Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 89 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-16, 01:20   #2641
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

podoba mi si taki efekt, jak na 1 zdj璚iu, ale niestety w這sy musz by zawsze nienagannie u這穎ne, bo 豉two o efekt niechlujstwa, no i jest zachowana r闚nowaga mi璠zy popielem, a czym, co fajnie roz鈍ietla twarz

2 zdj璚ie - fajny, jasny, typowy z這ty br您

3 - no i te s pi瘯ne, ch這dne, ale nie szare, zapewne naturalne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Lightest_Golden_Brown_Hair_Color_6.jpg (83,7 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Light Brown hair color.jpg (88,9 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brown_hair_color_2.jpg (60,3 KB, 65 za豉dowa)

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-16, 10:10   #2642
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Endo - fajne wszystkie, ale
"2" na 100% w s這鎍u paskudnie wygl康a...
"3" Boska jest po prostu! marzenie, ale ciemne poziom 6, na 7 takiego nie b璠zie, bo w豉填e w z這tko ucieka, w ka盥ym razie moje naturalki na z這to si mieni
"1" 豉dniusie Ombre
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-16, 15:02   #2643
Amberella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 109
GG do Amberella

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
jeszcze nie mam zapasy popielu i metaliku, kt鏎e musz zu篡 nasz這 mnie jednak na jakie zmiany, czasami mam wra瞠nie (zw豉szcza na pocz徠ku), 瞠 ten popiel jest za mocny. to, czego si boj, to czerwienie, miedzie, z這tko jest fajne.

og馧em sama ju nie wiem, jakim typem jestem, kiedy wydawa這 mi si, 瞠 ch這dnym, ale np. sk鏎 mam 鄴速aw/oliwkow i u篡wam 鄴速ych podk豉d闚, r騜y brzoskwiniowych, z bi簑terii wol z這t ni srebrn, problemem s u mnie naczynka, na kt鏎ych punkcie mam obsesj, st康 jak ognia unikam czerwieni na w這sach
Mam tak samo jak Ty - opis, kt鏎y poda豉 鈍ietnie pasuje do mnie. Moje w這sy s ju bardzo zniszczone, bo ci庵le co przy nich majstruj. Najgorsze jest to, 瞠 nie podobam si sobie ani w ch這dnych, ani ciep造ch odcieniach (przez te naczynka) . Pr鏏owa豉m neutralnych kolor闚 i by這 w miar, dop鏦i odcie nie wymy si do 鄴速awego. Sorki za OT, ale pierwszy raz czytam, 瞠 kto boryka si z podobnym "problemem" . Jak znajdziesz z這ty 鈔odek ch皻nie go poznam.
Amberella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-16, 15:38   #2644
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
"3" Boska jest po prostu! marzenie, ale ciemne poziom 6, na 7 takiego nie b璠zie, bo w豉填e w z這tko ucieka, w ka盥ym razie moje naturalki na z這to si mieni
"1" 豉dniusie Ombre
3 cudo... ehhh Myslicie, ze 6.12 Majirel takie cus by da...?
Kurcze, w ogole nie mam doswiadczenia w farbowaniu na ciemne popiele.
Czy to jest tak, 瞠 problemem farbuj帷ych na tony 7. i wy瞠j jest 鄴速o嗆, a 6. i ni瞠j - czerwony?

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-16 o 15:40
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-16, 17:47   #2645
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
...
Czy to jest tak, 瞠 problemem farbuj帷ych na tony 7. i wy瞠j jest 鄴速o嗆, a 6. i ni瞠j - czerwony?
Tak, poziom 7 ma baz raczej pomara鎍zowo z這t, a poziom 6 ju czerwon...

Jeszcze jedno mam pytanie skoro z kolor闚 podstawowych (鄴速y, niebieski, czerwony) wychodzi zimny br您, z kolor闚 drugorz璠nych (pomara鎍z, ziele i fiolet) ju mleczny ciep豉wy blond, to czy jak zmieszamy ze sob fiolet i ziele wyjdzie niebieski, kt鏎y jest naprzeciw pomara鎍zowego?( poprosz dziewczyny, sprawd嬈ie na akwarelkach, bo ja nie posiadam), mo瞠 to w豉snie trzeba pokombinowa w t stron i z proporcjami zieleni i fioletu...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-19 o 16:40
Stary 2013-02-16, 19:48   #2646
Koralyn
Raczkowanie

[/COLOR]
Cytat:
...
Ja miesza豉m fiolet i ziele (+ 鄴速y na g逕oie) wyszed mi popiel (na g這wie i na akwarelach)... W tescie akwarelkowym trzeba pamietac, aby dodac kolor akwareli, ktory sie ma aktualnie na glowie. Ja mialam z這ty wiec doda豉m 鄴速y w te軼ie....

No ale niekt鏎zy mog miec czerwony jesli farbuja na ciemne odcienie. wtedy chyba pozostaje uzycie niebieskiego w tescie lub niebieskiego mixtona podczas farbowania (gdyz farba fioletowa to juz jest: czerwien+niebieski), bo nie ma sensu dok豉dac fioletowej farby, gdyz ona ma w sobie ju czerwien (ktora chcemy zneutralizowac przeciez)..

tak wiec farbujac na ciemny odcien, dedukujac z testu akwareli, chyba uzylabym 6.11 + niebieski mixton. Bo uzycie jakiegos .22 mogloby poskutkowac za duza iloscia czerwonego i efektem w postaci: I tak oto sama sobie odpowiedzialam na moje pytanie odnosnie majirel 6.12...) Czy ktos testowal taki zestaw kolorystyczny juz, tzn. 6.11 + niebieski mix?

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:52
Stary 2013-02-16, 20:30   #2647
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
[/COLOR]

Ja miesza豉m fiolet i ziele (+ 鄴速y na g逕oie) wyszed mi popiel (na g這wie i na akwarelach)... W tescie akwarelkowym trzeba pamietac, aby dodac kolor akwareli, ktory sie ma aktualnie na glowie. Ja mialam z這ty wiec doda豉m 鄴速y w te軼ie....

No ale niekt鏎zy mog miec czerwony jesli farbuja na ciemne odcienie. wtedy chyba pozostaje uzycie niebieskiego w tescie lub niebieskiego mixtona podczas farbowania (gdyz farba fioletowa to juz jest: czerwien+niebieski), bo nie ma sensu dok豉dac fioletowej farby, gdyz ona ma w sobie ju czerwien (ktora chcemy zneutralizowac przeciez)..

tak wiec farbujac na ciemny odcien, dedukujac z testu akwareli, chyba uzylabym 6.11 + niebieski mixton. Bo uzycie jakiegos .22 mogloby poskutkowac za duza iloscia czerwonego i efektem w postaci: I tak oto sama sobie odpowiedzialam na moje pytanie odnosnie majirel 6.12...) Czy ktos testowal taki zestaw kolorystyczny juz, tzn. 6.11 + niebieski mix?
A co wyjdzie po zmieszaniu samego fioletu i zieleni? i p騜niej t papk co wyjdzie zmiesza z rudym, a nie z這tkiem tak jak u Ciebie by這?
heheheheee! Sama sobie odpowiedzia陰
W sumie czerwony to podstawowy kolor wi璚 瞠by uzyska zimny br您 trzeba doda niebieski i 鄴速y z podstawowych i pewnie w zalezno軼i, czy jest on bardziej czerwony czy bordowy lub fiolet kombinowa z proporcjami z馧tego i niebieskiego....bo sama ziele np w farbie z .7 czy mat z r闚nych proporcji z馧tego i niebieskiego mo瞠 spowodowa, 瞠 ucieknie w inny kolor i do ko鎍a go nie zneutralizuje.

Koralyn. chyba do mnie dopiero dotar這 o czym Ty pisa豉 jaki czas temu...bo nie mog豉m tamtego zajarzy
Stary 2013-02-16, 21:52   #2648
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
"1" 豉dniusie Ombre
Pewnie masz racje, ze ta 2 bedzie brzydka w oswietleniu naturalnym... Zostane chyba przy popielach, bo kazdego eksperymentu na wlosach zalowalam juz nie pamietam, ale wydaje mi sie, ze mieszam poziom 5 z 6 (jak bede w domu, to sprawdze), bo wlasnie przy 5 jest metalik w Alfaparfie
Cytat:
Napisane przez Amberella Poka wiadomo嗆
Mam tak samo jak Ty - opis, kt鏎y poda豉 鈍ietnie pasuje do mnie. Moje w這sy s ju bardzo zniszczone, bo ci庵le co przy nich majstruj. Najgorsze jest to, 瞠 nie podobam si sobie ani w ch這dnych, ani ciep造ch odcieniach (przez te naczynka) . Pr鏏owa豉m neutralnych kolor闚 i by這 w miar, dop鏦i odcie nie wymy si do 鄴速awego. Sorki za OT, ale pierwszy raz czytam, 瞠 kto boryka si z podobnym "problemem" . Jak znajdziesz z這ty 鈔odek ch皻nie go poznam.
oczywiscie, jak znajde, to dam znac, ale pewnie jeszcze dluga droga mam wrazenie, ze wszystko mi pasuje, gdy sie opale, a ze to u mnie graniczy z cudem, to jest jak jest, czyli raz ok, a raz wydaje mi sie, ze paskudnie. Najlepiej byloby miec neutralny kolor, ani zbyt szary, ani zbyt cieply, choc mam wrazenie, ze popiele/zimne odcienie najbardziej widoczne sa na niskich poziomach, a natury wlasnie za szybko sie ocieplaja...

Stary 2013-02-17, 09:43   #2649
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 928

Musz na spokojnie przeczyta wasze rozwa瘸nia o akwarelach, bo jako nie mog si skoncentrowa
Ale dodam od siebie, 瞠 eksperymenty z kolorami (akwarelami) naprawd nie s takie oczywiste - tzn. tyle jest r騜nych odcieni, mog by bardziej stonowane lub 瘸r闚iaste, ja niebieski i zielony mia豉m takie "cholerne", a w徠pi, 瞠by takie odcienie dawali do farb/mixton闚 do w這s闚.

Ta trzecia fotka endorfiny mi te si bardzo podoba, ale dla mnie te w這sy jednak lekko szarawe s (pewnie efekt po造sku takiego per這wego). W drugim kolorze kompletnie siebie nie widz
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-17, 11:35   #2650
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

I jak? Kto b璠zie OYSTER PERLACOLOR pr鏏owa ?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-17, 12:01   #2651
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
podoba mi si taki efekt, jak na 1 zdj璚iu, ale niestety w這sy musz by zawsze nienagannie u這穎ne, bo 豉two o efekt niechlujstwa, no i jest zachowana r闚nowaga mi璠zy popielem, a czym, co fajnie roz鈍ietla twarz

2 zdj璚ie - fajny, jasny, typowy z這ty br您

3 - no i te s pi瘯ne, ch這dne, ale nie szare, zapewne naturalne
wlasnie na ostatniej wizycie fryzjerka tlumaczyla mi ta zaleznosc kolorow przy ombre.
prosta sprawa, gora robi sie automatycznie chlodna przez kontrast w porowanniu do cieplego dolu. sama u siebie widze to na banalnym przykladzie ubran. w zaleznosci czy wybiore cieple czy chlodne tony, moje wlosy przyjmuja inny poblask.
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-17, 13:52   #2652
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
wlasnie na ostatniej wizycie fryzjerka tlumaczyla mi ta zaleznosc kolorow przy ombre.
prosta sprawa, gora robi sie automatycznie chlodna przez kontrast w porowanniu do cieplego dolu. sama u siebie widze to na banalnym przykladzie ubran. w zaleznosci czy wybiore cieple czy chlodne tony, moje wlosy przyjmuja inny poblask.
Faktycznie, ciekawe i zarazem logiczne mia豉m jaki czas temu niesamowit ochot na ombre, ale jednak si nie zdecydowa豉m, szkoda mi by這 ko鎍闚ek

Stary 2013-02-18, 11:54   #2653
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
A co wyjdzie po zmieszaniu samego fioletu i zieleni? i p騜niej t papk co wyjdzie zmiesza z rudym, a nie z這tkiem tak jak u Ciebie by這?
no ja raczej zacze豉m od tego 鄴速ego i do niego doda豉m zielony i na koncu fiolet (ale tylko troche). Wychodzi popielaty

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-02-18, 17:32   #2654
zyta82
Rozeznanie

Koralyn - ok Dzi瘯uj, to pewnie bardziej fioletowa papka wychodzi
Stary 2013-02-18, 19:30   #2655
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
I jak? Kto b璠zie OYSTER PERLACOLOR pr鏏owa ?
Ja Ale w豉郾ie si waham jaki kolor wzi望?? My郵 nad 7,11 ale z postu Zyty wynika, 瞠 musia豉bym to po陰czy z natur??... A do tego jaki mix? Niebieski? Zielony?...

Koralyn pyta豉 o mix 6,11 + niebieski. Robi豉m pog喚bionym popielem z niebieskim mixtonem i efekt nie powala, st康 bardziej mnie kusi ten mixton zielony, jednak po tych waszych akwarelowych testach zg逝pia豉m totalnie :/
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-18, 19:42   #2656
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Shade chyba bede kombinowac z Toba, bo sytuacja finansowa nie pozwala mi w tym miesiacu na fryzjera chyba, ze wytrzymam do polowy marca, zobaczymy bo narazie kolor swoj jakos trawie ale zaglebiam sie w lekture
Stary 2013-02-18, 19:50   #2657
Shade_23
Zadomowienie

Kurcze, ale czarna magia w tym fryzjerskim pdf-ie.

Teraz zn闚 wychodzi na to, 瞠 powinnam farbowa 6%

Maaammmmoooooooo!!
Stary 2013-02-18, 20:10   #2658
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Kurcze, ale czarna magia w tym fryzjerskim pdf-ie.

Teraz zn闚 wychodzi na to, 瞠 powinnam farbowa 6%

Maaammmmoooooooo!!
sama tego nie ogarniam, patrze i patrze i coraz glupsza sie czuje w temacie
Stary 2013-02-18, 20:47   #2659
zyta82
Rozeznanie

Shade i Caate - wydaje mi si, 瞠by軼ie sz造 torem wynik造m z do鈍iadcze, bo same wiecie, 瞠 "ksi捫kowe zasady" si nie sprawdzaj i zawsze 6% rudzieje na 3% si przyciemniaj, mo瞠 w豉郾ie bardziej chodzi o proporcje oxy przy ja郾iejszym kolorze. Jest te opcja, 瞠 mo瞠 chodzi nie tyle o kolor refleksu, a o ciemno嗆 nasycenia(poziomy), wi璚 niefarbowana ciemnymi poziomami, bo one maj wi璚ej g喚bi, czyli czerni w sobie i dlatego wychodz czarne....trzeba poczyta dok豉dnie....tam jeszcze pogrzebcie w necie i inne cz窷ci wynajdziecie, w/s tworzenia koloru i farbowania
Stary 2013-02-18, 20:50   #2660
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Zyta, moj problem polega na tym, ze zaczynam watpic, aby dalo sie stworzych chlodny kolor na poziomie 7, nizszy owszem, nie ma problemu sama mialam raz na poziomie 5. Cos sie wymysli... ja jednak chyba postawie na technike dlugosci trzymania i magie czystych barwnikow.
Stary 2013-02-18, 21:12   #2661
zyta82
Rozeznanie

Wiem, wiem, sama mam poziom 7 i zawsze wychodzi這 mi ciemniej, potem niestety sp逝kiwa這 si na rudo. A wszystkie "gwiazdy" te jak maj farbowane w這sy na popielato, to nia pewno nie jest to poziom 7 a raczej ciemniejszy....dowiedzia 彩 si, 瞠 "znajomej" pani - c鏎ka sko鎍zy豉 fryzjerstwo w zawod闚ce....m這dziutka jest to mo瞠 uda mi si wypyta co i jak, tylko musz kontakt do niej wzi望
Stary 2013-02-19, 01:33   #2662
Koralyn
Raczkowanie

Ja te ju wariuje od tej wiedzy a raczej od jej braku a przeciez musi byc wyjscie z sytuacji bo kazdy kolor mozna uzyskac. Jeszcze teraz Shade jak mowisz, ze farbowalas .11 + niebieski i nic...:/

Jak znajde czas to wezme sie za testy akwarelowe ale juz ze sci庵 z zakresu kolorow etc....
Jak narazie jedyny pewniak dla mnie, to to, 瞠 po samym .11 nigdy nie wyjdzie popiel a jaki z這ty, co tez juz wiecie.

W豉郾ie sobie przypomnia豉m, 瞠 najfajniejszy popiel jaki uda這 mi si uzyska to by po Joanna Go喚bi Popiel nr 214, ale szybko sie wymy. Czy kto mo瞠 wie z jakich pigment闚 to jest, no bo chyba ta 4 nie oznacza czerwieni?! Farba by豉 mega fluorestencyjnie..fioleto wa

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-19 o 01:39
Stary 2013-02-19, 08:39   #2663
zyta82
Rozeznanie

Normalnie 4 to mied, ale kto wie co tam producent ukry pod t "4".
Jedyne jeszcze co mi za鈍ita這, to aby uzyska ja郾iejsze poziomy miesza farby z per陰 czyli biel....to tak cd do tego co powiedzia陰m, 瞠 per豉(biel) jest w ja郾iejszych poziomach, a czer w ciemniejszych.
Matys-Magda mi w豉郾e poleca陰 7,89 gdzie 8 by豉 per陰, 9 szro軼i..... a per豉 to te P i 2 przypominam

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-19 o 08:42
Stary 2013-02-19, 11:43   #2664
Koralyn
Raczkowanie

hm... pamietam, ze ta papka z Joanny nieco mnie "zaskoczyla";-) gdyz byla po pierwsze strasznie ciemna (normlanie farby maja bia陰 baze i kremowy kolor) a po drugie miala bardzo intensywny kolor wiec ogolnie troche ba豉m si j nak豉dac, to bylo cos raczej fioletowo-kobaltowego.

Kurcze moze to powinno byc np. 6.22 + mixton niebieski....
Pewnie tez juz ktos probowal i nic...?

P.S Znalaz豉m t seri odnosnie farby Joanna 214 i ewidentnie "4" maj kolory miedziane (1 foto)!
A na dole blog ze zdjeciami dziewczyny, kt鏎a farbuje t farb:
http://acidwalrus.blogspot.com.es/20...en-i-came.html
Z tym 瞠 ja nak豉da豉m na ciemniejsze ale i tak wyszlo super popielato....
No ale jak juz pisa豉m, nie wr鏂i豉m do tej farby bo wyp逝ka豉 si bardzo szybko.

Teraz to mam... zagwozdk;-) Czy瘺y to mia這 byc 6.22 + 6.44?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5953_9_1271336239.jpg (15,9 KB, 14 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-02-19 o 12:00
Stary 2013-02-19, 15:50   #2665
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Cytat:
Shade i Caate - wydaje mi si, 瞠by軼ie sz造 torem wynik造m z do鈍iadcze, bo same wiecie, 瞠 "ksi捫kowe zasady" si nie sprawdzaj i zawsze 6% rudzieje na 3% si przyciemniaj, mo瞠 w豉郾ie bardziej chodzi o proporcje oxy przy ja郾iejszym kolorze. Jest te opcja, 瞠 mo瞠 chodzi nie tyle o kolor refleksu, a o ciemno嗆 nasycenia(poziomy), wi璚 niefarbowana ciemnymi poziomami, bo one maj wi璚ej g喚bi, czyli czerni w sobie i dlatego wychodz czarne....trzeba poczyta dok豉dnie....tam jeszcze pogrzebcie w necie i inne cz窷ci wynajdziecie, w/s tworzenia koloru i farbowania
Zyta ma racj, tylko jest jedno ALE. 6% rudzieje, bo podczas farbowania niepotrzebnie w pierwszej fazie rozja郾ia w這sy, wiec potem wyp逝kuj sie na rudo, 3% mo瞠 i przyciemnia ale wyp逝kuje si szybko i na ch這dno, nie na rudo, wiec zasada jest taka 瞠by farbowa na 3% ale 2 poziomy wy瞠j ni si chce, ja pope軟i豉m b陰d bo jak mia豉 poziom 7 to farbowa豉m 7 na wodzie 3% i teraz mam poziom 6 mo瞠 ciut ni瞠j a OD RAZU PO FARBOWANIU WYGL.AΜ NAWET JAK 5 POZIOM. Ale nie za逝je bo i tak stwierdzam 瞠 lepiej mi jest w poziomie 5-6 i nie wida odrost闚 i moim zdaniem to w豉snie dzi瘯i 3% bo odrost jak mi ro郾ie to ro郾ie z naturalnym kolorem a nie odrasta rozja郾iony tak jak po 6%.... Wiec jak juz m闚i豉m nie raz je瞠li chodzi o m鎩 przypadek ,to ZAWSZE woda 3% i zawsze 2 poziomy wy瞠j, bo popiele zawsze wychodza ciemniej.
Z這ty br您 na poziomie 5 b璠zie wygl康a jak 2-3 poziomy wy瞠j ni popielaty br您 na poziomie 5.... szkoda tylko ze nie wiedzia豉m tego od razy jak by豉m po rozja郾ianiu w這s闚...

caate pr鏏owa豉 kiedy robi tr鎩k? Bo nie pami皻am...

Ja to bym na這篡豉 na twoim miejscu 9.1 + 9.11 (zielony + niebieski) na wodzie 3% w Oystera - http://ktpi.pl/photo/product_big/b/3...88ab14c74b.jpg
I z racji 瞠 nie masz 鈔odk闚 w tym miesi帷u na tym bym zako鎍zy豉 w tym miesi帷u... chyba 瞠 fryzjerka farbowa豉 Ci poziomem 6 to we 8.1 + 8.11 ...mi si podoba )))

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-19 o 16:12
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 17:21   #2666
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Zyta ma racj, tylko jest jedno ALE. 6% rudzieje, bo podczas farbowania niepotrzebnie w pierwszej fazie rozja郾ia w這sy, wiec potem wyp逝kuj sie na rudo, 3% mo瞠 i przyciemnia ale wyp逝kuje si szybko i na ch這dno, nie na rudo, wiec zasada jest taka 瞠by farbowa na 3% ale 2 poziomy wy瞠j ni si chce, ja pope軟i豉m b陰d bo jak mia豉 poziom 7 to farbowa豉m 7 na wodzie 3% i teraz mam poziom 6 mo瞠 ciut ni瞠j a OD RAZU PO FARBOWANIU WYGL.AΜ NAWET JAK 5 POZIOM. Ale nie za逝je bo i tak stwierdzam 瞠 lepiej mi jest w poziomie 5-6 i nie wida odrost闚 i moim zdaniem to w豉snie dzi瘯i 3% bo odrost jak mi ro郾ie to ro郾ie z naturalnym kolorem a nie odrasta rozja郾iony tak jak po 6%.... Wiec jak juz m闚i豉m nie raz je瞠li chodzi o m鎩 przypadek ,to ZAWSZE woda 3% i zawsze 2 poziomy wy瞠j, bo popiele zawsze wychodza ciemniej.
Z這ty br您 na poziomie 5 b璠zie wygl康a jak 2-3 poziomy wy瞠j ni popielaty br您 na poziomie 5.... szkoda tylko ze nie wiedzia豉m tego od razy jak by豉m po rozja郾ianiu w這s闚...

caate pr鏏owa豉 kiedy robi tr鎩k? Bo nie pami皻am...

Ja to bym na這篡豉 na twoim miejscu 9.1 + 9.11 (zielony + niebieski) na wodzie 3% w Oystera - http://ktpi.pl/photo/product_big/b/3...88ab14c74b.jpg
I z racji 瞠 nie masz 鈔odk闚 w tym miesi帷u na tym bym zako鎍zy豉 w tym miesi帷u... chyba 瞠 fryzjerka farbowa豉 Ci poziomem 6 to we 8.1 + 8.11 ...mi si podoba )))
Vera zgadzam si z Tob co do tego 3%. U mnie jedynie ten problem jest, 瞠 mam siwki i faktycznie, 瞠by jako wygl康a to musz farbowa co 2 tygodnie... Ale z drugiej strony woda 3% na pewno niszczy mniej ni 6%. Te kilka dni temu farbowa豉m poziomem 7 na wodzie 3% i nawet si jako mocno nie przyciemni這, ale to ju jest sprawa indywidualna plus, tak my郵, nak豉danie si pigment闚 na siebie. U mnie ca造 czas przebijaj rude :/ Gdyby nie to, farbowa豉bym tylko odrost i przeci庵a豉 kolor po ca這軼i - co na pewno uchroni這by mnie przed ciemnieniem ko鎍闚ek.

Co do Oyster... Troch nie rozumiem tego mieszania np. 7,1 + 7,11? Co to da?? Wydawa這 mi si, 瞠 11 to tylko pog喚biona 1?
Stary 2013-02-19, 17:35   #2667
Veroniqe22
Raczkowanie

ja na szcz窷cie jeszcze problemu siwk闚 nie widz tfu tfu..

eeeeee z oystera 0.1 - to jest ASH czyli niebieski a 0.11 to MATT czyli zielony.... wi璚 niebieski i zielony na pomara鎍zowo-czerwone.... ;]

Lub 0.11 wymiesza z mixem blue... to te rozwi您anie jezeli 0.1 - popiel nie da豚y rady.

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-19 o 17:42
Stary 2013-02-19, 17:45   #2668
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
ja na szcz窷cie jeszcze problemu siwk闚 nie widz tfu tfu..

eeeeee z oystera 0.1 - to jest ASH czyli niebieski a 0.11 to MATT czyli zielony.... wi璚 niebieski i zielony na pomara鎍zowo-czerwone.... ;]

Lub 0.11 wymiesza z mixem blue... to te rozwi您anie jezeli 0.1 - popiel nie da豚y rady.
Takie rzeczy
A gdyby np. 7,1 z mixem zielonym?

Inna sprawa... skoro mam siwki, to lepiej p馧 na p馧 z natur miesza popiele...? Wi璚 troch dzikie by by這 miesza 3 farby np. 7,0+7,1+7,11 i jeszcze mix... Musz si na co zdecydowa...
Stary 2013-02-19, 17:58   #2669
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Takie rzeczy
A gdyby np. 7,1 z mixem zielonym?

Inna sprawa... skoro mam siwki, to lepiej p馧 na p馧 z natur miesza popiele...? Wi璚 troch dzikie by by這 miesza 3 farby np. 7,0+7,1+7,11 i jeszcze mix... Musz si na co zdecydowa...
zale篡 czego potrzebujesz, co chcesz neutralizowa, jak uwa瘸sz 瞠 popiel da rad, to czemu nie - chyba 瞠 musi by ju silny niebieski, bo jest on mocniejszy na rudy ni popiel i oczywi軼ie zielone na czerwone

Widzisz popiel ash w tej palecie jest opisany cenere - czyli taki szarawy, na Caate w這sy chyba bardzo nada豚y si niebieski, bo jest tego pomara鎍zu du穎, kwestia indywidualna ...
Stary 2013-02-19, 18:07   #2670
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
zale篡 czego potrzebujesz, co chcesz neutralizowa, jak uwa瘸sz 瞠 popiel da rad, to czemu nie - chyba 瞠 musi by ju silny niebieski, bo jest on mocniejszy na rudy ni popiel i oczywi軼ie zielone na czerwone

Widzisz popiel ash w tej palecie jest opisany cenere - czyli taki szarawy, na Caate w這sy chyba bardzo nada豚y si niebieski, bo jest tego pomara鎍zu du穎, kwestia indywidualna ...
Zn闚 masz racj

Ja zdecydowanie mam rudo軼i we w這sach. Czerwonego si tam raczej nie dopatruj.
Mimo wszystko, mo瞠 jednak jaka tam podstawa czerwona si kryje?...

Mo瞠 w takiej sytuacji zacz望 od 7,11 + mix niebieski? Potem si zobaczy...
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.