czarne w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Poka wyniki sondy: Naj豉dniejszy kolor w這s闚
czer 20 30,30%
br您 27 40,91%
platynowy bl康 8 12,12%
rudy 11 16,67%
G這suj帷y: 66. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-03, 16:11   #1
Exusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

czarne w這sy

Od dawna podobaj mi si czarne w這sy( naturalny kolor 鈔edni br您). Czym najlepiej pomalowa w這sy? Chcia豉bym by kolor utrzyma si jakie 2 miesi帷e i zmy si w ca這軼i poniewa chcia豉bym wr鏂i po幡iej z 豉two軼i do br您u i nie chc mie odrost闚. No i zale瘸這by mi 瞠by kolorek nie wygl康a sztucznie jak peruka tylko taka naturalna czer
Przepraszam z b喚dy i dzi瘯uj z g鏎y za odpowiedzi ;*
Exusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 17:02   #2
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: czarne w這sy

ale sie u鄉ia豉m "bld" chyba wielki b陰d!!! a nie blond!!! no tragedia...
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-03, 17:34   #3
xyolax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 007

no my郵, 瞠 ka盥y by tak chcia, 瞠by wyszed 豉dny kolor a jak komu si ju znudzi to 瞠by sp逝ka si w ca這軼i :P

i czemu taki zaw篹one pole odpowiedzi w sondzie?
Stary 2011-01-03, 19:00   #4
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez Exusia Poka wiadomo嗆
Od dawna podobaj mi si czarne w這sy( naturalny kolor 鈔edni br您). Czym najlepiej pomalowa w這sy? Chcia豉bym by kolor utrzyma si jakie 2 miesi帷e i zmy si w ca這軼i poniewa chcia豉bym wr鏂i po幡iej z 豉two軼i do br您u i nie chc mie odrost闚. No i zale瘸這by mi 瞠by kolorek nie wygl康a sztucznie jak peruka tylko taka naturalna czer
Przepraszam z b喚dy i dzi瘯uj z g鏎y za odpowiedzi ;*
no fakt popraw bysiora
a w sondzie stawiam na BLOND
Stary 2011-01-03, 20:36   #5
basiago
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 680

nie ma takiej opcji, 瞠by sobie pofarbowala na czarno, a kolor by zszed... po niemal wszelakich br您ach zostaje ruda po鈍iata po jakim czasie. Moim zdaniem szamponetki nigdy nie wyp逝kuj si w 100%
Stary 2011-01-03, 20:59   #6
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

a jeste pewna, 瞠 ten kolor b璠zie do Ciebie pasowa? bo w ca這軼i NA PEWNO si nie sp逝cze, wi璚 lepiej, 瞠by nie 瘸這wa豉
szkoda w這s闚

blond to blond ka盥y blondas to wie :P
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:22   #7
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Dziewczyno, nie farbuj na czarno! Dziewczyny wy瞠j maj racj, czarny NIGDY nie zejdzie do ko鎍a, nawet szamponetka... Mi te podoba造 (no i dalej podobaj) si czarne w這sy, i takowe mia豉m, i mam niestety do dzi Niestety, poniewa po jakim czasie zapragn窸am znowu mie sw鎩 br您 I nic nie da這 rady zrobi, posz豉m wi璚 rozjasni, i tylko spapra豉m sobie w這sy na dobre 3 lata dok康 nie odrosn. Gdybym nie robi豉 na czarno nie musia豉bym potem ich rozja郾ia Wi璚 zastn闚 si dobrze, bo potem m璚zy si tak jak ja dla kaprysu, kt鏎y Ci za 2 mce przejdzie-nie warto. A br您owe w這sy s pi瘯ne Wygl康a si w nich du穎 naturalniej i delikatniej ni w czerni kt鏎a jest... bardzo wyrazista i ostra, trzeba zreszt mie do niej odp. typ urody, bo czer, nie ok豉mujmy si nie pasuje ka盥emu. Naprawd rzadko si spotyka dziewczyn kt鏎a w czerni wygl康a 豉dnie i naturalnie, a nie jak... Wi璚 przemy郵 to i 15 razy 瞠by pozniej nie 瘸這wa豉 Powodzenia moja droga!
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-06, 13:52   #8
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

