Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-17, 17:25   #181
agula79
Raczkowanie

Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

WITAM, WĄTEK TROSZKU STARY ALE ODŚWIERZĘ
Właśnie dzisiaj miałam robiona mikrodermabrazję w Katowicach w salonie Butterfly na 1go Maja
Bardzo profesjonalna i milutka obsługa, 120zł na twarz.
Buzia jest leciutko zaróżowiona ale spoko Z tym że mam podobno bardzo grubą skórę więc może dlatego tak dobrze w miarę wyglądam po zabiegu
Trzeba napisać że wybrałam się na mikro po konsultacji z dermatologiem u którego leczyłam się z rok na trądzik dorosłych więc radzę innym skonsultować taki zabieg przed wyborem aby nie przyniósł więcej problemów niż pożytku.

Ciekawa jestem efektów (minimum 3 zabiegi a nawet więcej mnie czeka); następną mikro będę robić za tydzień + oczyszczanie dodatkowe w trakcie jak otworzą się zaskórniki - podobno najlepsze efekty są wówczas - TO SIĘ OKAŻE

BUZIACZKI
Stary 2012-01-10, 23:32   #182
mysia_m
Raczkowanie

GG do mysia_m

@agula79: to ja niecierpliwie czekam na zdjęcia przed i po zabiegu!
By wybaczyć Ci wszystko, by znów poddać się...
mysia_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:08   #183
agula79
Raczkowanie

Poszukam zdjęć przed zabiegiem i jak znajdę to wrzucę ale buzię miałam okropną.
Mikroderambrazja faktycznie pomogła ale po czasie znowu zaczęły mi wyskakiwać syfy i okazało się że ma to u mnie podłoże uczuleniowe lub nawet hormonalne.
Poniżej daję fotki jak teraz wygląda moja twarz - odstawiłam wszystkie (no prawie) kosmetyki i stosuję do mycia Eucerin do twarzy. Nie wiem czy to ta mikroderm. czy odsunięcie kosmetyków ale jest lepiej na pewno niż było.
Na pewno po tym zabiegu mam mniej śladów po trądziku (blizny się zmniejszyły) a skóra jest bardziej ujednolicona kolorystycznie i gładsza ewidentnie.
Powiem tak - Nie żałuję wydanej kasy

Sorki za te drugie zdjęcie jest lekko rozmazane ale w tym samym momencie robione. Buzia świeci mi się jak psu.. nie powiem co ehmm przy flash'u
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0265.jpg (111,6 KB, 393 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_02661.jpg (61,7 KB, 370 załadowań)

Edytowane przez agula79
Czas edycji: 2012-01-19 o 13:18
agula79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:18   #184
kamka1988
Raczkowanie

witajcie!
We wtorek miałam robioną mikrodermabrazję + maskę z enzymami jakąś oczyszczającą po raz pierwszy w życiu. Nie widzę jakiegoś specjalnego efektu, powiedzcie czy ten zabieg się jakoś powtarza czy jak?
kamka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:51   #185
agula79
Raczkowanie

Wiesz, po pierwszym zabiegu zobaczysz minimalną różnicę po paru dniach jak skóra "dojdzie do siebie". Wszystko zależy od rodzaju cery. Ja np. widziałam efekt wygładzenie po drugim zabiegu, po pierwszym minimalnie. Muszę napisać że nie mam jednak delikatnej cery.

Jeśli chodzi o ilość zabiegów - zależy jaki masz cel do osiągnięcia.
Z tego co mi mówiła kosmetyczka aby były konkretne widoczne efekty potrzebowałam przynajmniej 4 zabiegi (ale ja miałam naprawdę koszmarną buzię).

Nie jestem jednak kosmetyczką i nie odpowiem Ci na pytanie wyczerpująco. Z pewnością ktoś skrobnie coś bardziej profesjonalnego.

A może najlepiej spytać kosmetyczki - ona w końcu zna się na tym, widzi jaką masz cerę i oczywiście jaki masz cel.
Pozdrawiam
Stary 2012-01-19, 22:08   #186
kamka1988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agula79 Pokaż wiadomość
Wiesz, po pierwszym zabiegu zobaczysz minimalną różnicę po paru dniach jak skóra "dojdzie do siebie". Wszystko zależy od rodzaju cery. Ja np. widziałam efekt wygładzenie po drugim zabiegu, po pierwszym minimalnie. Muszę napisać że nie mam jednak delikatnej cery.

Jeśli chodzi o ilość zabiegów - zależy jaki masz cel do osiągnięcia.
Z tego co mi mówiła kosmetyczka aby były konkretne widoczne efekty potrzebowałam przynajmniej 4 zabiegi (ale ja miałam naprawdę koszmarną buzię).

Nie jestem jednak kosmetyczką i nie odpowiem Ci na pytanie wyczerpująco. Z pewnością ktoś skrobnie coś bardziej profesjonalnego.

A może najlepiej spytać kosmetyczki - ona w końcu zna się na tym, widzi jaką masz cerę i oczywiście jaki masz cel.
Pozdrawiam
dzięki za odpowiedź kosmetyczka wspomniała coś o złuszczaniu żeby pozbyc się blizn ale ogólnie mówiła że mam bardzo ładną skórę, nawet o tym nie wiedziałam
kamka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:38   #187
Juca
Przyczajenie

cześć. Dziś tez byłam na mikrodermabrazji. Mam cel żeby ujednolicić trochę kolor skóry bo mam przebarwienia. Ogólnie to juz jestem zadowolona. Po pierwszym zabiegu skóra nie jest mocno zaróżowiona. Umówiłam się na za tydzień. Możecie mi powiedzieć czy może to nie za szybko? jak na drugi zabieg?
Juca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:44   #188
agula79
Raczkowanie

Chyba nie za szybko bo moja kosmetyczka mówiła że minimum musi być tydzień odstępu albo 1,5 więc chyba Ok. Natomiast nie może być większego odstępu czasu bo skóra wróci do swojego stanu poprzedniego więc dawaj czadu hahaha

Kamka1988 - zazdroszczę Ci stanu cery
Stary 2012-01-25, 06:55   #189
Juca
Przyczajenie

Dziś jest pierwszy dzien od mikrodermabrazji. Mam ja jeszcze zaróżowiona tą skórę. ALe martwi mnie czerwona sucha plama na brodzie wyglada jak liszaj wczoraj jej nie miałam. Mam nadzieje ze to nie jest jakies uszkodzenie skóry od większego tarcia.
Agula 79. Chyba jednak musi być jakiś koniec zabiegów mikrodermabrazji? Bo jak bym miała tak co tydzień już zawsze chodzić to z kasa cieńko.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

a i jeszcze gdzieś czytałam że po mikrodermabrazji powinno się więcej pić wody bo skóra bardziej tego potrzebuje. Czy wy piłyście jakoś więcej płynów
Juca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:53   #190
magda_w86
Przyczajenie

Jestem po zabiegu mikrodermabrazji. Był to mój 1 taki zabieg i szczerze to narazie nie wiem czy jestem zadowolona Skóra jest zaróżowiona i trochę piecze ale jest gładsza niż przed zabiegiem. Krostki, które miałam na czole i brodzie zostały, ale wiadomo, że po jednym zabiegu nie znikną umówiłam się na kolejną wizytę, zobaczymy czy po drugim zabiegu będzie widoczny jakiś rezultat za zabieg zapłaciłam 80 zł.
magda_w86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 17:59   #191
angeellina
Przyczajenie

Czesc ! jestem po 2 zabiegu mikrodermabrazji diamentowej.Czy ktoras z was widziala efekty po tych zabiegach? szczerze to po tym 2 zabiegu troche je widze ale myslalam ze efekty będe większe...
Chcialabym sie tez dowiedziec co do czasu wykonywania zabiegu.. w internecie czytalam ze trwa on 30-60 min a u mnie trwal 15 minut.. jak to u was bylo?
angeellina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 12:17   #192
lilka1510
Raczkowanie

U mnie mikro też trwała około 15 minut. Zrobiłam już 3 zabiegi, ogólnie to wykonuje ją w pakiecie: mikro, oxybrazja i na koniec maska. Mam cerę trądzikową, ogólnie widzę poprawę stanu skóry. Po krostach miałam dużo zmian, przebarwień i małych blizn, nie twierdzę, że one wszystkie poznikały, ale są mniej widoczne. Stan skóry poprawił mi się o jakieś 60%, a to dla mnie naprawdę dużo. Idę jeszcze na jeden zabieg i kończę narazie pierwszą serię.
lilka1510 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:08   #193
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angeellina Pokaż wiadomość
Czesc ! jestem po 2 zabiegu mikrodermabrazji diamentowej.Czy ktoras z was widziala efekty po tych zabiegach? szczerze to po tym 2 zabiegu troche je widze ale myslalam ze efekty będe większe...
Chcialabym sie tez dowiedziec co do czasu wykonywania zabiegu.. w internecie czytalam ze trwa on 30-60 min a u mnie trwal 15 minut.. jak to u was bylo?
U mnie trwał tez ok. 15 minut. Kosmetyczka mówiła mi, że pierwsze efekty są po 3 razach ale najlepsze są po 6. Nie byłam u niej aż tyle razy więc nie potwierdzę
abrakatabra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 11:24   #194
kalinka9
Raczkowanie

A ile płacicie za mikrodermabrazje?
kalinka9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 13:21   #195
Donia8558
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agamazzi Pokaż wiadomość
JA na mikrodermabrazje wybieram sie jutro , stosuje to metode oczyszczania juz od kilku miesiecy aby splycic przebarwienia po przebytym tradziku...
Szczerze, to nie wyobrazam juz sobie innej metody, ja jestem bardzo zadowolona i widze efekty, poza tym po zabiegu nie powstaja nowe krostki....
Staram sie poddawac temu zabiegowi co miesiac, u mnie kosztuje 150 zl, Katowice.
Ale po zabiegu nie powinno sie korzystac ze slonca przez ok 3 tyg a nie jak napisala anucha vbmenu_register("postmenu _365215", true); przez 3 dni...
Witaj, możesz mi powiedzieć gdzie wykonujesz mikrodermabrazje w K-cach bo jestem ze śląska i szukam profesjonalnego miejsca, w którym nie zrobią mi krzywdy... Pozdrawiam
Donia8558 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 20:59   #196
kalinka9
Raczkowanie

Moim zdaniem niektóre gabinety przesadzają z tymi cenami, bo przecież nie jest to aż warte 200 zł.
kalinka9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 23:55   #197
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kalinka9 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niektóre gabinety przesadzają z tymi cenami, bo przecież nie jest to aż warte 200 zł.
Zależy na jakich kosmetykach się pracuje ( z czego składa się zabieg dokładnie) Oprócz tego dochodzi opłata za lokal (czasem kosmiczna..), prąd, wodę itd. Kosmetyczka pracująca u kogoś często nawet połowy tej sumy nie dostaje

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-04-30 o 23:58
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 17:02   #198
pysiula16
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Donia8558 Pokaż wiadomość
Witaj, możesz mi powiedzieć gdzie wykonujesz mikrodermabrazje w K-cach bo jestem ze śląska i szukam profesjonalnego miejsca, w którym nie zrobią mi krzywdy... Pozdrawiam
polecam salon Tara przy ul. Kościuszki 5 - 3 zabiegi mikro 99zł (pierwszy 60zł, drugi 39zł, trzeci 0zł), promocja obowiązuje od zeszłego roku i w zeszłym miesiącu nadal była, także myślę że w maju nic się nie zmieni polecam Panią Tosie, doświadczona kosmetyczka - na pewno nie skrzywdzi Ci twarzy
a na mikro chodzę już prawie rok (z przerwami miesiąc/dwa) i jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra napięta, rozjaśniona i gładka i nie wysypuje mnie już

pysiula16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:28   #199
bea28
Przyczajenie

ja polecam oxybrazje jest to peeling wodno tlenowy i nie tylko usuwa martwy naskórek ale odblokowuje pory ,usuwa zaskórniki i nawilża i co najważniejsze może być stosowany przy cerze naczynkowej i bardzo delikatnej
bea28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 18:08   #200
w kropki
BAN stały

Cytat:
Napisane przez >@pinkie@< Pokaż wiadomość
Hello girls!
Dziewczyny podajcie prosze adres dobrego sprawdzonego gabinetu gdzie wykonuja zabieg mikrodermabrazji w okolicy warszawy lub w samej warszawie.
Jestem strasznie napalona ale jak mam wydac tyle kasy to chce miec pewnosc co do miejsca i samej mikroderm.
ja moge zdecydowanie polecić Medycyne Urody na ul Domaniewskiej zawsze tam choodze i jestem mega zadowolona
w kropki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 15:10   #201
mewa1984
Przyczajenie

Ja polecam xxx Mają kilka gabinetów rozsianych po Polsce. Sama chodzę do nich na zabiegi i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. Przystępne ceny zabiegów. Aby uzyskać rabat 20% proszę xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-08 o 10:22 Powód: reklama
mewa1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:14   #202
nefretete88
Raczkowanie

Wcześniej dziewczyny pisały, że miały mikrodermabrazje robioną przez 15min- taka mikrodermabrazja to przygotowanie do innego zabiegu np. prasowania zmarszczek.Mikrodermabraz ja jako osobny zabieg (samo ścieranie trwa właśnie ok. 30-50min zależy od skóry).
Także, jesli ktoś zrobi Wam mikrodermabrazje 15minutową śmiało pytajcie dlaczego
Może dlatego, że Wasza skóra zareagowała zbyt wrażliwie?
Stary 2014-02-06, 10:11   #203
wiolarudolf
Przyczajenie

hej dziewczynki!!!!
jestem po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji , powiem tak zaraz po zabiegu może i zauważyłam zmiane kolorytu, później przez ok 3 dni skóra mi się strasznie łuszczyła, teraz 10 dni po różnicy nie widzę a nawet lekkie pogorszenie stanu skóry, bardzo dużo przebarwień potrądzikowych oczywiście wiem że po 1 zabiegu nie ma na co liczyć przy moim stanie skóry ( tłusta, łojotokowa, masa zaskórników) dlatego dzisiaj idę na 2 zabieg, zastanawiam się nad połączeniem z kwasami, porozmawiam dzisiaj na ten temat z kosmetyczką. i mam nadzieję że po dzisiejszej mikro bedzię już widać jakieś efekty
wiolarudolf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 16:10   #204
heatemyheart
Raczkowanie

hej! mam pytanie. czy przed mikrodermabrazją konieczne jest oczyszczanie najpierw u kosmetyczki czy obejdzie się bez tego?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości