Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 96 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-13, 03:02   #2851
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Shade Ale fajnie wida 瞠 b璠zie super w 鈍ietle dziennym

Caate- hmmm mi tem kolor wygl康a jakbys czego za duzo doda豉 tylko fioletu, czerwieniiiii ??? chodzi mi po g這wie jeszcze mieszanka pomara鎍zowy (miedziany) taki jak mia豉 na g堯wce+ fiolet = czerwie, je瞠li to przez to, to masz szanse 瞠 Ci sie wyp逝cze... tylko SK. tak du穎 tego fioletu ;/ mo瞠 to ten ASH ? ja mam ja郾iejsze w這sy i moze u mnie nie wybi czerwieni? a Dla was na tym poziomie co macie to bylo blue i green?

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Jest ciemno, ale jest super Dzi myj w這siska... Zobaczymy ile mi zostanie z tego koloru I masz racj. B璠 pr鏏owa bez natury. Kupi 8/11. U mnie i tak wszystko sp造wa z siwk闚 tak mniej wi璚ej co 2 tygodnie. Nawet henna!

Je郵i Oyster po kilku razach wych這dzi kolor, to b璠 farbowa jedynie odrosty, do czego zreszt d捫. W takiej sytuacji, nawet farbuj帷 co 2 tyg. nie zbankrutuj

Co do fioletu - mam nadziej, 瞠 si wyp逝cze do szaro軼i - czasem tak mia豉m po intensywnie popielatych kolorkach. Nie przeszkadza mi og鏊nie taki odcie, ale... jasne, 瞠 wola豉bym popielaty br您 zamiast fioletowego

Edit: Umyte Woda lecia豉 totalnie fioletowa
Kolor rozja郾i si mo瞠 o p馧 tonu. Fioletowy przedzia貫k narazie nadal widoczny.
Ciep造ch brak.
Jedyne lekko rudawe pasemka, kt鏎e znalaz豉m to te, niedofarbowane. Jest ok. Kocham Oysterka!!

Wklejam fotki - na 1 kolor najbardziej zbli穎ny do tego, kt鏎y mam na g這wie.
B璠 wrzuca zdj璚ia po ka盥ym myciu, co wy na to?
I obowi您kowo w tym samym, szarym sweterku!

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-13 o 12:40
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 06:48   #2852
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 928

Kurcz!!!! Co to wysz這? Chyba to przez ten fiolet, bo u mnie przy pr鏏ach akwarelowych fioletowy dawa taki bordowy jakby odcie, nie wiem, czy pami皻acie, dosz豉m wtedy do wniosku, 瞠 ma by tylko ziele i niebieski.

Ale u Shade wysz這 super ch這dno, a fiolet mia豉 bardziej intensywny.

A mo瞠 ash nie barwi tak, jak powinien? Co by這 nie tak z tubk, nie rozumiem, co to znaczy 瞠 b帳lowa豉 g鏎a. G鏎a tubki? Farba by豉 otwarta/uszkodzona, jak dotar豉 do Ciebie?

We caate wymieszaj pr鏏ki farb (pojedy鎍zo) z oksydantem i zobacz, jak si wybarwiaj. Sprawd zw豉szcza ash. Ja mam zamiar tak zrobi, to dam Ci zna, jak u mnie si wybarwia, b璠ziesz mog豉 oceni, czy ash masz wadliwy. Dodatkowo mam zamiar te zrobi mieszanki w r騜nych proporcjach.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 09:18   #2853
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Kurcz!!!! Co to wysz這? Chyba to przez ten fiolet, bo u mnie przy pr鏏ach akwarelowych fioletowy dawa taki bordowy jakby odcie, nie wiem, czy pami皻acie, dosz豉m wtedy do wniosku, 瞠 ma by tylko ziele i niebieski.

Ale u Shade wysz這 super ch這dno, a fiolet mia豉 bardziej intensywny.

