Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-12, 21:37   #3451
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Chyba wtedy, kiedy będziemy tak stare i brzydkie, że pryszcze już nas nie będą obchodziły
ja już jestem o krok od tej granicy

ruda3d jest offline  
Stary 2011-07-12, 23:01   #3452
Sondrina
BAN stały

Co do rudych włosów, o których pisała jedna Wizażanka, to ja uważam, że to nie jest sam w sobie zły pomysł, ale wiadomo, że trudno powiedzieć, czy pasuje konkretnej osobie. Może wrzuć swoje zdjęcie do jakiegoś programu w necie i popróbuj zmieniać włosy na różne kolory, zobaczysz, jakbyś wyglądała w rudych. Dla mnie jasna cera i rude włosy, to coś wspaniałego, cudowny kontrast można osiągnąć<aż się rozmarzyłam> Uwielbiam efekt topielca/bogini lasu
Sondrina jest offline  
Stary 2011-07-12, 23:10   #3453
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co do rudych włosów, o których pisała jedna Wizażanka, to ja uważam, że to nie jest sam w sobie zły pomysł, ale wiadomo, że trudno powiedzieć, czy pasuje konkretnej osobie. Może wrzuć swoje zdjęcie do jakiegoś programu w necie i popróbuj zmieniać włosy na różne kolory, zobaczysz, jakbyś wyglądała w rudych. Dla mnie jasna cera i rude włosy, to coś wspaniałego, cudowny kontrast można osiągnąć<aż się rozmarzyłam> Uwielbiam efekt topielca/bogini lasu
Jak dla mnie rude włosy tylko z jasną cerą się komponują A rudy da się dobrać chyba do każdego typu urody.

Dziewczyny, próbowała któraś z Was ukręcić coś z kolorowka.com? Bo ostatnio zauważyłam, że niektóre wypełniacze chronią przed promieniowaniem na poziomie SPF30 (mogę się mylić) przy odpowiednim procentowym udziale. I zastanawiam się, czy by nie zrobić takiego pudru, ale mam straszne wątpliwości i nie chcę królikować

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-07-13, 00:19   #3454
Varicella
Rozeznanie

Bourjois HM nr 50 - Very light vanilla. #chceto

Papierówki:
http://www.hey-dollface.com/
http://cinseven13.blogspot.com/searc...&max-results=5

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-07-13 o 00:49
Varicella jest offline  
Stary 2011-07-13, 09:04   #3455
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak dla mnie rude włosy tylko z jasną cerą się komponują A rudy da się dobrać chyba do każdego typu urody.

Dziewczyny, próbowała któraś z Was ukręcić coś z kolorowka.com? Bo ostatnio zauważyłam, że niektóre wypełniacze chronią przed promieniowaniem na poziomie SPF30 (mogę się mylić) przy odpowiednim procentowym udziale. I zastanawiam się, czy by nie zrobić takiego pudru, ale mam straszne wątpliwości i nie chcę królikować
ja chcę stamtąd zamówić puder ryżowy. jeśli chodzi o kręcenie to jestem na to zbyt leniwa
Stary 2011-07-13, 09:07   #3456
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Miałam minerały z kolorówki i nie byłam zachwycona.. Stopień rozdrobnienia kiepski, grudki, niezbyt dobra jakość według mnie. (porównując z gotowymi minerałami np meow)
rousse jest offline  
Stary 2011-07-13, 10:39   #3457
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Bourjois HM nr 50 - Very light vanilla. #chceto

Papierówki:
http://www.hey-dollface.com/
http://cinseven13.blogspot.com/searc...&max-results=5
gdzie?
Stary 2011-07-13, 11:49   #3458
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
gdzie?
Życzyłabym nam, żeby był.

Dwie bladolice:
http://lillianfunnyface.blogspot.com/
http://oneofbeautysdaughters.blogspot.com/
Stary 2011-07-13, 11:55   #3459
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Chyba wtedy, kiedy będziemy tak stare i brzydkie, że pryszcze już nas nie będą obchodziły
ja to mam wątpliwości, moja babcia nadal, w wieku powyżej 70 lat, ma problemy z łojotokiem mama też się boryka jeszcze z trądzikiem. mnie pewnie czeka podobna przyszłość

może dziwne pytanie, ale nie wiecie, czy istnieje jakaś baza pod cienie z filtrem? trochę większym niż spf 15?
edit: przeglądam Google i nic sie nie da znaleźć. dziwi mnie, ze jeszcze czegoś takiego nie wymyślono przecież delikatna skóra wokół oczu szczególnie wymaga ochrony przed słońcem, choćby taka w bazie pod cienie by się przydała.

btw. na forum dziewczyna pyta o filtr z wysokim spf do cery tłustej, bo leczy tradzik. jaką dostała odpowiedź?
Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
A może wprost przeciwnie -wyszczuplający krem pogłębiający opaleniznę GUAM SLIMMING-TANNING. Przecież trądzik tym sposobem zostanie rewelacyjne ukryty. Pod efektowną opalenizną nic nie będzie widać. Gorzej jest właśnie gdy skóra nie jest odpowiednio opalona. Wtedy to dopiero wygląda kiepsko.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-07-13 o 12:02
fiasco jest offline  
Stary 2011-07-13, 12:03   #3460
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

hehe dobre
ale przecież jedno nie wyklucza drugiego - najpierw krem tanning a potem filtr jako ochrona przed prawdziwym słońcem

ruda3d jest offline  
Stary 2011-07-13, 12:07   #3461
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja to mam wątpliwości, moja babcia nadal, w wieku powyżej 70 lat, ma problemy z łojotokiem mama też się boryka jeszcze z trądzikiem. mnie pewnie czeka podobna przyszłość

może dziwne pytanie, ale nie wiecie, czy istnieje jakaś baza pod cienie z filtrem? trochę większym niż spf 15?

btw. na forum dziewczyna pyta o filtr z wysokim spf do cery tłustej, bo leczy tradzik. jaką dostała odpowiedź?

Wczoraj napotkałam taką dziewczynę; miała różowe plamy po trądziku (bardzo świeże), całe ciało było mocno opalone, a ona siedziała na słońcu, bo sprzedawała kwiaty.

Czas edycji: 2011-07-13 o 12:09
Varicella jest offline  
Stary 2011-07-13, 12:15   #3462
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Gdyby istniał HM #50 byłabym wniebowzięta Na razie zgłosiłam się do zbiorowego zamówienia z AWGM. Mam nadzieję, że ich podkłady się sprawdzą
Stary 2011-07-13, 12:23   #3463
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Gdyby istniał HM #50 byłabym wniebowzięta
Ja również.
Stary 2011-07-13, 12:24   #3464
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:

edit: przeglądam Google i nic sie nie da znaleźć. dziwi mnie, ze jeszcze czegoś takiego nie wymyślono przecież delikatna skóra wokół oczu szczególnie wymaga ochrony przed słońcem, choćby taka w bazie pod cienie by się przydała.

Widziałam kiedyś efekt trądziku "maskowanego" opalenizną. Strasznie to wygląda. Sama mam trądzik, ale mam oczy i widzę, że na bladej skórze wygląda lepiej. Wiem też, jakie piękne blizny i zaostrzenie trądziku jest po opalaniu. A co do wszelkich samoopalaczy - Nobel dla tego, który nałoży to świństwo na twarz i nie pogorszy mu się trądzik

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-07-13, 12:58   #3465
19agusia91
Zakorzenienie

dotka, jaki kolor wzięłaś? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...#review-514208

Moja recenzja. Teraz nie używam w sumie żadnego podkladu, a jak ten mi się skończy to zamówię Faith 2.0.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-07-13, 13:07   #3466
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Faith 3 i Love 3. Nie miałam pojęcia, w które kolory celować, mam nadzieję, że mi się udało trafić
A to właśnie też przez Ciebie się na nie skusiłam
Stary 2011-07-13, 14:56   #3467
krolowa zurawin
Zadomowienie

i ja się skusiłam i zamówiłam 5 próbek (tych w poziomach 2 i 2.5 )
choć już dzięki agusi miałam możliwość wypróbowania dwóch kolorów i byłam bardzo zadowolona zachowaniem się tych minerałków
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2011-07-13, 15:04   #3468
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:

nie mam pojęcia, ale wydaje mi się że czegoś takiego jeszcze nie stworzono:/
sama w poprzednich latach smarowałam powieki takim sztyftem do wrażliwych miejsc anthelios lrp, ale po 1. mam bardzo wrażliwe oczy i nawet taki filtr powodowł u mnie łzawienie, po 2. przy czymś takim trzeba zapomnieć o jakimkolwiek cieniu czy kredce. dlatego w tym roku juz nie nakładam na powieki żadnego filtra, bo zawsze mam nałożone okulary gdy wychodzę na zewnątrz, ale taka baza by się przydała. ta MAC'a raczej nie spełni zadania...
Stary 2011-07-13, 15:53   #3469
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Tak, tam kupiłam . Mieszam z samą wodą do iniekcji.
z wodą przegotowaną ? destylowaną ?
Rinaa jest offline  
Stary 2011-07-13, 18:42   #3470
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Co bladolica mogłaby chcieć z Francji? Może macie jakieś pomysły? Firmy przyjazne jasnej skórze, które nie są u nas dostępne? Sama nie mam pojęcia, ale szkoda zmarnować okazję, prawda?
Stary 2011-07-13, 18:52   #3471
whitejenny
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Co bladolica mogłaby chcieć z Francji? Może macie jakieś pomysły? Firmy przyjazne jasnej skórze, które nie są u nas dostępne? Sama nie mam pojęcia, ale szkoda zmarnować okazję, prawda?
Ja byłam we Francji w kilku sklepach kosmetycznych. Raczej nie ma zbyt jasnych odcieni. Np. nie ma 51 Bourjois, zaczynają się od 52, ale mają kilka rodzajów podkładów niedostępnych w Polsce.
whitejenny jest offline  
Stary 2011-07-13, 23:43   #3472
denq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Pierwsze moje skojarzenie to http://coolspotters.com/health-beaut...cream-stick-51 , podkład w sztyfcie używany na gwiazdach 'Alicji' Burtona. I ponoć na Gwyneth Paltrow w 'Utalentowanym Panu Ripleyu'. Niestety mityczna kreatura i nie mam pojęcia, gdzie niby można go dostać. Ale jeśli jedziesz tam z/ do kogoś zorientowanego, to warto dopytać Poza tym, warto rozejrzeć się w polskich cenach rynkowych kosmetyków, na które masz oko, żebyś potem mogła porównać ceny z powiedzmy, wolnocłowym.
Stary 2011-07-14, 08:38   #3473
Moyraa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
z wodą przegotowaną ? destylowaną ?
Z destylowaną też możesz. Ale kilka stron wcześniej (?) któraś z bladolicych polecała właśnie wodę do iniekcji zamiast destylowanej - dostaniesz ją w aptece (za 0,5L niecałe 3zł zapłaciłam).

Jak już tu jestem - czy to możliwe, aby po Migdałku 5% wyszły na wierzch zaczerwienienia potrądzikowe? Wydaje mi się, że mam bardziej rozdrażnioną twarz po nim, ale nie przez naczynka, a te "przebarwienia" właśnie. Dodam, że skóra mi chyba złazi, więc chyba powinny przynajmniej po części wraz z nią zniknąć, czy jak ?
(wiem, że powinnam pytanie zadać w innym wątku, ale jakoś wolę ten no i przyznaje się - nie chce mi się przeszukiwać wątku peelingowego )

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-07-14 o 08:46
Moyraa jest offline  
Stary 2011-07-14, 12:33   #3474
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Pierwsze moje skojarzenie to http://coolspotters.com/health-beaut...cream-stick-51 , podkład w sztyfcie używany na gwiazdach 'Alicji' Burtona. I ponoć na Gwyneth Paltrow w 'Utalentowanym Panu Ripleyu'. Niestety mityczna kreatura i nie mam pojęcia, gdzie niby można go dostać. Ale jeśli jedziesz tam z/ do kogoś zorientowanego, to warto dopytać Poza tym, warto rozejrzeć się w polskich cenach rynkowych kosmetyków, na które masz oko, żebyś potem mogła porównać ceny z powiedzmy, wolnocłowym.
Niestety problem w tym, że sama nie jadę, za to mogę zrobić zamówienie u znajomej
A co do podkładu w sztyfcie, to skoro był używany w trakcie kręcenia filmów, to, nie oszukujmy się, krycie raczej będzie dość duże i pewnie nie będzie najlepiej wyglądać noszony na co dzień. Może przydałby się na jakieś sesje zdjęciowe, problem w tym, że jestem najbardziej niefotogeniczną osobą, jaką znam Szkoda żeby się zmarnował.
Zastanawiam się nad Burżujami - mają tam dużo większą ofertę, ale podkłady odpadają, są dla mnie sporo za ciemne... Może jakieś rozświetlacze?
A swoją drogą, skoro już jestem przy Burżujach... Macała może któraś z Was to? Na jednym z blogów widziałam recenzję, całkiem pochlebną, był też swatch, ale niestety tak kiepskiej jakości, że ciężko było cokolwiek wywnioskować... No dobra, nie będę ukrywać, że najbardziej w tym pudrze interesuje mnie opakowanie
Stary 2011-07-14, 19:18   #3475
quench
Are you talking to me?!

Ja macałam I powiem tak -na buzi wygląda identycznie jak Manhattan 2 w 1 (ten w białym opakowaniu) z tym, że skład ma przyjaźniejszy. Dala mnie za ciemny... Szału nie ma, ale zły też nie jest...
Stary 2011-07-14, 20:46   #3476
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja macałam I powiem tak -na buzi wygląda identycznie jak Manhattan 2 w 1 (ten w białym opakowaniu) z tym, że skład ma przyjaźniejszy. Dala mnie za ciemny... Szału nie ma, ale zły też nie jest...
Mhm, kiedyś macałam ten 2 w 1, ale nie kupiłam, bo oczywiście był za ciemny Ech, szkoda, że z tym Burżujem pewnie też tak będzie... A takie ładne lusterko bym miała
Stary 2011-07-18, 09:00   #3477
Varicella
Rozeznanie

Michelle Dockery
http://wimheitinganl.wordpress.com/2...march-27-2011/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg michelle.jpg (31,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle1.jpg (34,4 KB, 52 załadowań)

Czas edycji: 2011-07-18 o 09:08
Varicella jest offline  
Stary 2011-07-18, 15:01   #3478
rousse
BAN stały

Mój najnowszy zakup nie wiem tylko dlaczego one uchodzą za "nude"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1398.jpg (48,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1401.jpg (61,1 KB, 54 załadowań)
rousse jest offline  
Stary 2011-07-18, 15:30   #3479
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mój najnowszy zakup nie wiem tylko dlaczego one uchodzą za "nude"
mogłabyś pokazać jak się prezentują na ustach? jak kupowałam podkład NYX zainteresowały mnie te pomadki (m. in właśnie ta pomarańczowa), ale ostatecznie nie wzięłam żadnej
Stary 2011-07-18, 15:44   #3480
rousse
BAN stały

Cytat:
mogłabyś pokazać jak się prezentują na ustach? jak kupowałam podkład NYX zainteresowały mnie te pomadki (m. in właśnie ta pomarańczowa), ale ostatecznie nie wzięłam żadnej
fotki wrzuciłam w topiku "swatche NYX" Orange soda jest lekko jaskrawa, jasno pomarańczowa i lepiej kryje, wygląda nawet dość blado dzięki temu, choć od jasnej cery i tak się odcina Pumpkin ma kolor fajniejszy, ale za to słabiej kryje.. Obie nie sprawiają wrażenia zbyt trwałych

edit: fotki... Podkład jaki mam to Illamasqua PF 105. W realu Orange soda wydaje mi się jaśniejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (10,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (10,3 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-07-18 o 18:29
rousse jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości