Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-17, 21:13   #2731
tiramisu_
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że to tylko wierzchnia warstwa kulek i w środku żadnego brokatu nie ma, tylko ładne rozświetlenie.
Kurczę.
Ja nie mam tych białych, mam odcien 01 - pastel, jest tam sporo białych i kilka fioletowych, zielonych, różowych itp. Nie pamiętam czy wierzchnia wastwa miała brokat, teraz napewno nie ma ani kapki brokatu, tylko dają pełowy połysk i rozjaśniają i ożywiają pięknie cerę.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2011-05-17, 21:33   #2732
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

patrzcie http://demotywatory.pl/3079169/Kiedy...-byla-pozadana dosłownie to co ja mówiłam parę stron temu może to któraś z Was zrobiła ? a jak nie to i tak dobrze, niech się szerzy blade słowo wysmarowałam się sudocremem, może wstanę piękna i bez skazy
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-05-17, 21:39   #2733
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jakie krycie daje ten filtr, który wstawiłyście ? http://allegro.pl/isispharma-uvebloc...597767690.html
jasny ?
kolor jasny, owszem - przynajmniej dla mnie (a jestem na poziomie pixie shayleen0 albo inglota lw100), natomiast krycie średnie, raczej półprzejrzyste, ale ja przypudrowuję revlonem matujacym i jest nawet ok, chociaż jakieś tam pryszczyki trochę prześwitują
z tym, że ja go nie używam na codzień a raczej na aktywności outdoorowe, kiedy trochę mniej koncentruję się na idealnym makijażu
no i raczej skuteczny - parę godzin w słońcu na regatach dał radę

ruda3d jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:01   #2734
tajik girl
Raczkowanie

Trochę Was poczytuję, aż w końcu postanowiłam dołączyć Swoją drogą nie wiem, czy już kiedyś nie dołączyłam, ale ja się zawsze jakoś wykruszam z wątków Tym razem się postaram zostać dłużej

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kolor jasny, owszem - przynajmniej dla mnie (a jestem na poziomie pixie shayleen0 albo inglota lw100), natomiast krycie średnie, raczej półprzejrzyste, ale ja przypudrowuję revlonem matujacym i jest nawet ok, chociaż jakieś tam pryszczyki trochę prześwitują
z tym, że ja go nie używam na codzień a raczej na aktywności outdoorowe, kiedy trochę mniej koncentruję się na idealnym makijażu
Zainteresował mnie ten filtr, znalazłam swatche i muszę przyznać, że wygląda obiecująco A że mój się właśnie kończy, to kto wie.. Ale zastanawiam się nad tą biodermą http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tion/1620.html wiecie może coś o kolorze jasnej wersji?
tajik girl jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:20   #2735
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dziękuję
gdyby mnie nie zapchał to miałabym podkład

http://demotywatory.pl/1714663/Mowie...a-jestem-blada
Rinaa jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:34   #2736
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Trochę Was poczytuję, aż w końcu postanowiłam dołączyć Swoją drogą nie wiem, czy już kiedyś nie dołączyłam, ale ja się zawsze jakoś wykruszam z wątków Tym razem się postaram zostać dłużej

Zainteresował mnie ten filtr, znalazłam swatche i muszę przyznać, że wygląda obiecująco A że mój się właśnie kończy, to kto wie.. Ale zastanawiam się nad tą biodermą http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...tion/1620.html wiecie może coś o kolorze jasnej wersji?
Ja ją dzisiaj oglądałam w Superpharm i dla mnie to ona wcale nie jest taka jasna. Niby krycie znikome, a jednak pomarańczowy placek został mi na ręce
Stary 2011-05-17, 22:38   #2737
tajik girl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja ją dzisiaj oglądałam w Superpharm i dla mnie to ona wcale nie jest taka jasna. Niby krycie znikome, a jednak pomarańczowy placek został mi na ręce
O, jak są testery w superpharmie to jutro pobiegnę to sprawdzić! Dzięki za informację
tajik girl jest offline  
Stary 2011-05-17, 22:49   #2738
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dziękuję
gdyby mnie nie zapchał to miałabym podkład

http://demotywatory.pl/1714663/Mowie...a-jestem-blada
szczerze mówiąc nie umiem powiedzieć czy jest potencjalnym zapychaczem
nie wiem czy mnie zapchał czy nie, bo ja ostatnio i tak mam jakąś wiosenną masakrę na twarzy, nieważne czy oszczędzam buźkę czy nie - no już nie zastanawiając się nad zapychaniem użyłam go, bo trochę tuszuje masakrę, jednocześnie chroniąc przed słońcem

ruda3d jest offline  
Stary 2011-05-17, 23:04   #2739
Sondrina
Zakorzenienie

O, dziękuję Wam za ostrzeżenie dotyczące maseczki aspirynowej, nie chcę mieć wysypu pryszczy, bo moja skóra na razie sprawuje się bez zarzutu, ale wszystko przede mną, bo okres już się zbliża

Chciałam bardzo pochwalić krem intensywnie wybielający na noc z Pharmaceris za efekt zmatowienia, szkoda że muszę na niego nakładać wysoki filtr, bo mam potem wrażenie, że się okropnie błyszczę...

I teraz mam do Was pytanie, co polecacie na zaskórniki, bo walczę z nimi intensywnie, a efekty słabe... Używałam już Clean and Clear na wągry i inne niespodzianki, efekty zerowe, L`Oreala Pure Zone z cleanPodem, ale on wysusza skórę na wiór, aż boli z pękania, Garniera, peelingów Joanny, peelingu 3 w1 z Perfecty... Kupowałam nawet plastry na wągry, robiłam maseczkę z żelatyny...
Sondrina jest offline  
Stary 2011-05-18, 07:53   #2740
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

I teraz mam do Was pytanie, co polecacie na zaskórniki, bo walczę z nimi intensywnie, a efekty słabe... Używałam już Clean and Clear na wągry i inne niespodzianki, efekty zerowe, L`Oreala Pure Zone z cleanPodem, ale on wysusza skórę na wiór, aż boli z pękania, Garniera, peelingów Joanny, peelingu 3 w1 z Perfecty... Kupowałam nawet plastry na wągry, robiłam maseczkę z żelatyny...
mi pomaga Isotrexin, ale to już u dermatologa... też długo z nimi walczyłam, teraz widzę poprawę
a krem z garniera to zrobił mi ładne kuku, nigdy tego nie tknę
Rinaa jest offline  
Stary 2011-05-18, 08:59   #2741
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

czy można się dołączyć?
cayman jest offline  
Stary 2011-05-18, 13:11   #2742
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez cayman Pokaż wiadomość
czy można się dołączyć?
Pewnie, witamy kolejną bladolicą
Stary 2011-05-18, 16:38   #2743
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

heh.a ja mam drobną załamke bo wczoraj takie ostre słońce było i mi się dekolt troche opalił:/ i to w paski bo torbe miałam i w ogóle:/będe smarować acne dermem żeby choć troche to zeszło.nienawidze słońca:/ chyba musze się przenieść do jakiejś Irlandii czy gdzieś:/
cayman jest offline  
Stary 2011-05-18, 18:14   #2744
tajik girl
Raczkowanie

Czy któraś z Was stosowała ten krem? http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...egory/121.html
Poszłam dziś sprawdzić do superpharmu bioderme, o której ostatnio pisałam, i faktycznie jest dosyć ciemna (ale też nie przesadzajmy, uważam, że wreszcie zrobili naturalny odcień dla większości społeczeństwa - nie tylko dla czekoladowych). Przy okazji zauważyłam ten krem, do którego dałam link - i wydaje się super, jaśniutki i leciutki! Niestety nie mieli próbek, więc jutro pójdę tam z pojemniczkiem po odlewkę
tajik girl jest offline  
Stary 2011-05-18, 18:36   #2745
nikadomi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
takie białe? widziałam je na targu dziś myślałam czy nie kupić właśnie ale niezbyt używam rozświetlaczy
Nie, nie były białe...były tam pomieszane kuleczki zielone, beżowe, białe, fioletowe i różowe.
Te białe widziałam, ale nie kupiłam , bo wydają mi się strasznie błyszczące, aż za bardzo.
nikadomi jest offline  
Stary 2011-05-18, 18:43   #2746
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała ten krem? http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...egory/121.html
Poszłam dziś sprawdzić do superpharmu bioderme, o której ostatnio pisałam, i faktycznie jest dosyć ciemna (ale też nie przesadzajmy, uważam, że wreszcie zrobili naturalny odcień dla większości społeczeństwa - nie tylko dla czekoladowych). Przy okazji zauważyłam ten krem, do którego dałam link - i wydaje się super, jaśniutki i leciutki! Niestety nie mieli próbek, więc jutro pójdę tam z pojemniczkiem po odlewkę
jak będziesz miała jutro to pokaż jak wygląda tak swoją drogą nie znacie jakiegoś jasnego i tańszego filtra ? który w dodatku nie świeciłby się masakrycznie ?

Edytowane przez chochlik kornwalijski
Czas edycji: 2011-05-18 o 18:46
Stary 2011-05-18, 18:51   #2747
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cayman Pokaż wiadomość
heh.a ja mam drobną załamke bo wczoraj takie ostre słońce było i mi się dekolt troche opalił:/ i to w paski bo torbe miałam i w ogóle:/będe smarować acne dermem żeby choć troche to zeszło.nienawidze słońca:/ chyba musze się przenieść do jakiejś Irlandii czy gdzieś:/
przyznam, że jak sobie czasem myślę, gdzie bym mogła wyjechać i zamieszkać, zawsze najpierw przychodzą mi do głowy panstwa najbardziej wysunięte na północ... Gdyby nie ten akcent, to pewnie już bym szukała mieszkania w UK albo Irlandii

ciekawa jestem, czy się dzisiaj opaliłam, poszłam malować w plenerze i jak znienacka slońce wyszło zza chmur i zaczęło przypiekać, nie chciało mi się smarować... Mam nadzieję, ze nie obudzę się z piekącą skórą w ciemniejszym odcieniu chociaz smarowałam się rano, może przez parę godzin w mrokach szkoły filtr nie stracił swej mocy nie wiecie, jak to jest, czy trzeba się dosmarowywać co te 2-3 godziny nawet jeśli nie naraża się na intensywne działanie promieni słonecznych?
Stary 2011-05-18, 18:54   #2748
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

ja bym chciała wyjechać do UK, do Londynu najlepiej
Stary 2011-05-18, 19:57   #2749
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

ja zdecydowanie Irlandia
malujesz tak dla przyjemności?bo ja tak heh
cayman jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:04   #2750
Niambie
Zadomowienie

Cześć dziewczynki Zgłaszam się i ja Niech Was tylko nie zmyli mój avatar
Jestem z Londynu i muszę Wam powiedzieć, że tak zupełnie bezsłonecznie to tu nie jest. Może bardziej jakaś Finlandia? Ostatnio wyszłam pogrzać się na słonku z książką, zaczytałam się i to co zrobiło się z moją wspaniałą bladą cerą to istny koszmar! ;D Nie, nie poparzyłam się. Ale dość mocno przyzłociłam. Nie sądziłam, że tak szybko chwyci. I wcale się sobie taka nie podobałam. Na szczęście już trochę schodzi... Ah, i muszę zacząć smarować się czymś "przeciw słoneczynym" ale nie znam się na tym. Pobuszuje więc w waszym wątku trochę
Niambie jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:06   #2751
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

ech a ja się męczę trochę bo mam to rogowacenie okołomieszkowe i nie moge się tego pozbyć:/ zwłaszcza z rąk:/ na jasnej skórze to bardziej widać te czerwone kropki:/
cayman jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:07   #2752
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Nie, nie były białe...były tam pomieszane kuleczki zielone, beżowe, białe, fioletowe i różowe.
Te białe widziałam, ale nie kupiłam , bo wydają mi się strasznie błyszczące, aż za bardzo.
witaj miło cię znów czytać, nikadomi
Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
jak będziesz miała jutro to pokaż jak wygląda tak swoją drogą nie znacie jakiegoś jasnego i tańszego filtra ? który w dodatku nie świeciłby się masakrycznie ?
jak dla mnie nr 1 jest na razie melascreen ducray'a
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
przyznam, że jak sobie czasem myślę, gdzie bym mogła wyjechać i zamieszkać, zawsze najpierw przychodzą mi do głowy panstwa najbardziej wysunięte na północ... Gdyby nie ten akcent, to pewnie już bym szukała mieszkania w UK albo Irlandii

ciekawa jestem, czy się dzisiaj opaliłam, poszłam malować w plenerze i jak znienacka slońce wyszło zza chmur i zaczęło przypiekać, nie chciało mi się smarować... Mam nadzieję, ze nie obudzę się z piekącą skórą w ciemniejszym odcieniu chociaz smarowałam się rano, może przez parę godzin w mrokach szkoły filtr nie stracił swej mocy nie wiecie, jak to jest, czy trzeba się dosmarowywać co te 2-3 godziny nawet jeśli nie naraża się na intensywne działanie promieni słonecznych?
no niestety - nadchodzą ciężkie czasy:/ ale muszę się wam pochwalić, że zamówiłam sobie parasolkę od słońca bo nie cierpię tego, gdy - mimo wysmarowania się filtrem - piecze mnie skóra jak wychodzę na słońce i tego niemal paranoidalnego lęku, że filtr mi się zetrze i dostanę jakiegoś poparzenia tylko teraz będę musiała się przezwyciężyć żeby wyjść z nią na ulicę
co do reaplikacji - zależy jaki masz filtr, te niefotostabilne trzeba reaplikować niestety
a to ta parasolka, prawie japońska:
http://www.piekneparasolki.pl/paraso...y-srebrny.html

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2011-05-18 o 20:09
loss_lauri jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:10   #2753
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Jestem z Londynu i muszę Wam powiedzieć, że tak zupełnie bezsłonecznie to tu nie jest. Może bardziej jakaś Finlandia? Ostatnio wyszłam pogrzać się na słonku z książką, zaczytałam się i to co zrobiło się z moją wspaniałą bladą cerą to istny koszmar! ;D Nie, nie poparzyłam się. Ale dość mocno przyzłociłam. Nie sądziłam, że tak szybko chwyci. I wcale się sobie taka nie podobałam. Na szczęście już trochę schodzi... Ah, i muszę zacząć smarować się czymś "przeciw słoneczynym" ale nie znam się na tym. Pobuszuje więc w waszym wątku trochę
Oj tak, Suomi! Chociaż tam też nie jest tak bezsłonecznie w całym kraju, ale wiadomo, bladolica wybrałaby raczej Laponię No i kolorystyka kosmetyków lepsza

U mnie już zaczął się sezon dziwienia się, że nie lubię się smażyć na słońcu (nigdy nie lubiłam) i wyśmiewania zmarszczek i raka skóry Tęsknię za liceum, bo akurat w mojej klasie lobby bladolicych było bardzo silne

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:45   #2754
marynka42
Zakorzenienie

Mi się marzy Szwajcaria albo Austria, ale to tak na rok, co by podszkolić moj niemiecki

Skusiłam się dziś w naturze na ten puder z rimmela polecany przez Chochlika. Ten 001 to transparent?ten 003 też jasnawo wygladał ;]
marynka42 jest offline  
Stary 2011-05-18, 20:52   #2755
ziarnko piasku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Polecam filtr z Bootsa - Soltan Face Moisturising Suncare Cream SPF 50 UVA ***** jest naprawdę skuteczny
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-05-18, 21:06   #2756
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Mi się marzy Szwajcaria albo Austria, ale to tak na rok, co by podszkolić moj niemiecki

Skusiłam się dziś w naturze na ten puder z rimmela polecany przez Chochlika. Ten 001 to transparent?ten 003 też jasnawo wygladał ;]
tak 001 to transparent daj znać jak się sprawuje i czy nie straciłaś przeze mnie kasy
Stary 2011-05-18, 21:14   #2757
Niambie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Polecam filtr z Bootsa - Soltan Face Moisturising Suncare Cream SPF 50 UVA ***** jest naprawdę skuteczny
Dziękuję kochana Na pewno wypróbuje
Niambie jest offline  
Stary 2011-05-18, 23:01   #2758
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

myslicie ze to by dzialalo?
http://allegro.pl/clarena-wybielajac...616675699.html
http://allegro.pl/clarena-tonik-wybi...618513456.html
http://allegro.pl/clarena-krem-wybie...616676053.html
cayman jest offline  
Stary 2011-05-19, 00:11   #2759
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
ja bym chciała wyjechać do UK, do Londynu najlepiej
To ja zapraszam Tutaj bladolice nie wywoluja wielkiego OH na twarzy A Londyn jest spoko
Immolation jest offline  
Stary 2011-05-19, 00:18   #2760
Sondrina
Zakorzenienie

cayman, nie wiem jak Clarena, ale ja mam Pharmaceris albucin-intensive, stosuję już od miesiąca i zaczyna powoli widać efekty. Ale za każdym razem jak chcę wyjść z domu, nakładam filtr, nawet jeśli to jest tylko wyjście do pobliskiego sklepu albo do przyjaciółki mieszkającej obok.
Jak zdecydujesz się na jakiś kosmetyk wybielający, to na efekty przyjdzie Ci trochę poczekać, ale myślę, że warto. Ja się nie zawiodłam w każdym razie

PS Czy to Ty jesteś na avatarze? Jeśli tak, to cudownie wyglądasz
Sondrina jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości