Co zrobić, gdy dzień przed ważnym spotkaniem pojawi się bolący,czerwony pryszcz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-14, 21:08   #1
ona24_10
Raczkowanie

Red face

Co zrobić, gdy dzień przed ważnym spotkaniem pojawi się bolący,czerwony pryszcz?

Czasami zdarzają mi się takie sytuacje, że nagle na twarzy wyskoczy mi jakiś stan zapalny - nie zaskórnik, ale miejsce to jest spuchnięte, czerwone i się powiększa, w środku wypełnione płynem, podobne do ropy.

Jak sobie z tym poradzić w sytuacjach krytycznych? Bo niedługo mam ważne spotkanie i gdyby mi coś wyskoczyło ''dzień przed''...

Są jakieś dobre maści do stosowania punktowego?
I jaki korektor poleciłybyście, by to zamaskować, gdyby nic nie pomogło?
ona24_10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 22:58   #2
Natashia93
Raczkowanie

Dot.: Co zrobić, gdy dzień przed ważnym spotkaniem pojawi się bolący,czerwony pryszcz

Odświeżam i czekam na odpowiedź.
Stary 2011-01-15, 12:14   #3
asiuulkaa
Zadomowienie

Dot.: Co zrobić, gdy dzień przed ważnym spotkaniem pojawi się bolący,czerwony pryszcz

Też mam takie sytuacje i strasznie mnie to denerwuje. Możesz stosować acnefan, u mnie działa ale nie na wszystkie.Polecam także olejek z drzewa herbacianego, który możesz nanieść bezpośrednio na to miejsce. Z korektorów to ja akurat używam z Miss Sporty antybakteryjny i ten sam puder do tego.
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:49   #4
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Polecam także olejek z drzewa herbacianego, który możesz nanieść bezpośrednio na to miejsce.
Ja również Ewentualnie pasta cynkowa. Jako korektor Dermacol, lub w razie braku korektora po aplikacji podkładu odczekać chwilkę i nanieść go ponownie punktowo na zmianę, w niewielkiej ilości, żeby nie przesadzić.
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:32   #5
żurawinka
Zakorzenienie

Przykładm kilka razy dziennie płatek nasączony spirytusem salicylowym, po dwoch dniach paskuda się "wchłania" ( bąbel znika)
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:33   #6
asiuulkaa
Zadomowienie

tylko że spirytus strasznie wysusza i ogólnie się go nie poleca do stosowania na zmiany trądzikowe... wydaje mi się, że lepsze będą kosmetyki, które nie wysuszą tak bardzo a zlikwidują, bo wtedy po nałożeniu makijażu nie będzie problem z suchymi skórkami
asiuulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 03:00   #7
chicaa
Raczkowanie

Też słyszałam, że pasta cynkowa pomaga na takie krostki. Niestety sama jeszcze tego nie przetestowałam. Jest ktoś kto to używał i może się wypowiedzieć?
26.10.09 - nie jem słodyczy, fast-foodów, nie pije gazowanego

Woda mineralna, czerwona herbata, marchew, jabłka, ciemne pieczywo.

Maturzystka 2010
chicaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:38   #8
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

masć Tormentiol
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości