oprawa oczu a kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-15, 21:58   #1
red lips
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

oprawa oczu a kolor w這s闚

witam
Zaczn od tego 瞠 mam jasn cere, niebieski oczy jasne brwi i jasn opraw oczu... m鎩 kolor naturalny to ciemny/鈔edni blond...
od jakiego roku robi platynowe pasemka tak 瞠 teraz na ca貫j g這wie mam platyne...ale teraz marzy mi sie jaki jasny br您 albo RUDY ;P tylko nie wiem czy do moich "jasno軼i" b璠zie pasowa..
ma kto tak sytuacje?? Jak macie jakie foty to poka盧ie
red lips jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 12:45   #2
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993
Dot.: oprawa oczu a kolor w這s闚

Ja farbuj w這sy na rudo, a naturalnie mam szare. Dotyczy to te brwi i rz瘰. Te dwa kolory zupe軟ie do siebie nie pasuj, dlatego codziennie maluj brwi na br您owo.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 15:22   #3
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez red lips Poka wiadomo嗆
witam
Zaczn od tego 瞠 mam jasn cere, niebieski oczy jasne brwi i jasn opraw oczu... m鎩 kolor naturalny to ciemny/鈔edni blond...
od jakiego roku robi platynowe pasemka tak 瞠 teraz na ca貫j g這wie mam platyne...ale teraz marzy mi sie jaki jasny br您 albo RUDY ;P tylko nie wiem czy do moich "jasno軼i" b璠zie pasowa..
Ja te tak mam -niebieskie oczy, blond w這sy i jasn opraw, a farbuj si na br您. Na brwi i rz瘰y robi br您ow henn, bez tego by這by dziwnie.
Stary 2011-01-16, 15:25   #4
red lips
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

no w豉郾ie musia豉bym sobie robi henne na brwi i malowa rz瘰y codziennie bo bez tego ani rusz ;D
kurcze wszyscy mi ten rudy odradzaj a mi si tak cholernie podoba 瞠 chyba sobie zrobi...na ferie...w razie czego mo瞠 na drugi dzie przefarbowa na blond..
red lips jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 16:13   #5
Klocylda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

Z platyny chcesz na rudy a potem ewentualnie znowu na blond? Masz w這sy z tytanu czy co? Jezeli nie jestes pewna to poszukaj jakiegos programu, gdzie bedziesz mogla sobie dobrac kolor w這s闚 pod twoje zdjecie, albo znajdz kogos kto ma rude wlosy i przy堯 je do twarzy 瞠by sprawdzi czy bed Ci pasowa. Bo wiesz mi, 瞠 tak 豉two nie bedzie wr鏂i do blondu, oj nie Ju zrobi ten rudy na jasnych w這sach mo瞠 by ci篹ko.
A odno郾ie pytania kt鏎e zada豉: ja jestem szar blondynka naturalnie, mam blad cer, si鎍e pod oczami i w ogole nikt by nie powiedzia, 瞠 bedzie mi 豉dnie w rudym, ale jak juz zrobi豉m sobie ten kolor to wygl康a豉m bardzo fajnie i nietypowo (wtedy nikt si tak nie farbowa, nie to co teraz). Sz豉m wtedy do liceum i pozna豉m kilka nowych os鏏, ktore nie mog造 uwierzy, 瞠 tak naprawde nie jestem ruda. Brwi przyciemnia豉m na br您owo, rz瘰y te i jako dawa豉m rad
Klocylda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 19:41   #6
xyolax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 007

Cytat:
Napisane przez red lips Poka wiadomo嗆
witam
To mo瞠 Ty wstaw swoje foto, 豉twiej b璠zie stwierdzi czy kolor b璠zie Ci pasowa, cho熲y po zrobieniu symulacji
Stary 2011-01-16, 22:37   #7
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez Klocylda Poka wiadomo嗆
Z platyny chcesz na rudy a potem ewentualnie znowu na blond? Masz w這sy z tytanu czy co? Jezeli nie jestes pewna to poszukaj jakiegos programu, gdzie bedziesz mogla sobie dobrac kolor w這s闚 pod twoje zdjecie, albo znajdz kogos kto ma rude wlosy i przy堯 je do twarzy 瞠by sprawdzi czy bed Ci pasowa. Bo wiesz mi, 瞠 tak 豉two nie bedzie wr鏂i do blondu, oj nie Ju zrobi ten rudy na jasnych w這sach mo瞠 by ci篹ko.
Dok豉dnie, wr鏂i z rudego na blond b璠zie p騧niej trudno.

Mo瞠 spr鏏uj najpierw szamponetki do 6-8 my, 瞠by zobaczy mniej wi璚ej jak b璠ziesz wygl康a?
Stary 2011-01-17, 11:36   #8
Klocylda
Raczkowanie

Byle nie z Pallette! Przez ca貫 ferie jej nie zmyjesz. Chocia rudy daje przepi瘯ny
Stary 2011-01-17, 11:39   #9
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

bzdura, mnie sie szamponetki z palette trzymaj 2 tygodnie, czyli gdzie tam te 6-8 my si znajduje je郵i chodzi o rudo軼i/czerwienie, a br您y mo瞠 1-2 mycia g鏎a
i to nie wa積e czy na rozja郾ianych czy ciemniejszych, zawsze to samo mam, a czarna w og鏊e nie chwyta na blondach, br您ach, na niczym

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-17 o 11:41
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-17, 16:34   #10
Klocylda
Raczkowanie

Mi te z Pallette potrafi si trzyma p馧 roku nawet ale nie chodzi tylko o to, a o zniszczenie.
Jako ciekawostk dodam, 瞠 moja kole瘸nka robi豉 czarn szamponetk na br您owych w這sach, wysz造 jej szarobure. Chcia豉 poprawi farb po kilku dniach i wyszedl jej niebieski po造sk. I to taki bardzo widoczny Wygl康a豉 jak te majowe chrz御zcze
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.