Cienkie czarne w這sy a zmiana koloru - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-10, 19:46   #1
poprostu
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 085

Cienkie czarne w這sy a zmiana koloru

Hej

S逝chajcie mam cienkie w這sy przez przypadek wysz造 mi czarne i tak farbuje ju od 4 - na czarno jednak znudzi mi si ten kolor... boj si jednak je rozja郾i 瞠by moich w這s闚 nie by這 coraz mniej

Chcia豉m farbowa ciemnym br您em odrosty i tak schodzi z koloru aby du瞠go kontrastu nie by這 lecz gdy ju na odro軼ie by fajny kolorek to z ka盥ym nast瘼nym farbowaniem w這s闚 poprzedni odrost cho熲ym nie wiem jak uwa瘸豉 zawsze przypadkiem ufarbowa豉m i wtedy wychodzi造 znowu czarne :p (tzn ciemny br您 + ciemnym br您ie wychodzi czarny)

Fryzjerzy jedni m闚i, 瞠 rozja郾ianie nie niszczy inni, 瞠 strasznie niszczy dodatkowo nie mam 瘸dnego sprawdzonego fryzjera moje znajome te same nie wiedz kt鏎y jest dobry

Ostatnio otworzy si u mnie w mie軼ie l'oreal pono ich produktami rozja郾ianie nie zniszczy w這s闚 (tak czyta豉m na forum) ale fryzjerka ma這 do鈍iadczona i moja kole瘸nka nie wysz豉 od niej zadowolona...

pasemka na czarnych w這sach nie podobaj mi si bo wygl康aj kiczowato... tzn podobaj mi si pasemka na blondach w r騜nych odcieniach blondu czy br您ach w odcieniach br您u ale na czarnych nieee ;/

macie jaki pomys?

Edytowane przez poprostu
Czas edycji: 2011-01-10 o 19:52
poprostu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 20:11   #2
alka132
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 696
GG do alka132
Dot.: Cienkie czarne w這sy a zmiana koloru

ja kupi豉m dzisiaj dekoloryzator elgon i czekam a dojdzie
odbarwia do naturalnego koloru (wiadomo, 瞠 zale篡 od tego ile razy by造 farbowane itp itd), ale podobno dzia豉. no i najwa積iejsze w tym wypadku - jest BEZ amoniaku, dziewczyny pisz, 瞠 w這sy s jedynie troszk przesuszone (ale to nie problem, bo mo積a zaradzi dobr od篡wk)

poczytaj sobie tutaj na forum http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027
alka132 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 20:21   #3
poprostu
Zakorzenienie

Dzi瘯uj i bior si za lektur )
Stary 2011-01-11, 00:08   #4
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

dok豉dnie tak jak kole瘸nka wy瞠j napisa豉, kup dekoloryzator masz do wyboru takie firmy jak elgon, renee blanche oraz chantal, jest jeszcze z matrixa kt鏎ego mozna u篡c z utleniaczem ale nie uzywa貫m go, pono po nim w這sy nie ciemniej?

nie niszczy ani nie przesusza zaden z nich, robi貫m na moich w這sach po przej軼iach, kt鏎e nie wygl康掖y wcale gorzej niz przed na這zeniem dekoloryzatora

jak ju 軼i庵niesz czarny kolor to k豉d farbk na niskiej wodzie utlenionej i na kilka min, ja k豉d貫m farbe palette jasny blond z wod 3% i wyszed ciemny blond. trzyma貫m max 5 min
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-11, 17:48   #5
poprostu
Zakorzenienie

I wszystkie te u篡wa貫?? kt鏎y jest Twoim faworytem? mam d逝gie w這sy tj z 10cm za ramiona chyba je zetne najpierw 瞠by by這 豉twiej

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

a z jakiego 軼i庵a貫? ja bym chcia豉 uzyska 鈔edni br您
Stary 2011-01-12, 00:03   #6
rapunzel8
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 095

w salonach l'oreal robi dekoloryzacj efassorem(czy jako tak), wi璚 nie zniszcz ci w這s闚 je瞠li za膨dasz dekoloryzacji, a nie rozja郾iania. ja robi豉m dekoloryzacj i w domu(prosalonem) i u fryzjera- osobi軼ie wol drug opcj.

a co do schodzenia z koloru twoj metod, to te j stosowa豉m, ale z pe軟ym powodzeniem. ale po pierwsze farbowa豉m odrost p馧trwa陰 farb, kt鏎a si nie w瞠ra we w這sy, troch si wyp逝kuje i nie robi czarniejsza. po drugie stosowa豉m r騜ne poziomy- mia豉m w這sy pomalowane na co pomi璠zy 2 i 3. najpierw zrobi豉m raz czy dwa 4, a p騧niej ju ca造 czas 5, kt鏎a jest niby ja郾iejsza ni m鎩 naturalny poziom, ale p馧trwa貫 farby s zawsze sporo ciemniejsze ni na pr鏏niku zaraz po koloryzacji, co jest na plus, bo nie odcinaj si od tych ciemniejszych w這s闚, ale za to p騜niej si wyp逝kuj do w豉軼iwego koloru. w efekcie w這sy harmonijne przechodzi造 w coraz ciemniejsze i odrosty nie wygl康a造 niechlujnie.
rapunzel8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 01:33   #7
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez poprostu Poka wiadomo嗆
I wszystkie te u篡wa貫?? kt鏎y jest Twoim faworytem? mam d逝gie w這sy tj z 10cm za ramiona chyba je zetne najpierw 瞠by by這 豉twiej

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

a z jakiego 軼i庵a貫? ja bym chcia豉 uzyska 鈔edni br您
tak wsyztskie z nich. skoro s d逝gie, to kup renee blanche, jego jest jako 200ml razem, starczy這 by Ci na 2-3 u篡cia na ca貫 w這sy, wysz造 by marchewkowe no i na to farbka. ostrzegam 瞠 produkt 鄉ierdzi, w這sy po dekoloryzacji tak瞠 鄉ierdz tym produktem kiedy sie je zmoczy w wodzie, ale po kilku myciach pozbywasz sie tego
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.