Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-10, 15:33   #2821
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 652
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Shade, ale stopniujesz napi璚ie
Fajnie, 瞠 doznania zapachowe s ok, bo Allwaves mnie ju m璚zy.

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 15:59   #2822
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Witam Was wszystkie.
Widz, 瞠 jeste軼ie 鈍ietnie obyte z tematem ch這dnych odcieni wi璚 mam nadziej, 瞠 dobrze trafi豉m ze swoim pytaniem i mam cich nadziej, 瞠 b璠 mog豉 liczy na Wasze wsparcie merytoryczne Przejrza豉m prawie ca造 w徠ek (troch lektury by這...) i chcia豉bym si Was poradzi, czy dobrze kombinuj - mam w這sy w ciemnym br您owym odcieniu (powiedzmy poziom 5, mo瞠 4) z mega czerwonym refleksem, kt鏎ego chcia豉bym si pozby. Zale篡 mi na ciemnych w這sach ale w miar naturalnym, ch這dnym odcieniu i m鎩 wyb鏎 pad na farb RR LINE RACCIOPI - czy kt鏎a z Was mia豉 z ni do czynienia? Wybra豉m dwa odcienie 5.77 i 7.77 + woda 6%, chyba dobrze kombinuj, 瞠 te 7 po kropce zniweluj czerwie? W za陰czniku dodaje zdj璚ie obu kolor闚.
B璠 wdzi璚zna za rad. Pozdrawiam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg RR LINE RACCIOPI.jpg (28,3 KB, 27 za豉dowa)
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 16:06   #2823
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Sp逝kane i mokre... ale... w sumie wiele ju wida.
Fiolet pozosta - przy przedzia趾u, tam gdzie w這sy by造 ja郾iejsze, troch siwych. Poziom - bardzo ciemna 5, tak jak przypuszcza豉m. G鏎a w這s闚 wygl康a mi wi璚 na kolor czarny z fioletowym po造skiem
Dla mnie to nie jest dramat, bo chcia豉m ju ciemniejsze w這sy (nawet zastanawia豉m si, czy nie wzi望 farbki 6/0, ale dobrze, 瞠 stan窸o na 7) a fiolet og鏊nie kocham, aczkolwiek ko這 popielatego br您u nie le篡 p鏦i co kompletnie nic.

Natomiast... nie mam totalnie 瘸dnych rudo軼i czy miedzi! Wybi這 wszystko, co ciep貫. Farbowa豉m dziesi徠kami farb i potwierdzam - Oyster to najsilniej dzia豉j帷a farba jak kiedykolwiek dane mi by這 testowa!! Jest tak mocna, 瞠 pozostawi豉 郵ady na panelach pcv! Tak瞠 uwa瘸jcie na otoczenie oraz... paznokcie

Powiem tak... opr鏂z koloru, kt鏎y mam z w豉snej winy, farb uwa瘸m za 鈍ietn!!!!

Dalej. Jestem przekonana, 瞠 win za fiolet ponosi mix blue. Ostro積ie wi璚 z proporcjami! Nast瘼nym razem dam zdecydowanie mniej mix闚. Jak wida to s PRAWDZIWE pigmenty! (wreszcie!).

Nie wiem jak b璠zie z kolorami tj. /1 czy /11 + mix, skoro ja robi豉m na samej naturze a mam zimny i ciemny kolor.

Je瞠li zale篡 wam na ja郾iejszych w這skach, to celujcie najni瞠j w poziom 8! Szczeg鏊nie je郵i farbujemy na 3% + mixy.

Ja osobi軼ie nie mam poj璚ia w co uderza Czy w ja郾iejszy poziom? Sam natur? Co z popielem? A mo瞠 wy窺zy % oxy? Nie wiem... Oyster mnie zaskoczy na maxa i zupe軟ie onie鄉iela

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-10 o 16:09
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 17:36   #2824
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

υ matko, przegapi豉m te emocje, bo w豉郾ie si przez godzin, lub wi璚ej, u瞠ra豉m z allegro i bankiem, na zmian, pr鏏uj帷 kupi farb

Shadziu, susz!!! Na mokro to wszystko czarne si wydaje. Ja zam闚i豉m w ko鎍u 9.11 i mixtony.

Edit: my郵, 瞠 do嗆 sporo da豉 tego niebieskiego faktycznie. Ale niebieski robi si fioletowy z czerwonym. nie? To mo瞠 nie od mixa, tylko od natury?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-10 o 17:51
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 18:19   #2825
Shade_23
Zadomowienie

No to wrzucam fotki Wybaczcie te poczochrane ko鎍闚ki, ale s nieco wysuszone, a jak je potraktuj dodatkowo suszark, to stercz

W這sy s naprawd ciemne. Poziom 5/4. Na zdj璚iach wysz這 nieco ja郾iej. I zapewniam - ciep豉 nie ma - fotki te troszenk przek豉mane.
Szalenie mi si ju podoba efekt!! Gdyby jako uda這 si poziom wy瞠j no i bez fioletowej po鈍iaty, by這by cudownie!! Tak czy inaczej... Oyster jest ju m鎩!! Vera mia豉 racj pisz帷, 瞠 to najmocniejsza popielata farba.

Chickenku mo磧iwe, 瞠 fiolet jest od natury. Mnie kusi bardzo kolorek 7/1 lub /11 ale jak to jest z tymi siwkami i natur?? Czy natura faktycznie musi wtedy by??

Ok. Opis do fotek:
1 - 鈍iat這 dzienne z lamp b造skow
2 - dzienne bez lampy (wida lekki fiolet przy przedzia趾u)
3 - dzienne bez lampy
4 - 鈍iat這 豉zienkowe (chcia豉m pokaza jak z豉pa這 na rozja郾ianych ko鎍闚kach - tam jest fajny popiel)
5 - pod ostr, 豉zienkow lamp - tu wysz這 co rudawego, ale absolutnie rudych nie mam. Jest tylko i wy陰cznie fioletowa po鈍iata!)
6 - pod t sam 瘸r闚 + lampa b造skowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (69,8 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2.jpg (73,3 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (56,4 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 4.jpg (56,3 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 5.jpg (65,8 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 6.jpg (78,4 KB, 35 za豉dowa)
Stary 2013-03-10, 19:02   #2826
chickencrazy
Rozeznanie

O jaaaaaaaa.... 鈍ietnie wygl康aj!!! Faktycznie ch這dno na maksa. Podoba mi si! Nie ma tego efektu rudo軼i nawet przy Twojej szarej bluzce, a zazwyczaj w豉郾ie na tle czarnego/szarego ubrania te ciep貫 tony wy豉膨 nawet, jak wydaje si, 瞠 ich nie ma.

Ja generalnie wol troch ja郾iejsze w這sy, ale m闚i o sobie. U innych ciemne mi si podobaj.

Ty si mnie nie pytaj o natur, bo to ja si pyta豉m Ciebie

Pami皻am, 瞠 co o pigmentacji by這, 瞠by najpierw sam natur, a potem bez zmywania w豉軼iw farb k豉嗆 (od razu m闚i, 瞠 mog豉m co pokr璚i), ale czy wtedy by豚y dobry efekt? Bo chyba by wysz這 to samo. Jak nic nie pozostaje ci spr鏏owa z .11 My郵, 瞠 odrobin zieleni te Ci by nie zaszkodzi這. Ale poczekaj na nasze (z Caate) wyczyny, bo ona te chyba bra豉 .11 Ja planuj za tydzie, o ile dojd farby.

W豉郾ie - wysy豉li wam taki formularz (z allegro) do wype軟ienia? Bo nie by這 tam mix闚, tylko same farby. Dopisa豉m mixy r璚znie.
Stary 2013-03-10, 19:12   #2827
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
O jaaaaaaaa.... 鈍ietnie wygl康aj!!! Faktycznie ch這dno na maksa. Podoba mi si! Nie ma tego efektu rudo軼i nawet przy Twojej szarej bluzce, a zazwyczaj w豉郾ie na tle czarnego/szarego ubrania te ciep貫 tony wy豉膨 nawet, jak wydaje si, 瞠 ich nie ma.

Ja generalnie wol troch ja郾iejsze w這sy, ale m闚i o sobie. U innych ciemne mi si podobaj.

Ty si mnie nie pytaj o natur, bo to ja si pyta豉m Ciebie

Pami皻am, 瞠 co o pigmentacji by這, 瞠by najpierw sam natur, a potem bez zmywania w豉軼iw farb k豉嗆 (od razu m闚i, 瞠 mog豉m co pokr璚i), ale czy wtedy by豚y dobry efekt? Bo chyba by wysz這 to samo. Jak nic nie pozostaje ci spr鏏owa z .11 My郵, 瞠 odrobin zieleni te Ci by nie zaszkodzi這. Ale poczekaj na nasze (z Caate) wyczyny, bo ona te chyba bra豉 .11 Ja planuj za tydzie, o ile dojd farby.

W豉郾ie - wysy豉li wam taki formularz (z allegro) do wype軟ienia? Bo nie by這 tam mix闚, tylko same farby. Dopisa豉m mixy r璚znie.
Shade super efekt. Ja wiem z doswiadczenia, ze aparat zmieni na rudo nawet popielaty kolor a u ciebie wogole czegos takiego nie ma wiec domyslam sie, ze musza byc bosko popielate i chlodne. zazdroszcze!
Ja kupilam majirel 8.1 i 7.22 i bede mieszac ale tym razem w odwrotnej proporcji (wiecej 7.22 i mniej 8.1) - ale to za jakis tydzien lub dwa.

Odnosnie pigmentacji, tez sie nad tym zastanawialam czy przypadkiem nie lepiej zapigmentowac wlosy (natura bez oksy na 15 minut) i na to naklada sie pozadana farbe. Bo wtedy to jest tak jakby nakladac farbe na neutrala wiec powinien wyjsc poz康any kolor... Ktos probowal? (sorrki jesli bylo o tym wczesniej).

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-10, 19:25   #2828
Shade_23
Zadomowienie

Ja znalaz豉m m.in. tak notk (akurat z L'Oreal).

"Pokrycie siwych w這s闚:
 je郵i ilo嗆 siwych w這s闚 nie przekracza 50% farby z palety Majirel zapewniaj pe軟e ich pokrycie.
 Je郵i siwych w這s闚 jest wi璚ej ni 50% w celu ca趾owitego ich pokrycia 陰czymy wybrany odcie z odcieniem podstawowym w proporcjach 1:1

Do pokrycia siwych w這s闚 u篡wamy farb z oxydantem o mocy 6%"

Dokupi t /11. My郵, 瞠 wezm 8/11.

Kurcze, jestem bardzo zadowolona!! To jest pierwszy raz, kiedy farba tak mi ciep貫 pokry豉!! Raz kiedy uda這 mi si z Allewaves pami皻am, ale szybko si wyp逝ka這. Zobaczymy jak tu b璠zie.

Wklejam jeszcze raz - dla por闚nania fotki:
1 - Geneza 7CN + mixy ash + grafit na oxy 6%
2 - Oyster 7/0 + mixy ash + blue na oxy 3%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie-5.jpg (74,8 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (69,8 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-10 o 19:32
Stary 2013-03-11, 07:00   #2829
chickencrazy
Rozeznanie

R騜nica jest powalaj帷a! Z t pigmentacj to w豉郾ie chodzi這 mi o to, co wyja郾i豉 Koralyn. Czyli wtedy nak豉dasz dwie farby.

A ta notka z L'oreala jest standardowa - przy innych farbach te tak jest napisane. I w sumie co takiego zrobi豉, tyle, 瞠 farb by造 tu pigmenty - nie wiem, jak to liczy.

Swoj drog, ciekawe, co takiego jest w Oyster, czego nie maj inne - mocniejsze pigmenty/wi璚ej pigment闚?

Wczoraj wpad豉m na pomys na zrobienie pr鏏ek przed farbowaniem - najpierw na sucho, czyli pomieszam malutkie ilo軼i farb i zobacz, jaki kolor przybieraj. Chyba zaczn te zbiera w這sy z tego tygodnia i potem je farbn
Stary 2013-03-11, 08:09   #2830
Shade_23
Zadomowienie

Robi豉m kiedy tak prepigmentacj. W豉郾ie farba bez oxy a potem na ni ju normalne farbowanie. Mia這 to s逝篡 lepszemu trzymaniu koloru. Nie wiem czy pomog這, ale za to pami皻am koszmar tej procedury farbowania
Stary 2013-03-12, 13:34   #2831
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

WOW! jest szaro <3 mi si podoba... rzeczywiscie ten odrost lipa nie wiem co mia這 na ten filote wp造w ale mo瞠 i ta natura z niebieskim ja mia豉m w豉snie zmiast takiej fioletowej papki jak ty szaro buro drudn, wiec wniskuje ze m鎩 efekt by這 po prawie ca貫j tubce ash i odrobinie niebieskiego, a tw鎩 efekt w豉snie po tym niebieskim. Co do siwk闚 ja to mimo prodrecznikowej wiedzi i tak wypr鏏owa豉 na waszym miejscu na這篡 0.1 lub 0.11 bez natury, z mixami mo瞠 b璠zie 豉pa這, wiecie jak to jest z podr璚znikowa wiedz ;] a co do poziomu to ostrzega豉m ze bedzie 2-2,5 ciemniej... ni na pude趾u napisane, ale wa積e 瞠 na zywo pasuje

A ty shade zr鏏 fotki na dworze bez lampy bo moje tez w pomieszczeniach ciemne wychodzi造... co nie zmienia faktu ze jest super, a co do zmywania to pewnie kwestia indywidualna, ale mam nadzieje 瞠 te b璠zie git

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
No to wrzucam fotki Wybaczcie te poczochrane ko鎍闚ki, ale s nieco wysuszone, a jak je potraktuj dodatkowo suszark, to stercz

W這sy s naprawd ciemne. Poziom 5/4. Na zdj璚iach wysz這 nieco ja郾iej. I zapewniam - ciep豉 nie ma - fotki te troszenk przek豉mane.
Szalenie mi si ju podoba efekt!! Gdyby jako uda這 si poziom wy瞠j no i bez fioletowej po鈍iaty, by這by cudownie!! Tak czy inaczej... Oyster jest ju m鎩!! Vera mia豉 racj pisz帷, 瞠 to najmocniejsza popielata farba.

Chickenku mo磧iwe, 瞠 fiolet jest od natury. Mnie kusi bardzo kolorek 7/1 lub /11 ale jak to jest z tymi siwkami i natur?? Czy natura faktycznie musi wtedy by??

Ok. Opis do fotek:
1 - 鈍iat這 dzienne z lamp b造skow
2 - dzienne bez lampy (wida lekki fiolet przy przedzia趾u)
3 - dzienne bez lampy
4 - 鈍iat這 豉zienkowe (chcia豉m pokaza jak z豉pa這 na rozja郾ianych ko鎍闚kach - tam jest fajny popiel)
5 - pod ostr, 豉zienkow lamp - tu wysz這 co rudawego, ale absolutnie rudych nie mam. Jest tylko i wy陰cznie fioletowa po鈍iata!)
6 - pod t sam 瘸r闚 + lampa b造skowa

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-12 o 13:39
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 13:44   #2832
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
WOW! jest szaro <3 mi si podoba... rzeczywiscie ten odrost lipa nie wiem co mia這 na ten filote wp造w ale mo瞠 i ta natura z niebieskim ja mia豉m w豉snie zmiast takiej fioletowej papki jak ty szaro buro drudn, wiec wniskuje ze m鎩 efekt by這 po prawie ca貫j tubce ash i odrobinie niebieskiego, a tw鎩 efekt w豉snie po tym niebieskim. Co do siwk闚 ja to mimo prodrecznikowej wiedzi i tak wypr鏏owa豉 na waszym miejscu na這篡 0.1 lub 0.11 bez natury, z mixami mo瞠 b璠zie 豉pa這, wiecie jak to jest z podr璚znikowa wiedz ;] a co do poziomu to ostrzega豉m ze bedzie 2-2,5 ciemniej... ni na pude趾u napisane, ale wa積e 瞠 na zywo pasuje

A ty shade zr鏏 fotki na dworze bez lampy bo moje tez w pomieszczeniach ciemne wychodzi造... co nie zmienia faktu ze jest super, a co do zmywania to pewnie kwestia indywidualna, ale mam nadzieje 瞠 te b璠zie git
Jest ciemno, ale jest super Dzi myj w這siska... Zobaczymy ile mi zostanie z tego koloru I masz racj. B璠 pr鏏owa bez natury. Kupi 8/11. U mnie i tak wszystko sp造wa z siwk闚 tak mniej wi璚ej co 2 tygodnie. Nawet henna!

Je郵i Oyster po kilku razach wych這dzi kolor, to b璠 farbowa jedynie odrosty, do czego zreszt d捫. W takiej sytuacji, nawet farbuj帷 co 2 tyg. nie zbankrutuj

Co do fioletu - mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze do szaro軼i - czasem tak mia豉m po intensywnie popielatych kolorkach. Nie przeszkadza mi og鏊nie taki odcie, ale... jasne, 瞠 wola豉bym popielaty br您 zamiast fioletowego

Edit: Umyte Woda lecia豉 totalnie fioletowa
Kolor rozja郾i si mo瞠 o p馧 tonu. Fioletowy przedzia貫k narazie nadal widoczny.
Ciep造ch brak.
Jedyne lekko rudawe pasemka, kt鏎e znalaz豉m to te, niedofarbowane. Jest ok. Kocham Oysterka!!

Wklejam fotki - na 1 kolor najbardziej zbli穎ny do tego, kt鏎y mam na g這wie.
B璠 wrzuca zdj璚ia po ka盥ym myciu, co wy na to?
I obowi您kowo w tym samym, szarym sweterku!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (68,5 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 4.jpg (50,6 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (51,5 KB, 33 za豉dowa)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-12 o 18:17
Stary 2013-03-12, 20:38   #2833
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

siedze i sie boje za pol h zmywam.
mam podobny fiolet do Shade, no moze troche bledszy

zrobilam mix 8.1/30ml+ 8.11/30ml+ash/30ml+blue/ok.5ml na oxy 3.

wiec to nie bedzie wina niebieskiego
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 20:55   #2834
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
siedze i sie boje za pol h zmywam.
mam podobny fiolet do Shade, no moze troche bledszy

zrobilam mix 8.1/30ml+ 8.11/30ml+ash/30ml+blue/ok.5ml na oxy 3.

wiec to nie bedzie wina niebieskiego
Oj, oj!! I zn闚 to czekanie...
Stary 2013-03-12, 21:23   #2835
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Oj, oj!! I zn闚 to czekanie...
zmy豉m, woda iscie fioletowa. na poczatku mieszanka byla taka szaro-bezowa, z czasem zrobila sie fioletowa, ale jasniejsza, nie tak intensywna jak u Ciebie. teraz siedze z maska pod czepkiem, zmyje zapewne za 40min i wysusze, to napisze co widze. wiem, ze odrost jest cieeeply, rudo-fioletowy na chwile obecna
Stary 2013-03-12, 21:33   #2836
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
zmy豉m, woda iscie fioletowa. na poczatku mieszanka byla taka szaro-bezowa, z czasem zrobila sie fioletowa, ale jasniejsza, nie tak intensywna jak u Ciebie. teraz siedze z maska pod czepkiem, zmyje zapewne za 40min i wysusze, to napisze co widze. wiem, ze odrost jest cieeeply, rudo-fioletowy na chwile obecna
Hmm... Mo瞠 ta 8 zbyt jasna? No nic. Trzeba poczeka a b璠 suche.
Stary 2013-03-12, 21:54   #2837
chickencrazy
Rozeznanie

No ja te czekam na efekty caate

Do mnie chyba jutro wyjdzie paczka, bo na razie dosta豉m zawiadomienie, 瞠 ju gotowa i czeka na wysy趾. Oby tylko nie pomieszali kolor闚.

Dziewczyny, mo瞠 troch zielonego trzeba do tego fioletu doda, to zrobi si bury

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-12 o 21:59
Stary 2013-03-12, 22:34   #2838
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
No ja te czekam na efekty caate

Do mnie chyba jutro wyjdzie paczka, bo na razie dosta豉m zawiadomienie, 瞠 ju gotowa i czeka na wysy趾. Oby tylko nie pomieszali kolor闚.

Dziewczyny, mo瞠 troch zielonego trzeba do tego fioletu doda, to zrobi si bury
u mnie rudo na odroscie

jutro zdam relacje w swietle dziennym i fotki wrzuce

oby Ci lepiej zapakowali, bo mi przy wyciskaniu farby, gora uciekala.
Stary 2013-03-12, 22:49   #2839
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Shade moze uzywasz sporo odzywek i szamponow z silikonami? mi sie kiedys tez wyplukiwaly po 2 tygodniach (doslownie) ale zaczelam myc je chociaz raz przed farbowaniem, nie uzywajac zadnych odzywek. najlepsze efekty byly gdy mylam je tak ze 3 razy przed. No ale wtedy siano murowane. Jesli nie pozbede sie silikonow przed farbowaniem trzymaja mi takze 2 tygodnie. Ja myje raz bo 3 razy bez odzywki nie znieose. W koncu to tak jkaby farbowac silkon

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-12, 22:57   #2840
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Shade moze uzywasz sporo odzywek i szamponow z silikonami? mi sie kiedys tez wyplukiwaly po 2 tygodniach (doslownie) ale zaczelam myc je chociaz raz przed farbowaniem, nie uzywajac zadnych odzywek. najlepsze efekty byly gdy mylam je tak ze 3 razy przed. No ale wtedy siano murowane. Jesli nie pozbede sie silikonow przed farbowaniem trzymaja mi takze 2 tygodnie. Ja myje raz bo 3 razy bez odzywki nie znieose. W koncu to tak jkaby farbowac silkon
Co w tym jest! Ale kiedy farbowa豉m henn, to odstawi豉m totalnie silikony i to na d逝gie miesi帷e... a te wszystko mi z odrostu ucieka這 (co nie zmienia faktu, 瞠 gdy przetrwa si odstawk, to w這sy s cudowne!!).

Teraz zreszt staram si nie aplikowa od篡wki u nasady w這s闚. Szampon jednak mam naszpikowany To czyste lenistwo, wiem...

Caate ja osobi軼ie nie czaj tego, czemu raz si co udaje 豉dnie pofarbowa, a innym razem nie. Jaka magia... Znam ten b鏊.
Stary 2013-03-12, 23:09   #2841
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Jestem wsciekla!!
jest CZERWONO na calej dlugosci
Stary 2013-03-12, 23:19   #2842
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Jestem wsciekla!!
jest CZERWONO na calej dlugosci
eeeeeeeeeeee..........??? ? :/
Ale...

Na jaki kolor to k豉d豉???? I jaka woda? 3%??
Stary 2013-03-12, 23:27   #2843
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
eeeeeeeeeeee..........??? ? :/
Ale...

Na jaki kolor to k豉d豉???? I jaka woda? 3%??
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce

kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC14271.jpg (68,1 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14618.jpg (148,0 KB, 43 za豉dowa)
Stary 2013-03-12, 23:31   #2844
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce

kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!
A mo瞠 ta od篡wka zaszkodzi豉?? Robi豉 tak ju wcze郾iej??

Hmmm... Dziwne to jest. Naprawd! A mo瞠 zaryzykuj i daj wi璚ej mix闚?
Stary 2013-03-12, 23:33   #2845
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A mo瞠 ta od篡wka zaszkodzi豉?? Robi豉 tak ju wcze郾iej??

Hmmm... Dziwne to jest. Naprawd! A mo瞠 zaryzykuj i daj wi璚ej mix闚?
zawsze tak robie, ten sam duet daje.
nie wiem co poszlo nie tak, ale nie maja ani grama chlodu, o popielatym odcieniu moge pomarzyc. sugerujesz drugie farbowanie raz po raz?

edit:

po glowie jeszcze chodzi mi fakt, ze podczas wyciskania farby z tubki zauwazylam, ze gora sie ulatnia "babelkuje" dokladnie, moze to mialo wplyw? ale to raczej by sie utlenila.... hmm, tylko ze to wlasnie byl ash.

druga sprawa mi sie nie podoba, ze kolor nie mieni sie tak plynnie tylko dzieli na kropeczki, nie wiem jak to wytlumaczyc, abyscie zrozumialy.

trzecia rzecz...boje sie jutrzejszej pobudki :/

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-12 o 23:36
Stary 2013-03-12, 23:37   #2846
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
zawsze tak robie, ten sam duet daje.
nie wiem co poszlo nie tak, ale nie maja ani grama chlodu, o popielatym odcieniu moge pomarzyc. sugerujesz drugie farbowanie raz po raz?

edit:

po glowie jeszcze chodzi mi fakt, ze podczas wyciskania farby z tubki zauwazylam, ze gora sie ulatnia "babelkuje" dokladnie, moze to mialo wplyw? ale to raczej by sie utlenila.... hmm, tylko ze to wlasnie byl ash.

druga sprawa mi sie nie podoba, ze kolor nie mieni sie tak plynnie tylko dzieli na kropeczki, nie wiem jak to wytlumaczyc, abyscie zrozumialy.

trzecia rzecz...boje sie jutrzejszej pobudki :/
Ja tak cz瘰to robi Moja natura nie pozwala mi d逝go chodzi z czym, co mnie dra積i (dlatego te szybko si pozbywa豉m niew豉軼iwych facet闚... hahaha!! Przepraszam )

Jak si 幢e czujesz... farbuj. Nic si z貫go nie stanie. Potem jedynie wi瘯sze ilo軼i od篡wki i b璠zie ok! Je郵i jest czerwono mo瞠 daj 8/11 + wi瘯sz ilo嗆 mixa. Spr鏏uj na pasemku. I si nie 豉m! Pami皻asz ile ja ju przechodzi豉m?? Kolory t璚zy... Nie jestem ani 造sa, ani mega podniszczona. G這wa do g鏎y!
Stary 2013-03-12, 23:41   #2847
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ja tak cz瘰to robi Moja natura nie pozwala mi d逝go chodzi z czym, co mnie dra積i (dlatego te szybko si pozbywa豉m niew豉軼iwych facet闚... hahaha!! Przepraszam )

Jak si 幢e czujesz... farbuj. Nic si z貫go nie stanie. Potem jedynie wi瘯sze ilo軼i od篡wki i b璠zie ok! Je郵i jest czerwono mo瞠 daj 8/11 + wi瘯sz ilo嗆 mixa. Spr鏏uj na pasemku. I si nie 豉m! Pami皻asz ile ja ju przechodzi豉m?? Kolory t璚zy... Nie jestem ani 造sa, ani mega podniszczona. G這wa do g鏎y!
dzieki kochana poczekam na werdykt sloneczny co i jak sie ujawni w swietle dziennym.

podlamalam sie, bo w sobote ide podciac koncowki do fryzjerki co ostatnio bylam, wiec jak zobaczy co mam na glowie to kobieta rozlozy rece. chyba odwolam wizyte zepsulam sprawe na maksa.
Stary 2013-03-12, 23:49   #2848
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
dzieki kochana poczekam na werdykt sloneczny co i jak sie ujawni w swietle dziennym.

podlamalam sie, bo w sobote ide podciac koncowki do fryzjerki co ostatnio bylam, wiec jak zobaczy co mam na glowie to kobieta rozlozy rece. chyba odwolam wizyte zepsulam sprawe na maksa.
Wiesz co, ja pami皻am, jak farbn窸am kiedy Richesse 9,11... Marudzi豉m kilka post闚 jakie to mam r騜owo-buro-brzydkie w這sy... A potem, nast瘼nego dnia okaza這 si, 瞠 kolor jest ca趾iem 豉dny Poczekajmy, tak jak m闚isz... do dnia
Stary 2013-03-12, 23:53   #2849
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Wiesz co, ja pami皻am, jak farbn窸am kiedy Richesse 9,11... Marudzi豉m kilka post闚 jakie to mam r騜owo-buro-brzydkie w這sy... A potem, nast瘼nego dnia okaza這 si, 瞠 kolor jest ca趾iem 豉dny Poczekajmy, tak jak m闚isz... do dnia
dokladnie, to juz nie smiece tutaj
Stary 2013-03-13, 02:17   #2850
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
ostatnio wpad豉m na to samo, na kilka dni przed farbowaniem my豉m w這sy i nie nak豉da豉m na nie 瘸dnych produkt闚 do stylizacji, czy te masek/od篡wek. efekt taki, 瞠 ostatni raz farbowa豉m si w pa寮zierniku, kolor trzyma si 鈍ietnie. tak瞠 do陰czam si do rady

jecz ju od d逝窺zego czasu, 瞠 w ko鎍u si ufarbuj, ale jako nie po drodze mi do fryzjera (najpierw chc od鈍ie篡 ko鎍闚ki i grzyw, a dopiero k豉嗆 kolor w domu). mo瞠 uda mi si zrobi to w weekend/przysz造m tyg

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.

Advertisement