Wyciskanie pryszczy - Co teraz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-11, 22:11   #1
Mentos113
Przyczajenie

Wyciskanie pryszczy - Co teraz.

Witam,

Wiem że już nie raz były takie tematy poruszane ale ja bym chciał indywidualną odpowiedź.
Od jakiegoś dłuższego czasu zacząłem wyciskać co dzień ... często aż do krwi, bo myślałem że to mi samo wyskakuje. Teraz jak zrozumiałem że tak się dzieje bo wyciskam i się męczę to przestałem. I tu moje pytanie na twarzy już dosyć dużo takich mam i mniej więcej w jakim czasie to zniknie ? Nie używam żadnych specyfików do twarzy. Rano i wieczorem myje twarz mydłem, i czasami przemywam tonikiem. Gorzej nie powinno już być prawda ?
Mentos113 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:39   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Wyciskanie pryszczy - Co teraz.

Nie używaj mydła, bo ono przesusza skórę, czego następstwem jest produkcja większej ilości sebum i masz jeszcze więcej pryszczy. Tonik jak najbardziej tak ale bezalkoholowy. Jak wyciskasz brudnymi dłońmi to może Ci się na twarzy zrobić jeszcze więcej pryszczy, a potem pozostać blizny. Nie dotykaj wogóle twarzy najlepiej a wszystko Ci się zagoi. Poprawa moze przyjść za jakieś dwa tygodnie. Jak źle mówię to wizażanki mnie poprawią
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:30   #3
Mentos113
Przyczajenie

dziękuje za informacje napisze za jakiś czas co tam sie dzieje
Stary 2011-01-13, 00:59   #4
monik@_monik@
Zadomowienie

Na pojedyncze zaskórniki polecam olejek z drzewa herbacianego, pastę cynkową, Acnefan - do wyboru, do koloru
Gorzej będzie jeśli dalej zamierzasz myć twarz mydłem - stwarzasz idealne środowisko do rozwoju bakterii, zaburzając naturalną mikroflorę. To już lepiej zaopatrz się w jakiś żel do mycia dla dzieci, ewentualnie takie mydło. No i oczywiście nie wygniataj (wiem jakie to trudne)
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:46   #5
jenascia
Raczkowanie

Hej Mentos113
najlepiej natychmiast przestań wycisakć albo co gorsze rozdrapywać pryszcze to ci wcale nie polepszy sprawy i mogą ci później zostać czerwone ślady lud dołki w skórze, sama kiedyś zrobiłam ten błąd no i teraz bardzo żałuje a co do mydła to szybko je odłóż i kup sobie lepiej jakiś żel do mycia twarzy według tego jaką masz cerę no i ten tonik i powinno być ok
jenascia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:17   #6
Mentos113
Przyczajenie

Dziękuję za informacje. Nawet nie dotykam już twarzy wcale i powiem że dużo czasu nie minęło a już myślę że maleńka poprawa jest Oby tak dalej.
Stary 2011-01-28, 09:04   #7
arszenikzcukrem
BAN stały

hej, i jak poprawa -jest?
bo śledzę wątek w nadziei na nowe informacje
arszenikzcukrem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:45   #8
lelek_lelek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Nie używaj mydła, bo ono przesusza skórę, czego następstwem jest produkcja większej ilości sebum i masz jeszcze więcej pryszczy. Tonik jak najbardziej tak ale bezalkoholowy. Jak wyciskasz brudnymi dłońmi to może Ci się na twarzy zrobić jeszcze więcej pryszczy, a potem pozostać blizny. Nie dotykaj wogóle twarzy najlepiej a wszystko Ci się zagoi. Poprawa moze przyjść za jakieś dwa tygodnie. Jak źle mówię to wizażanki mnie poprawią
stosuj się do tej rady a będzie dobrze
lelek_lelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:55   #9
kasia68
Zadomowienie

Zerknij na stronkę : Bioderma , tam jest m.in. cała seria do skóry z problemami (Sebium) . Ja używam innej linii i jestem b. zadowolona . Pozdrawiam .
kasia68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:53   #10
Mentos113
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez arszenikzcukrem Pokaż wiadomość
hej, i jak poprawa -jest?
bo śledzę wątek w nadziei na nowe informacje
witam, odgrzebuje stary temat. otóż minął rok dobry... a ja wciąż się mecze z tym cholerstwem ostatnio bardziej bo odpuściłem sobie na jakiś czas ... bez nadziei na poprawę. myje twarz jakimś tomikiem zapobiegającym i oczyszczającym lecz moim zdaniem mi to nie pomaga... trądzik mam rózny i pod skóra, czarne malutkie kropki i parę ciemnych plam jakby krew pod skóra... i prawie na całej twarzy mam. i tu moje pytanie czy nadal sobie przemywac twarz tym płynem i nie dotykać wcale niczego czy muszę coś więcej zacząć używać ? mam raczej tłusta cere. jeśli to ma znaczenie.
dziękuję za każda odpowiedź.
Stary 2012-02-07, 08:07   #11
kevschaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mentos113 Pokaż wiadomość
witam, odgrzebuje stary temat. otóż minął rok dobry... a ja wciąż się mecze z tym cholerstwem ostatnio bardziej bo odpuściłem sobie na jakiś czas ... bez nadziei na poprawę. myje twarz jakimś tomikiem zapobiegającym i oczyszczającym lecz moim zdaniem mi to nie pomaga... trądzik mam rózny i pod skóra, czarne malutkie kropki i parę ciemnych plam jakby krew pod skóra... i prawie na całej twarzy mam. i tu moje pytanie czy nadal sobie przemywac twarz tym płynem i nie dotykać wcale niczego czy muszę coś więcej zacząć używać ? mam raczej tłusta cere. jeśli to ma znaczenie.
dziękuję za każda odpowiedź.
Idź do dermatologa, sam tego niczym nie wyleczysz
kevschaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:18   #12
asiuulkaa
Zadomowienie

dokładnie tak, jeśli przez tyle czasu Ci nie przeszło wybierz się do dobrego dermatologa(poszukaj opinii w internecie)
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości