Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 91 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-22, 09:44   #2701
Anitast
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Brdo to czerwie z domieszk czarnego chyba???
Wi璚 skoro czerwony i je郵i chcesz go zneutralizowa do "szaro軼i" to potrzebujesz koloru zielonego, ka盥a firma ma w swoich produktach opowiednie numerki kt鏎e przypisane s dla zieleni, w niekt鏎ych jest to .11, w innych mat, nawt w tej Oyster zielona jest .1, ale uwaga, bo w innych firmach .11 i .1 to popiel, czyli niebieski. Mo瞠sz zrobi sobie p逝kank z pokrzwy (jest zielona) i zobacz jak si kolor zachowa po na這瞠niu zieleni.
Nale篡 te pami皻a, 瞠 naturalny odrost potraktowany zielon farb b璠zie mia zielonkawy refleks, wi璚 musia豉by zastosowa 2 mieszanki, na drost i na d逝go嗆 inn.
To wszystko najlepiej na ja填iejszym poziomie ni 6 czyli lepiej 7.
Mo瞠 jeszcze + niebieski kolor(popiel) do wzmocnienia ch這dnego koloru.
Ale zobaczmy jeszcze co napisz dziewczyny...bo ja tylko teori "jad"
Dzi瘯uje Ci za wypowiedz , zobacz jak sie bedzie wyplukiwac ten kolor i co z niego zostanie , jak wyklucze sie po造sk mo瞠 nie bedzie tak zle , je瞠li tak to bede kombinowa przynajmniej teraz mam poj璚ie jak robi 瞠by nie wykombinowac choinki na g這wie , jak kupowa豉m farby widzia豉m ze maja mixery do farb , dzi瘯uje jeszcze raz

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2013-02-22 o 09:45
Anitast jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 10:13   #2702
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 487

Dziewczyny mam utleniacz 6% w kremie, mog z niego jako zrobi 3%? Szkoda mi kupowa ca造 3% bo tego 6% mam prawie litrow butl.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 10:44   #2703
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 928

Cytat:
Koralyn - super ten mixer, znalaz豉m odpowied na swoje pytanie, co prawda czer wychodzi przy neutralizacji, ale jako takie wyobra瞠nie jest, szkoda, 瞠 bieli nie mo積a doda, bo nie wiem, czy to ca趾owita czer, czy nie
Mixer super, cho mnie ta czer wy豉膨ca po dodaniu niebieskiego wkurza豉. Ale ol郾i這 mnie, 瞠 te kolory s dodawane w r闚nych proporcjach, wi璚 po prostu trzeba doda wi璚ej czerwieni, pomara鎍zu itp. I zn闚 wida kolor.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 10:49   #2704
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam utleniacz 6% w kremie, mog z niego jako zrobi 3%? Szkoda mi kupowa ca造 3% bo tego 6% mam prawie litrow butl.
Z tego co wiem jak rozrobisz p鏊 na p鏊 z woda z kranu to otrzymasz mniejszy oksydant , ale je瞠li sie myl to niech mnie poprawi kto bardziej profesjonalny , ja tak robi豉m z 9 % 瞠by w這sy przyciemnic i wyszed mi tylko odrobine ciemniejszy kolor ( bo zrobi豉m 4.5 % ) , kt鏎y sie zmyl po paru myciach
Stary 2013-02-22, 14:13   #2705
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Anitast Poka wiadomo嗆
Z tego co wiem jak rozrobisz p鏊 na p鏊 z woda z kranu to otrzymasz mniejszy oksydant , ale je瞠li sie myl to niech mnie poprawi kto bardziej profesjonalny , ja tak robi豉m z 9 % 瞠by w這sy przyciemnic i wyszed mi tylko odrobine ciemniejszy kolor ( bo zrobi豉m 4.5 % ) , kt鏎y sie zmyl po paru myciach
a czy nie powinno si u篡wa wody destylowanej?

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 14:29   #2706
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
a czy nie powinno si u篡wa wody destylowanej?
Z tego co ja znalaz豉m jak szuka豉m odpowiedzi woda z kranu i tak ja mieszalam
Stary 2013-02-22, 15:55   #2707
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 729

Cytat:
Serie N kt鏎 mia豉 k豉dzion to by造 natury, bez refleks闚... .13 jest be穎we (popiel ze z這tem) . Nie wiem co mia豉 ta. 15 bo wygl康a na 1-popiel 5-czerwie, wi璚 mo瞠 z tego jaki fiolet wyszed.
Wybieraj帷 teraz kolor musisz powiedzie czego oczekujesz i co masz teraz na g這wie, bo nie ka盥y zimny mo瞠sz bezkarnie po這篡 na ka盥e w這sy. (np na z這to nie k豉dzie si popielu , bo b璠 zielone)

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

je郵i b璠zie niebieski to trzeba zneutralizowa pomara鎍zowym jak wyp逝cz si do zielonego to wtedy co z czerwieni
a jak na ten niebieski poloze pomarancz to potem bede mog豉 po這篡c farbe w ciep造m odcieniu?(per這wy be)
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 18:15   #2708
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
a jak na ten niebieski poloze pomarancz to potem bede mog豉 po這篡c farbe w ciep造m odcieniu?(per這wy be)
Je郵i si zneutralizuje po po這瞠niu rudego do neutralnego br您u to mo瞠sz nak豉da ten .13 . Tylko k豉d帷 rudy istnieje du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 Ci z這tko lub rudy refleks zostanie...i pewnie wyjd troch ciemniej, bo korekcja koloru automatycznie przyciemnia i dopiero wtedy trzebaby ogl康n望 kolor i dobra albo ten .13, albo inny....ten .13 chyba na jasnych poziomach jest, nie?
Nie wiem, czy lepiej nie potraktowa niebieskich mocnym z這tem takim .33, bo skoro .1 masz na g這wie... Ostatno czyta豉m, 瞠 瞠by och這dzi z這to nale篡 da 1/3 cz窷 popielu . 01 (tylko 瞠 ten popiel s豉by, bo to popielata natura

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Mixer super, cho mnie ta czer wy豉膨ca po dodaniu niebieskiego wkurza豉. Ale ol郾i這 mnie, 瞠 te kolory s dodawane w r闚nych proporcjach, wi璚 po prostu trzeba doda wi璚ej czerwieni, pomara鎍zu itp. I zn闚 wida kolor.
Aaaaa! ju wiem o co chodzi, super jest!!!, to zlicza ile cz窷ci jest kolor闚 podstawowych (czerwony, 鄴速y, niebieski) wzi皻ych, 瞠by utworzy taki kolor jak w okienku du篡m

Goldika - Lepiej u篡 destylowanej bo jest zdermineralizowana, a z kranu ma chlor i inne sk豉dniki i mo瞠 幢e wp造n望 na ostateczny kolor.
Mieszasz 1:1 czyli 1 cz窷 6% i 1 cz窷 wody destylowanej, konsystencja farby b璠zie bardziej lej帷a, ale mo磧iwa do na這瞠nia

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-22 o 18:03
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 18:59   #2709
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Aaaaa! ju wiem o co chodzi, super jest!!!, to zlicza ile cz窷ci jest kolor闚 podstawowych (czerwony, 鄴速y, niebieski) wzi皻ych, 瞠by utworzy taki kolor jak w okienku du篡m
Nooo... a jakie kombinacje si wam podobaj?
8 - 7 - 6 jest fajne, cho dla mnie troch za ciemne, 8 - 6 - 5 chyba za ciep貫?
Stary 2013-02-22, 19:13   #2710
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i si zneutralizuje po po這瞠niu rudego do neutralnego br您u to mo瞠sz nak豉da ten .13 . Tylko k豉d帷 rudy istnieje du瞠 prawdopodobie雟two, 瞠 Ci z這tko lub rudy refleks zostanie...i pewnie wyjd troch ciemniej, bo korekcja koloru automatycznie przyciemnia i dopiero wtedy trzebaby ogl康n望 kolor i dobra albo ten .13, albo inny....ten .13 chyba na jasnych poziomach jest, nie?
Nie wiem, czy lepiej nie potraktowa niebieskich mocnym z這tem takim .33, bo skoro .1 masz na g這wie... Ostatno czyta豉m, 瞠 瞠by och這dzi z這to nale篡 da 1/3 cz窷 popielu . 01 (tylko 瞠 ten popiel s豉by, bo to popielata natura

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Goldika - Lepiej u篡 destylowanej bo jest zdermineralizowana, a z kranu ma chlor i inne sk豉dniki i mo瞠 幢e wp造n望 na ostateczny kolor.
Mieszasz 1:1 czyli 1 cz窷 6% i 1 cz窷 wody destylowanej, konsystencja farby b璠zie bardziej lej帷a, ale mo磧iwa do na這瞠nia

chodzi o to ze nie chce juz zimnych w這sow. Chodzi mi o poziom 8. 1cm od sk鏎y mam niebieski a reszte niebiesko miedziana, ca這軼 chcia豉bym ocieplic
Stary 2013-02-22, 20:10   #2711
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
chodzi o to ze nie chce juz zimnych w這sow. Chodzi mi o poziom 8. 1cm od sk鏎y mam niebieski a reszte niebiesko miedziana, ca這軼 chcia豉bym ocieplic
Chcesz poziom 8 a na jakim s teraz Twoje w這sy? i co Ty k陰d豉, 瞠 sa niebieskie i nie wiem jak to mo磧iwe, ale rudo/miedzienena d逝go軼i?, przecie te 2 kolory si neutralizuj do szaro軼i.
Na poziomie wy窺zym ni 7 nie u篡wa si niebieskiego a per喚 lub srebrny.
Stary 2013-02-22, 20:15   #2712
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Chcesz poziom 8 a na jakim s teraz Twoje w這sy? i co Ty k陰d豉, 瞠 sa niebieskie i nie wiem jak to mo磧iwe, ale rudo/miedzienena d逝go軼i?, przecie te 2 kolory si neutralizuj do szaro軼i.
Na poziomie wy窺zym ni 7 nie u篡wa si niebieskiego a per喚 lub srebrny.
mia豉m zdekoloryzowane wlosy na poziomie 7
rude z refleksem miedzianym, po這篡豉m 8sb z mixem niebieskim na 3 %

obecnie poziom to 6-7
1cm od sk鏎y jest niebieski
a reszta zimna wpadajaca w niebieski ale w sztucznym swietle wpadajaca w miedz.

wiem da豉m cia豉

a k豉de teraz wszystko na poziomie 8 bo i tak wychodzi ciemniej
Stary 2013-02-22, 21:05   #2713
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 487

polozylam farbe na pasko wlosow. Poziom 5 z woda 3% (oryginalna) i farba ledwo co zlapala. Odrost mam na poziomie 7 mniej wiecej... juz od jakiegos czasu mam problem z ufarbowaniem odrostow. Nie chca lapac koloru zawsze wychodza jasniej. Na wodzie 6% tez...
macie jakas rade na to?

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 22:22   #2714
zyta82
Rozeznanie

Prosz bardzo...jak uzysa:
-br您 (mieszaj帷 kolory komplementarne uzyskamy r騜e odcienie br您u)
-szary(pomara鎍zowy+ niebieski, wi璚ej niebieskiego + bia造)
http://painting.about.com/od/colourt...r_theory_5.htm

Cytat:
mia豉m zdekoloryzowane wlosy na poziomie 7
rude z refleksem miedzianym, po這篡豉m 8sb z mixem niebieskim na 3 %

obecnie poziom to 6-7
1cm od sk鏎y jest niebieski
a reszta zimna wpadajaca w niebieski ale w sztucznym swietle wpadajaca w miedz.

wiem da豉m cia豉

a k豉de teraz wszystko na poziomie 8 bo i tak wychodzi ciemniej
Ojej, to wina na pewno tego niebieskiego mixu (na poziom 8nie u篡wamy niebieskiego), niejedna z nas by si da豉 pokroi za zimny odcie Ale do rzeczy... zr鏏 sobie k徙iel rozja郾iaj帷 lub myj w這sy Head&shouldersen, nizoralem, szamponem w ka盥ym razie oczyszczaj帷ym, mo瞠 troch pomo瞠... Wyczyta陰m te ostatnio, 瞠 瞠by rozmi瘯czy w這sy i otworzy 逝ski (w celu lepszego wnikni璚ia we w這s) nak豉daj帷 czysty oxy6% na 10 minut, mo瞠 spr鏏uj otworzy, umy w這sy, mo瞠 si niebieski wyp逝cze i zakwasi, 瞠by zamkn望 逝ski.
Marzenie o poziomie 8 odesz這 w sin dal skoro masz poziom 7/6, dekolor by豚y tu pewnie potrzebny
e郵i Ci bardzo przeszkadza mo瞠sz spr鏏owa sam natur poziom 7 lub 8 (tylko uwaga przy 8 na odrost bo mo瞠 rozja郾i), bo wydaje mi si, 瞠 nie ma sensu farbowa je rud farb.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
polozylam farbe na pasko wlosow. Poziom 5 z woda 3% (oryginalna) i farba ledwo co zlapala. Odrost mam na poziomie 7 mniej wiecej... juz od jakiegos czasu mam problem z ufarbowaniem odrostow. Nie chca lapac koloru zawsze wychodza jasniej. Na wodzie 6% tez...
macie jakas rade na to?
A widzisz, firma firmie nier闚na... a przy odro軼ie nie by造 rozja填iane do blondu mo瞠? bo jak pusty w這s, czy siwy to si farba nie ima.
Z 6% to w豉郾ie tak jest niby rozja郾ia o 1 poziom, ale i r闚nie farbuje si ni na ten sam poziom.
Kiedy ogl康a豉m filmikw necie, jak wnika farba we w這sy, najpierw go rozja郾ia, a potem dopiero ciemnieje i chodzi o to, 瞠by uchwyci ten odpowiedni moment 瞠by nie by這 za jasno, ani za ciemno..i dlatego fryzjerzy "przecieraj" w這sy i sprawdzaj kolorpodczas farbowania i wiedz kiedy zmywa

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Nooo... a jakie kombinacje si wam podobaj?
8 - 7 - 6 jest fajne, cho dla mnie troch za ciemne, 8 - 6 - 5 chyba za ciep貫?
zdecydowanie 8-7-6 ! Ale trzeba jeszcze uwzgl璠ni w這sy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-22 o 22:29
Stary 2013-02-22, 22:34   #2715
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Prosz bardzo...jak uzysa:
-br您 (mieszaj帷 kolory komplementarne uzyskamy r騜e odcienie br您u)
-szary(pomara鎍zowy+ niebieski, wi璚ej niebieskiego + bia造)
http://painting.about.com/od/colourt...r_theory_5.htm

Ojej, to wina na pewno tego niebieskiego mixu (na poziom 8nie u篡wamy niebieskiego), niejedna z nas by si da豉 pokroi za zimny odcie Ale do rzeczy... zr鏏 sobie k徙iel rozja郾iaj帷 lub myj w這sy Head&shouldersen, nizoralem, szamponem w ka盥ym razie oczyszczaj帷ym, mo瞠 troch pomo瞠... Wyczyta陰m te ostatnio, 瞠 瞠by rozmi瘯czy w這sy i otworzy 逝ski (w celu lepszego wnikni璚ia we w這s) nak豉daj帷 czysty oxy6% na 10 minut, mo瞠 spr鏏uj otworzy, umy w這sy, mo瞠 si niebieski wyp逝cze i zakwasi, 瞠by zamkn望 逝ski.
Marzenie o poziomie 8 odesz這 w sin dal skoro masz poziom 7/6, dekolor by豚y tu pewnie potrzebny
e郵i Ci bardzo przeszkadza mo瞠sz spr鏏owa sam natur poziom 7 lub 8 (tylko uwaga przy 8 na odrost bo mo瞠 rozja郾i), bo wydaje mi si, 瞠 nie ma sensu farbowa je rud farb.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

A widzisz, firma firmie nier闚na... a przy odro軼ie nie by造 rozja填iane do blondu mo瞠? bo jak pusty w這s, czy siwy to si farba nie ima.
Z 6% to w豉郾ie tak jest niby rozja郾ia o 1 poziom, ale i r闚nie farbuje si ni na ten sam poziom.
Kiedy ogl康a豉m filmikw necie, jak wnika farba we w這sy, najpierw go rozja郾ia, a potem dopiero ciemnieje i chodzi o to, 瞠by uchwyci ten odpowiedni moment 瞠by nie by這 za jasno, ani za ciemno..i dlatego fryzjerzy "przecieraj" w這sy i sprawdzaj kolorpodczas farbowania i wiedz kiedy zmywa

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

zdecydowanie 8-7-6 ! Ale trzeba jeszcze uwzgl璠ni w這sy
dziekuje za wyczerpujaca odp.

Zle sie wyrazi豉m nie chce miec wlosow na poziomie 8 tylko takim farbuje bo i tak wychodzi ciemniej.

Wiesz myje dzien w dzien wlosy szaponem oczyszczajacym (dodaje do niego cytryny) i spiera sie kolor, niebieski blaknie.

Jak juz ca趾iem wymyje te moje kolorki to moge po這篡c resztke 8 sb kt鏎a mi zosta豉?

dekoloryzacje w tym miesiacu mialam juz 4 (chcialam byc blondynka) ale juz mi przeszlo.

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2013-02-22 o 22:36
Stary 2013-02-23, 13:34   #2716
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
dziekuje za wyczerpujaca odp.

Zle sie wyrazi豉m nie chce miec wlosow na poziomie 8 tylko takim farbuje bo i tak wychodzi ciemniej.

Wiesz myje dzien w dzien wlosy szaponem oczyszczajacym (dodaje do niego cytryny) i spiera sie kolor, niebieski blaknie.

Jak juz ca趾iem wymyje te moje kolorki to moge po這篡c resztke 8 sb kt鏎a mi zosta豉?

dekoloryzacje w tym miesiacu mialam juz 4 (chcialam byc blondynka) ale juz mi przeszlo.
No i wszystko jasne dlaczego masz niebieski odrost. W這s mocno odbarwiony + du穎 niebieskiego pigmentu. Swoj drog 4 deokoloryzacje w miesi帷? prawdziwym dekoloryzatorem czy proszkiem rozja郾iaj帷ym?

Imo teoretycznie tak. A w praktyce to i tak mo瞠sz si zdziwi efektem (patrz m鎩 przyk豉d poni瞠j).

Mam wra瞠nie, 瞠 te teoretyczne rozwa瘸nia o kolorach s mocno teoretyczne. A to dlatego 瞠 nie spos鏏 okre郵i dok豉dnie naturalnych barwnik闚 w這sa - do jakiego odcienia si utleni konkretne pasmo (?)(poza og鏊nym: czerwie-pomara鎍z-鄴單 w zale積o軼i od poziomu).

Patrz帷 po swoich w豉snych kud豉ch dochodz do wniosku, 瞠 jest kolor i jest refleks. O ile kolor daje si 豉twiej neutralizowa, to z refleksem nie jest tak prosto. 疾by go zneutralizowa to okazuje si, 瞠 kolor musia豚y by "przejaskrawiony" - aby wybi rudo嗆 z refleksu trzeba by zrobi po farbowaniu lekko niebieskawe w這sy. Lekko. Po kilku myciach niebieski si wypierze i zostanie natura.
Te czerwienie-rudo軼i-鄴販ie nie wypieraj si tak 豉two, gdy s jakby "podstaw" w這sa, a nie dodatkowym barwnikiem. Jednak je郵i u篡jemy farby z takimi barwnikami to nie do嗆, 瞠 musimy neutralizowa naturalne pigmenty to jeszcze te chemiczne z farby. Dlatego wiem, 瞠 niezale積ie od efektu jaki mi si trafi - czyt. niebiesko-zielone w這sy nigdy nie zdecyduj si na po這瞠nie "neutralizuj帷ej rudo軼i". Ona musi si wypra! Cho熲y za cen jamnika

Co do niebieskiego mixa przy wy窺zych poziomach.
Ja regularnie dorzucam niebieskiego mixa i nic z貫go si nie dzieje - jeszcze (farby 8-9, woda 3-4%, naturalne 6, efekt ~7 - 7,5).
Nawet ostatnio przed zmyciem farby mia豉m wra瞠nie 瞠 mi odrost w rudo軼i wpada (tak, tak, cho nie wiem sk康 to rude mia這by si wzi望, ale taki widzia豉m kolor). Po zmyciu wprawdzie bez rudo軼i, ale, uwaga: pi瘯ne ciep這 br您owe tony (takie kasztanowe) przy skroniach i ty逝.
I to efekt Allwaves natura+niebieski mix +4% 1:1.

Czy kto mo瞠 to sensownie wyt逝maczy?
Bo moja logika przy tym wysiada. No dobra, mo瞠 na d逝go軼i by造 wcze郾iej jakie rudawe refleksy i si st瘼i造 do br您u, ale odrost???

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-02-23 o 13:38
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 14:35   #2717
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka wiadomo嗆
No i wszystko jasne dlaczego masz niebieski odrost. W這s mocno odbarwiony + du穎 niebieskiego pigmentu. Swoj drog 4 deokoloryzacje w miesi帷? prawdziwym dekoloryzatorem czy proszkiem rozja郾iaj帷ym?

Imo teoretycznie tak. A w praktyce to i tak mo瞠sz si zdziwi efektem (patrz m鎩 przyk豉d poni瞠j).

Mam wra瞠nie, 瞠 te teoretyczne rozwa瘸nia o kolorach s mocno teoretyczne. A to dlatego 瞠 nie spos鏏 okre郵i dok豉dnie naturalnych barwnik闚 w這sa - do jakiego odcienia si utleni konkretne pasmo (?)(poza og鏊nym: czerwie-pomara鎍z-鄴單 w zale積o軼i od poziomu).

Patrz帷 po swoich w豉snych kud豉ch dochodz do wniosku, 瞠 jest kolor i jest refleks. O ile kolor daje si 豉twiej neutralizowa, to z refleksem nie jest tak prosto. 疾by go zneutralizowa to okazuje si, 瞠 kolor musia豚y by "przejaskrawiony" - aby wybi rudo嗆 z refleksu trzeba by zrobi po farbowaniu lekko niebieskawe w這sy. Lekko. Po kilku myciach niebieski si wypierze i zostanie natura.
Te czerwienie-rudo軼i-鄴販ie nie wypieraj si tak 豉two, gdy s jakby "podstaw" w這sa, a nie dodatkowym barwnikiem. Jednak je郵i u篡jemy farby z takimi barwnikami to nie do嗆, 瞠 musimy neutralizowa naturalne pigmenty to jeszcze te chemiczne z farby. Dlatego wiem, 瞠 niezale積ie od efektu jaki mi si trafi - czyt. niebiesko-zielone w這sy nigdy nie zdecyduj si na po這瞠nie "neutralizuj帷ej rudo軼i". Ona musi si wypra! Cho熲y za cen jamnika

Co do niebieskiego mixa przy wy窺zych poziomach.
Ja regularnie dorzucam niebieskiego mixa i nic z貫go si nie dzieje - jeszcze (farby 8-9, woda 3-4%, naturalne 6, efekt ~7 - 7,5).
Nawet ostatnio przed zmyciem farby mia豉m wra瞠nie 瞠 mi odrost w rudo軼i wpada (tak, tak, cho nie wiem sk康 to rude mia這by si wzi望, ale taki widzia豉m kolor). Po zmyciu wprawdzie bez rudo軼i, ale, uwaga: pi瘯ne ciep這 br您owe tony (takie kasztanowe) przy skroniach i ty逝.
I to efekt Allwaves natura+niebieski mix +4% 1:1.

Czy kto mo瞠 to sensownie wyt逝maczy?
Bo moja logika przy tym wysiada. No dobra, mo瞠 na d逝go軼i by造 wcze郾iej jakie rudawe refleksy i si st瘼i造 do br您u, ale odrost???
spokojnie prawdziwym dekoloryzatorem, z wlosami nic sie nie stalo.

teraz tylko pozbede sie tych blekitow, wyr闚nam wszystko i juz nie bede farbowac tylko zapuszczac swoje.

Dzis zrobi豉m p逝kanke z kawy bardzo fajnie przyciemni豉 mi w這sy
Stary 2013-02-23, 19:20   #2718
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

No i siedz z Igor 8-11 na glowie, jeszcze 5 min, splucze, wysusze i zdam relacje

No i w pogoni za chlodem porazka na calej linii Przed farbowaniem wlosy mialam na poziomie 7, cieple, ale nie za bardzo, odrost 5-6, neutralny.

Teraz jest ciut chlodniej na dlugosci, ciut cieplej na dlugosci. Poziom bez zmian. Mieszalam z oryginalna woda 6%.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0665.jpg (73,3 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0666.jpg (107,5 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0670.jpg (118,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0664.jpg (67,5 KB, 39 za豉dowa)

Edytowane przez Zadie
Czas edycji: 2013-02-23 o 19:50
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 20:13   #2719
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
Napisane przez Zadie Poka wiadomo嗆
No i siedz z Igor 8-11 na glowie, jeszcze 5 min, splucze, wysusze i zdam relacje

No i w pogoni za chlodem porazka na calej linii Przed farbowaniem wlosy mialam na poziomie 7, cieple, ale nie za bardzo, odrost 5-6, neutralny.

Teraz jest ciut chlodniej na dlugosci, ciut cieplej na dlugosci. Poziom bez zmian. Mieszalam z oryginalna woda 6%.
znaczy ch這dniej na d逝go軼i a cieplej na odro軼ie?

Fakt, ch這du brak, jak nic trzeba dodawa mixa. Tak tylko dumam czy komu wysz造 ch這dne kolory bez mixa?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-23, 20:25   #2720
Zadie
Raczkowanie

Cytat:

Fakt, ch這du brak, jak nic trzeba dodawa mixa. Tak tylko dumam czy komu wysz造 ch這dne kolory bez mixa?
Tak, o to mi chodzilo)))

Ja chyba pasuje i biore sie za farby na poziomie 6 z oksy 3%.
Stary 2013-02-23, 22:15   #2721
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez Zadie Poka wiadomo嗆

.11 nigdy nie wychodzi popielato tylko dok豉dnie tak jak u Ciebie- z這to... Niestety, ale chyba trzeba mieszac kolorki Pytanie tylko, ktore i jak

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-24, 01:58   #2722
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:

tak, ja nigdy nie bawi豉m si mixtonami

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-24, 08:24   #2723
Zadie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
.11 nigdy nie wychodzi popielato tylko dok豉dnie tak jak u Ciebie- z這to... Niestety, ale chyba trzeba mieszac kolorki Pytanie tylko, ktore i jak
Kupie tego Oystera nastepnym razem z zielonym i niebieskim mixtonem ?ALBO przyciemnie ALBO Wella Illumina 7/81

A tak moje wlosy zabijaja chlodem w swietle dziennym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0674.jpg (83,4 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0680.jpg (85,4 KB, 52 za豉dowa)
Stary 2013-02-24, 08:37   #2724
chickencrazy
Rozeznanie

Ech... pora磬i niestety musz by. Ale to jest frustruj帷e!!
Ja tym razem spr鏏uj z t Oyster, pewnie 8.11 plus niebieski mixton. Zastanawiam si jeszcze nad mixtonem popielatym (jako trzecim sk豉dnikiem), ale nie wiem, jakie tam s kolory
Stary 2013-02-24, 09:36   #2725
zyta82
Rozeznanie

Wiecie co "r璚e mi opadaj" i p豉ka si chce jak patrz na Wasze starania id na marne... ja wysiadam ;(
Stary 2013-02-24, 14:52   #2726
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Wiecie co "r璚e mi opadaj" i p豉ka si chce jak patrz na Wasze starania id na marne... ja wysiadam ;(
No... Ale ja i tak odnosz wra瞠nie, 瞠 do czego dochodzimy (i nie mam na my郵i bia貫j gor帷zki ) Jako tak idziemy w coraz powa積iejsze klimaty, kombinujemy z mieszaniem kolor闚 itd. Mo瞠 jeste鄉y ju ca趾iem blisko?? Kto wie... Ja si jeszcze nie poddaj My郵, 瞠 trzeba strzeli w Oyster, skoro Igora nie wypali豉 i zobaczymy. Je郵i nie pomo瞠 to... te id w z這to
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-24, 16:34   #2727
zyta82
Rozeznanie

Ano jeszcze nadzieja w "znajomej " c鏎ce, mo瞠 jakie info wyci庵n....ale kiedy...?
Stary 2013-02-24, 19:41   #2728
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Wydaje mi si, 瞠 trzeba znalezc tak kombinacj kolor闚, kt鏎a po zmieszaniu z tym co mamy na g這wie (鄴速y lub czerwony) stworzy popiel... a nie tak, kt鏎a z za這瞠nia ma byc popielem, tylko w豉郾ie po dodaniu odcienia w這s闚. eh....

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-24, 20:01   #2729
Zadie
Raczkowanie

Ech, a dzi zebra豉m tyle pochwa za w這sy co nigdy Cho ko這 popielu nie sta造 nawet
ALE pr鏏owa b璠 dalej i czyta Was, Dziewczyny.
Stary 2013-02-24, 21:06   #2730
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 trzeba znalezc tak kombinacj kolor闚, kt鏎a po zmieszaniu z tym co mamy na g這wie (鄴速y lub czerwony) stworzy popiel... a nie tak, kt鏎a z za這瞠nia ma byc popielem, tylko w豉郾ie po dodaniu odcienia w這s闚. eh....
hehe! no si rozumie

Zadie - no to super, pewnie w rzeczywisto軼i nie jest tak "幢e" jak na fotkach, bo fotki zawsze przek豉muj
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.