Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-29, 20:59   #871
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
To może się pokażesz ? ;> Mnie ratuje jedynie revlon colostay, ale pewnie nie trafiłam jeszcze na korektor idealny jedyny porównywalny do revlona to dermacol, ale to z lekka dziadostwo jest
nie wstawiam swoich zdjęć na wizaż

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Nie mogę otworzyć, nie mam PP ani słoiczków, dlatego ja mogę się tylko podłozyć jak ktoś zorganizuje
Chodzi mi że ja mogę zorganizować Lily lolo tylko struny zamiast sloiczków

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2011-01-29, 21:17   #872
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
nie wstawiam swoich zdjęć na wizaż

Chodzi mi że ja mogę zorganizować Lily lolo tylko struny zamiast sloiczków
To ja się pisze odrazu na China Doll, Porcelain i Blondie
Stary 2011-01-29, 21:28   #873
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
To ja się pisze odrazu na China Doll, Porcelain i Blondie
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post24703560

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:25   #874
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Ja już zostałam wcześniej przez Ciebie skuszona i zamówiłam próbkę, chociaż obawiam się, że lily nie będzie kryło tak dobrze jak matująca formuła blusche. Niemniej, chciałabym coś bardziej kremowego.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:46   #875
quench
Are you talking to me?!

Ale z Was kusicielki. A w tym miesiącu miałam tak zacząć oszczędzać...
Stary 2011-01-30, 10:57   #876
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym kupić sobie podkład z Golden Rose (będę zamawiała kilka produktów i za jedną opłatę chciałabym wypróbować podkładzik). Mam do wyboru 2:
1) Golden Rose, Satin Smoothing Fluid Fundation (Fluid wygładzający)
2) Golden Rose, Classics, Perfect Finish Foundation
jeden po 20 zł, jeden po 30 zł.
Na KWC ---2 opinie ''na krzyż'' brak składów, brak kolorów.
Czy któras ma, używa? Na zdjęciach kolorki wydają się jaśniutkie. Nie wiem jednak jak w rzeczywistości wypada kolorówka tej firmy, bo nigdy nie miałam żadnego pudru/korektora/podkładu z GR.
Tutaj jest recenzja tego pierwszego podkładu i swatche kolorów 23 27 29: http://midnight-merry.blogspot.com/2...ing-fluid.html.
Stary 2011-01-30, 11:17   #877
milk
Rozeznanie

takie coś znalazłam ten środkowy ciekawy... http://forums.cozycot.com/2681484-post9894.html
milk jest offline  
Stary 2011-01-30, 11:28   #878
ckin2u
Zakorzenienie

Cytat:
a jak nakładasz i co?
pokaż się tu, pomożemy
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zdjęcie i wspólnie coś zaradzimy To, że podkład podkreśla Ci bladość, świadczy że nie jest tak źle; u mnie są za ciemne, co wygląda jeszcze gorzej, bo daje efekt brudnej buzi.
Napisz też jaką masz cerę, ile lat, czego dokładnie używałaś (marka, odcień), czego używasz do pielęgnacji...

uzywalam naprawde wielu kosmetykow, mam znajome w douglasie i sephorze i mam peeelno probek wiec naprawde bylo tego sporo.

co do pielegnacji.. tu tez jest problem, moja cera jest bardzo dziwna, ale tez niezaleznie na ktory krem itp naloze podklad on i tak nie wyglada ok, jestem blada, mam naczynka dodatkwo jeszcze lecze tradzik :/ wiec uwierzcie wygladam okropnie, kazdy podklad ktory jest 'dobrany' do mojej cery wcale nie wyglada tak ok jak powinien, ja powinnam miec chbyba cos o cieplym odcieniu zeby ją ozywic, dodatkowo mam wrazenie ze podklad tylko podkresla moje cienie pod oczami, suche skorki itp, tyle bym dala za ujednolicenie mojej cery ale nic z tego :/

moze ja po prstu zle dobieram te podklady

ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-30, 11:35   #879
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Rozumiem, że na Miss Rose jest nas trzy: Ja, Chochlik iChaigata. Zamawiam nr 2. Zaraz wszystko wyliczę razem z pudełeczkami z zrób sobie krem (chyba, że uda mi się je gdzieś stacjonarnie w krk kupić) i prześle Wam PW.
Stary 2011-01-30, 12:03   #880
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
uzywalam naprawde wielu kosmetykow, mam znajome w douglasie i sephorze i mam peeelno probek wiec naprawde bylo tego sporo.

co do pielegnacji.. tu tez jest problem, moja cera jest bardzo dziwna, ale tez niezaleznie na ktory krem itp naloze podklad on i tak nie wyglada ok, jestem blada, mam naczynka dodatkwo jeszcze lecze tradzik :/ wiec uwierzcie wygladam okropnie, kazdy podklad ktory jest 'dobrany' do mojej cery wcale nie wyglada tak ok jak powinien, ja powinnam miec chbyba cos o cieplym odcieniu zeby ją ozywic, dodatkowo mam wrazenie ze podklad tylko podkresla moje cienie pod oczami, suche skorki itp, tyle bym dala za ujednolicenie mojej cery ale nic z tego :/

moze ja po prstu zle dobieram te podklady
[/COLOR]
[/COLOR]
Być może. Po pierwsze ważna jest pielęgnacja, by pozbyć się suchych skórek i nierówności. Nic Ci konkretnego nie doradzę, bo sama nie mogę trafić na dobry krem i po prostu ostatnio na noc smaruję buzię balsamem babydream dla kobiet w ciąży (!). A z kremów gotowych to najmilej wspominam Ducraya rozjaśniającego i Ziaję Nuno...
Jeśli chodzi o podkłady to ja dzielę je na 3 kategorie: silikonowe - zostawiające jedwabistą powłoczkę (np. Luminous Silk Armaniego, Face Fabric, Revlon Photoready, YSL Teint Radiance, Bourjois 10HSE itp, Dior Sculpt...) półsilikonowe (rozświetlający Bobbi Brown, Lancome Photogenic Lumessence, Teint Miracle, Teint Idole Ultra - no ogólnie większość podkładów można tu wwalić) i podkłady "suche" - jakby lekko pudrowe, piaszczyste, zostawiające na buzi niemal płaski mat; u mnie taki efekt dają póki co tylko 3 podkłady: Clinique Anti-Blemish Solution, Yves Rocher do cery tłustej i mieszanej oraz True Match Loreala. I okazuje się że właśnie te matowe, piaszczyste podkłady najlepiej dogadują się z moją skórą! To w nich moja skóra wygląda zdecydowanie najlepiej - nie jest wytapetowana; robi się satynowa; zrównoważna. Szkoda tylko że kolory są, delikatnie mówiąc, fatalne...
Tak więc przetestuj takie 3 skrajnie różniące się podkłady i zobacz który spisze się najlepiej. Nie kieruj się nazwą matujący, rozświetlający bo to bywa bardzo mylne (np. silnie matujący podkład Make Up Store napchany krzemionką matowi moją skórę bardzo miernie; nie ma w sobie tej delikatnej "pudrowatości")...
Kolor podkładu dobieraj pod kolor skóry by uniknąć sytuacji w której buzia będzie odcinała się od szyi. Buzię ożywić możesz rozświetlaczem - to cudeńko potrafi dużo zdziałać albo różem
To tak ogólnie...

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-30 o 12:06
quench jest offline  
Stary 2011-01-30, 15:38   #881
ckin2u
Zakorzenienie

hm anti-blemish testowalam i na mnie wyglada zle - strasznie mnie podsusza i wlasnie mam taka sztucznie matowa twarz wiec chyba ten rodzaj odpada, stosowalam kiedys tez 10 HSE iii kurcze z tego co kojarze mi sie podobalo , z tej 2 grupy ktora wypisywalas tez testowalm jakies z lancoma i za bardzo mnie podsuszaly chyba..

wychodzi na to ze powinnam testowac silikonowe.. tylko one zapychaja prawda?

tak ogladam Bourjois HM i naprawde ma ladne zolte odcienie (ten 52 mi sie podoba)
ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-30, 17:21   #882
quench
Are you talking to me?!

Z silikonami to sprawa indywidualna. Mnie raczej nie zapychają - face fabric składa się chyba z samych silikonów, podobnie jak jak luminous silk, i nie miałam po nim wysypu pryszczy
Musisz je przetestować, bo wszystko zależy od indywidualnych cech skóry, jej nawilżenia, pH...
A próbowałaś minerałów? Tutaj jest także ogromny wybór formuł...
Stary 2011-01-30, 17:31   #883
ckin2u
Zakorzenienie

probowalam mineralow - tzn sypkich podkladow i jakos nie umiem sbie z nimi poradzic i tez uwazam ze wygladaja zle na mojej twarzy
ciezko ze mna

masz racje musze poprobowac tylko tym razem z rozsadkiem bo mialam takie tygodnie ze CDZIENNIE mialam na twarzy inny krem i podklad.. to mnie strasznie rozregulowalo

a czy Wy uzywacie rozy, bronzerow (brazoerow?) zeby twarz jakos ozywic?
ja mam kilka pudrow brazujacych ale chyba wszystkie sa za ciemne bo strasznie sie odcinaja, tak sobie pomyslalam ze podklad owszem jest wazny ale jak bym znalazla jakis w miare odpowiedni (kolorystycznie) zakupila cos brazujecego, jakis roz i np rozswietlacz (nigdy nie mialam) to moja twarz wygladalby duzo lepiej
ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-30, 17:40   #884
Sovilo
Zakorzenienie

Lemka, dzięki z niemieckim jestem trochę na bakier, ale piąte przez dziesiąte zrozumiem. A najważniejsze, że jest zdjęcie
Stary 2011-01-30, 17:43   #885
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Brązerów nie używam, ponieważ nie znalazłam takiego, który by nie wyglądał na mojej twarzy jak upiorna pomarańczowa smuga.
Przed tym jak odkryłam dla siebie róże i rozświetlacze miałam wrażenie, że moja skóra wygląda niezdrowo i płasko. Dopiero gdy zaczęłam używać tych produktów wygląda to o niebo lepiej.
Najlepiej na mojej bladej cerze wyglądają jasnoróżowe róże. Obecnie mam Flare z Silk Naturals, Nick Nack z EDM, takie fajne różowe rozświetlające kuleczki z Avonu. Z rozświetlaczy polecam gorąco Champange z EDM i trochę gorszy wg mnie Sephory.
Stary 2011-01-30, 17:45   #886
ckin2u
Zakorzenienie

wlasnie mam ochote d pewneg czasu na sephorowy

na razie zakochalam sie w jeg wygladzie ale ma dobre opinie i chyba go kiedys kupie
ckin2u jest offline  
Stary 2011-01-30, 17:48   #887
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pajpa Pokaż wiadomość
Chciałam się Was podpytać o przebarwienia, ale dość nietypowe. Otóż nawet najmniejszy promień słońca powoduje, że nad ustami robi mi się wstrętne, brunatne czy też rude przebarwienie, które wygląda jak wąsy Czy któraś z Was też tak ma? Jak z tym walczyć? Ostatnio nakłdałam w tym miejscu grubą warstwę filtra 50, ale i tak wylazło. Aż się boję wiosny
ja za to miewam pomarańczowe czoło niby na upartego da się to rozjaśnić cytryną i dopóki sie filtruję jest ok, ale jak przestanę pomarańczowość wraca... Muszę w końcu zamówić ten filtr z Biodermy AKN Mat, mimo iż to tylko 30, ale na razie wystarczy.
A w sumie to na razie ufam Evie 50+ na superwrażliwe miejsca. jezeli jest testowany i doprowadzony do sprzedaży jako fotostabilny, nadający się pod makijaż, to chyba tak musi być Wchłania się do matu, nie zapycha, cud miód orzeszki
Cytat:
ja mam kilka pudrow brazujacych ale chyba wszystkie sa za ciemne bo strasznie sie odcinaja, tak sobie pomyslalam ze podklad owszem jest wazny ale jak bym znalazla jakis w miare odpowiedni (kolorystycznie) zakupila cos brazujecego, jakis roz i np rozswietlacz (nigdy nie mialam) to moja twarz wygladalby duzo lepiej
dla jasnej cery lepsze są róże i rozświetlacze, niż brązery róż w jasnym, czystym, świeżym kolorze potrafi ślicznie ożywić twarz. brązer tylko do modelowania twarzy, niekoniecznie do ożywiania
Stary 2011-01-30, 17:56   #888
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
probowalam mineralow - tzn sypkich podkladow i jakos nie umiem sbie z nimi poradzic i tez uwazam ze wygladaja zle na mojej twarzy
ciezko ze mna

masz racje musze poprobowac tylko tym razem z rozsadkiem bo mialam takie tygodnie ze CDZIENNIE mialam na twarzy inny krem i podklad.. to mnie strasznie rozregulowalo

Osobiście nie stosuje róży i brązerów - róże mi nie potrzebne bo mam cerę ze skłonnością do rumienia, a brązerów nie lubię. Lubuję się za to we wszelkiej maści rozświetlaczach; w zależności od stanu cery mogę ją ocieplić, lekko rozjaśnic, skorygować zaczerwienienia albo dodać świeżości po zarwanej nocy...
Stary 2011-01-30, 18:09   #889
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Osobiście nie stosuje róży i brązerów - róże mi nie potrzebne bo mam cerę ze skłonnością do rumienia, a brązerów nie lubię. Lubuję się za to we wszelkiej maści rozświetlaczach; w zależności od stanu cery mogę ją ocieplić, lekko rozjaśnic, skorygować zaczerwienienia albo dodać świeżości po zarwanej nocy...
Ja tylko róże i ew. rozświetlacze.

Brązery próbowałam 2, mam na wymiance

Dzisiaj byłam w daglasie... Armani ma żółty, ale nie taki jasny.
Clarins jest jakoś mega ciemny 103
Stary 2011-01-30, 18:33   #890
quench
Are you talking to me?!

Douglas...Ostatnio jak byłam na zakupach, to nawet tam nie zaglądnęłam. Zaczynam natomiast odwiedzać e-bay i allegro jako ostatnią deskę ratunku
Stary 2011-01-30, 18:55   #891
* Raboussamai *
Zadomowienie

Dziewczyny jakie bronzery dla bladolicych proponujecie? Chcę coś do konturowania, bo nareszcie się nauczyłam posługiwać rozświetlaczem i tymi innymi pierdółkami. Chciałabym jakiś bronzer, ale żebym sobie nim krzywdy nie zrobiła... macie coś sprawdzonego?
(może jakiś puder z Pierre Rene, wygładzający? http://allegro.pl/pierre-rene-wyglad...404206823.html )

Chaigata ten Clarins strasznie ciemny i pomarańczowy () u mnie wychodził... Myślałam, że to moje oczy mnie coś zawodzą, ale skoro Ty też tak twierdzisz to mogę go śmiało spisać na straty

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2011-01-30 o 19:09
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2011-01-30, 19:07   #892
pamfilia
Zakorzenienie

Kupiłam Inglota AMC LW100
pamfilia jest offline  
Stary 2011-01-30, 19:10   #893
Lemirka
Zakorzenienie

Ja do konturowania używam różu MAC w kolorze taupe - niestety już nie produkują. Bardzo dobre opinie ma Hoola z Benefitu - nie jest pomarańczowa. A nałożona w minimalnej ilości nie będzie robić krzywdy. Konturować też można ciemniejszym pudrem - co akurat dla bladolicej nie będzie problemem. Bądź też można konturować używając dwóch kolorów podkładów.

Róż - polecam Coygirl z MAC - chociaż wiadomo różne skóry to i inny róż będzie dobry. Np. jeden z bardziej popularnych MACowych róży Dainty - robił ze mnie ślicznego prosiaczka

Rozświetlacze - używam - mam ich kilka najbardziej lubię Bobbi Brown Shimmer Brick w kolorze Pink i MAC Chez Chez Lame o i jeszcze z Meow mam coś rozświetlającego - nie wiem co to, ale jest super.
No i Moon Beam z Benefita
Lemirka jest offline  
Stary 2011-01-30, 19:25   #894
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Mmmm... Fajny ma kolor Miło wspominam ten podkładzik.
Stary 2011-01-30, 19:45   #895
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Cytat:
Mmmm... Fajny ma kolor Miło wspominam ten podkładzik.
A on jasny jest i żółty?
Bo na razie mam HM Serum 51, ale oczywista za ciemny lekko.
Stary 2011-01-30, 20:12   #896
Ktosia:-)
Raczkowanie

GG do Ktosia:-)

Jejku, jak tak was podczytuję to strasznie się cieszę, że nie muszę używać podkładu
według mnie jasną cerę najbardziej podkreśla ( i ożywia) czerwień, jestem bardzo szczupła, ciągle niewyspana i to jedyny sposób, żeby wyglądać w miarę ludzko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emi.jpg (68,4 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emi2.jpg (40,2 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emi3.jpg (44,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emi4.jpg (42,1 KB, 104 załadowań)
Stary 2011-01-30, 20:20   #897
little witch
Raczkowanie

Cytat:
A on jasny jest i żółty?
Bo na razie mam HM Serum 51, ale oczywista za ciemny lekko.
serum jest podobno ciemniejszy niż zwykły HM 51....

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline  
Stary 2011-01-30, 20:39   #898
Shameer
Raczkowanie

GG do Shameer

Ktosia a czego używasz, że masz taką cudną cerę?
a włoski naturalnie Ci się tak falują?
Shameer jest offline  
Stary 2011-01-30, 20:57   #899
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Ktosia a czego używasz, że masz taką cudną cerę?
a włoski naturalnie Ci się tak falują?
i pytanie czy na prawdę masz aż tak ładną cerę ? ;> bo na zdj moim aparatem ja też mam nieskazitelną mimo, że do idealnej cery to mi jeszcze daaaaaaaleko
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-01-30, 21:02   #900
Lemirka
Zakorzenienie

Faktycznie na zdjęciach cera wygląda super, wiem, że po części to światło, ale mimo wszystko cerę masz piękną. Też chętnie się dowiem czym pielęgnujesz i jaki masz tym cery.
Lemirka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości