Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-13, 17:35   #3871
tajik girl
Raczkowanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
chodzi o 01 VF-N ?

poproszę

a jak sam podkład -pomijając odcienie - się spisuje?
Nie wiem co znaczy VF-N, ja mam dokładnie ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...parfaite-.html i na opakowaniu jest odcień 01(N).

Nie wiem czemu na początku nie byłam do niego przekonana. Znalazłam na dnie szuflady po rocznej przerwie i jestem zachwycona. Ma bardzo naturalny kolor, taki czysty beż i dobrze się wtapia w cerę, nie robi smug. Jak dla mnie krycie ma raczej średnie (może trochę w kierunku do lekkiego), niespodzianek raczej nie ukryje, ale ja do moich kilku używam korektora. Trwałość przeciętna, może nie na ekstremalne warunki, ale na co dzień jak najbardziej starcza

Jutro dorwę aparat i zrobię swatche.
tajik girl jest offline  
Stary 2011-08-13, 21:50   #3872
19agusia91
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie kilogramy rozłożyły się tak, że mam szczupłe nogi i płaski tyłek, a wszystko idzie w brzuch kiedyś ważyłam 57 kg, i brzuch nadal był taki sobie, ale ramiona i twarz strasznie wychudzone a mój były chłopak wołał na mnie : Pączek więc taka chuda to chyba nie jestem
u mnie to samo. 175cm, 59-60km wagi. Nogi dłuuugie, chude, tyłek płaski, zero bioder, ładnie wystające obojczyki, a wystarczy, że przytyję z 2 kilo i brzuch wystaje . Mam obsesję, najfajniej po bieganiu jest, brzuszek taki płaski.

Wkurzam sie na BU, czemu te zamówienie tak długo trwają .

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Biust mam normalnej wielkości, ale kupić stanik, to jest porażka . Mam jeden świetnie leżący, Effuniak , w rozmiarze 70F. Potem inny 70F, który już tak super nie leży. We wrześniu mam urodziny, to może sobię kupię następnego Effuniaka, cudowne są te biustonosze. Ten mój obecny jest świetny, ale niestety, zbyt mocno zabudowany. A, jest idealny, ale z przedłużką. Jednak 75 już za luźne. Mam 76-77 cm pod biustem.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-08-13, 21:50   #3873
kawopijka
Raczkowanie

Jej, jak ja tutaj długo nie zaglądałam. Od czasów matury w maju chyba No cóż wracam I pracę też mam, jestem tam największym bladziochem Ale wszyscy mówią, że mi pasuje, więc ;P

— Woody Allen
kawopijka jest offline  
Stary 2011-08-13, 22:40   #3874
19agusia91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91
59-60km wagi
O rany, co ja napisałam . Kilogramów, kg.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-08-14, 00:17   #3875
Sondrina
Zakorzenienie

Dzisiaj znalazłam przez przypadek w drogerii puder Constance Carroll, odcień 18 Ivory. Jestem nim zachwycona, jest bardzo, bardzo jasny, niemalże biały z lekką domieszką różu. Idealnie pasuje do mojej cery (mi domieszka różu służy). Dzisiaj nałożyłam go od razu na twarz, świetnie matuje, efekt utrzymuje się kilka godzin, nie jest widoczny na twarzy, pachnie nie tak znowu tragicznie, dla mnie nawet przyjemnie, ale to kwestia indywidualna. I na razie jestem bardzo zadowolona z niego. Ta euforia, gdy otwieram pudełko i tam niemalże biel.... Co do podkładów, ideału nadal nie mam... Wypróbowałam już chyba wszystko w drogeriach stacjonarnych. Na razie będę ukrywała większe niedoskonałości, jeśli wyskoczą, musem Rimmela w odcieniu true ivory. Nie jest idealny, ale matuje, kolor jest jak na polskie realia w miarę i się nie utlenia. I w sam raz na lato. Nie warzy się ze stosowanym przeze mnie filtrem Eucerin, a to sztuka.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-14, 08:42   #3876
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą kiedyś tutaj przeczytałam o tym BB elemong, a ja uparcie wpisywałam w wyszukiwarkę all elmong i dziwiłam się, że nie znajduje
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też tak wpisywałam na początku

Ja też, ale dlatego, że któraś z Wizażanek tak podpisała swatcha Kiedyś spędziłam pół wieczoru na porównywanie zdjęć BB i Elemong wydał mi się najlepszy
Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a co do Elemonga, to mam próbke do oddania, jakby ktoś chciał
Nie wiem, czy już ktoś się nie skusił, ale jeśli nie, to mogę prosić? Pokrywam wysyłkę, oczywiście
Stary 2011-08-14, 10:51   #3877
krolowa zurawin
Zadomowienie

Sondrina znam CC jest niezły,jednak mnie zapycha talk który ma wysoko w składzie,także przestrzegam
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2011-08-14, 11:32   #3878
Rinaa
Zakorzenienie

ja też mam eleomga i nie używam... nie wiem, około połowa chyba jest

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2011-08-14 o 11:39
Rinaa jest offline  
Stary 2011-08-14, 14:04   #3879
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzisiaj znalazłam przez przypadek w drogerii puder Constance Carroll, odcień 18 Ivory. Jestem nim zachwycona, jest bardzo, bardzo jasny, niemalże biały z lekką domieszką różu. Idealnie pasuje do mojej cery (mi domieszka różu służy). Dzisiaj nałożyłam go od razu na twarz, świetnie matuje, efekt utrzymuje się kilka godzin, nie jest widoczny na twarzy, pachnie nie tak znowu tragicznie, dla mnie nawet przyjemnie, ale to kwestia indywidualna. I na razie jestem bardzo zadowolona z niego. Ta euforia, gdy otwieram pudełko i tam niemalże biel.... Co do podkładów, ideału nadal nie mam... Wypróbowałam już chyba wszystko w drogeriach stacjonarnych. Na razie będę ukrywała większe niedoskonałości, jeśli wyskoczą, musem Rimmela w odcieniu true ivory. Nie jest idealny, ale matuje, kolor jest jak na polskie realia w miarę i się nie utlenia. I w sam raz na lato. Nie warzy się ze stosowanym przeze mnie filtrem Eucerin, a to sztuka.
Długo używałam tego pudru ze względu na kolor, cenę i dostępność (w moje osiedlowej drogeryjne), choć właściwości matujące jak dla mnie miał przeciętne. Ale miło, ze jest coś takiego, i to chyba są dwa tak jasne odcienie, bardziej i mniej różowy

Jednak moje plany na wyjazd na wakacje sie posypały, więc... mam trochę więcej pieniędzy do wydania na kosmetyki. Ah, Fiasco i plany na oszczędzanie pieniędzy...
Ktoś tu obiecywał swatcha podkładów Catrice?...
Stary 2011-08-14, 17:32   #3880
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
a pokażesz ten puder ? i opakowanie od razu, znaczy no jak wygląda cały widziałam kiedyś w pepco jakiś prawie biały puder, może to ten
I może od razu zdjęcia musu
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-08-15, 00:15   #3881
Sondrina
Zakorzenienie

Pokażę, pokażę Tylko jutro, bo muszę mieć dobre światło, żeby zrobić fotki, a przy sztucznym będą przekłamane Od razu mówię, ze mus wygląda dość strasznie w słoiczku, ale dużo dużo jaśniej na twarzy

Też się boję efektu zapchania. Używałam Constance Carroll w młodości, ale wówczas się nie filtrowałam i ciemniejsze odcienie wchodziły w grę. Wówczas nie zapychał i mam taką nadzieje, że pomimo zawartości talku nie zapcha, o ile będzie miał co zapychać, bo mnie mocno zapycha Eucerin. Mnie zapycha dosłownie wszystko, nawet apteczne kremy do cery mieszanej. Ten filtr z Eucerin to w końcu też filtr apteczny, dobrany teoretycznie do mojej cery... Doszłam do wniosku, że chyba z dwojga złego wolę być zapchana i potem się oczyszczać co parę dni niż być spalona od słońca i załapać się na raka... Teraz znalazłam takie plastry z Beauty Formulas do oczyszczania i jestem z nich zadowolona bo naprawdę usuwają zaskórniki.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 10:03   #3882
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz znalazłam takie plastry z Beauty Formulas do oczyszczania i jestem z nich zadowolona bo naprawdę usuwają zaskórniki.
Ja mam te na nos i w sumie niezbyt imo... jak je odrywam to cały ten "klej" zostawał mi na nosie... Robię wszystko zgodznie z instrukcją, ale może mimo wszystko coś źle? hm...

tenebra jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:02   #3883
quench
Are you talking to me?!