mialam kiedys farbowane czarne teraz mam jasny blond w czarnych zle sie czulam wygladalam na chora bez wyrazu do takich wlosow pasuje ciemna karnacja zazwyczaj rok czasu pasemko po pasemku mialam rozjasniane zeby dzis miec normalny blond i to na swoich naturalkach mam tylko blond pasemkapolowe wlosow udalo mi sie odratowac polowa wypadla ...dzis juz ma zdrowe i znow geste wlosy widocznie mam tak genetycznie
takze przemysl decyzje i okresl stan swoich wlosow
Stary 2011-02-26, 13:03   #9
agusia1234567
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Ja kiedy farbowa豉m si na czarno i po 2 miesi帷ach ju mia豉m br您. Mi 瘸dna farba na w這sach po prostu si nie trzyma Farbowa豉m w這sy u fryzjera, czarn FARB. I i tak zesz這. A dba豉m tak jak o w這sy farbowane. Tak瞠 wida jednak 瞠 to zale篡 od w這s闚. Ja sie z tego ciesz bo przynajmniej nie mam problemu z powrotem do naturalno軼i a naturalnie jestem szatynk Chocia zastanawiam si czy si teraz znowu na czarno nie farbn望. Niby m篹czy幡i wol naturalno嗆 ale wcale nie trzeba by mega wytapetowan i mega zjaran na solarze. Fakt, opalenizna do w這s闚 czarnych to mus, ale je郵i zna si to granice to my郵e, mo瞠 to ca趾iem fajnie i seksownie wygl康a. Co my郵icie?
agusia1234567 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-26, 20:53   #10
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

dla mnie nawet lekka opalenizna przy czarnych w這sach bez typu urody dla takich kolor闚 wygl康a tandetnie
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-26, 22:08   #11
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez agusia1234567 Poka wiadomo嗆
Ja kiedy farbowa豉m si na czarno i po 2 miesi帷ach ju mia豉m br您. Mi 瘸dna farba na w這sach po prostu si nie trzyma Farbowa豉m w這sy u fryzjera, czarn FARB. I i tak zesz這. A dba豉m tak jak o w這sy farbowane. Tak瞠 wida jednak 瞠 to zale篡 od w這s闚. Ja sie z tego ciesz bo przynajmniej nie mam problemu z powrotem do naturalno軼i a naturalnie jestem szatynk Chocia zastanawiam si czy si teraz znowu na czarno nie farbn望. Niby m篹czy幡i wol naturalno嗆 ale wcale nie trzeba by mega wytapetowan i mega zjaran na solarze. Fakt, opalenizna do w這s闚 czarnych to mus, ale je郵i zna si to granice to my郵e, mo瞠 to ca趾iem fajnie i seksownie wygl康a. Co my郵icie?
Fryzjerskie farby s cz瘰to delikatniejsze od tych drogeryjnych (uog鏊niam, nie z ka盥 firm/mark tak jest) dlatego ta czer mog豉 Ci si tak wyp逝ka. Ja te jak farbowa豉m w這sy u fryzjera (tylko, ze na br您y) to juz po 2-3- tygodniach kolor by juz, moze nie zmyty, ale taki ju niewyrazisty i blady i niefajny.

Co do czarnych w這s闚 to wiadomo, ze sk鏎a w kolorze bieli odpada bezapelacyjnie, ale opalenizna czasem te nie pasuje bo wtedy si wygl康a jak.. no.. tandetnie. Fakt, ze nie kazdemu pasuj czarne w這sy je郵i jednak Ty czu豉s si w nich dobrze i znasz umiar w opalaniu to niewidze problemu.
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-26, 22:23   #12
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Exusia to mo瞠 zr鏏 w這sy szamponetk? Delia ma w ofercie odcie "czarny" w takiej saszetce, nie wiem ile kosztuje cos ok 3z, na d逝窺ze w這sy kup ze 2-3 opakowania, i radz potrzyma d逝瞠j, mo瞠sz nawet do godziny nic si nie stanie, a lepiej chwyci bo osadza si na powierzchni w這sa. jak wyp這wieje to powt鏎zysz koloryzacj szamponetk, a jak sie nie spodoba, to umyjesz kilka razy szamponem przeciw逝pierzowym i kolor zejdzie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-04, 11:28   #13
Thanatos13
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Czarne w這sy - Witam ... mam pytanie jakiej farby u篡 by uzyska granatow czer z pi瘯nym po造skiem ) Z g鏎y dzi瘯uj
Thanatos13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.