Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-20, 21:12   #4591
lilianatoja2
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
lilianatoja2 jaki to kolor?
Dałam w opisie zdjęcia ale zacytuję - case study 883 - lakier z kolekcji Fall 2011
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-10-20, 22:00   #4592
tajik girl
Raczkowanie

Dziękuję gapa jestem
tajik girl jest offline  
Stary 2011-10-21, 21:40   #4593
quench
Are you talking to me?!

Widziałyście?: http://www.astorcosmetics.com/produc...fresh-24h-make
Ciekawe czy ten 'very fair' jest naprawdę 'very fair'?
Stary 2011-10-21, 21:46   #4594
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Jakoś nie wierzę w jasne podkłady astora
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-10-22, 01:09   #4595
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Te z Paese które mam które są trochę gorsze są z jakiejś starszej partii, kupowane chyba półtora roku temu. jak pisałam, zmieniła się formuła, tamte starsze był takie wręcz kremowe, te nowe są twardsze, bardziej suche. Perłowe też się zmieniły (formuła zmieniła się wraz z opakowaniem, wcześniej było na zatrzask, teraz jest odkręcane), to zauważyłam bo używałam białego jako rozświetlacza i zauważyłam, że te nowe mają większe drobinki, starsza wersja dawała gładką taflę

a'propos naturalnych sposobów upiększania, zaczęłam pić drożdże postanowiłam sobie, że do późnej wiosny nie będę obcinać włosów, i chciałabym jak najszybciej je zapuścić do takiej długości, żebym chociaż mogła je wiązać... Oby rzeczywiście to przyspieszyło ich porost Czytałam, że drożdże mogą spowodować wysyp, na szczęście po ponad tygodniu picia jeszcze mnie nie dotknął, mam nadzieję, że mnie ominie

Ja na szczęście nie mam większych problemów ze zużywaniem kosmetyków. Posiadanie kolorówki mnie nie boli (tylko te kosmetyki, które mi naprawdę nie podpasują oddaję komuś) a pielęgnacyjnych kosmetyków nie używam zbyt wiele i raczej nie eksperymentuję z nimi. Nawet jak mi nie podpasuje np tonik czy żel do twarzy, to zwykle zużywa go moja mama albo brat
To trzeba będzie przetestować te z Paese A nuż mi podpasują

Drożdże są bogate w białko i witaminy z grupy B, więc powinny poprawić kondycję organizmu, pod warunkiem, że nie wysypią Ja wyjątkowo nie znoszę drożdży. Raz miałam maseczką drożdżowo-żelatynową, miałam odruch wymiotny i musiałam ją szybko zmyć, a słyszałam wiele pochlebnych opinii na jej temat. Jeśli umiesz znieść smak drożdży i ich zapach, a nic Cię nie wysypuje, to jesteś na najlepszej drodze do poprawienia kondycji całego organizmu.

Ja też rzeczy, które mi ewidentnie nie podejdą oddaję tacie Jak mam niefajny krem, to oddaję tacie i on się z tego cieszy, bo lubi dbać o siebie

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Ale tato nie ma pryszczy, więc mu żeli na pryszcze nie wcisnę xD
Sondrina jest offline  
Stary 2011-10-22, 09:38   #4596
lilianatoja2
Rozeznanie

Dziewczyny, miałam pisać o tym podkładzie wcześniej, ale zrezygnowałam, bo i tak nie był dostępny u nas. Ale Douglas widać nie śpi i wrowadził go do swojej oferty.
A rozchodzi się o Dr.Hauschka - Porecaline 00
Jeśli macie ochotę - polecam przetestować - cena to chyba 74zł, a kolor całkiem, całkiem - aż się sama zdziwiłam (mimo, że na goolach wygląda dość ciemnawo)
lilianatoja2 jest offline  
Stary 2011-10-22, 09:41   #4597
marynka42
Zakorzenienie

właśnie interesowałam się nim niedawno, moglabys porownac jego kolor z jakims innym podkladem? do ktorego jest podobny?

uzywała moze ktoras z Was jakiś podkladów Shiseido? maja jasne odcienie?
marynka42 jest offline  
Stary 2011-10-22, 12:58   #4598
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Chodzi o Translucent Foundation Make-Up? Wg jednego z opisów: Porcelain 00 is warm cream with yellow undertones. Those with oily skins might find this product is too rich.
Nie dla mnie, ale przy okazji testów w Douglasie rzucę okiem
Stary 2011-10-22, 13:22   #4599
quench
Are you talking to me?!

Ja miałam próbkę. Dla mnie za ciemny i tłusty. Krycie minimalne, trwałość bardzo kiepska. Ze swojej strony nie polecam. Aczkolwiek obadać zawsze można
Stary 2011-10-22, 15:38   #4600
Madaaa
Zakorzenienie

Uzywał ktoś może Revlon colosrtay z podkladów?? Szukam jakieś zastępczego, bo coś z cera nieciekawie, nie wiem czy mnie nie zapycha. Chcialabym zeby kolorystycznie byl podobny do 180 cery mieszanej...
Może ktoś doradzi jakiś trwały innej marki podkładzik?
Madaaa jest offline  
Stary 2011-10-22, 16:20   #4601
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A próbowałaś maseczki? Drożdże+ odrobina mleka, do wtarcia w skórę głowy Gdzieś wyczytałam taki przepis i ciekawa jestem, czy można liczyć na widoczne efekty. Póki co przerabiam różne oleje, ale jestem otwarta na inne metody
Jeszcze nie próbowałam stosować zewnętrznie, chciałam ale raczej na twarz bo ponoć fajnie oczyszcza taka maseczka na włosy z "upiększaczy" stosuję jedynie czasem olejek rycynowy. Może spróbuję kiedyś na włosy też
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
To trzeba będzie przetestować te z Paese A nuż mi podpasują

Drożdże są bogate w białko i witaminy z grupy B, więc powinny poprawić kondycję organizmu, pod warunkiem, że nie wysypią Ja wyjątkowo nie znoszę drożdży. Raz miałam maseczką drożdżowo-żelatynową, miałam odruch wymiotny i musiałam ją szybko zmyć, a słyszałam wiele pochlebnych opinii na jej temat. Jeśli umiesz znieść smak drożdży i ich zapach, a nic Cię nie wysypuje, to jesteś na najlepszej drodze do poprawienia kondycji całego organizmu.

Ja też rzeczy, które mi ewidentnie nie podejdą oddaję tacie Jak mam niefajny krem, to oddaję tacie i on się z tego cieszy, bo lubi dbać o siebie

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Ale tato nie ma pryszczy, więc mu żeli na pryszcze nie wcisnę xD
hmmm to może dlatego tak szybko wyzdrowiałam z zapalenia zatok (zatoki to taki mój słaby punkt, jak się zacznie coś z nimi dziać to jestem załatwiona na dwa tygodnie co najmniej)
hmmm to może dlatego tak szybko wyzdrowiałam z zapalenia zatok zatoki to taki mój słaby punkt i choruje na nie bardzo długo, raz babrałam sie z nimi przez miesiąc, teraz tylko tydzień
po jakimś czasie przywykłam do smaku drożdży, nauczyłam się je robić tak żeby dało się przełknąć. sam zapach też bym zniosła (może tylko bez żelatyny, bo jestem wege, szukałabym innej opcji)
Stary 2011-10-22, 16:20   #4602
19agusia91
Zakorzenienie

Jest jakiś nowy podkład Oriflame ciekawe,czy też taki jasny jak Very Me.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-10-22, 16:40   #4603
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Masz gdzieś linka do niego albo zdjęcie z katalogu?
Stary 2011-10-22, 18:53   #4604
19agusia91
Zakorzenienie

http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=22907

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

jak się uda to zamówię próbki
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-10-22, 20:11   #4605
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Ciekawy, ale jeśli będzie wpadał w róż to nie dla mnie
Stary 2011-10-23, 00:02   #4606
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=22907

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

jak się uda to zamówię próbki
Porcelain jest świetne Powinien mi pasować do cery, ale sobie daruje, bo nawet gdyby był idealny i tak bym raz go nałożyła i rzuciła w kąt, bo źle się czuję w podkładach Ale cieszę się, że wypuszczają takie odcienie na polski rynek Co do jasnych podkładów, to oglądałam wczoraj filmik z makijażem Halloweenowym na stronie LadyMakeUp i ona używała podkładu z Gosha odcień porcelain. Na filmiku stwarzał wrażenie naprawdę jasnego z różowymi podtonami. Może dla którejś z Was okaże się dobry?
Sondrina jest offline  
Stary 2011-10-23, 13:59   #4607
marynka42
Zakorzenienie

nie chciałaby się któraś z Was może wymienić ? mam podkład Gosha na zbyciu o ten ----> http://funkymakeupjunkie.blogspot.co...on-velvet.html

w odcieniu 32 Pearl, ma żółtawe podtony, a mi lepiej słuzy rózowawy X-Ceptional Wear Porcelain
marynka42 jest offline  
Stary 2011-10-23, 15:42   #4608
19agusia91
Zakorzenienie

Sondrina, to juz go widziałaś? Jak jasny jest? do jakiego podkładu można porownać?
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:02   #4609
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
nie chciałaby się któraś z Was może wymienić ? mam podkład Gosha na zbyciu o ten ----> http://funkymakeupjunkie.blogspot.co...on-velvet.html

w odcieniu 32 Pearl, ma żółtawe podtony, a mi lepiej słuzy rózowawy X-Ceptional Wear Porcelain
a co chciałabyś za niego ? może zapychać ?
Rinaa jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:06   #4610
marynka42
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
a co chciałabyś za niego ? może zapychać ?
oj nie wiem, moze jakis róż, pędzel...

wydaje mi się, że nie, bo podkład jest kosmetykiem organicznym i wg producenta zawiera same naturalne składniki
ale mogę podać skład, chociaż chyba na KWC jest
marynka42 jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:17   #4611
krolowa zurawin
Zadomowienie

marynka napisałam Ci PW

Edytowane przez krolowa zurawin
Czas edycji: 2011-10-23 o 17:18
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:20   #4612
marynka42
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
marynka napisałam Ci PW
tak, wiem, odpisałam już
marynka42 jest offline  
Stary 2011-10-24, 01:04   #4613
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Sondrina, to juz go widziałaś? Jak jasny jest? do jakiego podkładu można porownać?
Niestety, widziałam tylko na wrzuconym linku, jeśli jest taki w realu, to by mi pasował, bo mam taką karnację Ale nawet jeśli takowy się okaże, to go sobie daruję, bo i tak podkłady kurzą się w kosmetyczce i częściej korzysta z nich moja mama niż ja
Sondrina jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:48   #4614
tenebra
Zakorzenienie

Wymacałam wreszcie tester Pharmacerisa F tego Ivory i rety, jakie to ma drobinki! Nie wiedziałam, że to rozświetlający siuwaks... i teraz nie wiem czy go brać, bo ja co prawda matu mieć nie muszę, a raczej wolę nawet nie mieć, ale drobinki to co innego... A byłam go ciekawa jak mi się na mordce będzie sprawował...

Możecie mi poradzić? Bardzo te drobiny widać na twarzy?

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-24, 17:17   #4615
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wymacałam wreszcie tester Pharmacerisa F tego Ivory i rety, jakie to ma drobinki! Nie wiedziałam, że to rozświetlający siuwaks... i teraz nie wiem czy go brać, bo ja co prawda matu mieć nie muszę, a raczej wolę nawet nie mieć, ale drobinki to co innego... A byłam go ciekawa jak mi się na mordce będzie sprawował...

Możecie mi poradzić? Bardzo te drobiny widać na twarzy?
Mówisz o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...cy-spf-20.html ?
Bo miałam go daaawno temu, kiedy tylko wyszedł na rynek i nie miał w tedy w sobie widocznej miki. Twarz była świecąca (nie mylić z świetlistą), toteż szybko znielubiłam ten podkład i oddałam go siostrze.
Stary 2011-10-24, 17:22   #4616
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mówisz o tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...cy-spf-20.html ?
Bo miałam go daaawno temu, kiedy tylko wyszedł na rynek i nie miał w tedy w sobie widocznej miki. Twarz była świecąca (nie mylić z świetlistą), toteż szybko znielubiłam ten podkład i oddałam go siostrze.
dokładnie o ten mi chodzi... hmm... niby kokosów nie kosztuje, to mogłabym spróbować, ale z drugiej strony już mam niezłą kolekcję podkładów, których nie używam... bez sensu dorzucać kolejny...

Twarz jak rozumiem ci się świeciła od sebum? Czy on po prostu wygląda jakby się smalcem wysmarować? A jakieś inne nieprzyjemności? Ważył się albo spływał? Ma niby dużo pozytywnych opinii, aaaAAaaa marudzę!....

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-10-24 o 17:23
tenebra jest offline  
Stary 2011-10-24, 17:43   #4617
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Czy macie doświadczenie z minerałami Meow? Przekopuję się przez wątek na Mineralnym i szukam czegoś dla cery jasnej, ale bez żółtych podtonów. Mam kilka typów, czekam tylko na wspólne zamówienie
Stary 2011-10-24, 18:17   #4618
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
dokładnie o ten mi chodzi... hmm... niby kokosów nie kosztuje, to mogłabym spróbować, ale z drugiej strony już mam niezłą kolekcję podkładów, których nie używam... bez sensu dorzucać kolejny...

Twarz jak rozumiem ci się świeciła od sebum? Czy on po prostu wygląda jakby się smalcem wysmarować? A jakieś inne nieprzyjemności? Ważył się albo spływał? Ma niby dużo pozytywnych opinii, aaaAAaaa marudzę!....
On właśnie jest taki tłustawy... Nie wiem, może na suchej cerze to wygląda dobrze, ale na mojej mieszanej....Bleeeh. Dawał taki połysk tłustej skóry, a nie świetlistości jak bb kremy. Poza tym warzył się, spływał i utleniał. Ja ze swojej strony nie polecam zakupu w ciemno.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy macie doświadczenie z minerałami Meow? Przekopuję się przez wątek na Mineralnym i szukam czegoś dla cery jasnej, ale bez żółtych podtonów. Mam kilka typów, czekam tylko na wspólne zamówienie
Tak. Miałam 3 bigi i kilka sampli Któryś z odcieni (tylko nie pamiętam który... Może Chausie?) był przepiękny... Taki jasny, z wyraźnymi różowymi podtonami... Ogólnie kolory ma świetne; szkoda tylko że żadna formuła mi ostatecznie nie podpasowała.... Za bardzo się pyliły te podkłady... Szkoda, że firma nie zrobiła czegoś podobnego do Lily Lolo.
Stary 2011-10-24, 18:21   #4619
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
On właśnie jest taki tłustawy... Nie wiem, może na suchej cerze to wygląda dobrze, ale na mojej mieszanej....Bleeeh. Dawał taki połysk tłustej skóry, a nie świetlistości jak bb kremy. Poza tym warzył się, spływał i utleniał. Ja ze swojej strony nie polecam zakupu w ciemno.
Dzięki, to najpier skołuję sobie próbkę w takim razie

tenebra jest offline  
Stary 2011-10-24, 20:03   #4620
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:

Tak. Miałam 3 bigi i kilka sampli Któryś z odcieni (tylko nie pamiętam który... Może Chausie?) był przepiękny... Taki jasny, z wyraźnymi różowymi podtonami... Ogólnie kolory ma świetne; szkoda tylko że żadna formuła mi ostatecznie nie podpasowała.... Za bardzo się pyliły te podkłady... Szkoda, że firma nie zrobiła czegoś podobnego do Lily Lolo.
Dzięki za odpowiedź ; myślę właśnie o Chausie oraz Bengal, ewentualnie Siamese? Wzięłabym chętnie sample 0 i 1; a o Lily Lolo też czytam i to druga marka, która mnie zainteresowała A zaczęło się tak niewinnie, obejrzałam dzisiaj filmik callmeblondieee, w którym mówi o BareMinerals i zakręciło mnie na minerały

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości