Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 9 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-15, 06:47   #241
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

postaram si jutro zrobi fotk
Katrin242 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 09:40   #242
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
mog豉by wstawi fotk swoich w這s闚
? jestem zainteresowana tym kolorem
oto one
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15032011098.jpg (73,4 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 15032011101.jpg (76,3 KB, 67 za豉dowa)
Stary 2011-03-15, 11:04   #243
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Z takich rudych takie stonowane na ch這dno?!!?? To chyba jaki przekr皻! Co to jest dok豉dniej?? I co ona ma zmieszane? Jakie 2 kolory tej henny? Czuj si mega zainteresowana rzecz jasna
Bosko wygl康a, prawda?

Dziewczyna ma zmieszan henn Caca Brun i Caca Noir (ta ma indygo). Co ciekawe, w wi瘯szo軼i instrukcji dot. tych henn jest o tym, jak uzyska ciep造 kolor (wygl康a na to, 瞠 tego chce wi璚ej konsument闚). Pono niewystawianie Caca Noir na dzia豉nie ciep豉 spowoduje aktywacj niebieskiego barwnika. Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko dzia豉 - mam niedaleko Lush, przy okazji zapytam konsultant闚 w sklepie co zrobi, spr鏏uj te poprosi o pr鏏k i wypr鏏uj na pasemku w這s闚 kt鏎ego razu. Oczywi軼ie donios o rezultatach.

W mi璠zyczasie - aktualnie na w這sach mam naturalny popielato-z這ty ciemny blond. Nie jest 幢e, nie ma na szcz窷cie rudo軼i Oczywi軼ie mog這by by jeszcze lepiej.

Pozdrawiam,
nanah
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 11:35   #244
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Bosko wygl康a, prawda?

Dziewczyna ma zmieszan henn Caca Brun i Caca Noir (ta ma indygo). Co ciekawe, w wi瘯szo軼i instrukcji dot. tych henn jest o tym, jak uzyska ciep造 kolor (wygl康a na to, 瞠 tego chce wi璚ej konsument闚). Pono niewystawianie Caca Noir na dzia豉nie ciep豉 spowoduje aktywacj niebieskiego barwnika. Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko dzia豉 - mam niedaleko Lush, przy okazji zapytam konsultant闚 w sklepie co zrobi, spr鏏uj te poprosi o pr鏏k i wypr鏏uj na pasemku w這s闚 kt鏎ego razu. Oczywi軼ie donios o rezultatach.

W mi璠zyczasie - aktualnie na w這sach mam naturalny popielato-z這ty ciemny blond. Nie jest 幢e, nie ma na szcz窷cie rudo軼i Oczywi軼ie mog這by by jeszcze lepiej.

Pozdrawiam,
nanah
Kurcze Nanah dzia豉j z t henn, bo naprawd interesuj帷e! Poza tym... henna na pewno jest zdrowsza ni farby, a w moim przypadku, gdy tak cz瘰to farbuj to m鏬豚y by niez造 zamiennik!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 12:28   #245
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Nikt nie napisa,ze t henn trzeba trzyma ok. 5 godzin na g這wie
Stary 2011-03-15, 13:16   #246
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
Nikt nie napisa,ze t henn trzeba trzyma ok. 5 godzin na g這wie
ale w linku, kt鏎y zosta wklejony wszystko jest napisane, wi璚 osoby zainteresowane doczytaj

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 17:36   #247
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Pami皻am jak kole瘸nka m璚zy豉 si z wyt瘼ieniem henny z w這s闚, nic jej nie ruszy這-w這sy musia造 odrosn望, ( mo瞠 teraz s inne sk豉dniki). Dopytajcie si dok豉dnie zanim n掖o篡cie sobie ten specyfik, cho sama powiem, 瞠 kolor wygl康a si obieicuj帷o.
Shade !!! a Ty wytrzymasz tyle w jednym kolorze?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 20:53   #248
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 767

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka wiadomo嗆
oto one

dziekuje
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 11:59   #249
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Pami皻am jak kole瘸nka m璚zy豉 si z wyt瘼ieniem henny z w這s闚, nic jej nie ruszy這-w這sy musia造 odrosn望, ( mo瞠 teraz s inne sk豉dniki). Dopytajcie si dok豉dnie zanim n掖o篡cie sobie ten specyfik, cho sama powiem, 瞠 kolor wygl康a si obieicuj帷o.
Shade !!! a Ty wytrzymasz tyle w jednym kolorze?
Wiesz... Gdyby kto mi da recept na pi瘯ny, popielaty br您, tak z poziomu 6, bez 瘸dnych ciep造ch refleks闚 to raczej bym wytrzyma豉

No w豉郾ie tak apropos... Kusi mnie na lekkie rozja郾ienie czerni...
Stary 2011-03-16, 16:23   #250
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Wiesz... Gdyby kto mi da recept na pi瘯ny, popielaty br您, tak z poziomu 6, bez 瘸dnych ciep造ch refleks闚 to raczej bym wytrzyma豉

No w豉郾ie tak apropos... Kusi mnie na lekkie rozja郾ienie czerni...
No wla郾ie tak my雲a豉m W ko鎍u wiosna tu, tu to dekoloryzator w ruch
Stary 2011-03-16, 16:33   #251
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
No wla郾ie tak my雲a豉m W ko鎍u wiosna tu, tu to dekoloryzator w ruch
No szale nie zamierzam, na pewno nie chc blondu - tak jak w zesz造m roku. Raczej bym widzia豉 si w jakich pasemkach, 鈔edniej ilo軼i tak na poziomie 7. Np. na poziomie 5, pasemka z 7

Teraz mam ca這嗆 na poziomie 4. Nie narzekam, ale... w豉郾ie... wiosna idzie

Znalaz豉m dzi takie co. Zobaczcie... Cena koszmarna, ale mnie osobi軼ie skusi這! My郵 nad zakupem.
http://lokikoki.pl/product-pol-2019-...ml-Artego.html
Stary 2011-03-16, 16:52   #252
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
No szale nie zamierzam, na pewno nie chc blondu - tak jak w zesz造m roku. Raczej bym widzia豉 si w jakich pasemkach, 鈔edniej ilo軼i tak na poziomie 7. Np. na poziomie 5, pasemka z 7

Znalaz豉m dzi takie co. Zobaczcie... Cena koszmarna, ale mnie osobi軼ie skusi這! My郵 nad zakupem.
fajny produkt, ciekawe na ile skuteczny, bo je郵i wystarcza na kilka solidnych u篡, to i cen da si prze趾n望

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-16, 17:00   #253
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
fajny produkt, ciekawe na ile skuteczny, bo je郵i wystarcza na kilka solidnych u篡, to i cen da si prze趾n望
No wi璚 w豉郾ie... Ale mo瞠 by fajn alternatyw dla cz瘰tego farbowania, skoro pisz, 瞠 pokrywa siwki... Jak b璠 mie przyp造w got闚ki to si zaopatrz.
Stary 2011-03-16, 20:41   #254
zyta82
Rozeznanie

Ciekawy ten 瞠l koloryzuj帷y, i s fajne odcienie, tylko ciekawe czy wydajny? A mo瞠 producent jakie pr鏏ki rozsy豉? No i przyda這by sie dowiedzie jaki neutralizuje rudy, jaki z這to itp. ,itd. w mailu oczywi軼ie.
A moze zaj嗆 do fryca kt鏎y pracuje na artego, niech po這篡 na g這w to wtedy b璠zie wiadomo jaki rezultat i jak si trzyma. Bardzo mo磧iwe, 瞠 u篡waj tego jako toner w salooonach jak im nie wyjdzie kolor, .....a potem w domu ........po paru myciach.........massssakr aaa
Shade - a nie masz ochoty na "morski"? 瘸rtuj oczywi軼ie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-16 o 20:42
Stary 2011-03-17, 14:33   #255
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Ciekawy ten 瞠l koloryzuj帷y, i s fajne odcienie, tylko ciekawe czy wydajny? A mo瞠 producent jakie pr鏏ki rozsy豉? No i przyda這by sie dowiedzie jaki neutralizuje rudy, jaki z這to itp. ,itd. w mailu oczywi軼ie.
A moze zaj嗆 do fryca kt鏎y pracuje na artego, niech po這篡 na g這w to wtedy b璠zie wiadomo jaki rezultat i jak si trzyma. Bardzo mo磧iwe, 瞠 u篡waj tego jako toner w salooonach jak im nie wyjdzie kolor, .....a potem w domu ........po paru myciach.........massssakr aaa
Shade - a nie masz ochoty na "morski"? 瘸rtuj oczywi軼ie
Hah! Nie, nie mam ochoty na morski Ale to si mo瞠 oczywi軼ie szybko zmieni
Co do tonera - mo瞠sz mie racj! Spotyka豉m si z tym cz瘰to, 瞠 po farbowaniu, lub zrobieniu pasemek nak豉daj na w這sy faktycznie toner, raz w Loreal na這篡li mi mieszank Richess'闚 na zrobione jasne pasemka... I jest tak, 瞠 wszystko wygl康a bosko, ale po pierwszym myciu w domu czar pryska...

Co do mojej czerni... Chyba jednak jest zbyt czarna, sztuczna.
Kupi 軼i庵acz Elgonu. Mo瞠 co ruszy. Ale zastosuj go w formie pasemek/refleks闚 nie na ca這嗆.
Stary 2011-03-17, 17:58   #256
agatka2002
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:

Ja u篡wam tego 瞠lu (ju drugie opakowanie) wystarcza mi na ok 8 razy , mam w這sy raczej kr鏒kie przed ramiona. Ja trzymam 1 godz na g這wie, po 15 min jak w instrukcji nic nie wida. Wychodzi taki 豉dy br您 鈔edni raczej ch這dny w sztucznym 鈍ietle, (je郵i by pozosta taki to by這by cudownie) w s這鎍u i tak widz jak捷 rudo嗆 /pomara鎍z. Niestety szybko si zmywa, jednak 瘸dna farba jak do tej pory nie da豉 tak naturalnego efektu. Polecam raczej w celu od鈍ie瞠nia koloru. Ja robi na w這sach farbowanych ostatnio w lipcu (goldwell zrudzia) i na naturalnych odrostach (mysi br您) wygl康a dobrze. Nie pokrywa siwych w這s闚
agatka2002 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 15:15   #257
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam tego 瞠lu (ju drugie opakowanie) wystarcza mi na ok 8 razy , mam w這sy raczej kr鏒kie przed ramiona. Ja trzymam 1 godz na g這wie, po 15 min jak w instrukcji nic nie wida. Wychodzi taki 豉dy br您 鈔edni raczej ch這dny w sztucznym 鈍ietle, (je郵i by pozosta taki to by這by cudownie) w s這鎍u i tak widz jak捷 rudo嗆 /pomara鎍z. Niestety szybko si zmywa, jednak 瘸dna farba jak do tej pory nie da豉 tak naturalnego efektu. Polecam raczej w celu od鈍ie瞠nia koloru. Ja robi na w這sach farbowanych ostatnio w lipcu (goldwell zrudzia) i na naturalnych odrostach (mysi br您) wygl康a dobrze. Nie pokrywa siwych w這s闚
8 razy?! Na kr鏒kie w這sy........... O rany... Nie, no to u mnie odpada. Teraz mam za ramiona ju no i g瘰te.

Kurcze co dalej...? Serio nie mam pomys逝uuu. Tego dekoloryzatora si troch wystraszy豉m, bo podczyta豉m, 瞠 軼i庵a kolor do rudego i na dodatek w這sy mog szybko sciemnie, wi璚 nie wiem czy warto... Og鏊nie dobrze mi w poziomie jaki mam, ale troch mnie wkurzaj czarne ko鎍闚ki. S takie jakie sztuczne...
Stary 2011-03-18, 15:59   #258
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
.......dekoloryzatora si troch wystraszy豉m, bo podczyta豉m, 瞠 軼i庵a kolor do rudego i na dodatek w這sy mog szybko sciemnie, wi璚 nie wiem czy warto... ...
S造sza豉m, 瞠 zostaje pomara鎍z po dekolorze, bo si najbardziej w瞠ra, ale od tego to mamy mixy, to my郵, 瞠 nie masz si czego obawia, bo u fryca te wyjd pomara鎍zowe i on jako sobie z tym radzi.
Poszukaj w徠k闚 o dekolorze, mo瞠 si czego dowiesz

No to faktycznie klapa z wydajno軼i tego specyfiku jak na 8 razy
agatka2002 - ale co? po jednym myciu si sp逝kuje czy si troch trzyma?
Stary 2011-03-18, 18:14   #259
agatka2002
Raczkowanie

zyta82 wi璚 od razu po kolorowaniu jest fajnie, w這sy nie s bardzo ciemne czy czarne, takie 鈔ednio-br您owe, po 2 myciach ju ja郾ieje, a po 4 to ju go wcale nie mam, Jest 200 ml :8 u篡 wychodzi 25 ml na jedno farbowanie , jak saszetka kolor. No szkoda 瞠 nie trzyma si d逝瞠j , ale zaraz po u篡ciu w這sy wygl康aj na lekko przypopielone nawet
Stary 2011-03-18, 18:24   #260
smoczek1414
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

OD razu przepraszam, ze pytam tutaj ale dziewczyny z 'wlosy na blond farbujemy..." niestety nie odpowiedzialy na moje pytanie a z tego co widze to tutaj dziewczyny wiecej wiedza na temat mixtonow

a wiec: w tej chwili moje wlosy po dekoloryzacji elgonem, farbowaniem bardzo jasnym bezowym blondem sa koloru: z wierzchu: zloty blond z przeswitami rudego a pod spodem sa rude..

Chcialabym uzyc farby majirel..tylko tutaj pojawia sie problem.. wyczytalam ze gdy uzyje np sredniego blondu to wyjdzie ciemny blond albo jeszcze cos innego:/ jakiego w koncu mam uzyc? w ostatecznosci moga byc nawet jasniejsze ale nie ciemny blond.

I mixton niebieski - totalnie nie wiem czy musze go uzyc zeby zniwelowac rudy odcien, jesli uzyje farby o popielatym odcieniu. Jesli musze to ile musze go dodac

I ostatnie pytanie, jaki % ox musialabym uzyc?)

wiem, wiem istna masakra te moje pytania ale fryzjerzy u mnie to KATASTROFA
smoczek1414 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 19:10   #261
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Poka wiadomo嗆
...Jest 200 ml :8 u篡 wychodzi 25 ml na jedno farbowanie , jak saszetka kolor. No szkoda 瞠 nie trzyma si d逝瞠j , ale zaraz po u篡ciu w這sy wygl康aj na lekko przypopielone nawet
Dzi瘯uj za odpowied, no to 25ml to kieliszek, to ma這 na d逝gie w這sy i drogi taki interes. A pr鏏owa豉 kiedy mix闚? Taniej Ci wyniesie tonowanie

smoczek1414- kiedy bra豉m z Elgonu farb i na stronce maj fajn instrukcje jak post瘼owa z farbami, miesza je itp, itd.. To mo瞠 na temat farbowania po dekolorze te tam co jest. A przegl康a豉 w徠ki o dekolorze na wiza簑?
A mo瞠 si kto tu taki znajdzie, ale nie przypominam sobie, 瞠by kto robi taki zabieg. Shade te si zastanawia co po dekolorze.
Stary 2011-03-18, 19:31   #262
smoczek1414
Przyczajenie

jedna z dziewczyn napisala mi ze po dekoloryzacji elgonem, gdy chce drugi raz pofarbowac wlosy to juz wybieram normalny odcien a nie dwa a nawet trzy nizsze. Za pierwszym razem uzylam az bardzo jasnego bezowego blondu garniera. Pewnie dlatego wyszly mi rude wlosy, bo po 1 bez to jednak cieply odcien a po 2 jednak za jasny odcien wybralam chodzi mi o to ze chce zafarbowac wlosy na sredni popielaty blond, ale z tego co wyczytalam farba majirel sredni blond popielaty, wychodzi jak ciemny b. albo nawet braz:/ wiec zaryzykuje i wezme blond. Ale nie wiem co zrobic z mixtonem. Chcialabym miec pewnosc ze pokryje mi ta rudosc, nie farbowac raz po razie.. problem w tym ze nie wiem ile tego niebieskiego mix mam uzyc i jaki % oxydantu, bo wydaje mi sie ze nie musze brac 6 bo mam juz dosc jasne wlosy

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

widze ze znacie sie tutaj na miezaniu;p ja wiem tylko ze niebieski zneutralizuje rudy, ale nie wiem czy wystraczy zafarbowac farba popielaty blond, czy lepiej uzyc mixtonu jesli tak- to nie wiem ile;p Nie chcialabym tez zniszczyc efektu uzywajac zbyt wysokiego oksydantu.. stad tyle pytan)
Stary 2011-03-18, 20:27   #263
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smoczek1414 Poka wiadomo嗆
jedna z dziewczyn napisala mi ze po dekoloryzacji elgonem, gdy chce drugi raz pofarbowac wlosy to juz wybieram normalny odcien a nie dwa a nawet trzy nizsze. Za pierwszym razem uzylam az bardzo jasnego bezowego blondu garniera. Pewnie dlatego wyszly mi rude wlosy, bo po 1 bez to jednak cieply odcien a po 2 jednak za jasny odcien wybralam chodzi mi o to ze chce zafarbowac wlosy na sredni popielaty blond, ale z tego co wyczytalam farba majirel sredni blond popielaty, wychodzi jak ciemny b. albo nawet braz:/ wiec zaryzykuje i wezme blond. Ale nie wiem co zrobic z mixtonem. Chcialabym miec pewnosc ze pokryje mi ta rudosc, nie farbowac raz po razie.. problem w tym ze nie wiem ile tego niebieskiego mix mam uzyc i jaki % oxydantu, bo wydaje mi sie ze nie musze brac 6 bo mam juz dosc jasne wlosy

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

widze ze znacie sie tutaj na miezaniu;p ja wiem tylko ze niebieski zneutralizuje rudy, ale nie wiem czy wystraczy zafarbowac farba popielaty blond, czy lepiej uzyc mixtonu jesli tak- to nie wiem ile;p Nie chcialabym tez zniszczyc efektu uzywajac zbyt wysokiego oksydantu.. stad tyle pytan)
A daj fotk tego co masz na g這wie!
6% przewa積ie si u篡wa do wszystkich farb, zale篡 jak zniszczone s Twoje w這sy, ale 6% otwiera 逝sk w這sa i lepiej wnika farba, mi raz nz 6% wysz造 rudawe, a raz czarnawe.
3% - na niej robi si farby jak chce si przyciemni w這sy, ale nie wnikaj tak we w這s s mniej trwa貫, np Wella Color Touch, to taki a'la szampon koloryzuj帷y, to z blondu szybko Ci sp造nie.
Mo瞠 na 4% bezpieczniej po這w g這wy, a na reszt 6%, 瞠by ta 6% nie by豉 za d逝go na tych pierwszych
A co do mix闚. Farba np 7.1 ( 1-popielaty, 7- 鈔edni blond) ma w sobie popiel, czyli niebieski mix. ja jak chc si uzyska popielaty blond to do podstawowego blondu np 7.0 dodaje si miebieski mix- 2cm (wyci郾i皻ej glisty) na 30g farby 7.0.
Jak chcesz wzmocni efekt to mixu mo瞠sz da ile chcesz, ale mo瞠sz mie niebieskie w這sy jak dasz za du穎.
Stary 2011-03-18, 21:22   #264
smoczek1414
Przyczajenie

Niestey nie mam aparatu ale dodam jakies odzwierciedlenie tego co mam na glowie..
! zdjecie to jest jasny blond bardziej ku blond - zlocisty
Schladzam szamponem do wlosow rozjasnianych i srebrna plukanka

2 zdjecie- niestety niewielka ilosc wlosow nie zlapal dekoloryzator i zostalo mi troche klorou. Jest to jasny kasztan.. tez wyblakly
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wierzch.jpg (28,6 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (20,6 KB, 11 za豉dowa)
Stary 2011-03-18, 21:23   #265
smoczek1414
Przyczajenie

Myslalam o majirel 8.1
Stary 2011-03-19, 10:08   #266
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez smoczek1414 Poka wiadomo嗆
Niestey nie mam aparatu ale dodam jakies odzwierciedlenie tego co mam na glowie..
! zdjecie to jest jasny blond bardziej ku blond - zlocisty
Schladzam szamponem do wlosow rozjasnianych i srebrna plukanka

2 zdjecie- niestety niewielka ilosc wlosow nie zlapal dekoloryzator i zostalo mi troche klorou. Jest to jasny kasztan.. tez wyblakly
Na "1" jak ma z馧ty reflex i jest mocny to trzeba na這篡 co z fioletem, czyli opal, 瞠by zniwelowa t 鄴單 czy z這to(lub natur z mixem fioletowym). Ale jak nie jest bardzo mocne z這to, to mo瞠 sama natura wystarczy. Jak na z這to po這篡sz popiel to mog wyj嗆 zielone, bo 鄴速y+niebieski=zielony
Na "2" natomiest jak jest ruda to cos z niebieskim, czyli popielem(lub natur z niebieskim mixem)
Nie wiem czy nie musisz po這篡 najpierw na "blond", a dopiero p騜niej na "ciemne", 瞠by r闚nomiernie wysz造
Stary 2011-03-19, 10:31   #267
smoczek1414
Przyczajenie

Mam nadzieje ze nie wyjda zielone)) pewnie tak zrobie jak mowisz) dziekuje Ci za pomoc i cierpliwosc
Stary 2011-03-19, 13:27   #268
agatka2002
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj za odpowied, no to 25ml to kieliszek, to ma這 na d逝gie w這sy i drogi taki interes. A pr鏏owa豉 kiedy mix闚? Taniej Ci wyniesie tonowanie
Ju kiedy tonowa豉m w豉郾ie mixem niebieskim i woda 1,9%, w r騜nych proporcjach, rzeczywi軼ie by造 ch這dne ale dla mnie to by這 za ciemno, jakby taki sprana szara czer mi wychodzi豉., a mi nie dobrze w takim kolorze nie wiem czemu (ma ciemn opraw oczu, taki jakby 鄴速y odcie cery). Poza tym te to si bardzo szybko spiera這 i rudzia這 u mnie.
Stary 2011-03-19, 17:50   #269
Shade_23
Zadomowienie

Hmm.... Ja chyba zrobi tak... Kupi ten Elgon - po這輳 go w formie pasemek, ale takich intensywniejszych na ko鎍ach (zmajstruj co w kierunku tego ca貫go "ombre hair") a potem... No w豉郾ie... Co potem... Uzna豉m, 瞠 mo瞠 jako by wyszed sklepowy L'Oreal - seria Ultrarozja郾iaj帷e Kasztany? Np. popielaty kasztan, lub naturalny... To powinno zrobi mi nieco ja郾iejszy poziom. Mi chodzi g堯wnie o rozja郾ieniu ko鎍闚ek. G鏎a mo瞠 by na poziomie ciemnej 6. No problem. Ale ko鎍e to bym chcia豉, 瞠by w豉郾ie tak przechodzi造 w poziom jasnej 7... Jak to osi庵n望?
Stary 2011-03-19, 19:14   #270
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Hmm.... Ja chyba zrobi tak... Kupi ten Elgon - po這輳 go w formie pasemek, ale takich intensywniejszych na ko鎍ach (zmajstruj co w kierunku tego ca貫go "ombre hair") a potem... No w豉郾ie... Co potem... Uzna豉m, 瞠 mo瞠 jako by wyszed sklepowy L'Oreal - seria Ultrarozja郾iaj帷e Kasztany? Np. popielaty kasztan, lub naturalny... To powinno zrobi mi nieco ja郾iejszy poziom. Mi chodzi g堯wnie o rozja郾ieniu ko鎍闚ek. G鏎a mo瞠 by na poziomie ciemnej 6. No problem. Ale ko鎍e to bym chcia豉, 瞠by w豉郾ie tak przechodzi造 w poziom jasnej 7... Jak to osi庵n望?
Ja przez x lat mia豉m robiony baleyage, tzn niezupe軟ie, bo mia豉m wybierane cieniu鄂ie pasemka w pionie i rozja郾iane w folii, a pomi璠zy to na reszt g這wy by k豉dziony nawet poziom 4 , n anast瘼ny raz to samo, ale nigdy nie udawa這 si wyci庵n望 tych samych pasemek, wi璚 rozja郾iane by造 te ciemne i tak w k馧ko. W這sy prze篡造, a ja zawsze mia豉m cieniu鄂ie pi瘯ne pasemka. Nie spotka豉m si nigdzie indziej z tak metod, ale jak robi znajomym to efekt rewelacyjny. Ja mia陰m awsze rozja郾iane na 6%, cho powinnam mie na 12%, bo zawsze fryzjerki m闚i造, 瞠 m鎩 w這s si ci篹ko dobarwia, bo mia du穎 pigmentu (naturalne oczywi軼ie).
Wi璚....
Mo瞠 spr鏏uj rozja郾i na 3% potrzyma j d逝瞠j?, albo na 6% i kontroluj jak sie troszk rozja郾i sp逝kuj, bo platyny przecie nie chcesz, to chyba nie spalisz?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.