Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 93 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-02-28, 18:19   #2761
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 928
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez L_ka Poka wiadomo嗆
Chicken, jak nie masz glona to ok, znaczy, 瞠 mia豉 te rude tony, kt鏎e wy豉pa造 te .1
Mi te d逝go rude zjada這, ale teraz widz, 瞠 g堯wnie z這to, no i ryzyko zglonowacenia ro郾ie,
a fakt, na zdj璚iach masz bardzo jasne, w豉郾ie z這to-鄴速awe + pasma rudawe
Tak tak, w豉郾ie fioletowy u mnie nie zrobi nic, kompletnie nic. Bo najpierw waln窸am fiolecik (8.22, fakt, 瞠 z ma造m dodatkiem natury, ale jednak kolorek by fioletowy). A popiel zjada rudy, ale za ma這, st康 konieczno嗆 mixtona.

Cytat:
Napisane przez Shade_23
ale na kilku pasemkach jeszcze wida co takiego szarawo-zielonkawego jakby
Fajnie, to jest szansa, 瞠 przy regularnym, rozs康nym stosowaniu popiel si nie wyp逝cze

Tylko 瞠by to dobrze dobra
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 21:16   #2762
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

S逝chajcie... nudzi這 mi si i farbn窸am w這sy samymi mixtonami
Dok豉dnie to Geneza mix popielaty + grafitowy na wodzie 6%.

Sza逝 nie ma, rudo軼i nadal s, cho nieco "uspokojone" ale my郵, 瞠 gdyby zmiesza jeszcze mix niebieski, to mog這by by nie幢e.
Wklej zaraz foty, tylko troch je musz zmniejszy...

Ale to nic... Pierwszy raz zainteresowa豉m si w這sami pod spodem!!
Ja ich nigdy nie farbuj, bo po pierwsze mam za g瘰te i nie umiem tam sama dotrze, a dwa nie widz potrzeby, bo na co dzie ich po prostu nie wida. Odgarn窸am dzi i... szok!! Totalnie popielate w這sy!!! Moje, w豉sne, naturalne w這sy!! Siwk闚 o dziwo wiele od spodu nie ma, ale w這sy zwyczajnie odros造 i serce mi p瘯a, bo s... pi瘯ne!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-02-28 o 21:18
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-28, 23:36   #2763
snow_whitee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

...

Edytowane przez snow_whitee
Czas edycji: 2013-03-12 o 17:40
snow_whitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 15:15   #2764
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Natura to mieszanka 3 podstawowych kolor闚, wi璚 nie ma tam 瘸dnego dominuj帷ego....refleks zostanie taki sam, jak si czerwie pokazuje, odnajd pod jakim numerkiem kryje si ziele w londzie
podejrzewam ze w豉snie londa 5,07 taka bedzie
nie znam sie na tonowaniu refleks闚 ,po鈍iat boje sie ewentualnej zieleni
Stary 2013-03-01, 17:44   #2765
chickencrazy
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
S逝chajcie... nudzi這 mi si i farbn窸am w這sy samymi mixtonami
Dok豉dnie to Geneza mix popielaty + grafitowy na wodzie 6%.

Sza逝 nie ma, rudo軼i nadal s, cho nieco "uspokojone" ale my郵, 瞠 gdyby zmiesza jeszcze mix niebieski, to mog這by by nie幢e.
Wklej zaraz foty, tylko troch je musz zmniejszy...

Ale to nic... Pierwszy raz zainteresowa豉m si w這sami pod spodem!!
Ja ich nigdy nie farbuj, bo po pierwsze mam za g瘰te i nie umiem tam sama dotrze, a dwa nie widz potrzeby, bo na co dzie ich po prostu nie wida. Odgarn窸am dzi i... szok!! Totalnie popielate w這sy!!! Moje, w豉sne, naturalne w這sy!! Siwk闚 o dziwo wiele od spodu nie ma, ale w這sy zwyczajnie odros造 i serce mi p瘯a, bo s... pi瘯ne!
Dawaj te foty

Kurcz, moje naturalne w這sy te by造 popielate, cho ciemne. No ale nie ma szans, 瞠by nie farbowa, bo siwki
Stary 2013-03-01, 17:59   #2766
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Dawaj te foty

Kurcz, moje naturalne w這sy te by造 popielate, cho ciemne. No ale nie ma szans, 瞠by nie farbowa, bo siwki
Moje naturalki te s ciemne... Zaraz wrzuc foty.

A z innej beczki... Czy s造sza造軼ie co mo瞠 konkretnego na temat odsiwiaczy?? Wczoraj zacz窸am si nad tym zastanawia, bo skoro to nie farba a preparat, kt鏎y stopniowo ma przywraca siwulcom ich naturalny kolor, to powinny p鎩嗆 w popiel... ??

Np. taki: http://www.abc-uroda.com/odsiwiacze/...ium-jasny.html i tu te opis: http://www.siwe-wlosy.gines.pl/renature.html

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-01 o 18:03
Stary 2013-03-01, 19:19   #2767
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

A ja dzisiaj uderzam w Mro幡y Br您 Joanny bo czekam na wasze zdjecia z farbowania ostatnio odkrytymi farbami;-) i chcialam tez kupic szybko cos najtanszego i dobrego (6zl). Dziewczynie wyszlo ca趾iem ca趾iem.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...5&postcount=43

Dziewczyny, a widzialyscie cos takiego: Indygo
http://www.khadi.pl/khadi-indygo-wlosy-ciemny-braz
Ponoc swietnie ochlodzilo wlosy...
Paleta kolorow:
http://www.khadi.pl/probnik-kolorow-farb-khadi

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-03-01 o 20:25
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 20:14   #2768
Shade_23
Zadomowienie

Wrzucam obiecane foty

Fot. 1, 2, 3 - obecny kolor po farbowaniu samymi mixami.

Fot. 4, 5, 6 - moje w這ski "od 鈔odka", gdzie nie dociera farba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-3_2.jpg (43,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-4_2.jpg (39,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-5_2.jpg (52,4 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie_2.jpg (58,8 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-1_2.jpg (46,9 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-2_2.jpg (54,8 KB, 30 za豉dowa)
Stary 2013-03-01, 21:12   #2769
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
A ja dzisiaj uderzam w Mro幡y Br您 Joanny bo czekam na wasze zdjecia z farbowania ostatnio odkrytymi farbami;-) i chcialam tez kupic szybko cos najtanszego i dobrego (6zl). Dziewczynie wyszlo ca趾iem ca趾iem.

Paleta kolorow:

Kochana.... to henna...wysterzgaj si, bo niczym tego p騜niej nie przykryjesz, zreszt shade mia豉 z tym swoje do鈍iadczenia
shade - kupi豉m kiedy w Anglii jaki super extra tacie...ale nie stosowa, bo cholernie 鄉ierdzi i nie m鏬 tego smrodku znie嗆, ale mo瞠 masz mniejsz wra磧iwo嗆 na zapachy to pr鏏uj, pr鏏uj
... Ale naturalki masz pi膮膮ekne
Nie wiem ale na farbowanych u Ciebie jest rudo-z這to, albo rudo-zielono ???
ifrit- je郵i .07 to ziele w londzie (a co znalaz豉, 瞠 to ziele? )to natury jest i tak wi璚ej ni zieleni, to delikatna ziele, ktzywdy Ci nie zrobi

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-03-01 o 22:03
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-01, 23:21   #2770
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆

Paleta kolorow:

Ja d逝go hennowa豉m Khadi. Ciemny br您 i indygo w豉郾ie. Owszem, efekt jest wow, ale na chwil. Indygo si rekordowo szybko wyp逝kuje. Fakt, w這sy cudowne po hennie. Od篡wionie, l郾i帷e. Ale mnie ca造 proces nak豉dania henny szybko zniech璚i. 2 godz. pod przykryciem, koszmarne wyp逝kiwanie proszku no i smrodek. Cho nie powiem, kusi...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-01 o 23:24
Stary 2013-03-02, 04:58   #2771
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Kochana.... to henna...wysterzgaj si, bo niczym tego p騜niej nie przykryjesz, zreszt shade mia豉 z tym swoje do鈍iadczenia
shade - kupi豉m kiedy w Anglii jaki super extra tacie...ale nie stosowa, bo cholernie 鄉ierdzi i nie m鏬 tego smrodku znie嗆, ale mo瞠 masz mniejsz wra磧iwo嗆 na zapachy to pr鏏uj, pr鏏uj
... Ale naturalki masz pi膮膮ekne
Nie wiem ale na farbowanych u Ciebie jest rudo-z這to, albo rudo-zielono ???
ifrit- je郵i .07 to ziele w londzie (a co znalaz豉, 瞠 to ziele? )to natury jest i tak wi璚ej ni zieleni, to delikatna ziele, ktzywdy Ci nie zrobi

5.07 to braz naturalnie br您owy w londzie ... .7 to br您 ... tylko tak mysle 瞠 je郵i przewa瘸 natura odcien neutralny (matowy) a braz to reflex to ma wiecej czasteczek zieleni niz np. 5,73 braz-br您owo-z這ty (aktualny kolor ), gdzie po przecinku jest braz dominuj帷y
zastanawia mnie czy ta natura w farbie na 2 miejscu 5,07 mi krzywdy nie zrobi?

jakie oznaczenia ma ziele?jak jej szukac ?

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-02 o 05:00
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-02, 08:21   #2772
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
5.07 to braz naturalnie br您owy w londzie ... .7 to br您 ... tylko tak mysle 瞠 je郵i przewa瘸 natura odcien neutralny (matowy) a braz to reflex to ma wiecej czasteczek zieleni niz np. 5,73 braz-br您owo-z這ty (aktualny kolor ), gdzie po przecinku jest braz dominuj帷y
zastanawia mnie czy ta natura w farbie na 2 miejscu 5,07 mi krzywdy nie zrobi?

jakie oznaczenia ma ziele?jak jej szukac ?
no tak .07 ma "wi璚ej zieleni" ni .7, ale tak czy siak pog喚bi obecny refleks
Jak masz poziom 5 to zieleni nie musisz si specjalnie obawia, musia豉by "ton" mixtonu dorzuci, ziele grozi przy poziomach 7-8 wzwy

odnalaz豉m:
Cytat:
witam

dziewczynki mam pytanie i prosbe farbuje w這sy brazem (z這to brazowy odcie) 5.73 w swietle dziennym szczeg鏊nie w s這ncu pojawia sie bordowy refleks farba jest profesionalna londa

czy bordowo-czerwony refleks mozna" wybic " odcieniem naturalnym z tej samej firmy londy i ten sam poziom tylko ze odcien braz naturalnie brazowy 5,07? czy po takim farbowaniu z odcienia ciep貫go na neutralny moze wyjsc ziele?

Naturalne z 0 po kropce/przecinku/uko郾iku mo積a nak豉dac na ciep造 odcie ???
Tak, naturalne (0) mo瞠sz nak豉da na cokolwiek na g這wie. Generalnie jest "natura" bez refleks闚, ale bior帷 pod uwag dzia豉nie oxy na w豉sne pigmenty w這sa i tak daje ciep造 odcie.
5.07 nic Ci nie zneutralizuje, Londa nie ma farb z zieleni - pozostaje Ci tylko natura + mix /28 (za陰cznik)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg LONDA NOWA PAL STR 1.jpg (109,4 KB, 18 za豉dowa)

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-02, 14:14   #2773
Shade_23
Zadomowienie

Zytka na moich farbowanych zdecydowanie jest rudo-z這to Zieleni tam nie ma absolutnie - aparat przek豉muje.
O ile rudych nie cierpi tak z這tko mi wcale nie przeszkadza

Postanowi豉m te wr鏂i do poziomu 6/5. Ale chyba na wodzie 6%.

Przedzia貫k mi si rozja郾ia przy wy窺zych poziomach, a zn闚 oxy 3% na kr鏒ko przykrywa siwulki. Chyba najlepiej by by這 dla mnie i嗆 w natur np. z poziomu 5 i do tego niebieski mix, na oxy 6% i m璚zy jedynie przedzia貫k, a co drugie czy trzecie farbowanko przeci庵a mieszank na reszt w這s闚... My郵isz, 瞠 ma to sens?
Stary 2013-03-02, 14:36   #2774
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Zytka na moich farbowanych zdecydowanie jest rudo-z這to Zieleni tam nie ma absolutnie - aparat przek豉muje.
O ile rudych nie cierpi tak z這tko mi wcale nie przeszkadza

Postanowi豉m te wr鏂i do poziomu 6/5. Ale chyba na wodzie 6%.

Przedzia貫k mi si rozja郾ia przy wy窺zych poziomach, a zn闚 oxy 3% na kr鏒ko przykrywa siwulki. Chyba najlepiej by by這 dla mnie i嗆 w natur np. z poziomu 5 i do tego niebieski mix, na oxy 6% i m璚zy jedynie przedzia貫k, a co drugie czy trzecie farbowanko przeci庵a mieszank na reszt w這s闚... My郵isz, 瞠 ma to sens?
O ile przeci庵ni璚ie kolorku z niebieskim mixem jest ca趾iem w雀ciwe, nawet si zastanawiam, czy za ka盥ym razem nie robi tylko odrostu bo to takie w豉郾ie przeci庵ni璚ie koloru robi si jak kolejny raz si farbuje na ten sam kolor..(odrost 20-25min, przeci庵ni璚ie na d逝go嗆 5 min, zemulgowa, potrzyma min sp逝ka) .to zastanawia mnie w豉郾ie co si b璠zie dzia這 z tym przedzia趾iem na 6%...A we spr鏏uj na這篡 na pasemko (odrost) mieszank i trzymaj max 30 min a inne na堯 na40min...albo kr鏂ej 25 min. i przecieraj grzbietem grzebienia .... chodzi mi o to, 瞠by z豉pa ten moment, czy w ko鎍u si przyciemni ten odrost po rozja填ieniu, czy nie...ale wiesz to takie do鈍iadczenie musia這by by

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:42
Stary 2013-03-02, 15:16   #2775
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
jestes zadowolona z formy wyplukiwania sie?
patrzac na drugie zdjecie ta czerwien mnie szokuje

u mnie po miesiacu wyglada tak...moze ta wella nie jest taka zla jak myslalam? w sloncu wpada w rudy, w sztucznym swietle widze refleksy czerwieni, za to w neutralny dziennym, mamy zloto. bladego pojecia nie wiem jaki krok nastepny podjac
W豉郾ie nie kumam o co chodzi, bo jestem bardzo zadowolona... ja nie mam czerwonego ani grama, na aparacie wygl康aj inaczej na komputerze inaczej a jak doda豉m na wiza to w og鏊e inaczej o,O ja juz nie wiem o co chodzi

a poza wiza瞠m wygl康aj tak :
https://lh6.googleusercontent.com/-j...302_152050.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/-w...302_152113.JPG

mo瞠 mi kto powiedzie o co tu chodzi ;D haha

dla przyk豉du zdj璚ie z teraz, robione po minucie w tym samym miejscu hahah i b康z tu m康ra ;D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130302_152050.jpg (192,0 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130302_152113.jpg (170,9 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-02 o 15:35
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-02, 15:32   #2776
zyta82
Rozeznanie

Vera - jak wejdziesz do sklepu z TV to na ka盥ym ten sam program ma inny kolor

znalaz豉n cosik...fryzjer si wypowiada:
"Dodam ze nie wolno zapominac o koloryzacji TON W TON bo wlasnie przeciez po to zostaly stworzone farby bez amoniaku prawda? Tym bardziej ze wzgledow czysto kosmetycznych po co traktowac wlosy agresywnie skoro chcemy miec ciemniejsze???
A oxydanty 3% lub nizej to nic innego jak kremy utleniajace z mniejsza zawartoscia tlenu, poniewaz o ile pamietam taka niska zawartosc tlenu w polaczeniu z pigmentami jest totalnie wystarczajaca na otwarcie i penetracje luski wlosa i pozostawienie wlosow z nienagannym stanie z dlugotrwalym kolorem a do tego z polyskiem.
Im wyzsza zawartosc tlenu tym wieksze utlenianie / rozjasnianie zgadza sie ?

W przypadku farb tradycyjnych nawet z niska zawartoscia amoniaku lub jego pochodnymi ZAWSZE jest proces otwarcia luski, penetracji wiazania molekul, I ROZJASNIANIA czyli tzw podkladu rozjasniajacego we wlosie nawet jesli farbujemy sie na czarno "

" Dodanie zimnych pigment闚 do ciep貫j farby powoduje uzyskanie d逝窺zej 篡wotno軼i itp.
"

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-03-02 o 15:39
Stary 2013-03-02, 15:52   #2777
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
O ile przeci庵ni璚ie kolorku z niebieskim mixem jest ca趾iem w雀ciwe, nawet si zastanawiam, czy za ka盥ym razem nie robi tylko odrostu bo to takie w豉郾ie przeci庵ni璚ie koloru robi si jak kolejny raz si farbuje na ten sam kolor..(odrost 20-25min, przeci庵ni璚ie na d逝go嗆 5 min, zemulgowa, potrzyma min sp逝ka) .to zastanawia mnie w豉郾ie co si b璠zie dzia這 z tym przedzia趾iem na 6%...A we spr鏏uj na這篡 na pasemko (odrost) mieszank i trzymaj max 30 min a inne na堯 na40min...albo kr鏂ej 25 min. i przecieraj grzbietem grzebienia .... chodzi mi o to, 瞠by z豉pa ten moment, czy w ko鎍u si przyciemni ten odrost po rozja填ieniu, czy nie...ale wiesz to takie do鈍iadczenie musia這by by
B璠 pr鏏owa, a co mi tam
Tylko narazie nie mam 瘸dnej farby poni瞠j poziomu 7 ani niebieskiego mixa, wi璚 musia豉bym dokupi... Pytanie czy Geneza, czy ju Oyster...

A wypowied fryzjera... ciekawa. Hmmm...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-02 o 15:55
Stary 2013-03-02, 18:14   #2778
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
no tak .07 ma "wi璚ej zieleni" ni .7, ale tak czy siak pog喚bi obecny refleks
Jak masz poziom 5 to zieleni nie musisz si specjalnie obawia, musia豉by "ton" mixtonu dorzuci, ziele grozi przy poziomach 7-8 wzwy

odnalaz豉m:

Tak, naturalne (0) mo瞠sz nak豉da na cokolwiek na g這wie. Generalnie jest "natura" bez refleks闚, ale bior帷 pod uwag dzia豉nie oxy na w豉sne pigmenty w這sa i tak daje ciep造 odcie.
5.07 nic Ci nie zneutralizuje, Londa nie ma farb z zieleni - pozostaje Ci tylko natura + mix /28 (za陰cznik)
dzi瘯uje serdecznie
ja k豉de farb na wodzie 3% wiec moze to 5,07 nie bedzie az tak ciep貫 bo z tego co wiem po na這zeniu na w這sy jest przy koloryzacji "bardziej szare" niz "czerwone" tak jak w przypadku 5.73
jakos boje si 豉czenia farby z mix/28 kiedys po nieudanym przyciemnianiu mia豉m ziele na w這sach zafundowana przez fryzjerk blond przyciemniany do ciemnego blondu z dodatkiem popieli a w efekcie wysz這 glonowato a najgorsze by這 to 瞠 niczym nie mog豉m zaktyc tego koloru no moze do 2 myc by這 ok a pozniej warstwa wyp逝kiwa豉 si i pojawia si efekt foto 1 z tym ze to bardziej by這 brudno/z這to-glonowato
dopiero farbowanie na fix color diapo preparatem do regulowania porowatosci w這s闚 ...da這 rezultat i w這ski z豉pa造 pigment na tak foto 2 teraz chce je delikatnie zmienic w natur mam nadzieje ze nie wyjd zadne niespodzianki stad moja wielka obawa

jesli nature moge po這zyc bez obaw to z lekkim brazem chyba nie bedzie 瘸dnej wpadki ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07658.jpg (82,9 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07672.jpg (88,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b468e33d420e430bc161fa4050e8a4e1_5.jpg (41,3 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-02 o 18:20
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-03, 16:26   #2779
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje serdecznie
ja k豉de farb na wodzie 3% wiec moze to 5,07 nie bedzie az tak ciep貫 bo z tego co wiem po na這zeniu na w這sy jest przy koloryzacji "bardziej szare" niz "czerwone" tak jak w przypadku 5.73
jakos boje si 豉czenia farby z mix/28 kiedys po nieudanym przyciemnianiu mia豉m ziele na w這sach zafundowana przez fryzjerk blond przyciemniany do ciemnego blondu z dodatkiem popieli a w efekcie wysz這 glonowato a najgorsze by這 to 瞠 niczym nie mog豉m zaktyc tego koloru no moze do 2 myc by這 ok a pozniej warstwa wyp逝kiwa豉 si i pojawia si efekt foto 1 z tym ze to bardziej by這 brudno/z這to-glonowato
dopiero farbowanie na fix color diapo preparatem do regulowania porowatosci w這s闚 ...da這 rezultat i w這ski z豉pa造 pigment na tak foto 2 teraz chce je delikatnie zmienic w natur mam nadzieje ze nie wyjd zadne niespodzianki stad moja wielka obawa

jesli nature moge po這zyc bez obaw to z lekkim brazem chyba nie bedzie 瘸dnej wpadki ?
nie sugeruj si tym, 瞠 jaki kolor na czyich w這sach wyszed 豉dnie, bo dob鏎 koloru to indywidualna sprawa i zale篡 od koloru wyj軼iowego, tzn, na jak b璠zie k豉dziona farba, i jaki efekt chcesz uzyska....Nie dziwi si wcale, 瞠 glonowato wysz這 to 0.28 na blondzie, bo 0.28 to ziele.... Je郵i masz czerwie i po這篡sz na ni ziele to teoria m闚i, 瞠 zneutralizujesz kolor czerwony..je郵i na czerwie po這篡sz br您, jako br您, wydaje mi si, 瞠 czekoladka mo瞠 z tego wyj嗆... W 5.07 jest wi璚ej 0 natury ni 7 wi璚 nie powinno by drastycznych zmian...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-03-03 o 16:28
Stary 2013-03-03, 22:39   #2780
Veroniqe22
Raczkowanie

Ja si dzisiaj obfoci豉m przy 鈍ietle dziennym bez lampy, przy kt鏎ej cuda na kiju wychodz i wysz這 tak jak widze w lustrze wiec to jest 99% prawdy, co mam na g這wie po miesi帷u. W og鏊e to si przerazi豉m,bo rozmawia豉m z t moj kole瘸nk i powiedzia豉 mi 瞠 mam mieszank 8-ek i 9-tek, co mnie szczerze wystraszy這 bo przeciez ja nigdy takim wysokim poziomem nie robi豉m ;D masakra!!! no a przede wszystkim nie wygl康aj na taki poziom..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130303_115954.jpg (49,8 KB, 149 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130303_115956.jpg (55,5 KB, 154 za豉dowa)
Stary 2013-03-03, 23:12   #2781
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Ja si dzisiaj obfoci豉m przy 鈍ietle dziennym bez lampy, przy kt鏎ej cuda na kiju wychodz i wysz這 tak jak widze w lustrze wiec to jest 99% prawdy, co mam na g這wie po miesi帷u. W og鏊e to si przerazi豉m,bo rozmawia豉m z t moj kole瘸nk i powiedzia豉 mi 瞠 mam mieszank 8-ek i 9-tek, co mnie szczerze wystraszy這 bo przeciez ja nigdy takim wysokim poziomem nie robi豉m ;D masakra!!! no a przede wszystkim nie wygl康aj na taki poziom..
ale jasne!
jestem w szoku
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 00:29   #2782
Veroniqe22
Raczkowanie

Za陰cznik 5143179
Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
ale jasne!
jestem w szoku
W dzien bez kitu jasne w domu i przy sztucznym 鈍ietle s ciemniejsze, ale g這wnie chodzi這 mi o odcie - jest w豉郾ie co takiego...

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-04 o 00:31
Stary 2013-03-04, 07:53   #2783
chickencrazy
Rozeznanie

Pi膮膮瘯ne!!! Poziom te jest bardzo fajny. Czy Ty mia豉 robione z dodatkiem mixton闚, czy mieszank 3 odcieni? Mo瞠 mixtony przyciemni造? Chodzi mi o to, CZY mixtoony by造, a nie kt鏎e (je郵i by造). Bo zg逝pia豉m teraz i nie wiem, kt鏎y poziom wybra, wychodzi na to, 瞠 9? Na fotach palety kolory s ciemne, to fakt, 8.11 wygl康a jak 7.
Stary 2013-03-04, 09:28   #2784
Veroniqe22
Raczkowanie

mia豉m podobno bardzo du穎 ash mixa i troche niebieskiego, ale to mi dobra豉 indywidualnie i na oko ile uwa瘸豉..
Stary 2013-03-04, 10:49   #2785
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
mia豉m podobno bardzo du穎 ash mixa i troche niebieskiego, ale to mi dobra豉 indywidualnie i na oko ile uwa瘸豉..
dobra, to teraz pytanie, gdzie le篡 ash i blue na kole barw?

mysle, ze jakbym wziela 9.1+9.11 tak jak proponowalas to do kompletu dorzucilabym ash, bo u mnie bardziej pomaranczowo-czerwono jak patrze na te wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC14266-001.jpg (83,6 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14269.jpg (71,9 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14277.jpg (68,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14271.jpg (68,1 KB, 25 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 12:32   #2786
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
W這siska masz rewelacyjne! Kolor kolorem... ale zdrad tak offtopowo jak o nie dbasz, bo wygl康aj na zdrowe, a przy takiej d逝go軼i to ju wyczyn
Stary 2013-03-04, 17:47   #2787
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Veroniqe22, te si przy陰czam do zachwyt闚, w tym 鈍ietle kolorek jest pi瘯ny, (cho na pocz徠ku mi si 鈔ednio widzia), poza tym d逝go嗆 i jako嗆 te fajne ,

a jaki masz sw鎩 naturalny kolor?

podsumuj to wszystko w 1 miejscu: OYSTER Perlacolor na 3% , poziom 8 i 9, bardzo du穎 ash mixa i troche niebieskiego, dobrane indywidualnie i na oko, zmieszane 3 odcienie, podobno najmocniejsze popielate farby jakie istniej, trzymane 35 minut potem malaks podk豉d na s.82: w這sy po alfaparf 7.21 + 6.1 po這穎ny na wych這dzonie w這sy po goldwellu
i oryginalny zachwyt :
Cytat:
znalaz豉m swoj idealn farb nie wymieni jej ju na 瘸dn inn... pierwszy raz po farbowaniu mam CHOLERNIE popielate w這sy nawet nie widzia豉m u siebie nigdy takich co prawda mam w這sy na poziomie 5-6 a robi豉m poziomem 8... i wysz造 co poziom 5 ale to tylko dlatego 瞠 robi豉m na 3% i widac go造m okiem ze popiel to popiel i wychodzi ciemno..... KOCHAM T FARB OD PIERWSZEGO U玆TKU <3

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 17:51   #2788
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Veroniqe22, te si przy陰czam do zachwyt闚, w tym 鈍ietle kolorek jest pi瘯ny, (cho na pocz徠ku mi si 鈔ednio widzia), poza tym d逝go嗆 i jako嗆 te fajne ,

a jaki masz sw鎩 naturalny kolor?

podsumuj to wszystko w 1 miejscu: OYSTER Perlacolor na 3% , poziom 8 i 9, bardzo du穎 ash mixa i troche niebieskiego, dobrane indywidualnie i na oko, zmieszane 3 odcienie, podobno najmocniejsze popielate farby jakie istniej, trzymane 35 minut potem malaks podk豉d na s.82: w這sy po alfaparf 7.21 + 6.1 po這穎ny na wych這dzonie w這sy po goldwellu
i oryginalny zachwyt :
A mnie jeszcze ciekawi, co dok豉dnie zosta這 zmieszane?? Wiemy, 瞠 mixy ash i blue oraz poziomy 8 i 9... Ale z serii jakich?? Natury? Popiele?? By豉 o tym mowa? Mo瞠 przeoczy豉m?

Chocia, skoro "najmocniejsze popiele" to pewnie co z .1

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:52
Stary 2013-03-04, 19:33   #2789
chickencrazy
Rozeznanie

No w豉郾ie, mix popielaty jest bardzo ciemny, st康 ten ciemniejszy kolor, ni wynika z poziomu samych farb.

Shade, a najbardziej popielaty nie jest .11? Tu chyba jest podw鎩na zielona baza.
Stary 2013-03-04, 20:46   #2790
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie, mix popielaty jest bardzo ciemny, st康 ten ciemniejszy kolor, ni wynika z poziomu samych farb.

Shade, a najbardziej popielaty nie jest .11? Tu chyba jest podw鎩na zielona baza.
Kupi豉m Oystera. Wzi窸am narazie farb 7/0 i do tego mix popielaty oraz niebieski.
Zobaczymy.
Je郵i b璠zie ok, to fajnie, a je郵i nie to dokupi np. 8/11
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.