie odrobine .22 ale tak z 1/4 tubki doslownie...
w CT popielaty-braz to wlasnie .71, nie ma samego popielatego, czy popielato-popielatego... kiedys farbowalam matrixem color sync i pasowal mi polysk, trwalosc, jednak nie wiem jak tam z chlodnymi kolorami, bo ja go uzywalam, jak jeszcze nie wiedzialam, ze jest takie cos jak popielaty braz

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
caate - bardzo 豉dnie i przede wszystkim r闚no chwyci這...nawet w naturalnym 鈍ietle jest ch這dnawo, pewnie w s這neczku rudo軼i jak piszesz...
ㄠcznie trzymane 35 minut, ziele z .71 po這穎ny na pomara鎍z, wyklucza czerwie i pozostaje z這to...a na to z這to ten s豉by popiel z .71 wida krzywdy nie zrobi...
Poziom jak na 6 w Welli CT dosy jasno wygl康a, mi poziom 7 wyszed o wiele ciemniej...mo瞠 2x wi璚ej oxy da豉...pami皻asz Tobie te kiedy si za du穎 da這 i wysz這 poziom ja郾iej....
A czy Ona mia豉 jedn mieszank na wszystkie partie, czy miesza豉 pomi璠zy r騜ne?

co ciekawe, dzis bedac u cioci, ktora ma mieszkanie w chlodnych tonach, moje wlosy blyszczaly na popielato-zloto w zarowkowym swietle.

bardzo podoba mi sie to wyrownanie poziomu, jest jeden - jednolicie.
na koncowki mi dorabiala farbe, a tak to kladla ta sama, w odstepach czasowych (tak mi sie wydaje, ciagle zielona papka byla w miseczce), tylko ona zaznaczala, ze wazna jest dlugosc trzymania i podchodzila i ogladala co pare min wlosy. to bylo cos na zasadzie, ze dostosowywa豉 dlugosc koloryzacji do wlosow, jak chlona itp. mysle, ze mogla oxy mieszac.
mysle, ze pojde do niej za miesiac, powiem, ze ta czerwien dalej zyc mi nie daje, nie chce juz ciemniej i czy da rade, bo pamietam jak mowila, ze o chlodniejszy kolor to mozna sie bawic na poziomie 5, 6 i wyzej to cieeezko. pokazywala mi na probniku 7 i 6 popielata, to 7 byla bezowa, a 6 taka...dziwna, ale to z serii trwalych farb.

tez sie zdziwilam, bo powiem, ze mialam niezle obawy co do poziomu 6... w sumie teraz patrzac na poziom to najlepiej sie czuje, ale ciemniej to juz nie chce
Stary 2013-02-07, 14:45   #2558
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Wpad豉m sobie dzi na taki oto blog: http://siempre-la-belleza.blogspot.c...owac-rudy.html

Pomys z zielon p逝kank mnie dosy zainteresowa.
Druga sprawa - z tego ko豉 barw wynika, 瞠 aby zagasi rudo-czerwonawe refleksy, nale篡 u篡 mixa zielono-niebieskiego.

To jest niez豉 my郵... no i w豉郾ie... mo瞠 wy gdzie widzia造軼ie taki mix?? Bo ja NA PEWNO, ale zupe軟ie nie pami皻am z jakiej firmy
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-07, 15:44   #2559
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
.... mixa zielono-niebieskiego.
To jest niez豉 my郵... no i w豉郾ie... mo瞠 wy gdzie widzia造軼ie taki mix?? Bo ja NA PEWNO, ale zupe軟ie nie pami皻am z jakiej firmy
Nie wiem cy chantal takiego nie ma.
No ale Caate jak mia豉 bordowe w這sy to misza豉 zielony z niebeskim na turkus... A mo瞠 lepsze tonery te co fryz robi paleta barw bardzo bogata by豉 pami皻am....a temat zieleni to ju si dawno przewija, kt鏎a z Was (przepraszam nie pami皻am kt鏎a) z koloryst kiedy rozmawia豉 i kaza dwa ch這dne miesza w豉郾ie ziele i niebieski.
Koralyn te po 7 zielonej zadowolona, to co musi w tym by...a na bloga jeszcze nie patrzy豉m.
Stary 2013-02-07, 15:50   #2560
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem cy chantal takiego nie ma.
No ale Caate jak mia豉 bordowe w這sy to misza豉 zielony z niebeskim na turkus... A mo瞠 lepsze tonery te co fryz robi paleta barw bardzo bogata by豉 pami皻am....a temat zieleni to ju si dawno przewija, kt鏎a z Was (przepraszam nie pami皻am kt鏎a) z koloryst kiedy rozmawia豉 i kaza dwa ch這dne miesza w豉郾ie ziele i niebieski.
Koralyn te po 7 zielonej zadowolona, to co musi w tym by...a na bloga jeszcze nie patrzy豉m.
Mnie ju to kombinowanie zaczyna doprowadza do bia貫j gor帷zki. Mieszanie, mixowanie, babranie si... :/ Chyba wr鏂 do czerni. B璠zie po problemie... przynajmniej dop鏦i mi si jasne nie zamarz
Stary 2013-02-07, 17:13   #2561
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Wpad豉m sobie dzi na taki oto blog: http://siempre-la-belleza.blogspot.c...owac-rudy.html

Pomys z zielon p逝kank mnie dosy zainteresowa.
Druga sprawa - z tego ko豉 barw wynika, 瞠 aby zagasi rudo-czerwonawe refleksy, nale篡 u篡 mixa zielono-niebieskiego.

Te p逝kanki nic nie daj, wypr鏏owa豉m wszystkie i najbardziej mi odpowiada豉 plukanka z naparu z korzenia pietrzuszki - poszukaj w necie... co tam wych豉dza豉 ale to i tak efekt kr鏒kotrwa造...... wracam do Was po do嗆 d逝gim czasie, pochwali si 瞠 znalaz豉m swoj idealn farb nie wymieni jej ju na 瘸dn inn... pierwszy raz po farbowaniu mam CHOLERNIE popielate w這sy nawet nie widzia豉m u siebie nigdy takich co prawda mam w這sy na poziomie 5-6 a robi豉m poziomem 8... i wysz造 co poziom 5 ale to tylko dlatego 瞠 robi豉m na 3% i widac go造m okiem ze popiel to popiel i wychodzi ciemno..... KOCHAM T FARB OD PIERWSZEGO U玆TKU <3
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 578147_562857783726243_1338435063_n.jpg (7,6 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 64837_562860317059323_1259173068_n.jpg (5,3 KB, 121 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-07 o 17:17
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-07, 17:28   #2562
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Te p逝kanki nic nie daj, wypr鏏owa豉m wszystkie i najbardziej mi odpowiada豉 plukanka z naparu z korzenia pietrzuszki - poszukaj w necie... co tam wych豉dza豉 ale to i tak efekt kr鏒kotrwa造...... wracam do Was po do嗆 d逝gim czasie, pochwali si 瞠 znalaz豉m swoj idealn farb nie wymieni jej ju na 瘸dn inn... pierwszy raz po farbowaniu mam CHOLERNIE popielate w這sy nawet nie widzia豉m u siebie nigdy takich co prawda mam w這sy na poziomie 5-6 a robi豉m poziomem 8... i wysz造 co poziom 5 ale to tylko dlatego 瞠 robi豉m na 3% i widac go造m okiem ze popiel to popiel i wychodzi ciemno..... KOCHAM T FARB OD PIERWSZEGO U玆TKU <3
super efekt jaka farba?

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-07, 17:47   #2563
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
super efekt jaka farba?
Chwal si
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-07, 20:07   #2564
zyta82
Rozeznanie

Vera pi膮膮膮knie! Super, 瞠 znalaz豉 swoj farb....napisz jeszcze ile trzyma陰 tylko ma造 szczeg馧 w豉郾ie Ci umkn掖...co to za firma
Stary 2013-02-07, 20:32   #2565
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Vera pi膮膮膮knie! Super, 瞠 znalaz豉 swoj farb....napisz jeszcze ile trzyma陰 tylko ma造 szczeg馧 w豉郾ie Ci umkn掖...co to za firma
Przypuszczalnie b璠zie to Wella, na kt鏎 si czai豉 od kilku... post闚
Stary 2013-02-08, 21:52   #2566
KinkyGirl
BAN sta造

No, naprawd 郵iczny kolorek. Bardzo mi si podoba
Stary 2013-02-08, 22:09   #2567
Shade_23
Zadomowienie

Veroniqe pewnie szaleje z nowym kolorem i imprezuje, a my tu na domys豉ch siedzimy i czekamy na relacje...

Haloooo!!!! Koniec beztroski!! Vera wracaj natychmiast i pisz ile czego, w jakich proporcjach, na jakim oxy itd!!
Stary 2013-02-08, 22:19   #2568
KinkyGirl
BAN sta造

Cytat:
Veroniqe pewnie szaleje z nowym kolorem i imprezuje, a my tu na domys豉ch siedzimy i czekamy na relacje...

Haloooo!!!! Koniec beztroski!! Vera wracaj natychmiast i pisz ile czego, w jakich proporcjach, na jakim oxy itd!!
haha dok豉dnie Tak si nie robi-wrzuci豉 pi瘯ny kolorek i si nie odzywa, a my tu pe軟e domys堯w wyczekujemy na odpowied
Stary 2013-02-09, 11:45   #2569
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

hej

te czekam na info c騜 to za farba, cho pewnie z niego nie skorzystam

Poza tym donosz, 瞠 w ko鎍u uda這 mi si doprowadzi do prawdziwej natury na g這wie , tzn. przynajmniej na wi瘯szo軼i pasm, przy twarzy wy豉膨 mi jakie ciep這jasnobr您owe "niewiadomoco".
Co ciekawe (dla mnie, nie wiem jak dla Was): do pierwszego-drugiego mycia po farbowaniu w這sy by造 lekko sine, p騧niej niebieski si wyp逝ka zostawiaj帷 natur. Jestem bardzo ciekawa jak to si b璠zie rozwija dalej.

Nie wiem za bardzo co dalej bo chc i嗆 poziomem w g鏎, Allvawes nie ma mixa fioletowego, a boj si 瞠 niebieski b璠zie jednak sinia (cho mo瞠 tylko przez kilka dni, hmm). Zn闚 jak zmieni farb, to pewnie b璠 musia豉 kombinowa od nowa z proporcjami.

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-09, 12:33   #2570
Veroniqe22
Raczkowanie

i tu jest pies pogrzebany... Przepraszam to nie 瞠 zapomnia豉m nazwy napisa tylko jej NIE ZNAM o,O... napisa豉m do kole瘸nki kt鏎a bawi si w farbowanie od paru lat ... w豉郾ie z zapytaniem czy wella ct si nada na moje w這sy... i powiedzia豉 ze to tonery i one si wyp逝kuj... powiedzia豉 瞠 jak chce popiel to ona mi zrobi mocny popiel wys豉豉 mi tylko kawa貫k paletki z neta z poziomami kt鏎e mi si podoba i wzmacniaczami (za陰cznik) - nie powiem paleta robi wra瞠nie.... pojecha豉m, na這篡豉 na 3% (tylko to widzia豉m) i trzyma豉m 35 minut potem malaks i w豉la... i teraz jestem skazana na ni do ko鎍a 篡cia......... chyba 瞠 w ko鎍u mi to zdradzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg popiele.jpg (25,0 KB, 134 za豉dowa)
Stary 2013-02-09, 13:04   #2571
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
pojecha豉m, na這篡豉 na 3% (tylko to widzia豉m) i trzyma豉m 35 minut potem malaks i w豉la... i teraz jestem skazana na ni do ko鎍a 篡cia......... chyba 瞠 w ko鎍u mi to zdradzi
albo masz zadanie na nast瘼ny raz (razy): 造pa okiem i podgl康a co to za farba

paleta rzeczywi軼ie robi wra瞠nie

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-02-09 o 13:05
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-09, 13:45   #2572
KinkyGirl
BAN sta造

Ale lipaaaaa:'( a ju mi si ten br您ik marzy
Stary 2013-02-09, 15:07   #2573
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Wetn si w watek: skoro polskie napisy pod mixtonami, to mo瞠 polska farba?
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-09, 16:21   #2574
Koralyn
Raczkowanie

Trzeba si bedzie przejsc do sklepu fryzjerkiego z wydrukiem
Veroniqe, a to co mialas na glowie mialo kolor zielony czy moze fioletowy bardziej? albo jeszcze jakis inny?;-)

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-02-09, 16:39   #2575
Veroniqe22
Raczkowanie

to jest sklejka przez ni zrobiona, bo chcia豉 mi pokaza co mi mo瞠 zaproponowa (przecie palety nigdy nie s tak podpisywane..) ja bardziej uderzam 瞠 to jest jaka belgijska farba, bo tam je寮zi po kosmetyki. A papka na g這wie by豉 grafitowo-szara i taka te leci woda podczas mycia.n
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130208_235235-001.jpg (54,2 KB, 84 za豉dowa)
Stary 2013-02-09, 20:22   #2576
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

A tak si upar豉 by nie zdradza nazwy?
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-09, 21:12   #2577
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
to jest sklejka przez ni zrobiona, bo chcia豉 mi pokaza co mi mo瞠 zaproponowa (przecie palety nigdy nie s tak podpisywane..) ja bardziej uderzam 瞠 to jest jaka belgijska farba, bo tam je寮zi po kosmetyki. A papka na g這wie by豉 grafitowo-szara i taka te leci woda podczas mycia.n
A jest moze z Wroclawia ?
Moze i mi by pomogla
Stary 2013-02-09, 22:32   #2578
Koralyn
Raczkowanie

Hm... no ale jakby przywozi豉 te farby z Belgii to raczej nie by這by po polsku... Obstawiam tak瞠 co polskiego

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-02-09, 23:08   #2579
Isabelle89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Witajcie!
Jestem tu nowa ale b璠 bardzo wdzi璚zna za porad bo jestem sk這nna ogoli si na 造so, tak bardzo 幢e czuj si w swoim kolorze, z kt鏎ym bezskutecznie walcz od lat. Przeszuka豉m forum w poszukiwaniu wskaz闚ek, ale nic konkretnego poza p逝kankami nie znalaz豉m...Naturalnie jestem ciemn popielat szatynk, jednak jak彗olwiek farb bym nie zastosowa豉, wychodzi mi ciemny br您 z czerwono-rudym po造skiem. By豉m ju u niejednego fryzjera i zawsze powtarza si ten sam schemat- "spokojnie, bez problemu zrobimy pani popiel", po czym po farbowaniu otwiera造 si im oczy i usta ze zdumienia na moj marchew. Nie wiem co jest nie tak w moich w這sach, ale nie mog ju z nimi wytrzyma, czuj si okropnie gdy ciep貫 odcienie ani troch nie pasuj do mojej urody. M鎩 problem polega na tym, 瞠 nie chc rozja郾i w這s闚, tylko je och這dzi... Czy istnieje jakakolwiek szansa na otrzymanie popielatego odcienia?? Dodam, 瞠 farbowa豉m ju niemal wszystkim- profesjonalnymi popielami, srebrnym py貫m itp. Obecnie zastanawia豉m si nad popielatym blondem z l'oreal excelence, ale obawiam si, 瞠 nie chwyci mi ciemnych w這s闚. Poni瞠j wklejam linki aby dok豉dniej zobrazowa problem:
Moje w這sy:
http://imageshack.us/photo/my-images...ldsc0219z.jpg/
Bardzo podoba mi si kolor jak u Olivii Palermo:
http://imageshack.us/photo/my-images/145/oliviax.jpg/
Jednak zadowol si w這sami jak poni瞠j:
http://imageshack.us/photo/my-images/838/zminybrz.jpg/

B豉gam porad嬈ie co !

Isabelle
Isabelle89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-10, 01:41   #2580
snow_whitee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Cytat:
i tu jest pies pogrzebany... Przepraszam to nie 瞠 zapomnia豉m nazwy napisa tylko jej NIE ZNAM o,O... napisa豉m do kole瘸nki kt鏎a bawi si w farbowanie od paru lat ... w豉郾ie z zapytaniem czy wella ct si nada na moje w這sy... i powiedzia豉 ze to tonery i one si wyp逝kuj... powiedzia豉 瞠 jak chce popiel to ona mi zrobi mocny popiel wys豉豉 mi tylko kawa貫k paletki z neta z poziomami kt鏎e mi si podoba i wzmacniaczami (za陰cznik) - nie powiem paleta robi wra瞠nie.... pojecha豉m, na這篡豉 na 3% (tylko to widzia豉m) i trzyma豉m 35 minut potem malaks i w豉la... i teraz jestem skazana na ni do ko鎍a 篡cia......... chyba 瞠 w ko鎍u mi to zdradzi
Te kolory to paleta Swarzkopf Igora Royal

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...l-paleta-2.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...l-paleta-6.jpg

Edytowane przez snow_whitee
Czas edycji: 2013-02-10 o 02:07
snow_whitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.