K這pot z kolorem w這s闚. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-12, 18:13   #1
Valedictory
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Unhappy

K這pot z kolorem w這s闚.

Drogie wiza瘸nki.

M鎩 problem polega na przedziwnym i bardzo nie豉dnym kolorze w這s闚. Mam pi皻na軼ie lat, chodz do 3 klasy gimnazjum, ale ju od dawna kombinuj z kolorami, lubi zmiany. W wakacje pofarbowa豉m w這sy farb do 23 bodaj瞠 zmy, kolor wyszed mi wr璚z czerwony. By豉m bardzo zadowolona, tym bardziej, 瞠 sp逝kuj帷 si, nabra bardzo 豉dnego miedzianego odcieniu. By造 to najpi瘯niejsze w這sy, jakie kiedykolwiek mia豉m. Dodam, 瞠 mam je teraz do 1/3 plec闚, ko鎍z mi si gdzie w okolicach 這patek. Kolor, a do pi徠ku (07.01) by bardzo 豉dny (z moich w這s闚 nie zmywaj si do ko鎍a nawet zwyk貫 szampony koloryzuj帷e do kilku zmy) , ale odrosty by造 ju koszmarnie d逝gie. Jako, 瞠 w mojej szkole farbowanie jest zabronione, stwierdzi豉m, 瞠 kombinowa ju nie b璠 i wybior si do polecanej fryzjerki w Krakowskim salonie Verite. W pi徠ek o godzinie 17, utraci豉m, w swoim mniemaniu, calutk swoj atrakcyjno嗆. Dodam, 瞠 nigdy nie by豉m zbyt pewna siebie, ale te powakacyjne w這ski sprawi造, 瞠 wreszcie poczu豉m si 豉dnie.

Ale przejd幟y do rzeczy. Fryzjerka zafarbowa豉 mi w這sy na intensywny rudy kolor, a odrosty chwyci造 mi na taki miodowo rudy blond. O ton, dwa ja郾iejszy. Wygl康am koszmarnie.

Przep豉ka豉m ca造 weekend, bo do szko造 a wstyd mi by這 i嗆.
Nigdy nie farbowa豉m sta陰 farb i nie wiem co mnie podkusi這, 瞠by w tym wieku tego spr鏏owa. Teraz najwi瘯szym moim marzeniem jest cofn望 czas, gdy czuj si okropnie w tych w這sach, jest mi wr璚z przykro gdy patrz w lustro. Wola豉bym ju swoje naturalne, teraz 瘸逝j, 瞠 posun窸am si do tak radykalnych 鈔odk闚 jak sta豉 farba.

I st康 moje pytanie. Porad嬈ie mi, kochane, co a mam teraz pocz望, d逝瞠j z tymi w這sami wytrzyma nie mog. Zadzwoni豉m do tej fryzjerki i powiedzia豉m co i jak. W salonie, sztuczne o鈍ietlenie spowodowa這, 瞠 w這sy wygl康a造 ca趾iem 豉dnie i by豉m zadowolona p鏦i nie wr鏂i豉m do domu.

W poniedzia貫k ta kobieta mo瞠 mi pofarbowa w這sy jeszcze raz, ale teraz ju sama nie wiem, czy zaufa jej. Mo瞠 tym razem wreszcie zrozumie co ja chc mie na tej 貫petynie?

Nie chc zniszczy swoich w這s闚. Zapuszczam je ju bardzo d逝go i nie chc tego zaprzepa軼i. Da si pofarbowa zn闚 sta陰 farb, czy mo瞠 sama z mam spr鏏owa jakiej 豉dnej farby z drogerii? A wtedy sta貫j, czy do dwudziestu kilku zmy? I co zrobi, by wyszed jednolity kolor?

+ odrosty, naturalny kolor to by ciemny blond, takie ciemnomysie.

Ratunku,
Gosia

Zapomnia豉m o najwa積iejszym. Kolor na jakim mi zale篡, to taki w miar jasny rudawy br您.

Edytowane przez Valedictory
Czas edycji: 2011-01-12 o 18:15
Valedictory jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 18:24   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: K這pot z kolorem w這s闚.

calkiem mozliwe ze w ramach reklamacji ta fryzjerka nie pobierze zadnych oplat za usluge, wiec idz. mimo tego farba, zwlaszcza ruda szybko sie wyplukuje wiec straci zaniedlugo na intensywnosci. Ale skoro bardzo chcesz juz pozbyc sie tego koloru to dzialaj. Lepiej byloby doradzic widzac twoje aktualne wlosy i kolor docelowy
Stary 2011-01-13, 22:19   #3
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: K這pot z kolorem w這s闚.

Skoro za pierwszym razem nie wysz這 to i za drugim nie wyjdzie (uciekaj stamt康 jak najdalej) - przechodzi豉m co takiego wi璚 odradzam. Proponuj i嗆 z mam do salonu w kt鏎ym ci ,,skrzywdzono,, - udowodnic win fryzjerki i poprosi o zwrot pieni璠zy, zapyta jakiej farby u篡豉 (nazwa,nr. farby + st篹enie utleniacza) i udac si do dobrego wypr鏏owanego fryzjera nawet w innym mie軼ie-warto.

Prawdopodobnie dobry fryzjer zaproponuje dekoloryzacj (軼i庵anie sztucznego pigmentu), nast瘼nie tonowanie w這s闚 tonerem lub farb. Wybieraj kolor z palety w 鈍ietle dziennym

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-01-13 o 22:20
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
kolor rudy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.