Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-03, 14:03   #1
karmelciA_
Raczkowanie

Jakie włosy na dyskotekę?

Witam, mam problem, niedługo mamy dyskotekę szkolną, chciałabym zaimponować fryzurą swoim koleżanką i kolegą. Moje włosy są do ramion, ścieniowane i od nasady głowy aż po końce naturalnie kręcone, były suche i wyglądały jak siano lecz przestały już być prawie takie w 100% gdyż używam Gliss Kur takie: http://www.nigrini.pl/produkt_6679_g...lukiwania.html
Mam do użytku prostownicę i lokówkę oczywiście szczotkę itp. Jaką fryzurę mam sobie zrobić proszę pomóżcie podajcie może jakieś pomysły.
Stary 2011-01-04, 15:34   #2
Vicodin_89
Raczkowanie

Dot.: Jakie włosy na dyskotekę?

Cóż, myślę, że chodzi o to,by zrobić dobre wrażenie, jednocześnie nie robiąc z siebie niewiadomo kogo Piszesz że masz nat. kręcone włosy. Dobrym pomysłem będzie zaraz po umyciu ich i oszuszeniu ręcznikiem, kiedy są jeszcze wilgotne, nałożenia na nie pianki i "ugniatanie' jednocześnie susząc. Mogłabyś użyć także dyfuzora, ale nie jest to koneczne, ja radziłam sobie bez Wyjdą bardzo fajne podkreślone loczki Możesz też potem jakoś fajnie zaczesać je u góry, lekko podtapirować i podpiąć wsuwkami Tyle odemnie Życzę powodzenia co do doboru fryzury
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:40   #3
karmelciA_
Raczkowanie

Dzięki spróbuję Dyska już niedługo xD
Stary 2011-01-05, 12:11   #4
peterek903
Przyczajenie

Ja również myslę, że dobrym pomysłem będą loki i w dodatku jak masz naturalne to tymlepiej - przynajmniej Ci się nie rozprostują w polowie imprezy:P możesz własnie uzyć pienki lub innych kosmetyków np jakichs nabłyszczających zeby włosy lśniły Polecam również lekkie upięcie n jedną stronę bo w tym sezonie bardzo modne asymetrie , naturalne ciepłe kolory jak i również delikatne loki
Pozdrawiam
peterek903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:11   #5
pati100larz
Raczkowanie

GG do pati100larz

Rada- nie susz włosów suszarką, chyba że dobrą. Strasznie niszczy loki, coś o tym wiem. Najlepsze są, kiedy wyschną same z siebie, a potem je jeszcze zmocz i pościskaj palcami. W moim przypadku to się zawsze sprawdza.

Jako piankę polecam czarnego Tafta, jest bardzo dobra, nie niszczy włosów, są potem mocno utrwalone, ale mięciutkie, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo mogą się porobić takie białe farfocle, które przypominają łupież :/

Co do fryzury- wsuwki to dobry pomysł. Ja jeszcze proponuję zrobić sobie z jednej strony na skroni małe warkoczyki i jakoś to wpiąć, hit sezonu wszyscy uwielbiają warkoczyki, każdemu się spodoba.
pati100larz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości