Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-01, 18:16   #4171
mikasa5
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj puderek z essence, wydaje się dość jasny-zdj na blogu
Oo, rzeczywiście jasny
Daj znać potem jak się sprawuje przy codziennym używaniu, tzn. czy kryje cokolwiek i czy nie ciemnieje, to może też go kupię jak wykończę moje rimmelowe zapasy

A odpowiedziałybyście na mój post wyżej, ten o zielonej bazie ?
Stary 2011-09-01, 19:02   #4172
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Oo, rzeczywiście jasny
Daj znać potem jak się sprawuje przy codziennym używaniu, tzn. czy kryje cokolwiek i czy nie ciemnieje, to może też go kupię jak wykończę moje rimmelowe zapasy

A odpowiedziałybyście na mój post wyżej, ten o zielonej bazie ?
Efekt chyba zleży od pigmentacji bazy... Miałam kiedyś z Inglota i była całkiem znośna ale nakładałam ja tylko na miejsca, gdzie naczynka mam najbardziej fatalne (czyli na nos). Na policzkach jakoś mi przebijała... Z powodzeniem na poliki kładę za to zielony rozświetlacz EDM (pearl mint). Nie koryguje on co prawda naczynek doskonale, bardziej tłumi i rozmywa rumień, ale z drugiej strony nie wyglądam jak Shrek.
PS: Ja w sumie jestem bardziej różowa niż blada...Ot, Pigisława

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-09-01 o 19:04
quench jest offline  
Stary 2011-09-02, 01:49   #4173
Sondrina
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o cerę naczynkową, to mogę polecić serum z Clareny do cery naczynkowej Świetnie sobie z nimi radzi, a na co dzień kamuflaż z Virtuala, odcień zielony.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-09-02, 14:31   #4174
Coraline_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Pokaż wiadomość
Kurczę to długo jak dla mnie, a ja jestem niecierpliwa- niestety. A myślisz, że sok z cytryny trochę rozjaśni skórę, czy może prędzej zaszkodzić ?
Sama nie stosowałam cytryny więc nie wiem czy np. nie będzie wysuszać skóry? U mnie kolor najdłużej schodził z łokci, dekoltu, miałam takie żółte plamy w tych miejscach. Może i spróbuj z cytryną, ale najpierw na niewielkim odcinku skóry, aby się przekonać, że nie zrobi dużej krzywdy. Mimo wszystko dalej najbardziej polecam peeling i cierpliwość

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-09-02, 20:58   #4175
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Coraline_ Pokaż wiadomość
Sama nie stosowałam cytryny więc nie wiem czy np. nie będzie wysuszać skóry? U mnie kolor najdłużej schodził z łokci, dekoltu, miałam takie żółte plamy w tych miejscach. Może i spróbuj z cytryną, ale najpierw na niewielkim odcinku skóry, aby się przekonać, że nie zrobi dużej krzywdy. Mimo wszystko dalej najbardziej polecam peeling i cierpliwość
Spróbowałam z tą cytryną efekt... mały, za mały żeby się w to bawić. Ale szorowałam się tą gąbką i jest już trochę lepiej, chyba faktycznie muszę być cierpliwa

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-03, 08:01   #4176
Emef_
Raczkowanie

Hej dziewczyny, polecicie mi jakiś krem lekko rozjaśniający? Najlepiej taki łatwo dostępny, czyli do kupienia w drogeriach typu rossmann.
Nie zależy mi na jakimś super efekcie wybielenia/rozjaśnienia, dlatego nie chcę torturować skóry kwasami czy jakimiś mocnymi kremami.
Przekopałam ten wątek, ale znalazłam tu informacje głównie na temat podkładów.
Z aspiryną, cytryną, ogórkami boję się eksperymentować. Zresztą do tego trzeba cierpliwości i jest to dosyć pracochłonna zabawa ;P
Szukałam czegoś na własną rękę ale jakoś mi to nie idzie i pomyślałam, że napiszę... może wspólnymi siłami coś zdziałamy :)

Emef_ jest offline  
Stary 2011-09-03, 14:19   #4177
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Dziewczyny, miałyście może ten puder: http://www.kkcenterhk.com/Face-Powde...uct_info.html?
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-09-03, 15:17   #4178
boangelina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emef_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, polecicie mi jakiś krem lekko rozjaśniający? Najlepiej taki łatwo dostępny, czyli do kupienia w drogeriach typu rossmann.
Nie zależy mi na jakimś super efekcie wybielenia/rozjaśnienia, dlatego nie chcę torturować skóry kwasami czy jakimiś mocnymi kremami.
Z aspiryną, cytryną, ogórkami boję się eksperymentować. Zresztą do tego trzeba cierpliwości i jest to dosyć pracochłonna zabawa ;P
Szukałam czegoś na własną rękę ale jakoś mi to nie idzie i pomyślałam, że napiszę... może wspólnymi siłami coś zdziałamy

Kiedyś użyałam kremu Pharmaceris W wybielającego przebarwienia. Nie mialam jakichs mocnych przebarwien, a efekt byl taki, ze cala twarz lekko sie rozjaśnila. Do kupienia w aptece, sprawdz w KWC.
boangelina jest offline  
Stary 2011-09-03, 17:14   #4179
mikasa5
Zadomowienie

chochlik kornwalijski to Ty już jesteś na takim poziomie bladości ?

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi Na razie używam tego korektora z Lovely, nie zauważyłam nowych wyprysków, ani żadnych innych wad używania go na prawie całe policzki, więc jest dobrze

Wczoraj jaki komplement usłyszałam Tzn. chłopak ,który mi to mówił raczej tego tak nie traktował, ale zrobiło mi się miło. Użyłam akurat wczoraj jakiegoś różu na policzki, on zwrócił uwagę na to "Pierwszy raz widzę, żebyś była tak zarumieniona, zawsze blada jesteś", na to ja "ale naprawdę jestem blada czy wyglądam tak normalnie", a on "jesteś jednak blada"
W sumie to uważam, że jestem blada, bo nie opalam się, cały rok filtr 50 i jeszcze oczywiście wszystkie podkłady/ pudry są dla mnie za ciemne. Ale teraz już wiem, że otoczenie też to widzi, czyli to nie tylko moje ubzduranie

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2011-09-03 o 17:51
mikasa5 jest offline  
Stary 2011-09-03, 18:01   #4180
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Szukałam czegoś na własną rękę ale jakoś mi to nie idzie i pomyślałam, że napiszę... może wspólnymi siłami coś zdziałamy
aspiryna nie jest bardzo inwazyjną metodą, na lekko opalonej skórze widziałam efekt lekkiego rozjaśnienia już po 1 użyciu w sumie to cytryna bardziej mi podrażnia (złuszcza) skórę niż aspiryna, a rozjaśnia gorzej.
Stary 2011-09-03, 21:09   #4181
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Maseczki z zawartością witaminy C zauważyłam trochę wybielają skórę

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-03, 23:36   #4182
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
aspiryna nie jest bardzo inwazyjną metodą, na lekko opalonej skórze widziałam efekt lekkiego rozjaśnienia już po 1 użyciu w sumie to cytryna bardziej mi podrażnia (złuszcza) skórę niż aspiryna, a rozjaśnia gorzej.
Nie jest inwazyjna, ale też się bałam pierwszy raz ją użyć, bo obawiałam się reakcji alergicznej. Ja nigdy nie brałam aspiryny na żadne dolegliwości.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Co do przebarwień, to używam Pharmaceris Albucin Intensive na noc. Do kupienia w Superpharmie lub pobliskiej aptece. W Superpharmie dałam za niego 40 zł, ale starcza na długo. Będę go miała jeszcze na jesień, a wcześniej używałam przez 3 miesiące
Sondrina jest offline  
Stary 2011-09-04, 07:18   #4183
lilianatoja2
Rozeznanie

Sprzatałam dziś szufladę i przy okazji sfociłam próbki podkładów - z tego co widzę najlepiej zachował się (najmniej utlenił po 1h) Bobbik Alabaster i Lorac SMS1.
Ale jak na 1/2 twarzy nałozyłam sobie Lorac SMS1 , a na drugie pół NP1 to nie widać było w ogóle takiego utlenienia - dziwne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasne_podklady.jpg (50,9 KB, 81 załadowań)
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-09-04, 10:54   #4184
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
chochlik kornwalijski to Ty już jesteś na takim poziomie bladości ?
nie no, aż tak to nie biała nie jestem, ale jest napisane, że lekkie krycie, więc nawet jakby był za jasny to można by rozjaśnić przyciemny podkład.. zresztą wydaje mi się, że to coś na zasadzie bvichy dermablend, który przecież też jest biały

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Sprzatałam dziś szufladę i przy okazji sfociłam próbki podkładów - z tego co widzę najlepiej zachował się (najmniej utlenił po 1h) Bobbik Alabaster i Lorac SMS1.
Ale jak na 1/2 twarzy nałozyłam sobie Lorac SMS1 , a na drugie pół NP1 to nie widać było w ogóle takiego utlenienia - dziwne
ja mam mnóstwo jakichś ciemnych próbek i nie wiem co z nimi zrobić leżą i leżą... może zeswatchuje i wywale
Stary 2011-09-04, 16:24   #4185
tajik girl
Raczkowanie

A co myślicie o tych pudrach? Na lato im nie ufam, ale późna jesień/zima?
http://pinkmelon.pl/opis/1724610/etu...50-powder.html i http://pinkmelon.pl/opis/2424905/inn...-bb-spf50.html
tajik girl jest offline  
Stary 2011-09-04, 19:14   #4186
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
http://pinkmelon.pl/opis/1724610/etu...50-powder.html i http://pinkmelon.pl/opis/2424905/inn...-bb-spf50.html
Etude House ponoć naprawdę autentycznie chroni Ale ja i tak bym go używała na filtr normalny, byłaby super ochrona

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Dodam, że na ebayu jest za ok 60zł, więc nie ma sensu tak przepłacać

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-09-04, 19:32   #4187
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Nie miałam ich, ale patrząc na inne produkty tych marek wybrałabym raczej Innisfree, mam wiele kosmetyków tej firmy i uważam je za jedne z lepszych azjatyckich kosmetyków. Sama myślę nad tym pudrem na jesień/zimę.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-09-04 o 19:33
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-04, 22:16   #4188
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Nie miałam ich, ale patrząc na inne produkty tych marek wybrałabym raczej Innisfree, mam wiele kosmetyków tej firmy i uważam je za jedne z lepszych azjatyckich kosmetyków. Sama myślę nad tym pudrem na jesień/zimę.
Ooo, zygmus, jak miło Cię widać Kochana, możesz nam napisać parę słów odnośnie Holiki białej, którą testowałaś? Ja to to ma się np. do Misshy PC czy Elemonga pod kątem świecenia, trwałości itd. Muszę przyznać, że ten bb krem bardzo mnie zaintrygował.
Stary 2011-09-04, 23:07   #4189
zygmus
Wtajemniczenie

GG do zygmus

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ooo, zygmus, jak miło Cię widać Kochana, możesz nam napisać parę słów odnośnie Holiki białej, którą testowałaś? Ja to to ma się np. do Misshy PC czy Elemonga pod kątem świecenia, trwałości itd. Muszę przyznać, że ten bb krem bardzo mnie zaintrygował.

Do napisania o tym kremie zbieram się od kilku dni i zebrać nie mogę. Nie porównam do Misshy PC, bo nie używałam, a Elemonga używałam jakiś rok temu.
Ta Holika ma średnie krycie, jak dla mnie zupełnie wystarczające, jeżeli nakładam na gołą skórę, to świeci się dosyć szybko, bo po jakiś 3 godzinach, ale testowałam w ciepłe dni, nałożona na Innisfree no sebum sunblock utrzymuje się u mnie spokojnie 7 godzin.

Krem jest w dalszym ciągu dla mnie zagadką, bo jego kolor zależy od tego czym go nakładam. Nakładając pędzlem, mam przez 15-20 minut białą twarz, dopiero potem się dopasowuje, nakładając palcami i rozsmarowując, kolor od razu się zmienia.

Na zdjęciach widać(choć trochę słabo), że krem nie jest idealnie biały tylko ma takie ciemne kropeczki w sobie. Przy rozsmarowywaniu delikatnie one drapią, ale ja mam bardzo wrażliwą skórę.

Wyślij adres na PW, to wyślę próbkę

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-09-04 o 23:08
zygmus jest offline  
Stary 2011-09-05, 02:09   #4190
tajik girl
Raczkowanie

Dzięki za sugestie odnośnie tych pudów Muszę jeszcze pogooglać i poszukać tańszych sprzedawców, to na pewno. Ale zajmę się tym na jesieni. Na razie powinnam się uczyć do sesji, a nie szukać pudrów
tajik girl jest offline  
Stary 2011-09-05, 10:32   #4191
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Dzięki za sugestie odnośnie tych pudów Muszę jeszcze pogooglać i poszukać tańszych sprzedawców, to na pewno. Ale zajmę się tym na jesieni. Na razie powinnam się uczyć do sesji, a nie szukać pudrów
Ja przed sesją zajmowalam się głownie podkladami, makijażem i innymi pierdółkami, byle się tylko nie uczyć. Pamiętam jak przed egzaminem z diagnostyki radiologicznej, zamiast wertować książki, to postanowiłam wpaść do studia piercingu by zrobić sobie nowy kolec
W ogóle odstawiłam ostatnio wszystkie podkłady, bo każdy wygląda źle na mojej skórze. I wyglądam lepiej bez niego
Stary 2011-09-05, 14:27   #4192
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Do napisania o tym kremie zbieram się od kilku dni i zebrać nie mogę. Nie porównam do Misshy PC, bo nie używałam, a Elemonga używałam jakiś rok temu.
Ta Holika ma średnie krycie, jak dla mnie zupełnie wystarczające, jeżeli nakładam na gołą skórę, to świeci się dosyć szybko, bo po jakiś 3 godzinach, ale testowałam w ciepłe dni, nałożona na Innisfree no sebum sunblock utrzymuje się u mnie spokojnie 7 godzin.

Krem jest w dalszym ciągu dla mnie zagadką, bo jego kolor zależy od tego czym go nakładam. Nakładając pędzlem, mam przez 15-20 minut białą twarz, dopiero potem się dopasowuje, nakładając palcami i rozsmarowując, kolor od razu się zmienia.

Na zdjęciach widać(choć trochę słabo), że krem nie jest idealnie biały tylko ma takie ciemne kropeczki w sobie. Przy rozsmarowywaniu delikatnie one drapią, ale ja mam bardzo wrażliwą skórę.

Wyślij adres na PW, to wyślę próbkę
fajnie wygląda ten bb cream, musi być ciekawy
Stary 2011-09-06, 23:58   #4193
Sondrina
Zakorzenienie

Też aktualnie nie używam żadnego podkładu. W ogóle na swoje niedoskonałości zaczęłam aplikować maść cynkową i ona zaczęła mi pomagać już po pierwszym użyciu, myślę, że za tydzień powinnam mieć ładną twarz, a póki co używa pudru z Constance Carroll odcień ivory. Jestem z niego zadowolona. U mnie wytrzymuje wiele godzin na twarzy, ładnie ją matując. Nie wiem, jak to się stało, że pomimo nocy spędzonej u przyjaciela, miałam resztki na twarzy do południa Nie powinnam była się w tym kłaść spać, ale nie planowałam nocowania, a nie bardzo było czym zmywać Najgorsza myśl była wczoraj po wyjściu z bloku: jest prawie 30 stopni, a ja nie mam filtrów na sobie, tylko jakieś resztki z wczoraj i do tego krótką sukienkę Mój były też się zapomniał, bo on też preferuje bladość i wyszedł w krótkich gatkach, a zawsze zakładał długie, żeby się nie opalać. Ale przeżyłam. Do domu miałam z 20 minut i na szczęście nic mnie nie złapało...
Sondrina jest offline  
Stary 2011-09-07, 08:17   #4194
iamsolucky
Wtajemniczenie

chochliku i jak sprawuje się ten puder z essence?

ja w dalszym ciągu czekam na golden rose kolorku 21 niby jeszcze nie ma bo latem jest największy popyt na ciemne odcienie szybciej by było jakbym przez neta bezpośrednio u nich zamówiła

quench to ten MAP już ci nie służy? kurcze patrzyłam na tą stronkę to znikły już wszystkie najjaśniejsze odcienie
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:58   #4195
Azalia91
Raczkowanie

Mam pytanie, latem też chronicie się przez słońcem, żeby chociaż trochę się nie opalić, lub stosujecie coś do lekkiego zbrązowienia ciała ? Ja następnego lata mam zamiar chronić się ostro przed słońcem i zachować jasny kolor skóry jaki tylko mogę mieć żadnych balsamów brązujących!
Do tych bardzo jasnych, spotykacie się latem z krytyką obcych ludzi do Waszej jasnej, bladej skóry ? Ogólnie to nie jest za częsty widok, zwłaszcza latem by np nogi mieć blade ( a mi się to teraz strasznie podoba).

Azalia91 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:02   #4196
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Mam pytanie, latem też chronicie się przez słońcem, żeby chociaż trochę się nie opalić, lub stosujecie coś do lekkiego zbrązowienia ciała ? Ja następnego lata mam zamiar chronić się ostro przed słońcem i zachować jasny kolor skóry jaki tylko mogę mieć żadnych balsamów brązujących!
Do tych bardzo jasnych, spotykacie się latem z krytyką obcych ludzi do Waszej jasnej, bladej skóry ? Ogólnie to nie jest za częsty widok, zwłaszcza latem by np nogi mieć blade ( a mi się to teraz strasznie podoba).
Tak, chronię się przed słońcem i każde zarumienienie traktuję jak swoją porażkę;P Lubię jasną cerę, mój były lubi jasną cerę, też się chroni przed słońcem. Przyjaciółka nie może się opalać, bo bierze silne leki. Zatem u większości osób z bliskiego otoczenia spotykam się ze zrozumieniem. Za to obcy ludzie krytykują: takie jasne nogi, trzeba je opalić. Albo coś równie głupiego. Nie stosuję balsamów brązujących, bo nie lubię ciemnej skóry.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-09-07, 16:21   #4197
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chochliku i jak sprawuje się ten puder z essence?
powiem, że całkiem fajny nie aplikuję go aż tyle i innym pędzlem niż rimmela, bo ten zabardzo nie kryje.. ale nie skrzywdził mnie i jest jasny co do ilości czasu kiedy buzia jest zmatowiona to nie mam pojęcia, nie przeglądam się w lustrze w ciągu dnia, ale tak mniej więcej po 4h w szkole muszę sobie dotknąć twarzy ręką (zamiast bibułki matującej )... ale nawet jak wróciłam dzisiaj pieszo do domu to jakoś masakrycznie się nie świeciłam, a miałam na sobie revlon PR, czyli nic matującego, a nawet błyszczącego się
Stary 2011-09-07, 19:28   #4198
Coraline_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Tak, chronię się przed słońcem i każde zarumienienie traktuję jak swoją porażkę;P Lubię jasną cerę, mój były lubi jasną cerę, też się chroni przed słońcem. Przyjaciółka nie może się opalać, bo bierze silne leki. Zatem u większości osób z bliskiego otoczenia spotykam się ze zrozumieniem. Za to obcy ludzie krytykują: takie jasne nogi, trzeba je opalić. Albo coś równie głupiego. Nie stosuję balsamów brązujących, bo nie lubię ciemnej skóry.
Ja również chronię się przed słońcem, a przynajmniej bardzo się staram Zapominam się jedynie jak wychodzę z pracy w dzień, mam wtedy do przejscia jakieś 5 min na przystanek i czasem to nawet mi się nie chce na taki dystans smarować Ale jak wychodzę na dłużej na słońce to smaruję się min 30stką.
Mnie ludzie do dziś pytają o bladość, najgorzej po powrocie z urlopu Ciężko było opędzić się od pytań w stylu "a gdzie zostawiłaś opaleniznę?" Ale myślę, że powoli wszyscy z mojego otoczenia się przyzwyczajają.
Balsamów brązujących już nie stosuję i raczej nie zamierzam do nich wrócić.

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-09-07, 19:45   #4199
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ludzie dziwnie się patrzą, ale to tyle Co mają gadać...
Ale większość moich bliskich znajomych też się nie opala, bo im naopowiadałam, jakie to szkodliwe Już przekabaciłam 3 koleżanki. W ogóle w moim otoczeniu nie ma jakiejś mody na opalanie. Nikt specjalnie nie wystawia się na słońce, żeby świecić głębokim mahoniem

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2011-09-07, 19:52   #4200
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
ja w to lato opaliłam się mniej niż w poprzednie, a to sukces ogólnie chronię się jak mogę i jakoś mi się udaje, moja opalenizna, czy raczej "opalenizna" to w większości lekko przybrudzona biel No i w sumie otoczenie (chłopak, przyjaciółki, koleżanki itp.) już oswoiły się z moim nieopalaniem się. nie mieli wyboru nawet jeśli na ulicy ktoś mnie komentował (jak to się zdarzało np rok temu), to nie słyszałam tego bo śmigam zawsze w słuchawkach

ponarzekam wam, ze nie wiem, czemu, ale ostatnio cera mi się świeci bardziej niż kiedykolwiek... Między nałożeniem rano makijażu a wyjściem z domu do szkoły już się pojawia lekki błysk. Oczywiście nie mam możliwości co przerwę ściagać sebum bibułkami i poprawiać makijaż, czasem, tak jak Chochlik, przykładam do skóry wierzch dłoni co oczywiście skutkuje tym, że po kilku godzinach mam tylko resztki zwarzonego makijażu. Do tego wzmożony atak suchych skórek - pozostałości po pryszczach.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości