Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 94 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-04, 21:57   #2791
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Kupi豉m Oystera. Wzi窸am narazie farb 7/0 i do tego mix popielaty oraz niebieski.
Zobaczymy.
Je郵i b璠zie ok, to fajnie, a je郵i nie to dokupi np. 8/11
kiedy testujesz?

ja chyba wezm to trio o kt鏎ym wy瞠j pisa豉m
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 22:04   #2792
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 928

Ja my郵 o tym, co Shade, ale z 8.11 lub mo瞠 raczej 9.11.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-04, 22:35   #2793
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Caate dopiero klikn窸am na "kup teraz"

Chicken ja te bym wola豉 jakie /1 lub /11, ale podobno jak s siwki, to powinna by natura
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 07:57   #2794
chickencrazy
Rozeznanie

No tak. Ale czy natura nie jest polecana, jak siwk闚 jest du穎 (o 50%?) Pewnie popiel b璠zie si szybciej wyp逝kiwa z takich nienapigmentowanych w這s闚 Z drugiej strony, mam tak do嗆 tego rudego, 瞠 ju chyba wol siwki (瘸rtuj oczywi軼ie). To Ty eksperymentuj z natur, ja waln popiel.
Jeszcze tak my郵, 瞠 mo瞠 wystarczy這by w naszym przypadku (ile masz siwk闚?) natur robi co kt鏎e farbowanie? Zn闚 eksperymenty

W og鏊e na jakiej wodzie planujesz? Na 6?
Stary 2013-03-05, 14:12   #2795
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236

Pomieszane z popl徠anym :P Od pocz徠ku mia豉m mieszane ze soba 2 poziomy 8 i 9 a 3cia farba o kt鏎ej pisa豉m to MIX ash kt鏎ego da豉 mi PRAWIE ca陰 tubk podobno, niebieskiego nie wliczam bo podobno da豉 troch. Po naszych wnikliwych analizach .1 i .11 to jest w oysterze to samo, tylko 瞠 wzmocnione, wiec nie ma sensu jednak mieszac 0.1 z 0.11 tylko wybra w zale積o軼i od koloru(poziomu) czy otrzebuje sie wzmocnione czy nie. Ja bym caate na twoim miejscu wzi窸a 0.11 ale jaki poziom to juz ci nie powiem, mysle ze 9 jest za wysoki dla ciebie bardziej 8.11 i do tego ten ash mix i tyle.. (du穎 ash mixa)

Co do w這s闚, to jako nie bawi si specjalnie w pielegnacj, czasem tylko oleje ale ostatnio nie mam czasu, s sobie takie i 篡j swoim 篡ciem oczywi軼ie poza nie liczac katowania farbami ;/

A kolor naturalny to jasny-鈔edni br您 (szarawy), ale odrost闚 swoich nie widzia豉m od ok p馧 roku, wiec albo przesta造 rosn望 albo mam poziom taki jak naturalny ale obcinam co miesiac wiec chyba rosn.. :P

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-05 o 14:17
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 18:46   #2796
chickencrazy
Rozeznanie

He he, czuj si jakbym ogl康a豉 jaki serial... co odcinek to nowe sensacje

A po co Ty w豉軼iwie farbujesz, skoro odrost闚 ju nie wida?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-05 o 18:49
Stary 2013-03-05, 18:50   #2797
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Pomieszane z popl徠anym :P Od pocz徠ku mia豉m mieszane ze soba 2 poziomy 8 i 9 a 3cia farba o kt鏎ej pisa豉m to MIX ash kt鏎ego da豉 mi PRAWIE ca陰 tubk podobno, niebieskiego nie wliczam bo podobno da豉 troch. Po naszych wnikliwych analizach .1 i .11 to jest w oysterze to samo, tylko 瞠 wzmocnione, wiec nie ma sensu jednak mieszac 0.1 z 0.11 tylko wybra w zale積o軼i od koloru(poziomu) czy otrzebuje sie wzmocnione czy nie. Ja bym caate na twoim miejscu wzi窸a 0.11 ale jaki poziom to juz ci nie powiem, mysle ze 9 jest za wysoki dla ciebie bardziej 8.11 i do tego ten ash mix i tyle.. (du穎 ash mixa)

Co do w這s闚, to jako nie bawi si specjalnie w pielegnacj, czasem tylko oleje ale ostatnio nie mam czasu, s sobie takie i 篡j swoim 篡ciem oczywi軼ie poza nie liczac katowania farbami ;/

A kolor naturalny to jasny-鈔edni br您 (szarawy), ale odrost闚 swoich nie widzia豉m od ok p馧 roku, wiec albo przesta造 rosn望 albo mam poziom taki jak naturalny ale obcinam co miesiac wiec chyba rosn.. :P
kurcze, a ja wlasnie kliknelam 4 farby

9,1, 9,11, ash i blue, tzn tak w mailu napisalam, ale mam wyslac formularz dokladny, to moze edytuje jednak i wezme 8.11 i 9.1?
Stary 2013-03-05, 20:12   #2798
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆

A po co Ty w豉軼iwie farbujesz, skoro odrost闚 ju nie wida?

Farbuj, bo dochodz tak jak wy do idealnego koloru a kolor perfekcyjny (jak dla mnie) osi庵n窸am dopiero miesi帷 temu, wi璚 nie b璠 farbowa przez najbli窺zy czas, no i jadnak w這sy farbowane sie ocieplaj nawet w ma造m stopniu i mnie wkurza jak mam na odso軼ie bardziej szaro ni na reszcie
Stary 2013-03-05, 20:32   #2799
DariaPierzchala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Pomocy :)

Od razu pisz i nie wiedzia豉m w kt鏎ym w徠ku powinnam zamie軼i swoj wypowied. Moja historia z w這sami jest bardzo d逝ga. Niestety po mocnej dekoloryzacji dwukrotnej i farbowaniu wypad造 mi. Mia豉m d逝gie w這sy do pasa, a w tym momencie mam do ramion. Stosowa豉m mn鏀two szamponetek itp. Niestety, wed逝g mnie ka盥a z nich daje specyficzny br您. Ostatnio u篡豉m farby L'oreal (zdj璚ie ni瞠j ), tylko, 瞠 efekt utrzymuje si jakie dwa tygodnie. Kolor dla mnie idealny. Moje pytanie brzmi czy ta farba bardzo niszczy w這sy oraz czy mog ni farbowa co powiedzmy dwa tygodnie? Je郵i kt鏎a z pa wie jak uzyska taki kolor szaponami koloryzujacymi b康 inna farb to prosz o pomoc .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg l-oreal-recital-preference-e-bruges-jasny-braz.jpg (44,0 KB, 28 za豉dowa)
DariaPierzchala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-05, 21:00   #2800
chickencrazy
Rozeznanie

Aha. To mo瞠 farbuj tylko d馧? Bo tak to w k馧ko Macieju

A za ile鈣am lat b璠ziesz musia豉 farbowa i powiem Ci, 瞠 fajne to nie jest, tak z przymusu, a nie z wyboru

Caate - to zmie sobie na 8 i 9.

Czas edycji: 2013-03-05 o 21:02
Stary 2013-03-05, 21:06   #2801
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Aha. To mo瞠 farbuj tylko d馧? Bo tak to w k馧ko Macieju

A za ile鈣am lat b璠ziesz musia豉 farbowa i powiem Ci, 瞠 fajne to nie jest, tak z przymusu, a nie z wyboru

Caate - to zmie sobie na 8 i 9.
zmieni豉m, zobaczymy co mi wysla
Stary 2013-03-06, 03:12   #2802
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
Jeszcze tak my郵, 瞠 mo瞠 wystarczy這by w naszym przypadku (ile masz siwk闚?) natur robi co kt鏎e farbowanie? Zn闚 eksperymenty
Imo to z造 pomys, w這s si ociepli i b璠zie trzeba wybija. Lepiej natura + mix regularnie.

Cytat:
lepsze ni Dynastia

Shade za szybk przesy趾, bo 瞠 si farbniesz zaraz jak farbki przyjd w to, znaj帷 Ciebie, nie w徠pi

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 06:48   #2803
chickencrazy
Rozeznanie

L-ka, chodzi這 mi w豉郾ie o farbowanie natur z miksami, bo samej natury to raczej nikt tu nie poleca

Przyznam, 瞠 jestem baaardzo ciekawa efektu. Ja swoje zamawiam w przysz造m tygodniu, bo nie chc maltretowa w這s闚 zbyt cz瘰tym farbowaniem (ko鎍e s w nienajlepszym stanie), a wiadomo, 瞠 jak tylko farba dojdzie, to od razu myk na w這sy
Stary 2013-03-06, 09:06   #2804
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez DariaPierzchala Poka wiadomo嗆
Od razu pisz i nie wiedzia豉m w kt鏎ym w徠ku powinnam zamie軼i swoj wypowied. Moja historia z w這sami jest bardzo d逝ga. Niestety po mocnej dekoloryzacji dwukrotnej i farbowaniu wypad造 mi. Mia豉m d逝gie w這sy do pasa, a w tym momencie mam do ramion. Stosowa豉m mn鏀two szamponetek itp. Niestety, wed逝g mnie ka盥a z nich daje specyficzny br您. Ostatnio u篡豉m farby L'oreal (zdj璚ie ni瞠j ), tylko, 瞠 efekt utrzymuje si jakie dwa tygodnie. Kolor dla mnie idealny. Moje pytanie brzmi czy ta farba bardzo niszczy w這sy oraz czy mog ni farbowa co powiedzmy dwa tygodnie? Je郵i kt鏎a z pa wie jak uzyska taki kolor szaponami koloryzujacymi b康 inna farb to prosz o pomoc .
Dziewczyny tutaj farbuj tylko profesjonalnymi farbami, je郵i chcia豉by jak彗olwiek porad wstaw fotki w這s闚 jakie masz teraz na g這wie i opisz dok豉dnie na jaki si kolor mieni (jaki maj refleks) i jaki masz sw鎩 naturalny kolor czyli poziom 8, 7, 6?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-06, 13:52   #2805
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: Pomocy :)

Czikenku ja te mia豉m taki pomys, 瞠by si farbowa natur co jaki czas tylko, ale uwa瘸m podobnie jak L_ka, 瞠 to nie ma wi瘯szego sensu. Ja wyczyta豉m, 瞠 natur k豉dzie si w豉郾ie, gdy siwk闚 jest ponad 50%. Ci篹ko mi okre郵i ile ja mam, bo raczej nie dopuszczam do ich pojawiania si Ale s康z, 瞠 ponad 50% b璠zie. A co do mixa - przecie to jest czysty pigment, wi璚 wydaje mi si, 瞠 natura + sam mix to nawet lepszy efekt ni /11.

L_ka oczywi軼ie, 瞠 farbn si zaraz po otrzymaniu przesy趾i!! Mimo, 瞠 wcale nie musz jeszcze
Stary 2013-03-06, 22:52   #2806
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Veroniqe, masz przepiekne wlosy Tez chce takie
Odnosnie koloru, to mialam kiedys nieco podobny po 9.22 ... mam wrazenie, ze to takie przytlumione 9.22 hmm. Moze cos ala, 9.22+ odrobina .11 + odrobina niebieksiego? Hm... mam ochote sprobowac takiej konfiguracji (ostatnio robilam 7.11 + odrobina 7.22 i chcialabym odwrocic proporcje czyli dac sporo .22 i tylko troche .11)...

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-03-06 o 22:54
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-07, 07:23   #2807
chickencrazy
Rozeznanie

D磨zas, niech ju przyjd te Wasze farby

Shade, no to wszystko jasne, w takim razie faktycznie natura lepsza. Ja na szcz窷cie siwienie mam po tatusiu, czyli do嗆 p騧no mnie wzi窸o, no ale jednak nawet pojedy鎍ze wkurzaj, przy ciemnych w這sach.

A powiedz jeszcze (taki off-top), nie lepiej by這by mie ja郾iejsze w這sy przy wi瘯szej ilo軼i siwych? Bo moja mama i ciotka zacz窸y si farbowa na blond, jak siwych mia造 ju konkretn ilo嗆 - odrosty mniej rzuca造 si w oczy. Tyle, 瞠 ja si kompletnie w blondzie (m闚i o takim prawdziwym blondzie, czyli pewnie poziom 10) nie widz. No ale mo瞠 p騧niej zmieni zdanie, nigdy nie wiadomo.

Koralyn, .22 o wybija 鄴速y, dlatego u mnie si nie sprawdzi, tak jak nie sprawdzaj si te p逝kanki niby niebieskie, a w rzeczywisto軼i fioletowe. Ale fakt, nie 陰czy豉m go z niebieskim. Jaki masz poziom, wydawa這 mi si, 瞠 7-8?

DariaPierzcha豉 - tak jak m闚i Zyta, wstaw zdj璚ia w這s闚. Raczej czeka Ci przej軼ie na farby profesjonalne. Dro瞠j nie wyjdzie, zw豉szcza, 瞠 przy odpowiedniej farbie, farbowa nie b璠ziesz musia豉 tak cz瘰to. Jedyny minus - to troch metoda pr鏏 i b喚d闚, ale tu korzystamy z do鈍iadcze innych, wi璚 jest 豉twiej ni samemu do tego dochodzi. Farbowanie co 2 tygodnie przy k這potach z w這sami jest kiepskim pomys貫m, a farby drogeryjne s gorszej jako軼i, wi璚 ja bym nie ryzykowa豉.
Stary 2013-03-08, 14:04   #2808
Shade_23
Zadomowienie

Dotar do mnie Oyster

My郵, 瞠 jutro farbowanko testowe Jedynie si zastanawiam ile da ASH mixa... Bo Verka pisa豉 o prawie ca貫j tubie! Troch mi szkoda ca貫j Z drugiej strony ja mam w這sy za ramiona nieco, wi璚 my郵, 瞠 zaczn od ok. 20 cm mix ash'a i z 10 cm blue Zobaczymy. Jak 鈔ednio z豉pie, to dokupi sobie co z /11.

Uwielbiam te experymenty!!

A w og鏊e to wszystkiego udanego z okazji Dnia Kobiet!!
Stary 2013-03-08, 17:13   #2809
chickencrazy
Rozeznanie

Ooooo... nowy odcinek mojego ulubionego serialu

Shadziu, a ile normalnie farby zu篡wasz? Bo Oyster to chyba prawie podw鎩na porcja

Nie robisz najpierw pr鏏ki na pasemku?
Stary 2013-03-08, 19:33   #2810
Evaa234
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
CHΜDNY ciemny br您 !

Witam. Chcia豉bym poprosi o pomoc, poniewa mam problem z uzyskaniem koloru(jak w tytule) na w這sach. Ka盥y ciemny br您, kt鏎ym farbowa豉m w這sy powodowa czerwone refleksy, w dodatku przy sp逝kiwaniu si ("farbowanie" szamponem koloryzuj帷ym Joanna -do 24 my/ link tutaj :http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21008 ale nie pot瘼iajcie mnie, 瞠 narzekam, bo to szampon, wi璚 nie ma si co dziwi, 瞠 efekt nie b璠zie doskona造 gdy nie chc na razie m璚zy moich zniszczonych w這s闚 ci篹szymi farbami )
No wi璚 przejd幟y do sedna sprawy. Mam pytanie- czy je郵i zafarbowa豉bym w這sy tym samym szamponem, ale kolorem czarnym, lecz trzyma豉 go na w這sach 20 minut lub mniej (br您 musia豉m trzyma 45 min) to mog造by wyj嗆 w豉郾ie takie ciemnobr您owe w這sy o ch這dnym odcieniu ? Prosz o pomoc i o wyrozumia這嗆, 瞠 zadaj tak g逝pie pytanie, ale to naprawd wa積e dla mnie. P.S. Co s康zicie o dodaniu jeszcze odrobiny wi璚ej utleniacza do farby ? Czy to dobry pomys? Pomy郵a豉m, 瞠 mog這by to rozja郾i troch czer i da ciemny br您.. Ale dobrze, ja ju si zamykam i bardzo prosz o Wasz pomoc !! to naprawd dla mnie bardzo bardzo wa積e !
Stary 2013-03-08, 21:23   #2811
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Ooooo... nowy odcinek mojego ulubionego serialu

Shadziu, a ile normalnie farby zu篡wasz? Bo Oyster to chyba prawie podw鎩na porcja

Nie robisz najpierw pr鏏ki na pasemku?
Przewa積ie na jeden raz z tubki bior ok. 30ml farby i tyle samo mixa (lub dw鏂h ok. 15+15ml). To mi wystarcza. Genez miesza si 1:2, wi璚 ju w og鏊e duuu穎 farby wychodzi這.

Pr鏏 pasemkowych nie robi. Nie chce mi si, szkoda czasu
Stary 2013-03-09, 07:17   #2812
chickencrazy
Rozeznanie

Czyli wychodzi Ci takie jedno standardowe opakowanie 60 ml na raz (w sumie)? Ja te mniej wi璚ej takie zu篡wam, mo瞠 50 l, bo w這sy mam cienkie.

Ja my郵a豉m o tej pr鏏ie pasemkowej, ale tak si zastanawiam jak to wszystko wyliczy, 瞠by potem wysz造 takie same proporcje. Wagi nie mam, mog ewentualnie pr鏏owa najpierw na centymetry, okre郵i proporcje, ale to si sprawdzi tylko w przypadku "konkretnych" ilo軼i mixa, bo jak dodam odrobink niebieskiego do pr鏏ki, to ci篹ko b璠zie stwierdzi czy to 1/10 czy 1/5 Ale chyba pr鏏k zrobi, a nawet 2, jedn z wi瘯sz ilo軼i blue, drug z mniejsz.

Evaaa, co Ty za herezje tutaj wypisujesz To naprawd s kiepskie pomys造, co wymy郵i豉. Przeczytaj troch tego w徠ku, z 10 stron wstecz, zobaczysz czym neutralizuje si co i b璠ziesz mia豉 jako takie poj璚ie, o co w tym wszystkim chodzi. Potem fotka w這s闚 i b璠ziemy duma Ale nastaw si na farby profesjonalne, bo tym, czym farbujesz, nie osi庵niesz popielu na w這sach.

Czas edycji: 2013-03-09 o 07:22
Stary 2013-03-09, 22:39   #2813
Veroniqe22
Raczkowanie

Pofarbowa豉 si juz kt鏎a w ko鎍u!!!!!!!!??????? ;d Shade dawaj fotki !! bo juz si znie軼 tego nie da.... ojjj ja to wam zazdroszcz, ja na farb kt鏎 k豉de 1:1 z oxy potrzebuje 3 tubki 瞠by by這 na styk.... czyli 180g farby i 180g wody... czyli razem 360 g mieszanki oooooo lol ;D
Stary 2013-03-10, 09:05   #2814
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Pofarbowa豉 si juz kt鏎a w ko鎍u!!!!!!!!??????? ;d Shade dawaj fotki !! bo juz si znie軼 tego nie da.... ojjj ja to wam zazdroszcz, ja na farb kt鏎 k豉de 1:1 z oxy potrzebuje 3 tubki 瞠by by這 na styk.... czyli 180g farby i 180g wody... czyli razem 360 g mieszanki oooooo lol ;D
Ilo軼i hurtowe
I to jest m.in. pow鏚 dla kt鏎ego staram si utrzymywa w這sy do ramion, a nawet my郵 o ich dodatkowym skr鏂eniu na wiosn. Tzn. nie tyle sama ilo嗆 potrzebnej farby, co k這potliwo嗆 farbowania.

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 10:56   #2815
chickencrazy
Rozeznanie

Jezuuuuuuu.... tu dalej nic?

Veroniqe - ja jednak chcia豉bym mie taki problem
Stary 2013-03-10, 11:41   #2816
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Moje zamowione we wtorek nadal nie doszly, jak to jest ich 48h to ja dziekuje predzej jajko zniose, oby jutro bylo bo chce juz to zrobic

Veroniqe a kiedy Ty farbujesz?
Stary 2013-03-10, 13:03   #2817
Shade_23
Zadomowienie

Dziewczynki ale wy niecierpliwe
No zaraz si b璠 farbowa
Stary 2013-03-10, 13:33   #2818
Veroniqe22
Raczkowanie

To szybko Shade, bo jeste鄉y wszystkie ciekawe efekt闚!!! Ja narazie nie potrzebuje, jest ok, zobaczymy ile wytrzymam, ale brakuje mi troche rozkminek i tworzenia mikstur... to chyba uzale積ienie :P
Stary 2013-03-10, 14:51   #2819
Shade_23
Zadomowienie

Oyster na mej g這wie od 15 minut... P鏦i co jestem przera穎na!
Mieszanka jest totalnie fioletowa!!

Proporcje s takie: 25ml 7/0 + 25ml mix ash + ok. 12ml mix blue. Wszystko to na wodzie 3%.
Jedno jest pewne... wyjdzie barrrdzo ciemno. Ten fiolet mnie szokuje! Same zobaczcie...
Co do farby - bardzo przyjemnie si j miesza! Nareszcie mixtony takie jak farbka! Bez grudek, bez ci庵ni璚ia si itd. pi瘯nie si rozesz造. Amoniak s豉bo wyczuwalny. Ca這嗆 ma zapach jak w gabinecie dentysty

No nic... Zobaczymy, co to b璠zie... ale narazie... dos這wnie... czarno to widz!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (69,8 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (43,8 KB, 9 za豉dowa)
Stary 2013-03-10, 15:11   #2820
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Shade spokojnie, mialam identyczny fiolet po Joanna Golebi Popiel i nie wyszlo fioletowo tylko popielato, Na pewno wyjdzie super! Czekamy na zdjecia

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.