Z nudów odwiedziłam dzisiaj plotkarskie witryny. I muszę się z wami podzielić: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=32116
Ciekawe jakiego pudru używa (notabene - faktycznie dla niej za jasny)?
Stary 2011-08-15, 21:15   #3884
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja mam te na nos i w sumie niezbyt imo... jak je odrywam to cały ten "klej" zostawał mi na nosie... Robię wszystko zgodznie z instrukcją, ale może mimo wszystko coś źle? hm...
Ja mam na nie patent, tzn. nosa nie zwilżam specjalnie, zamaczam taki pędzelek do uszu w wodzie i przecieram nim delikatnie nos i dopiero naklejam plaster. Zauważyłam, że jak normalnie wymyjemy twarz obfitą ilością wody, to on rzeczywiście nic nie ściąga i na dodatek niechętnie wysycha, tylko się przemieszcza po nosie.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:15   #3885
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

a tak swoją drogą ja ostatnio widziałam u siebie puder z essence-dość jasny się wydawał i chyba go wypróbuję poza tym widziałam kiedyś prawie biały w pepco, ale go nie wzięłam i chyba już go nie ma a jakieś 5 czy 10 zł kosztował
Stary 2011-08-15, 21:19   #3886
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Z nudów odwiedziłam dzisiaj plotkarskie witryny. I muszę się z wami podzielić: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=32116
Mi się wydaje, że ona może mieć dużo jaśniejszą twarz od dekoltu, który ma spalony niestety. To daje kontrast. Dodatkowo makijażysta przesadził z ilością warstw pudru i te warstwy są widoczne, zwłaszcza tam gdzie są jakieś zmarszczki... Cały makijaż jest źle wykonany, niekoniecznie to kwestia źle dobranego odcienia pudru i podkładu, tylko problem jest z obfitością kosmetyków i do tego zaniedbany dekolt i pozostałe partie ciała.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:28   #3887
Sondrina
Zakorzenienie

A teraz obiecane zdjęcia.
Na pierwszy rzut pójdzie matujący puder w musie z Rimmela w odcieniu true ivory. Jest dość ciemny w pudełku, niemalże wygląda jak karmel do tortu. Pierwsze zdjęcie ręki, to moja ręka po aplikacji i wklepaniu tego musu, drugie zdjęcie ręki to mój naturalny koloryt ręki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 266.jpg (31,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 269.jpg (32,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 277.jpg (8,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 278.jpg (8,2 KB, 18 załadowań)
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:36   #3888
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Mi się wydaje, że ona może mieć dużo jaśniejszą twarz od dekoltu, który ma spalony niestety. To daje kontrast. Dodatkowo makijażysta przesadził z ilością warstw pudru i te warstwy są widoczne, zwłaszcza tam gdzie są jakieś zmarszczki... Cały makijaż jest źle wykonany, niekoniecznie to kwestia źle dobranego odcienia pudru i podkładu, tylko problem jest z obfitością kosmetyków i do tego zaniedbany dekolt i pozostałe partie ciała.
ewentualnie efekt flesha
Cytat:
Na pierwszy rzut pójdzie matujący puder w musie z Rimmela w odcieniu true ivory. Jest dość ciemny w pudełku, niemalże wygląda jak karmel do tortu. Pierwsze zdjęcie ręki, to moja ręka po aplikacji i wklepaniu tego musu, drugie zdjęcie ręki to mój naturalny koloryt ręki.
Hmmm, wygląda dość ciemno, ale w sumie nie najgorzej Ja rimmela w życiu nie dotykałam, zawsze testery wydawały mi się bardzo ciemne
Stary 2011-08-15, 21:37   #3889
Sondrina
Zakorzenienie

Dla porównania odcienia Constance Carroll 18 Ivory zamieszczam puder w kamieniu z Rimmela(transparentny), którego do tej pory używałam i byłam zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 279.jpg (14,9 KB, 13 załadowań)
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:39   #3890
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Bo musy chyba tak mają... W słoikach/tubkach są ciemne. Roztarte na skórze tracą na intensywności. Do dzisiaj pamiętam mus z YSL, odcień najjaśniejszy. Wyciśnięty na rękę przyprawiał o zawał - kolor dojrzałej pomarańczy. Ale na skórze wyglądał po prostu dobrze
Stary 2011-08-15, 21:39   #3891
Sondrina
Zakorzenienie

A tu Constance Carroll.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 281.jpg (13,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sierpień 2011 part 2 287.jpg (12,3 KB, 17 załadowań)
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:42   #3892
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Bo musy chyba tak mają... W słoikach/tubkach są ciemne. Roztarte na skórze tracą na intensywności. Do dzisiaj pamiętam mus z YSL, odcień najjaśniejszy. Wyciśnięty na rękę przyprawiał o zawał - kolor dojrzałej pomarańczy. Ale na skórze wyglądał po prostu dobrze
O muszę potestować inne musy w takim razie YSL znajdę chyba w Sephorze Naprawdę jestem zadowolona z tego musu z Rimmela, bo daje matowe wykończenie, dosyć ładnie zakrywa drobne niedoskonałości i nie spływa z twarzy, jest też lżejszy w lecie, ale nie ukrywam, że wolałabym, żeby był trochę jaśniejszy. Może inne musy okażą się być bardziej satysfakcjonujące pod tym względem.

Przepraszam za dwa posty pod sobą. Myślałam, że połączą się w jeden, wyżej też wyszły mi dwa pod rząd, nie chciałam zaśmiecać forum i robić bałaganu. Nie wiem dlaczego one się nie zlepiają w jedność z adnotacją "dopisano". Może gdy zamieszczam zdjęcia, to wówczas ta funkcja złączania wypowiedzi nie egzystuje?

Edytowane przez Sondrina
Czas edycji: 2011-08-15 o 21:43 Powód: Dopisek
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 21:46   #3893
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Dla porównania odcienia Constance Carroll 18 Ivory zamieszczam puder w kamieniu z Rimmela(transparentny), którego do tej pory używałam i byłam zadowolona
też mam ten puder, kończę już 2 opakowanie i na pewno kupię 3 Swego czasu nawet chyba tutaj namawiałam do jego zakupienia
Cytat:
A tu Constance Carroll.
ładnie wygląda
Cytat:
O muszę potestować inne musy w takim razie YSL znajdę chyba w Sephorze Naprawdę jestem zadowolona z tego musu z Rimmela, bo daje matowe wykończenie, dosyć ładnie zakrywa drobne niedoskonałości i nie spływa z twarzy, jest też lżejszy w lecie, ale nie ukrywam, że wolałabym, żeby był trochę jaśniejszy. Może inne musy okażą się być bardziej satysfakcjonujące pod tym względem.

Przepraszam za dwa posty pod sobą. Myślałam, że połączą się w jeden, wyżej też wyszły mi dwa pod rząd, nie chciałam zaśmiecać forum i robić bałaganu. Nie wiem dlaczego one się nie zlepiają w jedność z adnotacją "dopisano". Może gdy zamieszczam zdjęcia, to wówczas ta funkcja złączania wypowiedzi nie egzystuje?
U mnie dość dobrze sprawuje się mus z essence w opakowaniu i na ręku wydaje się ciemny, ale do mojej twarzy się dostosowuje I co najważniejsze kryje i matuje
Stary 2011-08-15, 21:52   #3894
quench
Are you talking to me?!

Mnie jeszcze kusi mus z Clarins'a i Revlona...
Stary 2011-08-15, 21:56   #3895
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Mnie kusił ten z revlona w tubce.. ale jakoś tak nie wiem, zużyję najpierw to co mam ewentualnie jak wymęczę do końca photoready bo kurczę nie będę całe życie mieszać CSa z very me
Stary 2011-08-15, 21:59   #3896
Chaigata
Zakorzenienie

Bleee.... jak szybko pozbyć się opalenizny?
Nie sądziłam, że dziś taka pogoda będzie, a nie miałam możliwości filtrowania i mam spieczony dekolt i kark fuuuuu
Stary 2011-08-15, 22:04   #3897
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
też mam ten puder, kończę już 2 opakowanie i na pewno kupię 3 Swego czasu nawet chyba tutaj namawiałam do jego zakupienia
On jest naprawdę świetny, bo dość ładnie matuje, a jak się trochę przesadzi z warstwami, to nie od razu to widać, żeby sobie zrobić maskę trzeba się nieźle natrudzić
Cytat:
ładnie wygląda
I równie fajnie prezentuje się na skórze, niestety jak go nakładałam na rękę, to różnica na zdjęciu wychodziła praktycznie żadna, dlatego nie wrzuciłam, jak to wygląda na skórze, ale naprawdę jest jasny i nie utlenia się w ciągu dnia Dość długo utrzymuje się mat. Długość utrzymywania się stanu zmatowienia podobna jak we wspomnianym powyżej Rimmelu
Cytat:
U mnie dość dobrze sprawuje się mus z essence w opakowaniu i na ręku wydaje się ciemny, ale do mojej twarzy się dostosowuje I co najważniejsze kryje i matuje
Najważniejsze, ze się dostosowuje do twarzy Jakby nie było, każda z nas jest trochę inna, więc ten sam kosmetyk może wyglądać inaczej Ja musy z Essence próbowałam tylko na rękę, bałabym się próbować na twarzy, a kto wie, może na mojej twarzy panują odmienne warunki i by się dopasował Ale wolę nie ryzykować póki co

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Mnie kusił ten z revlona w tubce.. ale jakoś tak nie wiem, zużyję najpierw to co mam ewentualnie jak wymęczę do końca photoready bo kurczę nie będę całe życie mieszać CSa z very me
Revlon w tubce? Jest jasny, matujący i zamyka się w cenie poniżej 100 zł? Jeśli tak, to może się skuszę, ale muszę najpierw zużyć Rimmela Match Perfection, który jest dramatyczny, ale dostałam w prezencie i szkoda mi wyrzucić...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Bleee.... jak szybko pozbyć się opalenizny?
Nie sądziłam, że dziś taka pogoda będzie, a nie miałam możliwości filtrowania i mam spieczony dekolt i kark fuuuuu
Jeśli opalenizna szybko ci schodzi, to może spróbuj z jakimś jogurtem, zawiera kwas mlekowy, a kwasy rozjaśniają, przy okazji pieczenie skóry będzie mniej dokuczliwe.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-08-15, 22:09   #3898
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
On jest naprawdę świetny, bo dość ładnie matuje, a jak się trochę przesadzi z warstwami, to nie od razu to widać, żeby sobie zrobić maskę trzeba się nieźle natrudzić

I w dodatku ładnie kryje

I równie fajnie prezentuje się na skórze, niestety jak go nakładałam na rękę, to różnica na zdjęciu wychodziła praktycznie żadna, dlatego nie wrzuciłam, jak to wygląda na skórze, ale naprawdę jest jasny i nie utlenia się w ciągu dnia Dość długo utrzymuje się mat. Długość utrzymywania się stanu zmatowienia podobna jak we wspomnianym powyżej Rimmelu

Teraz chyba spróbuję tego pudru z essence o którym wcześniej pisałam... tego Twojego nigdzie u mnie nie widziałam gdzie go kupiłaś ?

Najważniejsze, ze się dostosowuje do twarzy Jakby nie było, każda z nas jest trochę inna, więc ten sam kosmetyk może wyglądać inaczej Ja musy z Essence próbowałam tylko na rękę, bałabym się próbować na twarzy, a kto wie, może na mojej twarzy panują odmienne warunki i by się dopasował Ale wolę nie ryzykować póki co
U mnie na ręku wszystko wychodzi ciemne, a na twarzy po rozprowadzeniu jest już jaśniejsze
A Essence u mnie to był spontan-oglądałam z koleżanką i stwierdziłam, że zawsze chciałam spróbować musu i 'co mi tam, wezmę'

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A revlon w tubce jest tutaj: http://allegro.pl/revlon-colorstay-m...7.html#gallery. Ktoś kiedyś wrzucał swatche tu albo na jasnopodkładowym i wydawał się jasny
Stary 2011-08-15, 22:09   #3899
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Revlon w tubce? Jest jasny, matujący i zamyka się w cenie poniżej 100 zł? Jeśli tak, to może się skuszę, ale muszę najpierw zużyć Rimmela Match Perfection, który jest dramatyczny, ale dostałam w prezencie i szkoda mi wyrzucić...
Tak. Cena na allegro (bo chyba tylko tam można dostać odcień 010) to około 25 zł.

Co do opalenizny, warto się zakwasić migdałem (ale nie na podrażnioną skórę) . A jesienią można wytoczyć ciężkie działa i zastosować glikol. No i pomaga tradycyjny peeling. Polecam najtrańszą metodę - fusy od kawy. Ścierają rewelacyjnie.
Stary 2011-08-15, 22:21   #3900
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Nie wiem, z kiedy są te zdjęcia, ale ona zawsze była alabastrowo biała Może pierwszy raz w życiu się niechcący opaliła i nie miała nawet czym umalować
W ogóle to mój ideał urody, cudowna figura, piękne rysy twarzy, ale widzę, że to dość nowe zdjęcia - jakiś czas temu miała wypadek samochodowy, szyba jej pocięła twarz i wygląda jak naciągnięta (albo rzeczywiście się naciągnęła) od tego czasu.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości