Pomóżcie mi uratować moje włosy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-09, 18:30   #1
martyneczka0011
Raczkowanie

Pomóżcie mi uratować moje włosy!

Hej.
Zacznę od początku... A więc...
Zawsze chodziłam malować włosy do fryzjerki... Miałam robione platynowe włoski rozjaśniaczem z małą ilością czarnych (niewidocznych pasemek), z kolejnym malowaniem fryzjer dodał mi czarne pasemka - wyglądało to ładnie, noo ale mój koszmar zaczął się jakoś miesiąc przed świętami! Byłam na kolejnym malowaniu i podcinaniu włosów. Miałam dość duże odrosty - tyle kazała mi czekać fryzjerka, żeby zbyt nie zniszczyć włosy... Chciałam, żeby mi pomalowała całe farbą na jakiś jasny blond, a ta pomalowała mi TYLKO odrosty CAŁE rozjaśniaczem (nie jakieś pasemka, tylko CAŁE... masakra); podobno miałam żółte jak kurczaczek, ja tego nie widziałam... Ok... No że jej nie wyszło to zamalowała mi to odżywką koloryzującą. Efekt? RUDO CZERWONE włosy.! A chciałam wyjść z bardzo jasnym blondem. Poczekałam miesiąc i pomalowałam włosy (sama) farbą palette - popielaty blond ; Włosy mam jaśniejsze, jednak wychodzą mi pasemka... Powiedźcie , co mam robić, żeby mieć piękny BARDZO JASNY blond?

Jestem załamana...
martyneczka0011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:42   #2
black_sun
Rozeznanie

Dot.: Pomóżcie mi uratować moje włosy!

te wychodzące pasemka to te czarne farbowane pasemka? nic nie zrobisz, zwłaszcza jeśli są drobne
jak będziesz te włosy katować rozjaśniaczem, to te które są już blond się spalą i wypadną i zostaniesz z garstką pasemek - tych co kiedyś były czarnymi - w kolorze rudawym
możesz iść do dobrego fryzjera - i żeby ci powybierał te wszystkie ciemniejsze pasemka i na nie rozjaśnianie tylko - ale to robota straszna pewnie, a i blond się złapią i popalą.
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 20:07   #3
martyneczka0011
Raczkowanie

Czyli muszę zostać z takimi `łatami` na głowie? ; /O żal. Nigdy więcej pasemek.
Stary 2011-01-09, 23:02   #4
owieczka154
Raczkowanie

Jestem bo jestem
Nie ja o tym zdecydowałam ...
ale ode mnie zależy czy będę dalej .
owieczka154 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:15   #5
martyneczka0011
Raczkowanie

Hmm no spoko, czyli jednolitego blondu nie uzyskam... A czy gdybym pomalowała hmm za jakiś miesiąc włosy na jakiś ciemny kolor, np czekolada? Włsy również narażone byłyby na popalenie?
Stary 2011-01-10, 17:54   #6
fryz5
Zakorzenienie

niech Ci ta fryzjerka naprawikolor skoro go zepsuła, prosiłaś o zupełnie coś innego niż uzyskałaś, masz prawo prosić aby za darmo zrobiła Ci bardzo jasny blond, w końcu nie za to płacisz aby Ci zrobiła po swojemu, swoją drogą nieciekawie to wygląda jak piszesz o tym, pewnie masz zniszczone włosy? niech Ci zrobi kąpiel rozjaśniającą ta fryzjerka i nałozy popielatą jasną farbke oraz niech Ci zregeneruje włosy, nie wiem jak mozna na rozjaśniane wcześniej włosy kłaść ponownie rozjaśniacz, kiedy klientka chce odrosty zrobić ??
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:15   #7
martyneczka0011
Raczkowanie

No mówię Wam, jakaś masakra.! Wrrr...
A w tym wszystkim jest najgorsze, że to jest profesjonalna fryzjerka, ale również moja znajoma i ona malowała mi u siebie w domu włosy. :/

Powiedzcie mi co ja mogę teraz sama zadziałać, żeby mieć jakiś jednolity kolor no i żeby włosy mi wszystkie nie wypadły!

Zdesperowana jestem... :/
Stary 2011-01-11, 00:02   #8
fryz5
Zakorzenienie

jeśli chcesz działaś na własną ręke to zrob dekoloryzację albo kapiel rozjaśniającą potem nowy kolor nałóż. ale nie wyjdzie idealnie musisz sie z tym liczyć, a i po kąpieli włosy mogą znowu ucierpieć na kondycji. mówie najlepiej iść do fryzjerki i powiedzieć ze chcesz aby naprawiła Ci kolor który zrobiła, a którego nie chciałaś.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 07:12   #9
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Hej,
wiesz, z właśnego doświadczenia radzę - nie kombinuj w domu. Owszem -jakbyś nałożyla ciemny brąz albo czerń to zapewne na początku pokryło by równomiernie - ale potem..przy zmywaniu - mogłaby być tragedia i chciałabyś to również ratować, no wiesz- takie błędne koło,a włosy się masakruje.

Też jestem zdania,że powinnaś zareklamować tą usługę - niech poprawią.
Z drugiej strony, sama niewiem,czy to nie strach iść do takiego kogoś jak ta Pani. Z tego co opowiadasz, niezbyt wie, co robi.
Z jakiego jesteś miasta? Może poszukaj jakiegoś zaufanego fryzjera i idź do niego na konsultacje, pokaż mu,co masz i powiedz,co byś chciała - specjalista napewno pomoże
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farby do włosów, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości