zmiana wizerunku - pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-01, 23:24   #1
anglistka
Raczkowanie

zmiana wizerunku - pomożecie?

Witam odważyłam się napisać bo już sama nie wiem w jakim kierunku powinnam dążyć aby się trochę zmienić. Mam nadzieję, że mi pomożecie

jeśli chodzi o włosy - cienkie, liche, falowane bądź lekko kręcone. od września stosuję metodę CG ale teraz w zimie moje włosy to jakiś koszmar. Niestety żadne ze zdjęć nie jest zbyt aktualne, ścięłam włosy jakiś miesiąc temu do ramion. Zastanawiam się nad zmiana koloru bo ten jest taki "szary"

chciałabym Was prosić o jakieś rady co do makijażu a także tego jakie kolory do mnie pasują - nie lubię rzucać się w oczy więc moja szafa jest raczej szaro-czarno-bladoniebieska. Na co dzień używam podkładu, pudru, tuszu i błyszczyka, czasem zdarzy się jakiś cień do powiek ale rzadko. Niestety ciężko jest mi zatuszować rumiane policzki

z góry dziękuję za wszystkie komentarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Monisia.jpg (39,8 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3451.jpg (61,8 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3681.jpg (252,9 KB, 337 załadowań)

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

anglistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:20   #2
Ankhi
Rozeznanie

Dot.: zmiana wizerunku - pomożecie?

Piękne zęby też bym takie chciała. Widziała bym cię w włosach prostych do połowy szyi z grzywką, ale jeżeli bardzo zależy ci na długich, to w miodowych albo(może i lepiej) czarnych falach. Na oczy ciemnoniebieski, ciemnofioletowy cień, kreseczka, usta bardziej różowe niż czerwone, policzki przypudrowane bardzo jasnym pudrem i podkładem. Sukienki, szpilki, wymyślne bluzki, spódnice, duże kolczyki, elegancka biżuteria(najlepiej złota). Oprawki ciemnoniebieskie, ew. ciemnobrązowe. Myślę, że ładnie ci w czarnym, niebieskim, indygo , czerwonym, fioletowym, różowym. Masz ładną szyję i ramiona, więc warto je eksponować. Masz potencjał, więc się nie kryj.
Stary 2011-01-05, 22:35   #3
anglistka
Raczkowanie

Ankhi bardzo Ci dziękuję za Twoją odpowiedź co do włosów - niestety proste i grzywka odpada choć bardzo bym chciała takie właśnie mieć moje włosy żyją własnym życiem, z natury są falowane i są bardzo podatne na wszelką wilgoć w powietrzu. A prostownica odpada bo musiałabym je prostować codziennie a są na to za słabe, zniszczyłabym je całkowicie, wyschłyby na wiór chyba powoli zaczynam oswajać się z tym, że nigdy prostych włosów mieć nie będę i taka już moja natura. Co do koloru, właśnie o miodowym myślałam, w czarnym się nie widzę dziękuję za wszystkie wskazówki i miłe słowo

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Stary 2011-01-07, 20:07   #4
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

wiem,ze takich loków nie uzyskasz bo to trwała,ale pocieniuj włosy na całej długosci i u góry na czubku głowu kup pianke utrwalajaca skret i dyfuzor a dodasz wtedy wlosom objetosci i podkreslisz skret
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (27,5 KB, 20 załadowań)
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 21:11   #5
Yeila
Raczkowanie

szalenie podobasz mi się na ostatnim zdjęciu ^^
skoro Twoje włosy żyją własnym życiem, to pozostaw je kręconymi (ach, ile ja by dała żeby takie właśnie mieć! )
możesz je ewentualnie nieco rozjaśnić, bo z tego co widzę masz niebieskie oczy i na pewno będzie Ci to pasowało.

z kolorów polecam zdecydowany niebieski, może nawet turkus oraz pomarańcze i brzoskwinki. chociaż i tak najważniejsze jest to, żebyś dobrze czuła się w danym ciuszku
Yeila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:54   #6
anglistka
Raczkowanie

dziękuję za wszystkie odpowiedzi

już powoli staram się pogodzić, że mam włosy takie jakie mam - i aktualnie stosuje metodę CG więc są ona w swojej naturalnej formie, raz kręcą się lepiej raz mniej - w każdym bądź razie nie ingeruje w to (chodzi mi o suszarkę, prostownicę czy lokówkę). Niestety są bardzo rzadkie i cienkie także nawet cieniowanie na całej długości - aktualnie mam - nie pomaga zresztą moja koleżanka fryzjerka nie poleca cieniowania do tego typu włosów, ponieważ mogą się jeszcze bardziej "puszyć".

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Stary 2011-01-15, 15:13   #7
Sorbet
Zadomowienie

Heja
Zwróć uwagę na to, że na zdjęciu w słońcu brwi każdej kobiety są oświetlone w taki sposób, że wydaje się, że nie ma ich od połowy do końca - zainwestuj w jasno brązowy cień do powiek i skośny pędzelek i je podkreślaj (Essence ma cienie do brwi za jakieś 10 zł). Twoje policzki z natury są bardzo rumiane więc z różem nie przeginaj (chyba, że mocno kryjącym podkładem je zakryjesz, ale Tobie to nie jest potrzebne). Uśmiech masz zniewalający, to jest Twoja mocna strona więc w nią inwestuj - spróbuj wklepać w wargi czerwoną, jaskrawą szminkę, sprawdź jak się czujesz w takim kolorze.

Polecam filmy na youtubie zawodowej makijażystki, która w sposób prosty tłumaczy zawiłości makijażu, u niej szukam inspiracji. Kobieta nazywa się Lisa Eldridge.
Stary 2011-01-15, 15:26   #8
anglistka
Raczkowanie

dzięki za podpowiedź co do brwi

ojjj tego naturalnego różu to mam aż zanadto dlatego oczywiście różu jako kosmetyku nie używam w ogóle podczas makijażu

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Stary 2011-01-16, 13:42   #9
Skczat
Rozeznanie

nie wiem dlaczego, bo ani nie sugeruje tego typ urody, a i nie jest to polecane przy rumianych policzkach, ale... widziałabym Cię w rudym (: naprawdę szczerze, intuicyjnie i jak mało kogo. Jestem zwolenniczką jak najbardziej naturalnego wyglądu, ale Twoje zdjęcia, Twój uśmiech pasuje mi właśnie do rudego koloru.
Skczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:04   #10
anglistka
Raczkowanie

szczerze mówiąc to też chętnie spróbowałabym z rudym kolorem

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Stary 2011-01-22, 13:58   #11
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

a co byś powiedziała na zrezygnowanie z okularów i spróbowanie soczewek kontaktowych? sama je nosze i uważam za świetny wynalazek

powróciłam do naturalek : 18.07.2010

Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:55   #12
anglistka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
a co byś powiedziała na zrezygnowanie z okularów i spróbowanie soczewek kontaktowych? sama je nosze i uważam za świetny wynalazek
ja jestem jak najbardziej za tym, nie lubię okularów bo jestem krótkowidzem i pomniejszają moje oczy ale soczewki wiążą się z trochę większym kosztem, a na razie niestety nie bardzo mnie na nie stać ale już sobie obiecałam , że jak się "dorobię" to wyrzucam okulary

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Stary 2011-01-22, 19:07   #13
middlee
Raczkowanie

Zgadzam się u ze wszystkimi, że uśmiech jest zniewalający i spróbowałabym jasnych oczu i czerwieni na ustach Bardzo dobrze Ci też w tym upięciu na zdjęciu, więc może warto spróbować jakichś upinanych fryzur ?
Stary 2011-01-22, 19:59   #14
anglistka
Raczkowanie

szczerze mówiąc nie byłam zadowolona wtedy z tej upiętej fryzury - to była moja studniówka, ja się uparłam właśnie na upięcie choć mama i wiele innych osób mi odradzało ale ja jak zwykle nie posłuchałam - no i nie byłam zachwycona... Tzn tył był bardzo fajny - akurat tu nie widać - ale z przodu mam bardzo rzadkie włosy i choć prosiłam fryzjerkę, żeby spróbowała to jakoś ukryć to podniosła je do góry, później sama je ratowałam... nie lubię siebie w takich fryzurach bo mam wrażenie, że mam strasznie dużą, pociągłą twarz wtedy i na dodatek eksponuje mój i tak już duży noc
znacie może jakieś triki makijażowe, żeby optycznie nos wydawał się mniejszy?

Razem od 4 VIII 2007
Zaręczeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości