Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-31, 10:27   #4141
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
To może za rok do Ciebie dołączę Bo też chyba tam pójdę na studia

A elemongiem mnie zaciekawiłaś ale na razie mam parę podkładów, które muszę zużyć, ale może się skuszę w przyszłości.. no i mam nadzieję, że poprawi mi się stan cery, bo teraz okropna jest
a mnie Elemong zapchał jak żaden inny kosmetyk... W sumie nie przy każdym użyciu, to widać zależy od stanu cery, ale bywało, że już w 2 godziny od nałozenia pojawiały mi sie na twarzy wielkie kulfony Ale zdarzało się, że nie wyrządzał mi najmniejszej krzywdy, bo jeszcze fajnie nawilża. Zaraz po nałozeniu wygląda u mnie pięknie, żaden inny podkład nie daje u mnie efektu tak pięknej, zdrowej cery ale zaraz zaczyna się tłuścić niemiłosiernie używam go raz na ruski rok w sumie.

wydaje mi się, że ten Miss Sporty jest na podobnym poziomie co najjaśniejszy Maybelline Affinitone, bo niemal identycznie wyglądają na mojej przyjaciółce. przynajmniej kolorystycznie, bo Affinitone jednak daje ładniejszy efekt
Stary 2011-08-31, 12:20   #4142
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Oooo, to jeśli istnieje ryzyko aż TAKIEGO zapchania i tłuszczenia się to chyba sobie go daruję.. zresztą zobaczymy i tak na razie nie planuję kupować nic nowego
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-08-31, 14:32   #4143
Delave
Raczkowanie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post29111742
hej dziewczyny, może wy byście pomogły i doradziły co pasowałoby do mej bladej twarzy .
Stary 2011-08-31, 14:55   #4144
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a mnie Elemong zapchał jak żaden inny kosmetyk... W sumie nie przy każdym użyciu, to widać zależy od stanu cery, ale bywało, że już w 2 godziny od nałozenia pojawiały mi sie na twarzy wielkie kulfony Ale zdarzało się, że nie wyrządzał mi najmniejszej krzywdy, bo jeszcze fajnie nawilża. Zaraz po nałozeniu wygląda u mnie pięknie, żaden inny podkład nie daje u mnie efektu tak pięknej, zdrowej cery ale zaraz zaczyna się tłuścić niemiłosiernie używam go raz na ruski rok w sumie.

wydaje mi się, że ten Miss Sporty jest na podobnym poziomie co najjaśniejszy Maybelline Affinitone, bo niemal identycznie wyglądają na mojej przyjaciółce. przynajmniej kolorystycznie, bo Affinitone jednak daje ładniejszy efekt
Mnie za to nie zapchał, więc widać, jak różne są cery
Ale tłuści rzeczywiście strasznie. Chociaż da się przeżyć

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-08-31, 16:54   #4145
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

z tym, że moja cera jest mieszana.. w kierunku nawet tłustej
Stary 2011-08-31, 17:28   #4146
ama09
Zakorzenienie

kurczę.. a ja dochodzę do wniosku, że nie potrafię się malować ani cieniami ani różem.. albo nie umiem ich dobrać.. jaki zonk
ama09 jest offline  
Stary 2011-08-31, 17:55   #4147
jezozwierzyk
Zadomowienie

GG do jezozwierzyk

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Podpinam się pod prośbą. W sumie daawno temu miałam podkład miss sporty: light energy się chyba nazywał. Kolor jasny tylko konsystencja okropna, taka gumowata... Ciężko było to rozprowadzić, podkreślał pory, włoski... Ale kolor miał ładny...
Jasne że wrzucę tylko wyjaśnijcie mi co ja mam zrobić, zdcjęcie podkładu na ręku czy jak??
jezozwierzyk jest offline  
Stary 2011-08-31, 18:00   #4148
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość
Jasne że wrzucę tylko wyjaśnijcie mi co ja mam zrobić, zdcjęcie podkładu na ręku czy jak??
yhym Aplikujesz podkład na ręku i robisz zdjęcie wyraźne i bez flesha
Stary 2011-08-31, 18:24   #4149
Coraline_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ja całą swoją młodość stawiałam na opaleniznę z tubki. Nie lubiłam swojej naturalnie jasnej skóry, ale od jakiegoś czasu mam dość. Chcę teraz podkreślać swoją naturalną urodę, polubiłam jasną skórę i obecnie szoruję ciało by resztki samoopalaczy zeszły Teraz widzę, że jasna skóra może być piękna Z podkładówe to teraz kupiłam najjaśniejszy odcień z Loreala True Match N1 i jest idealny
Cześć, ja również jestem zreformowanym bladziochem Też zawsze na balsamach brązujących. Od przeszło pół roku ich nie stosuje i walczę teraz z problemami, które już nieraz przewijały się w tym wątku, jak dobór odpowiedniego podkładu, ukrycie zaczerwień na twarzy, ratunek na delikatne oparzenia słoneczne (a zdarzają mi się jak tylko wyjdę na słońce bez filtra, najbardziej na dekolcie).
Co do podkładu True Match z Loreala to ma świetne odcienie dla bladolicych i bardzo ubolewam, że nie mogę go używać Niestety na mojej twarzy podkreśla suche skórki, wchodzi mi w pory i w ogóle wygląda strasznie nienaturalnie jakbym sobie nim krzywdę zrobiła...

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-08-31, 19:01   #4150
jezozwierzyk
Zadomowienie

GG do jezozwierzyk

Ok zrobię zdjęcia ale jutro żeby mieć dobre światło dzienne
jezozwierzyk jest offline  
Stary 2011-08-31, 20:03   #4151
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Coraline_ Pokaż wiadomość
Cześć, ja również jestem zreformowanym bladziochem Też zawsze na balsamach brązujących. Od przeszło pół roku ich nie stosuje i walczę teraz z problemami, które już nieraz przewijały się w tym wątku, jak dobór odpowiedniego podkładu, ukrycie zaczerwień na twarzy, ratunek na delikatne oparzenia słoneczne (a zdarzają mi się jak tylko wyjdę na słońce bez filtra, najbardziej na dekolcie).
Co do podkładu True Match z Loreala to ma świetne odcienie dla bladolicych i bardzo ubolewam, że nie mogę go używać Niestety na mojej twarzy podkreśla suche skórki, wchodzi mi w pory i w ogóle wygląda strasznie nienaturalnie jakbym sobie nim krzywdę zrobiła...
widzę że kolejna fanka Moonlight'u
Stary 2011-08-31, 20:14   #4152
Coraline_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Zgadza się

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-08-31, 20:56   #4153
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna To samo chciała napisać

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-09-01, 00:05   #4154
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna To samo chciała napisać
I ja się zgłaszam

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
kurczę.. a ja dochodzę do wniosku, że nie potrafię się malować ani cieniami ani różem.. albo nie umiem ich dobrać.. jaki zonk
Dlaczego tak sądzisz? Ktoś Ci coś powiedział, czy dzisiejszy makijaż to niewypał? Może po prostu malujesz się w biegu przy złym oświetleniu, wtedy nietrudno o błąd Ja nie mogę malować się w łazience, bo wychodzę stamtąd przemalowana, a nie umalowana. Tamtejsze światło mnie okłamuje, że jeszcze trzeba dodać trochę pudru, korektora, podkładu...
Sondrina jest offline  
Stary 2011-09-01, 06:51   #4155
lilianatoja2
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Nie widziałam Neutrogeny 60. Gdzie ją dorwałaś? Sprowadzałaś z zagranicy? I ile za nią dałaś Jestem skłonna wydać do 100 zł na coś porządnego, bo mi się kończą filtry, zarówno ten z drogerii, jak i mój apteczny Eucerin stosowany na twarzy.
Mam "niestety" z Kanady (znajoma kupiła) - tam nie ma europejskich "nakazów" - za niecałe 10$ w promocji za 85g - to wziełam aż 3 opakowania (ważność mają do końca przyszłego roku, wiec na nastepne wakacje jak znalazł). I po 3 miesiącach używania muszę powiedzieć, że wszystkie inne się nie umywają. Żaden LRP, Vichy, Eucerin, NeoStrata i inne - wszystkie mnie albo zapychały, albo tłuściły starsznie.
A tak przy okazji, to mnóstwo tam mają kosmetków własnie Neutorgeny, których u nas w ogóle nie ma.
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-09-01, 07:05   #4156
boangelina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post29111742
hej dziewczyny, może wy byście pomogły i doradziły co pasowałoby do mej bladej twarzy .

WOW! Jaki masz naturalny kolor wlosów? W tym rudym Ci po prostu... PIĘKNIE. Dałabym herbacianego różu.

Czym farbowałaś?
boangelina jest offline  
Stary 2011-09-01, 11:02   #4157
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Delave- tak jak mówi boangelina- w rudym wyglądasz naprawdę pięknie Myślę, że eyelinerowe kreski a'la pin up + postrzępiony,przydługi bob z grzywką by Ci pasował Przy bladej cerze ostre cięcia i kolory wyglądają rewelacyjnie i dość niecodziennie
Stary 2011-09-01, 11:09   #4158
Delave
Raczkowanie

Dzięki Bladolice . Mój naturalny to jasny brąz o ciepłym odcieniu. Rudy włosy rozpuszczone to jesienny liść po kilku myciach, upięte to 7.43 majirel. Podobny, o ile nie identyczny kolor miałam po karmelowej czekoladzie wellatonu.
Właśnie myślałam o bobie, tylko nie umiem zdecydować się na kolor. Kocham rudość ale od czasu do czasu coś mi wyskoczy plus naczynka i efekt nie jest wtedy powalający. Boangelina-Herbaciany róż na usta ? masz coś konkretnego na myśli?
Stary 2011-09-01, 12:17   #4159
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Ja w końcu zaakceptowałam swój typ urody i miałam dość przerabianie się na kogoś kim nie jestem. Teraz wiem jak podkreślić co mi dała natura Tak samo chciałam kupić sobie brązowe soczewki, żeby zakryć swoje niebieskie oczy, które teraz po długim czasie zaczęły mi się podobać Faktycznie teraz widzę, że z podkładami jest duży problem żeby dobrać odpowiedni odcień, teraz szukam jakiegoś dobrego pudru, również bardzo jasnego.
Ja z Loreala jestem bardzo zadowolona, chociaż nie jest super trwały, dlatego chcę dokupić puder

Dziewczyny wiecie w jaki sposób szybko można pozbyć się opalenizny z balsamu brązującego na ciele ? Poza peelingiem ?

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-01, 12:17   #4160
mikasa5
Zadomowienie

Ja ogólnie jestem blada, ale na twarzy często tego nie widać, bo mam zaczerwienioną cerę. Nie wiem czy to wina naczynek, mam cerę mieszaną, leczę się u dermatologa na trądzik (tzn. moim głównym problemem są zaskórniki). Często też czerwienię się ze stresu. Nie mam potrzeby stosowania podkładu, bo mam w dobrym stanie cerę, a poza tym nie chcę obciążać mojej 15-letniej twarzy taką chemią. Myślałam o zielonej bazie, która ukryłaby to zaczerwienienie. Mogłybyście mi jakąś polecić w przystępnej jak na kieszeń nastolatki cenie ?
Mam też zielony korektor w płynie, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest stosowanie go na całe policzki.... ? Bo efekt jest zadowalający, tzn. zaczerwienienie znika, ale czy to nie będzie w jakiś sposób szkodliwe dla cery ?
Stary 2011-09-01, 12:48   #4161
lilianatoja2
Rozeznanie

Pozostając na moment jeszcze w temacie filtrów:

nie wiem jak to jest z tymi wielkościami faktorów. Ale jak byłam w tamtym roku w Egipcie, to można tu było kupić krem z filtrem o faktorze 100 i 150 (Loreal i Ambre Soler), które były właściwie w takiej samej cenie jak te, o faktorze np: 30. Czyli każdy wybierał taki jaki chciał, niekoniecznie zwracając uwagę na cenę (bo u nas faktycznie i wyższy tym droższy, a na półkach zalegają w większości 6 i 10, nie wspominając o olejkach z 2-ką). Ale co charakterystyczni, to to, że nie było faktrów niższych niż 25.
Poza tym karanacja "słowiańska" nie jest przystosowana do smażenia się na słońcu. Ja, jak byłam dzieckiem, co wakacje miałam poparzone plecy, ale wówczas nie było "problemu" ochrony przed słońcem, bo nie było tak naprwdę żadnych innych kremów prócz NIVEA. A nawet dziewczyny (moje znajome z Hiszpanii), które teoretycznie mają słońce przez cały rok, też używają kremów z wysokimi filtrami (szczególnie na twarz).
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-09-01, 13:06   #4162
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny wiecie w jaki sposób szybko można pozbyć się opalenizny z balsamu brązującego na ciele ? Poza peelingiem ?
A może gąbka Syrena (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...litowa.html) ?
Jest o wiele mocniejsza od peelingów. Należy z nią uważać.
Stary 2011-09-01, 14:27   #4163
boangelina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Dzięki Bladolice . Mój naturalny to jasny brąz o ciepłym odcieniu. Rudy włosy rozpuszczone to jesienny liść po kilku myciach, upięte to 7.43 majirel. Podobny, o ile nie identyczny kolor miałam po karmelowej czekoladzie wellatonu.
Właśnie myślałam o bobie, tylko nie umiem zdecydować się na kolor. Kocham rudość ale od czasu do czasu coś mi wyskoczy plus naczynka i efekt nie jest wtedy powalający. Boangelina-Herbaciany róż na usta ? masz coś konkretnego na myśli?

Nie, chodziło mi o róż na policzki. "herbaciany" czyli z domieszką złota- na przykład Orgasm firmy Nars. Kreska na powiece to swietny pomysl. Mysle, ze ladnie by Ci bylo w symetrycznej fryzurze, bo masz symetryczna twarz.
boangelina jest offline  
Stary 2011-09-01, 14:45   #4164
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
A może gąbka Syrena (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27372,gabka-antycellulitowa.html) ?
Jest o wiele mocniejsza od peelingów. Należy z nią uważać.
O mam ją w domu, nie pomyślałam o niej, dzięki
W tym tygodniu 2 razy robiłam mocny peeling ciała, jak będę szorować się tą gąbką to może mi to zaszkodzić ?

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-01, 14:58   #4165
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
O mam ją w domu, nie pomyślałam o niej, dzięki
W tym tygodniu 2 razy robiłam mocny peeling ciała, jak będę szorować się tą gąbką to może mi to zaszkodzić ?
Myślę, że warto używać jej co najmniej w dwudniowych odstępach (do całego ciała). Należy też pamiętać o nawilżaniu.

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-09-01 o 15:06
Varicella jest offline  
Stary 2011-09-01, 15:22   #4166
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Myślę, że warto używać jej co najmniej w dwudniowych odstępach (do całego ciała). Należy też pamiętać o nawilżaniu.
Ok, zapamiętam, dzięki

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:18   #4167
Coraline_
Przyczajenie

Cytat:
Szczerze mówiąc to może tak łatwo nie być Kiedy sama używałam tego typu balsamów i to dość regularnie, narzekałam że za szybko się ścierają. Jak przestałam się smarować okazało się, że pomimo peelingów sztuczny kolor schodził ze mnie przeszło kilkanaście dni... Oczywiście w końcowych dniach były to już przebarwienia gdzie niegdzie, ale jednak ciężko było się tego pozbyć Najszybciej zbielała mi buźka . Dlatego oprócz peelingów i przedstawionej gąbki polecam również uzbroić się w cierpliwość Balsam w końcu odpuści.

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:39   #4168
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Szczerze mówiąc to może tak łatwo nie być Kiedy sama używałam tego typu balsamów i to dość regularnie, narzekałam że za szybko się ścierają. Jak przestałam się smarować okazało się, że pomimo peelingów sztuczny kolor schodził ze mnie przeszło kilkanaście dni... Oczywiście w końcowych dniach były to już przebarwienia gdzie niegdzie, ale jednak ciężko było się tego pozbyć Najszybciej zbielała mi buźka . Dlatego oprócz peelingów i przedstawionej gąbki polecam również uzbroić się w cierpliwość Balsam w końcu odpuści.
Kurczę to długo jak dla mnie, a ja jestem niecierpliwa- niestety. A myślisz, że sok z cytryny trochę rozjaśni skórę, czy może prędzej zaszkodzić ?

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:54   #4169
Coraline_
Przyczajenie

U mnie najgorzej było ściągnąć kolor ze skóry w okolicach łokci, na przedramieniach, z dekoltu. Nie używałam soku z cytryny, więc nie wiem, ale sprawdziłabym najpierw czy nie wysuszy skóry Z drugiej strony może u Ciebie zejdzie szybciej, pewnie każda skóra inaczej reaguje

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-09-01, 16:58   #4170
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

kupiłam dzisiaj puderek z essence, wydaje się dość jasny-zdj na blogu
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości