Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-12, 14:14   #2611
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
a gdybym chcia豉 je delikatnie rozjasnia w tonacji popielatej to jaki kolor i jaki jaki oxy wybrac?
Nie wiem. Ale co z wysokim OXY. Moze 9.22? I chyba uderzalabym w jakies super jasne blondy jak Majblond z majirel ale reki sobie nie dam uci帷:P Tutaj masz sporo przyklad闚 i zdjec "po", poszukaj swojego przypadku;-) ---> http://blogblondbunny.blogspot.com

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-12 o 14:20
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 15:23   #2612
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
[/COLOR]
Ja narazie nie farbuje, wypral mi sie majirel (7.11 + 1/3 7.22) i zostawil 鄴lty blond ale taki "przygaszony" i nieco popielaty wiec jest ok (ZERO czerwieni) Zdjecia ponizej (naprawde nie jest zle jak na wyprany kolor i blond "pod spodem";-) a przy tym jakos tak naturalnie). Nastepna bedzie chyba ta Igora jednak

Jezuuu ;D haha co Ty zmienna jeste... jednego dnia robisz to potem robisz tamto... :P Szkoda bo mnie ten 7/89 si podoba...
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 15:40   #2613
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Jezuuu ;D haha co Ty zmienna jeste... jednego dnia robisz to potem robisz tamto... :P Szkoda bo mnie ten 7/89 si podoba...
Dzi farbowa豉m CT 7/89 ( w這sy poziom 7, wcze郾iej farbowane Kolestonem 7/38) i nie ruszy這 NIC
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 16:05   #2614
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez Zadie Poka wiadomo嗆
Dzi farbowa豉m CT 7/89 ( w這sy poziom 7, wcze郾iej farbowane Kolestonem 7/38) i nie ruszy這 NIC
No w豉郾ie! Ja mia豉m kiedy to samo z Well 7/89! Dlatego odradza豉m j tu ju kiedy.
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 17:12   #2615
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, czyli je郵i mam czerwony/machoniowy refleks to mam kupowa farb z zieleni, 瞠by zneutralizowa t czerwie?(Tak wywnioskowa豉m z ko豉 barw:P)
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 17:19   #2616
Shade_23
Zadomowienie

Najlepiej zielono-niebieski Ale ziele koniecznie konieczna je郵i jest czerwie.
Stary 2013-02-12, 17:21   #2617
KinkyGirl
BAN sta造

Czyli z genezy 8BA wydawa豚y si by dobry...(B to oznacznie niebieskiego, a A zieleni). Tylko czy na moich ciemnych w這sach (farbowane na ciemny br您 farb drogeryjna, ale ju wyp逝kany w znacznym stopniu) co da? Nie sprawi 瞠 w這sy b璠 wielokolorowe?
Stary 2013-02-12, 17:30   #2618
Zadie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie! Ja mia豉m kiedy to samo z Well 7/89! Dlatego odradza豉m j tu ju kiedy.
疾nada z tym tonerem...niby poziom ten sam, woda oryginalna 1,9%, a w這sy mam ja郾iejsze i cieplejsze. Nie wiem, czy nie spr鏏uj tej Igory za tydzie, zamiast za dwa.
Stary 2013-02-12, 18:01   #2619
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

No jak wychodzi Geneza 8BA to ju mia造鄉y przyk豉d (Caate). Nijak popielato nie wysz這

A ten extrakt cedrowy to jakie ma odniesienie do mixtonu? Czy to jest po prostu mocniejszy mixton?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:03
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-12, 18:14   #2620
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czyli je郵i mam czerwony/machoniowy refleks to mam kupowa farb z zieleni, 瞠by zneutralizowa t czerwie?(Tak wywnioskowa豉m z ko豉 barw:P)
DOKxDNIE!!! Szukaj farby z zieleni i niebieskim i nie patrz na kolory na platach bo PALETY S FARBOWANE NA BIAΧCH WΜSACH, wiec na milion % Ci to nie wyjdzie! Ko這 barw i nic innego!!!

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

AHA! I zmolestowa豉m t kole瘸nk o nazw farby i farba nazywa si OYSTER Perlacolor... Powiedzia豉 瞠 zmiesza豉 mi 3 odcienie, podobno najmocniejsze popielate farby jakie istniej. Zmiesza豉 3 odcienie po to 瞠bym mia豉 na g這wie taki kolor jak sobie wybra豉m z jej paletki... Hmm, tak czy siak chyba b璠 chodzi do niej bo nie wiem gdzie te farby dosta....

Chocia na allegro patrz i co nieco jest z tych farb, ale 瞠by osi庵n望 to co mam musia豉bym zawsze miesza 3 odcienie w odpowiednich proporcjach, co mi sie troche nie kalkuluje (zalezy od stanu wyj軼iowego w這s闚 czy wiecej niebeiskiego czy zielonego czy fioletu)... kolezanka si 鄉ia豉 瞠 takie kombinatorki jeste鄉y ze jeszcze troch i by鄉y na zagranicznych stronach szuka造 i si zlitowa豉... ;D kaza豉 tylko powiedziec zeby patrzec po odcieniach a nie po kolorach na palecie... czyli to co wczesniej m闚i豉m, bo ka盥emu co innego wyjdzie... ahhhh zagadka rozwi您ana ))))) b. si ciesze )))

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:26
Stary 2013-02-12, 19:44   #2621
Shade_23
Zadomowienie

To super, tylko... sk康 si wzi窸a ta paleta z Igory???? Bo to by豉 na bank ta paleta...
Tak czy inaczej, wgryz造鄉y si w temat Igory przez przypadek, wi璚 mo積a zaryzykowa A potem testujemy dalej inne

A ja si machn窸am Genez 7CN + mix popielaty + mix grafitowy na oxy 3% i barrrdzo mi si podoba! Nie ma mega ch這du, ale kolor br您u, jaki mi si marzy od ho ho ho!!
Gdyby go jeszcze ciut wych這dzi, spopieli to...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-12 o 19:45
Stary 2013-02-12, 19:57   #2622
chickencrazy
Rozeznanie

S逝chajcie, a .11 to ma baz zielon? Pytam albo o Igor, albo o t Oyster.

W og鏊e to chyba te sobie zrobi jakie malowanie w這s闚 akwarelami, 瞠by zobaczy, jakie kolory mi dadz popiel.
Stary 2013-02-12, 20:08   #2623
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
To super, tylko... sk康 si wzi窸a ta paleta z Igory???? Bo to by豉 na bank ta paleta...
Tak czy inaczej, wgryz造鄉y si w temat Igory przez przypadek, wi璚 mo積a zaryzykowa A potem testujemy dalej inne

A ja si machn窸am Genez 7CN + mix popielaty + mix grafitowy na oxy 3% i barrrdzo mi si podoba! Nie ma mega ch這du, ale kolor br您u, jaki mi si marzy od ho ho ho!!
Gdyby go jeszcze ciut wych這dzi, spopieli to...
Poka fotki..
Hmm no to kt鏎a dziewczyna rzuci豉, 瞠 to paleta igory... jakby to mia這 jakie wi瘯sze znaczenie (a t逝maczy豉m milion razy ze to zwyk豉 sklejka po podpisywana przez ni 瞠by ustali jaki chce kolor i poziom) nie wiem nic na temat tych farb tych Igora (pr鏂z pi瘯nej palety)
Shade ja to w og鏊e my郵, 瞠 to jest choroba nasza bo ja z tej mieszanki Oystera nie zrezygnuje ju nigdy ale korci mnie dalej wiele :P Chociazby m鎩 elumen kt鏎y lezy i czeka juz 3 miesi帷 ;D

ChickenCrazy: baza zielona jest w kazdej farbie ukryta pod innem numerem!!! Nie ma regu造 w tym moim oysterze zielona baza to 0.11 a z igorze .3....
Stary 2013-02-12, 20:30   #2624
chickencrazy
Rozeznanie

Tak, tak, wiem, 瞠 numeracja zale篡 od farb, dlatego pyta豉m o te dwie akurat. Skoro baza zielona, to ju raczej nie b璠 bra豉 zielonego mixtonu. Pokombinuj jeszcze z akwarelkami i zobacz, co mi wyjdzie.

Ale wiecie, mam takie dylematy, je郵i chodzi o u篡cie fioletu. Bo u mnie fioletowe (niby niebieskie z nazwy, a w rzeczywisto軼i fioletowe) p逝kanki nie dawa造 nic. No bo ja raczej mam pomara鎍z do wygaszenia, a nie 鄴速y.
Stary 2013-02-12, 22:52   #2625
Zadie
Raczkowanie

Cytat:
Poka fotki..
Hmm no to kt鏎a dziewczyna rzuci豉, 瞠 to paleta igory... jakby to mia這 jakie wi瘯sze znaczenie (a t逝maczy豉m milion razy ze to zwyk豉 sklejka po podpisywana przez ni 瞠by ustali jaki chce kolor i poziom) nie wiem nic na temat tych farb tych Igora (pr鏂z pi瘯nej palety)
Shade ja to w og鏊e my郵, 瞠 to jest choroba nasza bo ja z tej mieszanki Oystera nie zrezygnuje ju nigdy ale korci mnie dalej wiele :P Chociazby m鎩 elumen kt鏎y lezy i czeka juz 3 miesi帷 ;D

ChickenCrazy: baza zielona jest w kazdej farbie ukryta pod innem numerem!!! Nie ma regu造 w tym moim oysterze zielona baza to 0.11 a z igorze .3....
Hmm, czyli kombinuj帷 z odcieniem 8-11, musz dobra na pomara鎍zowy i czerwony refleks korektory 0-22 i 0-33. Sporo wyjdzie, ale zakup na d逝瞠j. Chyba 瞠 zawierzy producentowi w ten cool anti-red dodatek- tak zaczn, a potem doinwestuj w razie braku spe軟ienia obietnicy
Stary 2013-02-12, 23:01   #2626
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Poka fotki..

Poka輳, ale czekam na 鈍iat這 dzienne

Paleta Oyster jest ca趾iem niez豉! Kolory pi瘯ne! Mixy te!! A tak瞠 cena i pojemno嗆!! Oj oj... Chyba Igora zaczeka
Stary 2013-02-13, 09:51   #2627
KinkyGirl
BAN sta造

Dost瘼ny jest krem koloryzuj帷y z tej OYSTER PERLACOLOR. W dodatku jest bez amoniaku, mo瞠 tego spr鏏owa

Do takich krem闚 te potrzebny jest oksydant? Wie kto?

Edytowane przez KinkyGirl
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:37
Stary 2013-02-13, 14:03   #2628
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dost瘼ny jest krem koloryzuj帷y z tej OYSTER PERLACOLOR. W dodatku jest bez amoniaku, mo瞠 tego spr鏏owa

Do takich krem闚 te potrzebny jest oksydant? Wie kto?
Krem koloryzuj帷y to te farba i oczywi軼ie miesza si j z oxy, ewentualnie o ni窺zym st篹eniu.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:09
Stary 2013-02-13, 14:07   #2629
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Veronique, chyba z kims mnie pomylilas bo ja nigdy nie powiedzia豉m, 瞠 bede farbowac Wella

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-02-13, 14:14   #2630
Shade_23
Zadomowienie

Wklejam palet Oyster - dla zainteresowanych. Pomin窸am wszelkie ciep貫 kolory typu kasztany, miedzie itd.

Naprawd bogata kolorystyka. Podoba mi si!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg oyster.jpg (53,8 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg oyster2.jpg (42,1 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7336c0419b01e77ececaac79d6bee31e.jpg (183,0 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c1376f067cc3d777198200ff50e75ff6.jpg (193,2 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2013-02-13, 14:19   #2631
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Wklejam palet Oyster - dla zainteresowanych. Pomin窸am wszelkie ciep貫 kolory typu kasztany, miedzie itd.

Naprawd bogata kolorystyka. Podoba mi si!
wow...
Kurcze, mam ochote na 8.11 + troche 8.22 + ten ASH intensyfikator
Problem w tym, 瞠 nie widz 瘸dnego .22. Wiecie moze pod czym to sie kryje? Czyzbym musiala zakupic intensyfikator fioletowy zamiast tego, takze?
No to bedzie mieszanie...

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:21
Stary 2013-02-13, 14:25   #2632
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
wow...
Kurcze, mam ochote na 8.11 + troche 8.22 + ten ASH intensyfikator
Problem w tym, 瞠 nie widz 瘸dnego .22. Wiecie moze pod czym to sie kryje? Czyzbym musiala zakupic intensyfikator fioletowy zamiast tego, takze?
No to bedzie mieszanie...
No w豉郾ie tu nie ma dw鎩ek Ka盥y producent ma swoje oznaczenia i lipa :/
Stary 2013-02-13, 16:15   #2633
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Cze嗆 dziewczyny, wracam do tego w徠ku Nadrobi豉m wczoraj zaleg這軼i i prosz o porady. Nie mog wrzuci zdj耩 :/ spr鏏uj p騧niej mo瞠 jeszcze, ale tak na oko mam poziom 5/6 z po造skiem rudo-czerwonym. Ok. p馧tora roku temu farbowa豉m za wasz porad goldwellem, p騧niej u fryzjerki farb Allwaves i by豉m zadowolona ale ju drugim razem farba s豉bo chwyci豉 i znikn窸a mi po 3 myciach. Na wakacjach zdenerwowa豉m si i zafarbowa豉m si drogeryjn na ciemny br您 瞠by utrzyma ciemny odcie. By造 czarne ale wymy造 si, p騧niej farbowa豉m same odrosty ciut ja郾iejszymi farbkami i mam na g這wie to co mam :P Og鏊nie chcia豉bym pokomibnowa i powalczy znowu o ten zimny br您 Zastanawiam si tylko nad rozj捷nieniem ich o 1 ton, tak do poziomu 6/7, i st康 moje pierwsze pytanie, czy uda mi si to zrobi nie stosuj帷 rozja郾iacza i dekoloru, bo dzisiaj fryzjerka u鈍iadomi豉 mnie 瞠 nie -.-
Veroniqe22 przegl康aj帷 posty urzek造 mnie twoje w這sy

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2013-02-13 o 16:27
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-13, 20:31   #2634
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
No w豉郾ie tu nie ma dw鎩ek Ka盥y producent ma swoje oznaczenia i lipa :/
No jest 7.2 baaaaaaaaaaardzo fioletowe

Jutro mam nadziej przeprowadzi pr鏏 z akwarelami, ale my郵 o 8.11, mixtonie popielatym i .... no w豉郾ie nie wiem, czy ziele czy fiolet Bo sam 8.11 zielonkawy jest troch, hmmm...
Stary 2013-02-13, 21:27   #2635
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
No jest 7.2 baaaaaaaaaaardzo fioletowe

Jutro mam nadziej przeprowadzi pr鏏 z akwarelami, ale my郵 o 8.11, mixtonie popielatym i .... no w豉郾ie nie wiem, czy ziele czy fiolet Bo sam 8.11 zielonkawy jest troch, hmmm...
w pr鏏ie akwarelowej sama zobaczysz, ze bez czerwonego, niebieskiego i zielonego popiel nie wyjdzie. A moze uda ci sie jakims innym zestawieniem kolorow go osiagnac! daj znac jak poszlo;-)

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-02-14, 19:37   #2636
chickencrazy
Rozeznanie

No wi璚 robi豉m te testy i chyba najlepiej wychodzi這 mi z mieszank niebieskiego z zielonym (zielonego mniej). Z fioletem wychodzi這 jakie za bardzo br您owe, a ja chc popielate. Generalnie nie jest 豉two, bo ci篹ko dobra proporcje i nat篹enie barwnik闚.
Zrobi豉m pr鏏y na samych farbach i przy dodaniu fioletu do pomara鎍zu, niebieskiego i zielonego powstawa typowy br您, natomiast przy samym pomara鎍zu z niebieskim i zielonym taki przyt逝miony, zgni這br您owy kolor. Jakby do tego doda popiel, to chyba by這by idealnie i tak zamierzam spr鏏owa (baza zielona, mixton niebieski i popielaty). Co wyjdzie, to wyjdzie, najwy瞠j b璠 kombinowa dalej.
Stary 2013-02-15, 10:22   #2637
Idevia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Hej dziewczyny

Dobrze wiem przez co przechodzicie, sama przez ostatnie dwa lata walczylam o ch這dniejszy odcie, czego bym nie nalozy豉, odrosty zawsze wychodzi造 jasno lub ciemno ry瞠.
Ostatnio pofarbowa豉m odrosty farb Joico najja郾iejszy blond naturalny, doda豉m intensyfikatora srebrnego i fioletowego (na wypadek gdyby oksy 12% rozja郾i這 mi w這sy ciemny popielaty blond do kurczaka)- i znowu mia豉m jasno rude wlosy
Powiedzia豉m sobie do嗆, zacze豉m kombinowa tak d逝go a wykombinowa豉m. Skoro s rude to brakuje im niebieskiego. Nie chcia豉m kolejnego farbowania (woda utleniona, amoniak itp).
Po tym jak stwierdzi豉m, 瞠 polewanie w這s闚 wod z gotowanej kapusty modrej to 鈔ednio trafiony pomys, zakupi豉m toner zmywalny, kt鏎y stosowany jest przez punk闚, got闚 i innych krejzoli
Te tonery s jak od篡wki z duz ilo軼i pigmentu, bez amoniaku i nie miesza si ich z wod utlenion. W Polsce s takie La Riche Directions, ale za granic s te inne firmy : Crazy Color, Ion, Manic Panic, Special Effects, Stargazer, pe軟o tego. By mo瞠 pigment fryzjerski zmieszany z odzywk zadzia豉豚y podobnie. Joico ma nowe tonery, kt鏎e my郵, 瞠 te da造by rad
http://ladysi.com.pl/koloryzacja-ver...118ml/p,288596
Zakupi豉m czysty niebieski i zmiesza豉m p馧 造瞠czki z du膨 porcj od篡wki do w這s闚 bez silikon闚 (proporcja ok 1: 40 bo mam mimo wszystko jasne w這sy)
Na這篡lam p璠zlem na ry瞠 odrosty (suche w這sy), zawin窸am foli spo篡wcz i r璚znikiem i zostawi豉m taki kompres na ok 30 min. Potem sp逝ka豉m w這sy bez dodatkowego mycia ich.
Efekt- 鈔edni popielaty blond, taka typowa mysza, tyko bardzo jasne blond pasemka wysz造 popielato- niebieskawe. Za陰czam fotki po, przed nie zrobi豉m ale mia豉m odrosty mniej wi璚ej takiego koloru jak ta dziewczyna z fotki po lewej stronie.
Efekt pewnie zniknie po kilku myciach w這s闚 ale wol zrobi tak akcj raz na tydzie, dwa ni pakowa we w這sy ci庵le nowe farby, a efekt i tak jest kr鏒kotrwa造 i niszczy w這sy na d逝窺z met.
Mo瞠 Wam te to pomo瞠.
Za陰czy豉m fotki, te po prawej to moje w這sy. Jest to ch這dny be bo nie chcia豉m stali na odrostach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 9N na moich odrostach.jpg (15,7 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mysza1.jpg (120,4 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mysza2.jpg (142,4 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez Idevia
Czas edycji: 2013-02-15 o 11:40
Idevia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-15, 13:56   #2638
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

zapewne w przysz造m tyg., po jakich 3-4 miesi帷ach w ko鎍u si ufarbuj. w sumie nie mog narzeka szczeg鏊nie na kolor, ale mam poczucie, 瞠 brakuje mu g喚bi. mam na stanie Alfaparfa (tego, co ostatnio), ale wiecie co mnie kusi? jaki z這ty br您... pewnie musz popuka si w g這w, bo w ko鎍u, powoli zaczynam nak豉da farb na do嗆 ch這dne w這sy, a nie czerwonawe po poprzednich eksperymentach...

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-15, 20:29   #2639
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Idevia - pi瘯ne dzi瘯i, za wypisanie marek tych toner闚, kiedy fryz5 ich pr鏏owa i pami皻am, 瞠 fajnie jemu zneutralizowa豉 tylko w豉郾ie nietrwale.

Endo- Ty w z這tkocelujesz? szleju si najad豉, hehehe

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-17 o 14:54
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-16, 00:10   #2640
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Idywia - pi瘯ne dzi瘯i, za wypisanie marek tych toner闚, kiedy fryz5 ich pr鏏owa i pami皻am, 瞠 fajnie jemu zneutralizowa豉 tylko w豉郾ie nietrwale.

Endo- Ty w z這tkocelujesz? szleju si najad豉, hehehe
jeszcze nie mam zapasy popielu i metaliku, kt鏎e musz zu篡 nasz這 mnie jednak na jakie zmiany, czasami mam wra瞠nie (zw豉szcza na pocz徠ku), 瞠 ten popiel jest za mocny. to, czego si boj, to czerwienie, miedzie, z這tko jest fajne.

og馧em sama ju nie wiem, jakim typem jestem, kiedy wydawa這 mi si, 瞠 ch這dnym, ale np. sk鏎 mam 鄴速aw/oliwkow i u篡wam 鄴速ych podk豉d闚, r騜y brzoskwiniowych, z bi簑terii wol z這t ni srebrn, problemem s u mnie naczynka, na kt鏎ych punkcie mam obsesj, st康 jak ognia unikam czerwieni na w這sach

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.