Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 92 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-24, 22:51   #2731
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

A co by tak bylo gdyby, zostawic to .11 i zrobic:
.22 + niebieski mixton?hm..

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 08:42   #2732
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

To farbowanie Igor rzeczywi軼ie mega nieudane ale co si dziwi, 瞠 pora磬a jak .11 to fiolet? Ewidentnie na Twoich w這sach wida, 瞠 nie masz 鄴速ego do wybicia tylko pomara鎍z.... a ja ju powtarzam enty raz 瞠 to co na palecie nie wyjdzie !!

Zyta nie za豉muj r彗 , gdyby to farbowanie by這 dobrane do tego co ma neutralizowa a nie wed逝g "naj豉dniejszego koloru z palety" to by這by pewnie lepiej..

A z racji tego, 瞠 jestem grzebacz internetowy znalaz豉m ko這 kolor闚 z Igory , nie rozumiem zdumienia t farb (pr鏂z palety) bo nie ma wcale odpowiednio dobranych odcieni.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ko這 kolor闚 igora.jpg (42,4 KB, 49 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-02-25 o 08:57
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 09:55   #2733
Zadie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 148

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
To farbowanie Igor rzeczywi軼ie mega nieudane ale co si dziwi, 瞠 pora磬a jak .11 to fiolet? Ewidentnie na Twoich w這sach wida, 瞠 nie masz 鄴速ego do wybicia tylko pomara鎍z.... a ja ju powtarzam enty raz 瞠 to co na palecie nie wyjdzie !!

Zyta nie za豉muj r彗 , gdyby to farbowanie by這 dobrane do tego co ma neutralizowa a nie wed逝g "naj豉dniejszego koloru z palety" to by這by pewnie lepiej..

A z racji tego, 瞠 jestem grzebacz internetowy znalaz豉m ko這 kolor闚 z Igory , nie rozumiem zdumienia t farb (pr鏂z palety) bo nie ma wcale odpowiednio dobranych odcieni.
Veroniqe22, dzi瘯i za to ko這, co mi si zafiksowa這, 瞠 -11 to ziele. B璠 wiedzia豉 co bra nast瘼nym razem, je郵i zdecyduj si na t farb

Tak patrz na ich palet, na ko這 i my郵, 瞠 na m鎩 pomara鎍zowy refleks b璠zie ok 7-12 (6 za ciemne, innych z dw鎩k nie ma) plus 0-22, bez dodawania 0-33, bo czerwonego refleksu brak.

Edytowane przez Zadie
Czas edycji: 2013-02-25 o 09:58
Zadie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 11:28   #2734
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Prosz Pr鏏uj, bo bez pr鏏 do niczego nie dojdziesz, ka盥a ma inne w這sy.. Uwa瘸j tylko na mixy bo one przyciemniaj i nawet nie wiem ile sie centymetr闚 w tej igorze dodaje na 60 ml.

.11 to zielen ale w oysterze..

Ja dodaje zdj璚ia moich k豉k闚 po prawie(?) miesi帷u od farbowania oysterem.. (bardzo mocna lampa i bez lampy przy halogenie)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130225_105034 (2).jpg (30,8 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130225_112028 (2).jpg (43,0 KB, 80 za豉dowa)
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 15:36   #2735
kamilka240116
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Witam... Bardzo prosz o porad, bo ju nie wiem co mam robi... Aktualnie mam w這sy pomalowane na blond, ale chcia豉bym co zmieni. M鎩 naturalny kolor to mysi blond, czyli jak dla mnie zupe軟ie nijaki, po prostu OKROPNY. Oczy mam koloru piwnego, ale obw鏚ka jest ja郾iejsza, bia趾o za to wygl康a jakby przybiera這 odcie delikatnie 鄴速ego ;/ Cer mam jasn, ale w lato 豉dnie si opalam na taki z這cisty odcie, usta koloru r騜owego. Rysy og鏊nie nie s ostre tylko delikatne. Bardzo prosz pole熯ie mi jaki 豉dny kolor tak abym wygl康a豉 bardziej wyrazi軼ie, mam namawia mnie na br您, ale pytanie jaki mi b璠zie pasowa? W blondzie nie do嗆, 瞠 wygl康am md這, to jeszcze strasznie niszczy mi w這sy, mam w這sy za ramiona.
kamilka240116 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-25, 19:25   #2736
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez kamilka240116 Poka wiadomo嗆
Witam... Bardzo prosz o porad, bo ju nie wiem co mam robi... Aktualnie mam w這sy pomalowane na blond, ale chcia豉bym co zmieni. M鎩 naturalny kolor to mysi blond, czyli jak dla mnie zupe軟ie nijaki, po prostu OKROPNY. Oczy mam koloru piwnego, ale obw鏚ka jest ja郾iejsza, bia趾o za to wygl康a jakby przybiera這 odcie delikatnie 鄴速ego ;/ Cer mam jasn, ale w lato 豉dnie si opalam na taki z這cisty odcie, usta koloru r騜owego. Rysy og鏊nie nie s ostre tylko delikatne. Bardzo prosz pole熯ie mi jaki 豉dny kolor tak abym wygl康a豉 bardziej wyrazi軼ie, mam namawia mnie na br您, ale pytanie jaki mi b璠zie pasowa? W blondzie nie do嗆, 瞠 wygl康am md這, to jeszcze strasznie niszczy mi w這sy, mam w這sy za ramiona.
Niestety nie pomo瞠my bo to nie ten w徠ek - poszukaj gdzie na pewno znadziesz co o doborze koloru w這s闚. sama kiedy wkleja豉m swoje fotki w aki makeover i sprawdza陰m kolory w這s闚... albo do jakiej stylistki fryzur wbij si w temat. Mo瞠sz jeszcze zrobi eksperyment, wklei nam swoj fotk ale tylko twarz, bez konturu w這s闚, 瞠by nie by這 wida koloru w這s闚, 瞠by鄉y si nie sugerowa造 to mo瞠 co wymy郵imy... W zale積o軼i od podzia逝 na typ kolorystyczny dziewczyn doradzaj, ale nie u nas niestety. pozdrawiam

Dzio販hy- nawet by豉m dzisiaj w czytelni przejrze t ksi捫k "fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi" niestety z braku czasu 鄉ign窸am tylko, ale jakie stare wydanie z 2000r mieli...to stare dzieje... w kazdym razie by豉 tabelka "niepowodze" i napisane by這, 瞠 za jasne w這sy po farbowniu s przyczyn....bla...bla..b la...jest min, za kr鏒ki trzymanie farby...i rzeczywi軼ie w rysunkach dopiero ko鎍owy rysunek mia po陰czony barwnik bespo鈔edni i co tam przez co鈣am sprz璕aj帷e, 陰cz帷e...i tak jak pis掖am gdzie wcze填iej, 瞠 ogl康a陰m filmik, 瞠 najpierw si w這sy rozja郾iaj, 瞠by si p騜niej przyciemni造.
A popiel wychodzi na popielato pono na w這sach siwych i pozbawionych pigmentu czerwieni i fioletu...ale co auto mia na my郵i
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-26, 05:21   #2737
uca
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 740

Czesc dziewczyny, farbowala ktoras farba o oznaczeniu 7.22? Zastanawiam sie nad jakims kolorem ktory troche by przyciemnil moje wlosy, a odrost nie bylby bardzo widoczny (mam kolor ciemny popielaty blond), chyba bylby dobry, fiolet ma niwelowac zolc ja wlasnie mam duzo zoltego barwnika we wlosach, nawet moje pasemka od slonca sa zoltawe.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Loreal-Majirel-Hair-Color-7-22.jpg (66,6 KB, 14 za豉dowa)
uca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-26, 13:45   #2738
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uca Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny, farbowala ktoras farba o oznaczeniu 7.22? Zastanawiam sie nad jakims kolorem ktory troche by przyciemnil moje wlosy, a odrost nie bylby bardzo widoczny (mam kolor ciemny popielaty blond), chyba bylby dobry, fiolet ma niwelowac zolc ja wlasnie mam duzo zoltego barwnika we wlosach, nawet moje pasemka od slonca sa zoltawe.
Je郵i masz swoje naturalne w這sy to przemy郵 jeszcze milion razy zanim zafarbujesz,bo p騧niej do niego ju nie wr鏂isz ...no chyba, 瞠 nie lubisz swojego koloru.
Majirel dziewczynom wyp逝kiwa si na rudo....refleks .22 to wzmcniony fiolet, tak neutralizuje z這to i 鄴單, w teorii do szaro軼i/neutralnego br您u...niestetu w rzeczywisto軼i...r騜鎴e to bywa
Stary 2013-02-26, 16:41   #2739
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
A popiel wychodzi na popielato pono na w這sach siwych i pozbawionych pigmentu czerwieni i fioletu...ale co auto mia na my郵i
No proste wtedy nic nie musi by neutralizowane, wi璚 wychodzi taki popiel jak na palecie. Te pr鏏ki w這s闚 na palecie to te podobno z bia造ch "w這s闚". A na naszych w這sach bez neutralizacji niestety si nie da. Ale jak osiwiejemy to jest szansa na popiel bez neutralizacji
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-26, 17:41   #2740
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
No proste wtedy nic nie musi by neutralizowane, wi璚 wychodzi taki popiel jak na palecie. Te pr鏏ki w這s闚 na palecie to te podobno z bia造ch "w這s闚". A na naszych w這sach bez neutralizacji niestety si nie da. Ale jak osiwiejemy to jest szansa na popiel bez neutralizacji
Ano jasne jak s這鎍e
tylko z przekor napis掖am bo w takim razie musimy si odbarwi do siwych/platynowych i wtedy si traktowa popielem... czyli k豉dzenie popielu na jakikolwiek ciep造 refleks, z g鏎y skazane jest na niepowodzenie i w rezultacie nadal pozostaj帷y ciep造 refleks znajomy nam bardzo dobrze, i poprostu do korekcji koloru s逝膨 korektory i ich nale篡 bezwzgl璠nie u篡wa, jednocze郾ie spodziewaj帷 si przyciemnienia koloru....ale wymodzi豉m
Stary 2013-02-26, 18:16   #2741
kachulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Hej dziewczyny, podczytuje was ju od d逝窺zego czasu i staram si korzysta z waszych porad
Zastanawiam si nad zakupem farb Genezy i b璠帷 w sklepie fryzjerskim sfotografowa豉m ich ko這 kolor闚 + opis pigment闚. Za陰czam, mo瞠 si wam przyda
Niestety upatrzy豉m sobie kolor 8BA, ale nie mog go zlokalizowa na kole ;-))

http://i.minus.com/ikQdbyEzHZkhH.jpg
http://i.minus.com/j84cVTNaBeAjc.jpg
kachulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-26, 18:22   #2742
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Prosz Pr鏏uj, bo bez pr鏏 do niczego nie dojdziesz, ka盥a ma inne w這sy.. Uwa瘸j tylko na mixy bo one przyciemniaj i nawet nie wiem ile sie centymetr闚 w tej igorze dodaje na 60 ml.

.11 to zielen ale w oysterze..

Ja dodaje zdj璚ia moich k豉k闚 po prawie(?) miesi帷u od farbowania oysterem.. (bardzo mocna lampa i bez lampy przy halogenie)
jestes zadowolona z formy wyplukiwania sie?
patrzac na drugie zdjecie ta czerwien mnie szokuje

u mnie po miesiacu wyglada tak...moze ta wella nie jest taka zla jak myslalam? w sloncu wpada w rudy, w sztucznym swietle widze refleksy czerwieni, za to w neutralny dziennym, mamy zloto. bladego pojecia nie wiem jaki krok nastepny podjac
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC14225.jpg (73,9 KB, 65 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-26, 22:03   #2743
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kachulka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, podczytuje was ju od d逝窺zego czasu i staram si korzysta z waszych porad
Zastanawiam si nad zakupem farb Genezy i b璠帷 w sklepie fryzjerskim sfotografowa豉m ich ko這 kolor闚 + opis pigment闚. Za陰czam, mo瞠 si wam przyda
Niestety upatrzy豉m sobie kolor 8BA, ale nie mog go zlokalizowa na kole ;-))

http://i.minus.com/ikQdbyEzHZkhH.jpg
http://i.minus.com/j84cVTNaBeAjc.jpg
Kachulka Dzi膮瘯i! Ale wyszpiegowa陰 no niestety tego 8BA nie wida
Zacytuj opis na 2 fotce : "Aby uzyskac kolor ton w ton nale篡 u篡 6% emulsji z farb w oczekiwanym kolorze"
"10vol 3% - tonowanie, przyciemnianie
20vol 6% - kolor ton w ton i przyciemnianie
"
Caate
- super masz kolor, tzn takiego jeszcze nie mia豉, lekko rudawy, ale widz, 瞠 odrost ciemniejszy od d逝go軼i, to wielki sukces

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-02-27 o 07:55
Stary 2013-02-26, 22:34   #2744
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Zacytuj opis na 2 fotce : "Aby uzyskac kolor ton w ton nale篡 u篡 6% emulsji z farb w oczekiwanym kolorze"

Caate - super masz kolor, tzn takiego jeszcze nie mia豉, lekko rudawy, ale widz, 瞠 odrost ciemniejszy od d逝go軼i, to wielki sukces "10vol 3% - tonowanie, przyciemnianie
"
dlatego mysle potrzymac go jeszcze z 2tyg, bo ostatnie 3mycia mocno rozjasnily mi wlosy, ze widze ten odrost. chce zobaczyc dalsza reakcje. stety niestety w mieszkaniu, patrzac w lusterko odrostu nie widze. mysle, ze bede celowac w 3%.

dzieki
Stary 2013-02-27, 09:12   #2745
kachulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Cytat:
"10vol 3% - tonowanie, przyciemnianie
"
Caate
- super masz kolor, tzn takiego jeszcze nie mia豉, lekko rudawy, ale widz, 瞠 odrost ciemniejszy od d逝go軼i, to wielki sukces
No szpiegowa豉m, szpiegowa豉m Pami皻a豉m, 瞠 interesowa造軼ie si jaki czas temu t farb, wi璚 skoro mam to zamieszczam
Dla przypomnienia przeczyta豉m sobie w徠ek w tamtym czasie i widz, 瞠 Caate mia豉 z貫 prze篡cia po tym 8BA :-( Szkoda, ale z drugiej strony dobrze jest uczy si na nie swoich b喚dach...
No c騜, b璠e duma豉 dalej jak pozby si mojej miedzi )
kachulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-27, 10:41   #2746
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez kachulka Poka wiadomo嗆
No szpiegowa豉m, szpiegowa豉m Pami皻a豉m, 瞠 interesowa造軼ie si jaki czas temu t farb, wi璚 skoro mam to zamieszczam
Dla przypomnienia przeczyta豉m sobie w徠ek w tamtym czasie i widz, 瞠 Caate mia豉 z貫 prze篡cia po tym 8BA :-( Szkoda, ale z drugiej strony dobrze jest uczy si na nie swoich b喚dach...
No c騜, b璠e duma豉 dalej jak pozby si mojej miedzi )
oj mialam, mialam
Stary 2013-02-28, 01:58   #2747
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

A ja tak sobie jeszcze my郵, czytaj帷 o tym, 瞠 refleksy typu .11 itd. nie chwytaj w這s闚, kt鏎e maj jakikolwiek ciep造 pigment, czy w takim razie nie p鎩嗆 w natur, kt鏎a jest neutralna i nie miesza jej samej z czystymi pigmentami czyli np. 7, 7N (itp.) + mix niebieski, zielony (...).

Mam samych mixton闚 sporo, wi璚 przetestuj (jak zwykle zreszt )
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 07:28   #2748
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
A ja tak sobie jeszcze my郵, czytaj帷 o tym, 瞠 refleksy typu .11 itd. nie chwytaj w這s闚, kt鏎e maj jakikolwiek ciep造 pigment, czy w takim razie nie p鎩嗆 w natur, kt鏎a jest neutralna i nie miesza jej samej z czystymi pigmentami czyli np. 7, 7N (itp.) + mix niebieski, zielony (...).

Mam samych mixton闚 sporo, wi璚 przetestuj (jak zwykle zreszt )
Chyba nie tyle nie 豉pie na ciep造ch, co po prostu na "bia造ch" 豉dnie wychodzi. to pewne dla m篹czyzn jak siwiej i ukrywaj ...hehe farby 7.7N chyba nie ma jest 7N i 7.0 i 7.7.
Super, super nasz "kr鏊iczku do鈍iadczalny"
Stary 2013-02-28, 08:46   #2749
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Chyba nie tyle nie 豉pie na ciep造ch, co po prostu na "bia造ch" 豉dnie wychodzi. to pewne dla m篹czyzn jak siwiej i ukrywaj ...hehe farby 7.7N chyba nie ma jest 7N i 7.0 i 7.7.
Super, super nasz "kr鏊iczku do鈍iadczalny"
No mo瞠 幢e si wyrazi豉m pisz帷 o "豉paniu farby", a z tym 7, 7N to by這 wymienianie po przecinku r騜nych, nie 瞠 7.7N hahah!
Stary 2013-02-28, 09:22   #2750
chickencrazy
Rozeznanie

Ojej, jak to nie 豉pi ciep造ch? Czy to jakie ostatnie odkrycie, czy lu幡a interpretacja tego, co pisa豉 wcze郾iej Zytka? edit; ok, ju wiem

S逝chajcie, ja jeszcze z takim g逝pim pytaniem: tak, jak wspomina豉m wcze郾iej, moja kolejna pr鏏a to b璠zie Oyster. 8.11 plus mixton niebieski, ale prosz mi wyt逝maczy, czy 8.1 to jest to samo, co 8.11 tylko w bardziej "lajtowej" wersji (mniej zieleni)? Bo nie wiem, czy jest sens bra te 8.1, 瞠by zmiesza j z 8.11.

G這wi si te, czy dodawa mixton popielaty. Wydaje si baaardzo ciemny na wzorniku, cho niebieski te jasny nie jest.

Czyli zamys jest taki:
8.11 plus mixton niebieski lub
8.11 plus mixton niebieski i popielaty.
ewentualnie 8.1 plus 8.11 plus mixton(y)

Co Wy na to? Tu fotki moich w這s闚, z tym, 瞠 w rzeczywisto軼i s ciemniejsze, o p馧 tonu, a mo瞠 nawet o 1.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post38785040

Jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje, a mianowicie moc utleniacza. Piszecie, 瞠 6% za bardzo rozja郾ia, wi璚 w這sy rudziej i potem si to wyp逝kuje. No i tu wszystko jasne, ale id帷 dalej... je郵i p騧niej farbniemy sobie na 3%, to przecie te w這sy ni瞠j (opr鏂z odrostu, kt鏎y ju sz鏀tk nie jest traktowany) dalej s wyrudzone wcze郾iejszymi farbowaniami. Ale kolor lepszy, jak donosicie. Dlaczego wi璚 nie wyp逝kuje si do rudego, mimo, 瞠 wcze郾iej ta cz窷 w這s闚 by豉 farbowana na 6%, wi璚 si陰 rzeczy musia豉 si rozja郾i/zrudzie. Czy farba na 3% jako lepiej trzyma ten kolor (m闚i o nie-siwych w這sach)?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-02-28 o 09:30
Stary 2013-02-28, 14:50   #2751
Zadie
Raczkowanie

To nie tak, 瞠 popiele nie 豉pi ciep造ch ton闚, po prostu ich nie wybij, a przynajmniej nie pomara鎍zowych.

Na moich w這sach o pomara鎍zowym refleksie podw鎩nie popielata farba po dw鏂h myciach da豉 bardzo fajny efekt- mam w這sy ciep這-zimne(!), miejscami refleksy s szare, gdzieniegdzie pomara鎍zowe, by豉m niezadowolona z Igory, teraz BARDZO mi sie podoba ten misz-masz, wklejam zdj璚ia w s這鎍u i 鈍ietle dziennym by zobrazowa co mam na my郵i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0690.jpg (115,9 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0693.jpg (125,2 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0715.jpg (112,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0716.jpg (124,2 KB, 39 za豉dowa)
Stary 2013-02-28, 15:08   #2752
Shade_23
Zadomowienie

Nooo w豉郾ie, tak jak napisa豉 Zadie, mia豉m na my郵i, 瞠 raczej trudno jest samym popielem wych這dzi kolor.
Chocia... s這wo "nie 豉pie" w sumie te pasuje... Bo gdyby 豉pa這, to ka盥a z nas mia豉by ju pi瘯ny, zimny br您 na g這wie

Chickencrazy a ja mam ten sam dylemat co Ty! Czy bra .1 czy .11 i te same mixy
Czaj si jeszcze na ten Oyster, a je郵i to nic nie da, to celuj w t natur + mixy, o czym wspomina豉m wcze郾iej.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-28 o 15:13
Stary 2013-02-28, 15:12   #2753
Zadie
Raczkowanie

[/COLOR]Ju mia豉m ziele, nie dzi瘯uj, wol rude
Bo zamalowaniu ciep貫go be簑 na poziomie 10, no, 9,5, farb 7,1 na wodzie 3% zrobi si taki glon, 瞠 ludzie si na ulicy obracali

chickencrazy, tak patrz na Twoje w這sy i serio- nie bra豉bym popielu, bo mog wyj嗆 zielone.

Edytowane przez Zadie
Czas edycji: 2013-02-28 o 15:15
Stary 2013-02-28, 15:17   #2754
Shade_23
Zadomowienie

O... na temat glon闚 to ja co wiem Masakra, zgadzam si Zreszt pokazywa豉m zdj璚ia tego koszmaru... Ale to by這 na jasnych w這sach. Teraz mam poziom 6. Czuj si nieco bezpieczniej

Chicken ale faktycznie w Twoim przypadku lepiej uwa瘸. Spr鏏uj na pasemku. Moje w這sy wtedy by造 mniej wi璚ej tak jasne, jak Twoje...

Edit: znalaz豉m te strrraszne fotki No wi璚 na 1 w這sy zaraz po masakrze, a na 2 ju przyciemnione - ale jak wida, ziele nadal przebija. Potem zosta這 tylko jedno... radykalne ci璚ie.
Teraz zn闚 mam w這sy za ramiona, ale na kilku pasemkach jeszcze wida co takiego szarawo-zielonkawego jakby. Czekam i potem troszeczk to zetn. No wi璚... Warto uwa瘸, prawda?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 90.jpg (34,7 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,5 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-28 o 15:41
Stary 2013-02-28, 16:52   #2755
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Shade
nie by這 mnie tu wtedy, to farba czy sam mix +oxy?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 16:58   #2756
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka wiadomo嗆
Shade
nie by這 mnie tu wtedy, to farba czy sam mix +oxy?
To by這 przekombinowanie zesz這roczne Chcia豉m rozja郾i w這sy, a 瞠 wcze郾iej bawi豉m si w hennowanie, to wysz這 co wysz這 Rozja郾ia豉m 2 razy pod rz康 rozja郾iaczem popielatym, a potem na to jeszcze popielata farba (ju nie pami皻am jaka) i weso這 畝dne pomidory itp. na to nie pomog造... Jedynie no篡czki

By這, min窸o, ale warto o tym pami皻a, 瞠 zabawa we fryzjera mo瞠 si sko鎍zy koszmarnie
Stary 2013-02-28, 17:19   #2757
chickencrazy
Rozeznanie

Ale zaraz, dziewczyny... po farbowaniu popielem (7.1 + 8.1)nie mam 瘸dnego glona Farba by豉 szara na w這sach, niestety najwyra幡iej niewystarczaj帷o szara.
Chyba bardziej niebezpieczny jest niebieski, nie? Oczywi軼ie mam zamiar robi na pasemku najpierw.

Shade, ja tak jasnych w這s闚 nie mam. Na fotkach telefonem wychodz takie jasne. U Ciebie jest wyra幡y 鄴速y (z這ty), moje w這sy s rude. Swoj drog, po przyciemnieniu (nie m闚i o tym glonie, tylko reszcie) w這sy mia豉 fajne

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-02-28 o 17:20
Stary 2013-02-28, 17:25   #2758
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

efekt, nie powiem, ciekawy
no, uwa瘸 trzeba, tak jak tu pichcimy
mi ju wy豉zi z這to w ramach zmywania koloru, wi璚 czas my郵e o zmianie farby, tak by mia豉 w ofercie te mix fioletowy, przy najbli窺zych zakupach przyjrz si tym ostatnim w徠kowym odkryciom: Igorze i Oysterowi

a co do farb .1 / .11 z mixem - ja lec na naturze+mix, imo bardziej przewidywalne, no i stanowi lepsz podstaw dla siwk闚 (teoretycznie)

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Chicken, jak nie masz glona to ok, znaczy, 瞠 mia豉 te rude tony, kt鏎e wy豉pa造 te .1
Mi te d逝go rude zjada這, ale teraz widz, 瞠 g堯wnie z這to, no i ryzyko zglonowacenia ro郾ie,
a fakt, na zdj璚iach masz bardzo jasne, w豉郾ie z這to-鄴速awe + pasma rudawe

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Swoj drog, po przyciemnieniu (nie m闚i o tym glonie, tylko reszcie) w這sy mia豉 fajne
popieram

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2013-02-28 o 17:24
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 17:38   #2759
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

witam

dziewczynki mam pytanie i prosbe farbuje w這sy brazem (z這to brazowy odcie) 5.73 w swietle dziennym szczeg鏊nie w s這ncu pojawia sie bordowy refleks farba jest profesionalna londa

czy bordowo-czerwony refleks mozna" wybic " odcieniem naturalnym z tej samej firmy londy i ten sam poziom tylko ze odcien braz naturalnie brazowy 5,07? czy po takim farbowaniu z odcienia ciep貫go na neutralny moze wyjsc ziele?

Naturalne z 0 po kropce/przecinku/uko郾iku mo積a nak豉dac na ciep造 odcie ???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07672.jpg (88,6 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07674.jpg (93,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b468e33d420e430bc161fa4050e8a4e1_5.jpg (41,3 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-28 o 17:43
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 18:17   #2760
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
witam

dziewczynki mam pytanie i prosbe farbuje w這sy brazem (z這to brazowy odcie) 5.73 w swietle dziennym szczeg鏊nie w s這ncu pojawia sie bordowy refleks farba jest profesionalna londa

czy bordowo-czerwony refleks mozna" wybic " odcieniem naturalnym z tej samej firmy londy i ten sam poziom tylko ze odcien braz naturalnie brazowy 5,07? czy po takim farbowaniu z odcienia ciep貫go na neutralny moze wyjsc ziele?

Naturalne z 0 po kropce/przecinku/uko郾iku mo積a nak豉dac na ciep造 odcie ???
Natura to mieszanka 3 podstawowych kolor闚, wi璚 nie ma tam 瘸dnego dominuj帷ego....refleks zostanie taki sam, jak si czerwie pokazuje, odnajd pod jakim numerkiem kryje si ziele w londzie
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.