Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-19, 17:13   #2671
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Takie rzeczy
A gdyby np. 7,1 z mixem zielonym?

Inna sprawa... skoro mam siwki, to lepiej p馧 na p馧 z natur miesza popiele...? Wi璚 troch dzikie by by這 miesza 3 farby np. 7,0+7,1+7,11 i jeszcze mix... Musz si na co zdecydowa...
Z t natur na siwki to zale篡 od % siwych w這s闚, p馧 na p馧 robi si przy siwych w這sach w 50%, wi璚 my郵, 瞠 a tyle dodawa nie musisz...Bardziej w Twoim przypadku zastanawia這by mnie to, 瞠 siwki si na 6% robi, bo 3% jak wyczyta豉m w pdf-ach nie ingeruje we w這s i si po postu farba nie z豉pie, bo si nie b璠zie mia豉 czego z豉pa i jak wnikn望 we w這s. ;(
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 17:18   #2672
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Zn闚 masz racj

Ja zdecydowanie mam rudo軼i we w這sach. Czerwonego si tam raczej nie dopatruj.
Mimo wszystko, mo瞠 jednak jaka tam podstawa czerwona si kryje?...

Mo瞠 w takiej sytuacji zacz望 od 7,11 + mix niebieski? Potem si zobaczy...
Jak nie masz czerwonego to sobie we 7.1 + niebieski intensyfikator, po co Ci zlele.
http://www.prodotti-per-capelli.com/...-di-colore.jpg

Ja te si dziwie 瞠 siwe Ci 豉pie na 3%, tak jak zyta, ale jak tak, to tylko pozazdro軼i

p.s znalaz豉m jakiego pdf-a z oystera... czyli ca豉 baza 1 i 11 to jest ziele... wiec tak jak napisa雀 ja bym zrobi豉 7.11 + niebieski, tylko nie wiem czy nie wyjdzie za ciemno.... w og鏊e to tak mysle i mysle, 瞠 w sumie zielonego nigdy za wiele, bo w moim wyobrazeniu popielate w這sy w豉郾ie bazuj na zieleni ... uderza豉bym w ziele .... przeczytaj pdfa i tam masz tabelk.. http://www.jozelle.com.au/pdf/colourbook2.pdf

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-19 o 17:31
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 17:32   #2673
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Jak nie masz czerwonego to sobie we 7.1 + niebieski intensyfikator, po co Ci zlele.
http://www.prodotti-per-capelli.com/...-di-colore.jpg

Ja te si dziwie 瞠 siwe Ci 豉pie na 3%, tak jak zyta, ale jak tak, to tylko pozazdro軼i

p.s znalaz豉m jakiego pdf-a z oystera... czyli ca豉 baza 1 i 11 to jest ziele... wiec tak jak napisa雀 ja bym zrobi豉 7.11 + niebieski, tylko nie wiem czy nie wyjdzie za ciemno.... w og鏊e to tak mysle i mysle, 瞠 w sumie zielonego nigdy za wiele, bo w moim wyobrazeniu popielate w這sy w豉郾ie bazuj na zieleni ... uderza豉bym w ziele .... przeczytaj pdfa i tam masz tabelk.. http://www.jozelle.com.au/pdf/colourbook2.pdf
ζpie, 豉pie, ale na kr鏒ko

Noooo w豉郾ie dlatego tak si upar豉m na t ziele Ju czytam pdf. Dzi瘯i

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-19 o 17:34
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 18:30   #2674
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, a jakiej firmy oxydant do farby OYSTER PERLACOLOR polecicie? No i w jakich proporcjach miesza? przymierzam si do pierwszego profesjonalnego farbowania. Na necie czyta豉m, 瞠 przy siwkach miesza 1:1, ale ja siwych nie mam wcale. Wi璚 jak proponujecie?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 18:42   #2675
Shade_23
Zadomowienie

Kinky ja farbuj przewa積ie 1:1, bo tak jest na farbach w wi瘯szo軼i podane.
Chyba najpro軼iej poczyta jak zaleca dany producent. Nie wiem jak ma Oyster. W tym pdf, kt鏎y Vera wklei豉 chyba co by這, ale si nie skupia豉m. Oxy za stosuj taki za 9z, w wielkiej butli. Firma mi oboj皻na zazwyczaj

Z innych.... Veroniqe, a gdzie Ty czyta豉, 瞠 w Oyster 11 to ziele? Nie umiem si doszuka Widz jedynie, 瞠 ash okre郵aj jako green.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-02-19 (godz. 6.41.08 PM).jpg (44,7 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-02-19 (godz. 6.42.13 PM).jpg (43,2 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-19 o 18:43
Stary 2013-02-19, 20:19   #2676
zyta82
Rozeznanie

Vera -dzi瘯i fajny ten pdf, jeszcze nie przeczyta豉m ca貫go, ale pisz, 瞠 z這te odcienie wychodz p馧 tonu ja郾iej a ash-e p馧 tonu ciemniej czyli 7.1 wychodzi na 6i p馧.1
Napisane jest, 瞠 .11 to mat, ale co si kryje u nich pod matem? mo瞠 maja ko這 z przypisanymi numerkami, by這by 豉twiej
Z kolei seria perlacolor jest skierowana do w這s闚 ciemniejszych i jest rozjasniaj帷a, w u篡ciu nawet 30 i 40vol czyli 9% i 12%
Stary 2013-02-20, 07:57   #2677
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 045
GG do cebulki

tak wczytuje sie w Wasza bie膨ca dyskusje i widze 瞠 bed musia豉 zrobic rewolucje w farbowaniu moich wlos闚. Od kilku lat farbuje SoColor 5N lub 6N+5A na wodzie 3% ale 瞠 mam siwe wlosy to faktycznie ostatnio zauwa篡lam 瞠 siwe mi nie 豉pia wcale albo na bardzo kr鏒ko - ju teraz wiem dlaczego, czy w tym przypadku powinnam zmienic wode na 6%?

* Dsquared She Wood- Crystal Creek -10ml
* Armani Diamonds Summer, Summer Fraiche- 10ml

+Becca Ever Matte Poreless baza- pr鏏ka
+ YSL Touche Eclat Blur baza - pr鏏ka

cebulki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 08:08   #2678
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

jestem tutaj pierwszy raz

od lat farbuj si sama w domu. Raz wychodzi mi to lepiej raz gorzej

Chc po這篡 teraz farb Vitality's (bardzo polecam, przetestowa豉m i blondy ja郾iutkie i ciemny blond) o numerze 5,92. Ale boj si, 瞠 wyjdzie smo豉 wi璚 chc zmiesza j 1:1 z poziomem 6,0.
Obie farby s ju u mnie. (tak doradzi豉 mi sprzedawczyni w hurtowni)

Tak jak tutaj piszecie utleniacz 6% i mi wyp逝kuje si na z這to... czy mog zatem u篡 3% utleniacza? Czy jest wielkie ryzyko, 瞠 b璠 czarnow這sa? Mam pojedyncze siwe w這sy ale malutko ich.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,4 KB, 17 za豉dowa)

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 08:30   #2679
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

Chc po這篡 teraz farb Vitality's (bardzo polecam, przetestowa豉m i blondy ja郾iutkie i ciemny blond) o numerze 5,92. Ale boj si, 瞠 wyjdzie smo豉 wi璚 chc zmiesza j 1:1 z poziomem 6,0.

Tak jak tutaj piszecie utleniacz 6% i mi wyp逝kuje si na z這to... czy mog zatem u篡 3% utleniacza? Czy jest wielkie ryzyko, 瞠 b璠 czarnow這sa? Mam pojedyncze siwe w這sy ale malutko ich.
moim zdaniem czarnowlosa nie b璠ziesz napewno.

Stary 2013-02-20, 08:49   #2680
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
tak wczytuje sie w Wasza bie膨ca dyskusje i widze 瞠 bed musia豉 zrobic rewolucje w farbowaniu moich wlos闚. Od kilku lat farbuje SoColor 5N lub 6N+5A na wodzie 3% ale 瞠 mam siwe wlosy to faktycznie ostatnio zauwa篡lam 瞠 siwe mi nie 豉pia wcale albo na bardzo kr鏒ko - ju teraz wiem dlaczego, czy w tym przypadku powinnam zmienic wode na 6%?
Tak, 3 siwk闚 nie 豉pie jak napisa豉m ni瞠j, bo w這s siwy jest pusty i nie ma si czego pigment chwyci.
W 3% i w 6% napisane jest, ze robi si ton w ton, czyli naturalki na poziomie 7 na poziom 7, ale w praktyce 6% rozja郾ia naturalki, jak nie spr鏏ujesz na pasemku to si nie dowiesz czy Ci rozja郾i odrost, i nie trzymaj na odro軼ie w sumie d逝瞠j ni30,max 35 minut bo 6% ma w豉填ie tendencje do rozja郾ienia o 1 poziom i wyjdziesz z ja郾iejszym odrostem. Sorry za "mas這 ma郵ane"

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

Poziom 6 jest ja郾iejszy od 5 ale w sumie zale篡 od firmy jak ciemno wychodzi...czasem po 6 dziewczyny pisa造, 瞠 czarne wysz造...3% to taka p鏊trwa陰 koloryzacja wi璚 sie pewnie wymyje,(edytowa豉m, 瞠by zdementowa, 3% ingeruje we w這s,przyciemnia si na 3%, farbuje si ton w ton a wyp逝kuj帷 si wyrudza i rozja郾ia) ale ja jestem zwolenniczk robienia pr鏏 na pasemku, 瞠by "kupa" na ca貫j g這wie nie wysz豉

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:07
Stary 2013-02-20, 09:00   #2681
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Tak, 3 siwk闚 nie 豉pie jak napisa豉m ni瞠j, bo w這s siwy jest pusty i nie ma si czego pigment chwyci.
W 3% i w 6% napisane jest, ze robi si ton w ton, czyli naturalki na poziomie 7 na poziom 7, ale w praktyce 6% rozja郾ia naturalki, jak nie spr鏏ujesz na pasemku to si nie dowiesz czy Ci rozja郾i odrost, i nie trzymaj na odro軼ie w sumie d逝瞠j ni30,max 35 minut bo 6% ma w豉填ie tendencje do rozja郾ienia o 1 poziom i wyjdziesz z ja郾iejszym odrostem. Sorry za "mas這 ma郵ane"

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

to jak w takim rzaie postapic z reszta w這sow kt鏎a u mnie i tak jest ciemniejsza ni g鏎a - a teraz jak dodakowo rozjasnie odrosty oxy 6% to d鏊 bedzie sie jeszcze bardziej odznacza - co z tym zrobi?

Stary 2013-02-20, 09:01   #2682
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

zyta82 dzi瘯i, to wol chyba zosta przy 6%. nie chce mi si robi test闚 na pasemku
A czy np na reszt w這s闚 wcze郾iej farbowanych mog dla od鈍ie瞠nia koloru po這篡 z wod 3%?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 11:09   #2683
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
to jak w takim rzaie postapic z reszta w這sow kt鏎a u mnie i tak jest ciemniejsza ni g鏎a - a teraz jak dodakowo rozjasnie odrosty oxy 6% to d鏊 bedzie sie jeszcze bardziej odznacza - co z tym zrobi?
Fryzjer k豉dzie normalnie na odrost na 20-25min i je郵i to kolejne farbowanie na ten sam kolor przeci庵a na ca這嗆 i zostawia jeszcze na 5 minut, emulguje z ciep陰 woda trzyma pian 5 min. i sp逝kuje.
Nie wiem na ile ciemniejsze s Twoje w這sy na d逝go軼i, ale pami皻aj, 瞠 farba farby nie rozja郾i!!!, (jedynie rozja郾iacz, k徙iel rozja郾iajaca b康 dekoloryzacja) Z kolei 3% przyciemnia.
Na bardzo ciemnej farbowanej d逝go軼i 6% nic nie zrobi, zostawi oczywi軼ie nowy refleks.
Goldika- to te do Ciebie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-20 o 11:12
Stary 2013-02-20, 13:31   #2684
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 800

dziewczyny co stanie sie na rudych w這sach jak po這瞠 sam mix niebieski i fioletowy na wodzie 3%?
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 14:00   #2685
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Fryzjer k豉dzie normalnie na odrost na 20-25min i je郵i to kolejne farbowanie na ten sam kolor przeci庵a na ca這嗆 i zostawia jeszcze na 5 minut, emulguje z ciep陰 woda trzyma pian 5 min. i sp逝kuje.
Nie wiem na ile ciemniejsze s Twoje w這sy na d逝go軼i, ale pami皻aj, 瞠 farba farby nie rozja郾i!!!, (jedynie rozja郾iacz, k徙iel rozja郾iajaca b康 dekoloryzacja) Z kolei 3% przyciemnia.
Na bardzo ciemnej farbowanej d逝go軼i 6% nic nie zrobi, zostawi oczywi軼ie nowy refleks.
Goldika- to te do Ciebie
dzi瘯i za wyt逝maczenie, spr鏏uje chyba nastepnym razem wod 6% zobaczymy co wyjdzie na odroscie - mo瞠 dzieki temu nie bede musia豉 tak czesto farbowac w這s闚 - w tej chwili farbuje co 3 tyg. przez siwki w豉snie

Stary 2013-02-20, 16:05   #2686
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
dziewczyny co stanie sie na rudych w這sach jak po這瞠 sam mix niebieski i fioletowy na wodzie 3%?
niebieski powinien zneutralizowa rudy a fiolet nada fioletowy reflex, ale niezawsze niebieski wybija wystarczaj帷o rudo嗆 i troch pozostaje rude, a fiolet na rude to takie pod czerwony bak豉瘸n powinno wyj嗆
Mixy mo瞠sz nalo篡 same na w這sy bez oxy, b璠zie wtedy ca趾owicie zmywalny (tak pisz fryzjerzy) to sobie spr鏏uj

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
dzi瘯i za wyt逝maczenie, spr鏏uje chyba nastepnym razem wod 6% zobaczymy co wyjdzie na odroscie - mo瞠 dzieki temu nie bede musia豉 tak czesto farbowac w這s闚 - w tej chwili farbuje co 3 tyg. przez siwki w豉snie
nie ma sprawy, ale poczekaj jeszcze na opinie dziewczyn, one w praktyce maj wi瘯sze do鈍iadczenie
Stary 2013-02-20, 16:54   #2687
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
niebieski powinien zneutralizowa rudy a fiolet nada fioletowy reflex, ale niezawsze niebieski wybija wystarczaj帷o rudo嗆 i troch pozostaje rude, a fiolet na rude to takie pod czerwony bak豉瘸n powinno wyj嗆
Mixy mo瞠sz nalo篡 same na w這sy bez oxy, b璠zie wtedy ca趾owicie zmywalny (tak pisz fryzjerzy) to sobie spr鏏uj

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

nie ma sprawy, ale poczekaj jeszcze na opinie dziewczyn, one w praktyce maj wi瘯sze do鈍iadczenie

chcia豉bym troszke os豉bic dzia豉nie farby(zeby nie wysz豉 za ciemna) kiedys fryzjerka do farby dodawa豉 te szamponu i tak mieszanke mi nak豉da豉, ma to sens?

kupilam goldwella na poziomie 8 ale czuje ze wyjdzie ciemno a mam w domu wode tylko 3 niestety

farby z A wychodza mi w豉snie czerwono

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2013-02-20 o 16:56
Stary 2013-02-20, 17:49   #2688
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Zyta ma racj, tylko jest jedno ALE. 6% rudzieje, bo podczas farbowania niepotrzebnie w pierwszej fazie rozja郾ia w這sy, wiec potem wyp逝kuj sie na rudo, 3% mo瞠 i przyciemnia ale wyp逝kuje si szybko i na ch這dno, nie na rudo, wiec zasada jest taka 瞠by farbowa na 3% ale 2 poziomy wy瞠j ni si chce, ja pope軟i豉m b陰d bo jak mia豉 poziom 7 to farbowa豉m 7 na wodzie 3% i teraz mam poziom 6 mo瞠 ciut ni瞠j a OD RAZU PO FARBOWANIU WYGL.AΜ NAWET JAK 5 POZIOM. Ale nie za逝je bo i tak stwierdzam 瞠 lepiej mi jest w poziomie 5-6 i nie wida odrost闚 i moim zdaniem to w豉snie dzi瘯i 3% bo odrost jak mi ro郾ie to ro郾ie z naturalnym kolorem a nie odrasta rozja郾iony tak jak po 6%.... Wiec jak juz m闚i豉m nie raz je瞠li chodzi o m鎩 przypadek ,to ZAWSZE woda 3% i zawsze 2 poziomy wy瞠j, bo popiele zawsze wychodza ciemniej.
Z這ty br您 na poziomie 5 b璠zie wygl康a jak 2-3 poziomy wy瞠j ni popielaty br您 na poziomie 5.... szkoda tylko ze nie wiedzia豉m tego od razy jak by豉m po rozja郾ianiu w這s闚...

caate pr鏏owa豉 kiedy robi tr鎩k? Bo nie pami皻am...

Ja to bym na這篡豉 na twoim miejscu 9.1 + 9.11 (zielony + niebieski) na wodzie 3% w Oystera - http://ktpi.pl/photo/product_big/b/3...88ab14c74b.jpg
I z racji 瞠 nie masz 鈔odk闚 w tym miesi帷u na tym bym zako鎍zy豉 w tym miesi帷u... chyba 瞠 fryzjerka farbowa豉 Ci poziomem 6 to we 8.1 + 8.11 ...mi si podoba )))
dzieki kochana za propozycje
zazwyczaj na 3% lub matrixem na 1,9% dawno temu farbowalam. na 6% w zyciu farbowalam moze z 6x, jakos sie nie lubimy
z welli ostatnio wlasnie mialam farbowane poziomem 6 na niskiej wodzie, ale sa juz jak przed wizyta, takze kusi mnie jednak poziom 9, tylko zastanawiam sie, czy tak wysoki poziom chwyci cos w ogole; bo ja to ruda wiewiora jestem
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 19:22   #2689
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Zamiast farb akwarelowych polecam Online Color Mizer
http://painting.about.com/library/bl...ngpalette1.htm

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-20, 19:51   #2690
Shade_23
Zadomowienie

Drogie farbowanki... strach si ba...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ostr...wiadomosc.html
Stary 2013-02-20, 20:30   #2691
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Drogie farbowanki... strach si ba...
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ostr...wiadomosc.html
hehehehe! zacytuj jeden z komentarzy..."a co teraz nie powoduje raka" ???
Koralyn - super ten mixer, znalaz豉m odpowied na swoje pytanie, co prawda czer wychodzi przy neutralizacji, ale jako takie wyobra瞠nie jest, szkoda, 瞠 bieli nie mo積a doda, bo nie wiem, czy to ca趾owita czer, czy nie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-20 o 20:59
Stary 2013-02-21, 13:46   #2692
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
[/COLOR]
Poziom 6 jest ja郾iejszy od 5 ale w sumie zale篡 od firmy jak ciemno wychodzi...czasem po 6 dziewczyny pisa造, 瞠 czarne wysz造...3% to taka p鏊trwa陰 koloryzacja wi璚 sie pewnie wymyje, ale ja jestem zwolenniczk robienia pr鏏 na pasemku, 瞠by "kupa" na ca貫j g這wie nie wysz豉

Zyta zamorduje Ci... ;D 3% nie jest koloryzacj p馧trwa陰 !!!!! Pisa豉m ju ze wi瘯szo嗆 farb drogeryjnych czarnych jest z wod 3% i przecie wcale nie s p馧trwa貫, a po to zeby nie rozja郾ia造 w這s闚 w pierwszej fazie farbowania..

A co do Oystera to wnioskuje 瞠 .11 to jest wzmocniony zielony (chocia瘺y) po tym jakim kolorem go zaznaczyli w tym pdf-ie - na tej sklejce co doda豉 shade :P hahaha o.O
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-21, 14:31   #2693
Anitast
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 782

Witajcie dziewczyny przepraszam ze sie wracam ale przejrza豉m w徠ek i nie znalaz豉m a mam pytanie bo widze ze bardzo profesjonalna macie wiedz , ot騜 zaczn od pocz徠ku
Od lata przyciemniam w這sy z poziomu 9 zawsze chlodnego ( bo w takich mi do twarzy ) do poziomu 6 teraz aktualnie mia豉m robiony 6N po 7N i wcze郾iejszym 8.13 farby profesjonalne w這skie ( My Cosmo Way ) ale nie znane w PL i zakupi豉m 6.15 o nazwie nutella z woda 20 vol z tego co widzia豉m na probniku kolor ch這dny , czy moglybyscie mi doradzi jaka jeszcze numeracja bedzie ch這dna opr鏂z oczywi軼ie 6.1
Z g鏎y dzi瘯uje za jakakolwiek odpowiedz
Stary 2013-02-21, 17:13   #2694
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta zamorduje Ci... ;D 3% nie jest koloryzacj p馧trwa陰 !!!!! Pisa豉m ju ze wi瘯szo嗆 farb drogeryjnych czarnych jest z wod 3% i przecie wcale nie s p馧trwa貫, a po to zeby nie rozja郾ia造 w這s闚 w pierwszej fazie farbowania..

A co do Oystera to wnioskuje 瞠 .11 to jest wzmocniony zielony (chocia瘺y) po tym jakim kolorem go zaznaczyli w tym pdf-ie - na tej sklejce co doda豉 shade :P hahaha o.O
hehehe! tylko nie mocno...wiesz co, w豉填e przeczyta豉m to z tych materia堯w naucznia, 瞠 3% oblepia w這s i nie wnika, serio, i to nie pierwszy raz ...wiem, wiem, w豉郾ie pami皻a豉m, 瞠 ju o tym pisa造鄉y Z kolei na 3% z rozja郾iaczem mo積a z d逝窺zym trzymania czasem rozja郾i 豉dnie w這ski....dobra, dobra dopisz,, 瞠 teroria sobie, a praktyka sobie... i ...
(edytowa豉m, 瞠by zdementowa, 3% ingeruje we w這s,przyciemnia si na 3%, farbuje si ton w ton a wyp逝kuj帷 si wyrudza i rozja郾ia) za niedogodno軼i i wprowadzenie w b陰d przepraszam wiaza瘸nki, wynika z tego, 瞠 teoria zawodzi.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:10
Stary 2013-02-21, 17:38   #2695
anusia1990
Zakorzenienie

Fobarbowa豉m ostro rude w這sy i na miedziane konce polozy豉m mix niebiesko fioletowy i wysz這 豉dnie a od sk鏎y tylko niebieski bo by造 鄴速e noi cm od sk鏎y w這sy zamocno chwyci造 niebieski, czy on sie zmyje? Czy np bede musia豉 na ten cm po這篡c czerwie?(zak豉dam ze niebieski splucze sie do zielonego a wtedy czerwien)
Stary 2013-02-21, 19:00   #2696
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny przepraszam ze sie wracam ale przejrza豉m w徠ek i nie znalaz豉m a mam pytanie bo widze ze bardzo profesjonalna macie wiedz , ot騜 zaczn od pocz徠ku
Od lata przyciemniam w這sy z poziomu 9 zawsze chlodnego ( bo w takich mi do twarzy ) do poziomu 6 teraz aktualnie mia豉m robiony 6N po 7N i wcze郾iejszym 8.13 farby profesjonalne w這skie ( My Cosmo Way ) ale nie znane w PL i zakupi豉m 6.15 o nazwie nutella z woda 20 vol z tego co widzia豉m na probniku kolor ch這dny , czy moglybyscie mi doradzi jaka jeszcze numeracja bedzie ch這dna opr鏂z oczywi軼ie 6.1
Z g鏎y dzi瘯uje za jakakolwiek odpowiedz
Serie N kt鏎 mia豉 k豉dzion to by造 natury, bez refleks闚... .13 jest be穎we (popiel ze z這tem) . Nie wiem co mia豉 ta. 15 bo wygl康a na 1-popiel 5-czerwie, wi璚 mo瞠 z tego jaki fiolet wyszed.
Wybieraj帷 teraz kolor musisz powiedzie czego oczekujesz i co masz teraz na g這wie, bo nie ka盥y zimny mo瞠sz bezkarnie po這篡 na ka盥e w這sy. (np na z這to nie k豉dzie si popielu , bo b璠 zielone)

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
Fobarbowa豉m ostro rude w這sy i na miedziane konce polozy豉m mix niebiesko fioletowy i wysz這 豉dnie a od sk鏎y tylko niebieski bo by造 鄴速e noi cm od sk鏎y w這sy zamocno chwyci造 niebieski, czy on sie zmyje? Czy np bede musia豉 na ten cm po這篡c czerwie?(zak豉dam ze niebieski splucze sie do zielonego a wtedy czerwien)
je郵i b璠zie niebieski to trzeba zneutralizowa pomara鎍zowym jak wyp逝cz si do zielonego to wtedy co z czerwieni
Stary 2013-02-21, 19:34   #2697
Anitast
Wtajemniczenie

Ja mam teraz 6.15 czyli ten ciemny blond popielato-mahoniowy , og鏊nie kolor mi sie podoba taki wlasnie z delikatnie kasztanowym polyskiem , wcze郾iej jak pisa豉m mia豉m nature 6N ale po niej mia豉m taki ciep造 po造sk kt鏎y mi sie nie podoba zw豉szcza na zewn徠rz , poszukuje co na poziomie 6 ch這dny, ja mam taki mysi ciemny blond i takiego poszukuje
Stary 2013-02-21, 21:07   #2698
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam teraz 6.15 czyli ten ciemny blond popielato-mahoniowy , og鏊nie kolor mi sie podoba taki wlasnie z delikatnie kasztanowym polyskiem , wcze郾iej jak pisa豉m mia豉m nature 6N ale po niej mia豉m taki ciep造 po造sk kt鏎y mi sie nie podoba zw豉szcza na zewn徠rz , poszukuje co na poziomie 6 ch這dny, ja mam taki mysi ciemny blond i takiego poszukuje
Musisz precyzyjnie opisa ten "kasztanowy" albo Twoja fotka, albo z netu, lub konkretny opis....z這ty,rudy, czerwie, bordo, fiolet.... bez tgo nie "pojedziemy"
Stary 2013-02-21, 22:32   #2699
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Musisz precyzyjnie opisa ten "kasztanowy" albo Twoja fotka, albo z netu, lub konkretny opis....z這ty,rudy, czerwie, bordo, fiolet.... bez tgo nie "pojedziemy"
Zdj耩 niestety nie mam i przepraszam za wprowadzenie w b陰d bo mo瞠 to nie kasztanowy tylko mahoniowy po造sk a kolor wlosow to ciemny mahoniowy blond taki bardziej bordo ni czerwie na pewno nie fiolet , je瞠li mozesz tak mi cos doradzi to bede wdzi璚zna
Stary 2013-02-22, 08:21   #2700
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zdj耩 niestety nie mam i przepraszam za wprowadzenie w b陰d bo mo瞠 to nie kasztanowy tylko mahoniowy po造sk a kolor wlosow to ciemny mahoniowy blond taki bardziej bordo ni czerwie na pewno nie fiolet , je瞠li mozesz tak mi cos doradzi to bede wdzi璚zna
Brdo to czerwie z domieszk czarnego chyba???
Wi璚 skoro czerwony i je郵i chcesz go zneutralizowa do "szaro軼i" to potrzebujesz koloru zielonego, ka盥a firma ma w swoich produktach opowiednie numerki kt鏎e przypisane s dla zieleni, w niekt鏎ych jest to .11, w innych mat, nawt w tej Oyster zielona jest .1, ale uwaga, bo w innych firmach .11 i .1 to popiel, czyli niebieski. Mo瞠sz zrobi sobie p逝kank z pokrzwy (jest zielona) i zobacz jak si kolor zachowa po na這瞠niu zieleni.
Nale篡 te pami皻a, 瞠 naturalny odrost potraktowany zielon farb b璠zie mia zielonkawy refleks, wi璚 musia豉by zastosowa 2 mieszanki, na drost i na d逝go嗆 inn.
To wszystko najlepiej na ja填iejszym poziomie ni 6 czyli lepiej 7.
Mo瞠 jeszcze + niebieski kolor(popiel) do wzmocnienia ch這dnego koloru.
Ale zobaczmy jeszcze co napisz dziewczyny...bo ja tylko teori "jad"

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-22 o 08:23
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.