A mo瞠 ash nie barwi tak, jak powinien? Co by這 nie tak z tubk, nie rozumiem, co to znaczy 瞠 b帳lowa豉 g鏎a. G鏎a tubki? Farba by豉 otwarta/uszkodzona, jak dotar豉 do Ciebie?

We caate wymieszaj pr鏏ki farb (pojedy鎍zo) z oksydantem i zobacz, jak si wybarwiaj. Sprawd zw豉szcza ash. Ja mam zamiar tak zrobi, to dam Ci zna, jak u mnie si wybarwia, b璠ziesz mog豉 oceni, czy ash masz wadliwy. Dodatkowo mam zamiar te zrobi mieszanki w r騜nych proporcjach.
byla delikatnie zgnieciona na rogu podczas przesylki, myslalam ze jest ok, wyprostowalam i lezala sobie, az zafarbuje. kiedy zaczelam ja wyciska, tam gdzie jest nr parti, data itp zaczela uciekac farba, oczywiscie niewiele.

dziewczyny, dla mnie jako architekta, ktory zna kolo barw jest to szokujaca wiadomosc i efekt
nie umiem pojac tej reakcji. co smieszne i ciekawe, przy skroniach keidy zoabczylam, ze robi sie fioletowo, po jakis 15minutach od poczatku farbowania, przemylam te miejsca woda i sa ladne, wlasnie chlodne. czyli moze woda za wysoka?

dodaje zdjecia, dzisiaj obfoce sie jeszcze na dworze mam nadzieje, ze w sloncu.

jest ladniej niz wczoraj, ciemno z poswiata bordowa

Veroniqe mam prosbe, moglabys sie zapytac swojej znajomej skad taki efekt mogl powstac?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC14620.jpg (80,1 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14622.jpg (87,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14619.jpg (83,2 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC14624.jpg (74,9 KB, 24 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-13 o 09:20
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 09:26   #2854
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 729

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce

kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!

nie martw sie u mnie jest podobnie.

Ostatnio po mixie niebieskiego i fioletu mia豉m odrost niebieski a d馧 czerwony.

Teraz ta czerwien potraktuje natur
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 12:14   #2855
chickencrazy
Rozeznanie

Nie no, teraz to ca趾iem przyjemny kolorek, caate.

Ja to si zastanawiam, sk康 w og鏊e taki fiolet samej farby przy tej mieszance, skoro niebieskiego by這 ma這, no i skoro fiolet to mieszanka czerwieni z niebieskim.
Stary 2013-03-13, 12:20   #2856
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:

Ja to si zastanawiam, sk康 w og鏊e taki fiolet samej farby przy tej mieszance, skoro niebieskiego by這 ma這, no i skoro fiolet to mieszanka czerwieni z niebieskim.
Nooo w豉郾ie.
Ale wida, 瞠 ewidentnie winny jest kt鏎y mixton, bo skoro Caate k豉d豉 na 8/11 a ja na naturze 7/0... a fiolet i tak wyszed?
Osobi軼ie boj si teraz kolejnego farbowania. Kompletnie nie wiem czego u篡 i w jakich proporcjach...

Mo瞠 zrobi tak jak anusia i po這輳 sam natur na ten fioletowawy odrost...? Bez mixa?... Nie wiem...
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 12:22   #2857
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

dokladnie, nawet nie wiecie w jakim szoku ja bylam rano, wlosy sciemnialy o jakies pol tonu Oo

przy czym czerwien, zamienila sie bardziej w bordowy, bordo to mieszanka czerwieni i fioletu, czyli cos ja poteguje ewentualnie nie przykrywa? stad taki mix.

bede probowac po pasemku roznych mixow cos czuje, narazie mam plan nalozyc olej na cala noc, tylko na odrost, zobacze czy cos zmieni, wypluka etc. pozniej na cale wlosy.

jedno jest pewne,moje wlosy sa wybitnie kaprysne, mi nic nie wychodzi co Wam wychodzi

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Nooo w豉郾ie.
Ale wida, 瞠 ewidentnie winny jest kt鏎y mixton, bo skoro Caate k豉d豉 na 8/11 a ja na naturze 7/0... a fiolet i tak wyszed?
Osobi軼ie boj si teraz kolejnego farbowania. Kompletnie nie wiem czego u篡 i w jakich proporcjach...

Mo瞠 zrobi tak jak anusia i po這輳 sam natur na ten fioletowawy odrost...? Bez mixa?... Nie wiem...

Jeszcze sobie tak mysle...ze moze wlasnie z natura trzeba laczyc tylko te mixy? ze 11, czy 1 + mix to "niespodzianka"?

cos czuje, ze tutaj wina bedzie bazy, a nie mixa. doskonale pamietam ostatnia wizyte u fryzjerki, ktora tlumaczyla, ze jesli chce miec braz chlodny, to farba musi byc brazowa, a mix daje poswiate, czyli to ochlodzenie koloru...zatem moze trzeba kupic farbe braz i do tego dorzucic mix popielaty? brzmi logicznie ?

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-13 o 12:24
Stary 2013-03-13, 12:26   #2858
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
dokladnie, nawet nie wiecie w jakim szoku ja bylam rano, wlosy sciemnialy o jakies pol tonu Oo

przy czym czerwien, zamienila sie bardziej w bordowy, bordo to mieszanka czerwieni i fioletu, czyli cos ja poteguje ewentualnie nie przykrywa? stad taki mix.

bede probowac po pasemku roznych mixow cos czuje, narazie mam plan nalozyc olej na cala noc, tylko na odrost, zobacze czy cos zmieni, wypluka etc. pozniej na cale wlosy.

jedno jest pewne,moje wlosy sa wybitnie kaprysne, mi nic nie wychodzi co Wam wychodzi

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Jeszcze sobie tak mysle...ze moze wlasnie z natura trzeba laczyc tylko te mixy? ze 11, czy 1 + mix to "niespodzianka"?

cos czuje, ze tutaj wina bedzie bazy, a nie mixa. doskonale pamietam ostatnia wizyte u fryzjerki, ktora tlumaczyla, ze jesli chce miec braz chlodny, to farba musi byc brazowa, a mix daje poswiate, czyli to ochlodzenie koloru...zatem moze trzeba kupic farbe braz i do tego dorzucic mix popielaty? brzmi logicznie ?
Caate, panikarciu! Ja wczoraj pisa豉m o takim samym przypadku, 瞠 po nocy kolor by inny Dobrze, 瞠 jest lepiej!

Wi璚 my郵isz, 瞠 to wina bazy?? Kurcze... A mnie tak ten 8/11 kusi...
Chyba dokupi jeszcze t 8/11 i zielony mix i b璠 pr鏏owa na pasemkach. Bo ju sama nie wiem... Teraz jest u mnie ok... ale za jakie 2 tyg. i tak b璠 musia豉 pofarbowa.
Stary 2013-03-13, 12:50   #2859
Veroniqe22
Raczkowanie

Pokaza豉m fotk i to fiolet wybi ci t czerwie, ale ona nie wie sk康 ;/ mi si zdj璚ia podobaja dzisiajsze troszke spanikowa豉 wczoraj ewidentnie widac za du穎 fioletu i zobaczysz za 2 mycia, mi sie wydaje ze bedzie dobrze bo fiolet si wyp逝cze, zr鏏 zdj璚ia w 鈍ietle dziennym
To nie jest wina bazy bo ja mia豉m mieszane 11stki.

Cytat:
byla delikatnie zgnieciona na rogu podczas przesylki, myslalam ze jest ok, wyprostowalam i lezala sobie, az zafarbuje. kiedy zaczelam ja wyciska, tam gdzie jest nr parti, data itp zaczela uciekac farba, oczywiscie niewiele.

dziewczyny, dla mnie jako architekta, ktory zna kolo barw jest to szokujaca wiadomosc i efekt
nie umiem pojac tej reakcji. co smieszne i ciekawe, przy skroniach keidy zoabczylam, ze robi sie fioletowo, po jakis 15minutach od poczatku farbowania, przemylam te miejsca woda i sa ladne, wlasnie chlodne. czyli moze woda za wysoka?

dodaje zdjecia, dzisiaj obfoce sie jeszcze na dworze mam nadzieje, ze w sloncu.

jest ladniej niz wczoraj, ciemno z poswiata bordowa

Veroniqe mam prosbe, moglabys sie zapytac swojej znajomej skad taki efekt mogl powstac?
Stary 2013-03-13, 12:59   #2860
chickencrazy
Rozeznanie

No dobra, to zosta豉m jeszcze ja do eksperymentu

Ale tak jak pisa豉m, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadz "badania" koloru mieszanki, w zale積o軼i od proporcji. Oby tylko wystarczy這 mi farby te na koloryzacj
Stary 2013-03-13, 13:17   #2861
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:

Ale tak jak pisa豉m, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadz "badania" koloru mieszanki, w zale積o軼i od proporcji. Oby tylko wystarczy這 mi farby te na koloryzacj

zr鏏 te "badania" bo mo瞠 rzeczywi軼ie nie dla dziewczyn ten ash, bo ja obstawiam na niego, 瞠 daje ten fiolet i to 瞠 mi zneutralizowa bo mia陰m 鄴速o pomaranczowe, to im wybija ;/
Stary 2013-03-13, 13:21   #2862
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:

Och testuj Czikenku!!
A ja zaryzykuj t 8/11. Najwy瞠j...

Ps. Zrobi豉m fotki przed chwil, czyli w dziennym. Zaraz wrzuc.
Stary 2013-03-13, 13:29   #2863
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Dziewczyny macie racje, spanikowalam wczoraj. Przepraszam

Veroniqe dzieki za szybkie dzialanie porobilam dokladniejsze zdj na dworze, ale wstawie dopiero wieczorem bo teraz w pracy jestem. Iiii odrost jest rozowy

Wiec ciekawa reakcja na naturalnych zaszla. Mysle czy aby na odrost nie polozyc na przyszlosc (bo teraz nie wiem co by mi juz wyszlo) samej 8.11, a na reszte z mixem ash. Ten niebieski co mi nie pasi, bo czy to przypadkiem nie ob swiruje z ashem...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:

To ja trzymam kciuki. Sama za to chcialam sie zabrac, ale kiepsko szlo mi liczenie proporcji wg tego programu z kolorami, pogubilam sie calkowicie i nie zeruj mieszanki, aby zobaczyc jaki kolor, prosze. Bo to coekawe jest, ze z mojej bezowo-szarej powstal roz z fioletem
Stary 2013-03-13, 13:40   #2864
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Te jestem w kolejce, ale mam jeszcze jedn porcje Allwabes, wi璚 dopiero na 鈍i皻a b璠 zamawia, a farbowanie gdzie w kwietniu. Z reszta patrz帷 na wasze eksperymenty wcale mi si nie spieszy . Jaki nieprzewidywalne te mixy, niby blue i ash a tu tona fioletu. J musz z這to wybi, ale wol w spos鏏 kontrolowany.
Crazy, zobacz najpierw twoje metodyczne pr鏏y

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 13:42   #2865
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 729

ja to mam masakre(

niebieski i fiolet juz mi nie pomaga a jedynie pog貫biaja czerwie

z odrost闚 zszed mi niebieski zatem moge juz chyba po這篡c nature

boje sie juz niebieskiego i fioletu po moim ostatnim niebieskim odroscie.

Mi wysz造 niebieskie od g鏎y gdyz potem jak po這篡豉m na innej osobie resztke farby 8BS farba sama w sobie by豉 niebieska (masakrycznie) a jak ja doda豉m jeszcze mix闚 .... amen

zam闚i豉m teraz 7 NN niby mocna natura zobaczymy.....

ale od razu mowie ze ja nie farbuje takimi mocnymi farbami tylko goldwellem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0756.jpg (87,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0760.jpg (182,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0772.jpg (172,5 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0773.jpg (177,9 KB, 17 za豉dowa)
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-13, 14:01   #2866
chickencrazy
Rozeznanie

Ale ten w徠ek 篡je Nie wiem, komu odpisywa hahaha

Veronika - wszystko si zgadza, fiolet wybija 鄴速y, ale... u Ciebie mieszanka fioletowa nie by豉. Moim zdaniem trzeba uwa積iej dobra proporcje, bo jak nie raz pisa造鄉y (pisa造軼ie, bo ja jeszcze nieopierzony kurczak, znaczy chicken ) trzeba ostro積ie z mixtonami.

Shadziu - b璠 testowa co tylko si da. I oddzielnie, i razem. A potem na pr鏏kach w這s闚 (pr鏏ki s ma貫, takie ko速uniki zwijam po myciu, no ale zawsze to co).

Caate - nic nie rozumiem Napisz jak ch這p krowie, bo nie wiem, o co chodzi z tym zerowaniem Aaaa... Ty piszesz o mieszaniu na podstawie tego programu. Ja nie b璠 go u篡wa. Mam zamiar zobaczy, jakie efekty daj samodzielnie odcienie, a potem b璠 miesza w zale積o軼i od tego, co wyjdzie oddzielnie.

L-ka - jak masz z這to do wybicia, to fiolecik zalecany akurat

Anusia - zieleni Ci chyba trzeba, ja nie k豉d豉bym natury.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-13 o 14:13
Stary 2013-03-13, 14:14   #2867
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale ten w徠ek 篡je Nie wiem, komu odpisywa hahaha

Veronika - wszystko si zgadza, fiolet wybija 鄴速y, ale... u Ciebie mieszanka fioletowa nie by豉. Moim zdaniem trzeba uwa積iej dobra proporcje, bo jak nie raz pisa造鄉y (pisa造軼ie, bo ja jeszcze nieopierzony kurczak, znaczy chicken ) trzeba ostro積ie z mixtonami.

Shadziu - b璠 testowa co tylko si da. I oddzielnie, i razem. A potem na pr鏏kach w這s闚 (pr鏏ki s ma貫, takie ko速uniki zwijam po myciu, no ale zawsze to co).

Caate - nic nie rozumiem Napisz jak ch這p krowie, bo nie wiem, o co chodzi z tym zerowaniem

L-ka - jak masz z這to do wybicia, to fiolecik zalecany akurat

Anusia - zieleni Ci chyba trzeba, ja nie k豉d豉bym natury.
Haha swietna jestes to zobaczymy jaki ze mnie chlop
Jak zrobisz mieszanke w miseczce, to zostaw troche na dnie jej i zobacz jak kolor bedzie sie zmienial tej mieszanki. Mam goraczke aktualnie, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz
Stary 2013-03-13, 14:27   #2868
Shade_23
Zadomowienie

Wrzucam foty "dzienne". U mnie ten odrost te jest jaki taki r騜owawy w豉郾ie

Z innych: nie wytrzyma豉m i sama zrobi豉m testy!! Zmiesza豉m wszystko co si da這 Utlenia si na wacikach Ju widz, 瞠 dziej si cuda...
Mix ASH wpada w豉郾ie w r騜! BLUE + ASH we fiolet, a sam BLUE... po prostu granatowy... Ale nie umiem uchwyci kolork闚 na zdj璚iach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2.jpg (55,6 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (62,6 KB, 45 za豉dowa)
Stary 2013-03-13, 14:38   #2869
chickencrazy
Rozeznanie

Caate - w豉郾ie o to mi chodzi這, taki jest cel eksperymentu - wymiesza z utleniaczem i zobaczy jaki kolor przybiera farba i mixtony (oddzielnie najpierw, bo to podstawa do dalszego dzia豉nia). Ale widz, 瞠 Shadzia ju dzia豉 Ash jest r騜owy? To ci dopiero!

Shade - pi瘯ne te w這siska, taki per這wy poblask. Miodzio!!
Stary 2013-03-13, 14:58   #2870
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Caate - w豉郾ie o to mi chodzi這, taki jest cel eksperymentu - wymiesza z utleniaczem i zobaczy jaki kolor przybiera farba i mixtony (oddzielnie najpierw, bo to podstawa do dalszego dzia豉nia). Ale widz, 瞠 Shadzia ju dzia豉 Ash jest r騜owy? To ci dopiero!

Shade - pi瘯ne te w這siska, taki per這wy poblask. Miodzio!!
Zrobi豉m foty. Co tam wida... Spr鏏uj je troch podrasowa, 瞠by by造 jak najbli窺ze oryginalnym kolorom.

Ale ju widz jedno. 7/0 to totalny, pi瘯ny neutralek. Wpada w taki 鄴速awy br您. Sam mix ash zdecydowanie jest sino-r騜owy! Mix niebieski jest mocno granatowy.

Po zmieszaniu 7/0 z ash powsta najlepszy kolor z tych wszystkich. Taki przygaszony br您ik. Natomiast po zmieszaniu 7/0 z ashem i blue w tych samych proporcjach wysz豉... przepraszam, fioletowa kupa Tak瞠 ja upatruj win fiolet闚 jednak w mixie blue. Co si ewidentnie gryzie w takiej mieszance...
Stary 2013-03-13, 15:05   #2871
chickencrazy
Rozeznanie

Podrasuj foty, podrasuj. Umieram z ciekawo軼i

Natura powinna wyj嗆 naturalnie i neutralnie, to mnie nie dziwi, tylko trzeba jeszcze uwzgl璠ni nasze wy豉膨ce rudo軼i, kt鏎ych natura nie przykrywa.

Napisz jeszcze dok豉dnie jak miesza豉 - mniej wi璚ej po r闚no? 疾by鄉y si nie powtarza造 z tymi testami - to ja bym zrobi豉 jakie inne mieszanki.
Stary 2013-03-13, 15:10   #2872
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Zrobi豉m foty. Co tam wida... Spr鏏uj je troch podrasowa, 瞠by by造 jak najbli窺ze oryginalnym kolorom.

Ale ju widz jedno. 7/0 to totalny, pi瘯ny neutralek. Wpada w taki 鄴速awy br您. Sam mix ash zdecydowanie jest sino-r騜owy! Mix niebieski jest mocno granatowy.

Po zmieszaniu 7/0 z ash powsta najlepszy kolor z tych wszystkich. Taki przygaszony br您ik. Natomiast po zmieszaniu 7/0 z ashem i blue w tych samych proporcjach wysz豉... przepraszam, fioletowa kupa Tak瞠 ja upatruj win fiolet闚 jednak w mixie blue. Co si ewidentnie gryzie w takiej mieszance...
Super masz te w這sy bez kitu <3 ja lubie takie ciemne poziomy ))))
No to z twojego eksperynemtu wysz這 to co ja mam na g這wie, czyli fulll ash mixa i kropla blue (kt鏎ego nie liczy豉m bo by centymetr), jedyne co to baza nie naturalna tylko 11stki i 1nki, czyli niepotrzebne to zmieszanie z tym niebieskim ;/

skoro 1ki to ash co tam to po dodaniu asha SAMEGO musi byc mi鏚, wiec Chickenku licz na tw鎩 eksperyment popielatej bazy z mixem ash

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-13 o 15:13
Stary 2013-03-13, 15:15   #2873
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Super masz te w這sy bez kitu <3 ja lubie takie ciemne poziomy ))))
No to z twojego eksperynemtu wysz這 to co ja mam na g這wie, czyli fulll ash mixa i kropla blue (kt鏎ego nie liczy豉m bo by centymetr), jedyne co to baza nie naturalna tylko 11stki i 1nki, czyli niepotrzebne to zmieszanie z tym niebieskim ;/

skoro 1ki to ash co tam to po dodaniu asha SAMEGO musi byc mi鏚, wiec Chickenku licz na tw鎩 eksperyment popielatej bazy z mixem ash
Dok豉dnie!!! Mnie te interesuje sama /11 z mixem ash!! To mo瞠 by to
Stary 2013-03-13, 15:19   #2874
chickencrazy
Rozeznanie

Dziewczyny, jak tylko dojdzie paczka, robi testy!! Czyli na razie zrobi na pewno: sam 9.11; 9.11 + ASH; 9.11 + ASH + odrobinka BLUE. Aaaa... i mo瞠 jeszcze 9.11 plus BLUE w niewielkiej ilo軼i, a co! Cho pewnie ta ostatnia kombinacja nie zda egzaminu, no ale jak wszyscy to wszyscy, babcia te

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-13 o 15:21
Stary 2013-03-13, 15:26   #2875
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny, jak tylko dojdzie paczka, robi testy!! Czyli na razie zrobi na pewno: sam 9.11; 9.11 + ASH; 9.11 + ASH + odrobinka BLUE. Aaaa... i mo瞠 jeszcze 9.11 plus BLUE w niewielkiej ilo軼i, a co! Cho pewnie ta ostatnia kombinacja nie zda egzaminu, no ale jak wszyscy to wszyscy, babcia te
to juz zale篡 od tego co chcesz neutranizowa na g這wie u mnie ociupina zda豉 egzamin, bo mia豉m 鄴速o pomara鎍zowe
Stary 2013-03-13, 15:44   #2876
caate
Zakorzenienie

GG do caate

shade ale Ci zazdroszcze tego kolorku!!
No to wszystko jasne, roz+niebieski=fiolet, Ty dalas wiecej niebieskiego i ma fiolet, ja dalam mniej i mam rozowo fioletowe. Widze tutaj jedno rozwiazanie, na odrost dawac nature, a reszte mixowac. Uhh to bedzie ciezlie
Stary 2013-03-13, 15:55   #2877
Shade_23
Zadomowienie

Ok. Pierwsza porcja zdj耩 - opisane.
Wszystko miesza豉m w r闚nych proporcjach i robione na oxy 3%.

Tu s mieszanki grubo na這穎ne i jeszcze mokre.

Zaraz dodam fotki po wch這ni璚iu i ca趾owitym utlenieniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3_2.jpg (35,5 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 5.jpg (34,3 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 5-1.jpg (40,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1-2.jpg (40,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1-1_2.jpg (43,0 KB, 13 za豉dowa)
Stary 2013-03-13, 16:01   #2878
Shade_23
Zadomowienie

Next - po ca趾owitym utlenieniu.

1 - 7/0 na oxy 3%
2 - mix ash na oxy 3%
3 - 7/0 + ash na oxy 3%
4 - zestawienie 7/0 z mieszank 7/0 + ash.

Wida r騜nice, prawda? Kolory dosy wiernie oddane
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7:0.jpg (42,5 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ASH.jpg (38,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7:0 + ASH.jpg (44,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7:0 - 7:0+ASH.jpg (37,5 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2013-03-13, 16:08   #2879
chickencrazy
Rozeznanie

安ietna fotorelacja, Shade!!

Ja my郵, 瞠 jeszcze odrobina zieleni do tej mieszanki 7.0 + ash i by這by idealnie (co mnie jaka obsesja ogarn窸a z t zieleni ostatnio )
Stary 2013-03-13, 16:24   #2880
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
安ietna fotorelacja, Shade!!

Ja my郵, 瞠 jeszcze odrobina zieleni do tej mieszanki 7.0 + ash i by這by idealnie (co mnie jaka obsesja ogarn窸a z t zieleni ostatnio )
i s逝sznie, bo ja dopiero po po陰czeniu farby popielatej z metaliczn uzyska豉m kolor, kt鏎y a tak si nie ociepla w trakcie wypierania

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.