Wyglądać poważniej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-18, 12:40   #31
ckin2u
Zakorzenienie

Dot.: Wyglądać poważniej

Dobre podejscie
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:00   #32
nagiko
Raczkowanie

hej, pewnie przez ten cały rok dużo eksperymentowałaś, może udało Ci się znaleźć już styl w którym się dobrze czujesz... ja chciałam tylko napisać moje skojarzenia jakie miałam jak zobaczyłam Twoje zdjęcia: na 1. zdjęciu to przypominasz mi Kasię Tusk. Potem zaczęłam sie zastanawiać dlaczego. Głównie chodzi o to, że widać, że jesteś delikatna, dziewczęca i stąd możesz czasem mieć wrażenie, że ktoś nie patrzy na Ciebie poważnie. Zobacz bloga Kasi i przekonasz się, że jakkolwiek nie ubrała by się poważnie, grzecznie itd.. to w sumie nigdy nie wygląda groźnie czy poważnie. Dla niektórych wygląda stylowo, dla niektórych elegancko, słodko, kobieco... określeń można znaleźć pełno. Ja mam wrażenie, że zawsze będziesz wyglądać kobieco, bo masz taką twarz i pewnie osobowość. Jeżeli nie chcesz, aby ktoś za bardzo traktował Ciebie jak słodką kobietkę - to ubieraj się w sposób takiej lekkiej męskiej nonszalancji: np zwykła prosta biała koszula bez damskich udziwnień i np rozszerzane albo chinosowate spodnie+ super ładne buty na obcasie, męski zegarek. Będziesz wyglądać zdecydowanie ale nadal kobieco! kobiecości swojej nie jesteś w stanie zakryć. Taki typ! a jeżeli chcesz aby widzieć Ciebie baaardzo kobieco wtedy takie bluzki jak masz na zdjęciach to podkreślają. Kobiece rzeczy- czyli takie których nie mógłby założyć facet.
Stary 2012-10-21, 09:58   #33
S_andy
Zadomowienie

Mocniejszy makijaż + grzyweczka na bok - myślę, że będą odpowiednim krokiem

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 14:42   #34
Ilena
Zakorzenienie

Spięte włosy wydobywają z ciebie całe piękno. Zrezygnowała bym już na stałe z rozpuszczanie. Spięte włosy są bardzo dziewczęce więc może dobrać takie profesjonalnie wyglądające okulary. Spięte i tylko spięte
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości