Goldwell Elumen - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-07, 00:02   #181
olkamnyp
Raczkowanie

Dot.: Goldwell Elumen

A ja dzisiaj gadałam ze znajomą fryzjerką i ona mówi żebym nie rozjaśniała więcej włosów tylko samą farbę z wodą 9% i powinno wyjść wszystko super. Tak więc oczywiście zamówiłam tę 9% i będę coś działać niebawem bo odrost już masakruje. A jak to wyjdzie to z jednej strony super i wielka radość ale z drugiej załamka bo po co mi teraz ten rozjaśniacz w proszku i litr wody 3% i 6%... Ale jak nie wyjdzie to ja już nie wiem jak mam to zrobić żeby było dobrze
olkamnyp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 09:21   #182
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

olka, mi 9% na moje utrwalone elumenem odrosty nic nie dadzą... i też mam wodę 6% prawie cały litr- niestety nie daje rady z moimi odrostami...;/ 9% kupiłam malusią butelkę i na nowe odrosty daje radę- tobie też powinno starczyć

lissax, stan moich włosów niestety zmusił mnie trochę do kombinowania. ale olej kokosowy to lipa, bo naprawdę wypłukuje kolor... oddam koleżance lub co.... z tym blaskiem to sama nie wiem wydawało mi się że był ale ... no cóż za kilka farbowań może się pojawi. zdecydowałam, że i tak będę się elumenować, bo kolor się 3ma naprawdę a jest fajny intensywny i praWIE nie do osiągnięcia "zwykłymi" farbami )
sheisnot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 21:22   #183
maxx
Raczkowanie

witajcie mam pytanie. Chcę użyć elumen na odrost ale w kolorze który od odrostu nie jest jaśniejszy. Czy potrzebuję odrost uprzednio farbować? Chciałabym uniknąć tego. mam słabe włosy po wieeellluuu koloryzacjach.
dziękuję za odp.
maxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:46   #184
lissax
Raczkowanie

Nie czytałaś dokładnie wątku. Elumen nie pokrywa odrostów. Tak czy siak musisz zrobić odrosty topchickiem albo innym z palety goldwella.
Pozdrawiam
Stary 2013-09-03, 06:19   #185
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

musiała go w ogóle nie przejrzeć ^^ ps naprawdę nie pokrywa naturalnych....;/ cos dziwnie mi sie zrobiło z odrostem ostatnio...
Stary 2013-09-11, 16:13   #186
Tookie
Raczkowanie

Mam do Was dwa pytania. Ktoś wie, jak jest z Elumenem i keratynowym prostowaniem włosów, czy te dwa zabiegi się ze sobą nie kłócą? No i drugie - chcę pofarbować sobie włosy AB@9, jednak aktualnie mam włosy w kolorze ciepłego, żółtawego blondu. Czy najpierw muszę kolor ochłodzić jakąś "normalną" farbą, czy Elumen w popielatym odcieniu mi jest stonuje? Mam nadzieję, że ktoś odpowie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi
Stary 2013-09-16, 08:38   #187
lissax
Raczkowanie

Dodaj fotkę włosów dla swojego zapytania
Stary 2013-10-22, 23:28   #188
Issley
Raczkowanie

Miał ktoś może robione włosy Elumenem VV - Fiolet? Zamówiłam farbę i właśei jestem ciekawa efektu. Zwłaszcza że noszę kolor włosów Lawendowy i taki też chce robić. Elumen daje podobno kolory pastelowe w rozmieszaniu z odżywką ( tak znajoma fryzjerka mi mówiła) Jestem ciekawa tylko czy pokrywa wszystkie włosy. Ja np mam wiele włosów rozjasnionych na jasny blond a nie na platyne i toner mi tego zbytnio nie pokrywa i się wypłukuje bardzo szybko. Zależy mi właśnie na pokryciu wszystkich włosów.
Issley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 06:31   #189
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

to kupiłaś i teraz pytasz??
nie udzielam sie znam w sumie tylko kk... i ciut rr ^^ tylko zdziwiła mnie kolejność postępowania
Stary 2013-10-25, 22:47   #190
nerla
Zadomowienie

Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez Tookie Pokaż wiadomość
Mam do Was dwa pytania. Ktoś wie, jak jest z Elumenem i keratynowym prostowaniem włosów, czy te dwa zabiegi się ze sobą nie kłócą? No i drugie - chcę pofarbować sobie włosy AB@9, jednak aktualnie mam włosy w kolorze ciepłego, żółtawego blondu. Czy najpierw muszę kolor ochłodzić jakąś "normalną" farbą, czy Elumen w popielatym odcieniu mi jest stonuje? Mam nadzieję, że ktoś odpowie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi
Zależy jaka keratyna. Dwa tygodnie przerwy trzeba zrobić ale niektóre keratyny wykluczają elumen. Szampon jednak do keratyny a nie do Elumena należy stosować, przynajmniej przed pierwsze dwa miesiące po keratynie.

Nie zaszkodzi dodatkowo ochłodzić najpierw farbą ton w ton w zimnym odcieniu przed pierwszym Elumenowaniem AB9, w późniejszym czasie już tylko odrost farbą i na to Elumen.

Cytat:
Napisane przez Issley Pokaż wiadomość
Miał ktoś może robione włosy Elumenem VV - Fiolet? Zamówiłam farbę i właśei jestem ciekawa efektu. Zwłaszcza że noszę kolor włosów Lawendowy i taki też chce robić. Elumen daje podobno kolory pastelowe w rozmieszaniu z odżywką ( tak znajoma fryzjerka mi mówiła) Jestem ciekawa tylko czy pokrywa wszystkie włosy. Ja np mam wiele włosów rozjasnionych na jasny blond a nie na platyne i toner mi tego zbytnio nie pokrywa i się wypłukuje bardzo szybko. Zależy mi właśnie na pokryciu wszystkich włosów.
Farbę mieszać z odżywką? Pierwsze słyszę. Do rozcieńczania jest CLEAR. Po samym VV nie wyjdzie ci lawenda tylko ciemniejszy fiolet. Kup Clear, ewentualnie AB9 i wymieszaj z VV w proporcji 3:1. Możesz też zrobić prop 2:1, ponieważ po pierwszym razie kolor z jasnego blondu itak jeszcze się wypłuka do bardzo jasnego fioletu. Przed farbowaniem nie zapomnij o Prepare skoro masz rozjaśniane włosy. Jeśli jednak są bardzo żółtawe to może być konieczność ochłodzenia tego koloru, albo nałożenia tej mieszanki Elumenu dwukrotnie (żółty i fioletowy się neutralizują )Pozdrawiam

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2017-08-31 o 22:33
nerla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:13   #191
Fibby
Raczkowanie

Witam dziewczyny

Miałabym zapytanie odnośnie owej farby. Ostatnio intensywnie farbowałam włosy farbą z Loreala o kolorze Pure Paprika, jednak teraz naszło mnie na pofarbowanie włosów właśnie Elumenem. Odrost to mój średni blond, na długości to właśnie sprany kolor Pure Paprika, obecnie wygląda jak miedziane złoto (swoją drogą ładny kolor, ale wolę inny.) Na stanie mam już kolor GK i zastanawiam się, czy koniecznie dokupywać "wodę", czy może farbować samą farbą?

Wiem że było pytanie, ale nie wiem czy ten mój średni blond dobrze nie złapałby koloru.

I jeszcze zapytanko, czy po kolorze GK uzyskam taki kolor (wiem, oglądałam paletkę, ale zdjęcia lubią kłamać o czym wielokrotnie się przekonałam):
http://24.media.tumblr.com/61ad4a1ae...kjw9o1_500.jpg

Edytowane przez Fibby
Czas edycji: 2013-10-31 o 17:23
Fibby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:12   #192
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

wody się przy elumenie nie dokupuje, w jednym flakoniku całe cudo
Stary 2013-11-05, 13:05   #193
Carolajn
Rozeznanie

Uwielbiam! Miałam przyjemność kiedyś pracować na tym cudeńku fantastyczne kolory i połysk! Jak kiedyś zechcę wrócić do różowych pasemek to będę celować właśnie w Elumena

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 22:31   #194
Tookie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fibby Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Miałabym zapytanie odnośnie owej farby. Ostatnio intensywnie farbowałam włosy farbą z Loreala o kolorze Pure Paprika, jednak teraz naszło mnie na pofarbowanie włosów właśnie Elumenem. Odrost to mój średni blond, na długości to właśnie sprany kolor Pure Paprika, obecnie wygląda jak miedziane złoto (swoją drogą ładny kolor, ale wolę inny.) Na stanie mam już kolor GK i zastanawiam się, czy koniecznie dokupywać "wodę", czy może farbować samą farbą?

Wiem że było pytanie, ale nie wiem czy ten mój średni blond dobrze nie złapałby koloru.

I jeszcze zapytanko, czy po kolorze GK uzyskam taki kolor (wiem, oglądałam paletkę, ale zdjęcia lubią kłamać o czym wielokrotnie się przekonałam):
Odnośnie wody odpowiedź już uzyskałaś, a co do koloru, to nie ma zdjęcia lepiej obrazującego GK - http://www.flexohair.eu/pflege-und-f...e-gkatall.html
Stary 2013-11-07, 01:49   #195
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

Cytat:
Napisane przez Tookie Pokaż wiadomość
Odnośnie wody odpowiedź już uzyskałaś, a co do koloru, to nie ma zdjęcia lepiej obrazującego GK - http://www.flexohair.eu/pflege-und-f...e-gkatall.html
zdjęcie czad!!! że ja gk nie kupiłam....
Stary 2013-11-07, 14:58   #196
nerla
Zadomowienie

Super jest ta fota Myślę że końce ma machnięte jednak YY

Edytowane przez nerla
Czas edycji: 2013-11-07 o 14:59
nerla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 09:05   #197
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Super jest ta fota Myślę że końce ma machnięte jednak YY
racja, nie zauwazylam... na fb jest blogerka z ombre fajnym... tylko z koma nie wkleję...
Stary 2013-11-11, 13:15   #198
Fibby
Raczkowanie

Ponieważ jestem PO, i mam już za sobą ze dwa mycia włosów po zafarbowaniu tą farbą, napiszę jak to wyglądało moim okiem laika

Na tej paletce:
http://www.flexohair.eu/media/catalo...e2012_kl_1.jpg
kolor GK wyglada jak żółty... A na pewno tak wygląda na moim ekranie. YY to taka bardziej cytrusowa żółć, a GK bardziej zgaszona.

Jak już wspominałam na całej długości miałam już wyjściowy sprany rudy Pure Paprika z Loreal'a, ale naturalny odrost to coś pomiędzy jasnym a średnim blondem. Nie zdecydowałam się na rozjaśnianie. Dodam, że do farbowania nie używałam żadnych aplikatorów, nawet pędzelka, po prostu dzieliłam włosy na grupy, przechylałam butelkę i równomiernie rozprowadzałam po włosach. Byłam w szoku, bo konsystencja była cudowna, można było bez szarpania czesać włosy zwykłym grzebieniem, coś jak odżywka, ale bardziej żelowa. Grzebień łatwo ślizgał się po włosach.

Aplikacja byłaby cudowna, gdyby nie jedna okropna wada, a mianowicie farbowanie skóry. Z farbą ostrożnie i z dala od uszów, karku, czoła i palców, bo możemy przez kilka dni chodzić z pomarańczowymi plamami. Mi na szybko pomógł zwykły zmywacz do paznokci, ale to, co trafiło mi na jeden paznokieć, szybko nie chciało zejść... No i skóra głowy meeega zafarbowana, mimo dokładnego wypłukania, czego nie miałam po drogeryjnych farbach. Po myciu włosy zmoczyłam w roztworze wody z octem jabłkowym.

A teraz kwestia koloru. Jak już pisałam, GK na paletce wygląda jak zgaszony żółty, którego nie chciałabym mieć na głowie, jednak w rzeczywistości to piękna, żarówiasta pomarańcz, neonowa rudość, coś pięknego! I moje odrosty chwyciło na ten sam, cudowny kolor! Nie ma żadnych różnic w odcieniu między moimi odrostami a resztą długości. Na dodatek włosy jak po laminowaniu: grubsze, gładkie i błyszczą!

Wszystkim rudowłosym dla efektu pomarańczu polecam bardziej ten kolor niż KK, ja jestem bardzo zadowolona, że zaryzykowałam i wybrałam GK. Jeśli jesteście zainteresowane zdjęciami, to piszcie.
Stary 2013-11-11, 13:27   #199
nerla
Zadomowienie

Ale to zdjęcie palety które masz jest dosyć dziwne kolorystycznie, te farby w palecie wyglądają całkiem inaczej zwłaszcza GK KK i YY

A odrost miałaś blond że Ci równo wyszło? Mi na moje ciemny blond ostatnio też burgund ładnie chwyta bez farbowania wstępnego odrostu, ale to jest ciemniejszy kolor od mojego naturalnego . W każdym razie fajnie że Ci się udało uzyskać pożądany kolor
Stary 2013-11-11, 13:38   #200
Fibby
Raczkowanie

nerla
Cytat:
Jak już wspominałam na całej długości miałam już wyjściowy sprany rudy Pure Paprika z Loreal'a, ale naturalny odrost to coś pomiędzy jasnym a średnim blondem. Nie zdecydowałam się na rozjaśnianie

Nerla, masz przepiękne kolory włosów na blogu, post z kolorowym ombre mnie rozwalił i chcę to samo... :O

Edytowane przez Fibby
Czas edycji: 2013-11-11 o 13:44
Stary 2013-11-11, 13:52   #201
nerla
Zadomowienie

Dzięki Polecam,dużo pochwał takie ombre zbiera. Ostatnio robiłam dziewczynie ciemnoniebieski od góry przechodzący w fiolet i jasny róż na końcach
Stary 2013-11-11, 14:06   #202
Fibby
Raczkowanie

Proszę nie mówić mi o takich rzeczach, już wystarczy że wydaję fortunę na włosy... Czym farbowałaś, tonerem czy Elumenem?
Stary 2013-11-11, 16:10   #203
nerla
Zadomowienie

Elumenem Na włosy warto wydawać fortunę
Stary 2013-11-12, 02:32   #204
monnic
Przyczajenie

Nerla, a ja mam pytanie jakim cudem Ci się udało tak pięknie tego elumena rozjaśnić z pomarańczu do tego ślicznego ombre. Mi po roku elumenowania RR zamarzył się jednak jakiś jaśniejszy kolor i 3 miesiące po ostatnim farbowaniu wciąż za nic nie mogę tego RR wypłukać (a był return u fryzjera, płukanki i mnóstwo drastycznych metod), troszkę się tylko dziada pozbyłam i teraz myślę, czy nie nałożyć na to GK albo YY i odrost potraktować miksem zbliżonym do tego co wyjdzie, choć nie mam pojęcia czy takie moje myślenie zadziała ;3
monnic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 09:29   #205
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

ja dodałam za duzo rr do kk i zbyt czerwone wyszły ale juz jest nieźle bo ładnie sie wyplukaly troche jak zwykle... myśląc o zmianie zastanawiam sie nad brązem norma moze rudy brąz?? moze ombre u góry rudy brąz na dole to co mam?? hihi zwariowałam
Stary 2013-11-14, 01:16   #206
Rudefalszywe
Przyczajenie

Cytat:
Witam dziewczyny

BŁAGAM O POMOC!!!!

Jestem w tej samej sytuacji Włosy sprane po Pure Paprika, jasne (bo ta farba ma silny utleniacz) czy ja mam jeszcze to rozjaśniać???? I czy naprawdę Elumen nie pokryje odrostów pofarbowanych zwykłą rudą farbą (która automatycznie bardzo rozjaśnia mi włosy) ?

Przeczytałam cały ten wątek i bez kitu, gubię się w Waszych skrótach i odpowiedzi co do farb :P

Zrozumiałam, że najpierw muszę pofarbować jakimś topchiciem-jest to chyba po prostu ruda farba? Do tego sama mam sobie dobrać wodę 6 lu 9% ? I tym pofarbować tylko odrost? Ile się tego wlewa do farby?

Później odczekać do następnego dnia i połozyć na całość Elumena (najlepiej zmieszać kk i gk aby uzyskać ładny,pomarańczowy kolor?) A proporcje to już dowolnie?

Tak wyglądały moje włosy po Pure Paprika:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...34107957_o.jpg

Nie zwracajcie uwagi na te "pod spodem", to są doczepy clip in,na których za długo trzymałam zupełnie inną farbę :P Jak się przyjrzej to dokładnie widać zmasakrowane koncówki, niemal w kolorze blond od ciągłego farbowania całych włosów tą farbą).

Od tamtego czasu szukam sposobu na utrzymanie intensywnie rudego koloru,ale nie chcę już włosów niszczyć utlenianiem- farbowałam co 4 tygodnie.

Włosy musiałam obciąć bo końcówki w końcu zaczęły się kruszyć. Od nasady włosów farba nie robiła mi krzywdy (b0 były nowe)-ale jak wiadomo do czasu,bo w końcu dostałyby kolejną i kolejną dawkę utleniacza z farby :/

Włosy zaczęły się kruszyć. Powiedziałam stop. Obcięłam je i wydałam majątek na oleje,szampony,odżywki i maski. Farbuję tylko paseczek odrostów rudą farbą (niekoniecznie Pure Paprika, np. Joanna Płomienna Iskra). Na to kładę na całe włosy szamponetkę Marion (zmieszany Miedź +Tycjan) wtedy wygląda to ładnie,równomiernie, noi nie oszukujmy się... kolor z szamponetki wychodzi ciemniejszy i nie taki intensywny (chociaż przynajmniej nie wyglądam jak wyprany kundel). Ale tylko na kilka myć, znów wracam do wypłukanego rudego koloru.

Po lewej: totaaalnie wypłukana farba i obcięte włosy (czeka mnie dalsze obcinanie jak widać, ale ciężko mi było je aż tyle obciąć...)

Po prawej: 1,5 miesiąca później po akcji "ratujemy włosy" czyli olejowanie,wcierki,tablet ki,szampony,odzywki,maski i inne cudawianki, kolor-wspomniana szamponetka.

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/...e9&oe=52862652

Jestem skłonna wydać kolejny majątek na Elumena,tylko musiałby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć co zrobić Jak myślicie?

Edytowane przez Rudefalszywe
Czas edycji: 2013-11-14 o 01:38
Rudefalszywe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:56   #207
Marcelina1986
Przyczajenie

Witajcie kobitki ehhh przeczytałam to wszystko bardzo uważnie ponieważ to jest moja pierwsza przygoda z goldwellem i zupełnie nie wiem za co się zabrać. Ale może od początku chcę uzyskać kolor czerwony lub różowy może być czerwień wpadająca w róż plan był prosty kupić co trzeba i do roboty...no właśnie był bo po przeczytaniu miliona stron na temat farbowania tymi cudeńkami totalnie się zgubiłam poszłam więc dziś do salonu fryzjerskiego w którym można kupić farby goldwell i pogadałam z fryzjerką powiedziałam czego oczekuje. Ona w sumie nigdy nie farbowała tymi farbami ale powiedziała mi że napewno trzeba zmieszać toner z normalną farbą...hmm boję się że wydam kupe kasy a efekt będzie mierny. Doradźcie coś drogie koleżanki. Pozdrawiam
Marcelina1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 02:27   #208
sheisnot
Rozeznanie

GG do sheisnot

super, fryzjerka sie nie zna a sie wypowiada... z niczym sie elumena nie miesZa. czerwony (oznaczenie rr w palecie) wychodzi bardzo ładnie na rozjasnionych bo rude mi dosc jasne wychodziły a do czerwieni widze ze jaśniejsze by fajniej znacznie wyglądały. ps. elumen nie łapie prawie wcale naturalnych wiec albo rozjasnianie albo farba "normalna" przed. a jak chcesz trwalszy kolor to niestety odżywka i szampon i prepare i lock... droga inwestycja. a i sama nie wiem czy warto. kupa kasy a blasku ja szczególnie nie widze. cioci kuzynka ma teraz problem po rudym bo nawet po returnie ciemny nie chce jej po rudych załapać... ale lipa... tego sie nie spodziewalam...
Stary 2013-11-19, 10:56   #209
Marcelina1986
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
super, fryzjerka sie nie zna a sie wypowiada... z niczym sie elumena nie miesZa. czerwony (oznaczenie rr w palecie) wychodzi bardzo ładnie na rozjasnionych bo rude mi dosc jasne wychodziły a do czerwieni widze ze jaśniejsze by fajniej znacznie wyglądały. ps. elumen nie łapie prawie wcale naturalnych wiec albo rozjasnianie albo farba "normalna" przed. a jak chcesz trwalszy kolor to niestety odżywka i szampon i prepare i lock... droga inwestycja. a i sama nie wiem czy warto. kupa kasy a blasku ja szczególnie nie widze. cioci kuzynka ma teraz problem po rudym bo nawet po returnie ciemny nie chce jej po rudych załapać... ale lipa... tego sie nie spodziewalam...
Czyli idę do kobiety mówię jej że ma mi rozjaśnić włosy i na to bezpośrednio nałożyć elumen? Mam nadzieje że wszystko zrozumiałam już tak jak trzeba a jeżeli chciałabym róż to co musi ona zrobić? Fryzjerka dobra tylko nigdy nie farbowała w swoim salon ie tymi farbami
Marcelina1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 00:40   #210
Issley
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Farbę mieszać z odżywką? Pierwsze słyszę. Do rozcieńczania jest CLEAR. Po samym VV nie wyjdzie ci lawenda tylko ciemniejszy fiolet. Kup Clear, ewentualnie AB9 i wymieszaj z VV w proporcji 3:1. Możesz też zrobić prop 2:1, ponieważ po pierwszym razie kolor z jasnego blondu itak jeszcze się wypłuka do bardzo jasnego fioletu. Przed farbowaniem nie zapomnij o Prepare skoro masz rozjaśniane włosy. Jeśli jednak są bardzo żółtawe to może być konieczność ochłodzenia tego koloru, albo nałożenia tej mieszanki Elumenu dwukrotnie (żółty i fioletowy się neutralizują )Pozdrawiam
Zawsze robiąc pianką czy tonerem na lawendę mieszałam z odżywką, bo tak robi sie pastele. Zrobiłam fiolet mocny, bo tutaj ta zasada nie działa, z resztą fiolet Elumenu jest bardzo różowy. Ale zafarbował na ładny fiolet, który po jakimś czasie zblakł mi - na taki właśnie jak chciałam. Powtórzę napewno farbowanie. Teraz pytanie. Ktoś używał koloru Gn@all? Kumpel chce zrobić ciemnozielone włosy. I nie wiem jak wychodzą i jaką trwałość ma ten kolor.
Issley jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja, tonery do włosów, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości